Kaip tiksliai išaugome mūsų tinklaraštį? – 4 skaidrumo ataskaita

Kaip tiksliai išaugome mūsų tinklaraštį? – 4 skaidrumo ataskaita

Kaip tiksliai išaugome mūsų tinklaraštį? – 4 skaidrumo ataskaita
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tai yra ketvirtasis mūsų skaidrumo ataskaitos leidimas. Ši serija skirta pasidalyti visomis įdomiomis „CodeinWP“ (verslo požiūriu) užkulisių detalėmis. Čia yra skirta serijai skirta kategorija, jei norite pamatyti bet kurią ankstesnę ataskaitą. Mes skelbiame tai tik tam, kad būtų skaidrūs mūsų santykiai, taip pat kaip būdas susigrąžinti pinigus bendruomenei ir pasidalyti savo veikla. Šiame leidinyje kalbu apie viską, kas nutiko „CodeinWP“ 2015 m. Gegužės mėn.


Redagavo Karol K.

Kaip mes augome savo tinklaraštį

Žvelgdamas į archyvus, pirmasis dienoraščio įrašas yra 2013 m. Balandžio mėn., Tai reiškia dienoraščiui dabar yra šiek tiek daugiau nei dveji metai.

Nuo to laiko tai buvo ilga kelionė. Kaip ir galima tikėtis, pirmaisiais tinklaraščio egzistavimo metais vargu ar kas vyko. Turiu omenyje, kad tikrai (daugiausia aš) skelbėme turinį ir bendravome su žmonėmis per socialinę žiniasklaidą, tačiau nematėme jokių pastebimų srauto numerių kol mums nebuvo daugiau nei 12 mėnesių į šį reikalą.

Pereikite dar vienerius metus dabar per mėnesį sulaukiame apie 60 000 apsilankymų. Dar įdomiau, kad gegužę sulaukėme 50 procentų daugiau srauto nei balandžio mėn. Pažvelgus į birželio statistiką, atrodo, kad rezultatai bus dar geresni.

Bet bijau, kad neturiu standarto "pažiūrėk į mane" savotiška istorija jums čia.

Aš neketinu pasakyti, kad jūs galite plėsti savo tinklaraštį vien tik su turiniu ir kad jums reikia tik būti drąsiam, nuolatos rašyti kiekvieną dieną ir ateis gerų dalykų..

Jie to nepadarys.

Trūksta vieno dalyko.

Bet kas spėlioja, kas tai gali būti?

Gerai, kad mūsų atveju šio dalyko kūrimo lygtis yra tokia:

Geras turinys + kantrybė + Biudžetas = Eksponentinis eismo augimas

Apie "eksponentinis augimas" daiktas. Išraiška šiomis dienomis tampa tam tikra klišė. Žmonės įsivaizduoja tai kaip sinonimą "tampa nepaprastai sėkminga." Bet tai visai neturi prasmės. Būtent toks yra eksponentinis augimas:

grafikas

Eksponentinis augimas yra tada, kai visai nieko nevyksta labai ilgai, ir tik tada jūs galų gale pradėsite patirti tai, kas greitai auga. Bet tas antrasis etapas neįmanomas be pirmojo. Daugumai žmonių žlugti nėra pakankamai kantrybės, kad per tą laiką nieko neįvyktų. Taigi, nors jie būtų galėję prisidėti prie spartaus augimo, jie pradings kažkur pradinėse kelionės stadijose.

Tai tikrai svarbu kantrybė. Bet vien tik geras turinys ir kantrybė jus labai toli nenutolins. O gal jie ir turės, bet tai tikrai užtruks daug ilgiau … tikriausiai reikės daugiau laiko, nei jūs turite sugaišti.

Gana anksti supratau, kad tiesiog noriu investuoti, jei noriu iš tikrųjų ištirti galimybes ir išbandyti, kiek galiu nueiti į šį tinklaraštį..

Aš taip pat susitaikiau su tuo, kad jei internetinis dienoraštis turi išlikti gyvas ilgesnį laiką, jis pats turi užsidirbti pinigų. Investuoti be galo į kažką be jokios grąžos yra tiesiog beprotiška.

Taigi dienos pabaigoje, mums reikėjo turinio, kuris mokytų ir iš jo būtų galima gauti pinigų tokiu būdu, kuris turėjo prasmę.

Sunkioji švietimo turinio publikavimo dalis, taip pat ir bet kuri tinklaraščių niša, yra ta, kad dažnai tai, ko mokote, yra tai, ką auditorija pirmiausia susiduria su ta tema. Tai klasikinis atvejis "tu nežinai to, ko nežinai."

Todėl ne visos švietimo temos daro didelę įtaką paieškos varikliams vien todėl, kad žmonės, kurie galėjo jomis sudominti, net nežino apie temų egzistavimą, todėl neieško jų „Google“.

Visa tai lemia, kad buvimas savo srities minties lyderiu ne visada yra geriausia verslo strategija, bent jau tuo atveju, jei tikiesi paieškos varikliais, kurie tau padės..

Taigi nusprendžiau sutelkti dėmesį į du pagrindinius turinio tipus:

 • turinys, kuris grąžina bendruomenei ir paaiškina įvairias su „WordPress“ susijusias problemas (vadovėliai, vadovai ir kt.),
 • ir turinį, kuris naudingas daugiausia tiems, kurie ateina iš paieškos variklio ir ieško konkretaus sprendimo.

Prieš pradėdamas domėtis, kaip tai buvo padaryta tiksliai, štai kaip per pastaruosius šešis mėnesius išaugo paieškos variklių srautas:

dienoraštis-grafikas

(Vėlgi, tai tik paieškos variklių srautas ir aš nerodau pirmųjų 18 mėnesių vien todėl, kad ten beveik nieko nebuvo.)

Dabar taip nutinka, kad didžioji šio srauto dalis patenka į pranešimus, kurie buvo sukurti specialiai atsižvelgiant į SEO. Tai darome ieškodami raktinių žodžių, susijusių su „WordPress“ temų tema, ir tada paskelbdami temų, priskirtų konkrečiai kategorijai, sąrašus..

Pavyzdžiui, pamatę, kad „Bootstrap“ temos populiarėja, paskelbėme šį įrašą, kuriame išvardytos populiariausios „Bootstrap“ temos. Ir šiuo metu tai yra lankomiausias paieškos variklių pranešimas. Paskelbėme daugybę kitų įrašų, remdamiesi ta pačia idėja, ir tai tęsime ir ateityje. Daugiau tokių straipsnių:

 • 25 ir daugiau geriausių „WordPress“ apžvalgų temų
 • 30 ir daugiau geriausių „WordPress“ temų, skirtų 2015 m
 • Geriausi „drag and drop“ „WordPress“ temos kūrėjai 2015 m

Pastaba. Aš nenoriu, kad čia susidarytum klaidingą įspūdį. Kalbama ne tik apie paieškos variklių srautą vien todėl. Turėkime omenyje, kad už tų skaičių yra realių žmonių – tikrų žmonių, kurie įveda tam tikrą frazę į „Google“, nes nori pamatyti „Bootstrap“ temų (ar kitokio tipo temų) sąrašą, todėl pasirūpinimas jų poreikiais atrodo geras požiūris.

Paprastai mes skelbiame maždaug po vieną sąrašo įrašą, kaip šis, kiekviename ar dviejuose mokymo / instrukcijos / naujienų pranešimuose.

Dienoraščio tvarkymo išlaidos

Leiskite tai suprasti.

Iš viso mes išleidžiame apie 200 USD už straipsnį tiesiog norint jį sukurti.

Pastaba. Dauguma straipsnių yra kur kas pigesni, tačiau kaskart skelbiame ką nors didesnio, kas padidina šią vidutinę sumą. Bet kuriuo atveju 200 USD atrodo teisingas vidutinis skaičius.

Tada mes praleidžiame apie 300 USD reklamai (vėlgi, vidutinis). Šios reklaminės užduotys apima tokius dalykus kaip:

 • „Facebook“ skelbimai (visų formų),
 • informacinių biuletenių skelbimus (pvz., mūsų našiausias straipsnis yra Kaip supaprastinti / pakeisti WP-administratorių, kad jis būtų patogus klientui), kuris įgijo pradinį sulaikymą reklamuodamas jį šoninė juosta.io informacinis biuletenis),
 • tiesioginis informavimas (apvažiavimai čia labai padėjo. Po to, kai keletą kartų susisiekėme ir paprašėme / prašėme, kad būtų įtraukti, mūsų gerieji straipsniai dabar yra reguliariai renkami, nereikia jų vertinti).,
 • socialinės žiniasklaidos reklama ir kt.

Tai daro iš viso 500 USD, kad gautumėte pranešimą, taip sakant. Vidutiniškai kas mėnesį skelbiame 6,5 pranešimo. Galų gale tai reiškia 3 250 USD, išleidžiamų kas mėnesį turiniui kurti ir reklamuoti.

Žinoma, mes neinvestavome tiek daug nuo pat pirmosios dienos, tačiau pradėję matyti kai kuriuos rezultatus, perjungėme pavaras ir pradėjome daugiau lėšų skirti didesniam, gilesniam ir galiausiai geresniam turiniui. Juk jokia reklama pasaulyje negali jums padėti, jei jūsų turinys netinkamas. Reklama leido mums būti pastebėtiems tarp kitų svetainių, bet tada mes pradėjome uždirbti natūralias nuorodas ir ekspoziciją vien dėl turinio kokybės.

Gerai, tad kiek iš tų 3 250 USD investicijų mes galime uždirbti naudodami tinklaraštį.

Iki keleto mėnesių didžiausia suma, kurią mums pavyko uždirbti, buvo 1 000 USD per mėnesį, o maždaug per pirmuosius metus ji buvo panašesnė į 0 USD. Tačiau šiais laikais dienoraščio pajamos siekia apie 3000–4000 USD, o tai reiškia, kad pagaliau pradėjome balansuoti (apie laiką!).

Apie šias pajamas. Dažniausiai tai atsiranda iš filialų rinkodaros (nuorodos į kitas temų parduotuves ir internetinius produktus) ir reklamuojant savo „ThemeIsle“ temas. Šiuo metu nieko neparduodame tinklaraštyje.

Manau, kad ta žinia, kurią bandau perduoti čia be investicijų niekas neateina šiuolaikiniame internetinio verslo amžiuje.

Esu beveik tikras, kad nebūtume galėję duoti panašių rezultatų, jei nebūtų buvę tų 500 USD, išleistų už straipsnį. Galų gale, mes vis dar nesame labai didelis tinklaraštis, bent jau palyginti su keliais labiau įsitvirtinusiais šios rinkos žaidėjais, tačiau mes planuojame viską sutelkti ir pristatyti kitus produktus bei pasiūlymus artimiausioje funkcijoje. Tai padės mums įvairinti ir pritraukti žmones daugiau skirtingų kanalų.

Tikiuosi, kad per artimiausius kelerius metus mes sukursime gražią ekosistemą aplink tris pagrindines sritis:

 • švietimas (turinio, vadovėlių, kursų, vaizdo įrašų, galbūt knygų teikimas),
 • produktai (temos ir papildiniai),
 • Paslaugos ir įrankiai, susiję su visomis anksčiau paminėtomis priemonėmis.

Kalbant apie išplėtimą …

Nauji „CodeinWP“ šeimos papildymai!

Įsigijome tris įdomius papildinius:

„Intergeo“ žemėlapiai

Paprastas, lengvas ir gana galingas „Google Map“ įrankis, skirtas kurti, valdyti ir įterpti tinkintus „Google Maps“ į savo „WordPress“ įrašus ir puslapius.

Vizualizatorius: diagramos ir grafikai

Paprastas, lengvai naudojamas ir gana galingas diagramų įrankis interaktyvioms diagramoms kurti, valdyti ir įterpti į „WordPress“ įrašus ir puslapius..

(Tai galėjote pamatyti šiame įraše.)

„WooCommerce“ palyginimų sąrašas

„WooCommerce“ palyginimo sąrašo papildinys suteikia galimybę lengvai palyginti jūsų „WooCommerce“ vadovaujamos parduotuvės produktus.

Pajamų paskirstymas (gegužės 1 – birželio 1 d.)

Štai gegužės mėnesio numeriai:

rev-gegužė

Palyginus su ankstesniu mėnesiu:

 • klientų skaičius: 774
 • pajamos vienam klientui: 87,34 USD
 • bendros pajamos: 67 601,13 USD

Kuris mums suteikia (apytiksliai):

 • klientų skaičius: + 13,6%.
 • pajamos vienam klientui: + 4,5%.
 • bendros pajamos: + 18,7 proc..

Kaip matote, palyginti su ankstesniu mėnesiu, pastebimai išaugo klientų skaičius, tačiau jis vis dar šiek tiek mažesnis nei skaičius, kurį turėjome kovo mėnesį (tai buvo 954). Primename, kad balandžio mėn. Šiek tiek pasikeitė verslo modelis ir dėl to klientų skaičius sumažėjo 19 procentų (vis tiek padidindami bendras pajamas). Apie tai skaitykite 3 pranešime.

Kaip ir mūsų tinklaraštyje, panašią strategiją adaptuojame ir „ThemeIsle“. Tai reiškia, kad reikia gaminti puikų turinį ir produktus. Mes nuolat leidžiame naujas temas (tiek nemokamas, tiek papildomas) ir nuolat atnaujiname mūsų perkamiausios temos, veiksmingai padarant juos geresnius. Štai ką lemia šio mėnesio augimas (bent jau TJO).

Žvelgiant į augimą, mes jaučiamės puikiai, tačiau tai taip pat sukelia daug streso ir spaudimo, kad galėčiau kiekvieną mėnesį mokėti atlyginimus visiems (ir tie, kurie nori augti, jei norime, kad įmonė augtų), turi prioritetus ir pasirinkti tinkamą projektą, kuris rūpintųsi kitu, ir tiesiog viską saugoti ir valdyti.

Kiekvieną mėnesį nemažas uždarbis investuojamas į komandą, produktus ir tinklaraščio turinį. Tai vienintelis būdas toliau tobulinti tai, ką darome. Tinklaraštis tikrai yra vienas didžiausių mūsų lažybų ir esu įsitikinęs, kad jis turėtų išlikti toks ilgą laiką.

Gerai, manau, kad tai yra šis skaidrumo ataskaitos leidimas. Tikiuosi, kad tai buvo informatyvu ir kad jūs vis dar esate laive kitą mėnesį. Ačiū, kad skaitote, ir kaip visada, ačiū, kad palaikėte „CodeinWP“!

Nepamirškite išlikti informuoti apie tai, kas vyksta. Viskas, kas čia bendrinama:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector