Geriausi palyginami SMTP tiekėjai – „Amazon SES“ vs „Sendinblue“ vs „SendGrid“ vs „Mandrill“

Geriausi palyginami SMTP tiekėjai – „Amazon SES“ vs „Sendinblue“ vs „SendGrid“ vs „Mandrill“

Geriausi palyginami SMTP tiekėjai – „Amazon SES“ vs „Sendinblue“ vs „SendGrid“ vs „Mandrill“
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ar naudojate el. Paštą kaip vieną iš dėlionės elementų savo internetinėje verslo strategijoje? Jei atsakymas yra teigiamas, ir greičiausiai iš tikrųjų taip, tuomet turėtumėte pasidomėti, ką vieni geriausių SMTP teikėjų gali padaryti jūsų labui – ir tai reiškia, kad suteikiate naujų įrankių, kurie palengvins jūsų esamas užduotis, taip pat atskleisti visiškai naujas galimybes.


Bet prieš tai nesigilindami, pradėkime nuo pradžių:

Paprasčiau tariant, pristatymas el. Paštu nėra problema … kol jums nereikia jo išsiųsti.

Kai galvojate apie tai, kaip pradedančią „WordPress“ svetainę, jums visai nereikia jokių su el. Paštu susijusių pristatymo paslaugų. Galite tiesiog naudoti „MailPoet“ (tiesa?), Ir visi el. Laiškai neturi problemų. Na, taip, tai yra techniškai teisinga, bet tai taip pat galbūt nėra pats optimaliausias sprendimas.

Geriausi SMTP tiekėjai: „Amazon SES“ vs „Sendinblue“ vs „SendGrid“ vs „Mandrill“

Geriausi SMTP paslaugų teikėjai, palyginti su šiuo straipsniu:

 1. „Sendinblue“ (www.sendinblue.com)
 2. „Amazon SES“ (aws.amazon.com/ses/)
 3. „SendGrid“ (sendgrid.com)
 4. „Mandrill“ (mandrill.com)

„Amazon SES“
„Sendinblue“
„SendGrid“
Mandrill

Tačiau prieš pradėdami nagrinėti, atsakykime į svarbiausius klausimus, kurie dažnai iškyla dėl SMTP serverių.

El. Laiškų siuntimo problema, apibendrinta

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, tai atskirti du pagrindinius el. Pašto tipus, kuriuos svetainė ar žiniatinklio paslauga gali siųsti savo auditorijai: masinis el. paštas ir sandorio el.

 • Pirmasis yra tai, kas klasikiškai vadinama el. Pašto rinkodara. Čia sukuriate standartinę el. Pašto kampaniją ir ją siunčiate keli gavėjai (jūsų abonentų sąrašas) vienu metu.
 • Pastarasis yra tai, ką jūs siunčiate pavieniai gavėjai – tai tiesioginis bendravimas vienas su kitu – pagrįstas to gavėjo veiksmu ar neveikimu. Mažiau ar daugiau, el. laišką suaktyvina gavėjas būti siunčiami jų kryptimi.

Visas antras dalykas – elektroninis el. Paštas – yra šiandienos tema.

Operatyvinis el. Paštas dažnai yra svarbiausias el. Paštu paremto ryšio tipas tarp verslo / svetainės ir jų auditorijos ar klientų bazės. Trumpas pasakojimas, jei turite įrankį ar programą, ar svetainę, ar papildinį, ar interneto paslaugą ir t. T., Ir norite, kad tas dalykas automatiškai galėtų bendrauti su vartotojais, remiantis konkrečiais aktyvikliais. tai yra tada, kai įvyksta el. pašto adresas.

Tokiu atveju nespustelėkite nė vieno "siųsti" mygtukas ranka. Vietoj to, įrankio algoritmas nusprendžia, kada siųsti el. Laiškus. Kaip ir rodo vardas, el. Paštas yra išsiųstas kai įvyksta operacija ir asmeniui reikia pranešti apie tai. Šie el. Laiškai yra svarbūs tik konkrečiam gavėjui ir dažnai yra labai suasmeninti. Pagalvokite apie tokius dalykus:

 • paskyros kūrimo el. pašto adresai – "pasveikinimo el. laiškai"
 • el. pašto užsakymo patvirtinimo el. laiškai, pirkimo kvitai, prekių krepšelio atsisakymo el. laiškai ir visos kitos su krepšeliu susijusios žinutės
 • pranešimai, susiję su vartotojo abonemento veikla (pvz., slaptažodžio priminimai)
 • produktų pranešimai, vartotojo abonemento pranešimai ir kt.
 • "kažkas atsakė į jūsų komentarą" -el. laiškai ir kt.

Operacijų el. Paštas iš esmės paliečia svarbias su operacijomis susijusias problemas, todėl jūs tikrai norite, kad jūsų gavėjai gautų tuos, kurie buvo pristatyti be nesėkmės, ir greitai!

Ir būtent dėl ​​to, ar kartais trūksta rezultatų, kyla problemos. Jei tik pradedate nuo tiesioginių ryšių el. Paštu, jums gali kilti pagunda atlikti vieną iš dviejų dalykų:

Nerekomenduojamos geriausių SMTP serverių siūlomos paslaugų alternatyvos:

 • Pirmoji galimybė yra siųsti žinutes tiesiai per interneto serverį. Tai galima padaryti naudojant, tarkime, PHP pašto () funkciją ar panašias kitų technologijų funkcijas. Tačiau čia galite susidurti su kai kuriomis pristatymo problemomis. Ypač jei naudojate bendrą žiniatinklio serverį, serverio IP jau gali būti įtrauktas į kai kuriuos šlamšto juodus sąrašus, tai neleis jūsų el. Laiškams iš karto pristatyti. Be to, pastebėsite, kad kiekvienas žiniatinklio priegloba riboja el. Laiškų, kuriuos jums leidžiama siųsti prieš patekant į bėdą, skaičių. Štai šaunus šaltinis apie tai sudarė „MailPoet“ vaikinai.
 • Antroji alternatyva yra „Gmail SMTP“. Aš žinau, kad tai nėra ypač į ateitį orientuota sąranka, tačiau „Gmail“ vis tiek leidžia siųsti iki 500 el. Laiškų per dieną. Jei tikrai norite, galite integruoti jį į savo svetainę (įtraukta į „WordPress“) ar programą per standartinius SMTP nustatymus. . Privalumas yra tas, kad jūs gaunate savo el. Laiškus iš „Gmail“ serverių, o tai turėtų būti geriau tiekiami. Vis dėlto vis dar nėra tobulas.

Visa tai lemia paprastas faktas, kad viršijus tam tikrą kiekį el. Pašto tvarkymas savarankiškai tampa gana neprotingas.

Taigi čia pasirodo vieni geriausių SMTP teikėjų ir paslaugų, kurie mums sutaupo daug galvos skausmo ir leidžia mums pasirūpinti savo el. Pašto adresu.

"Ar negaliu tiesiog naudoti „Mailchimp“?" – Jūs klausiate

Na, taip, galite. Bet taip pat ne.

Neši su manimi:

Visų pirma, „Mailchimp“ yra gana brangus… tai, apie ką mes kalbėjome eidami pigesnes „Mailchimp“ alternatyvas. Antra, pagal nutylėjimą jis nepalaiko operacijų el. Pašto.

Standartinių „Mailchimp“ naudojimas puikiai tinka didelėms el. Pašto kampanijoms. Bet jei norite nusiųsti vieną el. Laišką vienam gavėjui ir suaktyvinti jį pagal asmens veiksmus (ar neveikimą), tada tai nebus labai naudinga. Jūs negalite automatizuoti tokio dalyko per se naudodamiesi numatytuoju „Mailchimp“.

Tačiau galite naudoti „Mailchimp“ priedą – daiktą, anksčiau vadintą „Mandrill“.

Dar anuomet dar ne taip seniai „Mandrill“ buvo turbūt geriausias sprendimas tarp geriausių SMTP paslaugų teikėjų ten. Bet po to, kai ją įsigijo „Mailchimp“, kainos pakilo ir didelis „Mandrill“ ankstesnės vartotojų bazės fragmentas nusprendė pereiti prie alternatyvių sprendimų. Bet daugiau apie tai per minutę.

Visa tai pasakius, įsitraukime į atskiras įmones ir pakalbėkime apie tai, kas jose yra gerai ir blogai.

1 turas: kainodara palyginti su kiek el. Laiškų galite išsiųsti

Pradėkime nuo turbūt pirmosios detalės, kurią visi nori žinoti, kalbėdami apie geriausią SMTP tiekėją rinkoje: kainodara ir kaip ji susijusi su el. Laiškų, kuriuos jums leidžiama siųsti, skaičiumi.

Geriausios SMTP teikėjų kainos

„Amazon SES“
„Sendinblue“
„SendGrid“
Mandrill
Nemokamai: iki 62 000 el. Laiškų per mėnesį, tačiau čia galioja specialios sąlygos. Nemokamos pakopos pranašumais galite naudotis tik tuo atveju, jei esate „Amazon EC2“ vartotojas ir "kai tiesiogiai ar per „AWS Elastic Beanstalk“ skambinate „Amazon SES“ iš „Amazon EC2“ egzemplioriaus."Nemokama: iki 9000 el. Laiškų per mėnesį. Apribota iki 300 el. Laiškų per dieną.Nemokamas bandymas: galioja 30 dienų, per kurį galite išsiųsti iki 40 000 el. Laiškų. Tada siųskite 100 per dieną nemokamai amžiams.Nemokamas bandymas: Iš viso 2000 nemokamų el. Pašto kreditų (siuntimų). Kai jų nebebus, turite naujovinti į mokamą „Mailchimp“ sąskaitą ir pradėti pirkti daugiau „Mandrill“ kreditų, kad galėtumėte toliau siųsti el. Laiškus.
0,10 USD už 1 000 el. Laiškų + 0,12 USD už išsiųstų priedų GB.
1 USD už 10 000 el. Laiškų
25,00 USD per mėnesį: iki 40 000 el. Laiškų per mėnesį.
6,25 USD už 10 000 el. Laiškų
14,95 USD per mėnesį: iki 40 000 el. Laiškų per mėnesį.
3,73 USD už 10 000 el. Laiškų
40 USD per mėnesį: iki 25 000 el. Laiškų.
16 USD už 10 000 el. Laiškų
39 USD per mėnesį: iki 60 000 el. Laiškų.
6,50 USD už 10 000 el. Laiškų
29,95 USD per mėnesį: iki 100 000 el. Laiškų.
2,99 USD už 10 000 el. Laiškų
60 USD per mėnesį: iki 50 000 el. Laiškų.
12 USD už 10 000 el. Laiškų
66 USD per mėnesį: iki 120 000 el. Laiškų.
5,50 USD už 10 000 el. Laiškų
79,95 USD per mėnesį: iki 180 000 el. Laiškų.
4,44 USD už 10 000 el. Laiškų
80 USD per mėnesį: iki 75 000 el. Laiškų.
10,67 USD už 10 000 el. Laiškų
Visuose planuose saugomas neribotas kontaktų skaičius.Galite laikyti iki 2000 kontaktų be papildomų mokesčių. Tada kiekvienas 10 000 naujų kontaktų yra + 10 USD / mėn.Aš apskaičiavau visas aukščiau nurodytas pakopas pagal Mandrill be reikalo sudėtingą kainų nustatymo modelį, daugiau apie kurį žemiau. Be to, pagrindinė mėnesinė „Mailchimp“ narystė buvo įtraukta į aukščiau nurodytą kainodarą.
„Amazon SES“ „Sendinblue“ „SendGrid“ Mandrill

Akivaizdu, kad kambaryje yra dramblys. Arba veikiau du drambliai. Pradėkime nuo pirmojo:

„Amazon“ kainos yra daug mažesnės nei to, ko imasi visi kiti, todėl iš pirmo žvilgsnio jos atrodo kaip geriausias pasirinkimas sąraše. Tačiau „Amazon SES“ yra tikrai paprastas sprendimas. Turiu omenyje, kad tai tiesiog leidžia siųsti el. Laiškus per „Amazon“ API arba SMTP, ir tai yra beveik viskas.

Aptarsime konkrečias kiekvieno iš šių geriausių SMTP teikėjų siūlomas funkcijas, tačiau kol kas atminkime, kad „Amazon“ neteikia jokios analizės, šablonų, ataskaitų ar kitų naudingų įrankių, išskyrus tik neapdorotą galimybę siųsti jūsų el. Čia esate daugiau ar mažiau vienas.

Taigi, atsižvelgiant į kainą, „Amazon“ iš tiesų galėtų būti puikus sprendimas įmonėms, kurios iš tikrųjų veikia masto ir kas mėnesį siunčia milijonus el. Laiškų. Panašiu atveju, net jei jiems reikia investuoti į savo pasirinktus statistikos ar kitų susijusių funkcijų mechanizmus, dienos pabaigoje sutaupytos lėšos, atsirandančios atsižvelgiant į siunčiamų el. Laiškų kiekį, vis tiek daro viską vertą. Tačiau daugumai įmonių ar „WordPress“ svetainių dirbti su „Amazon“ gali būti gana sunku. Pigiai, bet sunku.

Dėl šios priežasties nepatariu vertinti kainos tik renkantis. Visada tai yra laiko ir pastangų, reikalingų viskam nustatyti, santykis su galutine kaina. Kitaip tariant, jums tikriausiai bus geriau su šiek tiek brangesniu sprendimu, tačiau su tuo, kuris padės jums atlikti visą sunkų techninį sunkų kėlimą..

Pagaliau apie Mandrillą. Pirmiausia, „Mandrill“ dabar yra „Mailchimp“ priedas. Tai reiškia, kad jums norint naudotis „Mandrill“, pirmiausia turite būti „Mailchimp“ mokančiu klientu. Pigiausias planas yra 20 USD / mėn. Tada turite pridėti „Mandrill“ kainą.

TJO, „Mandrill“ kainodara yra sudėtinga, daugiausia norint paslėpti, kaip iš tikrųjų brangu naudotis paslauga. Jei nežinote, tai, ką perkate su „Mandrill“, iš tikrųjų nėra "el" kaip jūs darote su „Amazon“ ir kitais SMTP teikėjais. Su „Mandrill“ jūs perkate "blokuoti" iš 25 000 el. Jų kainos svyruoja nuo 20 USD iki 10 USD už bloką.

 • Jei ketinate siųsti, tarkime, 100 000 el. Laiškų, jums reikia 4 blokų, kurių kiekviena kainuoja 20 USD, taigi iš viso 80 USD + „Mailchimp“ prenumeratos kaina.
 • Bet jei norite išsiųsti 1 mln. El. Laiškų, jums reikia 40 blokų, kurių kiekviena kainuoja 18 USD, o tai vėl yra 720 USD ir daugiau, jūsų „Mailchimp“ narystė.

Ir kaip matai, kainos už "Išsiųsta 10 tūkst. El. Laiškų" taip pat nėra tokie patrauklūs. Pradinio lygio planas siekia 16 USD už 10 000 el. Laiškų, o tai yra daugiau nei siūlo visi kiti.

Galiausiai atminkite, kad aukščiau pateiktos kainos yra skirtos tik platinti el. Paštu. Jie neapima tokių dalykų, kaip, pavyzdžiui, skirtas IP, kuriuos galite būti priversti pirkti atskirai, atsižvelgiant į el. Pašto operacijos dydį..

Norėdami suteikti jums supratimą apie kainą, „Sendinblue“ imasi 12 USD / mėn skirta IP, tuo tarpu „SendGrid“ apima vieną nemokamai, jei planai viršija 79,95 USD / mėn. (papildomi IP yra 20 USD / mėn.). Prie „Amazon“, tam skirti IP yra 24,95 USD / mėn.

Galbūt jus taip pat domina šie straipsniai:

 • 5 geriausi „WordPress“, palyginti su 2020 m., Prieglobos paslaugų teikėjais
 • Palyginti 6 geriausi serverių prieglobos paslaugų teikėjai – įperkama & Galingas
 • 6 geriausi el. Pašto paslaugų teikėjai, palyginti su 2020 m. ✉️

2 turas: Mastelio keitimas

Mastelis yra vienas iš pagrindinių privalumų, jei el. Laišką tvarko išorinis SMTP tiekėjas. Jei naudojate savo el. Pašto infrastruktūrą – tvarkote savo serverius – mastelio keitimas tampa labai sunkus. Jei kada nors norėsite pasakyti, tarkime, dvigubai daugiau el. Laiškų, tai gali reikšti ir serverio infrastruktūros padvigubėjimą.

Tačiau naudojant išorinį SMTP tiekėją tokios problemos nėra. Šios paslaugos yra pajėgios tvarkyti bet kokį tūrį, kurį jūs jiems metate, arba, veikiau, bet kokį tūrį, kurį norite, kad jie galėtų "mesti."

Naudodamiesi tokiais sprendimais, kaip „Amazon SES“, galite padidinti savo apimtį beveik neribotą laiką ir tikrai daugiau nei to gali prireikti bet kokiam smulkaus ar vidutinio verslo verslui iš operacijų el..

Yra tikimybė, kad jei jums atliekama operacija, kuriai reikia daugiau nei 2 mln. El. Laiškų kiekvieną mėnesį, tada jūs jau puikiai žinote, kokie yra jūsų specifiniai poreikiai ir su kuria įmone norite dirbti, todėl susitelkime tik į mažesnius nei tikslai skaičius. šio palyginimo.

Visos šiame sąraše pateiktos įmonės daugiau nei gali leisti jums kiekvieną mėnesį siųsti daugiau nei 1 mln. El. Laiškų. Vienintelis dalykas, dėl kurio turite nerimauti, yra sąskaitos dydis..

Deja, ne visi geriausi SMTP paslaugų teikėjai turi tokį aiškų kainų nustatymo modelį kaip „Amazon“, kai dvigubai padidinus jūsų apimtį iš esmės reikia padvigubinti sąskaitą.

Kai kuriose įmonėse augant jūsų apimčiai, jūsų išlaidos gali išaugti dar sparčiau. Čia yra pakoreguota kainų lentelė, kurią aš apskaičiavau, remdamasis kiekvienos įmonės oficialia kainodara. Konkrečiau kalbant, kiek kainuoja 1 mln. Laiškų siuntimas kiekvieną mėnesį su kiekviena įmone:

SMTP tiekėjo įkainiai už 1 000 000 išsiųstų el. Laiškų

„Amazon SES“
„Sendinblue“
„SendGrid“
Mandrill
100 USD už 1 mln. El. Laiškų603 USD už 1 mln. El. Laiškų399,95 USD už 1 mln. El. Laiškų740 USD už 1 mln. El. Laiškų

Jei ieškote prieinamos „Amazon SES“ alternatyvos, „Sendinblue“ yra tinkamiausia. Nors jis yra šiek tiek brangesnis, jis yra labiau funkcijų turtingas sprendimas nei „Amazon SES“.

3 turas: Savybės

Kiekvienas iš šių geriausių SMTP tiekėjų siūlo API, kurios leidžia siųsti el. Laiškus per savo programą, žiniatinklio įrankį ar bet kurią kitą jūsų kuriamos programinės įrangos dalį. Be to, kai kurie iš jų taip pat suteikia papildomų funkcijų, leidžiančių, pavyzdžiui, siųsti el. Laiškus tiesiogiai per paties teikėjo sąsają. Tačiau po gaubtu yra daug daugiau.

Pateikiame apžvalgą, ką jums suteikia kiekvienas iš geriausių SMTP teikėjų, pateiktų palyginant:

„Amazon SES“

 • Iš esmės viskas, ko jūs gaunate, yra jų API ir SMTP.
 • Pagrindiniai sėkmingų pristatymų, skundų ir atmestų ar atmestų pranešimų numeriai.

Mandrill

Jei norite net pirmiausia naudoti „Mandrill“, turite būti apmokamoje „Mailchimp“ sąskaitoje, kad gautumėte viską, ką ten galite įsigyti. Štai viskas „Mailchimp“ funkcijų sąrašas. Be to, „Mandrill“ modulis suteikia jums:

 • Optimizuota pristatymo infrastruktūra (pvz., Visame pasaulyje paskirstyta infrastruktūra, keli domenai vienai paskyrai ir dar daugiau).
 • El. Pašto šablonai (net jei „Mandrill“ dabar yra „Mailchimp“ dalis, jo siūlomi įrankiai, susiję su el. Pašto dizainu, ir šablonai nėra tokie tvirti).
 • Nuodugni analizė (ieškomas veiklos žurnalas, automatinis žymėjimas, el. Pašto stebėjimo parinktys ir dar daugiau).
 • Padalijimo bandymai ir palyginamosios ataskaitos.
 • Pritaikomos siuntimo parinktys ir balta etiketė.

„Sendinblue“

 • Galite siųsti operacijų el. Laiškus ir standartines el. Pašto kampanijas.
 • Yra visa vartotojo grupė, per kurią galite siųsti el. Laiškus rankiniu būdu.
 • Yra rinkodaros automatizavimo funkcijos.
 • Yra SMS žinučių siuntimas.
 • Nuvilkite el. Pašto šablonus.
 • Gera statistika ir ataskaitos apie jūsų el. Laiškų našumą.
 • El. Pašto duomenų importavimo / eksporto funkcijos.
 • Saugokite abonentų sąrašus ir segmentuokite juos, jei norite.
 • „Sendinblue“ taip pat siūlo daug kitų įdomių šalutinių funkcijų, tokių kaip, pavyzdžiui, naujas pokalbių modulis. Tai taupo jus nuo to, kad turite gauti pokalbių funkciją iš trečiosios šalies (sutaupysite pinigų).

„SendGrid“

 • API palaikančios „Node.js“, „Ruby“, „Python“, „Go“, PHP, „Java“ ir C #.
 • Saugi siuntimo aplinka (pavyzdžiui, dviejų veiksnių autentifikavimas siunčiant).
 • Galite siųsti operacijų el. Laiškus ir standartines el. Pašto kampanijas.
 • Puikus el. Pašto kūrėjas su nuvilkimu ir pranešimų šablonais.
 • Planavimas, segmentavimas, A / B testavimas ir kitos rinkodaros funkcijos.
 • Analizė realiuoju laiku, matavimų siuntimas, pristatymo rodikliai, atmetimas, šlamšto ataskaitos, nuorodų paspaudimai, atidaryti, atsisakyti prenumeratų ir dar daugiau.

Dienos pabaigoje, kai pasirenkate sau geriausią SMTP teikėją, kartais didžiausią skirtumą daro papildomos privilegijos. Pavyzdžiui, kiekvienas šio sąrašo žaidėjas gali išsiųsti labai daug el. Laiškų ir turi puikų pristatymą. Bet tuo pačiu metu tik keli iš jų suteikia jums tikrai gerus įrankius el. Pašto šablonų kūrimui arba suteikia gerą statistiką ir A / B testavimo funkcijas..

Visa tai padidina jūsų bendrą vartotojo patirtį ir dalykus, kuriuos galite padaryti naudodami savo operacijų el. Laišką (arba standartinį rinkodaros el. Laišką). Arba sakant kitaip, jei jūsų paslaugų teikėjas suteikia jums tik įrankius el. Laiškams siųsti ir nieko daugiau, tai jūs turite ateiti pro duris jau labai optimizuotu procesu, rinkodaros planu ir bendra gera strategija, ko norite daryti.

Tačiau kuo daugiau gausite iš SMTP teikėjo, tuo daugiau galėsite pakeistis ir tokiu būdu jūsų el. Pašto adresai bus veiksmingesni. Priklausomai nuo to, ko jums reikia, viena paslauga gali būti geresnė už kitą. Bendra nykščio taisyklė yra pabandyti peržvelgti galimas kiekvienos iš jų funkcijas ir pabandyti nuspręsti, kurie iš jų jums tikrai patinka, o kokių trūksta kitiems geriausiems SMTP teikėjams. Tokiu būdu galite rasti tobulą funkcijų derinį. Be to, atminkite, kad jei jums tikrai trūksta tam tikros paslaugos teikėjo funkcijos, mažai tikėtina, kad jie šią funkciją pristatys bet kada. Tikriausiai tokiu atveju geriau pasirinkti alternatyvą.

Pavyzdžiui, kad ir koks didelis yra „Amazon SES“, el. Laiškus galite siųsti tik per jį. Nėra šablonų. Nėra geros statistikos. Nėra rinkodaros priemonių. Aš turiu omenyje, kad tai tikrai pirmoji lyga, kai reikia siųsti tuos el. Laiškus, tačiau jūs nieko daugiau negaunate.

Ir aš kalbu ne tik apie tokius dalykus kaip sudėtingos vartotojo sąsajos ar vilkimo šablonai. Kiti SMTP teikėjai taip pat dažnai įtraukia tam skirtus IP, SPF ir DKIM autorizaciją (kad būtų aišku, kad jūsų el. Pašto adresai nebuvo suklastoti – PDF tolesniam skaitymui), IP žemėlapių sudarymo ir dar daugiau, kai kurie iš jų yra svarbūs norint, kad jūsų el. Paštas būtų įvertintas kaip tikras.

Nors „Amazon SES“ taip pat leidžia tai padaryti, el. Pašto autentifikavimas naudojant SPF naudojant SES ir DKIM įrašų nustatymas nėra atliekami automatiškai.

Štai kaip tai veikia su kitais SMTP teikėjais:

Geriausi SMTP tiekėjai – SPF ir DKIM informacija

„Sendinblue“
„SendGrid“
Mandrill
SPF ir DKIM parašai įtraukti ir tvarkomi naudojant „Sendinblue“ domenų pavadinimus.„SendGrid“ automatiškai gali valdyti jūsų DKIM ir SPF įrašus. Tiek dėžutėje, tiek pridėjus tam skirtus IP.Tinkinti SPF ir DKIM įrašai pagal numatytuosius nustatymus yra įtraukti į visas paskyras.
Taip pat yra galimybė jas įgalinti savo domene.Savo el. Laiškus taip pat galite siųsti naudodamiesi privačiu IP adresu arba IP telkiniu.

4 turas: Vartotojo apžvalgos

Štai ką žmonės galvoja apie kiekvieną iš geriausių SMTP tiekėjų:

„Amazon SES“

Vidutinis vartotojo įvertinimas: 4,2 / 5

Apžvalgos pavyzdys:

„Amazon SES“ turi didesnį pristatymo greitį, nes tai užtikrina, kad pašto turinys yra saugus ir jo neužima šlamšto filtrai. […] Mastelio keitimas yra dar viena priežastis, kurią man patinka „Amazon SES“.

Pagalba klientams nėra gera. Trūksta išplėstinės analizės duomenų ir tik stebimi duomenys – pateiktų ir sugrąžintų el. Laiškų skaičius.

„Sendinblue“

Vidutinis vartotojo įvertinimas: 4,0 / 5

Apžvalgos pavyzdys:

Priemonė yra paprasta ir lengvai mokoma. Jis turi keletą puikių funkcijų, tokių kaip automatizavimas ir vizualizacija nemokamame variante. […] Kitas geras dalykas yra tai, kad toje pačioje vietoje galite turėti ir el. Pašto, ir operacijų.

Didžiausias apribojimas yra tai, kad nėra A / B testavimo, nors jūs galite tai įveikti pakartodami kampanijas.

„SendGrid“

Vidutinis vartotojo įvertinimas: 3,6 / 5

Apžvalgos pavyzdys:

Tai lengva integruoti ir jame yra daug dokumentų, kad galėtumėte turėti puikių naujokų patirties.

Aš labai mėgstu „Butlabel“ konfigūracijos paprastumą ir išsamius duomenis, kurie rodo el. Pašto veiklos sklaidos kanalą.

Manau, kad kartais dokumentacija gali būti šiek tiek trumpa. Atrodo, kad jie turi skirtingą terminiją dalykams, kuriuos buvo galima paaiškinti daug lengviau.

Mandrill

Vidutinis vartotojo įvertinimas: 4,3 / 5

Apžvalgos pavyzdys:

Išeinantis tiesioginis el. Laiškų srautas – puikus turinio tikrinimui. Galimybė greitai filtruoti statistiką pagal šabloną ir datą. Automatinės analizės stebėjimo žymos. Pakankamai greitas klientų aptarnavimas.

Nauja „Mandrill“, kaip mokamų „Mailchimp“ paskyrų, integracija tikrai sumažina jos, kaip atskiro įrankio, naudingumą..

5 turas: „WordPress“ integracija

Tam yra dvi pusės:

Pirma, jei turite pasirinktinę „WordPress“ sąranką, pvz., Žiniatinklio įrankį, veikiantį „WordPress“, didelę el. Prekybos svetainę ar bet ką kitą, kas yra unikali ir nėra standartinė „WordPress“ tinklaraščio diegimo programa, – greičiausiai viską rankiniu būdu integruosite naudodami API, kurią teikia jūsų SMTP.

Panašu, kad su visomis API yra lengva sąveikauti, ir visos jos teikia PHP ir kitų įprastų technologijų sluoksnius. Taigi, padaryta ir padaryta.

Antra, jei norite paprasčiau naudoti nurodytą SMTP teikėją – pavyzdžiui, patys suaktyvinti el. Laišką ar nusiųsti net standartinį naujienlaiškį – tai galite padaryti naudodamiesi keliais „WordPress“ papildiniais..

Čia yra geriausi šiame sąraše esantys SMTP teikėjai, kurie turi savo papildinius:


„SendGrid“ „SendGrid“

Autorius (-ai): „SendGrid“

Dabartinė versija: 1.11.8

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Vasario 14 d

sendgrid-email-delivery-simplified.1.11.8.zip


60% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.6 + reikalinga


Naujienlaiškis, SMTP, el. Pašto rinkodara ir prenumeratos formos, kurias pateikė „Sendinblue“ Naujienlaiškis, SMTP, el. Pašto rinkodara ir prenumeratos formos, kurias pateikė „Sendinblue“

Autorius (-ai): „Sendinblue“

Dabartinė versija: 2.9.16

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 22 d

mailin.zip


90% reitingai


50 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.4 + reikalinga

+ pora priedų „WooCommerce“, „Ninja“ formos, Gravitacijos formos, ir Lengvas skaitmeninis atsisiuntimas.


Siųskite el. Laiškus naudodami „Mandrill“ Siųskite el. Laiškus naudodami „Mandrill“

Autorius (-ai): „Miller Media“ (Mattas Milleris)

Dabartinė versija: 1.2.9

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Balandžio 30 d

siųsti elektroninius laiškus su rankiniu būdu.1.2.9.zip


100% reitingai


+ 4000 diegimų


WP 3.0 + reikalinga

Originalus „Mandrill“ papildinys „wpMandrill“ nebuvo atnaujintas per ketverius metus, tačiau galite naudoti prieš kurį laiką išleistą šakutę versiją.

Be tų, galite naudoti ir „MailPoet“. Papildinys leidžia pasirinkti alternatyvų siuntimo mechanizmą – viskas, ko jums reikia, yra jūsų SMTP ryšio informacija.


„MailPoet“ - el. Laiškai ir informaciniai biuleteniai „WordPress“ „MailPoet“ – el. Laiškai ir informaciniai biuleteniai „WordPress“

Autorius (-ai): „MailPoet“

Dabartinė versija: 3.47.1

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Gegužės 26 d

pašto dėžutė.3.47.1.zip


92% reitingai


100 000 ir daugiau įdiegimų


WP 4.7 + reikalinga

Tiesą sakant, tai galbūt šiuo metu yra pats funkcionaliausias būdas dirbti su SMTP naudojant „WordPress“.

Išvada: kas laimi tarp geriausių SMTP tiekėjų

Tiesą sakant, negaliu išskirti vieno geriausio SMTP teikėjo, kuris laimi visuose frontuose. Bijau, kad nėra tokio dalyko. Tačiau vis tiek galime susiaurinti dalykus, remdamiesi tam tikromis ypatybėmis, kurios yra svarbiausios jūsų požiūriu.

Kur jūs matote save iš tokio spektro:

 • Svarbiausia yra kaina! Noriu pigiausio, bet kartu ir labai patikimo sprendimo.
 • Man rūpi tik el. Laiškų siuntimas. Papildomos funkcijos nėra svarbios.
 • Aš kažkur per vidurį …
 • Noriu gauti puikių SMTP ir el. Pašto rinkodaros funkcijų, tačiau taip pat noriu, kad viskas būtų prieinama.
 • Taip pat noriu pasinaudoti labai optimizuotomis rinkodaros priemonėmis, pagalbininkais ir šablonais.
 • Noriu, kad galėčiau siųsti ne tik operacijų el. Laiškus, bet ir standartines el. Pašto kampanijas.

Spustelėkite čia norėdami parodyti „Sendinblue“
„SendGrid“

 • Aš turiu per daug pinigų ir reikia juos kažkur išleisti.

Spustelėkite čia norėdami atskleisti Mandrill

Ką manote apie geriausius SMTP tiekėjus, kuriuos pasirinkome rodyti šiame įraše? Ar išbandėte kurį nors iš jų? Nesivaržykite pasidalyti savo patirtimi žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector