8 puikūs atsisakytų prekių krepšelio el. Laiškai – mokykitės iš jų, kad netektų praleisti 7 iš 10 pirkėjų

Puikūs apleisti krepšelio el. Laiškai


Nors el. Komercija pastebimai auga (nuo 2017 m. Pardavimai sudarė 2,3 trilijonus dolerių, tai yra skaičius) tikimasi dvigubai iki 2021 m.!), dar yra daug optimizavimo galimybių. Štai čia pradeda veikti apleisti el. Pašto krepšeliai.

Viena didžiausių problemų, kurią bando išspręsti elektroninės prekybos parduotuvės, yra prekių krepšelio atsisakymas. Iki 70% prekių krepšelių atsisakoma, dėl ko susidaro 18 milijardų dolerių pajamų praradimas kasmet. Tai reiškia, kad net jei jums gerai sekasi su elektronine komercija, jums iš tikrųjų trūksta konversijos 7 iš 10 potencialių pirkėjų, vidutiniškai.

Vienas iš būdų ištaisyti šią tradiciją yra siųsti apleistus krepšelio el. Laiškus. Štai ką reikia žinoti:

Kas yra apleisti krepšelio el. Laiškai?

El. Paštu apleisti krepšelio el. Laiškai automatiškai siunčiami pirkėjams, kad jiems būtų priminta apie prekes, kurias jie norėjo pirkti, bet neužbaigė prekių.

Pagrindinės priežastys, kodėl atsisakoma internetinių prekių krepšelių Įtraukti didelės siuntimo išlaidos, neveikia nuolaidos kodas, reikia iš naujo įvesti kreditinės kortelės informaciją ir kt.

Štai šie duomenys:

(Diagrama „Visualizer Lite“.)

Galite nustatyti apleistus krepšelių el. Laiškus, kad jie būtų automatiškai pristatomi remiantis aktyvikliais per populiarių el. Pašto paslaugų teikėjus, tokius kaip „Mailchimp“, „AWeber“, „Infusionsoft“ ar „ConvertKit“. Įmonių el. Prekybos platformos, tokios kaip „BigCommerce“ ar „Shopify“, siūlo integruotas funkcijas, skirtas siųsti apleistus krepšelio el. Laiškus.

Tinkamai optimizavus apleistus krepšelio el. Laiškus, klientui nereikia grįžti prie pirkimo proceso pradžios; jie gali iškart pasiimti ten, kur baigė, naudodami suasmenintą nuorodą. Tokio sklandaus kasos proceso palengvinimas, kaip šis, yra vienas iš geriausių būdų padidinti savo pastangas naudojant apleistus krepšelio el. Laiškus.

Kodėl jūsų įmonė turėtų siųsti apleistus krepšelio el. Laiškus

El. Pašto krepšelio el. Laiškai, kai jie padaryti teisingai, gali būti labai veiksmingi parduodant el. Prekybą.

Panagrinėkime faktus:

 • Pagal „Adobe“, 71% pirkinių mobiliesiems daro įtaką mažmenininko el. Laiškai.
 • Anot Saleciklo, apie pusę visų apleistų krepšelio el. laiškų atidaromi, o trečdalis paspaudimų grįžta į pirkinius svetainėje. Be to, pardavimo ciklas rasta kad 3% pajamų iš el. prekybos gaunama iš apleistų krepšelio el. laiškų.
 • Pasak „BigCommerce“, Padaryta 5,64 USD vidutiniškai už vieną apleistą el. laišką, palyginti su 0,02 USD iš reklaminių el. laiškų ir 0,18 USD iš pasveikintų el. laiškų. Be to, „BigCommerce“ nustatė, kad kai kurie prekės ženklai pranešė apie pajamų padidėjimas nuo 8-20 proc., išsiuntus apleistus krepšelio el. laiškus.

Aštuoni nuostabūs apleistų krepšelio el. Pašto adresai (ir ko iš jų galite išmokti)

Žinai, ką jie sako – vogti kaip menininkas.

Norėdami sukurti daug konvertuojančius apleistų krepšelių el. Laiškus, pirmiausia turėtumėte pasidomėti prekės ženklais, kurie puikiai dirba, tada naudokite jų pavyzdžius kaip pagrindinį tašką, kad įkvėptumėte savo pastangų..

Pažvelkime į aštuonis nuostabius apleistus krepšelio el. Laiškus ir pamokas, kurių galite iš jų atimti:

1. Siųskite savo apleistus krepšelio el. Laiškus ASAP, pvz., „BaubleBar“

Pirmiausia, 75% žmonių, kurie atsisakė savo vežimėlių paprastai planuoja sugrįžti norėdami užbaigti pirkimą, taigi, atsiųsdami apleistą krepšelio el. laišką ASAP, galėsite atnaujinti kliento atmintį ir pritraukti jus į išpardavimus.

Jūs turėtumėte siekti siųsti bent tris apleistus krepšelio el. laiškus, išsiuntus pirmąjį per valandą nuo krepšelio atsisakymo. „GoDaddy“ siūlo išsiųsti pirmąjį el. Laišką per 15 minučių, kad jus gautų tris kartus daugiau konversijų.

„BaubleBar“El. Paštas veikia, nes jame yra vienas iš dviejų svarbių elementų, kuriuos turi turėti jūsų pirmasis apleistas krepšelio el. Paštas: Priminimas, ko konkrečiai klientas atsisakė.

„BaubleBar“ apleisto krepšelio el

Pirmasis el. Laiškas neturėtų būti susijęs su pardavimo pabaiga. Vietoj to turėtų būti siekiama išsiaiškinti, kodėl kažkas paliko jūsų svetainę, tada parodyti klientui, ką galite jam pasiūlyti užbaigti pirkinį.

Atminkite, kad ne visada pirkėjas kaltas, kai buvo atsisakyta pirkinių krepšelio; kartais tai gali būti svetainės (arba išorės dėmesio atitraukimas per patikrinimo procesą). Maždaug 40% apklaustų klientų teigė svetainių gedimai ir laikas nuo laiko yra viena iš priežasčių, kodėl jie negalėjo įvykdyti pirkimo.

„BaubleBar“ apleistas krepšelio el. Paštas veikia, nes ne tik primena apie tai, ką palikote krepšyje, bet ir turi puikių vaizdų, taip pat turi daugybę nuorodų, kad grąžintų jus į savo krepšelį (atkreipkite dėmesį, kad pavadinimas, raginimo veikti mygtukas ir visas nuotraukas galima spustelėti).

2. Naudokite nepatentuotą jūsų prekės ženklą atitinkančią kopiją, pavyzdžiui, „Fab“

Tai, kas išskiria nuostabius apleistus krepšelio el. Laiškus iš kitų, yra puiki kopija. Pagalvokite apie savo apleistus krepšelio el. Laiškus kaip papildomos rinkodaros galimybę. Įtraukite į savo el. Pašto adresą asmenybę, kad jūsų klientai suprastų, kas jūs esate ir kokia yra jūsų įmonė.

Šis el. Laiškas iš Fab yra paprastas ir aiškus, prekės ženklo (su kvaila ir linksma kopija), jame yra nuotrauka to, ką pirkėjas svarstė, ir pateikiama nuoroda į apleistą pirkinių krepšelį. Tai taip pat teikia paskatą (nemokamas pristatymas) su pridėtu kupono kodu.

„Fab“ apleisto krepšelio el

Pridėjus paskatų, pvz., Kupono kodą, reikia atsižvelgti į antrą atsisakytą krepšelio el. Laišką, kuris turėtų būti išsiųstas per artimiausias 24 valandas.

3. Pasiūlykite nuolaidą, kaip ir Anese

Jei klientas atidarė pirmąjį el. Laišką, antrasis atsisakytas krepšelio el. Laiškas turėtų būti išsiųstas praėjus 24 valandoms po to, kai jie jį atidarė. Jei jie jo neatidarė, pabandykite išsiųsti praėjus 24 valandoms po to, kai išsiuntėte pirmąjį apleisto krepšelio el. Laišką.

Naudokite psichologinę taktiką, pvz., Skubumą ir stygių, kad priverstumėte klientą greitai elgtis pirkdamas, pvz Anese daro čia:

Anesės apleisto krepšelio el

Antrasis el. Laiškas turėtų sukelti skubos jausmą, pateikdamas pasiūlymą, kuriame būtų atsižvelgiama į laiką, įspėjimą ar paskatinimą.

Nuolaidos yra puikus būdas paskatinti klientus pirkti ir dažniausiai siunčiami kaip sekundės (arba trečios!) dalis atsisakyto krepšelio el. laiško. Nenorite kaip savo pirmojo priminimo kanibalizuoti savo pelno maržos, kuri gali būti viskas, ko reikia norint, kad kas nors užpildytų kasą..

Nepaisant to, nenorite mokyti savo klientų visada tikėtis kupono kodo, kiekvieną kartą atsisakius vežimėlio. Atsižvelgdami į tai, segmentuokite el. Pašto automatizavimo pastangas taip, kad tik pirmą kartą klientai gautų nuolaidų pasiūlymą, atsisakę krepšelio.

Kai jūsų klientai susisiekia su apleistu krepšelio el. Laišku ir nusprendžia pirkti, gali būti naudinga automatiškai pridėti kupono kodą prie užsakymo atliekant patikrinimo procesą, kad būtų užtikrintas sklandesnis procesas..

Kadangi brangus gabenimas dažnai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios atsisakoma vežimėlių, pasiūlymas siūlo nemokamas pristatymas paprastai yra daug labiau vertinamas nei nuolaidos.

Kita vertus, jūs galite sužadinti trūkumą jausdami savo klientams, kad laikysite jų krepšelį ribotą dienų skaičių. Tai ypač gerai veikia, kai turite nedidelę parduotuvę, kurioje parduodate specializuotus produktus. Didesnėse parduotuvėse (beveik) visada bus populiarių prekių, ir klientai tai žino (ir piktinsis, jei kitaip įžeisite jų intelektą).

4. Siųskite ne daugiau kaip tris el. Laiškus, pavyzdžiui, „Kate Spade“

Kai kurios įmonės siunčia trečiąjį el. Laišką, o kitos nusprendžia nepersiųsti – kad apie juos nepatektų šlamšto.

Geras patarimas dėl nuostabių apleistų krepšelio el. Laiškų yra išsiųsti vieną galutinį el. Laišką, jei kuris nors iš pirmųjų dviejų el. Laiškų buvo atidarytas, tačiau gavėjai per pastarąsias 48–72 valandas neatsakė. Šis trečiasis el. Laiškas turėtų būti tikrai gera paskata klientui konvertuoti, kaip paskutines jūsų pastangas norint parduoti.

IMK tai Kate Spade el. laišką kaip pavyzdį, kuriame siūloma paskata su skubos jausmu, kad klientai būtų skatinami imtis veiksmų.

Kate Spade apleisto krepšelio el

Keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti siunčiant kelis apleistus krepšelio el. Laiškus:

 • Kruopščiai struktūruokite savo automatizuotų el. Pašto adresų sekas, kad jos nebebus siunčiamos klientui įvykus konvertavimui.
 • Jei norite sužinoti, kurie iš jūsų atsisakytų krepšelio el. Laiškų (ir jų komponentų) yra veiksmingiausi, naudokite A / B testavimą.

5. Parodykite susijusius produktus, pvz., „Amazon“

Jei reikia atsiminti du dalykus ir planuoti daugiau nei bet ką, kai kalbama apie apleistus krepšelio el. Laiškus, tai laikas ir dažnis. Visa kita, pavyzdžiui, tobulos temos kūrimas ir nuolaidų siūlymas, turėtų būti laikoma antraeile (nors ir nesvarbi)..

Tokiu atveju, „Amazon“, bosas parduodant ir parduodant kryžminiu būdu, naudojant automatinius / suasmenintus el. laiškus, skirtus apleistiems vežimėliams, tai tampa paprasta, bet efektyvu.

„Amazon“ apleisto krepšelio el

Siūlyti pasiūlymus dėl susijusių prekių yra puikus būdas parduoti ir (arba) parduoti kryžminiu būdu, todėl daugiau parduodama apleisto krepšio viršuje, nors „Amazon“ el. Laiškai, užuot visuomet sutelkę dėmesį į susijusių produktų pardavimą, yra neseniai peržiūrėtų produktų smoggas..

Dalijimasis klientų atsiliepimais taip pat gali būti puikus būdas panaudoti socialinį įrodymą apleistuose krepšelių el. Laiškuose, kad būtų galima parduoti daugiau.

6. Padarykite tai ne tik iš pirkinių krepšelio, pavyzdžiui, „Chubbies Shorts“

Jei nenorite palikti nieko atsitiktinumo, norėsite optimizuoti VISUS savo apleistų krepšelių el. Laiškus (temos eilutę, kopiją ir vaizdus), kad jūsų el. Paštas išsiskirtų.

Norėdami pateikti pavyzdį, tai Chubbies el. pašto temos eilutė skaitoma "Apie ką mes?", kuris gali priversti jus galvoti apie tai kaip sveikinimo laišką. Bet tai iš tikrųjų yra apleistas krepšelio el. Paštas.

„Chubbies“ apleisto krepšelio el

El. Laiško apačioje pirkėjas yra skatinamas reklamos kredito kodu. Sugavimas yra, kodas galioja tik ribotą laiką, todėl pirkėjas turi nedelsdamas su juo elgtis. Tuo pat metu tai susieja jus su apleistu krepšiu, lygiai taip, kaip tai buvo, kai žmogus išėjo iš jo.

Šį el. Laišką sudaro trys elementai: temos eilutė, kopija ir vaizdai.

Kalbant apie temas, reikia įtraukti du svarbiausius dalykus: pasakyti gavėjui, ką jis turi įgyti naudodamasis el. Laišku, ir suderinti su jūsų prekės ženklo savijauta.

Taip pat galbūt norėsite į temos eilutę įtraukti elemento, kurio buvo atsisakyta, pavadinimą.

Atminkite, kad jei ketinate naudoti dėmesį patraukiančią temą, įsitikinkite, kad ji suderinta su jūsų klientų humoro jausmu, kad ji netaptų įžeidžiančia ar įžeidžiančia..

Norėdami sukurti vaizdus, ​​svarbu pasirinkti atvaizdus, ​​kurie atitiktų jūsų prekės ženklą, kad būtų priminta apie prekės ženklą. Be to, žmonės paprasčiau įsimena vaizdinius elementus nei tekstą. Tačiau nesustokite ties vaizdais – norėdami sulaukti dėmesio, galite pasirinkti įtraukti vaizdo įrašus ir GIF failus į apleistus krepšelio el. Laiškus.

Nesvarbu, nieko nedarykite: CTA turi būti aiškiai matoma kaip veiksminga konverterė!

7. Paruoškite savo el. Paštą mobiliajam, pavyzdžiui, „Bombas“

Kitas gerai el. Laiško pavyzdys yra iš Bombas: pats el. pašto adresas yra gražus, patrauklus skaitytojui, nurodant, kad kojinės tikisi, kad jiems bus duotas geras kojinių stalčius. Nors šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad jis puikiai atrodo mobiliajame telefone.

Daugelis žmonių gali pasiekti el. Laiškus iš savo mobiliųjų telefonų, o mobiliosios elektroninės prekybos išpardavimai JAV gali pasiekti iki Iki 2021 m. – 333,65 mlrd, todėl būtina optimizuoti apleistus krepšelio el. laiškus mobiliesiems.
„Bombas“ apleisto krepšelio el

Čia yra keli pagrindiniai patarimai, kurie padės sukurti nuostabius apleistus krepšelio el. Laiškus, kurių mastelis pritaikytas skirtingiems įrenginiams:

 • Naudokite reaguojančius el. Pašto šablonus.
 • Sumažinkite vaizdo dydį nes atsisiuntimo greitis mobiliesiems yra lėtesnis nei stalinio kompiuterio.
 • Naudokite trumpesnes temų eilutes (maždaug 25–30 simbolių), kad šis tekstas būtų visiškai matomas mobiliojo telefono ekrane.
 • Padidinkite nuorodų ir CTA mygtukų dydį. Trys iš keturių žmonių naudok tik jų nykštį paliesti įrenginio ekraną. Įsitikinkite, kad mygtukai yra aukštesni ir platesni nei 57 x 57 pikseliai.
 • Galiausiai, išbandyti, kaip rodomi el. laiškai prieš juos išsiunčiant.

8. Suasmeninkite produktus ir klientą „American Eagle“

Jei galite, į savo el. Laišką įtraukite suasmeninimą naudodami visus susijusius duomenis, kuriuos iki šiol surinkote. To pavyzdys galėtų būti nuolaidų įtraukimas į didelės vertės pirkinių krepšelius arba krepšelyje paliktos prekės pavadinimo įtraukimas į temos eilutę, nes tai amerikietiškas erelis el.

„American Eagle“ apleisto krepšelio el

Gauti tokios rūšies informaciją iš el. Prekybos programinės įrangos neturėtų kilti problemų.

Paskutinės mintys apie tai, kaip sukurti apleistus krepšelio el. Laiškus, kurie konvertuoja

Pamiršti krepšelio el. Pašto adresai yra paprastas ir efektyvus sprendimas, padedantis elektroninės prekybos įmonėms parduoti daugiau. Tobulų apleistų krepšelio el. Laiškų kūrimo paslaptis slypi keliose dalyse:

 • laikas – siųskite savo pirmąjį el. pašto ASAP
 • dažnis – siųskite iki trijų apleistų krepšelio el. laiškų
 • puikūs vaizdai – įtraukite gaminių vaizdus
 • prekės ženklo kopija – įsitikinkite, kad nesiunčiate bendrosios kopijos
 • paskatos – duokite žmonėms priežastį sugrįžti
 • mobiliesiems – įsitikinkite, kad el. laiškai gerai atrodo mobiliuosiuose

Ar pastaruoju metu gavote įdomių apleistų krepšelio el. Laiškų? Mes norėtume juos pamatyti! Čivinkite @CodeinWP ir mes pasidalysime geriausiais.

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map