5 geriausios jūsų „WordPress“ svetainės įsigijimo strategijos

5 geriausios jūsų „WordPress“ svetainės įsigijimo strategijos

5 geriausios jūsų „WordPress“ svetainės įsigijimo strategijos
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jei parduodate produktus ar paslaugas iš savo „WordPress“ svetainės, naujų klientų pritraukimas bus svarbiausias prioritetas. Tačiau yra tiek daug metodų, kuriais galite pasiklysti tarp visų variantų. Be to, gali būti sunku nuspręsti, ar sutelkti dėmesį į vieną klientų įsigijimo strategiją, ar tuo pačiu metu vykdyti daugiau iš jų.


Nors paprastai protinga pritraukti klientus naudojant kelis kanalus, jūs taip pat norėsite tuos kanalus pasirinkti atsargiai. Laimei, yra daugybė strategijų, iš kurių galite pasirinkti, ir daugybę jų galite lengvai integruoti į savo svetainę arba ją valdyti. Žinojimas, kurie metodai gali duoti geriausios grąžos, padės sukurti stipresnį rinkodaros ir turinio planą.

Šiame vadove mes pristatysime penkis geriausius būdus, kaip įgyti naujų žvilgsnių į jūsų svetainės produktus ar paslaugas. Aptarsime kiekvienos klientų įsigijimo strategijos svarbą, paaiškinsime, kaip ji veikia, ir pateiksime keletą patarimų, kaip pradėti. Pažiūrėkime!
geriausia klientų pritraukimo strategija

1. Atsisakykite nemokamo turinio

Ne paslaptis, kad žmonėms patinka nemokami dalykai. Tiesą sakant, kai kažkas yra nemokama, jis turi unikaliai galingas motyvuojantis poveikis – kuriuos galite panaudoti geranoriškumui jūsų verslui ir pasiūlymams kurti.

Nors tai gali pasirodyti prieštaringa, dovanokite potencialiems klientams tikrai nemokamą dovaną gali padidinti tikimybę kad jie pirks. Be „nemokamo“, jis suteikia jiems galimybę paragauti to, ką galite pateikti be jokio įsipareigojimo.

Be to, ši klientų įsigijimo strategija turi psichologinį poveikį žinomas kaip „abipusiškumas“. Paprastai tariant, kai dovanojate žmonėms ką nors nemokamai, jie jausis labiau įpareigoti ką nors padaryti už jus mainais. Tai reiškia, kad jie labiau linkę atidžiau pažvelgti į jūsų produktus ar paslaugas ir yra linkę pirkti iš jūsų, o ne konkurentų..

Žinoma, jei savo verslą vykdote pirmiausia internetu, atiduoti nemokamus fizinius daiktus gali būti nepatogu. Tačiau yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galite pasiūlyti savo svetainės lankytojams. Tik keletas variantų apima:

 • Tvarkykite tinklaraštį su įprastais nemokamais straipsniais, pateikite informaciją auditorijai svarbiomis temomis, tada dalinkitės tais straipsniais el. Paštu su klientais.
 • Atsisiųsti PDF arba el. Knygas.
 • Pokalbiai su pramonės ekspertais.
 • Trumpos vaizdo pamokos ar kursai.
 • Podcast’ai arba internetiniai seminarai.
 • Nemokamos konsultacijos ar bandymai.

Jei tikrai norite maksimaliai išnaudoti savo nemokamą turinį, taip pat galite paraginti lankytojus pateikti savo el. Pašto adresus. Tai ne tik leis jums tiesiogiai nusiųsti turinį (jei tinka), bet ir suteiks jums tiesioginį kontaktą. Kelias dienas po to, kai jie gaus nemokamą turinį, nukreipimas į šiuos klientus naudojant tolesnius pranešimus yra puikus būdas likti prie savo radaro ir pasinaudoti abipusiškumo jausmais..

2. Paklauskite esamų klientų siuntimų

Kai svarstote savo rinkodaros metodą, svarbu atsiminti, kad dabartiniai jūsų klientai yra daug daugiau nei pajamų šaltinis. Jie taip pat yra vertingas išteklius, į kuriuos galima atsižvelgti norint išplėsti jūsų verslą. Ši kita klientų įsigijimo strategija tik tai ir daro, naudodamiesi klientais jau turite pritraukti naujų klientų.

