5 meetodit, kuidas 2020. aastal ajaveebi raha teenida – nõuanded ajaveebist, mis tegelikult teenib raha

5 meetodit, kuidas 2020. aastal ajaveebi raha teenida – nõuanded ajaveebist, mis tegelikult teenib raha

5 meetodit, kuidas 2020. aastal ajaveebi raha teenida – nõuanded ajaveebist, mis tegelikult teenib raha
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ehkki see pole täiuslik, on küsimus "kuidas ajaveebi raha teenida" on sageli esimene asi, mida uued blogijad küsivad… sõna otseses mõttes oma blogimise seikluse esimesel päeval.


Kuidas ajaveebi luua ja raha teenida??

Kas ma võin juba töölt loobuda??

Olgu, hoidke oma hobuseid! Saame selle kõigega hakkama. Kuid pidage end hoiatatuks, ajaveebi raha teenimise õppimine ei ole ühetaoline asi. Väärt tulemuste saamiseks peate tegema tõsiseid pingutusi.

See on 11. peatükk suurema juhendi kohta kuidas alustada edukat blogi.

Rahastage oma blogi järgmiselt viiel, lahingu testitud viisil:

 • Sidusettevõtte turundus
 • Vabakutseline
 • Sponsorlus ja reklaam
 • Veebikursuse loomine
 • Raamatu või toote müümine

Vaatame need ükshaaval läbi ja selgitame, kuidas neid maksimaalse mõju saavutamiseks rakendada.

Kust alustada, kui soovite teada saada, kuidas ajaveebi raha teenida?

Ülaltoodud järjekord pole juhuslik. Kui olete mõelnud, kuidas alustada ajaveebi loomist ja raha teenida, soovitame kõigepealt katsetada sidusettevõtte turundusega ja seejärel liikuda muude meetodite poole (kui neil on teie konkreetse ettevõtte jaoks mõttekas).

Asuda ütlema, et kirjutada raamat või luua kursus otse väravast, võib olla liiga palju. Eriti kuna te pole veel oma nišši läbi vaadanud ega tea, kas inimesi huvitavad sellised asjad. Teisisõnu võib teie investeering raamatu kirjutamisse või toote väljatöötamisse minna asjata. Sellepärast on sidusreklaamimisega sarnaselt alustamine tavaliselt parem – kuna saate asjad liikuma panna vaid minutitega.

Sellegipoolest pidage meeles, et hea sissetuleku teenimiseks ei pea te tegema kõike siin kirjeldatud. Mõnikord saate suurepäraseid tulemusi vaid ühe või kahe tehnika abil. Isegi selles ajaveebis on ära kasutatud vaid kolm allpool kirjeldatud meetodit.

Olgu, sukeldugem sisse! Siin on kuidas ajaveebi raha teenida:

1. Rahastage ajaveebi sidusreklaamide kaudu

Sidusettevõtte turundus on loendis esimene monetiseerimisviis, kuna sellega on kõige lihtsam alustada.

Esiteks, mis on sidusettevõtte turundus?

Lihtsamalt öeldes on sidusettevõtte turundus protsess, mille kaudu reklaamitakse komisjonitasu eest teiste inimeste tooteid, kui teie soovitus viib otse müügini.

See kõik on võimalik ja seda saab jälgida sidusettevõtete linkide kaudu. Siit võib välja näha selline link:

http://SOMEPRODUCT.com/?affid=1234

Põhimõtteliselt on see tavaline link, ainult siis, kui selle lõppu on lisatud osa affid = 1234. See võimaldab teie soovitust jälgida ja siis lõpuks siduda selle konkreetse müügiga, kui see juhtub.

Komisjonitasud jäävad tavaliselt vahemikku 5–75% kleebise hinnast. Kui tegemist on füüsiliste toodetega, millest me räägime, on see 5% -line märk lähemal. Digitaalse kraami puhul on võimalik isegi 100% komisjonitasu.

Ostja seisukohast on siin kõige olulisem see, et nad maksavad endiselt standardset kleebise hinda, seega ostja ei rahasta ühtegi teie vahendustasu.

