Praktinis SEO vadovas, kurį iš tikrųjų galite naudoti – Aka. SEO žmonėms, kuriems nepatinka SEO

Praktinis SEO vadovas, kurį iš tikrųjų galite naudoti – Aka. SEO žmonėms, kuriems nepatinka SEO

Praktinis SEO vadovas, kurį iš tikrųjų galite naudoti – Aka. SEO žmonėms, kuriems nepatinka SEO
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kodėl jums reikia praktinio SEO vadovo? Turinio optimizavimas paieškos sistemoms yra didelis verslas. Gebėdami identifikuoti teisingus jūsų verslui reikšmingus raktinius žodžius, sukurkite turinį, kuris gerai tinka tiems raktiniams žodžiams, o tada optimizuodamas turinį, kad užimtų aukščiausias tų raktinių žodžių vietas, galite sukurti arba sugadinti internetinį verslą..


Kadangi paieškos sistemų optimizavimas (SEO trumpai) yra toks svarbus, pastaruosius du + dešimtmečius išsivystė didžiulė industrija, kurios tikslas – padėti įvairaus dydžio įmonėms sėkmingai naudotis paieškos sistemomis. Pastaraisiais metais turinio rinkodara tapo svarbiu augimo kanalu daugeliui internetinių verslų, todėl rašymas apie SEO tapo akivaizdžiu tikslu.

Visa tai sukuria didžiulį kiekį informacijos apie SEO. Kai kas bando pasiekti rezultatus, iš jo galima iš tikrųjų išplaukti "geras SEO", kaip jūs naršote šioje informacijos jūroje? Kur turėtumėte sutelkti savo laiką? Kuri "Patarimai ir gudrybės" iš tikrųjų yra naudingi?

Šis įrašas yra jūsų praktinis SEO vadovas – juo galite naudotis.

praktinis SEO vadovas

SEO yra sąmoningai sudėtingas

Šiame įraše galvodami apie SEO, naudosime keletą naudingų euristikos pavyzdžių. Štai pirmasis:

 • SEO pramonė yra paskatinta padaryti SEO kuo sudėtingesnį.

Jei tai sudėtinga, jums reikia išleisti daug pinigų išgalvotiems SEO įrankiams (kurie, be abejo, sunaudoja daug duomenų), arba palikti juos ekspertams. Be to, kadangi paieškos sistemų algoritmai yra griežtai saugomos paslaptys, labai sunku patikrinti, kas iš tikrųjų teisus. Tai tik sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų.

Sunku žinoti, kuo pasitikėti: niekas nedaro paprasto SEO. Iš tiesų, jei ieškosite "paprastas SEO", yra didžiulė ironija (bent jau man), kad pirmasis rezultatas jus žada "32 paprasti SEO patarimai". Trisdešimt du! Trisdešimt dviejų žingsnių procesas nėra paprastas procesas.

Ne paprastas SEO vadovas

Nė vienas iš jų nėra pasakyti "SEO nenaudingas"; SEO yra labai vertingas, tačiau daugumai žmonių jis nebūtinai turi būti toks sudėtingas, kaip atrodo. Tarp visų šio triukšmo, kylančio dėl SEO, labai paprasta pasiklysti.

Svarbu prieš tęsdami paspausti mygtuką „Atstatyti“, kad galvotumėte apie SEO, taigi, tikimės, kad tame pačiame puslapyje mes galime tinkamai įsitvirtinti SEO vadove ir geriausioje praktikoje, kurią iš tikrųjų galite naudoti..

Paieškos rezultatų supratimas

Pirmiausia pakalbėkime apie paieškos rezultatus arba SERP, kaip pramonė juos vadina. Patys paieškos rezultatai yra ta, kur vyksta stebuklai: štai paieškos sistemos vartotojas ketina įvesti paieškos terminą, tada spustelėkite rezultatą, kuris, jų manymu, bus tinkamiausias..

Pati paieškos sistema nori palengvinti savo vartotojams gyvenimą, todėl ji pirmiausia bandys puslapyje parodyti tinkamiausią rezultatą. Pastaraisiais metais paieškos varikliai labai gerai tai padarė, todėl vartotojai paprastai tiki, kad pirmasis paieškos rezultatas bus tinkamiausias.

Taigi vartotojai pasitiki rezultatais, kuriuos paieškos varikliai suteikia daugiau, ir jie labiau linkę spustelėti geriausius rezultatus! Tai beveik nestebina, ir iš tiesų daug dėmesio skiriama SEO "rangas aukštesnis", tačiau stebina tai, kokiu mastu vartotojai spustelėja aukščiausius rezultatus.

Duomenų apie tai yra ne iki galo aišku, bet dauguma tyrimų sutinka: maždaug trys ketvirtadaliai paspaudimų patenka į tris geriausius rezultatus. Sudėjus viską, galime apskaičiuoti, kad trečdalis – pusė visų paieškos paspaudimų eina į vieną geriausią rezultatą.

(Grafikai „Visualizer Lite“.)

Jūsų turinys, kuriam sekasi, ar jis reitinguojamas pirmame puslapyje? Jei jis nepatenka į geriausiųjų trejetuką, jį rimtai spustelės virš jo esantys rezultatai. Taigi, daug SEO dėmesio yra skiriama "rangas aukštesnis", arba "patekti į pirmą puslapį" yra negerai. Turėtumėte sutelkti dėmesį į pačią pirmojo puslapio viršų. Visa kita ir jūs laukiškai pasigendate.

Dar kartą pagalvokite apie tai paieškos variklio požiūriu: kaip jis pasirenka tris geriausius rezultatus? Tai pasirenka tinkamiausius ir geriausius rezultatus. Taigi jūsų užduotis naudojant SEO yra patekti į tą vietą, kuri yra pirmoji. Tai verčia jus radikaliai pakoreguoti savo mąstymą apie turinį: tu turi būti pats geriausias; patekimas į dešimtuką tiesiog nesumažina.

Taigi galime pristatyti dar dvi euristikas:

 • Pagalvokite apie paieškos rezultatus paieškos sistemos požiūriu.
 • Nukreipkite į pačią pirmą vietą, o ne tik į patį pirmą puslapį.

Jei taikote pagal paieškos terminą (mes kalbėsime apie tai, kaip tai padaryti toliau), tiesiog atlikite paiešką! Spustelėkite tris svarbiausius rezultatus: ar galite nuoširdžiai pasakyti, kad jūsų turinys tikrai yra geresnis nei tas, kuris šiuo metu reitinguojamas? Tai turi būti jūsų išbandymas ir tai, kaip jūs galvojate apie paieškos rezultatus.

Kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus

Raktinių žodžių tyrimai yra neįtikėtinai svarbi SEO proceso dalis ir turėtų būti pirmasis praktinis dalykas, kurį jūs atimsite iš šio SEO vadovo, nes tai reikia padaryti kiekvieną kartą, kai ketinate optimizuoti tinklalapį paieškos sistemoms..

Raktinių žodžių tyrimas yra beveik toks, koks jis skamba: pasirenkamas raktinis žodis ar raktiniai žodžiai, į kuriuos jūsų nurodytas puslapis turėtų būti nukreiptas. Tai leidžia optimizuoti savo puslapį pagal raktinius žodžius, kurių žmonės iš tikrųjų ieško, ir raktinius žodžius, kuriuose iš tikrųjų įmanoma reitinguoti pačias aukščiausias vietas.

Norint atlikti raktinių žodžių tyrimus, jums reikės raktinių žodžių tyrimo įrankio. Populiariausias iš jų yra „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė.

Suprojektuota naudoti „Google“ mokamoje skelbimų platformoje „AdWords“. Tai suteikia jums tris naudingos informacijos apie bet kurį paieškos terminą dalis:

 1. Vidutinis mėnesio paieškų skaičius pagal paieškos terminą.
 2. Konkurencija dėl skelbimų, nukreiptų pagal paieškos terminą (atkreipkite dėmesį, kad tai yra į skelbimus, o jūs nedarote skelbimų, tačiau tai yra geras bendras konkurencingumo rodiklis).
 3. Raktažodžiai, susiję su paieškos terminu.

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės ekrano kopija

Apsiginklavę šiomis trimis informacija, galite labai greitai priimti sprendimus, pagal kuriuos raktinius žodžius norite nukreipti.

Pavyzdžiui, šiam įrašui pradėčiau raktinių žodžių tyrimą, eidamas į Raktinių žodžių planavimo priemonę, spustelėdamas "Naujų raktinių žodžių ieškokite naudodami frazę, svetainę ar kategoriją", ir įeini, sakyk, "SEO atmestas" kaip mano tikslinį raktinį žodį "Jūsų produktas ar paslauga" dėžė. Tada spustelėkite "Gaukite idėjų".

Tai man tai parodytų "SEO atmestas" tik apytiksliai 100 paieškų per mėnesį, todėl turbūt nėra tinkamas straipsnio pavadinimas.

Tačiau žvelgdamas į idėjų sąrašą galiu pamatyti "SEO vadovas" mėnesio paieškų iki 10 000, tačiau konkurencija maža.

Dabar žinau, kad turėčiau pakeisti tikslinį savo turinio raktinį žodį, ir galiu pasiekti 100 kartų daugiau žmonių per paiešką kiekvieną mėnesį kaip tiesioginį rezultatą.

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės rezultatai

Premijų lygio raktinių žodžių tyrimams aš norėčiau naudoti (mokamą) įrankį „KWFinder“, kurią naudoti yra daug draugiškiau ir į kurią įtraukta daug daugiau detalių, iš jos gauta papildomos informacijos apie rezultatus (pvz., kiek žmonių susiejo ar tviterio puslapius; bendrą "kaip sunku reitinguoti" partitūra; ir numatomus kiekvienos pozicijos apsilankymus).

Veiksmo „KWFinder“ ekrano kopija.Veiksmo „KWFinder“ ekrano kopija.

Šis įrankis taip pat leidžia lengvai ieškoti susijusių automatinių užbaigimų ir klausimų, kurių žmonės ieško, susijusius su jūsų terminu. Visa tai yra be galo naudinga, nes suteikia labai aiškų vaizdą apie tai, su kuo jūs susiduriate.

Man patinka „KWFinder“, nes jis labai gerai daro vieną dalyką, be reikalo nemeta daug duomenų į jus (kaip tai daro daugybė SEO įrankių) ir yra palyginti prieinamas, pradedant nuo maždaug 30 USD / mėn..

Galite visiškai apsispręsti naudodamiesi „Google“ raktinių žodžių planavimo priemone, tačiau atlikdami raktinių žodžių tyrimus bet kuriame mastelyje rasite tokį įrankį kaip „KWFinder“, kuris yra ypač naudingas (verta paminėti, kad mūsų tinklaraščio augimo vadove, naudojant SEO įrankį) raktinių žodžių tyrimui užėmė pirmą vietą).

Geras SEO prasideda nuo gerų raktinių žodžių tyrimų. Sužinoję, kaip ir su kuo konkuruojate, galite pereiti į kitą etapą: optimizuoti savo turinį.

Įsisavinti puslapio optimizavimą

Puslapio optimizavimas yra būdas padaryti jūsų tikslinį puslapį kuo patrauklesnį paieškos sistemoms. Kai „Google“ ateina į jūsų puslapį, kaip užtikrinsite, kad jis patinka kuo labiau? Tai yra klausimas, su kuriuo susiduria šis SEO vadovas.

Pirmiausia turiu pasakyti, kad turėtumėte kuo geresnį turinį. Turėtumėte apsvarstyti galimybę įsitikinti, kad jūsų turinys yra puikus, esminė šio proceso principas. Visa kita yra antraeilė: jūs galite atlikti visą pasaulio optimizavimą, bet jei jūsų turinys nėra geras, niekur nepasieksite..

Pagrindinis uždavinys savęs paklausti yra: "ar mano turinys yra geresnis nei viso kito šiuo metu „Google“ mano tikslinio raktinio žodžio turinys?"

Patenkinę turinio reikalavimus, galime pakeisti taktines strategijas, kurios sudaro daugumą puslapių optimizavimo straipsnių. Jei „Google“ susiduria su dviem puikiais turinio elementais, ji beveik neabejotinai palankiai vertins tą, kuris geriau optimizuoja puslapius. Be to, atlikus šiuos esamo turinio optimizavimus reitingus galima padidinti iškart. Ši medžiaga yra tikrai vertinga ir ją verta padaryti.

„WordPress“ vartotojai yra palaiminti daugybe puikių SEO papildinių, kurie atlieka sunkų puslapio optimizavimo darbą jums. Iki šiol populiariausias iš jų yra „WordPress“ Mielių SEO. Jei dar nenaudojate „Yoast SEO“, dabar pats laikas jį įdiegti! Tai nemokama ir gali būti įdiegta tiesiai iš „WordPress“ informacijos suvestinės. Tada norėsite sužinoti apie papildinio nustatymus ir vadovautis sąrankos nurodymais.

Atsižvelgdami į šią pagrindinę sąranką, galime pasvarstyti, kaip optimizuoti atskirą „WordPress“ straipsnį, naudojant „Yoast SEO“. Eikite į įrašą ar puslapį, kurį norite optimizuoti, ir slinkite žemyn iki puslapio apačios. Čia rasite „Yoast“ šviesoforo sistemą, skirtą pasakyti, kaip jums sekasi optimizuoti puslapyje. Turėtumėte tai laikyti savo kontroliniu sąrašu, padaryti žalią šviesą kaip įmanoma žalsvesnę ir tai padaryti be trikdžių kiekviename jūsų skelbiamame įraše.

Tai veikia kaip sistema, nes yra paprasta, labai prieinama, o šviesoforo sistema verčia jus sistemingai galvoti apie puslapio optimizavimą. Tai nėra pati tobuliausia sistema, tačiau ji puikiai atlieka pagrindus ir puikiai tiks daugeliui svetainių..

Gerai, kad štai, kaip norite naudoti kiekvieną „Yoast SEO“ skiltį:

(1)

Nustatykite pagrindinį raktinį žodį. Tai turėtų būti pagrindinis raktinis žodis, į kurį taikote (tas, kurį pasirinkote anksčiau naudodamas duomenis).

Tai galbūt pats svarbiausias „Yoast“ nustatymas, kurį turite patikrinti, ir mes norime tai pabrėžti šiame SEO vadove.

(2)

Įsitikinkite, kad pagrindinis raktinis žodis yra įtrauktas į:

 • Įrašo pavadinimas. | Įrašo URL. | Įrašo meta aprašymas.
 • Pirma įrašo pastraipa, jei įmanoma. Aš asmeniškai nenorėčiau būti per griežtas dėl to, nes kartais tai tiesiog neveikia, tačiau didžiąją laiko dalį laikykitės šios taisyklės.
 • Įraše panaudota viena ar dvi paantraštės.
 • Kelis kartus per visą paštą. „Yoast“ analizės skyrius jums nurodys raktinių žodžių tankį; įsitikinkite, kad ši dalis yra žalia.

(3)

Dar kartą redaguokite SEO pavadinimą ir meta aprašą. Ar pavadinimo ilgis yra geras? Kaip tai atrodo mobiliajame telefone? Ar aprašymas vilioja? Ar jūs jį spustelėtumėte? Užduokite šiuos klausimus ir atlikite visus būtinus pakeitimus.

(4)

Įsitikinkite, kad visuose įrašuose esančiuose vaizduose yra ALT tekstas, o fokusavimo raktinis žodis būtų įtrauktas į vieną ar du iš jų. ALT tekstas yra svarbus prieinamumui, todėl turite tai vertinti kaip prieinamumo įrankį, o ne SEO įrankį.

(5)

Susiekite su keliais kitais savo svetainės įrašais, naudodami kitų pranešimų fokusavimo raktinį žodį kaip nuorodos tekstą. Tai nepadidins šio įrašo dabar, bet jei tai padarysite kiekvieną kartą, kai skelbiate, galiausiai jis bus.

Tas penkių žingsnių procesas yra viskas, ko jums reikia padaryti! Tai labai paprastas būdas gauti 95% optimizavimo puslapio pranašumų, kai procesas užtrunka tik keletą minučių. Daugeliui „WordPress“ svetainių tai yra geriausias pasirinkimas: tai lengva padaryti, tai reiškia, kad jūs darysite tai kiekvieną kartą, ir tik tai daro jį nugalėtoju.

Šio įrašo apačioje rasite patogų kontrolinį sąrašą. Laikykite jį visur, kur tik žiūrėsite, ir pakartokite kiekvieną kartą, kai skelbiate įrašą.

Ne puslapių optimizavimas

Aišku, kad paieškos varikliai ne tik žiūri į jūsų įrašą ar puslapį, kai nusprendžia, kaip jį reitinguoti pagal paieškos terminą. Jie taip pat žiūri į daug kitos informacijos, ir tai yra jūsų "ne puslapis" reitingo veiksniai. Negalite paveikti visų šių dalykų, tačiau galite paveikti kai kuriuos, ir būtent čia optimizuojamas ne puslapis. Yra dvi pagrindinės šio SEO vadovo aptariamos temos, kurios tinka daugumai pranešimų daugumoje svetainių: socialinis pasidalinimas ir informavimas..