Tai yra gerai dokumentuotas faktas žmonės labiau linkę įsigyti tai, kas jiems buvo rekomenduota draugo ar kito ryšio. Tai reiškia, kad jei galite priversti dabartinius klientus pasiūlyti savo verslą jų kontaktams, turite didesnę tikimybę paslėpti naujas perspektyvas, nei jei jie pirmą kartą susidurs su jumis per jūsų svetainę ar tradicinę reklamą..

Yra keletas būdų, kaip pateikti šį „socialinį įrodymą“. Pvz., Galite paprašyti atsiliepimų ir parodyti juos savo svetainėje. Dar geresnis būdas yra paskatinti esamus klientus nukreipti savo draugus ir kontaktus tiesiai į jus.
liudijimo pavyzdysAtsiliepimų pavyzdys

Atsižvelgiant į tai, kokius produktus ar paslaugas siūlote, gali būti prasminga šiam tikslui sudaryti išsamią nukreipimo programą. Bet to ne visada reikalaujama. Kartais užteks vien draugiško el. Laiško, kuriame jūsų klientai paprašys nukreipimo.

Tačiau jei norite nustatyti nukreipimo programą, ji nebūtinai turi būti sudėtinga, tačiau norėsite pasiūlyti ką nors mainais už kiekvieną nukreiptą asmenį, kuris tampa nauju klientu. Keletas pavyzdžių:

 • Siūlo nedidelį atlygį
 • Suteikiama nuolaida ar kuponas
 • Derinant tai su ankstesne strategija ir nemokamai atiduodant turinį mainais į nukreipimus

Nepamirškite atlyginti klientams tik už persiuntimus, kurie sukelia tam tikrą pardavimą ar pasirašymą, ir aiškiai nurodykite tą sutarties dalį. Tokiu būdu jūs neleidžiate žmonėms paprasčiausiai šlamšti nukreipimų. Vietoj to, jūs paraginsite juos pasiūlyti jūsų verslą ryšiams, kurie iš tikrųjų galėtų būti įdomūs.

Tada jūs tiesiog turite sužinoti žodį apie savo persiuntimo programą. Jei turite el. Pašto sąrašą, galite nusiųsti pranešimą esamiems klientams. Tada galite nukreipti juos į tam skirtą savo svetainės skyrių ar puslapį, kuriame išdėstoma visa reikalinga informacija.

3. Sukurkite turinį, skirtą pradedantiesiems

Viena iš svarbiausių rinkodaros sąvokų yra „kliento kelionė“ (img šaltinis):

Kliento kelionės žemėlapis.

Nors tai sudėtinga tema, bendra mintis yra ta, kad turite susitikti su potencialiais klientais, kad ir kur jie būtų. Be to, turite pateikti turinį ar pranešimus, kad jie atitiktų besikeičiančius poreikius ir žinias.

Naujų klientų įsigijimas apima jų paiešką pačioje jų klientų kelionių pradžioje. Tai yra momentas, kai jie beveik nieko nežino apie jūsų įmonę ir jūsų siūlomus produktus ar paslaugas. Tiesą sakant, šiuo metu jie gali mažai žinoti apie jūsų nišą ar pramonę apskritai.

Pvz., Apsvarstykite asmenį, norintį pirmą kartą sukurti svetainę, kuriam reikia įsigyti prieglobos planą. Yra didelė tikimybė, kad jie turi tik neaiškų supratimą apie tai, kas yra svetainės priegloba, dar mažiau, kaip ji veikia, ir apie visas įvairias susijusias parinktis ir veiksnius..

Tai reiškia, kad užuot iš karto ieškoję konkretaus plano ar teikėjo, jie greičiausiai pradės atlikdami bendresnius tyrimus. Jie pradės ieškoti informacijos apie žiniatinklio prieglobos pagrindus ir įvairius galimus planus.

Jei esate prieglobos įmonė, tai yra puiki vieta patraukti naujo kliento dėmesį. Kurdami turinį, kuriame nagrinėjami šie pagrindiniai klausimai, galite atlikti keletą dalykų:

 • Jūs patenkinate dabartinius potencialaus kliento poreikius.
 • Jūs padedate jiems pradėti savo kliento kelionę ir venkite iškart nusivilti ar supainioti.
 • Parodysite savo žinias ir kompetenciją, kurios gali sukurti pasitikėjimą.
 • Atsakę į tiesioginius potencialaus kliento klausimus, galite nukreipti juos į savo svetainę, produktus ar paslaugas, žinių bazę arba bet kur, kur norėtumėte, kad jie eitų toliau.

Kitaip tariant, nors svarbu pateikti informaciją ir išteklius esamiems ir išmanantiems klientams, ne mažiau svarbu siūlyti pradedantiesiems skirtą turinį. Jei norite vykdyti šią klientų pritraukimo strategiją, jums tiesiog reikia įsidėti batus pradedantiesiems (arba dar geriau, paprašykite jų tiesiai). Apsvarstykite aktualiausius klausimus, kuriuos jie turės, ir pagrindinę informaciją, kurios jiems reikia norint nuspręsti dėl pirkimo.

Tada sukurkite išteklius atsakymui į tuos klausimus. Tam galite naudoti žinių bazės straipsnius arba tinklaraščio įrašus tiesiai savo svetainėje. Tiesiog nepamirškite, kad kiekvienas iš jų būtų glaustas ir tikslus, ir rašykite taip, kad būtų prieinama ir neprisiimtų jokių ankstesnių žinių, nesinaudodami globėjais. Dėmesys skaitytojui, o ne reklamavimas. Tuo pačiu metu įtraukite nuorodas, nukreipiančias juos į daugiau jūsų turinio, kad jie liktų „ant kabliuko“.

4. Nukreipkite potencialių klientų skausmo taškus

Ankstesnė klientų įsigijimo strategija buvo susijusi su tokios informacijos pateikimu, kokio tikimasi potencialiems klientams jų kelionės pradžioje. Nors tai svarbu, tai dar ne viskas, į ką norėsite atsižvelgti. Taip pat svarbu, ko reikia potencialiam klientui ir kaip tai atitinka jūsų siūlomą.

Galbūt anksčiau esate vartojęs terminą „skausmo taškai“. Trumpai tariant, tai reiškia žmogaus poreikį ar problemą. Tai yra naudinga rinkodaros koncepcija, nes didelę auditorijos supratimo dalį reikia išsiaiškinti, kokius skausmo taškus jie turi ir kaip juos išspręsti naudojant jūsų produktus ar paslaugas.

Robertas Abela iš WP Baltoji apsauga apibendrino skausmo taškų svarbą taip:

Robertas
"Man labiau svarbu nukreipti potencialių klientų skausmo taškus, nei pabrėžti papildinio funkcijas, ypač parduodant tai, kas dar nėra įprasta.

Pvz., Jei aš tikiu potencialiems vartotojams, kad mano papildinys siūlo geriausią aprėptį ir išsamiausią veiklos žurnalą, jie negali suprasti, kaip tai jiems padės. Bet jei paaiškinsiu jiems, kad kai jie tvarko įrašus apie tai, kas nutinka jų svetainėje, jie gali palengvinti trikčių šalinimą, nes gali atsigręžti į įvykius, o ne daryti spėliones, tada jie užsikabina.

Parodykite perspektyvą, kaip jūsų produktas palengvina jų darbą, o ne tai, kaip jis išgalvotas."Robertas Abela

Suprantama, kad tyrimai yra pagrindiniai dalykai, padėsiantys atsikratyti šios klientų įgijimo strategijos. Jei to dar nepadarėte, tai yra puikus laikas atlikti kai kuriuos auditorijos tyrimus ir sukurti tikslinį kliento profilį. Siekite suprasti viską, ką galite apie savo potencialius klientus. Kas jie tokie, ką jie daro ir kodėl jie ieško tokių produktų ar paslaugų kaip jūsų?

Jei galite, norėsite išbandyti ir tiesioginius tyrimus. Kreipkitės į esamus klientus ir paklauskite, kokius poreikius jūsų pasiūlymai išsprendžia jiems jų darbe ar kasdieniame gyvenime. Jei turite atsiliepimų biblioteką, jie taip pat gali suteikti esminių patarimų.

Svarbu nekreipti dėmesio į tai, kas, jūsų manymu, yra jūsų produktų ar paslaugų pranašumai. Svarbu tik tai, kas tikruose klientuose atrodo vertinga. Sužinoję, kuriuos skausmo taškus išsprendžia jūsų pasiūlymas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai kiekvieną galimybę įtraukti į savo žinutes. Tai ypač svarbu jūsų svetainėje – bet kurioje paslaugų sąrašas, nauda ar funkcijos turėtų būti nukreiptos į tuos skausmo taškus, kurie atneša kelią į jūsų kelią.

5. Pasinaudokite socialine žiniasklaida

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jums sunku bus pritraukti daugybę potencialių klientų, jei tai darysite tik per savo svetainę.

Gyvybiškai svarbu kuo plačiau paskleisti savo žinią – ir tobula priemonė yra socialinė žiniasklaida.
„Facebook“ įrašas iš „Airbnb“„Facebook“ įrašas iš „Airbnb“

Tačiau mes čia paminime šią klientų pritraukimo strategiją, nes taip pat svarbu nevadinti savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros kaip atskiro darbo. Vietoj to, jūs norite naudoti savo svetainę kaip centrinį „centrą“ ir nukreipti visas suinteresuotas šalis į savo kelią. Kitaip tariant, jums reikės integruokite savo svetainę ir socialinę mediją platformas kuo pilniau.

Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Norėdami pradėti, pateikiame kelis geriausius metodus:

 • Tyrinėkite savo auditoriją kiekvienoje platformoje. Kiekviena socialinės žiniasklaidos svetainė yra unikali, o potencialūs klientai kiekvienoje jų gali turėti skirtingus pomėgius ir poreikius. Todėl jiems bus naudingas specialiai sukurtas turinys.
 • Sukurkite unikalius lankytojų nukreipimo puslapius iš kiekvienos jūsų nukreiptos socialinės žiniasklaidos platformos. Tada į savo turinį įtraukite nuorodas, kurios nukreipia lankytojus į reikiamus puslapius. Tai puikus būdas pritaikyti jų patirtį ir patraukti jų dėmesį.
 • Bendrinkite savo „WordPress“ svetainės turinį naudodamiesi socialine žiniasklaida. Tai leidžia jums išvengti dvigubos pareigos iš savo tinklaraščio įrašų ar naujienų straipsnių. Be to, jis nukreipia visus, kurie mato jūsų socialinės žiniasklaidos įrašus, tiesiai į jūsų svetainę. Tai galite lengvai padaryti naudodami papildinį, pvz., Atgaivinti seną paštą ir net „Jetpack“, kad paskutiniai įrašai būtų automatiškai sureguliuoti.

Be abejo, galite sujungti socialinę mediją su anksčiau minėta klientų įsigijimo strategija. Pvz., Galite bendrinti įrašus, kurie skatina žmones apsilankyti jūsų svetainėje, kad gautumėte nemokamų paslaugų. Arba galite paskelbti savo pradedantiesiems skirtą turinį platformose, kur potencialūs klientai vargu ar žino daug apie jūsų verslą. Kalbant apie socialinę žiniasklaidą, galimybių beveik nėra.

Kuri yra geriausia klientų pritraukimo strategija?

Beveik kiekvienas klestintis verslas priklauso nuo to, ar nuolat pritraukiama naujų klientų. Tačiau laidų nebus rodoma iš gryno oro. Turėsite sunkiai dirbti, kad patrauktumėte jų dėmesį ir sudomintumėte tai, ką siūlote.

Norėdami pagerinti jūsų galimybes, verta apsvarstyti kiekvieną mūsų įvestą klientų įsigijimo strategiją:

 1. Nemokamo turinio pateikimas
 2. Klausia esamų klientų dėl siuntimų
 3. Kurkite turinį, skirtą pradedantiesiems
 4. Taikymas potencialių klientų skausmo taškams
 5. Pasinaudokite socialine žiniasklaida

Ar turite klausimų, kaip sukurti efektyvią klientų įsigijimo strategiją jūsų verslui? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector