[Atvejo analizė, 2 DALIS] Nuo 0 iki 4000 … Kaip mes sudarėme savo el. Pašto adresų sąrašą – viskas nuo atvirų kainų iki PR

[Atvejo analizė, 2 DALIS] Nuo 0 iki 4000 … Kaip mes sudarėme savo el. Pašto adresų sąrašą – viskas nuo atvirų kainų iki PR

[Atvejo analizė, 2 DALIS] Nuo 0 iki 4000 … Kaip mes sudarėme savo el. Pašto adresų sąrašą – viskas nuo atvirų kainų iki PR
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tai yra 2 el. Pašto rinkodaros atvejo analizės dalis. 1 DALYJE aptarėme savo bendrąją sąrašų kūrimo ir el. Pašto rinkodaros strategiją, mūsų augimo tempą, prenumeratos formas, kurias naudojame, įrankius, kuriuos naudojame šioms formoms vykdyti, koks yra mūsų el. Pašto paslaugų teikėjas ir kodėl, ir kaip mes įtikiname žmones Prenumeruoti. Prieš pradėdami naudotis šia dalimi, būtinai patikrinkite.


Kadangi jau aptarėme viską, kas susiję su el. Pašto rinkodara, kas vyksta pačiame tinklaraštyje, šiandien susitelkime į tai, kas vyksta mūsų abonentų gautuosiuose.

Kitaip tariant, štai viskas apie mūsų siunčiamus el. laiškus, gautus rezultatus, mūsų vykdomos kampanijos ir tt Ir svarbiausia, kas veikia, o kas ne.

Siunčiamų el. Laiškų rūšių apžvalga

Paprastai yra dviejų rūšių el. Laiškai, kuriuos dažniausiai siunčiame:

 • "Nauji pranešimai" – kur mes pasakojame žmonėms apie ką nors naujo, skelbiamą tinklaraštyje.
 • "Išskirtinis turinys" – vadovai, vadovėliai, kita informacija, kuri niekur neskelbiama, – dalykai, sukurti tik informaciniam biuleteniui.

Taip pat turėčiau pridurti, kad nė vienas iš mūsų el. Laiškų nėra visiškai automatizuotas. Tai reiškia, kad nauji pranešimai nėra generuojami tiesiai iš RSS, arba nėra nukopijuoti ir įklijuoti iš pranešimo turinio. Juos rašome po vieną kiekvieną kartą. Tai darydami galime išsamiai paaiškinti, kas yra kiekviename įraše ir kodėl kažkas norėtų jį perskaityti.

"O ką jau kalbėti apie paaukštinimą?"

Aš girdžiu tave. Paprastai el. Laiškų neatskiriame "turinys" prieš "skatinimas." Galite teigti, kad kiekviename el. Laiške visada yra kažkas reklamuojami vienaip ar kitaip. Galų gale, kai mes paminime tinklaraščio įrašą ar naują mūsų temą, tai vis tiek yra reklama. Iš esmės, kai el. Laiško tekste yra tiesioginių nuorodų (kurios visada yra), galite pasakyti, kad tai tam tikru mastu yra reklaminis el..

Atsižvelgiant į tai, mes niekada nesiunčiame vien tik į prekybą orientuotų el. Laiškų. Kiekviename pranešime visada yra unikali ir naudinga informacija.

"O filialų saitai?"

Taip, mes naudojame juos, tačiau nedalyvaujame jokiuose vykstančiuose produktų pristatymuose. Į filialų nuorodas, kurias mes įtraukiame, visada yra pavieniai programinės įrangos / įrankių / paslaugų, susijusių su el. Laiško tema, paminėjimai ir nepriklauso jokiai didesnei kažkokių schemų schemai..

Standartinio el. Pašto pranešimo struktūra

Nesvarbu, ar tai pranešimas po pranešimo, ar išskirtinis turinys, struktūra yra labai panaši.

Štai pavyzdys, pateiktas prieš kelias savaites:

el.pašto pavyzdys

Nuo viršaus:

 1. (Nematoma) Temos eilutė, kuri ne visada turi būti 100% susijusi su el. Laiško turiniu (šiuo atveju tai buvo: "Reikia „WordPress“ statistikos").
 2. Bendras labai paprastas dizainas. Tai vis tiek HTML struktūra, bet tik minimali. Pagrindinis pranašumas yra tai, kad jis nėra per daug šaukiamas ir gražiai atvaizduojamas mobiliajame telefone. Iš esmės vienintelis prekės ženklas yra logotipas.
 3. Įvadas. Įvadai, kuriuos naudojame, skiriasi el. Paštu. El. Paštu. Kartais jie būna trumpesni, kartais ilgesni. Kartais labiau faktinis, kartais labiau paremtas istorija. Asmeniškai aš niekada netikėjau, kad reikia saugoti savo žinutes tiek ilgomis, tiek trumpomis, o vietoj to, kas tinka pasakojimui (plačiau apie tai palaikydami duomenis per minutę). Galų gale įžanga skirta skaitytojui pereiti prie turinio / nuorodos, taip pat pranešti, kodėl šis turinys / nuoroda jiems įdomi..
 4. Pagrindinės nuorodos. Mes naudojame du iš jų: vaizdą ir mygtuką. Aš sakyčiau, kad pagrindinė nuoroda yra mygtukas ir kad vaizdo nuoroda yra ten, kad sugautų tai, kas tik spustelėja vaizdą impulsyviai.
 5. Pats vaizdas. Šis paveikslėlis yra ne tik nuoroda, bet ir skirtas padaryti el. Laišką patrauklesnį, kad jis išsiskirtų iš ankstesnių el. Laiškų. Tai paprastas vaizdinis užuomina.
 6. Papildomos nuorodos blokuojamos. Plačiau apie tai per minutę.
 7. Puikus atspaudas. Šiuo metu el. Laiškas yra baigtas, ir liko tik viena šalutinė informacija, kuri vis tiek turėtų rasti vietą kiekviename komerciniame el. Laiške – kuris visada yra informacinis biuletenis. Čia yra šie dalykai: informacija apie tai, kodėl kažkas gauna šį el. Laišką, nuoroda atsisakyti prenumeratos, mūsų verslo adresas, filialo atskleidimas (pagal numatytuosius nustatymus šablone turime jį, nors tik nedidelėje mūsų el. Laiškų dalyje yra dukterinių įmonių nuorodos).

Dažnis

Šiuo metu el. Laiškus siunčiame, kai bus paskelbtas naujas įrašas, kuris paprastai būna kas antrą pirmadienį ir penktadienį bei kas antrą trečiadienį.

Be to, tuos išskirtinio turinio el. Laiškus siunčiame bet kada … gerai, kada tik jaučiamės. Tikriausiai tai galime padaryti geriau ir pristatyti kažkokį kalendorių.

Apibendrinant, kiekvieną savaitę išsiunčiame maždaug po du el. laiškus į mūsų pagrindinį tinklaraščių sąrašą.

Mūsų naudojamos nuorodos – kas, kodėl ir kaip

Kaip jau minėjau keletą aukščiau pateiktų pastraipų, el. Laiškuose dažniausiai nurodome keletą skirtingų nuorodų.

Pirma, yra dvi pagrindinės nuorodos: vaizdo ir mygtuko nuoroda:

vaizdas ir mygtukas

Šios dvi pagrindinės sąsajos yra gana nesudėtingos. Tiesiog norime pateikti pagrindiniam įrašui tiek informacijos, kiek reikia, ir įsitikinti, kad visi supras, apie ką kalbama..

Tada yra blokas, kuriame yra keletas papildomų nuorodų. Patinka taip:

links-block-copy

Priežastys, kodėl jis naudojamas, yra šie:

Tuo metu, kai kas nors perėjo dvi pagrindines nuorodas ir nebespustelėjo, tada jie arba visai nesidomi, arba žinutė jiems iki šiol nebuvo pakankamai įtikinama..

Šis papildomas nuorodų blokas skirtas tai ištaisyti ir galbūt sulaukti dar kelių paspaudimų. Jame mes susiejame su konkrečiomis straipsnio dalimis (atskirtomis HTML žymės). Naudojami inkarai yra tikroji straipsnio antraštė ir tam tikras mūsų rašomas tekstas naudojant tekstą.

Mes tai nustatėme šis nuorodų blokas sukuria 21% papildomų paspaudimų. (Kitas būdas tai pasakyti: tai padidina mūsų PR 21%.)

Dar vienas dalykas, kurį gausite naudodamiesi tokiu metodu, yra puikus jūsų tekstų rašymo galios tyrimas. Pvz., Čia yra viena iš mūsų ataskaitų (skirta el. Laiškui paminėti naujausią mūsų mokymo programą):

links-block-copy

Kaip matote, pirmoji frazė išsiskiria ir jai pavyko sulaukti daugiausiai papildomų paspaudimų. Tokio tipo duomenis galima tyrinėti įvairiais tikslais, pavyzdžiui, pavyzdžiui, pateikiant naujas turinio idėjas.

"O ką jau kalbėti apie teksto nuorodas ar net paprasto teksto el. Laiškus?"

Na, mes juos išbandėme. Tam tikru momentu mes padalijome savo sąrašą per pusę ir išsiuntėme tą patį el. Laišką kaip paprastą tekstą, naudodami standartinį dizainą.

Palyginimas:

split-email-1a
„split-email-1b“

Tikslūs rezultatai:

Dizainas:

split-email-1a-r
Paprastas tekstas:

split-email-1b-r

Kodėl skiriasi atvirosios normos? Tikriausiai dėl standarto A / A bandymo klaidingumas. Paprastai nekreipkite dėmesio į neapdorotus skaičius, o daugiau į procentus – PR.

Esu tikras, kad vis dar yra argumentų, susijusių su paprasto teksto el. Laiškais ir paprasto teksto nuorodomis. Bet mūsų atveju skirtumas tiesiog nėra pastebimas. Ir tai taip pat nėra statistiškai reikšminga:

Išbandyta naudojant http://getdatadriven.com/ab-significance-testIšbandyta naudojant http://getdatadriven.com/ab-significance-test

Dar viena nuorodos rūšis, su kuria mes eksperimentavome (ir toliau ją naudojame, kai tik yra prasmė), yra nuorodų nuoroda.

Pavyzdys:

trumpesnis kelias

Iš esmės nuorodų nuoroda yra skirta mūsų aistringiems gerbėjams – žmonėms, kurie nebūtinai nori praleisti laiką skaitydami el. Laišką, bet nori eiti tiesiai į tinklaraštį.

Žvelgdamas į mūsų statistiką, galiu pasakyti, kad jei nuorodos nuoroda yra el. Laiške, ji sudaro apie 36% paspaudimų iš to el. Laiško.

Kaip juo naudotis? Na, manau, yra tik vienas reikalavimas ir tai, kad jūsų el. Paštas turi būti pakankamai ilgas, kad iš tikrųjų turėtumėte vietos įtraukti nuorodos nuorodą. Ir būtent tai mes darome – kai tik yra pakankamai kopijų, kažkur pradžioje pateikiame nuorodą.

Paėmimas. Visada stenkitės sulaukti papildomų paspaudimų tiesiog į savo el. Laišką įtraukdami daugiau nuorodų. Tai gali būti taip paprasta, kaip tiesiog keletą kartų susiejimas su tuo pačiu URL (naudojant įprastas nuorodas ir nuorodų nuorodas). Tačiau, jei norite įsigilinti, sukurkite papročius įtvirtinti jūsų turinyje, ir tada keletą kartų susieti su tomis konkrečiomis straipsnio dalimis.

Atidaryti įkainiai ir PR, kuriuos gauname

Taigi aš ėmiausi paskutinių 20 mūsų kampanijų ir suskaičiavome skaičius. Įprasta atidaryti norma yra 26%.

Vidutinis PR yra 5,8 proc.. Bet aš netikiu, kad tai labai informatyvus skaičius. Turiu omenyje, kad tam didelę įtaką daro mūsų padalijami testai ir kiekviename el. Laiške esančių nuorodų skaičius.

nubrėžta statistika

Kitaip tariant, skaičiuojant PR yra keletas veiksnių, o į atvirus tarifus žiūrėti daug paprasčiau – kiekviename el. Laiške yra tik viena temos eilutė, o tai yra pagrindinis gavėjo sprendimo punktas..

Čia yra keletas išsamesnių statistinių duomenų. Vidutiniškai už kiekvieną mūsų siunčiamą el. Laišką:

5,3

5,3% paspaudimų gauname iš pagrindinės vaizdo nuorodos.
17,9

17,9% paspaudimų gaunama iš papildomų nuorodų bloko.
37,2

37,2% paspaudimų gaunama iš nuorodos nuorodos (el. Laiškams, kuriuose ji yra).

 
59,1

59,1% paspaudimų gaunama iš pagrindinio mygtuko saito.
 

Be to. Nenuostabu, kad dauguma paspaudimų ir atidarymų įvyksta per pirmąsias 24 valandas po el. Laiško išsiuntimo.

Tačiau įdomesnė statistika yra tai, kad 60,3% visų paspaudimų įvyksta per pirmąsias 5 valandas.

Čia pateiktas paspaudimų (žalios) ir atviros normos (mėlynos) paskirstymo pavyzdys vienos iš mūsų kampanijų laiko pavyzdyje. kiekvienas taškas yra valanda:

laiko juosta

Galimybė pamatyti tokio tipo skaičius ir statistiką būtent todėl mes nusprendėme naudoti kokybišką trečiosios šalies įrankį (mūsų atveju – „SendinBlue“) el. Laiškams siųsti. Net jei pigiau būtų dirbti su vienu iš „Amazon“ serverių arba tvarkyti viską namuose, tai nesuteiktų mums tokios įžvalgos.

Aš taip pat raginu jus eiti panašiu keliu … tiesiog išsirinkite savo el. Pašto paslaugų teikėją ir leiskite jiems atlikti sunkų kėlimą, kad jums nereikėtų jaudintis dėl tokių dalykų kaip pristatymas, skundai, šlamšto filtrai ir pan..

Ilga el. Pašto kopija ir trumpa el. Pašto kopija – kas yra geriausia?

Taip, vienas iš amžinai žaliuojančių klausimų el. Pašto rinkodaroje:

"Ar turėčiau siųsti trumpus ar ilgus el?"

Įspėjimas. Naudingiausias atsakymas visame plačiame pasaulyje:

Priklauso.

Atsiprašau.

Bet pagrindinis dalykas, nuo kurio priklauso, yra toks: ar turi daug ką pasakyti?

Be to, mes nematome jokių patikimų duomenų, kurie suteiktų pranašumą kuriam nors iš šių būdų.

Štai vienas iš mūsų bandymų:

Ilgas el. Paštas – atidaromas ir PR:

split-email-2a-r
Trumpas el. Laiškas – atidaromas ir PR:

split-email-2b-r

Vėlgi, skirtumas atsidaro … niekas nežino, kodėl jis ten yra.

Pažvelkime į statistinio reikšmingumo skaičius. Tai yra padalijimo testo rezultatas, kai A versija buvo ilgasis el. Paštas, o B versija buvo trumpasis. Dideli skaičiai žymi atidarytus, o maži – paspaudimus:

split-email-2

Kaip matote, šie skirtumai nėra statistiškai reikšmingi.

… O gal jie yra, bet mes tiesiog turime įsigilinti?

Štai ką turiu omenyje. Ilgas laiškas buvo turinio el. Kitaip tariant, užuot susiejęs su tinklaraščio įrašu, jis pats pasidalino unikalia informacija, o tada susiejo su daugeliu įrankių / sprendimų tiesiai iš el. Pašto adreso. Kai kurios iš šių nuorodų buvo susijusios įmonės. Iš viso iš to el. Laiško sulaukėme 134 produktų paspaudimų.

Tačiau trumpame el. Laiške buvo pasirinktas kitoks požiūris. Užuot susieję produktus, jis susiejo su tinklaraščio šaltiniu, kuris tada susiejo su tais pačiais produktais. Žmonės, nusileidę į tą puslapį, iš viso 46 kartus spustelėjo šias nuorodas.

Išvada? Ilgas el. Paštas pasirodė daug geriau (paspaudžiant). Tai iš tikrųjų suteikė mums 191% daugiau paspaudimų.

Tiesą sakant, tikėjausi, kad trumpas el. Laiškas pralenks ilgąjį, kai pirmą kartą nustatiau tą testą. Pamačius ją atvirkščiai, buvo staigmena.

Paėmimas. Nėra visiems tinkančių gairių. Eksperimentuokite ir su ilgais, ir su trumpais el. Laiškais. Pažiūrėkite, kas geriau tinka jūsų konkrečiai situacijai.

Kas toliau?

Pagrindiniai du dalykai, kuriuos ketiname daryti artimiausiu metu: (a) eksperimentuoti su dažniu ir (b) įvedant geresnį sąrašų suskaidymą.

Apie (b). Nors viskas, ką mes siunčiame, yra susijusi su „WordPress“, vis tiek yra daugybė sub-nišų, kurias galima spręsti atskirai.

Pavyzdžiui, jei mes išsiųsime informacinį biuletenį apie naują „WordPress“ laisvai samdomų vertimų įrašą ir pamatysime, kad paspaudžia X procentas žmonių, tai suteikia mums tam tikrų įžvalgų apie tuos žmones. Žinome, kad jie verčiasi laisvai samdomų darbų atlikimu ir kad juos galbūt domina kitos panašios temos. Tas pats pasakytina apie „WordPress“ kūrimą, dizainą ar dar ką nors kita.

Dienos pabaigoje duomenų apie paspaudimus ir temas rinkimas suteikia mums gražų abonentų profilį ir geresnį supratimą, kaip jiems kalbėti apie tai, ką jie nori išgirsti..

Tai turėtų būti daug geresnė sąranka, nei tiesiog sprogdinti visiems siunčiamus el. Laiškus kiekvieną kartą.

Tačiau, nors ir skamba sudėtingai, (b) iš tikrųjų yra lengviausias dalykas, kurį galima išbandyti ir sukurti laikui bėgant.

Apie (a). Eksperimentuoti su siuntimo dažnumu ir padaryti patikimas išvadas gali būti dar sunkiau.

Yra tik keli veiksniai. Pvz., Jei vieną savaitę išsiunčiame 2 el. Laiškus, o kitą savaitę – 4 el. Laiškus ir tą pačią savaitę gauname daugiau paspaudimų, ar tai mums nieko nesako?

Sąlygos tiesiog labai skirtingos. Tai kitas laikas, kita savaitė, kitas tūris kitos informacijos, cirkuliuojančios internete, kita pačių el. Laiškų kokybė, taip pat ir toliau, ir … praktiškai viskas yra kitaip.

Kitaip tariant, kaip mes iš tikrųjų užbaigiame tokį testą ir nusprendžiame, kad vienas siuntimo dažnis yra geresnis už kitą? Jei turite kokių nors minčių, nedvejodami pasidalinkite komentaruose.

Gerai, kad tai yra šis dviejų dalių mūsų el. Pašto rinkodaros patirties tyrimas. Tikiuosi, kad tai buvo informatyvu.

O, nedvejodami pasidalinkite ja su visais, kuriems galėtų būti naudinga informacija. Labai vertinama! ��

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, o tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector