Kaip pagerinti savo elektroninės prekybos SEO naudojant keletą „WordPress“ patarimų

Tai yra Catalin Zorzini svečio pranešimas.


O, SEO, bijomos trys raidės, primenančios beveik kiekvieną el. Prekybos tinklalapio valdytoją. Jūs žiūrite į „Google“ ir ieškote raktinių žodžių ir suprantate, kad visi jūsų pardavimai priklauso nuo to, ar gerai jūsų svetainė patenka į pirmąjį puslapį, juo labiau, kad 70 procentų vartotojų niekada neslinko po pirmą puslapį.

Galite patraukti vieną iš populiariausių elektroninės prekybos platformų kai kurių gražių SEO funkcijų, tačiau tai paprastai neišsprendžia visų jūsų problemų. Svarbiausia yra padaryti tuos mažus patobulinimus – dalykus, kuriuos daro ne visi, kad tave šiek tiek pakeltų virš konkurentų ir smarkiai padidintų pardavimus..

Visi stengiasi optimizuoti savo svetaines, bet, atrodo, tai yra paprasti dalykai, kurie padeda tobulėti ir įveikti tuos vieną ar du paieškos variklio taškus, kurių tikiesi..

Pažvelkime į kelis „WordPress“ patarimus, kurie padės patobulinti el. Prekybos SEO per kelias minutes.

Talpinimas ir greitis

Vienas iš paprasčiausių būdų nužudyti SEO yra lėtos svetainės turėjimas. Jei jūsų produktų puslapiai įkeliami amžinai arba negalite pateikti tinkamo turinio su talpyklose saugomais puslapiais, prarandate klientus ir ši atmetimo statistika pranešama „Google“, kad jie galėtų sumažinti jūsų reitingą.

9

Pradėkite naudodami W3 viso talpyklos papildinys pristatyti talpyklos paviešintas jūsų svetainės versijas, tai reiškia, kad papildinys iš esmės nufotografuoja ankstesnius jūsų puslapių egzempliorius ir šiek tiek greičiau juos perduoda vartotojams.

10

Suporuotas su tokio turinio pristatymo tinklu kaip „StackPath CDN Edge“ tarnyba , galite aptarnauti duomenis iš kelių serverių visame pasaulyje, užuot per daug spaudę vieną serverį.

Padarykite savo svarbiausius pranešimus puslapiuose

Tai yra įdomus patarimas, kuris gerai veikia, jei savo elektroninės prekybos svetainėje naudojate tinklaraštį. Jei turite internetinį dienoraščio įrašą, kurį norite reitinguoti tikrai gerai pagal raktinį žodį, turėtumėte jį padaryti kaip puslapį, o ne įrašą.

Kodėl? Kadangi dėl jūsų pateiktų komentarų jūsų raktinių žodžių tankis nenukenčia. Tai taip pat pasakytina apie įrašą, kuris stebėtinai išpopuliarėjo. Paverskite šį įrašą puslapiu, kad padidintumėte jo matomumą ir pritrauktumėte daugiau žmonių į jūsų svetainę.

Pakeiskite savo nuolatinės nuorodos struktūrą

Eikite į „Nustatymų“ skirtuką kairėje „WordPress“ informacijos suvestinės pusėje. Spustelėkite Permalinks.

1

Matysite įvairias parinktis, kaip pakeisti jūsų URL paieškos sistemose ir tada, kai žmonės nori juos įvesti į naršykles. Daugelis jų yra be galo negražūs ir linkę pakenkti jūsų SEO perspektyvoms, nes žmonėms jie nepatinka ir juose yra nenaudingos informacijos.

Pasirinkite parinktį Skelbti vardą, kad jūsų nuorodos atrodytų švarios ir lengvai skaitomos.

2

Pagalvokite apie „Stop Words“ pašalinimą

Stop žodžiai yra tokie dalykai kaip "," "a" ir "ir." Jie prideda nedidelę vertę jūsų URL ir daro juos ilgus ir gremėzdiškus.

3

Visada galite juos išimti patys, tačiau paprastesnis būdas yra įdiegti SEO pagal „Yoast“ įskiepį. Tai automatiškai pašalina žodžius iš jūsų URL, kai sukuriate įrašą ar puslapį, savo ruožtu patobulindami URL ir paversdami jūsų svetainę SEO draugiškesne..

Sutelkite dėmesį į savo pavadinimus

Pavadinimai reiškia beveik viską, kas susiję su SEO. „Google“ sako, kad meta aprašymai neįtraukiami į jūsų SEO reitingą, tačiau pavadinimai tikrai nemažai padeda. Štai kodėl jums reikia praleisti šiek tiek papildomo laiko formuojant pavadinimus, kad jie būtų patogūs vartotojams ir pasakytų paieškos varikliams būtent tai, ko jiems reikia.

Toks paprastas produkto pavadinimas yra puikus, tačiau jis nėra puikus.

4

Įsitikinkite, kad visada įtraukėte raktinius žodžius, į kuriuos norite nukreipti svarbiausius žodžius įrašykite pavadinimo pradžioje. Kodėl? Paieškos sistemos pirmiausia pažvelgia į tai ir žmonės linkę skaityti iš kairės į dešinę, todėl labiau tikėtina, kad jie spustelės jūsų nuorodas.

Automatizuokite „WordPress“ pavadinimus

„SEO by Yoast“ papildinys taip pat apima gražią mažą sritį, kuria galite automatizuoti tai, kas rodoma jūsų puslapyje, ir skelbti pavadinimus. Aš labai rekomenduočiau pritaikyti kiekvieną pavadinimą SEO, tačiau el. Prekybos svetainėje sunku aprėpti visus produktų puslapius. Geriau, jei jame yra kažkas, o ne nieko..

Naudodamiesi papildiniu, eikite į SEO > Pavadinimai ir Metai, kad galėtumėte tinkinti, koks automatinis tekstas patrauktų jūsų SEO pavadinimus. Paprastai tai yra produkto ar svetainės pavadinimas, atsižvelgiant į puslapį, kuriame dirbate.

5

Optimizuokite savo produktų vaizdus

„Shopify“ siūlo a nuostabus gidas jūsų vaizdų optimizavimui el. prekybos svetainėje. Atminkite, kad tai yra viena iš sričių, kuri gali jus iš tikrųjų padėti prieš konkurentus, nes daugelis kompanijų pamiršta padaryti savo vaizdus matomus paieškos sistemose..

6

Čia pateikiami keli pagrindiniai patarimai, kurių turite laikytis:

 • Pavadinkite kiekvieną failą raktiniu žodžiu, bet padarykite jį taip, kad vardas tinkamai apibūdintų vaizdą.
 • Įsitikinkite, kad jūsų alternatyviose etiketėse yra raktinių žodžių, ir pasakykite vartotojui, koks vaizdas iš tikrųjų yra.
 • Sumažinkite savo vaizdų dydį savo svetainėje, kad jie nepablogintų jūsų svetainės.
 • Padarykite, kad miniatiūrų tekstas, kuris skiriasi nuo didesnio atvaizdo, kuris pridedamas.
 • Palikite mažus miniatiūrų rinkmenos dydžius, nes šie dalykai sumažina jūsų svetainės greitį.

Sukurkite ir išsiųskite XML svetainės schemą

7

XML svetainės schema iš esmės yra visos jūsų el. Prekybos svetainės struktūros brėžiniai, kad paieškos varikliai galėtų nuskaityti svetainę ir suprasti jos turinį.

Naudoti „Google XML“ svetainės schemos papildinys automatiškai sukuria savo svetainės schemas ir pateikia jas didžiausioms paieškos sistemoms.

Palengvinkite naršymą su džiūvėsėliais

Duonos riekės yra tie maži skirtukai, kuriuos matote svetainėse, kurie atrodo taip: „Pagrindinis“ > Produktai > Televizoriai.

Jie padeda paieškos varikliams judėti jūsų svetainėje, ir žmonėms visada lengva rasti daiktų, jei jie yra džiūvėsėliai.

Tai ypač svarbu el. Prekybos svetainėms, nes žmonės gali užklupti jūsų svetainę iš pradžių nenukreipdami į pagrindinį puslapį. Jei jie tai padarys, jie tikriausiai nori išsiaiškinti, kur tiksliai nusileido ir galbūt persikelia kur nors kitoje svetainės vietoje.

Pvz., „Amazon“ gerai dirba su džiūvėsėliais:

8

Jei turite klausimų apie SEO tobulinimą savo „WordPress“ el. Prekybos svetainėje, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau. Taip pat nedvejodami pasidalykite visais kitais patarimais, kuriuos galite turėti kitiems „WordPress“ el. Prekybos vartotojams.

Apie autorių: Catalin Zorzini yra „Inspired“ žurnalas, tinklaraštis apie interneto dizainą ir plėtrą. Jam patinka karšta sriuba ir karštas džiazas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map