Kaaluvad 43 asjatundlikku ajaveebi pidajat: milline on kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia 2020. aastaks

Tänapäeva digitaalmajanduses on praktilised äriteadmised enam kui võimsad. See on ellujäämiseks hädavajalik ja edukaks saavutamiseks elementaarne! Ja pole vahet, kui otsite sotsiaalmeedia turundusstrateegiat aastaks 2020.


Kas saate endale lubada nädalate ja kuude veeta, üritades aru saada "salajane" ise Pinteresti, Facebooki või Twitteri eduni?

Ma ei arva ka nii …

Seetõttu soovitan teil selle asemel ekspertidega kohtuda ja nendest õppida. Ja siis varastage oma parim sotsiaalmeedia turundusstrateegia aastaks 2020.

Kui soovite teada, mis toimib digitaalses meedias aastaks 2020 (ja pärast seda), on oluline õppida blogijatelt, kes söövad, elavad ja hingavad sotsiaalmeedia turundus. Võib-olla olete neist juba mõnda kuulnud.

Mul oli rõõm neid kuulsaid digitaalturundusblogijaid intervjueerida ja see artikkel, mida te praegu loete, sisaldab nende paremikku "salajased retseptid" parima olemasoleva sotsiaalmeedia strateegia, platvormide ja tööriistade kohta.

Võimas sotsiaalse meedia turundusstrateegia

Boonuse teave: Kas teadsite, et saate WordPressi vähese vaevaga kiirendada 50–80%? Klõpsake siin lihtsate paranduste tegemiseks, mida saate täna teha.

43 asjatundlikku blogijat

Nad kõik pidid vastama samale sotsiaalmeedia turunduse küsimusele:

Mis on teie võimsaim sotsiaalmeedia turundusstrateegia ja kuidas sellega oma WordPressi ajaveebi ühendada?

Nautige teadmisi, saate nende blogijatega vabalt suhelda ja jagage seda postitust ka oma sõprade ja töökaaslastega. Aitäh!

Zac Johnson

Zac Johnson

Sidusettevõtja, Interneti-turustaja ja Blogija
ZacJohnson.com
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia on olnud minu taskuhäälingusaate loomine, Ettevõtja tõus. Kui raamatutes on peaaegu 100 jagu, on tore näha, kuidas saade on aja jooksul kasvanud ja jõudnud uue vaatajaskonnani.

Näete 15 minu lemmikjutustust siin. (pidage meeles, et end teiste ekspertide ja brändidega seostades võib see tuua ka uusi vaatajaskondi ja kokkupuuteid ka iseendaga)

Sotsiaalmeediumina töötab see mitmel erineval viisil. Esimene on see, et iga osa on saadaval läbi iTunes ja ka minu ajaveebi kaudu.

Kui uus osa ilmub reaalajas, saadetakse see kõigile minu sotsiaalmeedia väljaannetele, avaldades samal ajal ka ajaveebis, et keegi saaks neid kuulata. Jällegi, siin töötavad minu jaoks kaks erinevat tüüpi sisu – nii heli kui ka tekst (ajaveebi postitus).

Lisaks sellele, et ma ise saadet reklaamin, paneb iga episoodi külaline tavaliselt välja ka oma reklaamikampaania. Kui teil on õiged tööriistad paigas, võite kasutada sellist tööriista nagu MeetEdgar kõigi oma ajaveebipostituste (või mis iganes sisu) ühendamiseks ja nende kavandamiseks aja jooksul korduvaks sotsiaalseks jagamiseks.

Seda tehes peaksite kaasama ka küsitletava inimese sotsiaalse konto. See suurendaks siis tõenäosust saada rohkem sotsiaalseid aktsiaid ja retweete isegi nädalate või kuude jooksul pärast teie algse sisu / netisaate avaldamist.

Jon Dykstra

Jon Dykstra

FAT virnastab ettevõtja
FatStacksBlog.com
@Twitter

See sõltub veebisaidist, kuid piirdun oma vastusega oma kõige suurema liiklusega veebisaidil, kus võetakse vastu ka kõige rohkem sotsiaalmeedia liiklust.

Pikka aega Facebook oli parim sotsiaalmeedia kanal, kuid 2016. aasta alguses sai Pinterest parimaks sotsiaalmeedia liikluse allikaks, mis teenis üle 84 000 igakuise külastaja (tasuta liiklus).

Kuigi selle taseme saavutamiseks on liiga 2 aastat Pinteresti liiklus, minu jaoks oli võti 2 asja.

 1. SumoMe pildijagaja

Lihtsalt nii, et teate, on see sait sait, mis töötab hästi Pinterestis ja on kujutisekeskne.

SumoMe Image Shareri pistikprogrammi abil on külastajatel lihtne üksikute piltide jagamist Pinterestis, Facebookis ja / või Twitteris jagada. Nagu pildilt saate, on enamik aktsiaid Pinteresti näpunäited.

Siin on hiljutine ekraanipilt pildi jagaja statistika kohta:

Jon Dykstra 1

 1.  Rikaste kurikate seadistamine

Rich saidi seadistamine minu saidi taevas raputas minu Pinteresti liiklust. See on tasuta ja hõlpsasti teostatav.

Pinterest tutvustab teid aadressil https://developers.pinterest.com/docs/rich-pins/overview/

Mõne nädala jooksul kolmekordistas Rich Pins minu Pinteresti liikluse – alates 400 andmisest või vastuvõtmisest – üle 1200 päevas.

3 kuu jooksul suurendas Rich Pins minu Pinteresti liiklust 1200 päevasest külastajast enam kui 3500 igapäevase külastajani.

Jon Dykstra 2

Jon Dykstra 3

Kui teil on Pinterest sõbralik nišš ja teie saidil on palju pilte, on Rich Pinsi seadistamine tõesti hea liiklusetapp.

Lugege minu täielikku postitust Pinteresti kohta aadressil http://fatstacksblog.com/pinterest-traffic/.

Matthew Barby

Matthew Barby

Globaalne majanduskasvu juht & SEO @HubSpot, auhinnatud blogija, valdkonna esineja ja õppejõud
MatthewBarby.com
@Twitter

Kirjutasin tohutu juhtumiuuringu, mis visandab terviku sotsiaalmeedia strateegia mida kasutasin oma WordPressi veebisaidile tohutu kasvu kaudu.

Võite seda vaadata, kuid siin on mõned nõuanded, mida ma annaksin:

 1. Proovige keskenduda oma sotsiaalmeedia kasvule, koputades kanalitele väljaspool sotsiaalvõrgustikke ise.
 2. Mõelge, kuidas saate oma veebisaidile sisse ehitada mehhanismi, et julgustada oma sotsiaalmeedia kontode seotust – näiteks pakkudes eksklusiivset sisu kasutajatele, kes jagavad teie sisu sotsiaalmeedias.
 3. Teine võimalus oleks kasutada oma e-posti tellijate loendit sotsiaalsete suhete edendamiseks.

Siit saate teada, kuidas muidu siduda ma sotsiaalselt sügavamalt oma WordPressi saitidega … kasutades oma sotsiaalse jalajälje WordPressi pistikprogramm mis aitab mul oma sisult läbi vaadata sotsiaalse viraliteedi mõõdikuid.

Neil Patel

Neil Patel

Asutaja, ettevõtja, investor & mõjutaja. Ettevõtja Forbes, Inc kolumnist, ettevõtja, Huffington Post
NeilPatel.com
@Twitter

Kõige võimsam sotsiaalmeedia strateegia, mida ma näinud olen ühenduse loomine inimestega, kes jagavad teie ruumis ajaveebi postitusi. Näiteks kasutan Twitteri otsingut, et näha, kes jagab konkureerivaid artikleid, siis suhtlen nende inimestega ja palun neil jagada minu sisu.

Paljud inimesed eiravad teie e-kirju, kuid vähemalt 10% jagab teie sisu. See on lihtne viis oma ajaveebi veetmiseks.

Adam Connell

Adam Connell

Aitab ettevõtjatel jõuda veebis rohkemate inimesteni. BloggingWizard asutaja ning Firefly ja Hiina kaasavõtjate fänn
BloggingWizard.com
@Twitter

See võib alguses kõlada intuitiivselt, kuid pidage mind siin silmas.

Võib-olla seadistate veebisaidi või lasete kellelgi selle teie jaoks üles seada. Ja proovige kohe inimesi õhutada, et nad vaataksid teie säutsu, nagu teie Facebooki leht ja teie foto Instagramis.

Lingid sotsiaalsete profiilidega on tõenäolised väga silmapaistvates kohtades koos juhusliku sotsiaalse vidinaga – võib-olla kuvatakse säutsu jne.

Ja kuigi see võib põhjustada teie jälgimisvõimaluste kasvu, on tõenäoline, et mõned inimesed satuvad Facebooki ja näevad teie lehe vaatamise asemel hoopis kasside videoid.

Siis on veel fakt, et ehitate renditud maale. Kui Facebook esimest korda oma algoritmi muutis, kaotasid mõned blogijad üleöö 90% oma liiklusest. Võib tunduda, et ma ütlen, et sotsiaalne tegevus on ajaraiskamine. Kuid see on tõest kaugel.

Ma ütlen järgmist:

Tuginedes oma ettevõtte kasvatamiseks 1-2 erinevale platvormile, peame kasutama teistsugust lähenemisviisi, mis vähendab potentsiaalset riski.

Mida saate selle asemel teha?

Koostage kõigepealt oma e-posti loend ja seejärel kasutage oma e-posti loendit järgmiste prioriteetsetesse sotsiaalsetesse võrgustikesse loomiseks. Tehke oma sotsiaalprofiilid endiselt kättesaadavaks, kuid seadke prioriteediks e-posti loendi koostamine.Käsitage tugevat pakkumist, mis sunnib inimesi teie loendisse registreeruma.

Seejärel julgustage tellijaid teiega kinnituslehe kaudu ja mitmest punktist automaatse reageerija vahel teiega sotsiaalvõrgustikes ühendust võtma.

Pärast seda on teil:

 • Suurem e-posti aadresside loend, mis on teie oma – ükski uudisvoo muutmine ei saa seda ära võtta.
 • Võimalus suunata rohkem liiklust oma sisu juurde (kui see on teie asi) – enamik e-posti saateid kogub rohkem klikke.
 • Haaravam sotsiaalne jälgimine – tõenäoliselt ei saa te nii palju jälgijaid, kuid need, kelle saate, on palju aktiivsemad ja see on oluline?!

Tehniline seadistamine WordPressiga:

Esmalt vajate e-posti pakkujat, näiteks MailChimp või ActiveCampaign.

Kõik need tööriistad pakuvad osalemisvorme, kuid need on funktsionaalsuse osas väga lihtsad ja ei näe eriti head välja.

Oma WordPressi veebisaidil lubamisvormide kuvamiseks võite kasutada sellist tööriista nagu Thrive Leads või SumoMe. SumoMe saab töötada mis tahes HTML-saidiga, kui te ei kasuta WordPressi. Olen kirjeldanud mõnda muud võimalust see postitus pistikprogrammide loendis.

Seejärel peate seadistama kordumatu kinnituslehe, kuhu abonendid pärast tellimuse kinnitamist lähevad.

Kui teil on pliimagnet, on see hea koht selle paigutamiseks, kuid peaksite oma peamistes sotsiaalsetes profiilides kuvama ka üleskutseid, et inimesed saaksid teiega suhelda..

Siis saate sama teha ka oma automaatvastaja jadas. Vaja on vaid paluda oma tellijatel teiega ühendust võtta, linke teie sotsiaalsete profiilide juurde ja selgitada peamisi eeliseid, mida nad ühendamisel saavad.

Andrea Loubier

Andrea Loubier

Mailbird tegevjuht. Veinisõber ja produktiivne e-nohik, kes armastab reisida
GetMailBird.com 
@Twitter

Sotsiaalmeedia jaoks peaksite looma iga kanali jaoks erineva sisu. Jälgijatega lingil on erinevad vajadused ja huvid kui teie Facebooki või Twitteri fännidel ja jälgijatel.

Oma ajaveebi sisu reklaamimine sotsiaalmeedia kaudu.

Sama sisu saate reklaamida erinevate lõikude abil. Need katkendid on siis suunatud erinevale vaatajaskonnale ja neid saab jagada erinevates sotsiaalmeedia kanalites ja rühmades.

Otsime Mailbird-ajaveebi kaudu otseküsimust, palju kordi palume inimestel jagada oma mõtteid meie ajaveebi kommentaarides ja jagada seda siis Facebooki nupu abil.

Muidu on meil ka ajaveebi tellijaid, nii et igal ajal avaldame uue postituse, millest neid teavitatakse.

Sotsiaalmeedias oli aga üks meie parimatest häkkidest, et kõigil sotsiaalsetel kanalitel seotust luua, a Kinkekaardid sündmus, mis julgustab inimesi ühenduse pidama ja meid jälgima kõigis suhtluskanalites, kus Mailbird töötab, sealhulgas LinkedIn, Google+, Facebook, Twitter, YouTube ja palju muud.

Kui nad on ühenduse loonud, teeme nendega kiiret järelevalvet, et küsida neilt, kuidas läheb Mailbirdiga konvoi käivitamiseks.

Meile meeldib jagada ka palju e-posti / tootlikkusega seotud meelelahutuslikke või inspireerivaid pilte. Jagamise puhul kiputakse neid palju vastu võtma. Me suhtleme nende kanalite asjakohaste gruppidega olenevalt sisunurgast, mis meil sel ajal on.

Andrew-BrandBuilders

Andrew James

Brand Builders kaasasutaja ja turundusekspert
BrandBuilders.io

Meie juures Brändiehitajad kasutame FB-d meie peamise sotsiaalse liikluse allikana.

Kõigepealt peab teie veebisaidile olema installitud FB retargeting pixel (kogu sait). See võimaldab teil oma vaatajaskonna segmenteerida külastatud lehtede järgi, mis aitab teil otsustada, kas nad konverteerisid või mitte.

Oletame, et müüte "Toode A" mille väärtus on 199 dollarit.

 • Võite edasi liikuda ja luua oma sihtgrupiga seotud juhtimagneti (aitab neil konkreetset probleemi lahendada) ja seejärel üles seada selge CTA-ga sihtlehe..
 • Loo "aitäh" leht, kust külastaja saab teie pliimagneti alla laadida / näha.
 • Installige teisenduspiksel "aitäh" lehel.
 • Järgmisena saate edasi minna ja luua oma peamise toote killu.
 • Kui müüte veebipõhist SEO-kursust; saate selle lõhestada, eraldades oma kursuse ühe mooduli ja esitades selle iseseisva pakkusena, oletame, et öelda "Kuidas kirjutada pealkirju, mis teisendavad"
 • Kui olete kilde pakkumise valmis saanud, hinnake seda vahemikus 7–29 dollarit (selle näite puhul hinname seda 9 dollarit).
 • Seda kildu saate kasutada oma Tripwire’i pakkumisena.
 • Inimesed, kes ostavad teie tripwire-pakkumise, ostavad tõenäolisemalt (!) Teie põhipakkumist – toodet A.
 • Loo "aitäh" leht ja installige teine ​​teisenduspiksel.
 • Lõpuks seadke maandumine + "aitäh" oma põhipakkumise – toote A – leht ja veenduge kindlasti installige teisenduspiksel kohta "aitäh" lehel.

Nüüd algab see lõbu. Kuna teie saidile on installitud retargeeriv piksel, saate hõlpsalt jälgida ja sihtida inimesi, kes on külastanud (või pole külastanud) konkreetseid lehti (aitäh lehti) ja neid neile oma reklaamidega näidata.

Täpsustamiseks – Kui teie lehele, ajaveebipostitusele jms sattunud inimene ei näinud teie Plii-magneti tänusõnade lehte, tähendab see, et nad on huvitatud teie laiast teemast, kuid võib-olla pole nad teie pliimagneti märganud, neil on installitud hüpikakende blokeerija või midagi sarnast.

Võite minna üles ja seadistada nendele konkreetsetele külastajatele suunatud Facebooki reklaami (meil on ajakohastamise piksel installitud, kas mäletate?).

Loome kohandatud vaatajaskonna ja kaasake kõik inimesed, kes külastasid teie ajaveebi / saiti, ja välistage inimesed, kes külastasid teie Lead Magnet’i tänu lehte. Sel viisil saate oma reklaame näidata AINULT neile külastajatele, kes ei ole ikka veel müügivihjeteks teisendanud.

Järgmine samm on veenduda, et tutvustame teie Tripwire’i pakkumist AINULT inimestele, kes konverteerisid teie Lead Magnet avalehel. Võite saata neile meilisõnumi koos TW-lingiga või suunata nad automaatselt oma TW-pakkumisse, kui nad on teie juhtmagneti jaoks registreerunud – täiesti teie otsustada.

Meie kogemusest – 50% teie juhtimagneti sihtlehe külastajatest konverteerib müügivihjeteks ja umbes 10% nendest klientidest teisendab klientideks, ostes teie Tripwire’i pakkumise.

Kui see on tehtud, saate edasi minna ja seadistada oma teise kohandatud vaatajaskonna.

Selles saame AINULT sihtige inimesi, kes külastasid teie Lead Magnet’i tänulehte (müügivihjeid), ja välistage inimesed, kes külastasid teie tripwire’i tänulehte (kliendid).

Peaksite üles seadma reklaami, milles palutakse neil tulla tagasi teie TW müügi lehele (olge loominguline) ja tehke kõik endast olenev, et neid klientidele konverteerida.

Viimane samm on identne. Loote kohandatud vaatajaskonna sealhulgas kliendid, kes külastasid teie Tripwire’i tänulehte, ja välistavad inimesed, kes külastasid teie toote A tänusõnade lehte. Esitage neile reklaame ja proovige veenda neid oma põhipakkumist ostma.

Nii näeb välja sotsiaalmeedia strateegiaga elavdatud tõeline müügilehter. Te esitate oma reklaame pidevalt sihitud inimestele ja liigutate neid kogu lehtri vältel, kuni nad jõuavad teie põhipakkumise Tänan leht = $.

Õige korraldamise korral ei tohiks kogu teie sotsiaalkampaania maksta peenraha (tripwire’i pakkumine katab tõenäoliselt reklaamikulud). Kuidas? Mõõdistame mõned numbrid.

Oletame, et saate oma LM sihtlehele 1000 klõpsu, kui klõps on 40 dollarit, ja neist 1000 külastajast võtab 50% sisse. See on 500 uut müügivihjet 400 dollari hinnaga.

Nii viis 500 klienti teie Tripwire’i pakkumiseni ja 10% neist otsustas selle osta. Seega on 50 ostjat, kelle igaühe hind on 9 dollarit, mis tähendab tulu 450 dollarit.

Mida? Kas olete saanud endale 500 uut müügivihjet ja 50 vahetut klienti JA teenisite sellest 50 dollarit kasumit? See on hull. Ei, see on täiesti saavutatav.

Pärast seda on teie ja teie turundusoskuste ülesanne müüa nii palju kui võimalik ja korrata seda protsessi ikka ja jälle. See on vaid jäämäe tipp.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

Orbit Media veebistrateeg ja kaasasutaja. Esineja, sisuturundaja, keskkonnakaitsja ja autor
OrbitMedia.com
@Twitter

Sotsiaalmeedia on tõesti õiglane hõlbustatud suusõnalisus. Eesmärk on vähendada kogu hõõrdumist sisu ja jagamise vahel. Jagamise käivitamiseks on võtmeks sotsiaalsete jagamisnuppude lisamine oma sisule. Kõik teavad seda. Iga ajaveeb teeb seda.

Kuidas saavad paljud saidid valesti hakkama? 

Jagamisnuppe on WordPressi pistikprogrammidega lihtne lisada. Mõne klõpsu jooksul kuvatakse need kommivärvi ikoonid kohe teie ajaveebis. Aga sotsiaalse meedia integreerimine pole nii lihtne. Need sotsiaalse jagamise tööriistad võivad reklaamida ennast, kuni teie lugejad oma sisu jagavad.

Andy-Crestodina-1

Vaadake, kuidas nupp lisab pistikprogrammide valmistaja kaubamärgi säutsu? See ei aita teid ega teie lugejaid. See hõlbustab neid suusõnaliselt!

Kui te ei usalda oma pistikprogramme või kui soovite täpsemat kontrolli, saate luua kohandatud sotsiaalse jagamise nupud. Peate seda tegema iga sotsiaalvõrgustiku jaoks eraldi. Juhised leiate siit:

Jah, on olemas pistikprogramme, mis saavad teie jaoks kõike ära teha, kuid iga hea WordPressi arendaja peaks teadma, kuidas need toimivad ja kuidas neid ise teha.

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

Uimastavate veebisaitide loomine, sõbralik SEO, sisu ja WordPress
MadLemmings.com
@Twitter

Minu parim sotsiaalmeedia turundusstrateegia on tegelikult üsna lihtne. Olge Pinterestis hõivatud.

Kahju, et inimesed ei kasuta Pinteresti enam, kuna minu jaoks on see üks kõige vähem hinnatud sotsiaalmeedia platvorme, millel on suurim liikluspotentsiaal.

Miks?

Sest kui lisate midagi mõnda muusse sotsiaalmeediavõrku, võib see parimal juhul kesta minuteid või päevi. Pinterest on aga nagu hea SEO. Liiklus muudkui tuleb. Ja kui tihvtid on populaarsed, kasvab paljudel juhtudel ka teie liiklus!

Nii et isegi kui te arvate, et teil pole Pinterestis võimalust, siis vaadake ja uurige, kas keegi jagab teie nišis sisu, enne kui te selle valikuliseks loobute.

Seejärel alustage loomist vingeid pilte Canva abil, lisades kindlasti pildi juurde asjakohase teksti. Kui postituse pildid on valmis, saate neid jagada omaga ja rühmituslaudadel.

Pro näpunäide: grupi juhatused on teie kasvu kiirendamise saladus.

Muidugi võtab tulemuste nägemine natuke aega ja natuke püsivust, kuid eelised on hämmastavad.

Brian Jackson

Brian Jackson

Sissetulev turundaja, kes armastab SEO-d, blogimist, sisuturundust, SaaS-i, #webperf, WordPress & kasvu häkkimine
WoorkUp.com
@Twitter

Minu postitus on võimas sotsiaalmeedia turundusstrateegia praegu kasutab see ploki uuemaid tööriistu, näiteks SmarterQueue, Narrow ja Content Marketer. Need aitavad mul olla produktiivsemad, et saaksin rohkem aega sisu tootmiseks kulutada.

 • Nutikam järjekord võimaldab mul järjekorda panna kogu oma igihalja sisu ja lasta sellel tsüklitesse jätkata Twitterisse, Facebooki jne.

See lubab kogu minu sisul silmapilke rohkem kui kunagi varem.

 • Kitsas on hämmastav tööriist oma Twitteri kasvatamiseks, järgides konkreetset niši. Mind hämmastab minu jälgijate kiire kasv ja kvaliteet.

See tööriist on käivitanud hämmastavaid vestlusi, millest on saanud müügivihjed ja kliendid.

 • Alati, kui ma kirjutan ümaraid postitusi, Sisu turundaja võimaldab mul jõuda vaid mõne hiireklõpsuga kõigi asjaga seotud inimesteni ja küsida suhtlusvõrgustiku jagamist.

See on suurendanud minu Twitteri-kaasatust ja suurendanud palju aega.

Kõigi nende ülaltoodud strateegiatega pole installimise ajal peaaegu mingit pingutust vaja. Nad on dramaatiliselt suurendanud minu ajaveebide suunamise liiklust sotsiaalmeedias.

Chris Makara

Chris Makara

Interaktiivne turundus & Digistrateeg. SEO, sotsiaalmeedia & Interaktiivse turunduse ekspert ja jalgpall, Bacon & Ambidextrous Bowleri väljavalitu
ChrisMakara.com
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia põhineb pidev pidev reklaamimine minu igihaljas ajaveebi sisust.

Enamasti on minu loodud ajaveebi sisu igihaljas, mis tähendab, et pole põhjust lõpetada selle reklaamimine ühiskonnas lihtsalt sellepärast, et kirjutasin selle üle aasta tagasi.

Kui teave on endiselt väga asjakohane ja kasulik, siis tasub seda ikka ja jälle jagada.

Mulle meeldib tuvastada oma igihaljas sisu minu WordPressi saitidel. Seejärel koostage Exceli arvutustabel, kus saaksin iga ajaveebi postituse jaoks luua erinevaid sotsiaalmeedia värskendusi.

Mõnikord on see lihtsalt postituse pealkiri, teised on statistika postituse kohta ja mõned värskendused tsiteerivad minu postituses tehtud avaldusi.

Kuigi nende sotsiaalmeedia värskenduste loomine võib esialgu võtta aega, saate neid ikka ja jälle kasutada.

Kuna mul on kõik Exceli failis, ei vaja selle importimine eriti palju Lahtiselt mis saadab need värskendused automaatselt minu puhverkontole.

Kui mul pole aega neid värskendusi käsitsi luua, on WordPressil mõned pluginad, mis saadavad teie postitused uuesti Twitterisse. Üks selline pistikprogramm on Tweetily.

Ehkki seda pole aastate jooksul värskendatud, töötab see minu jaoks endiselt. Mõningaid kohandamisi saate teha, kuid see on siiski piiratum kui siis, kui peaksite looma omaenda ja importima need hulgi.

Pole tähtis, millist marsruuti te valite, võimaldab selle lähenemisviisi kasutamine teil oma sotsiaalmeediaprofiilid täis oma saitide jätkuvat igihaljas sisu.

Daniel Thompson

Daniel Thompson

SEO, tasuline meediaspetsialist. Turundushuviline. Eriti osav abistama kohalikke ettevõtteid kasumliku liikluse juhtimisel
MyLocalSEO.ca
@Twitter

Sotsiaalplatvorm, mida praegu kõige paremini kasutan, on Instagram. Mis mulle selle juures meeldib, on see, et nad on teadlikult püüdnud automatiseerimist lihvida.

Kaks projekti, mille kallal praegu töötan, on: meeste moesaidil ja pood pood. Mul on nende kahe vahel ~ 30 000 Instagrami jälgijat ja neid kasvab iga päev.

Samuti suunavad nad 20-30 külastajat päevas minu veebisaidile ilma reklaamideta väljaspool ühte linki, mille Instagram teile annab. Need kontod on vaid neli kuud vanad.

Niisiis – algne küsimus, kuidas seda meie WordPressi ajaveebiga ühendada. Praegu on see ühesuunaline tänav. Liiklus voolab Instagramist meie veebisaitidele. Koostame mõlema saidi pakkumisi, et hakata liiklust suurendama, et meie e-posti loenditesse lisada.

Tegelen praegu meie jaoks originaalsete piltide loomisega meeste moeblogi postitusi. Lisan nende piltide alla üleskutse toimingutele, et suurendada IG-i jälgijate arvu.

Arvan, et suurim eksiarvamus on see, et peate IG-konto loomiseks olema täiuslikus valdkonnas. Foundr on suurepärane näide mittetraditsioonilisest IG-nišist, mis seda purustab.

Kui müüte biolagunevaid pussikotte, siis on teil koeri. Kui müüte autovaruosi, on teil klassikalised autod. Enamik tarbekaupu on ühel või teisel viisil IG-le laenu andnud.

Dave & Debi reisimine

Dave & Võlg

Auhinnatud reisipaar
ThePlanetD.com
@Twitter

Meie kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia on tugev esinemine rohkem kui ühes. Me ei pane kõiki oma mune ühte korvi.

Meie kaubamärk on tugev Pinterestis, Twitteris, Facebookis, Google+ ja StumbleUponis.

Meie sisu on meie veebisaidil ühe nupuvajutusega hõlpsasti jagatav, kuid kindlasti jagage seda ka regulaarselt. Me ei jaga ainult üks kord.

Kogu sotsiaalsete kanalite spektrit hõlmava strateegia omamine võimaldab teil sihtida erinevaid tarbijaid eri platvormidel.

Leiame, et iga sotsiaalmeedia platvorm suunab liiklust meie ajaveebisse, kus Pinterest on kõige tihedam liiklus. Põhjus, miks me tunneme, et sotsiaalmeedia suunab meie ajaveebisse nii palju liiklust, on see, et oleme sotsiaalmeedias suhelnud.

Me ei kasuta seda valju esinejana, vaid räägime oma jälgijatega. Kui me midagi jagame, kipuvad nad seda lugema, sest nad tunnevad, et tunnevad meid. Numbrid on olulised, kuid tegelikult on oluline suhe publikuga.

Jälgime, et jääksime järjepidevaks ja oleksime pidevalt sotsiaalmeedias esindatud. Meil on meeskond inimesi, kes aitavad meil oma sisu sotsiaalmeedias avaldada, kui me jääme tõeliseks hääleks ja ainult inimestele, kellega meie jälgijad räägivad.

Dave Schneider

Dave Schneider

Blogijate teavitustarkvara NinjaOutreach kaasasutaja. Kinnisideeks äri, turundus ja reisimine
NinjaOutreach.com
@Twitter
UPDATE: Dave enam neid veebisaite ei halda, kuid ta võib leida aadressil daveschneider.me

Suurte toodete tootmisel oleme leidnud palju edu, ülim link ümmargused ettevõtted nagu näiteks see.

Ja seejärel teavitatakse neis kajastatud inimesi, mille tulemusel nad jagavad seda sotsiaalmeedias.

Mais avaldatud, see saatis meid üle Eelmisel aastal külastas 7500 külastust ja sai sadu aktsiaid. Samuti moodustas see 21 proovile registreerumist ja veel kümneid e-posti tellijaid.

Tundsime, et see võib olla väga edukas, kuna see hõlmas väga palju mõjutajaid, ja korraldasime pärast selle avaldamist sisu tutvustamiskampaania, et anda see kõigile, keda mainiti, ette.

Selle tulemusel saadi Google’is järjestamine ja tõsteti esile paljudel veebisaitidel, mis aitas ka tema autoriteeti tõsta.

Protsess otsast lõpuni oli:

 • Tuleme koos meie toote jaoks asjakohaste märksõnade loendiga, mille puhul me arvasime, et võiksime veojõu saada, antud juhul liikluse genereerimise juhtumianalüüsid
 • Eepilise sisu produtseerimine, kus on üle 100 mõjutaja
 • Selle sisu reklaamimine neile mõjutajatele
 • Selle sisu linkimine olulistes külalispostitustes, millest me näiteks pärast kirjutasime, com / traffic-hack /
 • Selle optimeerimine registreerumiseks (sellel lehel kasutame Sumo Me tervitusmatti)

See strateegia on olnud meie jaoks väga tõhus ja me oleme seda kopeerinud ka teistes artiklites, ehkki see oli kõige populaarsem.

Need postitused saavad peaaegu alati sadu aktsiaid ja aitavad meil üles ehitada meie sotsiaalmeediat.

Dom Wells

Dom Wells

Õpetab inimestele nišiturunduse veebisaitide edukust
HumanProofDesigns.com
@Twitter

Minu kõige edukam sotsiaalmeedia strateegia ei seisne mitte selle kasutamises liikluse genereerimiseks, vaid rohkem võrkude loomises. Mõnes nišis on parim viis veojõu saamiseks sõbrustada teiste oma tööstuse mõjutajatega.

Twitteri ja FB grupid on selleks suurepärane võimalus. Muidugi sõltub see teie nišist ja sellest, kus mõjutajad ripuvad.

Kulutades suurema osa 2014. ja 2015. aasta võrgustikutööst ning tehes endale nišši teatavaks, suutsin teha suunamisliikluse minu numbri 1 teisendavaks liikluse allikaks ja nüüd pöörduvad inimesed kogu aeg minu poole.

Vist õnnestus mul end mõjutajate tasemele tõsta. Ilma sotsiaalmeediata pole see nii lihtne võimalik.

Erik Emanuelli

Erik Emanuelli

Ettevõtja, blogija, rändur, vabakutseline kirjanik, sotsiaalmeediasõltlane, ekstreemspordi armastaja ja diplomeeritud skydiver
NoPassiveIncome.com
@Twitter

Paigaldamine oli üks lihtsamaid asju, mida ma oma sisu turustamiseks sotsiaalmeedias olen teinud Taasta vana postitus minu WordPressi ajaveebi pistikprogramm.

Põhimõtteliselt jagab see teie vanu artikleid automaatselt teie sotsiaalmeedia kontode kaudu!

Ainult paariminutilise tööga on minu sotsiaalkanalites tasuta värskendusi, mis osutavad mu vanale sisule. Kaks lindu ühe kiviga.

Francisco Perez

Francisco Perez

Veebiettevõte, Äri & SEO konsultant
IBlogZone.com 
@Twitter

Ainus sotsiaalmeedia strateegia, mida ma olen kasutanud, on oma artiklite (vanade ja uute) korrapärane postitamine kindla aja jooksul.

Avastasin, et postitan korduvalt Twitterisse, Pinterestisse, Facebooki ja G + -sse, et lõpuks saab see tähelepanu, mida ma otsin, ja meelitab oma ajaveebi liiklust.

Mida uuem postitus, seda rohkem tähelepanu sellele alguses pühendan.

Vanemate jaoks vahetan aeg-ajalt "pealkirjad" testida, milline pealkirja tüüp pälvib kõige rohkem tähelepanu. Tööriistad, mida ma kasutan, on "taaselustada vana postitus", WordPressi pistikprogramm ja Hootsuite.

Ilmselt suhtlen selle strateegiaga regulaarselt oma suhtluskanalites, vastates küsimustele, tänades neid, kes mu postitusi jagasid, ja jagades ka teiste inimeste asju.

Siin on link pluginale, mida ma kasutan.

Gael Breton

Gael Breton

Ehitusplatsi nõustaja
AuthorityHacker.com
@Twitter

Ausalt öeldes on minu jaoks kõige elementaarsem, mida paljud inimesed ignoreerivad, veenduge, et teil oleks kõigil sisulehtedel sotsiaalsed nupud. Võimalusel nupud, mis kerivad koos kasutajaga alla, nii et see on kogu aeg ekraanil.

Ja mis kõige tähtsam, on nupud, mis on kõigis seadmetes nähtavad kogu liikluse tonnina, tänapäeval mobiilsed.

Siin on jaotus ühel meie saidil

Gael-bretooni-1

On selge, et mobiiltelefoni aktsia optimeerimine on ülitähtis ja paljude B2C saitide liikluse jagunemine näeb üha enam välja selline.

Õnneks lubab SumoMe teil seda kõike hõlpsalt teha. Kõigist tasutud sotsiaalsetest pistikprogrammidest olen proovinud. SumoMe lööb neid kõiki kõigis aspektides ja see on tasuta.

Pistikprogrammiga mängides olen märganud sotsiaalse võrgustiku tõusu, mida paljud inimesed ignoreerivad: e-post.

Siin on meie aktsiate jaotus võrgu kohta (tänu SumoMe analüütikale)

Gael-bretoon-2

Hall = e-posti jagamine. See on 2. või 3. populaarseim viis sisu jagamiseks sõltuvalt päevadest. Twitteri ületamine iga päev.

Seejärel asusime oma piltide nuppude lisamisega, kui suurendasime oma Pinteresti tegevust ja märkasime, et enamus Pinteresti jagamisi juhtus nii, nii et kui kasutate võrku, lülitage pildijagaja sisse.

Gael-bretoon-3

Nende jagamisnuppude segamine koos teiste artikliga seotud inimeste infograafikute uuesti postitamisega (ja neile atribuudi andmine) suurendas meie autopiloodil üsna palju meie sotsiaalset liiklust.

Kui soovite nendest aktsiatest maksimumi saada, veenduge, et teie SCHEMA sotsiaalsed andmed on olemas ja kasutage Kosmeetikakava pealkirjade analüsaator CTR-i suurendamiseks kirjutada sotsiaalselt köitvaid pealkirju.

See on see, tehke lihtsalt neid lihtsaid asju ja te peaksite oma WordPressi saidilt rohkem ära saama, kui rääkida sotsiaalmeediast peaaegu kõigil autopiloodil!

Gerald Weber

Gerald Weber

Interneti-ettevõtja, Viral Content Buzzi kaasasutaja ja SEO kutt
HoustoniPhoneScreenRepair.com
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia (eriti uuema veebisaidi, ajaveebi või ettevõtte jaoks) on platvormi kasutamine Viirussisu buzz ajaveebi postituste reklaamimiseks Viral-kaebusega. (Täielik avalikustamine: olen Viral Content Buzzi kaasasutaja).

Sellegipoolest töötab see tõesti hästi. Tegelikult töötab see väga hästi, kui teie sisu on populaarses nišis ja sellel on viiruslik veetlus.

Näiteks mu naine ja mina alustasime a uus äri augustis 2013 ja reklaamis ajaveebi, kasutades ainult VCB platvormi.

Selle efektiivsuse põhjuseks on see, et turundajale / blogijale, kellel pole suurt jälgijat, on see suhteliselt lihtne viis REAL-i sotsiaalmeedia aktsiate loomiseks REAL-i inimestelt ja REAL-i sotsiaalmeedia kontodelt.

Nr nukukontosid ja võltsitud aktsiaid. Selle protsessi automatiseerimiseks lisage meie ajaveebi RSS-kanal. Kui VCB moderaatorid on selle heaks kiitnud, edastatakse iga postitus automaatselt jagamiseks.

Pidage meeles, et ajaveebi postitused peavad ikkagi moderaatorid heaks kiitma.

adam steele

Adam Steele

Vancouveri Interneti-ettevõtja. Toimiv töönarkomaan. @MagistrateInc, @LoganixDotNet ja @PBNlocal
Magistrateinc.com
@Twitter

Meie strateegia algab tõesti sisemiselt – dokumenteerime kõik, mida teeme, võimalikult suure osa oma protsessist. Jagame oma kogemusi kindlasti nende tööriistade abil, mida kasutame (oleme suured Trello, näiteks).

Siis nad sageli vali meie lugu ja jagage nii, nagu oleks tegemist nende toote kasutamise juhtumianalüüsiga. Saame lingi, mõned silmamunad ja kõik võidavad.

Muidugi on see seotud ajaveebiga, sest meie meedium oma lugude jagamiseks on praegu meie ajaveeb. Kuid aususe hoidmine ja meie igapäevase igapäevase dokumenteerimise olemasolu on juhtumianalüüsiks suurepärane ning platvormid on loomulikult huvitatud.

Henneke Duistermaat

Henneke Duistermaat

Ebamõistlik kirjanik missioonil gobbledygook välja lüüa. Regulaarne kaastöötaja Copybloggeris
EnchantingMarketing.com
@Twitter

Minu lemmik sotsiaalmeedia strateegia on kasutamine SlideShare sest see on suurepärane viis populaarse sisu ümberjutustamiseks ja e-posti loendi täiendamiseks (isegi ilma SlideShare’i järgimata!).

SlideShare’i esitluse loomiseks tehke järgmist.

 • Otsige populaarset blogipostitust või külaliste postitust, mille olete kirjutanud
 • Muutke postitus SlideShare esitluseks, jagades ainult põhipunkte
 • Veenduge, et lugejad tunneksid, et nad saavad väärtuslikke näpunäiteid
 • Andke SlideShare’ile tähelepanu köitev pealkiri
 • Veenduge, et avatav slaid näeks välja atraktiivne
 • Lisage viimasele slaidile lubamise boonus ja ärgitage inimesi oma e-posti aadressi edastamiseks sihtlehele klõpsama

Parimaid esitlusi saab kuvada SlideShare’i avalehel ja nii saab uus (peamiselt B2B) vaatajaskond teie blogi avastada.

Minu SlideShare copywritingu kohta teeb ja ei tee, näiteks on praeguseks loonud 494 e-posti tellijat (ja loeb endiselt).

Istiak Rayhan

Istiak Rayhan

Turundusblogija, SEO, sotsiaalmeedia ja WordPressi entusiast
RoadToBlogging.com 
@Twitter

Sotsiaalmeedia hõlbustab kellelgi minu blogiga ühenduse loomist juba kasutatava platvormi kaudu. See aitab mul jõuda oma sihtrühmani ja ühendada mõttekaaslasi.

Minu jaoks on kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia retargeerimine, tuntud ka kui uuesti turundamine.

Iga päev külastab minu blogi palju inimesi, kuid väga vähesed jälgivad mind sotsiaalmeedias ja jagavad minu sisu. ümbersuunamine aitab mul nende külastajatega ühenduse luua ja suurendada nende sotsiaalmeediumide jälgimist ja sotsiaalseid jagamisi.

Lisan oma blogi vaatajaskonnale oma populaarseimad postitused. See töötab suurepäraselt, sest need on inimesed, kes juba tunnevad minu ajaveebi vastu huvi.

Lisaks ümbersuunamisele hoolitsen selle eest, et inimestel oleks lihtsam minu sisu jagada ja mind sotsiaalmeedias jälgida.

Siin on mõned WordPressi pluginad, mida kasutan oma ajaveebi kasvatamiseks ja jagamise julgustamiseks.

 • Jälgimiskoodi haldur – See aitab mul hallata kõiki jälgimiskoode ja konversioonipiksleid ühelt lehelt. Saan hõlpsalt hallata Facebooki kohandatud vaatajaskonda & Facebooki retargeerimine seda pistikprogrammi kasutades.
 • Monarh – See on sotsiaalse jagamise pistikprogramm, mis muudab sotsiaalse jagamise meeletult lihtsaks. Pistikprogrammi abil saate jagamisnuppe lisada erineval viisil. Selle abil saate lisada ka sotsiaalmeedia jälgimisnuppe.
 • Jetpack – Jetpack on tegelikult pistikprogrammide kimp. Sellel on palju funktsioone. Üks funktsioonidest võimaldab mul jagada oma ajaveebi postitust automaatselt ühiskondliku jagamise kanalile. See ühildub Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Path ja Google+.
 • Klõpsake Tweet – Kasutan seda pistikprogrammi oma lemmikpostitustes lisamiseks "Klõpsake nuppu Tweet" kast. See töötab minu jaoks suurepäraselt.
 • OnePressi sotsiaalne kapp – See pistikprogramm aitab mul tõesti oma suhtlusvõrgustikku suurendada. Idee on peita osa postitusest sotsiaalsete nuppude komplekti taha ja paluda külastajatel minu sisu jagada, et peiteosa näha. Peamiselt kasutan seda trikki pikkadel postitustel.

devesh

Devesh Sharma

21-aastane blogija, Interneti-turundaja, WordPressi fanaatik ja WPKube.com 
@Twitter

See oleks samade postituste jagamine eri aegadel või vanade postituste ümbertöötlemine. Seda saab hõlpsalt teha via Vanad postitused taaselustada või MeetEdgar.

Vanade postituste jagamine aitab teil saada rohkem liiklust ja jälgijaid, an katse tegi Tom Tunguz näitas, et igal säutsudel on potentsiaali saada umbes 75% nii palju säutsu kui eelmises retweetide arv.

Jacob Cass

Jacob Cass

Graafika-, logo- ja veebidisainer, Blogger, vabakutseline ja maailmarändur
JustCreative.com
@Twitter

Oma postituste jagatavuse suurendamiseks ajakava neid minu lugejate jaoks optimeeritud aegadel. Google Analyticsi abil saate näha, millal ja kust teie liiklus pärineb, samuti saate vaadata oma e-posti infolehtede andmebaasi.

Seejärel plaanin WordPressi abil postitusi siis, kui nad on kõige tõenäolisemalt veebis & Puhver.

Näitena plaanin postituse oma blogisse postitada kell 9.00 ja siis kella 10ks imporditakse see AWeberisse (minu e-posti pakkuja). Seejärel plaanin meilisõnumite saatmise välja umbes kell 13.00, kui enamus mu kuulajaskonnast maailm on võrgus.

Samuti plaanin postitusi oma sotsiaalmeedia platvormidel Bufferiga jagada, tagades, et klõpsude maksimeerimiseks lisatakse pildid.

Jon Haver

Jon Haver

"Pärast 23,5 000 dollarise õppelaenu maksmist 3 aasta jooksul olen saanud inspiratsiooni aidata teistel oma võlg ära maksta"
AuthorityWebSiteIncome.com
@Twitter

Kõige võimsam minu WordPressi veebisaidiga ühendav sotsiaalmeedia turundusstrateegia on minu veebisaidi külastajate uuesti sihtimine Facebookis opt-in boonuste abil, mis muudab külastajad tellijaks.

Kuna saan sihtida varasemaid veebisaidi külastajaid, saan muuta külastajad, kes ei pruugi kunagi minu saidile tagasi tulla, mõneks mu kõige reageerivamaks fänniks, viies nad mu e-posti loendisse.

Kevin_Indig

Kevin Indig

SEO BU omanik @dailymotion Silicon Valleys, endine @Searchmetrics @uniquedigitalDE @thereachgroup
DailyMotion.com
@Twitter

Üks asi, mida näen aja jooksul jälle unustatud ja alahinnatud, on… Facebooki grupid! Need on väga võimsad liikluse allikad, kui teil õnnestub neile õigesti läheneda.

Kas näete ekraanipildil neid kogu liikluse tippe? Need pärinevad uue blogipostituse reklaamimisest Facebooki gruppides!

Kevin Indig 1

Aga kuidas sa õigesti teed? Sellega peate arvestama:

1. Kasutage Facebooki otsingufunktsiooni, et leida sobivaid rühmi oma ajaveebi või artikli teema jaoks, mida soovite jagada. Mida konkreetsem rühm, seda parem. Näiteks: kui “Fitness” on teemana väga lai, siis “rasva kadu” oleks spetsiifilisem ja sobivam ajaveebi postitusele rasva kaotamise kohta.

2. Teine muutuja, mida soovite arvesse võtta, on rühma suurus. Teie jaoks sobiv grupp on parim eripära ja suuruse kombinatsioon.

Kevin Indig 2

3. Järgmises etapis soovite liituda 5-10 rühmaga. Te ei saa rühmas fännilehena postitada, seetõttu peate kasutama privaatset profiili. See tähendab, et sellest profiilist saab äkki ajaveebi nägu.

On väga oluline, kui usaldusväärne see profiil välja näeb, nii et leidke nägus profiilipilt ja suhelge inimestega jagatud postitust kommenteerides kenasti..

Kujutage ette, et kõnnite baarist mööda ja visand väljanägemine kutt palub teil tulla karedal toonil – kas läheksite? Sama on sotsiaalmeedias! Samuti pidage meeles, et paljud suured rühmad on hästi modereeritavad, nii et lugege hoolikalt rühma reegleid ja pidage neist kinni.

*** Jagage oma blogiartiklit korraga 3-5 rühmas. Sooviksite testida, milline on parim aeg grupis postitamiseks. Alustage jagamise proovimist lõuna paiku (12–13) või pärast tööd (6–9:00), nagu selles öeldud infograafiline.

Samuti pidage meeles, et mitte üle ujutada rühmi oma postitustega, vastasel juhul saavad kasutajad pahaseks. Tegin kord nädalas rühmas jagamise osas häid kogemusi, kuid see sõltub ka grupist endast. Rühmaga väljaspool oma materjali jagamist saate luua veelgi suurema usaldusväärsuse!

Jagades on äärmiselt oluline kirjutada ajaveebi artikli lühikirjeldus, mis õhutab kasutajaid klõpsama. Mida rohkem see grupi suhtes individualiseerub, seda parem. Seetõttu võite rühma kirjelduse lisada rühma nime või luua ühenduse teemaga.

Kevin Indig 3

Miks on Facebooki grupid nii võimsad? Te ei räägi mitte ainult vaatajaskonnaga, kellele teie teema juba potentsiaalselt huvi pakub, vaid saate ka kasutada Facebooki kogukonda selle enda omaks muutmiseks. Teie ajaveebist võib saada rühmas korduv viide ja lõpuks külastab teie saiti regulaarselt üha enam rühmaliikmeid.

Ja siin on meil juba teine ​​eelis: loote üha suurema arvu tagasitulevate külastajate ja lojaalsete lugejate baasi. Kaks sellega kaasnevat eelist: saate nad teisendada e-posti tellijateks, mis on veelgi võimsam viis nendega suhelda ja lasta neil oma kaubamärki omaks võtta.

Ja parandate oma kaubamärgi tajumist orgaanilistes otsingutulemustes: rohkem inimesi klõpsab teie tulemusel, kui nad teie kaubamärgi tunnevad. See omakorda mõjutab teie SEO jõudlust positiivselt!

Kolmandaks Facebooki gruppide võimendamise eeliseks oma sotsiaalmeedia strateegias on suhtlemine grupi liikmetega. Nad annavad teile teada mitte ainult sellest, mis neil teie artiklist võib puududa, vaid ka sellest, millised küsimused neil selle teema kohta on ja millised muud teemad neid huvitavad.

Nendele küsimustele peaksite vastama oma artiklis. Ärge kõhelge seda pärast avaldamist muutmast. Täpsustage seda aja jooksul! Kommentaarid võivad olla inspiratsiooniks ka tulevastele artiklitele, mida saate seejärel jälle rühmas jagada, milles seda arutati, ja viidata inimestele, kellega te sellest rääkisite. Nii saate luua tugeva kasutajabaasi!

Kulwant Nagi

Kulwant Nagi

Interneti-ettevõtja, blogija, kirjanik, unistaja
BloggingCage.com
@Twitter

Kõige võimsam strateegia sotsiaalmeedias on inimeste aitamine erinevates gruppides (FB), kogukondades (G +) ja hashtagides (twitter).

Võite leida oma tööstuse ümber erinevaid rühmi, kogukondi ja hashtage ning vaadata, milliste probleemidega inimesed silmitsi seisavad. Aidake neil oma kogemuste põhjal nendes kohtades autoriteeti luua.

Kui olete sellistes kohtades väga aktiivne, hakkavad rühmade / kogukondade liikmed teid märkama.

Nii et teil võib olla meeldejääv ajakava kate, G + -kate või twitteri-kate, millel on teie veebisaidi URL ja teie teadmised.

Nii et siin võidad mängu. ��

Pange need oma saidile ja teisendage need tellijateks, andes tasuta midagi (e-raamat, video, kursus, pistikprogramm).

Larry Kim

Larry Kim

Asutaja @WordStream. Parim kolumnist @Inc ajakiri. Ettevõtlus, idufirmad, Adwords, Facebooki reklaam
Mobiilne ahv 
@Twitter

Me teeme palju sotsiaalmeedias reklaamimine.

Meie sisu reklaamimine kasutajate (kohandatud vaatajaskonnad) ja uuesti turundamise (hiljuti meie saiti külastanud inimeste) loendites.

Leidsime, et inimesed, kes tunnevad teie brändi, tegelevad teie reklaamitud sotsiaalmeedia reklaamidega kolm korda tõenäolisemalt ja kaks korda suurema tõenäosusega konversioonid müügivihjeks või müügiks, kui nad teie saidile klõpsavad..

Luke Kling

Luke Kling

Sidusettevõtte haldur, Blogger ja veebiarendaja
LukePeerFly.com 
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia strateegia hõlmab kolme sammu:

1) Leides sisu, mida ma tean, et mu vaatajaskond naudib ja tahan sellega tegeleda. Sotsiaalse meediaga (eriti Facebooki lehed) on kaasamine võtmetähtsusega.

Mida rohkem kaasatust saate, seda rohkem kaasatust saate ka tulevikus. Andke väärtust aja jooksul järjepidevalt.

2) Järjepidev postitamine on lihtsaim viis oma üldise kaasamise parandamiseks. Kui postitate juhuslikult terve kuu jooksul, on teie sisu nähtavuse tõenäosus väiksem.

Mul on Facebooki lehed ja Twitteri kontod, mida olen viimase 3+ aasta jooksul iga päev 3 korda päevas postitanud. Enda kaasalöömine minu sisu vastu on fenomenaalne, kuna pakun oma publikule järjepidevat väärtust.

See viib parema kaasamiseni vähem… kaasahaaravate postitustega (ajaveebi- või spondeeritud postitused).

3) Samuti segan oma sisutüüpe kõigis kanalites. Postitan ühel päeval 2 pilti (mis annab suure seotuse) ja 1 blogi postituse link. Järgmisel päeval postitan ühe YouTube’i video ja 2 pilti.

Hoidke oma sisu värske ja kasutaja arvab, mida te järgmiseks neile annate. Plaanin kogu oma sisu ja hoian selle värskena kõigis oma kanalites FPTraffic.com.

FPTraffic võimaldab mul ka WordPressi ajaveebidest automaatselt uusi järjekorda panna ja segada need ülejäänud sisuga. See aitab märkimisväärselt suurendada minu üldist kaasatust.

Jõuan oma sotsiaalmeedia strateegiat kasutades nädalas üle 5 000 000 inimeseni, nii et ma tean, et see töötab. See võtab lihtsalt aega, vaeva ja õigeid tööriistu. Edu!

Marcus Taylor

Marcus Taylor

"Ehitan ja katsetan veebisaite. @VentureHarbour asutaja"
VentureHarbour.com
@Twitter

Üks parimatest strateegiatest, millega olen kokku puutunud, on artiklitesiseste küsitluste, tööriistade või küsitluste kasutamine liikluse paremaks mõistmiseks ja nende uuringute ülevaadete kasutamine sisu täpsustamiseks – muutes selle asjakohasemaks ja laiemalt jagatavamaks.

Näiteks kaks aastat tagasi avaldasime see artikkel parima veebimajutuse leidmise kohta. Algselt oli see suunatud professionaalidele (võrdlesime ja reastasime tipptasemel veebimajutuse lahendusi).

Pärast tööriista lisamist, mis küsis kasutajalt, mida nad otsivad, saime teada, et suurem osa artiklit külastanud liiklusest olid algajad, kes otsisid parimat odavat hostimisettevõtet.

Pärast selle ülevaate avastamist kirjutasime sisu uuesti, eesmärgiga see algajatele. Pärast seda on sisu kaasamismõõdikud ja jagatavus märkimisväärselt suurenenud.

Selliste vormide ja küsitluste loomine võib küll veidi aega võtta, kuid see on suurepärane strateegia, mille abil saate suure liiklusega sisu veelgi suuremaks tööle panna, kui on vaja suurendada sotsiaalset kaasatust..

Marko Saric

Marko Saric

"Nõustaja ja blogija saidil HowToMakeMyBlog.com. Kirjutan sisuturundusest, sotsiaalmeediast ja blogimisest"
HowToMakeMyBlog.com
@Twitter

Koos orgaanilise haarde vähenemist silmas pidades, minu kõige võimsam sotsiaalmeedia strateegia on suurepärase sisu loomine, mida inimesed tahavad lugeda ja jagada.

Mida ma oma blogis avaldan, saan ma kontrollida.

Kahjuks ei saa ma kontrollida, kui paljudele minu lehel meeldib Facebook, kuhu Facebook mu postitusi näitab. Nii et keskendun kvaliteetse sisu avaldamisele …

 • see on minu publikule huvitav
 • mis õpetab inimestele midagi uut
 • mis pakub teemale uut vaatenurka
 • mis meelitab
 • ja see on parem ja lihtsamini mõistetav kui sellel teemal juba saadaval olev sisu.

Mul on kõik üksikasjad selle sisu loomise protsessi kohta siin. See on minu jaoks parim viis jõuda rohkemate inimesteni, kuna pakun piisavalt väärtust, et inimesed tahaksid seda sotsiaalmeedias jagada ja levitada..

McKinzie Brocail

McKinzie Brocail

Vabakutseline kirjanik, digitaalse kommunikatsiooni spetsialist
McKinzieWrites.com

See võib olla ainulaadne ja huvitav järeldus, mis töötab STDcheck.com, üleriigiline STD-testimise pakkuja sotsiaalmeedias.

Nagu arvata võib, pole lihtne ülesanne panna inimesi suhtlema brändiga, mis pakub väga avalikus sotsiaalmeedias STD testimist, mis on väga privaatne..

Peame sageli ajama sotsiaalmeedias inimesi üles ajaveebi sisu lugema ja jagama, sest suguhaigused on tavaliselt asjad, millest inimesed tahavad vaikida.

Nagu enamik ettevõtteid, jagame oma ajaveebipostitusi kõigil meie sotsiaalmeedia platvormidel ja meie WordPressi ajaveebis on lubatud jagamisriistad, mis hõlbustavad ka külastajatel seda teha.

Mõlemad turustusvõimalused võivad olla teabe jagajad, kuid ajaveebid käsitlevad peamiselt teabe väljastamist, samal ajal kui sotsiaalmeedia on seotud pigem avalikkuse kaasamise ja suhtlemisega..

Üritame ülemineku ühelt suhtlusplatvormilt teisele, jagades sisu, mis on lõbus, huvitav, köitev, meelelahutuslik või nutikas.

Nii meie ajaveebi kui ka sotsiaalmeedia ühendamine on STDchecki jaoks uskumatult oluline. See mitte ainult ei anna meile asjakohast ja huvitavat sisu ja koopiaid, mida saaksime oma jälgijatega jagada, vaid see toob meie ajaveebi ka publiku, kes tõenäoliselt poleks seda leidnud ega otsinud seda üksi.

Tegelikult said ajaveebi postitused, mida meie sotsiaalmeedia kontodel kunagi ei jagatud, liikluse iseseisvalt.

Pärast nende jagamist platvormidel, mida me kasutame, hakkasime kiiresti kiiresti dramaatiliselt suurenema (kuni 100 korda rohkem liiklust mõnel juhul!) nende vaadetes, kui inimesed klõpsavad ja jagavad seejärel postitusi.

Me muudame ülemineku sujuvaks, kuna me ei kopeeri ega kleepita lihtsalt ühe artikli linki Facebookis ega postita automaatselt asustatud teksti – kohandame postitusi nii, et need oleksid meie sotsiaalmeedia vaatajaskonna jaoks köitvamad ja köitvamad, et saada inimestel neid ümber levitada nende sõpradele ja jälgijatele … sarnaselt suguhaigustele, millele meie ajaveebides viidatakse.

Monica Stott

Monica Stott

Reisiblogija, kellel on armastus stiilsete seikluste ja nädalavahetuse pauside vastu. 10 parimat Ühendkuningriigi reisiblogi
Veebisait TheTravelHack.com
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia strateegia on Pinteresti sõbralike piltide paigutamine minu ajaveebi.

Pinterest on minu jaoks suurim sotsiaalmeedias liikluse liikumapanev jõud, nii et proovin inimesi julgustada oma saidilt võimalikult palju pilte kinnitama.

Võib kuluda paar kuud, enne kui tihvt hakkab liiklust juhtima, kuid kui see juhtub, jätkab ta liiklust, nii et erinevalt teistest kanalitest, millel on lühike ajavahemik.

Nate Shivar

Nate Shivar

"Töötan SEO ja veebianalüütika alal ning elan Atlanta, GA-s"
ShivarWeb.com
@Twitter

Minu sotsiaalmeedia strateegia on automatiseerida sotsiaalmeedia mehaanikat, et saaksin keskenduda oma ajast sellele, mis tegelikult oluline on – inimvestlusele ja suhetele.

See on strateegia, mida üksikasjalikult kirjeldasin kuidas Twitterit aasta jooksul automatiseerida postitada.

Kõiki asju ei tohiks automatiseerida, vaid peaksite seadistama süsteeme ja otsima võimalusi oma sotsiaalse meedia strateegia osade automatiseerimiseks, et oma väärtuslikku aega vabastada.

Näiteks – klišee tükk sotsiaalmeediat "postitage oma uus sisu kõigisse võrkudesse." See võib mõnele inimesele kasulik olla. Kuid isegi kui see on nii – te ei peaks tingimata kõiki oma võrke füüsiliselt postitama.

Isegi kui see ülesanne võtab "ainult 10 minutit" – see on 10 minutit vähem, kui peate tegema asju, mida saate teha vaid teie – kirjutada isiklik e-kiri, vastata DM-dele, visandada uus sisu, sukelduda oma analüütilisse jne.

Need on asjad, mis tõukavad teie veebisaidi pikaajalist jätkusuutlikku kasvu. Ja tavaliselt saavad masinad tüütuid ülesandeid paremini teha kui saate, kui võtate aega selle õigeks seadistamiseks.

Kui kasutate WordPressi, on teil olemas kvaliteetne automatiseerimine. WordPressiga on kaasas paar salajast automatiseerimisrelva.

Esiteks genereerib see automaatselt kvaliteetsed RSS-kanalid mitte ainult teie veebisaidile, vaid ka kategooriate, siltide ja kohandatud taksonoomiate jaoks. See tähendab, et teil on sisu, mis on struktureeritud ja masinloetav.

Teiseks, WordPress integreerub lisaks muudele teenustele hästi ka selliste automaatikatööriistadega nagu IFTTT ja Zapier. Ja isegi siis, kui seda pole – need kvaliteetsed RSS-kanalid sobivad.

Vaadake oma sotsiaalmeedia töövoogu. Vaadake tõhusaid ülesandeid. Vaadake ülesandeid, mida ainult teie saate teha – ja millised ülesanded on lihtsalt tüütud. Sirvige olemasolevaid IFTTT retsepte ja Zapieri zape.

Vaadake, kas keegi on juba loonud midagi, mida saate kasutada.

Kui ei, siis jagage oma protsess ja looge oma. Näiteks selle asemel, et "meenutades Pin" looge kõik oma fotopostitused, looge IFTTT, mis tõmmatakse Photos’i RSS-kanalist.

Ütle, et postitaks selle automaatselt pealkirja ja malli kirjelduse abil Pinterestisse. Teie saidist, sisust, vaatajaskonnast ja kujutlusvõimest sõltub palju. WordPressi kasutamine annab teile aga aluse automatiseerimiseks.

Nick Loper

Nick Loper

Side Hustle Nationi peaesimees. Turundaja, suusataja, autor, ärimees ja podcaster
SideHustleNation.com
@Twitter

Viimase 60 päeva jooksul, minu Pinteresti liiklus on üle 2000%. (Ausalt öeldes aitab see jagada väga väikese arvuga, kuid tuleb tõdeda, et ma ei teadnud paar kuud tagasi Pinterestist midagi.)

Põhistrateegia – ja krediit krediidi korral, kõik, mida ma täna tean, pärineb Rosemarie Groner kell Hõivatud eelarvestaja – on teie parima sisu kinnitamine asjakohastesse rühmatahvlitesse.

Mul oli alustamisel vähem kui 100 Pinterest-i jälgijat, kuid nende rühmatöölaudadega liitumine plahvatas minu nominaali "jõuda" paari nädala jooksul üle 80 000 inimeseni.

Pinteresti suureks eeliseks on see, et see on ainulaadne sotsiaalne platvorm; see on ainus, kus inimesed otsivad aktiivselt kasulikke või lahedaid ajaveebiartikleid. Igal pool mujal on see meelelahutus või sõpradele järele jõudmine.

Kui teie sisu meeldib naistele, on see suurepärane viis kokkupuute saavutamiseks ja liikluse suurendamiseks ning lahe on see, et see töötab nüüd autopiloodil tänu ülivõimsale tööriistale nimega Board Booster (tasuta prooviversioon, siis 5 dollarit kuus)..

Selgitage välja oma parimad postitused, looge neile vertikaalsed pildid (1000 × 1500), taotlege liitumist peotäie asjakohaste rühmatahvlitega ja minge linna.

Rob Cubbon

Rob Cubbon

Ettevõtja, Amazoni enimmüüdud autor, veebipõhine õpetaja ja graafiline disainer
RobCubbon.com
@Twitter

Minu Facebooki leht jälgijate arv on mõne kuu jooksul vähenenud 1000-lt 17000-le. Varem oli mul 0 aastat kuni 1000 meeldimist läinud 4 aastat.

Mis juhtus? Facebooki pildi tsitaadid.

Facebookile meeldivad lehed, mis tegelevad – see tähendab lehti, mis postitavad paljudele inimestele meeldivaid asju, kommenteerivad neid, jagavad neid või klõpsavad neid.

Piltpakkumised pakuvad teile meeldimisi, kommentaare, jagamist ja klikke. Blogipostitusi ei tehta. Facebookis ei huvita keegi su blogipostitusi. Kuid neile meeldib kümme korda sagedamini piltpakkumine, seda kommenteerib, jagab või isegi klõpsab.

Sellele lisaks olen loonud suhteid teiste Facebooki lehtede omanikega ja jaganud üksteisele pilte tsiteerides ning see kõik tähendab üha rohkem meeldimisi.

Mida see kõik tähendab? Liiklus!

Isegi kui Facebook ei näita ajaveebipostitusi nii palju kui piltide tsitaate, siis kui teie lehel on hullult palju meelt ja mis veelgi olulisem, siis on teie lehel liiklust saada,.

Sharon Gourlay

Sharon Gourlay

Blogija ja reisihuviline
WheresSharon.com
@Twitter

Minu kõige võimsam sotsiaalmeedia turundusstrateegia on kasutamine Pinterest minu ajaveebi postituste reklaamimiseks. Minu arvates kulub vaid umbes 5 minutit, et teha silmatorkav nööpnõel, mis paneb inimesed minu postitustele kinnitama ja neile klõpsama.

Ma teen seda kahel viisil – omades oma blogipostituses suurepärase pinnaga pildi koos WordPressi pistikprogrammiga, et inimestel oleks hõlbus pilti otse Pinteresti külge kinnitada.

Samuti kinnitan pildi enda ümber Pinterestis populaarsetele rühmatahvlitele, kus nad saavad tõenäoliselt uuesti teada.

Parim osa minu jaoks on Pinteresti kohta see, et umbes kümme minutit töötab kohe ja see võib esitada hitte ka järgnevatel aastatel. Ükski teine ​​sotsiaalmeedia kanal ei anna mulle nii vähese vaeva eest sama suurt tasu.

Sue Anne Dunlevie

Sue Anne Dunlevie

Aidates algavatel blogijatel veebis edu saavutada. Jälgige mind tasuta e-raamatu kohta, kuidas 30 päevaga meelitada 1000 tellijat
SuccessBlogging.com
@Twitter

Pinterest on praegu minu lemmik sotsiaalmeedia kanal. See on suurepärane tööriist oma ajaveebi liikluse suurendamiseks – eriti kui korraldate tahvlid vastavalt ajaveebi kategooriatele.

Näiteks on mul Pinteresti tahvleid, mis vastavad teemadele, millest ma blogin, näiteks "Raha teenimine oma ajaveebiga", "Blogiliikluse ideed", ja "Blogimine 101".

Alustasin ka grupi juhatus blogimise kohta ja vähem kui 6 kuuga on juhatusel üle 8000 jälgija. (Minge mööda ja paluge, et lisan teid kaasautoriks).

Kasutan näpunäidete ajastamiseks rakendust Tailwind, et saada Pinterestist järjepidevat liiklust. See on palju lihtsam kui näppimine mitu korda päevas, iga päev!

Teine trikk on a "kinnitage see" nuppu oma WordPressi ajaveebis, et lugejad saaksid teie postitusi hõlpsalt kinnitada. Siin on kiired juhised nupu loomise kohta.

Syed Naimath

Syed Naimath

PlugMatter.com

Üks võimsamaid sotsiaalmeedia strateegiaid, mida me kõige kauem omaks võtsime, on lihtsalt autorikrediidi pakkumine meie jagatavale sisule.

Ehkki see tundub väike žest, võimaldab see meil suhelda paljude tundmatute blogijate ja ka mitme mõjutajaga, kelle sisu loeme ja jagame.

Mõnikord võite lisada ka autori poole pöördunud säutsu ehtsa kommentaari; näide säutsust võiks olla:

Palju õnne @ hackinglife7. Kõlab nagu hea ost! "Läbipaistvusaruanne nr 11 – CodeinWP omandatud lihtsad sisutüübid" bit.ly/1NL3yLz

VÕI

Suur voor @Adelina_Tuca. Kiiretest kokkuvõtetest on alati abi. "WordPressi 6 populaarseimat postitustüüpi pistikprogrammi" – http://bit.ly/2021iqh

Kui jagate teiste blogijate sisu tõelise tunnustusega, tagastavad paljud neist teene, jagades ka teie sisu. Nii et see on mõlemale kasulik.

Sotsiaalmeedias edu võti on teistega tõelises suhtlemises osalemine. Kaasamine, olenemata selle eesmärgist, on viljakas alles siis, kui see on ehtne ja seda tehakse ettevaatlikult ning teiste teadvustamisel.

Thomas Smale

Thomas Smale

FE Internationali kaasasutaja, aidates veebiettevõtete omanikke oma ettevõtet müüma. Ettevõtja.com kolumnist
FeInternational.com
@Twitter

Postituse suurendamine Facebookis, et seotust paremaks muuta. See on eriti võimas, kui sihite oma veebisaidi vaatajaskonda. Need inimesed külastasid hiljuti teie saiti, nii et tõenäoliselt soovivad nad teie sisu Facebookis jagada.

See on meie jaoks ajaveebipostitusi kasutades kõige paremini mõjunud – WordPress teeb selle eriti lihtsaks ja kõik (isegi väikeettevõtted) peaksid regulaarselt ajaveebima ja kaaluma väikeste tasuliste kampaaniate loomist Facebookis, et parandada nende ulatust.

Tim Bourquin

Tim Bourquin

Ettevõtja ja Angels pesapalli fänn
AfterOffers.com
@Twitter

Kui enamik inimesi räägib liikluse saamiseks sotsiaalmeedia kasutamisest, räägitakse sellest, et üritatakse tasuta liiklust saada, luues Twitterisse või Facebooki järgneva postituse ja linkides seejärel nende teenuste seast oma blogisse ning lootes, et jälgijad klõpsavad linki.

Varakult oma blogimispäevadel mõistsin, et see pole lihtsalt jätkusuutlik. Nii nagu Facebook muutis reegleid ja hakkas postitusi näitama vähem inimestele, kellel neid oli "meeldis" teie lehel, mõistab iga sotsiaalmeediavõrgustik, et raha teenimiseks on vaja, et inimesed reklaamiksid.

Nad ei saa oma ettevõtet ülal pidada, tehes mitte midagi, vaid lubades inimestel oma veebisaitidele liiklust tasuta saata.

Hea uudis on see reklaamimine Facebookis on uskumatult tõhus ega pea olema kallis, kui sihite oma reklaame õigesti.

Kaks aastat tagasi otsustasin, et kogu liiklus, mida ma sotsiaalvõrgustikest tasuta saan, on selline "jäätumine koogil" ja et suurem osa liiklusest, mida ma saan, oleks tasuline liiklus.

Vajasin lihtsalt viisi, kuidas saada investeeringult head tulu, kuvades oma saidil reklaame või müües tasulise toote e-posti automaatvastaja lehtri kaudu.

Nendel päevadel on minu sotsiaalmeedia turundusstrateegia keskendunud Facebooki reklaamidele. Muidugi, ma olen õnnelik, kui mu ajaveebi twitteri kanal saab "retweets" ja klõpsamisi või kui mu ajaveebi Facebooki leht saab meeldimisi ja postituste jagamisi, kuid ma ei arvesta sellega.

Oma ajaveebi käsitlemine ettevõttena tähendab valmisolekut maksta, et potentsiaalsetele klientidele ette jõuda.

Niisiis, ma teen siin nii tasuta kui ka tasulist poole, et suunata liiklus Facebooki oma blogisse, kus saaksin siis julgustada külastajat registreeruma minu e-posti uudiskirja saamiseks.

Kuid kõigepealt on kõige olulisem oma Facebooki turunduse piksel panna oma ajaveebi igal lehel. Nii saavad kõik, kes teie blogi külastavad, Facebooki naastes reklaamidega uuesti sihtida.

KÕIK, mida ma teen, on mõeldud oma e-posti infolehe kasvatamiseks, sest kui ma olen neid minu nimekirjas, on ainus kulu nende kättesaamiseks minu kuutasu minu GetResponse’i konto eest.

Tasuta liikluse jaoks:

 • Iga ajaveebi postitus postitatakse ajaveebi Facebooki lehele. Kõik nendest postitustest saadud klõpsud on kohutavad, kuid minu ettevõtte suures plaanis ei oma see tähtsust.

Tasuline liiklus:

 • Iga Facebooki postitus (ajaveebipostitus) on suurendatud 5-dollarise kuluga. Ilma selleta jõuate parimal juhul tõenäoliselt mõnesaja inimeseni. Kui kulutate postituse suurendamiseks vaid 5 dollarit, muutub see number paariks tuhandeks.
 • Kui keegi naaseb Facebooki, sihin teda uuesti (sest nad on nüüd olnud "pikslitega" kui nad minu blogi postituse lehele jõuavad) koos reklaamiga, mis saadab nad minu e-posti teel uudiskirjaga registreerumise sihtlehele.
 • Kui nad klõpsavad Facebooki reklaamil ja lähevad sellele sihtlehele, kuid EI logi sisse, siis sihin neid uuesti mõne muu reklaamiga, mis julgustab neid uuesti minu infolehte registreeruma.

Alumine joon: Kui olete alles hakanud alustama, kulutage iga Facebooki postituse suurendamiseks lihtsalt 5 dollarit ja võite hakata looma teie ajaveebi postitusi külastanud inimeste seda kõike olulist kohandatud vaatajaskonda..

Seejärel saate seda laiendada tavaliste Facebooki reklaamide tegemiseks, mis julgustavad inimesi teie e-posti nimekirjaga liituma.

Nendel päevadel kulutan Facebooki reklaamidele nädalas umbes 1000 dollarit – palju raha, kuid siiski maapähklid võrreldes sellega, mida mõned edukad üksikute veebisaidide omanikud kulutavad.

Kuid see tagab minu e-posti infolehe pideva kasvu ja kuna mul on automaatvastaja seeria, mis juhendab külastajaid minu toodete maksvaks kliendiks, teenin selle kuluga raha.

Minu eesmärk on kulutada Facebooki reklaamidele 1000 dollarit ja teenida sellelt kulult tagasi 2000 dollarit 100% -lise investeeringutasuvuse eest.

Kui mõtlete ainult sotsiaalmeediale kui võimalusele tasuta liiklust saada, peatuge. Kõik, mida saate tasuta, on "kastmes." Käsitlege oma ajaveebi kui ettevõtet ja see tähendab, et maksate oma potentsiaalsetele klientidele ees.

Venchito Tampon.

Venchito Tampon

SharpRocket tegevjuht ja kaasasutaja
DigitalPhilippines.net
@Twitter

Vaatajaskonna ümberhindamine Facebooki reklaamide abil

Kui teised proovivad kasutada Facebooki reklaame, millel pole paika pandud strateegiat, on mõned strateegilised meetodid, mis töötavad meie sisuturunduskampaaniate jaoks aadressil SharpRocket. Oleme investeerinud paar dollarit (vähem kui 10 dollarit. 47PHP = 1 USD), et reklaamida oma sisuvarasid sihtrühmale.

Ehkki reklaamide kohandamine kindlale sihtrühmale, kellel võib olla huvi teie eest midagi ette võtta – klikkide jagamiseks, näiteks klõpsamiseks või klikkide postitamiseks, on kindlasti lihtne, on ROI saamine Facebooki retargeerimise jõupingutustele alati peaaegu tagatud..

Siin on a samm-sammuline juhend, mis õpetab teile, kuidas Facebooki reklaamide abil vaatajaskonda uuesti turundada.

Mõned olulised punktid, mida siin tähele panna:

 • Kui teil on mitu sihtrühma, peate kindlasti eraldama need inimrühmad, kellele soovite sihtida ainult oma asjakohase postitusega.
 • Proovige A / B-testimist nii pildi, koopia, kirjelduse kui ka sihtlehe osas ja vaadake, mis tüüpi reklaam annab parimaid tulemusi.

Peter Nilsson

WordPressi entusiast
WPDailyThemes.com
@Twitter

Erinevaid sotsiaalmeedia turundusstrateegiaid on palju, kuid millised neist on teie niši või kaubamärgi jaoks kõige tõhusamad? See pole kõige lihtsam ülesanne välja selgitada.

Minu soovitus on proovida erinevaid strateegiaid ja uurida, millised on teie veebisaidile kõige kasulikumad.

WordPress ja sotsiaalmeedia on kindlasti kokku sulandunud ja valdav enamus, kes kasutavad WordPressi kui avaldamisplatvormi ja CMS, kasutavad laialdaselt sotsiaalmeediat, et saada rohkem liiklust, luua suhteid ja teenida rohkem müüki.

Kasutan oma veebisaitide liikluse suurendamiseks sageli sotsiaalmeedias reklaamimist. Suurem liiklus põhjustab tavaliselt rohkem müüki ning uusi ärilisi ja isiklikke suhteid.

See ei pea olema keerulisem (teoreetiline). Praktikas on see mõnevõrra keerulisem, kuid ma tahan selgitada oma kõige võimsamat (tegelikult kahte) sotsiaalmeedia turundusstrateegiat ja proovisin kindlasti oma teed mitmete mitmekesiste tulemustega.

1. Facebook. Mitte, et ma ütleksin, et Facebook on igal juhul parim variant. Üldse mitte, aga minu kuulutused Facebookis on tõesti ootused ületanud.

Alguses mitte, kuid tegemist on huvipakkuvate, vanuse, asukoha jms põhjal peenhäälestamise ja õigetele inimestele sihtimisega, muutes teie reklaamid teie sihtrühma jaoks asjakohasemaks. Õigesse gruppi jõudmine annab kulutatud raha eest rohkem väärtust ja tulemusi.

2. Kingitused. Kes ei armasta tasuta asju? Teie veebisaidi kingituste majutamine võib teie veebisaidi liikluse tõesti üle laadida. Külastajad jagavad sotsiaalmeedias kingitusi jälgijatele, sõpradele ja tuttavatele auhindade võitmiseks.

Mis omakorda külastavad teie veebisaiti ja jagavad kingitusi. Protseduuri korratakse ikka ja jälle ning kõik see reklaamikulude puhul on null, nada, mitte midagi. ma lihtsalt armastan seda.

Järeldus

Kutt… Tänan teid, et jõudsite nii kaugele … oleme praegusel hetkel 10 000 sõna märgil!

Sotsiaalmeedias turundamine aastaks 2020 on kindlasti lihtsam, kui loksute koos tippblogijatega ja teete seda, mida nad teevad. Ainult üks küsimus, mis on siin teie lemmiknõuanne?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map