Nüüd on kaks peamist pusletükki, mille peate oma kohale panema, kui soovite oma blogi raha teenida sidusettevõtte turunduse kaudu:

 • �� milliseid sidusettevõtteid tooteid kavatsete reklaamida,
 • �� kuidas kavatsete neid reklaamida.

Seetõttu esimene töökord, kuidas leida tooteid reklaamimiseks?

Igal nišil ja turul on sidusettevõtte osas oma tavalised tavad, kuid üldiselt öeldes, kui tootel on sidusprogramm saadaval, mainitakse seda kuskil ettevõtte veebisaidil. Tõenäoliselt jaluses või isegi põhimenüüs.

sidusettevõtte mõistatus

Siin on kolm kuldreeglit, kuidas sidusreklaamidega blogi raha teenida:

 • �� reklaamige ainult selliseid tooteid, milles te ise kasutate, millesse usute ja teate, et need on suurepärased
 • �� reklaamige ainult selliseid tooteid, mida te ei häbeneks reklaamida
 • �� reklaamige ainult selliseid tooteid, mis teie publikule meeldivad ja / või millest kasu saavad

Ehkki see võib tunduda piisavalt lihtne, võib see keeruliseks osutuda ja eriti siis, kui teie ajaveeb on nišis nagu isiklikud rahaasjad või sobivus. Nendes nišides on rohkem kui piisavalt tooteid, mis meelitavad tütarettevõtteid suurte väljamaksetega, vaatamata sellele, et need on suhteliselt halva kvaliteediga. Sellepärast "isiklikult usun" ja "publik saab sellest kasu" tegurid on siin nii olulised.

Näide selle kohta, mida me reklaamime just selles ajaveebis sidusettevõtte turunduse monetiseerimise mudeli osana:

Kuna see ajaveeb puudutab kõike WordPressi, on mõistlik, et mõnda meie lugejat huvitavad WordPressi teemad. Nii lihtsalt juhtub, et enamikul premium-teemapoodides on oma sidusprogrammid. Seetõttu võime iga kord, kui me oma postitustes teemasid mainime, kasutada selleks oma siduslinke.

Siin on näide ühest sellisest postitusest.

divi plokk

Mida võib sidusettevõtte turundusest mõistlikult oodata?

Sidusettevõtte turundus võib olla suurepärane sissetulekuallikas ajaveebi loomise ja raha teenimise õppimisel, kuid kõik sõltub kahest tegurist:

 • teie liikluse suurus
 • kui tundlik on teie vaatajaskond ja / või kui tõhusad olete sidusettevõtete tooteid reklaamides

Aja jooksul teie liiklus kasvab, nii et ärme nüüd muretse selle aspekti pärast. Põhimõtteliselt on nii, et mida varem sidusettevõtte turundusega alustate, seda kiiremini näete mingeid tulemusi teie poole jõudmas.

tõhus reklaamimine

Tõhusa reklaamimise osas on siin mõned võimalikud viisid selle saavutamiseks. Kuidas ajaveebi monetiseerida:

 • vaadake üle oma reklaamitavad tooted ja kasutage arvustuste kaudu oma siduslinke; näide: Elementor vs Divi Builder vs Beaver Builder
 • avaldage koostamispostitused (loendid), kus arutate mitmeid tooteid, mis saavutavad teatud eesmärgi; näide: võrreldud 5 parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi
 • soovitage tooteid postitustes (muidugi ainult juhul, kui need aitavad selle põhjust); näide: Kuidas luua WordPressis kohaliku otsingu kataloog nagu näiteks Yelp

Ehkki sidusettevõtte turundus on lihtsaim ja tõenäoliselt kõige tõhusam monetiseerimistehnika, mida saate kasutada, on kurat üksikasjades kuidas täpselt juhite oma sidusettevõtete tutvustusi.

Põhiline erinevus selle ja näiteks mõne oma AdSense’i reklaami oma saidile paigutamise vahel on see, et sidusettevõtte turunduse korral vastutab sihtimise eest ja selle eest, kas toode sobib vaatajaskonnale, vastutavaks teie. Tavareklaamide (AdSense’i kaudu või muul viisil) abil rendite põhimõtteliselt lihtsalt oma saidil ruumi ja reklaamijad peavad välja mõtlema, mida, kellele ja kuidas reklaamida..

Mulle meeldib see, et juhusliku sidusettevõtte pakkumine oma saidile ei tööta nii hästi. Seetõttu kasutame sihipäraseid ülevaateid, koostamispostitusi ja anname neile otseseid tootesoovitusi, kui ja millal need sobivad ajaveebi konkreetse õpetuse teemaga.

Kuidas ajaveebi raha teenida, kasutades head sidusettevõtte turundusstrateegiat?

Ülaltoodut silmas pidades laskem uurida üksikasju ja vaadata, kuidas sidusettevõtte turundust saab teie blogisse integreerida. Kujutame ette, et teie ajaveebi teema on pulmade kavandamine.

Näiteartikkel nr 1: "10 näpunäidet, kuidas toime tulla pulmaeelse depressiooniga"

pulmadepressioon

Niisugust artiklit lugeval inimesel on arvatavasti juba peaaegu kõik plaanitud pulmad või vähemalt põhiasjad. Näiteks pole tegelikult mõistlik proovida neid pulmakohas müüa (sidusettevõtte pakkumise kaudu). Neil on see juba olemas.

Mõistlik on võib-olla mainimine, et unistuseks mesinädalateks valmistumine võib tundega hakkama saada. Ehkki postituses antud nõuanded peavad olema kvaliteetsed ja pakkuma iseenesest väärtust, võite soovitada ka konkreetseid reise või reisibüroosid ja kui müüja ostab midagi, saate müüki kärpida..

Näiteartikkel nr 2: "Kui palju maksab pulm?"

pulmakulu

Seda tüüpi artiklid pakuvad nii tohutut võimalust kui ka tohutut väljakutset seoses sellega, et teenite selle sidusettevõtte turunduse kaudu rahaks.

Esiteks pole lugeval inimesel ilmselt veel midagi broneeritud / ostetud ja nad võivad isegi oodata, et autor soovitab mõnda lahendust.

Väljakutse on see, et inimene pole ka valmis midagi ostma.

Nad on lihtsalt aknakatted. Niisiis, kuidas selle stsenaariumi korral blogi monetiseerida? Pulmade asukohtade, mesinädalate sihtkohtade või muu sellise reklaamimine ei toimi tõenäoliselt. Autori parim panus on lihtsalt soovitada lähemalt lugeda järgmistel teemadel:

 • "Miks on oluline lõuatõmbamisriietuse saamine (kuidas kokku hoida hinnaga)?"
 • "Kuidas pidada läbirääkimisi pulmateenuste hindade üle"
 • "Kuidas säästa oma mesinädalate sihtkohta raha"

Mida te nüüd teate, on see, et lugeja on hinnateadlik, vastasel juhul ei otsiks nad pulmakulu teemat, nii et võite kohe raha teenimise asemel proovida neid harida ja pakkuda tõelist abi..

Võite raha teenimise jätta oma teistele artiklitele – artiklitele, mille lugeja kavatseb rohkem osta. Näiteks postitus pealkirjaga "Kuidas säästa oma mesinädalate raha" võib reklaamida spetsiaalset varajaste lindude pakkumist reisiks.

Lisaks sellele, et uurite, kuidas alustada blogi teenimist ja teenida raha üksikute ajaveebi postituste rahaks tegemise abil, peaksite püüdma ka saada lugeja oma e-posti loendisse ja seejärel looma selle kaudu keskmise suhte. Võite ka alustada turunduse automatiseerimise lehtri ülesehitamist, et veenduda, et olete sõnumite jaoks õigel ajal õige, lähtudes adressaadi varasemast tegevusest teie uudiskirjaga. Kuid see on pisut asjade edasijõudnute monetiseerimise poolel.

Isegi kui reklaamite siin teiste inimeste tooteid, võib klienditeekonna ja kavatsuse mõistmine aidata teil oma sisu paremini struktureerida ja tulla välja nišiartiklite ideedega, mis võivad saada väga vähe külastajaid, kuid võivad teenida suurt tulu.

Näiteks kui avaldate postituse nagu, "Bali või Tai mesinädalate jaoks," on lugeja tõenäoliselt valmis reisi broneerima, kuid soovib veenduda, et nad on valinud õige sihtkoha. Kui avaldate selle teema kohta informatiivse ülevaate / ressursi ja soovitate tee ääres mõnda head hotelli, võite teenida märkimisväärse sidusettevõtte osa, olenemata sellest, mida lugeja valib.

Peamine viga, mida blogijad koos sidusreklaamidega (ja ka klassikaliste reklaamidega) teevad, on see, et nad töötavad rohkem reklaamijate kui lugejate heaks.

Kõigepealt lugejate heaks töötamine on ainus viis usalduse loomiseks ja seejärel hiljem kõrvalsaadusena raha teenimiseks. Vähemalt selline on meie lähenemisviis.

Sidusettevõtte turundusstrateegia edukaks tegemiseks peate kulutama aega uuringute tegemisele, parima haridussisu loomisele ja usalduse loomisele, soovitades samal ajal sidusettevõtete tooteid ainult seal, kus see on mõttekas ja kus see tegelikult lugejale väärtust lisab. Nii saate sidusreklaamidega ajaveebi raha teenida. Puuduvad otseteed, mis töötaksid pikaajaliselt.

�� Edasine lugemine

 • Loe lähemalt praktiliste juhiste kohta, kuidas WordPressi ajaveebis sidusreklaamimisega alustada see meie õpetus. See räägib konkreetsest taktikast, milliseid pistikprogramme kasutada ja kuidas kõike üles seada.
 • Samuti, kui soovite reklaamida WordPressi ja disaini / arendusega seotud sidusettevõtete pakkumisi, oleme selles juhendis uurinud turu parimaid. See peaks aitama teil valida parimaid programme, mida reklaamida.
 • Lõpuks vaadake neid pistikprogrammid sidusettevõtte turunduseks ja meie õppetükid halva sidusettevõtte turunduse kohta.

2. Vabakutselise tulu

Enamik inimesi, kes ajaveebiga tegelevad, omandavad teatud oskused…

Sellised asjad nagu kirjutamine, veebisaidi kujundamine, graafiline disain, turundus või isegi sotsiaalmeedia haldamine.

Need oskused võivad olla otseselt seotud veebisissetulekuga. Teil on vaja vaid kasutada oma ajaveebi nende reklaamimiseks.

Kõlab võib-olla lihtsamalt kui tehtud, kuid kuule mind:

Bill: Minu enda sissetulek tuleb sisuturunduse ja SEO tööga, mida ma teen. Kui ma esimest korda alustasin, olin vabakutseline kirjanik. Sain paljud oma esimestest klientidest kätte sellega, et näitasin neile oma blogis kirjutatud artikleid.

Sellest ajast alates olen muutnud selle vabakutselise kirjutamisteenuse täieõiguslikuks sisuturunduse ja SEO miniagentuuriks. Mul on kaks inimest, kes töötavad minu heaks. Ja ma viin peaaegu iga nädal minu juurde "tööta minuga" minu blogi lehelt.

Minu strateegia on kasutada suurepärast sisu, et meelitada inimesi, kes soovivad sellist sisu, mida ma ise loon. Lihtne, eks?

Sama saate teha ka oma graafilise disaini töö tutvustamiseks, ilusa veebisaidi kuvamiseks või oma sotsiaalmeedia võimekuse demonstreerimiseks.

Kui olete valmis sukelduma vabakutseliste tööde maailma, kaaluge profiilide loomist sellistele saitidele nagu Upwork, People Per Hour või Fiverr. Ehkki saate töö vastu võtta otse oma ajaveebi kaudu, kui olete alles alustamas, võib nende töökohtade saitide kasutamine, kus liiklus ja usaldus on juba olemas, hõlbustada teie üleminekut.

püsti
inimesedperhour
fiverr

Kui soovite rohkem teada saada, vaadake Elna Caini juhtumianalüüs kuidas ta oma blogi vabakutseliseks blogijaks kasutas.

3. Sponsorluse ja reklaami kasutamine lisaraha teenimiseks

Kui olete kunagi kuulanud taskuhäälingusaadet ja kuulnud, "Selle episoodi tõi teile …", olete näinud sponsoreerimist.

Kui keegi teie blogi sponsoriks saab, võib see tuua sisse tõsise osa sularahast. Ainus miinus on aga see, et sponsori saamiseks on tavaliselt vaja korralikku publikut. Sellegipoolest võib see teie radaril olla, kui hakkate oma nišile veel mõnda autoriteeti ehitama.

Kui see on marsruut, mida soovite kasutada (raha teenimine ainult ajaveebi kirjutamiseks? Registreerige mind!), Siis vaadake see juhend ajaveebi sponsori saamiseks.

Järgmisena aina populaarsemaks muutuv teema reklaam. Reklaamid on petlikud, kui soovite õppida ajaveebi raha teenimiseks.

Ühelt poolt saate registreeruda Google AdSense ja alusta reklaamide esitamine teie ajaveebides nii kiiresti kui kohe. Kuid teisest küljest on reklaamidelt saadava märkimisväärse tulu nägemiseks vajalik aeg ja liiklus märkimisväärsed.

Nii et soovitame teil tegelikult alles uue blogiga alustades teha järgmist:

Unustage reklaamid.

Kaaluge reklaamide esitamist ainult siis, kui teil on päevas 1000 külastajat. Enne seda juhtub reklaamide tähelepanu vaid segadus ja see kahandab teie vaatajaskonna kogemusi teie saidil.

4. Veebikursuse loomine

Veebikursused on praegu kuumad ja muutuvad päevaga populaarsemaks. Kui soovite õppida, kuidas alustada blogi teenimist ja raha teenida, on see tõhus ja aus viis seda teha.

 • Kas teie blogi räägib kokkamisest? Õpetage kokanduskursust.
 • Kas ajaveete jalgratastest? Jookske jalgratta remondikursus.
 • Või eelistate rääkida oma lemmikmängust? Tutvuge sellega, kuidas olla parem mängija.

veebikursus

Reaalse maailma näite jaoks, Venu Sanz alustas veganite toiduvalmistamise ajaveebi ja nüüd teenib ta veganite kokanduskursustel täistööajaga sissetulekut (piisavalt, et teisi palgata!).

Kui veebikursus kõlab nagu teie forte, vaadake see veebikursuse loomise juhend, ja see juhend WordPressi liikmeks muutmise saidi loomiseks – mille kaudu saate oma veebikursust edastada!

5. Raamatu või toote müümine

Nagu kursus, on ka raamatu (või e-raamatu) kirjutamine ja müümine hea viis ajaveebi raha teenimise teema käsitlemiseks. Muidugi, see võtab palju aega ja teil on vaja publikut, kellele müüa, kuid pikas perspektiivis on raamat hea viis oma publiku raha teenimiseks ja aidata teil näha teid kui autoriteeti.

Ainus raskus on muidugi… tegelikult raamatu kirjutamine. Jättes kõrvale enda kirjutamise valud, on ka probleem, mida raamatusse panna. Ideaalis peaks teie raamat pakkuma mõnd sisu a) pole kunagi varem blogis näinud või (b) pakkudes lugejale mõningast mugavust.

problogger

Teisisõnu, kasutades punkti (b), saate oma ajaveebi sisu ümber korraldada ja selle raamatuvormiks koostada. Ehkki see võib tunduda liiga lihtne, et olla elujõuline, on see just see, mida mõned edukaimad blogijad on juba aastaid teinud. Näiteks Darren Rowse Probloggerist on oma e-raamat pealkirjaga "31 päeva parema ajaveebi loomiseks." Kapoti all on see blogipostituste sari, mida saate endiselt tasuta lugeda siin. Raamatu nr 1 eelis võrreldes postitustega on mugavus.

Selles väga blogis on meil eraldi juhend selle kohta, kuidas seda täpselt teha – muuta oma ajaveebi sisu raamatuks.

Raamat ei pea olema nii-öelda teie lõpptoode. Saate selle müüa nii, et see oleks teie vaatajaskonna jaoks esimene kokkupuutepunkt, et siis lõpuks neid oma kursusele suunata, kui kasutate mõlemat meetodit!

Teise võimalusena võite müüa füüsilisi tooteid ja muuta oma ajaveeb e-poe poodiks. Kui see sobib teie väljamõeldisega, lugege seda juhendit looge WordPressi pood.

Hele külg on see, et kui teil on traditsiooniline ettevõte, siis on teil tõenäoliselt juba mõni toode, mida müüa, nii et miks mitte pakkuda seda oma uue WordPressi ajaveebi kaudu …

Viimane sõna ajaveebi raha teenimiseks

Ehkki võite täna hakata raha teenima, pakkudes vabakutselisi teenuseid või lükkades pepu sponsori leidmiseks, on tõenäoline, et selle ülesvõtmine võtab natuke aega.

Blogi asutamise ja raha teenimise osas on tõsi, et pole harvad juhud, kui ajaveebide elujõulise sissetuleku nägemiseks kulub vähemalt 6–12 kuud. Nii et kui te ei näe pangas kohe sularaha, ärge laske sellel end proovimist jätkata.

Üldiselt tähendab ajaveebi raha teenimise õppimine peamiselt asjade proovimist, kordamist, täiustamist ja testimist. Seejärel, kui miski hakkab tööle, suurendage seda!

See suurendamine võib hõlmata uute sidusprogrammide proovimist, uute toodete või raamatute kallal töötamist, uute toodete tutvustamist, uute reklaamimeetodite proovimist jne..

Näiteks üks asi, mida oleme teinud erinevates ajaveebides (nii see kui ka teine) TeemaIsle) katsetab erinevaid promoelemente jagatud viisil, et näha, millised versioonid toimivad kõige paremini.

Poolitatud testimine on väga võimas tehnika vaatamata sellele, et põhiidee on üsna lihtne … Teil on vaja ainult võtta millestki kaks versiooni (see võib olla nupp, müügisõnum, pealkiri, tootepilt) ja käitada neid paralleelselt, kuni teil on piisavalt andmeid, et seda teha otsus, kumb on parem. Üks viis, kuidas seda testimisvormi teha, on Google’i optimeerimine – mida me kasutame. See on tasuta ja sellel on enam kui piisavalt funktsioone, et rahuldada ühtegi blogijat.

See võtab kokku meie juhendi ajaveebi raha teenimiseks! Nagu näete, on vaja teha vaid paar asja, kuid olla selle suhtes teadlikult. Pole juhus, kuidas mõned ajaveebid saavad tappa, teised aga üritavad midagi teenida. Pidev pingutus.

See on saladus.

Ma kardan, et pole muud võimalust seda öelda … see on meie juhend blogide loomise kohta. Kui olete sellega kaugele jõudnud, pean teid õnnitlema! ����

Selles etapis, teate piisavalt, et oma uue ajaveebiga ohtlik olla! ��

Nüüd on oluline vaid hukkamine. Hea küll. Korralik. Hukkamine.

Loodame, et selle juhendi juhised aitavad teil oma uue ajaveebi käima saada ja edu saavutada!

Kuid see pole veel kõik! Siit leiate lisa peatüki, millest võite abi leida:

Lisapeatükk: parimad blogimisriistad ja juhendid

Algteksti autorid on Karol K, Colin Uustulnuk, Bill Widmer ja Ionut Neagu.
Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector