Grammatika vs Jetpack vs ingver vs Hemingway vs WordPressi tavaline õigekirjakontroll

Grammatika peab olema karm. Iga blogija saab suhelda. Ja minu jaoks – kuna ma ei ole emakeelena emakeel – on see veelgi jõhkram. Kulutan liiga palju aega oma postituste erinevate osade näppimiseks, et olla kindel, et need on … mis see sõna on … loetavad. Õnneks on meil tänapäeval lahedaid tööriistu, mis muudavad grammatika vähem valusaks. Vaatame, mis on parim grammatika vs Jetpack vs ingver vs Hemingway vahel.


Ühest küljest ei ole grammatika ajaveebide loomine kõik ja kõik. Saate ikkagi üles ehitada eduka ajaveebi või veebiajakirja (või ajaveebiettevõtte), hoolimata sellest, et siin ja seal on teie kirjutamisel mõned väikesed probleemid.

Kuid teisest küljest on lubatud omamoodi kriitiline mass vigu. Kui olete selle löönud, muutub teie sisu võimatuks seedida ja teie lugejad hakkavad välja kiskuma … otse teie haritumate konkurentide juurde.

Mul on siiski häid uudiseid. On olemas lahendus.

Grammatika vs Jetpack vs Ginger vs WordPressi õigekirjakontroll

Saate oma lugejaid petta tegelikult mõtlema, et teate, kuidas kirjutada grammatiliselt õiget sisu.

See on järgmine:

Mis selles teie jaoks on?

Selles postituses, saate teada, kuidas saate oma kirjutamist parandada kunstliku redigeerijaga töötades – tarkvara, mis osutab teie grammatikavigadele ja muudele probleemidele, mis võivad pimedas varitseda.

Lõppmäng on siin muuta oma sisu lugejasõbralikumaks, ahvatlevamaks ja mitte üldiseks lugemiseks. Seda saab teha siis, kui lähete mõne mängijaga, keda täna võrrelda – Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway.

Teisisõnu, järgmised on tööriistad, mida peaksite uurima, kui soovite olla parem blogija (saate kohe tagasisidet ja selgitusi selle kohta, miks midagi peetakse grammatiliselt eitavaks).

Edasi:

1. Grammatika

Grammatika on tõenäoliselt kõige populaarsem tööriist seal ja kindlasti huvitav lahendus, mis pakub palju funktsioone ja kena brauseri integreerimist Chrome’i jaoks.

Selle eesmärk on teile pakkuda "parem viis kirjutada" (nende sõnad). See leiab ja parandab seejärel teie grammatikavead, annab teile sõnastikusoovitusi ja kontrollib isegi teie teksti plagiaadi osas.

Grammarlyga töötamiseks on kaks viisi. Võite hankida eelnimetatud Chrome’i pistikprogrammi või kasutada ise veebirakendust. Mõlemal juhul saate juurdepääsu põhimõtteliselt samale funktsioonivalikule.

Ma töötan Grammarlyga juba paar kuud. Võin ausalt öelda, et see on tõenäoliselt parim WordPressi reaalajas kirjutajate abivahend.

Isegi kui WordPressi ametliku grammatikapistmiku olemas pole, integreerub Chrome’i laiend WordPressi vaikesisu redaktoriga väga hästi. See tähendab, et grammatika kontrollimiseks ei pea te kuskile lahkuma. Kui olete asunud töötama uue postituse kallal, hüppab grammatikaikoon üles ja asub redaktori paremas alanurgas.

gm1

Ikoonil kuvatakse number, mis tähistab teie kirjutises leiduvaid probleeme. Sellele klõpsates avaneb tavapärane grammatika redigeerija aken.

gm2

Seal saate sirvida oma postitust ridade kaupa, vaadata tagasisidet ja kas soovitatud muudatused heaks kiita või mitte.

gm3

Iga soovitusega saate selgitada, mis on valesti ja miks. Klõpsates "rohkem" annab teile täiendavaid näiteid ja tagasisidet.

gm4

Nagu iga õigekirja kontrollija, saate kataloogi laiendada ja sinna uusi sõnu lisada. Lisaks näib, et praegust sõnakogu täiendatakse pidevalt, et see hõlmaks ka tänapäevaseid väljendeid. Kindlasti ei lõpe te kunagi oma pead kriimustades ja pettunud, kui näete sellist sõna nagu "veebis" allakriipsutamine (MS Word, miks sa seda teed ?!).

Lisaks saab õigekirja kontrollimisel enamiku sellest teha ka ilma grammatikatoimetaja käivitamata. Kui mõni sõna ei tundu õige, joonistab Chrome’i pistikprogramm seda automaatselt. Kui viite hiire sõna kohale, saate kohesed soovitused õige vormi kohta. Teil pole vaja paremklõpsu ega midagi. Ülikiire.

Grammarly WordPressi integreerimine on ainult mündi üks külg. Kuna see on Chrome’i pistikprogramm, töötab see igat tüüpi tekstisisestusväljaga. See tähendab, et saate grammatikat kasutada Gmailis, sotsiaalmeedias (Facebook, Twitter), foorumites ja isegi teistesse ajaveebidesse kommentaare kirjutades. Põhimõtteliselt kõikjal, kus saate midagi kirjutada ja pärast seda klõpsata nupul Saada.

Nüüd umbes miinuste kohta.

Seal on ainult üks. Kogu reaalajas pakutav abi võib kirjutades häirida. Võib-olla olen see lihtsalt mina, aga kui näen kirjutades liiga palju allakriipsutatud sõnu ja üha suurenev arv kriitilisi vigu, on see suur tähelepanu kõrvalejuhtimine, mis aeglustab mind. Isiklikult lülitan pikenduse tavaliselt kirjutamise ajaks välja ja lülitan selle uuesti sisse, kui on aeg mõnda redigeerimist teha. See töötab suurepäraselt.

Funktsiooni kokkuvõte:

 • ✅ Leidke ja parandage kohe üle 250 tüüpi grammatikaviga.
 • ✅ Konteksti õigekirjakontroll.
 • ✅ Parandage sõnavalikut konteksti jaoks optimeeritud sõnavaraettepanekute abil.
 • ✅ Täiustatud korrektuur. Otsitakse sõna kordamist ja muid asju.
 • Available Saadaval on MS Wordi ja MS Outlooki pistikprogrammid.
 • ✅ Google Chrome’i pistikprogramm on saadaval.
 • ✅ Avastage plagiaat, kontrollides oma teksti üle kaheksa miljardi veebisaidi.

Hind:

Grammarlyt saate tasuta proovida nende kodulehel (väike toimetaja aken). Pärast seda on saadaval kolm peamist kava:

 • Kuu – 29,95 dollarit kuus.
 • Kvartal – 59,95 dollarit kvartalis (19,98 dollarit kuus).
 • Aastane (parim väärtus) – 139,95 dollarit aastas (11,66 dollarit kuus).

Proovige grammatikat

Või liikuge siin Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway lõpliku kohtuotsuse juurde, klõpsates siin.

2. Jetpack

Jetpack on seal üks populaarsemaid WordPressi pistikprogramme. Kurat, tõenäoliselt kasutate seda oma saidil juba mitmel eesmärgil. Aga kas teadsite selle kohta? "Õigekiri ja grammatika" moodul?

Ei?

Olgu, moodul algas tegelikult eraldi pistikprogrammina nimega Pärast tähtaega ja siis lisati see Jetpacki peamisesse struktuuri.

Kui olete selle mooduli aktiveerinud (wp-admin > Jetpack > Seaded), lisab see teie WordPressi redigeerijale täpsema õigekirjakontrolli funktsiooni.

jp1

Jetpacki mooduli puhul on tore see, et saate konfigureerida, milliseid reegleid ja probleeme plugin peaks kontrollima. Ja tõeliselt vahva on see, et iga teie ajaveebi kasutaja saab need reeglid endale määrata. Seda saab teha tavalise profiililehe kaudu – YOURSITE.com/wp-admin/profile.php

jp2

Kõik need on mõeldud selleks, et aidata teil lahendada grammatikaprobleeme ja tuvastada muid viletsa kirjutamisstiiliga seotud probleeme, mida võib olla pisut raskem märgata.

Omast kogemusest soovitan tungivalt veeta mõni aeg õigete filtrikombinatsioonide valimisel, mida soovite hoida. Kõigi pikamaavedude tegemine teeb teid ainult hulluks. Näiteks esimesed asjad, mille ma välja lülitasin, olid passiivne häälkontroll ja keerukate fraaside kontrollimine.

Kui olete postituse kallal töötanud, võite klõpsata lihtsalt kontrollija ikoonil ja mõne sekundi pärast näete mõnda soovitust.

Iga sõna või fraas, mis ei sobi, on alla joonitud. Sõna / fraasi klõpsamisel kuvatakse hüpik, kus näete valesid, saate soovitusi selle parandamiseks ja näete ka selgitust, miks probleem ilmneb.

jp3

Üldiselt pole funktsionaalsus nii arenenud kui grammatika, kuid see on siiski suurepärane tööriist, mis aitab teil oma kirjutamist tohutult parandada.

Ja isiklikul noodil…

Häbi.

On kahju, et Jetpack on WordPressi jaoks ainus ja ainus mõistlik pistikprogramm, mis pakub tõelisi grammatika kinnitamise funktsioone. Kõik muu on kas rohkem kui kaks aastat vana (me ei soovita üldiselt selliseid pistikprogramme installida) või pakkuda vaid mõnda põhifunktsiooni.

Hind:

Jetpacki jaoks on olemas tasulised plaanid, kuid kui kõik, mida otsite, on grammatika kinnistamise võimalused, võite selle tasuta plaani järgi jääda.

Proovige Jetpacki

Või liikuge siin Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway lõpliku kohtuotsuse juurde, klõpsates siin.

3. Ingver

Ingver on tööriista, mille on välja töötanud ettevõte nimega Ginger Software. Nad on endale nime pannud, arendades statistilisi algoritme ja loomulikku keeletöötlust kasutavat keele parendamise tehnoloogiat. Mis tähendab, et tööriist on selle toimimisel väga tõhus.

Gingeri hea külg on see, et saate kena arv versioone erinevate süsteemide jaoks: Windowsi rakendus, iOS, Android, Chrome’i laiend, Safari laiendus.

Siiski selgub, et tõenäoliselt on nende põhifookus nüüd iOS-i rakendus. Pean silmas seda, et põhimõtteliselt näeb tööriista iga teine ​​versioon välja nagu iOS-i rakendus (seal on väike aken rakenduse enda jaoks, libistatav vasakpoolne joondatud menüü ja üldine lameda kujundusega kujundus).

Ja ärge saage valesti aru, et iOS-i rakendus on üsna lahe, kuid töölauaversioonide puhul jääb tööriist pisut puudu. Näiteks kuigi Chrome’i laiend on saadaval, ei integreerita see tegelikult veebisaitide tekstisisestusväljadega (mõnega neist, kuid tundub, et see ei tööta WordPressi peamise postituse redigeerimise väljaga).

Põhiline, mida laiend teeb, avab täiendava toimetaja hüpikakna, kus saate oma postituse kopeerida ja kleepida.

g2

Töölauarakendus töötab väga sarnaselt – peate selle vallandama ja seejärel teksti kopeerima ja kleepima. See võib olla üsna problemaatiline, kui soovite lihtsalt WordPressi postitust kiiresti kontrollida. Näiteks kui teil on tekstis linke, siis need kaovad, kui olete selle Gingerist tagasi kopeerinud.

g1

Ingveri grammatikakontrolli võimalused on väga tõhusad ja tööriista abil õnnestub leida probleeme, millest kõik muud selles loendis olevad tööriistad on märkamata jätnud. Näiteks ainult Ginger tuvastas fraasi õigesti "ja kontrollib teie teksti isegi plagiaadi osas" kui problemaatiline (peaks olema "oma" mitte "sina").

Ma arvan, et kui soovite saada kvaliteetset tööriista, on alati kompromiss. Miski pole täiuslik. Ja kus Ginger jääb kasutatavuse osas maha, korvab see kontrollide endi kvaliteediga.

Funktsiooni kokkuvõte:

 • ✅ Rakendused / pistikprogrammid: Windows, iOS, Android, Chrome, Safari.
 • ✅ Täiustatud grammatikakontroll.
 • ✅ Lause ümberfraaser. Võimaldab teil uurida erinevaid viise oma teksti fraasimiseks.
 • ✅ Tõlkevahendid (40 keelt).
 • Sõnaraamat. Aitab teil mõista kasutatavate sõnade tähendust.
 • ✅ Tekstilugeja. See loeb tagasi teie kirjutatu.

Hind:

Ingverit saab testida tasuta. Pärast seda on Premium-paketi jaoks kolm hinnatasandit:

 • Kuu – 29,96 dollarit kuus, arve esitatakse kord kuus.
 • Aastane – 12,48 dollarit kuus, ühe aastamaksega 149,76 dollarit.
 • Kaks aastat – 9,99 dollarit kuus, arve esitatakse ühe poolaasta maksetena 239,76 dollarit.

Nad pakuvad ka Ingver äri jaoks, kursiga 9,99 dollarit liikme kohta kuus.

Proovige Gingerit

Või liikuge siin Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway lõpliku kohtuotsuse juurde, klõpsates siin.

4. Hemingway

Hemingway on väga lahe tööriist, kuid erineb pisut ka kõigist muudest selles loendis sisalduvatest. Peamiselt julgustab see selle asemel, et mikrole keskenduda, nii-öelda oma kirjutamisel, et vaadata kõrgemat pilti..

Siin ma mõtlen. Kuigi Hemingway annab teile siin-seal veidra välimusega sõnadest teada, on selle peamine ülesanne parandada teie postituse üldist loetavust. Selleks tõstetakse esile terved laused, mida on kas raske või väga raske lugeda. Siis on teie ülesanne midagi ette võtta.

h1

Hemingway on saadaval nii veebitööriistadena kui ka uhiuue Hemingway redaktorirakendusena Macile ja Windowsile.

Puuduvad brauserilaiendid ega muud tüüpi integratsioonid. Mida see WordPressiga töötava inimese jaoks tähendab, on see, et peate oma sisu Hemingwaysse kopeerima ja kleepima, seal oma tööd tegema ja seejärel WordPressi tagasi kopeerima.

Hemingway on visuaalne tööriist. See kasutab erinevaid värve vastavalt teie postituses leitud probleemi tõsidusele. Näiteks väga raskesti loetavad laused on punased, raskesti loetavad on kollased jne.

h2

Tööriista kasutamisel tuleb lihtsalt hõljuda mõne fraasi kohal ja Hemingway annab teile soovitusi.

Minu arvates on Hemingway suurepärane lahendus selleks, et teha see viimane kontroll enne postituse avaldamist pärast seda, kui olete selle juba mõnda muud tööriista (näiteks grammatikat) kasutades läbi lasknud..

Hind:

Veebitööriist on täiesti tasuta. Töölaua redigeerija hind on 19,99 dollarit (ühekordne makse).

Proovige Hemingwayt

Või liikuge siin Grammarly vs Jetpack vs Ginger vs Hemingway lõpliku kohtuotsuse juurde, klõpsates siin.

5. Tavaline õigekirjakontroll

Meil on head, aga tegelikult mitte halvad, nii et räägime nüüd koledast.

Ausalt öeldes pole standardsed õigekirjakontrollid eriti kasulikud vahendiks blogijatele, kirjutajatele ega kõigile, kes haldavad sellel teemal veebisaiti. Lisaks sellele, et aitate märgata mõnda põhilist kirjavigu, pole need muuks heaks.

Ingveritarkvara tegi tegelikult kena võrdlustabeli tavalise õigekirjakontrolli ja nende tööriista vahel:

ingverid

Minu nõuanded on siin tõesti lihtsad … tõsiste redigeerimistööde või grammatika kontrollimiseks hoidke tavapärastest õigekirjakontrollijatest eemal. Kõigi nelja ülalkirjeldatud tööriistaga on teil palju parem.

Olgu, aga kumba konkreetsemalt valida?

Kohtuotsus – grammatika vs Jetpack vs ingver vs Hemingway vs tavaline õigekirjakontroll

Siin on minu soovitused – kolm alternatiivset teed, mida võite kasutada:

(b) Järgmine samm üles: Kasutage Grammatika. Lihtsalt grammatika üksi pakub teile suurt väärtust ja põhimõtteliselt kõike, mida vajate grammatika kontrollimiseks ja oma kirjutamise paremaks muutmiseks.
c) Maksimaalne väärtus: kasutamine Grammatika ja Ingver. Selles seadistuses kasutaksin kõigepealt grammatikat (kuna see on lihtsam brauserisse integreeritud tööriist) ja seejärel Gingerit, et näha, kas mõni probleem asub sügavamal pinna all.

Mida sa arvad? Kas olete varem proovinud kasutada selliseid grammatikakontrollereid? Kas need tunduvad midagi sellist, millest võiksite kasu saada?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map