An vis svarbesnis signalas paieškos varikliams yra tai, kiek žmonių kalba apie įrašą socialinėje žiniasklaidoje. Aš turėjau žinutes "eik virusine" ir iškart pasiekite pirmąjį puslapį, kuriame pateikiami ypač konkurencingi raktiniai žodžiai, aplenkdami daugybę autoritetingesnių svetainių. Žinoma, jums nereikia diktuoti, ar jūsų žinutės tampa virusinės, bet galite pabandyti padidinti tokio įvykio tikimybę, kiekvieną kartą skelbdami savo įrašus socialinio bendrinimo svetainėse. Tai yra pagrindinis ne puslapio optimizavimas: padidinkite tikimybę, kad jūsų įrašas bus nepaprastai sėkmingas socialinėje žiniasklaidoje.

Kaip ir optimizuojant puslapyje, geriausias būdas tai pasiekti yra sudaryti kontrolinį sąrašą. Suraskite penkis socialinius tinklus, kuriuose galite pateikti savo pranešimus, ir tiesiog paleiskite juos.

Norėsite ieškoti susijusių subdredų, „Facebook“ grupių ir "reddit x" svetainėse, tokiose kaip „Hacker News“ arba „ManageWP.org“. Prieš paskelbdami, svarbu skirti laiko suprasti svetainės kultūrą; tiesiog paskelbti nuorodą retai būna gerai, tačiau tinkamai paskelbus atitinkamą trumpą santrauką ar nuorodą su papildomu kontekstu, tai bus žymiai geriau.

Kiekvieną kartą nepavyks pasveikti viruso, bet galite padidinti jo tikimybę būdami iniciatyvūs. Ilgainiui suteikite savo žinutėms antrą dalijimosi vėją naudodami papildinį, pvz., Atgaivinti seną paštą automatizuoti socialinį dalijimąsi ilgalaikėje perspektyvoje.

„Hacker News“ yra populiari„Hacker News“ yra populiari "„reddit“ technologijoms" dalijimosi svetainė.

Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad naudojant „WordPress“ temą skaitytojai gali lengvai dalintis įrašu, naudodamiesi kokia jiems tinkama terpe. Tu gali naudokitės nemokamu „Jetpack“ papildiniu norėdami pridėti šiuos mygtukus. Tai paprastas vienkartinis pakeitimas, kuris gali duoti ilgalaikę naudą, todėl mums tiesiog reikėjo tai išdėstyti šiame SEO vadove.

„Jetpack“ dalijimosi parinkčių ekrano kopija„Jetpack“ socialinio bendrinimo parinktys.

Antroji šio puslapio optimizavimo dėlionės dalis yra informavimas. „Outreach“ spaudimas yra blogas, todėl leiskite man paaiškinti: turiu omenyje, kad turiu siųsti savo žinutes įtakingiems žmonėms, turintiems patirties reguliariai dalytis nauju turiniu. Tai yra paprastas būdas gauti nuorodas, papildomus paspaudimus ir papildomas turinio dalis. Visa tai yra geras „Google“ siunčiamas signalas, kad jūs darote gerą darbą, o jūsų turinys turėtų būti reitinguojamas aukščiau.

Antroji pastraipa aukščiau pateiktame dokumente yra ypač svarbi: turite nuolat kalbėtis su žmonėmis, turinčiais reguliarių dalijimosi turiniu. Galite padaryti šį procesą daug efektyvesnį nukreipdami žmones, kurie, jūsų pažįstami, ieškos naujo turinio. Ir iš tikrųjų būtent tai ir daro šitą labai efektyvų ne puslapio šlamštą, o ne šlamštą. Žmonės, kurie reguliariai dalijasi turiniu, gali turėti ypač aktyvų „Twitter“ informacijos santrauką ir didžiuotis, kad yra šios pramonės vartininkai, arba paskelbti savaitės pokalbį konkrečią dieną kiekvieną savaitę, arba saugoti nuorodų sąrašą savo naujienlaiškyje. Bet kuris iš jų ar visi šie dalykai yra puikūs.

WPMail.me yra populiarus savaitinis „WordPress“ naujienlaiškis.WPMail.me yra populiarus savaitinis „WordPress“ naujienlaiškis.

Vykdydami kelias minutes paieškų, turėtumėte sugebėti rasti penkis akivaizdžius naujų pramonės šakų rinkinius. Pavyzdžiui, naudodami „WordPress“ galėtumėte rasti tris didžiausius įtaką turinčius naujienlaiškius wpMail, „MasterWP“, ir Skelbimo būsena. Užsiprenumeruokite kiekvieną iš šių klausimų ir, kai turite bendrinti įrašą, atsakykite į paskutinį išsiųstą el. Laišką ir paaiškinkite, kodėl jūsų pranešimas tiktų, pridedant nuorodą. Norėdami gauti papildomų taškų, atsiųskite savo pranešimą likus dienai iki informacinio biuletenio paskelbimo, nes tai bus tada, kai jis bus sudaromas.

Norėsite sudaryti sąrašą iš penkių paveikėjų, kuriems siunčiate turinį. Kadangi šie influenceriai reguliariai dalijasi nauju turiniu, jie visada ieškos aukštos kokybės turinio, todėl siųskite jiems tik labai svarbias ir labai geras nuorodas. Laikui bėgant užmegzsi santykius ir jie pasitikės tavo saitu kaip aukštos kokybės. Tai tinka jums abiems: influenceris gauna kokybišką turinį, kurį norite bendrinti, ir jūs gaunate gerus signalus ne puslapyje.

Yra daugybė kitų rūšių informavimo priemonių, pavyzdžiui, el. Pašto adresų autorių el. Pašto adresai, skirti konkretiems straipsniams, tačiau šiems reikia daug daugiau pastangų ir jų sėkmės procentas yra daug mažesnis. Šio tipo informavimas yra geras kompromisas tarp jo lengvumo, sėkmės lygio ir efektyvumo, nes tai yra ne puslapio reitingavimo signalas.

Pagrindinis puslapis, optimizuojantis puslapius, yra labai gero turinio gavimas. Pagrindinis dėmesys, skiriamas ne puslapio optimizavimui, yra tai, kad jūsų įrašas bus kuo geresnis, kad jį pamatys žmonės ir pastebės paieškos sistemos. Nei vienas iš jų nėra ypač sunkus; jūs tiesiog turite tai padaryti kiekvieną kartą.

Pasinaudokite šiuo SEO vadovu

Mes tvirtinome, kad SEO nėra sunkus dalykas, todėl siekėme būti praktiniu SEO vadovu, kurį iš tikrųjų galite naudoti.

Svarbiausia čia yra jums: jūs turite iš tikrųjų naudotis šiuo SEO vadovu.

Kad jums viskas būtų lengva, čia yra patogi mūsų aptartos euristikos apžvalga:

 • SEO pramonė yra paskatinta padaryti SEO kuo sudėtingesnį.
 • Pagalvokite apie paieškos rezultatus paieškos sistemos požiūriu.
 • Nukreipkite į pačią pirmą vietą, o ne tik į patį pirmą puslapį.

SEO darbas yra tik kontrolinio sąrašo laikymasis. Čia yra pagrindinių SEO vadove aprašytų punktų apžvalga:

 • Atlikite raktinių žodžių tyrimus naudodami „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė norėdami rasti efektyviausius jūsų įrašų raktinius žodžius.
 • Puslapio optimizavimas yra pats svarbiausias dalykas – išties gero turinio kūrimas. Prieš bandydami bet kokį techninį optimizavimą, turite turėti tikrai gerą turinį.
 • Mielių SEO yra puikus vadovas jums per techninį puslapio optimizavimo procesą. Nustatykite fokusavimo raktinį žodį, tada visus papildinio šviesoforus padarykite žalią.
 • Ne puslapių optimizavimas yra tai, ko reikia, kad jūsų straipsnis patektų į daugiau žmonių. Naudokite du kontrolinius sąrašus: vieną – pateikimui socialinio bendrinimo svetainėse, kitą – influenceriams ar dalijimosi sargams, su kuriais galima susisiekti.

Tai yra jūsų SEO vadovas; SEO išaiškinta ir visa reikalinga praktinė taktika. Dabar viskas jums. Ar yra ką nors, ką reikia išsiaiškinti??

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector