Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: Tikslūs žingsniai, kuriuos aš ėmiau uždirbti 2–3 tūkst. USD kiekvieną mėnesį

"Kaip jums sekasi „Fiverr“? Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“?"


Šių klausimų sulaukiu kelis kartus per savaitę iš kolegų „Fiverr“ pardavėjų, kurie tik pradeda veiklą platformoje. Žinoma, atsakymas yra per daug sudėtingas, kad būtų galima greitai reaguoti, skubotai išsiųstas.

Laimei kito žmogaus, kuris klausia, galiu atsiųsti nuorodą į šį vadovą: išsamų mano geriausių patarimų, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“, apžvalgą.

Bet kodėl žmonės klausia manęs patarimo?

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“

�� BONUSAS: Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“ trumpai

 1. Prisiregistruokite kaip „Fiverr“ pardavėjas
 2. „Brainstorm“ koncertai, kuriuos norite nustatyti
 3. Sukurkite įtikinamą „Fiverr“ profilį
 4. Ištirkite, kaip konkursas rengia jų koncertus
 5. Pabandykite pirmą kartą nustatyti koncertą, tada paprašykite, kad jūsų pramonės asmuo jį peržiūrėtų ir nurodytų viską, kas neaišku ar įtikinama.
 6. Patobulinkite savo pradinį bandymą sukurti koncertą su reprezentaciniais vaizdais, aiškiu pavadinimu, raktinių žodžių turinčiu aprašymu, atitinkamomis paieškos žymėmis ir naudingais DUK
 7. Nustatykite „Gig“ reikalavimus, kuriais siekiama iš pirkėjo gauti visą reikiamą informaciją, kad būtų apribotas pataisų poreikis
 8. Patvirtinkite kiekvieną gaunamą užsakymą, jei tik norite, kad jūsų metrika būtų aukšta
 9. Kiekvieną dieną skirkite tam tikrą laiką, kad galėtumėte susisiekti su kliento ryšiais ir dirbti su „Fiverr“ užsakymais
 10. Naudokite klientų atsiliepimus, kad patobulintumėte „GIG“ pranešimų siuntimą (įskaitant DUK), „GIG“ priedus ir paleistumėte naujus koncertus
 11. Jei įmanoma, teikiama per maža kaina ir viršijama kaina

Contents

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“ – kaip aš kiekvieną mėnesį uždirbu 2 000–3 000 USD

Aš buvau „Fiverr“ nuo 2015 m. birželio mėn.

Aš, sąžiningai, net nebūčiau pagalvojęs, jei ne savo mentoriaus ir pirmojo stambaus kliento nurodymu, kai pradėjau laisvai samdomą darbo dieną. Jis jį panaudojo norėdamas parduoti socialinės žiniasklaidos valdymo paketus, kuriuos galų gale pavertė ilgalaikiais kliento santykiais.

Turėdamas 4,5 metų platformoje, mačiau, kad „Fiverr“ išaugo iš blogos reputacijos, kurią sukėlė kiekvieno užsakymo pradžia – 5 USD, į įvairiapusę talentingų asmenų, kurie išmoko užsidirbti pinigų „Fiverr“, rinkdamiesi mokesčius pagal savo įgūdžius ir patirtį, prekyvietę.

Nuo 2015 m. Birželio mėn. Iki šio straipsnio publikavimo datos pastebėjau tam tikrą skirtumą, kiek aš iš tikrųjų nuveikiau per platformą. Bet aš niekada neišėjau visiškai ar neišėjau ilgesnės pertraukos, visada palaikydamas nuolatinį buvimą.

Būtent toks nuoseklumas padėjo man pereiti nuo vieno pardavėjo lygio prie kito.

Aš abu "Aukščiausiai vertinamas pardavėjas" ir „Pro“ rinkos dalyvio, kuris veiksmingai pakelia mane ant totemo stulpo viršaus, kad mano koncertai būtų rodomi atliekant atitinkamas paieškas „Fiverr“, tuo pačiu pateikiant ir mano kainų nustatymo pagrindimą..

Verta paminėti, kad jūs netapsite geriausiu pardavėju ar „Pro“ rinkos nariu, prieš tai jūsų nepasižiūrėję „Fiverr“ komandos. Skirtingai nuo kitų „Fiverr“ pardavėjų lygių, nė vienas iš jų neįvyksta automatiškai pasiekiant tam tikras gaires.

Tik 2019 m. Tapau geriausiai vertinamu pardavėju. Dabar labiau nei bet kada aš gaunu pastoviai didelį naujų užsakymų kiekį iš visų savo koncertų su minimaliomis pastangomis.

Galbūt dėl ​​to, kiek laiko esu platformoje, ir dėl to, ką darau (visų pirma turinio rašymas), „Fiverr“ darbuotojai reguliariai stengiasi pirkti mano koncertus.

Aš parašiau And.co, Veed.me, „Fiverr“ svetainės vaizdų rašymas, taip pat buvo rodomas „Fiverr“ tinklaraštyje kai tapau „Pro“ pardavėju.

Vykdydamas „Pro“ prekyvietės pasirodymą, aš buvau reklamuojamas šalia „Jerry Media“ (iš @f *** Džeris „Instagram“ šlovė):

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“

Visa tai reiškia, kad aš tikrai padariau keletą sėkmingų pertraukų platformoje, bet turbūt nebūčiau kreipęsis į juos neturėdamas tinkamo nuoseklumo ir pasimatymo kaip „Fiverr“ pardavėjas..

Nuo 2019 m. Aš uždirbau 2 000–3 000 USD per mėnesį vien tik „Fiverr“ (o tai neatspindi mano laisvai samdomų pajamų didesnės dalies) – ir aš apžvelgsiu viską, ką reikia padaryti norint išmokti užsidirbti pinigų. „Fiverr“.

Kaip „Fiverr“ veikia laisvai samdomiems darbuotojams

Pagrindinis skirtumas tarp populiarių laisvai samdomų vertybinių popierių prekyviečių, tokių kaip „Upwork“ ir „Fiverr“, yra darbo su klientais procesas.

Darbas su klientais „Upwork“ reiškia nuolatinį naujų darbų ieškojimą. Taigi naujas darbas neįvyks fone be jūsų indėlio – turite aktyviai veikti ieškodami naujo darbo, kai to norite.

„Fiverr“ yra visiškai kita istorija.

Naudodamiesi „Fiverr“, jūs iš esmės produktyvinate savo paslaugas per „Gigs“.

Kiekvienas koncertas apibūdina konkretų pristatymą, kurį pateiksite mainais už nustatytą kainą, pradedant žodžiais, "Aš …"

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: Koncertai

Galite siūlyti įvairius paketus, susijusius su be kaulų, iki "Darbai". Taip pat galite pasiūlyti „Gig“ priedus, leidžiančius žmonėms pritaikyti jūsų pasiūlymą su susijusiomis paslaugomis, kurios jiems bus naudingos.

Tačiau geriausia yra „Fiverr“ dalis dėl to, kaip nustatomi koncertai, klientams suteikiama teisė pirkti net su tavimi nekalbant.

Tai reiškia, kad jei jūsų pasirodymas yra tinkamas jų poreikiams tinkamu metu, jūs galite parduoti miegodami.

Be jokios abejonės, laikas nuo laiko žmonės vis dar kreipsis į klausimus ar paprašys užsakymų. „Fiverr“ naudojimas nereiškia, kad galite visiškai atsisakyti verslo plėtros, nors tai tikrai padės supaprastinti procesą.

Dienos pabaigoje, jei norite uždirbti daugiau pinigų kaip laisvai samdomas vertėjas, sumažindami laiką, kurį praleidžiate aktyviai rinkdamiesi darbus, reiškia, kad turite daugiau laiko atlikti darbus.

Atsižvelgdami į tai, atsakykime dabar į pirmąjį klausimą, kurį žmonės turi pradėdami karjerą „Fiverr“:

Ką parduoti „Fiverr“

Aš jau anksčiau rašiau apie tai, kaip plėsti savo verslą naudojant „Fiverr“ WPMU DEV, įskaitant keletą idėjų, ką sukurti koncertams.

Asmeniškai turiu koncertų, kurie padėtų žmonėms atlikti vartotojų testavimą, SEO auditą ir kurti tinklaraščių turinį. Bet tai tik aš ir dauguma skaitytojų tikriausiai norės panagrinėti kitas galimybes.

Geriausia vieta, kur pasisemti įkvėpimo, nusprendus, ką parduoti „Fiverr“ „Fiverr“ pačių kategorijų puslapiai. Ten rasite dešimtis skirtingų kategorijų ir subkategorijų, kuriose visose yra keli koncertai.

Naršykite po tas kategorijas ir apsilankykite tose, kurios vaidina jūsų stipriąsias puses. Tada naršykite po atskirus koncertus ir atkreipkite dėmesį į viską, kas panašu į tai, ką taip pat galėtumėte pasiūlyti.

Užsirašykite, kas jums patinka kiekviename esamame koncerte ir jo aprašyme, kas jums nepatinka ir ką darytumėte, kad jūsų pasiūlymas išsiskirtų. Bent kiek įmanoma pamėgdžioti savo konkurenciją yra lengviausias būdas pradėti ir rasti tikslius koncertų tipus, kuriuos žmonės iš tikrųjų nori įsigyti.

"O kas, jei norėčiau pasiūlyti tai, ko dar nėra platformoje?" Na, iš pradžių gali atrodyti, kad pasiūlysite visiškai originalų „Gig“, ir paspauskite į paslėptą nišą, tačiau dažniausiai tai visai nepatinka. Jei nerandate savo koncerto platformoje, tai greičiausiai reiškia, kad klientai juo tikrai nesidomi.

Versle ir net interneto svetainių kūrimo versle konkurencija yra gera. Vien tik konkurencija patvirtina rinką. Nėra konkurencijos, nėra rinkos.

Pavyzdžiui, Programavimas & Technikos kategorija apima platų pristatymų, kurie gali atitikti jūsų įgūdžius, spektrą. Žiniatinklio kūrėjui „Fiverr Gig“ pasiūlymas gali apimti pagrindinės svetainės nustatymą, „WordPress“ priežiūros paslaugų siūlymą, klaidų taisymą, saugos priemonių diegimą, papildinių tinkinimą ar nukreipimo puslapių kūrimą. Jei norite prisijungti prie platformos kaip naujas kūrėjas, greičiausiai geriausia daryti ką nors iš šio diapazono.

Tik vėliau galėsite eksperimentuoti su kitais koncertais ar labiau pritaikytais pasiūlymais. Pavyzdžiui, ką aš pradėjau daryti neseniai, tai sujungti taškus tarp mano UX ir SEO audito koncertų pirkėjams.

Žmonės gali nesuvokti, kad aš galiu pasiūlyti abi paslaugas, kai iš pradžių susiduriu su vienu ar kitu koncertu. Dabar kažkam siūlau galimybę nusipirkti kitą „Gig“ (pagrindinį paketą) tą, kurį jie šiuo metu mato. Mane maloniai nustebino tai, kaip gerai veikia šie pardavimai – tikiuosi, kad ta pati strategija gali jums padėti!

Dėl susijusios pastabos, jei norite gauti papildomų paslaugų, kurių reikalauja klientai, tačiau jūs to negalite arba nenorite, apsvarstykite galimybę įsteigti „Fiverr Studios“ koncertą, kuriame galėtumėte dirbti su kitu pardavėju ir abu pasidalyti pelnu..

Kažkas panašaus puikiai tiktų mano SEO ar UX audito grupei, kuri apima tiek svetainių problemų diagnozavimą, tiek partnerį su kitu pardavėju, kad būtų galima atlikti tinklalapio redagavimus, kurie padės pirkėjams praeiti būsimą auditą.

Dabar, kai jūs turėjote galimybę pamatyti, kas įmanoma naudojant „Fiverr“, įsigilinkime į svarbiausią sėkmės aspektą – kaip nustatyti „Fiverr“ žvaigždės koncertą.

Kaip nustatyti sėkmingą „Fiverr“ koncertą

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį galite padaryti išmokdami užsidirbti pinigų „Fiverr“, turi būti labai tikslingi konstruodami savo koncertus.

Čia yra mano šiuo metu siūlomi koncertai ir tam tikra susijusi statistika apie našumą paieškoje ir konversijas per pastaruosius šešis mėnesius:

mano koncertai

Iš pradžių būsite apriboti, kiek daug koncertų galite nustatyti, taip pat kiek GIG priedų (perpardavimų) ir GIG kartotinių (daugybė jūsų GIG pristatytų prekių kiekių) galite pasiūlyti. Kėldami aukščiau kiekvieno pardavėjo lygio, turėsite vis mažiau apribojimų kiekvienoje iš šių sričių.

Šie pradiniai apribojimai gali nusivilti, jei turite daug idėjų, ką parduoti platformoje, tačiau pabandykite galvoti apie juos kaip gerą dalyką, kai tik pradedate. Kuo mažiau paslaugų parduosite, tuo lengviau bus sukurti puikų procesą, susijusį su produktų tiekimu ir puikia pirkėjų patirtimi.

Štai kas man labiausiai patinka „Fiverr“:

„Fiverr“ grupės nustatymas privers jus "produktyze" jūsų paslaugos.

Tiksliau, tai reiškia, kad reikia aiškiai apibrėžti, kokius produktus pirkėjas gaus už tam tikrą kainą. Šie produktai gali būti dar labiau pritaikyti pirkėjo poreikiams, atsižvelgiant į įvairius paketus, „GIG“ papildomus pardavimus ir „GIG“ kartotinius..

„Fiverr“ teikiamų paslaugų grožis yra tas, kad jas bus lengviau cituoti skraidant, pavyzdžiui, kai klientas susisieks su individualiu užsakymu. Įdiegus šiek tiek standartizacijos jūsų pasiūlymams, taip pat bus lengviau sukurti procesus, susijusius su panašių užsakymų vykdymu – taip sutaupysite laiko ir padidinsite potencialų rezultatą..

Savo laiko pradžioje priversdami „Fiverr“ ribojimus, būsite priversti gaminti paslaugas, kuriomis labiausiai pasitikite. Turėdami omenyje šį siaurą dėmesį, jūs sugalvosite, kaip sukurti efektyvumą.

Bendradarbis 2000 USD + / mėn. „Fiverr“ pardavėjas, Shahzad Saaed, pasakoja apie nukreipimo puslapio dizainą. Žigą, kurį jis gražiai įvertino, perspausdindamas šablonus, kad pristatymas būtų neprotingas.

Panašiai jaučiu ir savo UX audito grupę. Juos greitai darau ir galiu greitai išmušti daugybę užsakymų.

Taigi, ką galėtumėte pasiūlyti?

Apie tai šiek tiek pasinerkite, kol peržvelgsime svarbius dalykus, susijusius su jūsų koncertų nustatymu:

„Fiverr Gig“ vaizdai: vaizdai ir vaizdo įrašai

"Negalvok apie knygą pagal jos viršelį" nustatant „Fiverr“ koncertą neturėtų būti jūsų pagrindinė mantra.

Tiesą sakant, tai, kaip jūs parduodate savo „Fiverr“ koncertus, turės didelę įtaką tam, ar žmonės iš tikrųjų paspaudžia per susijusią paiešką ir perka.

„Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy dalijasi šia geriausia patirtimi:

 • Mes rekomenduojame įtraukti akį traukiantis pagrindinis Gig vaizdas (608 x 410 pikselių ar didesnis ir panašaus dydžio santykis). Pagrindinis įvaizdis turėtų sustiprinti paslaugą ir būti profesionalus bei aukščiausios kokybės. Nepaisant kategorijos, jis turėtų atrodyti profesionaliai, o vaizdai neturėtų būti saugomi autorių teisių.
 • Mes taip pat rekomenduojame turėti minimalus tekstas atvaizde (ne daugiau kaip 20% atvaizdo).
 • Dėl vaizdinės kategorijos, geriausia praktika parodykite vieną darbo pavyzdį kiekvienam vaizdui.
 • Dėl nevaizdinės kategorijos, įvaizdis turėtų atspindėti teikiamą paslaugą ir turėtų įtikinti, kad pardavėjas yra profesionalus ir geba suteikti aukštos kokybės patirtį. Tačiau kiekvienas „Gig“ vaizdas, skirtas vaizdinėms ir nevizualinėms kategorijoms, turėtų turėti savo Unikalus vaizdas.

Aš nesu įsitikinęs, kad mano atvaizdai puikiai atitinka visas šias gaires, tačiau jie man netrukdė išmokti užsidirbti pinigų „Fiverr“.

Neseniai pertvarkiau savo „Fiverr Gig“ vaizdus, ​​kad jie atspindėtų mano paties prekės ženklo estetiką:

mano koncertai 2

Verta paminėti, kad jei esate „Pro“ prekyvietėje, gali būti naudinga į savo pagrindinį „Gig“ paveikslėlį įtraukti savęs paveikslėlį – ypač jei esate gerai žinomas savo srityje.

Be pagrindinių vaizdų, kuriuos naudojate, norėdami atskirti savo koncertus, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę įtraukti vaizdo įrašus, kad pristatytumėte save (ir savo žinias), taip pat paaiškintumėte, ką žmonės gauna užsakydami, taip pat paaiškinkite, kokius koncertų priedus jie gali įsigyti ir kodėl jie yra „ vėl verta papildomų išlaidų.

Vaizdo įrašų vaizdo įrašai nebūtinai turi būti labai produktyvus išbandymas – tiesiog nufilmuokite save ne užimtame fone, profesionaliai apsirengę ir aiškiai nurodydami konkretaus darbo su jumis vertę..

Grupės aprašymas: parduokite savo pasiūlymą su puikia kopija

Kaip ir pardavimų puslapis kitur internete, „GIG“ aprašymas greičiausiai padarys skirtumą tarp to, kas perka jūsų „GIG“ ar kito pardavėjo.

Taigi, kiek įmanoma geriau suformuluokite kiekvieno lygio siūlomus rezultatus (ir „Gig“ priedus), kad nustatytumėte lūkesčius. Tai darydami padidinsite efektyvumą gamindami produktą – sumažinsite tikimybę, kad kažkas norės modifikacijų, nes jie nelabai suprato, ką perka..

Pabandykite ieškoti „Fiverr“ rinkoje siūlomos paslaugos tipo, kad sužinotumėte, kaip kiti žmonės apie tai kalba, įskaitant tai, kokius konkrečius žodžius jie vartoja apibūdinti.

Atkreipkite dėmesį: Skyrius "Kaip veikia „Fiverr“ paieškos algoritmas?" siūlo daugiau informacijos apie „Fiverr SEO“ ir svarbių raktinių žodžių įtraukimą į jūsų koncertus. ��

Rašydami „Gig“ aprašymą, numatykite klausimus, kuriuos turės žmonės. Įtikinkite pirkėjus, kad esate geriausias asmuo šiam darbui, ir būtinai išsiaiškinkite, kokia yra jūsų patirtis.

Jei siūlote kitus susijusius koncertus, paminėkite juos aprašyme su raginimu veikti pirkėjui juos patikrinti.

Nepamiršk formatuokite savo kopiją, kad ji būtų lengvai skaitoma kad svarbūs dalykai išsiskirtų.

Čia yra keli trumpi patarimai, kaip puikiai suformatuoti kopijas:

 • Norėdami pabrėžti, naudokite teksto dekoracijas (paryškintus, kursyvus, pabrauktus)
 • Norėdami, kad sąrašus būtų lengva perskaityti, naudokite ženklų taškus
 • Laikykite sakinius ir pastraipas trumpus, kad perspektyvos nebūtų užtemdytos teksto siena

Atsižvelgiant į visas šias aplinkybes, čia yra mano „UX“ audito grupės „GIG“ aprašymas:

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: apie tavo koncertą

Parduoti su pakuotėmis ir „Gig“ priedais

Galvodami apie tai, kaip parduoti savo paslaugas „Fiverr“, norėsite pagalvoti apie pagrindines, standartines ir priemokas pakuočių.

Kitaip tariant:

 • Kokia jūsų paslaugų versija be kaulų?
 • Ką galite padaryti, kad standartiniame pakete būtų daugiau vertės, palyginti su jūsų pagrindiniu pasiūlymu?
 • Kokie produktai būtų susieti su paketu, kuriame yra visi varpai ir švilpukai?

Štai kaip aš nustatiau savo „Gig“ paketus savo „UX“ audito grupei:

kainos

Yra pirkėjų, kurie atstovauja įvairius „Fiverr“ biudžetus, todėl jūs taip pat galėtumėte pasiūlyti variantų, kaip kreiptis į juos visus, sukurdami paketus, turinčius prasmę skirtingiems naudojimo atvejams..

Be paketų, norėsite sukurti pardavimo galimybių, nustatydami keletą „Gig“ priedų.

„GIG“ priedai suteikia pirkėjams galimybę užsisakyti daugiau tų pačių prekių (pvz., Daugiau puslapių, patikrintų mano „UX audito GIG“ puslapyje), jūsų užsakymas bus pristatytas greičiau (pavyzdžiui, mokestis už vienos dienos apyvartą) arba papildomų paslaugų (aš parduodu papildomą koncertą). mano SEO audito grupės UX auditui ir atvirkščiai).

Aš labai rekomenduoju pasiūlyti vienos dienos apyvartos variantus, jei galite išlikti prie šių užsakymų – tai yra lengvas pinigų gavėjas.

Tiesiog įsitikinkite, kad pateikite realias realias pristatymo datas.

Skirkite sau pakankamai laiko, kad galėtumėte nustebinti vienos dienos įvykdymo tvarka pagal įprastą darbo krūvį. Arba numatykite tikėtiną „Fiverr“ darbo krūvį ir numatykite tam laiką kalendoriuje.

Norėdami susidaryti idėją, kaip tai veikia realybėje, pateikiu „UX“ audito grupės „Gig“ priedus:

kainos forma

Pastebėsite, kad kai kurios parinktys yra iš anksto užpildyti pasiūlymai, pagrįsti kategorija „Gig“, pvz., Išbandyti papildomus puslapius arba pasiūlyti papildomų ekrano įrašymo minučių. Be to, kai kurios „Gig“ priedų parinktys, kurias aš pridėjau, yra pagrįstos tuo, ko praeityje paprašė klientai..

Naudoti „Fiverr“ reiškia suvienodinti kiekvieno koncerto pasiūlą. Tačiau strategiškai naudodamiesi „Gig“ paketais ir „Gig“ priedais, priversite žmones jaustis taip, lyg bandat specialiai juos aptarnauti – ir jie tai įvertins.

Nustatykite lūkesčius naudodami „Gig“ reikalavimus ir DUK skyrių

Geriausia „Fiverr“ naudojimo dalis yra tai, kad ji palengvina pardavimus, jums nereikia asmeniškai daryti jokių verslo plėtros darbų.

Galite dar labiau sumažinti savo darbą, susijusį su pirmyn ir atgal, naudodamiesi išsamiu DUK skyriumi ir GIG reikalavimų klausimais.

Svarbu įdėti pastangų, reikalingų tinkamai sudėti šiuos skyrius, nes man svarbiausia, kad naudojant „Fiverr“ būtų siekiama sutrumpinti laiką, skiriamą verslo plėtrai – daugiau laiko skirti darbui, sau pačiam.

Naudokite DUK skyrių, norėdami aktyviai atsakyti į žmonių klausimus. Visų pirma, DUK turėtų numatyti įprastus klausimus apie jūsų procesą ir rezultatus.

Čia yra DUK apie mano „UX“ audito grupę:

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: paklauskite

Jei esate įstrigę dabar, pastebėsite, kad „Fiverr“ gautuosiuose bus gausu idėjų, kaip užduoti DUK, kai paleisite naują „GIG“.

Kai gausite tą patį klausimą daugiau nei vieną kartą, tai yra geras ženklas, kad nesidalijate visko, ką žmonės tikrai turi žinoti prieš pirkdami savo koncertą. Neįsivaizduosite, kaip erzina gali būti vėl ir vėl atsakoma į šiuos pranešimus, kol jie tampa dažnu kasdieniu įvykiu.

Tačiau kai kurie pirkėjai nepriims laiko perskaityti jūsų grupės aprašymo (ir palaikomosios informacijos) prieš susisiekdami su jo klausimais. Stenkitės nesierzinti – visi esame kalti, kad praleidome toliau, kad tiesiogiai susisiektume su klientų palaikymo tarnyba, bandydami naršyti DUK.

Kita geriausia jūsų DUK praktika: pasidalykite konkrečiais klausimais, kuriuos užduodate dėl „Gig“ reikalavimų, kai asmuo pateikia užsakymą. Tai padės pirkėjams įsivaizduoti, kaip dirbama su jumis.

Vienas pagrindinių apribojimų, susijusių su tuo, ką galite bendrinti DUK (ar kur nors kitur, viešai „Fiverr“ tinklalapyje), yra spustelėtinos nuorodos, tokios, kurios galėtų sukelti panašius projektus, bendrinamus jūsų aplanke..

Beje, savo darbo pavyzdžius galite nusiųsti tiesiai į „Fiverr“, kad jie tarnautų kaip jūsų aplankas.

Reikalavimai programavimui ir „Fiverr“ koncertams

Nustatyti „GIG“ reikalavimus yra naudinga siekiant sumažinti projektą pirmyn ir atgal, tuo pačiu užtikrinant, kad kuriate galutinį produktą, kuriuo jūsų pirkėjas bus patenkintas..

Įdomu, ko paklausti savo klientų skyriuje „GIG reikalavimai“?

„Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy pritaria, kad bendrieji pagrindiniai reikalavimai programinės įrangos ir technikos kategorijoje apima:

 • Svetainės URL ir prisijungimai
 • Prieglobos prisijungimai
 • Nuotrauka ar tekstas, kuris turėtų būti įtrauktas
 • Įkvėpimo iš kitų svetainių pavyzdžiai (jei pardavėjas sukuria naują pirkėjo svetainę)
 • Paklauskite pirkėjo apie savo verslą ir interneto svetainės tikslus

Štai dar viena perspektyva – tai, ko aš klausiu pirkėjų savo „UX“ audito koncerte:

borto

Kaip įkainoti savo „Fiverr“ koncertus

Pasak „Fiverr“ PR vadovo Holly Steffy, kai pardavėjai svarsto, kaip jie turėtų įvertinti savo koncertą, jų prašoma atsižvelgti į šiuos dalykus:

 1. Jei jie dirba neprisijungę, kiek jie apmokestina neprisijungę?
 2. Kiek jie nori uždirbti per valandą (ir kiek valandų užtruktų šis darbas)?
 3. Kiek kainuoja jų konkurencija „Fiverr“, ypač tiems, kurie yra tame pačiame lygyje ir turi vienodą patirtį bei įgūdžius?
 4. Kiek kainuoja jų konkurencija neprisijungus už šią paslaugą?

Jei norite sužinoti, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“, turėsite konkuruoti su panašiais savo kategorijos koncertais – bent jau tam tikru mastu. Būnant „Pro“ rinkoje keičiamos taisyklės, kad būtų galima labiau skirtis kainodarai, tuo pačiu užtikrinant kokybę.

Jis yra svarbiausias klausimas, į kurį tikriausiai norėsite atsakyti prieš pradėdami naudotis „Fiverr“:

"Ar tikrai turėčiau pradėti nuo to, kad savo koncertus įkainuosiu nuo 5 USD?"

Štai tai, ką radau tiesa:

Jei pradedate šokdami tiesiai į „Pro“ prekyvietę, atsakymas yra toks: tikrai ne. Tiesą sakant, per maža „Fiverr Pro“ kaina jūsų koncertams gali reikšti, kad jūs esate ne savo lygoje, palyginti su kitais šio lygio pardavėjais..

Kita vertus, jei jūs neturite kadencijos platformoje ir pradedate dirbti visiškai švieži, turėdami bent vieną mažos kainos koncertą, galite dirbti jūsų naudai, sudarydami savo metriką, užsakymus ir įvertinimus – visa tai reikalinga norint suvienodėti..

Svarbiausia kokybė, neišdeginant, yra paslaugų, kurias galite greitai atlikti, teikimas.

Man praeityje – prieš pradedant lygiuotis – į juos buvo įtrauktos penkių minučių ekrano įrašai mano „UX audit Gig“ ir SEO audito ataskaitoms, kurias automatiškai sukuria vienas iš mano mėgstamiausių SEO įrankių, su keletu komentarų apie tai, kokias problemas reikia nedelsiant išspręsti ir kodėl.

Visa tai pasakė, kai įsigijote tam tikrą socialinį įrodymą, kad esate patikimas pardavėjas (aukštesnio lygio ir (arba) puikūs atsiliepimai), nėra jokios priežasties pasiūlyti jokio koncerto, kurio kaina prasideda nuo 5 USD..

Kaip veikia „Fiverr“ paieškos algoritmas?

Yra daugybė veiksnių, lemiančių, koks yra grupės pasirodymas atitinkamoje paieškoje.

Kaip ir „Google“, konkreti informacija apie „Fiverr“ paieškos algoritmą yra komercinė paslaptis. Tačiau atrodo teisinga manyti, kad komponentai gali būti:

 • Kiek iš viso įvertinote penkių žvaigždučių įvertinimais ir įvertinkite vidutinę žvaigždutę
 • Iš viso įvykdytų užsakymų
 • Pardavėjo lygis
 • Svertinis jūsų metrikos vidurkis, vertinamas pagal skalę nuo "Gerai" į "blogai" (Atrodo, kad kas nors mažiau nei 90% patenka į "blogai", bent jau pagal reikalavimus pardavėjo lygiui išlaikyti)
 • Strateginis raktinių žodžių naudojimas „Gig“ pavadinime, aprašyme ir įkeltų vaizdų / vaizdo įrašų failų pavadinimuose

Nors data yra 2015 m „Inet“ sprendimai straipsnis siūlo Gig nuomonės ir užsakymai eilėje kaip papildomus galimus reitingo veiksnius, kurie man daro didelę prasmę. Tiesiog verslumas dalijasi keliomis papildomomis mintimis apie signalų reitingą ir svarbiais patarimais, kaip pakoreguoti savo koncertus.

Jei žinote puslapio SEO pagrindai Apskritai, jūs būsite gerai pasirengę nustatyti „Fiverr“ paieškai optimizuotą „Gig“.

Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų rūšių paieškos?

„Fiverr“, jūsų bendravimas su klientais turės tiek pat įtakos jūsų paskirties vietai atitinkamoje paieškoje, kaip ir tai, kaip optimizuosite įvairius „Gig“ nustatymus.

Štai dar vienas galimas „Fiverr“ paieškos reitingo faktorius:

Jei tu vėlu pristatyti koncertą, „Fiverr“ išskleidžia reklamjuostę, kuri ragina jus vėluoti, ir atkreipia dėmesį, kad tai padarius, užsakymai gali sumažėti 10 proc..

Neaišku, ar taip yra dėl paieškos algoritmo faktoriaus ar dėl pirkėjų reakcijos į jūsų vidutinį pristatymo laiko metriką „Gig“ puslapyje (arba abu).

„Fiverrcast“ 13 epizodas dalijasi keliais papildomais Fiverr SEO patarimais, kuriuos Fiverr patvirtino pagal pobūdį, kad jie bus paskelbti savo tinklaraštyje:

 • Sukurkite kiekvienos konkrečios paslaugos koncertą, kad nenusiviliate susijusių raktinių žodžių optimizavimo.
 • Įsitikinkite, kad teisingai suskirstėte koncertus į kategorijas.
 • Nekomplektuokite raktinių žodžių (per daug juos vartokite taip, kad jie atsitiktų nenatūraliai).
 • Išsamiau aprašykite „GIG“ aprašą naudodami atitinkamus raktinius žodžius.
 • Supraskite, kad vaizdo failų pavadinimai turi įtakos „Google“ indeksavimui. Pirmasis „Fiverr“ super pardavėjas ir oficialus ambasadorius, susuktas web123 (Adomas) mini, kad svarbu pavadinti „Gig“ vaizdo failus pagal tai, ką pristatote.

Šio „Fiverrcast“ transliacijos epizodo metu Adamas taip pat sako: "„Fiverr“ liepia [Google] pabandyti naudoti pirmąjį sakinio tipą arba du jūsų aprašymus, kad būtų rodomi paieškos sistemos rezultatuose".

„Google“ paieška mano vartotojo vardo ir žodžio "Fiverr" grįžo šabloniški atsakymai, kurie nebuvo ištraukti tiesiai iš mano „Gig“ aprašymų:

google

Taigi, aš nesutikau su visais SEO apibūdinimais, kuriuos jie apibendrina minėtame „Fiverrcast“ epizode apie „Fiverr“ SEO, tačiau buvo gerų patarimų, kuriais dalijamasi visomis tomis pačiomis..

Be to, šioje transliacijos serijoje dalijamasi patarimais, kurie padeda derinti vidinę paiešką ir indeksavimą „Google“, bet nėra nei viena, nei kita tema.

Bet štai ką galime galutinai pasakyti:

Pasak „Fiverr“ viešųjų ryšių skyriaus vadovo Holly Steffy, populiariausios paieškos programoje & Technikos kategorijai priskiriamos tokios sąvokos: „WordPress“, el. Prekyba, svetainių kūrimas, „Shopify“ ir svetainių dizainas.

Štai paskutinis dalykas, kurį turime „Fiverr“ gairės, susijusios su paieškos veikimu: kaip naudoti ieškoti žymų norėdami gauti daugiau įspūdžių iš koncertų.

Kai kurios geriausios „Fiverr“ paieškos žymų praktikos pavyzdžiai:

 • Žymų naudojimas apibūdinant konkrečias jūsų teikiamas paslaugas ir pramonės sritis.
 • Išnaudokite visas galimybes pridėti penkias svarbias žymas.
 • Nemėginkite naudoti specialių simbolių ir dubliuotų terminų – jie bus ignoruojami.

„Fiverr“ ir kitos populiarios laisvai samdomų prekių rinkos

„CodeinWP“ dalijasi septynių populiarių „WordPress“ laisvųjų darbo vietų ir darbo skelbimų lentų sąrašu, tačiau šis skaičius yra tik ledkalnio viršūnė. Kiekvienoje specializuotoje nišoje yra rinka, kurioje galite rasti žmonių, padedančių atlikti susijusias užduotis.

Kalbant apie laisvai samdomą darbą, pokalbyje dominuoja du dideli vardai, kur palaikyti aktyvų buvimą: „Upwork“ ir „Fiverr“.

„Upwork“ ir „Fiverr“: susijungimai, įsigijimai ir IPO

Tiek „Upwork“, tiek „Fiverr“ ėmėsi drąsių žingsnių, kad padidintų savo įtakos sferas.

Tiksliau, Upwork sujungė su dviem panašaus pobūdžio įmonėmis: „oDesk“ ir „Elance“.

„Fiverr“ taip pat ėmėsi žingsnių sujungti su panašiomis laisvai samdomų vertybinių popierių prekyvietėmis, tokiomis kaip Veed.me (vaizdo įrašų gamybos rinka) ir „ClearVoice“ (turinio rašymo platforma). Dar įdomiau yra „Fiverr“ pomėgis įsigyti įrankių, padedančių laisvai samdomiems darbuotojams valdyti savo verslą, pvz And.co.

ir.co

�� Taip pat skaitykite: laisvai samdomų laisvalaikio darbuotojų laiko valdymas

Skelbiant pastebimas didelis skirtumas tarp kiekvienos įmonės dydžio, nors nesu tikras, kiek tai svarbu pardavėjams:

„Fiver“ užsibaigia milijonas pardavėjų jų rinkoje – 830 000 ir daugiau, išleidžiant. Nors „Fiverr“ neskirsto skaičiaus vertikaliai, žiniatinklio dizaino ir kūrimo kategorijose yra tūkstančiai pardavėjų.

Taigi kaip tai palyginti su „Upwork“?

2018 metai Inc straipsnis cituojamas Mary Meeker gegužės 30 d. kalbą. Anot Meekerio, „Upwork“ savo platformoje turėjo 16 milijonų laisvai samdomų vertėjų, o tai sudarė 23% daugiau nuo 2017 iki 2018 metų. Tai buvo patys konkrečiausi ir naujausi duomenys, kuriuos galėjau rasti apie „Upwork“ laisvai samdomų vertėjų skaičių..

Įdomu tai, kad atotrūkis tarp „Upwork“ ir „Fiverr“ pirkėjų nėra beveik toks didelis. „Fiverr“ turi 2,3 mln. „Upwork’s 5M“ pardavėjų+.

logotipai

Dėl susijusios pastabos, tiek Fiverr ir Upwork per pastarąją istoriją išgyveno pirminį viešą akcijų platinimą (IPO).

Šie susijungimai ir įsigijimai, kartu su sėkmingomis pastangomis viešai paskelbti, rodo, kad yra kilnūs augimo tikslai. Siekdami jų pasiekti, jie turės gerai susitarti su darbo jėga, kuriai vadovauja šios platformos.

Taigi kodėl verta pasirinkti „Fiverr“ per „Upwork“ ar atvirkščiai?

Tai galiausiai priklauso nuo to, kiek laiko norite praleisti užsakymui gauti.

Kaip „Upwork“ veikia laisvai samdomiems darbuotojams

„Upwork“ programoje laisvai samdomi darbuotojai reaguoja į klientų paskelbtus darbus.

Kiekvienas darbas apibūdinamas taip:

 • Aprašomas pavadinimas ir ilgesnis darbo aprašymas
 • Siūlomas valandinis įkainis arba fiksuota kaina
 • Trukmė
 • Patirties lygis
 • Vietos reikalavimai, jei taikoma

„Upwork“ siūlo keletą įrankių, kurie padeda susiaurinti svarbius darbus, įskaitant išplėstinę paieškos funkciją ir filtrus.

Tačiau iš esmės kiekvieną kartą, kai norite dirbti su nauju „Upwork“ klientu, turite skirti šiek tiek laiko ir pastangų, kad įrodytų, kodėl esate tinkami. Galite sukurti efektyvumą naudodamiesi pagrindiniu darbo žingsnio šablonu, tačiau vis tiek turite įdėti šiek tiek pastangų, kad pritaikytumėte jį potencialiems klientams. Realiai, kadangi yra tiek daug kitų žmonių, ieškančių darbo, jūs tikrai turite atsinešti savo A žaidimą, kad išsiskirtumėte.

Neišvengiamai daug laiko, kurį praleisite rinkdami „Upwork“ projektus, niekada negausite pinigų, nes bus kažkas, kas labiau tinka ar tiesiog nori padaryti tai pigiau.

Taigi, „Upwork“ žymėjimas tampa daug iššvaistytų pastangų, iš kurių negalima užsidirbti.

Taigi, jei tai dar nebuvo pakankamai erzinanti, tai nėra vienintelė kliūtis, su kuria susidursite „Upwork“.

Yra "Prisijungia".

Kaip „Upwork“ uždirba pinigus? Viršutiniai mokesčiai klientams ir laisvai samdomiems darbuotojams

Upwork jungia yra laisvai samdomi vertėjai, teikdami pasiūlymus klientams apie „Upwork“. Kiekvienas iš jų kainuoja 0,15 USD, o jums reikia nuo vieno iki šešių Prisijungia, kad užimtumėt (kuris apskaičiuojamas pagal projekto biudžetą).

Taip, turite mokėti „Upwork“, kad užimtumėt darbus, kurių galbūt niekada negaunate jų rinkoje.

Nors jie siūlo "laisvas planas", esate raginami naudoti juos „Freelancer Plus“ planuokite 14,99 USD / mėn., kad gautumėte 10,50 USD / mėn. vertės jungčių kreditą ir kitus neaiškumus "nauda". Agentūros taip pat turi mokėti už „Connects“ ir mokėjimo tvarkymo mokesčius, susijusius su laisvai samdomų freelancerių mokėjimu.

Be išlaidų, susijusių su „Connects“, yra ir laisvai samdomų vertėjų imami mokesčiai atsižvelgiant į tai, kiek pinigų jie išrašo klientui:

aptarnavimo mokesčiai

„Upwork“ taip pat apmokestina 0,99 USD už banko išėmimą laisvai samdomiems darbuotojams, į kuriuos neįeina galimi gaunami mokesčiai bankuose, kur siunčiami pinigai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Upwork“ uždirba pinigus iš abiejų pusių – iš laisvai samdomo darbuotojo ir kliento – taip pat kiekvieną kartą, kai pinigai perkeliami.

Bet šiuo atžvilgiu jie vargu ar yra vieni.

Kaip „Fiverr“ uždirba pinigus? Fiverr mokesčiai klientams ir laisvai samdomiems darbuotojams

Išmokti užsidirbti pinigų naudojant „Fiverr“ reiškia suprasti, kad „Fiverr“ taip pat uždirbs nemažai pinigų iš jūsų paslaugų.

Kaip ir „Upwork“, „Fiverr“ taip pat įpareigoja laisvai samdomus darbuotojus ir agentūras naudoti savo prekyvietę, be to, kai tik judate pinigus.

Laisvai samdomiems darbuotojams tai reiškia vienodą 20% bet kurio projekto sumą. Tai galima palyginti su „Upwork“, nors „Fiverr“ nėra jokios paskatos toliau dirbti su vienu klientu, kad sumažintumėte šį mokestį jūsų santykių metu.

Aš tikrai nesuprantu, kad „Fiverr“ taip pat išskaičiuoja 20% nuo papildomų pinigų, kuriuos uždirbate užsakydami, jei klientas jums pataria.

Galėtų būti prasminga mokėti standartinį 3% mokėjimų apdorojimo mokestį, tačiau dabartinė padėtis tikrai nemandagi. „Fiverr“ taip pat apmokestina 1 USD kiekvieną kartą, kai norite pervesti pinigus į savo banko sąskaitą per tiesioginį indėlį. Galite nemokamai perkelti pinigus į „Paypal“, tačiau vis tiek turėsite sumokėti „Paypal“ tvarkymo mokesčius, taigi, tai tikrai nėra geresnė padėtis.

Kliento pusėje „Fiverr“ apmokestina a Aptarnavimo mokestis pateikti užsakymą: 2 USD užsakymams iki 40 USD ir 5% pirkimams virš 40 USD.

Nors tikrai gali būti skaudu žinoti, kad automatiškai atsisakote 20% pardavimo su nauju klientu „Fiverr“ ar „Upwork“, gali šiek tiek palengvinti skausmą, jei suprantate, kad šie mokesčiai yra atskaitytini nuo mokesčių..

Tai yra smulkmenos.

Nors abi platformos uždirba pinigus už kiekvieną įsivaizduojamą sandorio aspektą, aš vis tiek manau, kad yra prasmingiau leisti savo laiką ir energiją „Fiverr“ dėl to, kad yra nustatomi koncertai..

�� Ar dar nepaaiškinote savo apskaitos? Perskaitykite šį geriausios apskaitos programinės įrangos palyginimą mažam verslui ir laisvai samdomiems darbuotojams.

Kodėl „Fiverr“ turėtų būti jūsų pasirinkta laisvai samdomų prekių rinka

Klausykite, nė viena laisvai samdomų vertėjų darbo vieta nėra ideali.

Aš nesiūlyčiau visiškai kurti savo laisvai samdomo verslo išnuomotoje žemėje, esančioje tokioje rinkoje kaip „Fiverr“.

Jūsų pagrindinis tikslas turėtų būti sukurti prekės ženklą (skaitykite kaip čia), kuris pritraukia klientus į jūsų paslaugas iš įvairių šaltinių. Tokiu būdu, jei kuri nors iš šių įmokų kada nors subyrės – pavyzdžiui, jei laisvai samdomi darbuotojai nusprendžia uždaryti jūsų sąskaitą – jūs nesate visiškai susierzinęs, kai reikia sumokėti sąskaitas..

Tačiau viskas, kas pasakyta, „Fiverr“ gali tapti puikiu šaltiniu arba papildyti jūsų laisvai samdomo verslo pajamas. „Fiverr“ prekyvietėje yra įmontuota vartotojų bazė, nukreipianti srautą į jūsų koncertus: jums tereikia konvertuoti tą srautą su puikiu pasiūlymu, palaikomu tvirtos reputacijos platformoje..

Net jei jūs neturite techninių santykių su klientais, „Fiverr“ gali padėti jums sukurti nuolatinį šaunių verslų, su kuriais bendradarbiaujate, ir gerų agentūrų partnerių klientus..

Ir jūs turite galimybę naudoti „Fiverr“ kaip ne tik pardavėją, yra daugybė talentų, kuriuos galbūt norėsite panaudoti platformoje, kad galėtumėte padėti savo versle.

Ant susijusios pastabos, „Fiverr Studios“ siūlo dar vieną būdą dirbti su kolegomis laisvai samdomais specialistais įgyvendinant daugialypius projektus.

Man labai patinka naudojant „Fiverr“ per pastaruosius kelerius metus, tai leido man išbandyti įvairius paslaugų teikimo variantus ir įvairius komponentus, kurie juos sudaro.

Remdamasis gautais klausimais ir pakuotėmis, kurias žmonės užsako, sužinau daugiau apie tai, ko žmonės iš tikrųjų nori. Tai padeda palaikyti, kaip aš strukturuoju savo pasiūlymus – net už platformos ribų.

„Fiverr“ nuėjo ilgą kelią nuo savo pradinės veiklos pradžios, kaip platforma, privertusi laisvai samdomus darbuotojus siūlyti paslaugas nuo 5 USD.

Nors struktūrizuodami savo koncertus tikrai turėtumėte atsižvelgti į susijusius rinkos pasiūlymus, turite visišką laisvę nustatyti savo kainą (su nedideliais apribojimais siunčiant pasirinktinius pasiūlymus, atsižvelgiant į jūsų pardavėjo lygį)..

Visa tai pasakyta, išmokti užsidirbti pinigų „Fiverr“ yra ilgas žaidimas.

Yra didelis atstumas tarp lygio, kurį pradėsite kaip naujas pardavėjas, ir lygio, kurio jums reikės, norint uždirbti 2–3 tūkst. USD per mėnesį, kurį aš pritraukiau.

„Fiverr“ pardavėjų lygių supratimas & kaip išlyginti

Aš jau sakiau tai anksčiau ir vėl pasakysiu:

Uždirbti padorių pinigų „Fiverr“ neatsiranda per naktį. Tai gali atsitikti net ne pirmus metus jūsų platformoje.

Jei jūsų tikslas yra tapti geriausiai įvertintu pardavėju, jums reikia, kad jį išrinktų „Fiverr“ komanda, kuriai ilgai reikės daug nuoseklumo, kol tai įvyks..

Kaip išsiaiškinti, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“, yra ilgalaikė strategija, kuri paaiškės po to, kai bus išsiaiškinta apie pardavėjo informaciją ir kitus dalykus, kaip išlaikyti klientus laimingus platformoje..

Išskirkime, ką tai reiškia parduoti kiekviename lygyje „Fiverr“:

„Fiverr“ pardavėjas

Kai pirmą kartą prisijungsite prie „Fiverr“ paskyros, tai bus jūsų lygis.

„Fiverr“ yra bendras patarimas "sunkiai dirbti ir žaisti sąžiningai", tai nėra blogas apibendrinimas – nors prasmingesnis yra tada, kai pamatai reikalavimus pakilti, kad taptum pirmo lygio pardavėju.

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: pradėkite nuo pardavėjo

„Fiverr“ pirmo lygio pardavėjas

Pakilti į viršų yra naudinga, nes daugiau matysite paieškoje, taip pat galėsite būti reklamuojami reklaminiuose sąrašuose – kaip tai, kas nutiko man, paleidus „Fiverr Pro“.

Išlyginimas taip pat atveria papildomas pritaikymo parinktis aplink jūsų koncertus.

Bent jau negalėsite tapti pirmojo lygio pardavėju, kol jūsų „Fiverr“ paskyra nebus aktyvi bent jau 60 dienų. Jūs taip pat turite bent jau užpildyti 10 atskirų užsakymų ir užsidirbti kolektyvui 400 USD.

Šiuo metu tampa tinkama įvairi metrika: įvertinimai žvaigždutėmis, atsakymo dažnis, užsakymų įvykdymo rodiklis ir pristatymas laiku..

Mes įsigilinsime į tai, ką turite daugiau suprasti apie šias metrikas, atlikę likusius šiuos lygius.

1 lygis

„Fiverr“ antro lygio pardavėjas

Be to, kad tapote geriausiai vertinamu pardavėju, antro lygio pardavėjas yra aukščiausias „Fiverr“ lygis, kurį galite savarankiškai pasiekti automatiškai pažymėdami langelius, susijusius su kiekvienu reikalavimu..

Visų pirma, turėsite būti aktyvūs „Fiverr“ 120 dienų, visiškai 50 užsakymų, ir bent jau uždirbk 2 000 USD visą laiką.

Vienas iš "nauda" tapus antrojo lygio pardavėju, yra geresnė prieiga prie „Fiverr“ klientų palaikymo tarnybos, nors tai nebūtinai yra palengvinimas. Netrukus sužinosite, kad dažniausiai „Fiverr“ dažniausiai bendrauja su nesąžiningu pirkėju, o ne su teisingu pardavėju..

2 lygis

„Fiverr“ geriausiai įvertinti pardavėjai

Tai yra aukščiausias „Fiverr“ pardavėjo lygis ir galiu patikinti, kad tai nėra lengva pasiekti.

Be to, kad tampate „Fiverr Pro“, aukščiausio reitingo pardavėjo statusas nėra automatinis. Turėsite būti patvirtinti rankiniu būdu ir, be dabartinės metrikos, „Fiverr“ atsižvelgs ir į ankstesnius rezultatus.

Visų pirma, jei norite būti geriausiai vertinamas pardavėjas, turite būti aktyvus „Fiverr“ 180 dienų, baigta 100 užsakymų, ir bent jau uždirbk 20 000 USD (be to, kad palaikyti gerą metriką apskritai).

Jei manau, kad tai ką tik pradedančiam asmeniui, aš nemanau, kad „Fiverr“ iš viso uždirbau 20 000 USD iki 2018 m. Arba praėjus 3 metams po pirminio prisiregistravimo. Beje, aš niekada nenaudojau „Fiverr“ kaip savo pagrindinio šaltinio ieškant naujo verslo.

Štai mano uždarbis iš „Fiverr“ nuo 2018-05-01 per ketverius metus nuo tada, kai iš pradžių užsiregistravau platformoje:

Kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“: mano uždarbis

Taip pat atkreiptinas dėmesys – visų kitų lygių pinigai, uždirbti iš priimtų pristatymų, užtrunka 14 dienų. Jums, kaip geriausiai vertinamam pardavėjui, reikia palaukti tik 7 dienas po to, kai užsakymas bus baigtas.

aukščiausiai vertinamas pardavėjas

„Fiverr Pro“ pardavėjas

Keista, kad jo nėra „Fiverr“ puslapyje, kuriame išsamiai aprašomi pardavėjų lygmenys „Fiverr Pro“, nišinė laisvų rankų darbo rinka, kurią asmeniškai patikrino „Fiverr“ komanda.

Daugeliu atžvilgių „Fiverr Pro“ yra horizontalus žingsnis nuo populiariausių pardavėjų. Abu skirtumai padeda pateisinti didesnę kainą ir padės nukreipti didesnį pirkėjų kiekį į jūsų koncertus.

„Fiverr Pros“ gali imti aukštesnes kainas, nes jie garantuoja aukštą kokybės lygį su produktais – o tai sunkiau suvaldyti platesnėje „Fiverr“ rinkoje. Fiverras tvirtina tik tai 1% pareiškėjų padaryti tai per jų tikrinimo procesą.

„Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy prideda šią papildomą informaciją, "Pro pardavėjų rankos tikrinamos atsižvelgiant į jų patirtį ne tik „Fiverr“, bet ir neprisijungus ir net kitose platformose".

Peržiūrėkite „Fiverr Pro“ apie puslapį Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kas išskiria „Pro“ pardavėjus.

Kada besikreipiantis į „Fiverr Pro“, jūsų bus paprašyta pasidalyti socialiniais profiliais, profesine patirtimi (įskaitant aplanką, jei tokį turite) ir švietimo patirtimi. Įsitikinkite, kad išsamiai apibūdinote svarbiausių klientų laimėjimus, apdovanojimus ir didelius vardus, su kuriais dirbote, kad padėtumėte „Fiverr“ darbuotojams suprasti, kodėl esate viršesni už kitus, ir perduoti savo programą per.

Jei norite būti svarstomi dėl „Fiverr Pro“, svarbu suprasti, kad vienu metu būsite patvirtinti vienai siauros kategorijos grupei..

Pavyzdžiui, šiuo metu esu patvirtintas „Pro Gigs“, susijusio su straipsnių rašymu ir socialinės žiniasklaidos valdymu. Platesnėje „Fiverr“ rinkoje nėra jokių apribojimų, kuriuos koncertus galite pasiūlyti įvairioms kategorijoms.

Be barjero, kurį sukūrė įgūdžių testai, potencialiai.

Tapęs „Pro“ pardavėju, priduria „Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy,

"Įgūdžių testai nėra kliūtis norint patekti į „Fiverr“ programavimo ir techninį koncertą. Beje, norint tapti „Pro“ pardavėju, yra daugybė dalykų, kuriais turi dalintis, kad galėtum išsirinkti.

Vidinės „Fiverr“ suinteresuotosios šalys ieško bent 3–5 darbų pavyzdžių.

Konkrečiai svetainėse jie nori pamatyti pritaikymą, mobilųjį reagavimą ir integraciją. Be to, kad patikrina savo darbo apimtį, suinteresuotosios šalys taip pat peržiūri žmonių gyvenimo aprašymus, „LinkedIn“ profilius, asmenines svetaines ir dar daugiau, kad patikrintų patirties lygį.".

„Fiverr Studios“

„Fiverr Studios“ leidžia bendradarbiauti su kitais „Fiverr“ pardavėjais ir pristatyti projektą keliais aspektais. Pvz., Jei turėjote „Fiverr Studios Gig“ tinklalapių dizainui, galbūt turėtumėte vieną pardavėją, kuris veikia kaip dizaineris, kitą pardavėją, kuris atlieka kūrimo darbus, taip pat kitus pardavėjus, kurie padeda su copywrite ir SEO.

Techniškai tai nėra „Fiverr“ pardavėjo lygis, tačiau tai yra rūšių skirtumas, turintis taisyklių rinkinį, kuris šiek tiek skiriasi nuo jūsų vidutinio koncerto.

fiverr studijos

Asmuo, paskirtas kaip "Studijos švinas" yra projekto vadovas ir kliento kontaktinis punktas:

studijos2

Turiu pasakyti, kad „Fiverr Studios“ mane intriguoja, bet turbūt man būtų nepatogu rizikuoti savo metrika dėl pavėluoto kieno nors pristatymo..

Aš paklausiau „Fiverr PR“, "Kokie yra jūsų patarimai, kaip efektyviai naudoti „Studios“? Aš, kaip pardavėjas, nerimauju, kad kažkas kitas sumažins mano metriką".

Tai buvo jų atsakymas:

"„Fiverr Studios“ yra puikus būdas laisvai samdomiems darbuotojams bendradarbiauti ir plėsti savo įgūdžius. Tai taip pat yra galimybė jiems išplėsti savo klientų ratą dirbant prie sudėtingesnių projektų.

Prieš tai, kai pardavėjas turėtų nuspręsti, ar norėtų įstoti į „Studiją“, jiems svarbu skirti laiko pasikonsultuoti su kitais „Studios“ nariais ir įsitikinti, ar visi yra suderinti su siūlomomis paslaugomis, ar kiekvienoje projekto dalyje yra lūkesčiai dėl laiko, ir tt.

Daugelis „Fiverr“ pardavėjų jau palaiko ryšius su kitais ankstesnių projektų ar persiuntimų pardavėjais. Tai puiki vieta pradėti tuos pokalbius.".

Deja, tai nevisiškai atsakė į mano klausimą, kaip bendradarbiavimas su kitais pardavėjais gali turėti įtakos jūsų metrikai.

Bet tai Studijų DUK puslapis daro:

Kaip tai daroma:

Šiuo metu ši funkcija vis dar naudojama beta versijoje ir nėra prieinama visiems pardavėjams.

Taigi kaip kreiptis? Šiuo metu atrodo, kad „Fiverr“ nepriima programų, o nustato ir kreipiasi į pardavėjus, kurie, jų manymu, būtų gerai:

Bet kokiu atveju, geros metrikos tobulinimas ir palaikymas yra svarbus šios rinkos augimo aspektas.

Kas priveda mane prie kito taško …

Metrikos svarba „Fiverr“ lygiavimui

Nagrinėdami įvairius reikalavimus, keliamus kaip „Fiverr“ pardavėjui, pateikiamas pagrindinis paslaugų lygio, kurį tikimasi suteikti klientams šioje platformoje, kontekstas..

Tiksliau, jei norite išlaikyti savo lygį (be aukštesnio lygio) arba pereiti prie kito, „Fiverr“ tikisi, kad išlaikysite:

 • Mažiausias vidutinis 4,7 žvaigždutės įvertinimas
 • 90% atsako dažnis per 60 dienų
 • 90% užsakymų įvykdymo lygis per 60 dienų
 • 90% pristatymo laiku per 60 dienų
 • Jokių įspėjimų per 30 dienų

Tai lengviau pasakyti nei padaryti. Ypač todėl, kad kai kurie šios metrikos aspektai visiškai jums nepriklauso.

Leiskite pateikti jums pavyzdį:

Kitą dieną kažkas nusipirko vieną iš mano koncertų ir iškart jį atšaukė. Nebuvau bendravęs su šiuo klientu prieš ar po jo pateikimo.

Paklausiau, ar tai neturės įtakos mano užsakymų įvykdymo rodikliui, ir tai turėjo pasakyti „Fiverr“ palaikymas:

Smagu, tiesa?

Tai, kad „Fiverr“ negali rankiniu būdu pakeisti pardavėjo lygio algoritmo aspektų tokiose situacijose kaip ši, pakanka, kad jūsų kraujas užvirtų.

Bet visa tai reiškia, kad jūs negalite kontroliuoti visko, ypač kai statote savo laisvai samdomą verslą nuomojamoje žemėje. Taigi geriau su tuo susitaikyti jau dabar, jei nenorite, kad „Fiverr“ jus tramdytų.

Čia yra keli patarimai, kaip apskritai išvengti blogos metrikos:

 • Jei pavėluosite pristatyti ir kažkas atšauks užsakymą, automatiškai gausite 1 žvaigždutės apžvalgą. Taigi iš esmės bet kokia kaina venkite pristatyti pavėluotai, nes tai taip pat gali paveikti jūsų pristatymo laiku metriką. Jei reikia, galite pasirinkti pratęsti užsakymą gavus pirkėjo sutikimą.
 • Per didelis lūkesčių įgyvendinimas yra puikus būdas garantuoti 5 žvaigždučių apžvalgas, kuri yra svarbi metrika norint išlyginti ar išlaikyti pardavėjo lygį. Rašydamas „Gig“ mano turinį tai gali reikšti, kad šiek tiek peržengiu žodžių skaičių. „UX“ audito grupei tai gali reikšti kelių papildomų minučių filmavimą ekrane. O perviršis nereiškia aukoti pelną – laimingi „Fiverr“ klientai yra geri savivarčiai.
 • Pasilik savo atsako dažnis atsakyti į visus naujus pranešimus per 24 valandas. Net jei jums reikia laiko gerai sugalvoti, reaguokite į ASAP, kad nustatytumėte lūkesčius, kada grįšite su kuo nors. Rekomenduočiau nustatyti kalendoriaus priminimą, kad tai darytumėte kiekvieną dieną tuo pačiu metu, kad neatsitiktinai neatsiliktumėte.
 • Nors reakcijos laikas nėra metrika, turinti įtakos jūsų lygiams, tai gali būti veiksnys, kai žmonės svarstys galimybę bendradarbiauti su jumis ir kitu pardavėju. Tai taip pat gali būti „Fiverr“ paieškos algoritmo veiksnys, rekomenduojantis koncertus pirkti pirkėjams. Daugiau spekuliacijų apie „Fiverr“ reitingo veiksnius galima rasti šio straipsnio skyriuje, "Kaip veikia „Fiverr“ paieškos algoritmas?".
 • Naudokite Iš biuro režimas, jei norite pertraukti naujus užsakymus ir net gaunamus pranešimus. Jei rimtai ketinate išmokti užsidirbti pinigų „Fiverr“, suprasite, kad geriau prarasti užsakymus nei sukompromituoti savo metriką, jei kitaip esate per daug užsiėmę, kad neatsiliktumėte.

Kaip gali atrodyti metrikos ateitis?

Sako „Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy, "Užsakymų pildymas, įvertinimai žvaigždutėmis ir pristatymas laiku buvo visada svarbiausios metrikos". Ji priduria, "Tobulėjant platformai, mes visada ieškome, kokia metrika yra svarbiausia mūsų pirkėjų bendruomenei, ir atspindime tai, kaip mes vertiname pardavėją pagal jo sėkmę".

Kuris pateikia tobulą seganą sekančiam skyriui:

„Fiverr“ klientas visada teisus

Dabar, kai jūs suprantate skirtumus tarp kiekvieno „Fiverr“ lygio ir to, kaip pakilti iš vieno lygio į kitą, atėjo laikas atkreipti dėmesį į griežtą tiesą, kuri kyla kartu su mokymu, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“:

Klientas visada teisus. Net tada, kai jie visiškai klysta.

Tai iš tikrųjų yra mano pagrindinis žiaurumas su „Fiverr“. Iš prigimties, kad įvykdžiau tiek daug užsakymų ir tiek metų buvau platformoje, aš privalėjau susidoroti su keliais blogais kiaušiniais, statistiškai kalbant.

Nepriklausomai nuo situacijos, daugeliu atvejų pirkėjui nusprendus, kad jums nepatinka jūsų darbas, jis gaus grąžinamąją išmoką ir tai išeis iš jūsų uždarbio.

Nesvarbu, kas "įrodymas" jūs dalijatės su klientų palaikymo tarnyba – buvo tik keletas situacijų, kuriose aš atkreipiau dėmesį į ginčus, susijusius su pirkėjais, kurie ilgą laiką piktnaudžiavo laisvai samdomų vertėjų paslaugomis „Fiverr“.

Taigi aš jus dabar tai perspėju Jei investuosite laiką į „Fiverr“, jūsų laukia keletas nemalonių situacijų. Taigi, kai aš esu ir profesionalas, ir geriausiai vertinamas pardavėjas, šių situacijų tapo vis mažiau ir daugiau.

Tai yra geras žlugdančio skirtumo tarp to, kaip „Fiverr“ elgiasi su pirkėjais, palyginti su pardavėjais, pavyzdys:

Tokiu atveju „Fiverr“ pasirenka pirkėją, o ne pardavėją dviem būdais:

 • Kadangi pirkėjai peržiūri ilgesnį laiką, laiku užpildyti užsakymai pardavėjui bus išmokėti 3–7 dienomis vėliau, nei tikėtasi, jei pardavėjas nuspręs išnaudoti šį papildomą laiką (per laikotarpį, paprastai susijusį su didelėmis išlaidomis)..
 • Pardavėjui nesuteikiama jokių papildomų darbo dienų užsakymui įvykdyti per šventes, todėl jaučiama, kad jų laikas yra vertas mažiau nei pirkėjas (mes taip pat vertiname laiką ir erdvę mėgautis atostogomis su draugais ir šeima).

Apskritai, kuo pigesnės „Fiverr“ kainos, tuo prastesnė pirkėjų klasė bus jūsų. Tai lygiai taip pat ir „Fiverr“ išorėje: pigiausi klientai dažniausiai yra tie, kurie iš jūsų tikisi daugiausiai, tuo tarpu su jais yra sunkiausia dirbti.

Verta paminėti, kad jei pradėsite nuo pigių kainų, vėliau bus sunku padidinti kainų nustatymą klientams, su kuriais jau dirbote. Taigi idealiu atveju pradėkite nuo tvarių kainų nustatymo ir atitinkamai koreguokite, kai įgysite naujos patirties ir žinių.

Tikrasis dalykas, ribojantis siaubingą klientų sąveiką „Fiverr“, yra aiškus dėl to, kokio pobūdžio yra jūsų pristatomos prekės su kiekvienu „Gig“ paketu. Taip pat turite atlikti deramą kruopštumą rinkdami informaciją iš kliento su klausimų rinkiniu (vadinamu „Gig“ reikalavimais), kurie kyla dėl kiekvieno naujo užsakymo..

Galiausiai nustatykite peržiūrų limitą (net nulis yra gerai), kad jūs ir klientas būtumėte tame pačiame puslapyje apie tai, kas įtraukta.

Mano standartinis turinio rašymo paslaugų siūlymas, įskaitant tai, ką darau ne „Fiverr“, apima dvi versijas. Tai padėjo man gauti gerų atsiliepimų, uždirbti puikių patarimų ir išlaikyti lojalius klientus.

Bet jei norite sėkmingai išmokti užsidirbti pinigų „Fiverr“, darykite viską, ką galite, kad žmonėms suteiktumėte tai, ko jie nori iš pirmo karto, priešingu atveju, peržiūra gali užtrukti tiek daug laiko, kad jūsų koncertai nebebus pelningi.

Parduok save su savo „Fiverr“ profiliu

„Fiverr“ profilyje yra daugybė būdų, kaip perteikti savo patirtį ir patirtį.

Pirmiausia „Fiverr“ turi skyrių, kuriame galite sudaryti sąrašą "pastebimas" klientų. Jei dirbote su dideliais vardais ar prisimenate tam tikrą pramonės šaką ir turite didelę patirtį su kitais pramonės atstovais, įsitikinkite, kad naudojate šį skyrių norėdami parodyti savo patirtį..

„Fiverr“ taip pat siūlo Įgūdžių testai galite pademonstruoti pagrindinius pagrindinių paslaugų kategorijų įgūdžius. Aš galiu pasakyti, kad niekada tokio nesu ėmęsis ir vis tiek pakilęs į gretas, nors ši funkcija yra nauja. Spėju, kad įgūdžių testai yra tikriausiai svarbiausi tam tikriems techniniams koncertams (arba norint įrodyti kalbos mokėjimą).

įgūdžių testai

Ko gero, keisčiausios skiltys, kurias galite užpildyti savo profilyje "Profesinis buvimas" ir "Socialinis buvimas".

Jie abu kviečia jus dalytis svetainių ir socialinės žiniasklaidos nuorodomis, tačiau nė viena įvesties rinkinio neleidžiama spustelėti jūsų profilyje, todėl man kyla klausimas, kodėl jie ten yra?.

„Fiverr“ PR vadovas Holly Steffy padėjo išsiaiškinti viską, "Socialinių nuorodų įtraukimas į pardavėjo profilį yra puikus pasitikėjimo pirkėjų bendruomenei rodiklis, kad jie yra tikras asmuo, esantis už savo „Fiverr“ paskyros.".

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti ne tik dalijimasis išsamia informacija apie susijusius įgūdžius, mokymosi patirtį ir pažymėjimus, bet ir profilio aprašyme..

Atsakykite į šiuos klausimus:

 • Ką tu darai?
 • Kam tarnauji?
 • Kuo jūs skiriasi nuo jūsų konkurencijos?

Gaukite konkretesnių detalių. Pasidalykite, kiek laiko dirbote savo pramonėje, ir kas tai daro jus sujaudintą atlikti savo darbą. Nesivaržykite pasidalyti ir savo asmenybe.

Iš esmės – duokite žmonėms apie ką nors su jumis pasikalbėti, kai jie jums praneš.

Holly Steffy taip pat pasidalino šiais papildomais patarimais:

"„Fiverr“ pardavėjui jų profilis yra tai, kaip jie prisistato pasaulinei „Fiverr“ bendruomenei. Tai galimybė pristatyti save, savo aplinkybes, talentus ir patirtį potencialiems klientams. Bio aprašymas turėtų tiesiogiai pasakyti, kas yra pardavėjas, ir jo unikali patirtis. Pardavėjai taip pat turėtų pasirūpinti kiek įmanoma užpildydami galimus laukus."

Kadangi lengva įstrigti savo galvoje, aš rekomenduočiau paprašyti ką nors (ar kelis žmones) patikrinti jūsų „Fiverr“ profilį, kad sužinotumėte, ar praleidote ką nors svarbaus, ar nėra kokių nors akivaizdžių klausimų, į kuriuos neatsakėte.

Bet apskritai, kai reikia išmokti užsidirbti pinigų iš „Fiverr“, geriau tiesiog pradėti – net jei tavo profilis ir koncertai nėra 100% tobuli. Laikui bėgant galite toliau optimizuoti šį turtą.

Penkių žvaigždučių apžvalgos gali padaryti sėkmę „Fiverr“ arba sugriauti ją

Pastebėsite, kad norėdami žengti į priekį ir išlaikyti aukštesnį pardavėjo lygį, turite išlaikyti vidutinį 4,7 žvaigždutės įvertinimą per 60 dienų.

Tai lengviau pasakyti nei padaryti. Nors dauguma šiuolaikinių „Fiverr“ klientų nėra pigūs, jie tikrai yra kritiški.

Galbūt taip yra todėl, kad „Fiverr“ ragina pirkėjus pasidalyti atsiliepimais apie tą pačią metriką, kurią jie matuoja kartu su jūsų paskyra:

Todėl pirkėjai, palikdami žvaigždės įvertinimą, apsvarstys daug daugiau nei tik galutinį rezultatą. Jie atsižvelgs į visą užsakymo patirtį, todėl jums yra naudingiausia per daug bendrauti ir per daug pristatyti.

Pristatymas per daug nereiškia papildomo darbo atlikimo: tai gali reikšti užsakymo pristatymą anksčiau nei tikėtasi.

Žmonės būtent tai iškėlė mano apžvalgose:

"Laiku" yra dar viena bendra frazė, kuri iškyla kartu su mano penkių žvaigždučių apžvalgomis:

… verčia mane galvoti, kad yra daugybė „Fiverr“ pardavėjų, su kuriais dirba pirkėjai, kurie nepristato prekių laiku.

Kai aš einu aukščiau ir ne tik pateikdamas patikslinimo prašymą, paprastai gaunu puikią apžvalgą (pridėdamas patarimą):

Pateikdami užsakymą, pakvieskite pirkėjus paprašyti pakeitimų arba užduoti klausimų – ne todėl, kad norite papildomo darbo, bet todėl, kad nenorite įveikti neigiamo blogų atsiliepimų poveikio.

Dienos pabaigoje puikūs atsiliepimai iš klientų, kurie tikrai patenkinti jumis nuvažiavę papildomą mylią, laimės pardavimą, kai pirkėjai palygins du panašius pardavėjus.

Paklausiau „Fiverr“ PR vadovo Holly Steffy, ar yra kokių nors priežasčių jaustis priverstam atsakyti į pardavėjo apžvalgą, ir ji pasakė:

"Tai parodo pirkėjo vertinimą, tačiau taip pat parodo potencialiems pirkėjams, kad pardavėjas bendrauja su savo klientais. Jei pardavėjas gauna nepalankų atsiliepimą, tai taip pat suteikia jiems galimybę pagarbiai atsakyti į savo istoriją.".

Tai visiškai prasminga tiek esant geroms, tiek ir blogoms situacijoms.

Man buvo įdomu sužinoti daugiau apie žodžius, kurie dažniausiai kyla kartu su mano paties atsiliepimais (įskaitant pirkėjus, kurie dažniausiai juos palieka).

Štai žodžių debesis, pagrįstas mano paskutiniais 12 mėnesių „Fiverr“ atsiliepimais:

Aš tikiu, kad jums įdomu – kas nutiks, jei norite perkelti ryšius su klientais iš „Fiverr“?

Norint atsakyti į šį klausimą, pirmiausia reikia žengti žingsnį atgal. Kadangi „Fiverr“ mažina kiekvieną pardavimą, jie yra suinteresuoti išlaikyti jūsų klientus savo platformoje..

Tiesą sakant, jie yra tokie suinteresuoti išmokyti jus būti ištikimais, kuriuos siūlo komisiniai be operacijų bet kuriam savo klientui, kurį perkeliate į jų platformą.

Kadangi „Fiverr“ nori užmegzti šiuos santykius su klientais, gausite įspėjimą – iki paskyros sustabdymo – jei bandysite perkelti „Fiverr“ pradėtą ​​komunikaciją iš „Fiverr“ platformos.

Žinoma, yra keletas išimčių. Pvz., Kai klientai susisiekia prašydami rinkinio pavyzdžių, „Fiverr“ manęs nenubaus, jei siųsiu nuorodas į savo portfelio svetainę (nors aš negaliu bendrinti paspaudžiamų nuorodų į savo nuosavybę jokiuose viešose „Fiverr“ profilio dalyse) ).

�� Beje, jei dar neturite portfelio svetainės, apsvarstykite galimybę susikurti savo svetainę naudojant vieną iš šių platformų.

Kartais klientai klausia, ar mes galime pereiti prie telefono skambučio prieš pateikdami užsakymą, ir aš turiu pasakyti „ne“. Techniškai „Fiverr“ siūlo keletą vaizdo skambučio funkcionalumas bet man nelabai įdomu tai naudoti. Jei aš turiu praleisti daug laiko santykiams prieš įsakymą, tai tarsi užgožia „Fiverr“ tikslą man (ir nustoja teisinti jų 20% sumažinimą).

�� Taip pat skaitykite: palyginta geriausia susitikimų planavimo programinė įranga jūsų verslui

Visa tai iš esmės reiškia, kad neturėtumėte daryti jokių akivaizdžių bandymų perkelti santykius su klientais iš „Fiverr“, nes tai greičiausiai uždrausti savo sąskaitą.

Kaip išlaikyti „Fiverr“ klientus laimingus: patarimai, kaip dirbti su „Fiverr“ klientais

Net jei nenorite dirbti su konkrečiu klientu dėl kito užsakymo, norėsite palaikyti (arba patobulinti) dabartinį „Fiverr“ pardavėjo lygį, norėdami laikytis gerosios patirties pavyzdžių..

Tai gali prasidėti pasikeitus mąstymui.

Jei tikrai norite išsiaiškinti, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“, turite permąstyti mintį, kad tai yra vieta pigiems klientams. Ne visi, net ne dauguma vartotojų, su kuriais dirbu, yra pigūs klientai – ypač tie, kurie perka „Pro“ užsakymus.

Vidutiniškai aš gaunu užsakymus bent kartą per savaitę, iki 40 USD viršijančios jau sumokėtą sumą.

Verta paminėti, kad net jei „PayPal“ siūlo atidavimo funkciją, aš niekada nepridėčiau patarimo parinkties prie įprastų sąskaitų faktūrų, esančių ne „Fiverr“. Tai tiesiog netinka. Tačiau malonu žinoti, kad šioje platformoje yra galimybė, kuria žmonės gali naudotis, jei nori, bet neturėtų jausti spaudimo.

Iš tikrųjų patarimai yra atlygis už tai, kad eini aukščiau ir anapus.

Ar jūs pradedate pastebėti mano "nepakankamas ir per didelis tiekėjas" tema?

Visa tai pasakė, kai kurie žmonės bandys jus priversti atlikti darbus prieš užsakydami. Geriausia, jei turite kokį nors pagrindinį „Gig“ paketą, kurį galite pasiūlyti jiems įsigyjant, net jei tai nėra tikslus pagalbos, kurį kažkas nori, atitikimas..

Jei jie nori atsakyti į sudėtingą klausimą, galite nukreipti juos ten ir pasakyti, kad mielai leidžiate laiką atsakydami į jų klausimus, jei jie nori nusipirkti tą koncertą.

Mano SEO koncertas, būtent „Basic“ paketas, yra geras pavyzdys to, ką rekomenduoju klientams, kurie manęs prašo ištirti jų turimus SEO klausimus.

Kitas būdas apriboti laiką, kurį praleidžiate su potencialiais klientais, kol jie tampa klientais, yra naudoti greito reagavimo šablonai.

Keletas mano paskesnių šablonų apima:

 • Bendras kvietimas užduoti klausimus
 • Kalba, skirta bendrauti apie konkrečius koncertus
 • Baigtų darbų pavyzdžių „Google“ diske nuorodos

Ant susijusios pastabos, žinok savo kainų specifiką galvoje (arba su lengvai nurodytu dokumentu), nes žmonės neišvengiamai ignoruos tai, kas sakoma jūsų koncerte, ir paprašys jūsų informacijos tiesiogine žinute.

Kadangi jūsų atsakymo lygis yra svarbi metrika, norėsite pakankamai gerai žinoti savo kainodarą, kad galėtumėte cituoti užsakymus, net jei nesate prie kompiuterio ir atsakote telefonu.

Žinoti savo kainodarą taip pat svarbu, nes žmonės paprašys pasirinktinių scenarijų, o jūs norite, kad galėtumėte juos pritaikyti – ypač todėl pasirinktiniai paketai paprastai reiškia aukštesnius kainos taškus.

Nepaisant to, jei kas nors prašo pasirinktinio užsakymo, kuris daugiau ar mažiau atitinka vieno iš jūsų esamų paketų apimtį, nedvejodami kreipkitės į jį tokiu būdu.

Štai dar vienas svarbus namų tvarkymo patarimas:

Naudokite atostogų režimą, kai turite pagrindo manyti, kad negalėsite priimti naujų užsakymų, ypač jei turite koncertų su vienos dienos apyvartos galimybėmis.

Nenorite pakliūti į situaciją, kai nuviliate žmogų, kuriam rytoj kažko reikia, tada nukentės jūsų metrika dėl to, kad negalėsite patenkinti užsakymo..

Norėdami gauti daugiau įžvalgos apie vartotojo metrikos svarbą ir kaip ją išlaikyti aukštą, pereikite į šio straipsnio pavadintą skyrių "Metrikos svarba „Fiverr“ lygiavimui".

Paprašiau viešųjų ryšių vadovės Holly Steffy, kad ji pateiktų „Fiverr“ patarimus dėl geriausios komunikacijos su klientais praktikos ir štai ką ji pasakė:

 • „Fiverr“ laisvai samdomiems darbuotojams labai svarbu praktikuoti skaidrumą ir suteikti pirkėjui kuo daugiau informacijos apie tai, ką jie gali pristatyti, numatomą tvarkaraštį ir nurodyti datas, kada jie susisieks su klientu, ir bendros kainos paskirstymą..
 • Svarbus yra nuolatinis pardavėjo ir pirkėjo bendravimas visame procese. Pardavėjai turėtų reguliariai atnaujinti projekto būseną.
 • Pirkėjai nėra ekspertai šia tema, pardavėjai yra! Taigi pardavėjai turėtų įsitikinti, kad jie suskaido kalbą į pasauliečio terminus, kad pirkėjui būtų lengva suprasti.
 • Pardavėjai visada turėtų būti iniciatyvūs ir niekada neturėtų palikti kliento pasidomėti, kur yra jų užsakymas. Kiekviena žinia turėtų būti raginimas veikti. "Ar turėsiu atsiųsti pasirinktinį pasiūlymą? Kaip tai skamba? Ką manote apie XYZ?"

Visi šie dalykai yra tvirti mano patirties pavyzdžiai. Ypač paskutinis – bus sunku konvertuoti žmones, kurie jums praneša, pirkėjais neturėdami konkretaus veiksmų plano.

Paskutinis patarimas, kaip bendrauti su klientais:

Kai kurie pirkėjai trūkčioja ir toliau teiks pakeitimus po to, kai pateiksite užsakymą, teigdami, kad tai nėra tai, ko jie nori, kol jūs atiduosite ir leisite jiems atšaukti – grąžinsite pinigus iš savo sąskaitos.

Apgailestauju, kad tai padariau jums, bet daugeliu atvejų, Sutaupysite daug laiko, tiesiog pasidavę. Net jei visiškai stovite prie savo sukurto darbo.

Patikėk manimi, kai sakau, kad kovoti neverta, ypač dėl nedidelės užsakymo vertės. Šiuo metu „Fiverr“ labiau rūpinasi klientu nei jiems rūpi – ir jie tikriausiai visada tai darys.

Kaip „Fiverr“ gali sukurti geresnę pardavėjo patirtį

Jei tai padarėte iki šiol, žinote, kad apskritai esu labai patenkintas savo, kaip „Fiverr“ pardavėjo, patirtimi. Bet jūs taip pat žinote, kad turiu kelis kaulus.

Nors „Fiverr“ nuo pat pirmųjų koncertų dienų, kurių pradžia turėjo būti nuo 5 USD, padarė daugybę patobulinimų, jie vis dar turi nuveikti, kad sukurtų idealią pardavėjo patirtį..

Čia yra mano pasiūlymai:

 • Negalima imti procentų patarimų. Jei teikiu daugiau klientų, turėčiau pasilikti papildomų pinigų. Šis pateikimas taip pat padeda sukurti ištikimą „Fiverr“ klientą, kuris perka daugiau koncertų iš kitų pardavėjų – to pakanka „Fiverr“ pranašumui, be paslaugų mokesčių, kuriuos jie jau surinko iš manęs ir kliento..
 • Išmatuokite pristatymo laiką darbo dienomis. Aš dažnai gaunu užsakymus su nurodytu terminu savaitgaliais ar švenčių dienomis. Tam nėra jokių apsaugos priemonių, išskyrus priminimų nustatymą, tada rankiniu būdu nustatykite „Out of Office“ per šiuos laikotarpius (vis dėlto užsakymai vis tiek gali būti įvykdyti iki nustatytų datų, prieš nustatant „Out of Office“). Nemanau, kad esu vienas, norėdamas išlaikyti tinkamą darbo ir gyvenimo pusiausvyrą – nebūdamas savavališkai verčiamas dirbti savaitgaliais ar švenčių dienomis.
 • Pažvelkite į pirkėjo pusę viešai, tačiau sumokėkite pardavėjui kompensaciją, jei jis techniškai yra tinkamas. Žiūrėk, man nerūpi, ką tu turi pasakyti pirkėjui, kuris kreipiasi į klientų palaikymo tarnybą, kad šis nustotų skųstis. Tačiau nesinervink, kad padaryčiau ką nors laimingą, kuris dėl savo skundo techniškai klysta. Jei priimate 20 proc. Kiekvieno mano parduoto užsakymo, turi būti pakankamai rezervo, kad būtų galima atsižvelgti į kartais blogo kliento scenarijus – ypač pardavėjams, kurie sumokėjo rinkliavas ir vyresni nei platformoje..
 • Neautomatiškai peržiūrėkite kiekvieno pardavėjo lygį. Šiame straipsnyje atkreipiau dėmesį į kai kurias „Fiverr“ pardavėjų lygių algoritmo problemas, kurias ne visada gali atsiskaityti automatizuotas procesas. Manau, kad pardavėjai turėtų turėti bent jau galimybę, jei taikoma, paprašyti rankinio įvertinimo, pateikdami savo įrodymus, kodėl jų lygis neturėtų būti žeminamas.
 • Nesukurkite automatiškai vienos žvaigždės apžvalgų dėl vėluojančių užsakymų, kurie atšaukiami. Šiaip ar taip, suteikite pirkėjui galimybę tai padaryti (siūlydami vienos žvaigždės apžvalgą, kad turėtumėte susidurti su bloga patirtimi), tačiau atrodo nesąžininga šį reitingą naudoti automatiškai, atsižvelgiant į jo poveikį jūsų lygio išlaikymui..
 • Ištaisykite mobiliųjų programų problemas. Mano gautieji pranešimai ir pranešimai nevisiškai atitinka tai, ką matau darbalaukio svetainėje, o tai reiškia, kad kartais praleidžiu svarbius pranešimus, jei tą dieną dirbu iš kišenės. Dėl to metrika daro neigiamą įtaką tik dėl technologijos problemų.

Naudojimasis „Fiverr“ kaip pirkėju, norint perduoti verslo užduotis

Be to, kad naudojate „Fiverr“ kaip pardavėją, labai rekomenduoju tai išbandyti kaip pirkėją.

Tai atlikę padėsite sužinoti, kokią patirtį teikiate savo klientams. Galbūt net būtų gera idėja įsigyti panašius į jūsų siūlomus koncertus, kad geriau suprastumėte konkursą, kaip jie parduoda savo koncertą, kaip atrodo jų produktai ir kaip jie bendrauja viso proceso metu..

Bet jūs taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Fiverr“, kad perkeltumėte verslo užduotis, kurių nenorite spręsti ir neturite patirties gerai vykdyti..

Asmeniškai, Aš naudojau „Fiverr“ esant pagrindiniams grafinio dizaino poreikiams, pagalba su konkrečiais „WordPress“ taisymais, kurių nenoriu spręsti, ir pagalba nustatant „Mailchimp“.

Verta paminėti tai galite panaudoti likutį, kurį sukaupėte atlikdami koncertus, kad sumokėtumėte už kitus koncertus be paslaugos mokesčio.

Paskutinės mintys, kaip uždirbti 2–3 tūkst. USD kiekvieną mėnesį, naudojant „Fiverr“ pusę

Jei rimtai ketinate išmokti užsidirbti pinigų naudodamiesi „Fiverr“, šis kontrolinis sąrašas, atspindintis mano požiūrį, padės padengti jūsų pagrindus ir paskatins jus siekti sėkmės:

 • Prisiregistruokite kaip „Fiverr“ pardavėjas
 • „Brainstorm“ koncertai, kuriuos norite nustatyti
 • Sukurkite įtikinamą „Fiverr“ profilį
 • Ištirkite, kaip konkursas rengia jų koncertus
 • Pabandykite pirmą kartą nustatyti koncertą, tada paprašykite, kad jūsų pramonės asmuo jį peržiūrėtų ir nurodytų viską, kas neaišku ar įtikinama.
 • Patobulinkite savo pradinį bandymą sukurti koncertą su reprezentaciniais vaizdais, aiškiu pavadinimu, raktinių žodžių turinčiu aprašymu, atitinkamomis paieškos žymėmis ir naudingais DUK
 • Nustatykite „Gig“ reikalavimus, kuriais siekiama iš pirkėjo gauti visą reikiamą informaciją, kad būtų apribotas pataisų poreikis
 • Patvirtinkite kiekvieną gaunamą užsakymą, jei tik norite, kad jūsų metrika būtų aukšta
 • Kiekvieną dieną skirkite tam tikrą laiką, kad galėtumėte susisiekti su kliento ryšiais ir dirbti su „Fiverr“ užsakymais
 • Naudokite klientų atsiliepimus, kad patobulintumėte „GIG“ pranešimų siuntimą (įskaitant DUK), „GIG“ priedus ir paleistumėte naujus koncertus
 • Jei įmanoma, teikiama per maža kaina ir viršijama kaina

Nepaisant to, kaip susirandate klientus, uždirbama pakankamai pinigų laisvai samdomam verslui klestėti per naktį. Tai greičiausiai neįvyks ir per metus. Tai ilgas žaidimas ir vienintelis būdas pasiekti sėkmės yra nuoseklumas.

Tai taip pat nepakenks, jei nuolat viršysite klientų lūkesčius jūsų atžvilgiu.

„Fiverr“ skiriasi ne tiek nuo kitų laisvai samdomų platformų, kiek reikia reprezentuoti savo įgūdžius norint sulaukti klientų. Metrika, nustatanti jūsų pardavėjo lygį, pateikia naudingų patarimų, kaip būti geru komunikatoriumi su klientais – net už platformos ribų. Jei norite, kad bet kuris klientas būtų patenkintas, reiškia, kad reikia laiku reaguoti, įvykdyti visus jūsų užsakymus ir pristatyti laiku.

„Fiverr“ nėra tobulas – ji vis dar atranda save ir nustato, kokia įmonė nori būti. Bet aš manau, kad „Fiverr“ padarė didelę pažangą nuo pirmųjų dienų, kai platforma apgailestavo dėl to, kad reikalauja koncertų, pradedant nuo 5 USD..

Šiandien jaučiuosi, kad jie yra komandos partneriai su manimi abipusės sėkmės srityje.

„Fiverr“ darbuotojai, įskaitant tuos, kurie dirba „Fiverr“ seserų prekių ženkluose („And.co“ ir „Veed.me“), reguliariai perka mano visiškai kainuojamus koncertus (dažnai mano 400 USD vertės dienoraščių rašymo paketą) ir yra svajonė su jais dirbti. Kai „Fiverr“ komandai reikia pagalbos įgyvendinant projektą, jie pradeda nuo savo rinkos ir apdovanoja pardavėjus, kurie demonstruoja profesionalumą ir gamina aukštos kokybės produktus..

Kuo ilgiau būsite nuoseklūs „Fiverr“, tuo daugiau galimybių jums atsiras. Kai suprasite sistemą, bus lengviau naršyti ir geriau suprasti, kaip užsidirbti pinigų „Fiverr“.

Bet aš nesu vienintelis, kuris sukūrė sėkmingą šoninį koncertą šioje laisvai samdomų prekių rinkoje. Pasakyk man: kaip uždirbi daug pinigų „Fiverr“? Arba, jei dar tik pradedate, kokie kiti klausimai, susiję su naršymu šioje platformoje?

Skambėkite komentaruose!

Galbūt jus taip pat domina:

�� Geriausios „WordPress“ temos laisvai samdomiems darbuotojams ir smulkiajam verslui
�� Didžiausias vadovas pradedant interneto dizaino verslą – pradedant pirmųjų klientų paieškomis ir baigiant pavardės kūrimu sau

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map