[Atvejo analizė, 1 DALIS] Nuo 0 iki 4000 … Kaip mes sudarėme savo el. Pašto sąrašą – mūsų statistika, įrankiai, pasirenkamos formos

Gyvendamas šiame pasaulyje daugelį metų, tu turi būti susipažinęs su tuo:


Tai scena iš Sergio Leone filmo „Geras, blogas ir bjaurus“, vieno iš labiausiai atpažįstamų filmų kino istorijoje, scenos.

Na, filmo pavadinimas labai primena mūsų el. Pašto rinkodaros patirtį čia, „CodeinWP“.

(Atsiprašome už sklandų seganą.)

Per pastaruosius mėnesius / metus mes išbandėme daugybę el. Pašto rinkodaros metodų, metodų, gudrybių, ilgų ir trumpų el. Laiškų, kai kurių turinio atnaujinimų ir kt..

Mes matėme gerus negražių kampanijų rezultatus, matėme blogus gerų (taip manėme) kampanijų rezultatus ir viską, kas tarp jų.

Mes taip pat matėme įvairių rezultatų. Mes matėme gerus negražių kampanijų rezultatus, matėme blogus gerų (taip manėme) kampanijų rezultatus ir viską, kas tarp jų.

Taigi šiandien mes žiūrime į dalykus, kurie neveikė ir neveikė, išskaidome juos ir atvirai kalbamės. Šiuo atveju išsiaiškinsite, kokius įrankius naudojame, metodus, statistiką, turinio atnaujinimus ir tai, kaip mes atsidūrėme ten, kur esame dabar.

Mūsų bendrojo sąrašo sudarymo ir el. Pašto rinkodaros strategija

Taigi, kaip ir daugumoje šių dienų verslo tinklaraščių, mes taip pat el. Pašto rinkodarą traktuojame gana rimtai ir padarome ją viena iš pagrindinių rinkodaros priemonių.

Rinkodaros įrankis iš tikrųjų yra geras terminas jį apibūdinti. Mes nebūtinai parduodame tiesiogiai el. Paštu, tačiau naudojame jį daugiau, kad palaikytume ryšį su nuolatiniais skaitytojais, nukreipiame juos atgal į mūsų svetainę (kaskart skelbdami naują tinklaraščio įrašą) ir pateikiame išskirtinį turinį ir šaltinius, kurių nėra kitur.

Kodėl el?

Vieną kartą taip vienintelis rinkodaros kanalas, į kurį tikrai galite tikėtis.

Nesvarbu, koks „Google“ algoritmo naujinimas buvo paveiktas, ir nesvarbu, su kokiomis hostingo problemomis galite susidurti, visada galite išsiųsti el. Laišką į savo sąrašą ir pranešti jiems, kas vyksta..

„EMarketer“ duomenimis, el. Pašto rinkodara buvo minima kaip veiksmingiausias 2014 m. Skaitmeninės rinkodaros kanalas, siekiant išlaikyti klientus JAV.

Tai tikrai galime su kuo susieti. Net jei visa kita nepavyksta, vis tiek turite savo el. Pašto sąrašą.

Mūsų augimo tempas

Per pastaruosius kelis mėnesius mūsų sąrašas nuolat augo. Tiksliau tariant, mes paprastai pritraukiame 450–500 naujų abonentų per mėnesį. Kiekvieno mėnesio našumas priklauso nuo rinkodaros pastangų, kurių imamės reklamuodami tam tikrus tinklaraščio įrašus, kurie padidina mūsų naujienlaiškių pasiūlymų matomumą (pavyzdžiui, siūlydami konkrečius turinio atnaujinimus).

Mūsų augimas:

grafikas

Rašydami tai, mūsų el. Pašto biuletenyje yra daugiau nei 4000 prenumeratorių!

Tai taip pat puiki proga pasakyti ačiū, jei esate vienas iš tų abonentų. Mes labai dėkojame, kad palaikote mus! Tu pavarai!

Prenumeratos formos, kurias naudojame

Kai prieš tai atidariau savo pirmąją „WordPress“ svetainę, el. Pašto rinkodara buvo šiek tiek nauja koncepcija. Bent jau tai buvo nauja internetinių dienoraščių pasaulyje … Pagrindinės kompanijos jau buvo su juo daugiau nei susipažinusios.

Bet kokiu atveju tada jums reikėjo tik formos šoninėje juostoje. Pasirinkimo kainos buvo gana gražios, ir jei turėtumėte nemokamą pasiūlymą žmonėms duoti mainais, tikrai galėtumėte greitai sudaryti savo el. Pašto adresų sąrašą..

Tačiau šiais laikais tai yra visiškai kitoks kamuoliuko žaidimas.

Tiesą sakant, pasirenkamos formos šoninėje juostoje yra pačios prasčiausios.

Manau, kad bėgant laikui žmonės tiesiog sukūrė tam tikrą pasirenkamąjį aklumą, kaip ir prieš 10–15 metų..

Šiaip ar taip, čia yra visų rūšių formos, kurias šiuo metu naudojame:

svetainė

Apibendrinant, mes turime tokias formas:

 • viršutinė juosta,
 • antraštė po pagrindiniu meniu,
 • tinklaraščio įrašų viduje,
 • šoninėje juostoje,
 • tiesiai po tinklaraščio įrašais,
 • kaip skaidrę apatiniame dešiniajame kampe,
 • poraštėje.

Įrankiai, kuriuos naudojame šioms formoms vykdyti

Tik kelios mūsų formos yra rankų darbo HTML kūriniai. Dažniausiai naudojame „WordPress“ papildinius ir išorinius įrankius (bent jau dabar tai darome).

Tiksliau:

1. Daug kontaktų (nuoroda)

Mes naudojame jį viršutinėje juostos juostoje.

viršutinė juosta

Geriausia, kai „ManyContacts“ yra nemokamas sprendimas. Nors jie turi PRO planą (99 USD per metus; baltos spalvos etiketės versija – jokių logotipų ar nieko), nemokamą planą randame visiškai tinkamą mūsų poreikiams.

Įdiegti lengva, o juosta gerai veikia visuose įrenginiuose ir naršyklėse.

2. „OptinMonster“ (nuoroda)

Mes naudojame jį daugeliui dalykų (faktiškai pagrindinis įrankis, kurį naudojame pasirinkdami formas tinklaraštyje):

 • Bendros formos, rodomos po tinklaraščio įrašais ir tinklaraščio turinyje. Kaip šis:
 • „MonsterLinks“ – paspaudimų suaktyvintos pasirenkamos formos, kurias naudojame tinklaraščių turinyje. Užuot pasirinkus formą, rodoma normali nuoroda. Tik tada, kai kas nors paspaudžia, jis mato tikrąją formą. Tai sukurta remiantis „Zeigarnik Effect“ principu. Iš esmės teigiama, kad kai kas nors inicijuoja nurodytą procesą, jis yra linkęs jį užbaigti (tokiu atveju spustelėjęs nuorodą lankytojas labiau linkęs užpildyti registraciją). Štai „MonsterLink“ pavyzdys:

„MonsterLink“: Štai „MonsterLink“ pavyzdys, pateikiantis mūsų 10-ies įrankių, skirtų pagreitinti „WordPress“ darbą, sąrašą. Paspauskite čia.

 • Standartinės pop-up pasirinkimo formos kai kuriuose puslapiuose ir žinutėse. Ekrano kopija:

pop-up

 • Išeiti iš ketinimo pasirinkti formų kai kuriuose puslapiuose ir žinutėse.

3. Formos slinkties suaktyvinto dėžutės viduje

Tai daroma naudojant papildinį, vadinamą Slinkite įjungtą dėžutę.

slinkite

Pats papildinys neatlieka jokių el. Pašto rinkodaros funkcijų. Vietoj to, tai yra platesnis sprendimas, leidžiantis slinkties suaktyvintame laukelyje parodyti bet kokį turinį. Taigi mes paėmėme standartinį pasirenkamos formos įterpimo kodą ir įdėjome jį į lauką.

4. Standartinės įdėjimo formos

(Jie yra rankų darbo arba paimti iš mūsų el. Pašto paslaugų teikėjo – plačiau apie tai per minutę).

Turime juos šoninėje juostoje, antraštėje ir svetainės poraštėje. Be to, yra keletas formų, esančių konkrečiuose įrašuose, kurie dar nebuvo integruoti į „OptinMonster“.

standartinis

Koks yra mūsų el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjas ir kodėl

Iš pradžių mes buvome su „MailChimp“.

Tačiau augant jūsų el. Pašto sąrašui, „MailChimp“ tampa brangi. Tiesą sakant, labai brangu.

Mes iš tikrųjų rašėme apie šią problemą aptardami pigesnes „MailChimp“ alternatyvas.

Čia yra svarbi šio įrašo dalis:

Pvz., Nemokamas planas [„MailChimp“] suteikia galimybę turėti iki 2000 abonentų ir siųsti jiems iki 12 000 el. Laiškų per mėnesį. Tai puikiai tinka kai kurioms įmonėms, ypač įmonėms, kurios tik pradeda veiklą.

Tačiau jei gausite savo 2001 m. Abonentą, prarasite galimybę pranešti jiems visiems iškart, nebent atnaujinsite planą, kuris yra 30 USD per mėnesį..

Jei jūsų paklausite, nuo 0 iki 30 USD per mėnesį yra didžiulis šuolis (= 360 USD per metus).

Tai taip pat yra problema, kuri mus tam tikru metu užklupo. Vieną naktį mūsų galimybės siųsti el. Laiškus buvo užblokuotos ir mes turėjome arba atnaujinti planą iki 30 USD, arba palikti. Taigi mes palikome.

Šiuo metu mes esame su „SendinBlue“ – įmone, kurią mes nurodėme kaip pirmąją „MailChimp“ alternatyvą.

(Gerai, kad mes iš tikrųjų visiškai neišėjome iš „MailChimp“. Tinklaraštyje vis dar turime keletą „MailChimp“ formų, tačiau pats kontaktų sąrašas yra nustatytas automatiškai eksportuoti į „SendinBlue“.)

„SendinBlue“ yra daug prieinamesnė įmonėms, siunčiančioms 12 000–100 000 el. Laiškų per mėnesį ir turinčioms didesnį sąrašą (arba daugiau nei vieną sąrašą).

Visada tai priklauso nuo jūsų pačių pasirinkimo, tačiau „SendinBlue“ mums taip pat pateikia šiek tiek aiškesnes ataskaitas ir statistinius duomenis apie mūsų kampanijų našumą. Plačiau apie tai šios bylos analizės antroje dalyje.

Dalykai, kuriuos turime žmonėms, kurie prenumeruoja (dar žinomi kaip "kyšiai")

Žinutės patinka, "Norėdami gauti atnaujinimus, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį" seniai nebėra.

Ir teisingai! Aš turiu omenyje, kodėl kiekvienas galėtų palikti savo el. Pašto adresą – faktinius kontaktinius duomenis bet kurioje vietoje be įtikinamos priežasties, tiesa?

Šiuo metu mes siūlome keletą "kyšiai" priimti žmones į laivą:

 • Mūsų pagrindinis šaltinis. Tai yra 10 įrankių, kuriuos naudojame kurdami „WordPress“, sąrašas, kuris mūsų darbo laiką sumažina perpus. Tiesą sakant, tai nėra tik sąrašas. Tai visas išteklių puslapis. Kiekviename įrankyje pateikiamas trumpas aprašymas, kas tai yra, ir išsamesnis aprašymas, kodėl mes jį naudojame.
 • 1 turinio atnaujinimas. Išvardijami 9 konkretūs metodai, kaip pakeisti „WordPress“ darbą su funkcijų failu, siekiant pagerinti jūsų svetainės našumą. Išleistas kaip šio įrašo atnaujinimas.
 • 2 turinio atnaujinimas. Pasiūlymo pavyzdys, kurį galite naudoti pateikdami „WordPress“ patikrinimo paketą klientams. Išleistas kaip šio įrašo atnaujinimas.
 • 3 turinio atnaujinimas. Trumpas šaltinis, apibūdinantis apžvalgų prieglobos tiesą (kalbėjimas apie tai, kaip teisingai įvertinti nuo netikro įvertinimo ir kaip išsirinkti tinkamą prieglobos planą savo individualiems poreikiams). Išleistas kaip šio įrašo atnaujinimas.

Kaip matote, yra vienas pagrindinis pasiūlymas, kuris, mūsų manymu, turi didžiausią galimybę patraukti žmones, dirbančius su „WordPress“, ir trys konkretūs pasiūlymai, kurie yra optimizuoti atskiriems tinklaraščių įrašams.

Beje, originali dovana iš tikrųjų kilo kaip tam tikras turinio atnaujinimas. Pirmą kartą jį išleidome, kai šis įrašas pasirodė gyvas.

Bet kokiu atveju, trys ar keturi nėra daug, ir mes suprantame, kad tikriausiai turėtume atnaujinti naujus turinius, todėl turėtume dėti daugiausiai pastangų į priekį. Visas turinio atnaujinimo koncepcija yra tikrai įdomus, ir žmonės visame žiniatinklyje praneša apie neįtikėtinus rezultatus, kai juos naudoja.

Taigi … ką apie mūsų rezultatus?

Mūsų našiausias turinys abonentams įsigyti

Galime patvirtinti, kad jei turite dovaną, kuri yra optimizuota konkrečiam įrašui ar puslapiui, kurį asmuo skaito, ji suteikia daug geresnių rezultatų nei bendras pasiūlymas.

Našiausias tinklaraščio turinys (atsižvelgiant į konversiją) yra:

6 etapų projektavimo procesas

6 žingsnių „WordPress“ svetainės greito projektavimo procesas nuo viršaus iki apačios (& Tokiu būdu, kuris patiks jūsų klientui)

konvertuodami 6,68 proc.
Kaip pritraukti klientus-mokėti-jums-mėnesį-išlaikiklį1

Jei nesiūlote to kaip „WordPress“ laisvai samdomas vertėjas / agentūra, paliekate pinigų ant stalo

konvertuodami 3,63 proc.

„CodeinWP-Family-in-2015“ -Skaidrumo ataskaita-1a

„CodeinWP“ šeima 2015 m. – skaidrumo ataskaita Nr. 1

konvertuodami 1,49 proc.

Dviejuose iš šių pranešimų jiems priskirtas konkretus turinio atnaujinimas. Trečiasis yra pirmasis mūsų skaidrumo pranešimas. Manau, didesnis abonentų skaičius susijęs su žmonėmis, kurie tiesiog nori būti atnaujinti su visomis kitomis ataskaitomis.

Dabar apie turinio atnaujinimą. Bendras tinklaraščio konversijos koeficientas, neįskaitant įrašų, kuriuose atnaujintas turinys, yra 0,39%. Taigi tai reiškia įrašai su turinio atnaujinimu mums gali būti nuo 831% iki 1613% geresni.

Tai, kad neturime daugiau turinio naujinių, yra turbūt pagrindinė klaida, kurią šiuo metu darome. Nors esami naujiniai veikia gerai, jų populiariausiose žinutėse nėra. Tai palieka daug galimybių ant stalo.

Išvada ir tikrasis planas ateityje? Sukurkite daugiau turinio atnaujinimų, pradedant populiariausiais tinklaraščio įrašais!

Be to, ne visi turinio atnaujinimai yra sukurti vienodi. Net iš nedidelio pavyzdžio, kurį turime, tampa akivaizdu, kad norint sėkmingai atnaujinti turinį, pirmiausia reikia atlikti vieną dalyką, kuris yra:

Tai turi padėti skaitytojui lengviau, greičiau ar efektyviau pasiekti tikslą .

Kitaip tariant, tai nebūtinai turi išplėsti turinio, kurį dalijatės, apimtį (kaip mūsų "9 papildomos funkcijos" dovana), o vietoj to, kad viskas būtų lengviau virškinama – pateikite greitą taisymą (pvz., mūsų 10-ies įrankių, skirtų pagreitinti jūsų „WordPress“ darbą, sąrašą).

Taigi dar viena pastaba sau: daugiau ne visada yra geriau. Vietoj to, kurdami turinio atnaujinimą, susitelkite į tai, kad viskas būtų lengviau ir lengviau suvirškinama.

Statistika ir stebėjimo pasirinkimai

Viena iš priežasčių, kodėl dabar mes intensyviau naudojame „OptinMonster“ ir toliau integruojame jį į įvairius tinklaraščio puslapius, yra dėl to, kad jis gali išbandyti skirtingai ir kad jame pateikiama aiški statistika.

Įrankis leidžia be galo lengvai analizuoti generuojamus rezultatus ir nustatyti konkrečius testus, kurie padės juos patobulinti..

Mes to nepadarėme daug. Nors GA sukūrėme taip, kad būtų stebima registracija, mes matome tik tuos puslapius, kuriuose pateikiamos geriausios konversijos, o ne atskiras formas, kurios generuoja tas konversijas. Tai negražu.

Gerai tai, kad naudodami „OptinMonster“ ir kitus stebėjimo įrankius, galėsime geriau suvokti, kaip viskas vyksta ir kaip sudaryti mūsų formas ir mūsų "kyšiai" labiau optimizuotas konkrečioms žinutėms.

Kas toliau?

Antroje šio atvejo tyrimo dalyje apžvelgsime kitą scenos pusę – ką mes darome su tikrais el. Laiškais ir kokia yra mūsų strategija susisiekiant su mūsų abonentais.

 • Kiek turinio dalijamės.
 • Kaip dažnai reklamuojame dalykus.
 • Kaip susisteminame el. Laiškus.
 • Kokios yra mūsų atviros kainos.
 • Kas gauna rezultatus / paspaudimus, o kas ne. Plius daug daugiau.

Įsitikinkite, kad suderinsite kitą kartą.

O jei jūs ieškote tiesioginio išsikraustymo iš šios dalies, tai yra:

Atlikite keturis dalykus, susijusius su el. Pašto rinkodara:

 1. Nustatykite konversijų stebėjimą savo svetainėje – kad žinotumėte, koks turinys pritraukia prenumeratorius. Tada sukurkite dar daugiau tokio turinio.
 2. Gaukite tokį įrankį kaip „OptinMonster“ arba nemokamą alternatyvą ir eksperimentuokite su įvairiomis formomis, "„MonsterLinks“," iššokančių langų. Ši medžiaga veikia.
 3. Sukurkite keletą turinio atnaujinimų.
 4. Sukurkite keletą turinio atnaujinimų! Tikrai! Mums jie teikia geresnius rezultatus nei standartinės formos – nuo 831% iki 1613%.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime nedidelį mokestį. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map