5 duomenimis pagrįstos priežastys, kodėl laisvai samdomi darbuotojai turėtų sukurti stiprų asmeninį prekės ženklą

5 duomenimis pagrįstos priežastys, kodėl laisvai samdomi darbuotojai turėtų sukurti stiprų asmeninį prekės ženklą

5 duomenimis pagrįstos priežastys, kodėl laisvai samdomi darbuotojai turėtų sukurti stiprų asmeninį prekės ženklą
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Ką jūs darote kurdami savo asmeninį prekės ženklą? Nes jei frazė "suvokimas yra realybė" buvo tiesa prieš 30 metų, tada atitikmuo šiandien tikrai bus "„Google“ yra realybė."


Tiesą sakant, jūs nuolat esate googlintas. Potencialūs klientai, konkurentai, darbuotojai, rangovai – jie visi tave googluoja. Ką jie randa, yra jūsų internetinis CV. Bet ar tai versija, kurią norite pamatyti??

Kaip laisvai samdomas vertėjas, jūs turite nuspręsti, kaip norite, kad žmonės jus suprastų. Geriausias būdas tai padaryti yra asmeninis prekės ženklas. Taip, jūsų darbo kokybė yra svarbi, tačiau taip pat turite įgyti vardo pripažinimą. Kaip ir bet kuris verslas, laisvai samdomi darbuotojai turi pasikliauti asmeniniu prekės ženklu, kad užtikrintų nuolatinį koncertų srautą ir nurodytų aukštesnius tarifus.

Su duomenimis pagrįstos priežastys, kodėl laisvai samdomi darbuotojai turėtų sukurti tvirtą asmeninį prekės ženklą

Kaip teigia verslininkas Gary Vaynerchukas, „New York Times“ bestseleris, pranešėjas ir interneto asmenybė:

"Svarbu sukurti asmeninį prekės ženklą, nes tai yra vienintelis dalykas, kurį turėsite. Jūsų reputacija internete ir naujame verslo pasaulyje yra labai svarbi, todėl jūs turite būti geras žmogus. Nieko negalite paslėpti, o dar svarbiau, kad tam tikru lygiu turite būti lauke."

Kita asmeninio prekės ženklo valdymo priežastis yra ta, kad kai įsipareigosite pateikti geriausią savo versiją, galite pastebėti, kad jūsų idealūs klientai pradės jus ieškoti.

Štai penkios duomenų pagrįstos priežastys, kodėl laisvai samdomi darbuotojai turėtų skirti laiko sukurti stiprų asmeninį prekės ženklą:

1. Konkurencija yra didžiulė, o jūsų asmeninis prekės ženklas gali padėti jums išsiskirti

 • Prognozuojama, kad iki 2027 m. Laisvai samdomi darbuotojai taps JAV darbo jėgos dauguma. Beveik 50% tūkstantmečio darbuotojų jau yra laisvai samdomi – daugiau nei bet kuri kita karta. [1]
 • Pusė Jungtinės Karalystės dirbančių gyventojų per ateinančius penkerius metus veiks savarankiškai. Ir nepriklausomi darbuotojai sudaro sparčiausiai augančią grupę Europos Sąjungos darbo rinkoje. [2]
 • 24% visų internetinių darbuotojų gyvena Indijoje. Naudodamiesi užsakomosiomis paslaugomis, kurios dabar yra viena iš pagrindinių šalies eksporto sričių, Indijos laisvai samdomi vertintojai mano, kad dėl aukšto išsilavinimo ir techninės kompetencijos jie gali būti konkurencingi visame pasaulyje. Tiesą sakant, 55% Indijos laisvai samdomų specialistų dirba kuriant programinę įrangą ar plėtojant technologijas. [3]
 • Technologijos padėjo kaip niekad lengviau patekti į laisvai samdomų vertėjų ekonomiką: 80% laisvai samdomų specialistų naudojasi socialine žiniasklaida kaip priemone darbui rasti. [2]

Turėdami daugiau laisvai samdomų specialistų nei bet kada anksčiau, nesvarbu, kokia jūsų niša, susidursite su tam tikra griežta konkurencija. Ir ne tik vietos ar šalies mastu, bet ir laisvai samdomi darbuotojai, įsikūrę kitose šalyse, kurie sumažins jūsų tarifus.

Realybė yra tokia, kad nieko negali padaryti dėl konkurentų skaičiaus jūsų nišoje. Ką jūs galite padaryti, tai plėtoti savo asmeninį prekės ženklą, kad jis išsiskirtų aukščiau tos konkurencijos.

Štai dalykas: nesvarbu, ar esate žiniatinklio dizaineris, rašytojas, kūrėjas ar turite kokių nors kitų specialių įgūdžių, priblokštų verslo savininkų, kurie neturi laiko ar talentų sukurti svetainę, parašyti dienoraščio įrašą, užkoduoti papildinį. Kitaip tariant, darbo yra daugiau nei pakankamai.

Todėl užuot gaišę laiką nerimaudami dėl konkurentų, pagalvokite, kas išskiria jus kuriant asmeninį prekės ženklą.

Veiksmo veiksmai:

 1. Nustatykite savo unikalios vertės pasiūlymą (UVP) – Jūsų UVP nurodo perspektyvas, kodėl jie turėtų daryti verslą su jumis, o ne su konkurentais, ir nuo pat pradžių aiškina jūsų paslaugų naudą..
 2. Susitelkite – Nemėginkite visiems būti viskas. Kai nustatysite UVP, sutelkite dėmesį į savo nišą ir laikykitės jos. Kaip „Forbes“ rašo Goldie Chan: "Jei jūsų pranešimas bus nukreiptas į tikslinę demografinę grupę, bus daug lengviau kurti turinį aplink jūsų asmeninį prekės ženklą ir leisti kitiems jus apibrėžti.."
 3. Būkite pasirengę žlugti – Nesėkmė yra sunki, tačiau ji taip pat suteikia neįkainojamos mokymosi patirties. Anot Timothy Hoang, „Stories By Tim, Inc“ generalinis direktorius: "Niekada nepasieksite geriausio prekės ženklo, jei keletą kartų nepavyksite peržengti savo komforto zonos."

2. Laisvai samdomi darbuotojai dažnai gerai apmokami

 • Vidutinis pasaulinis laisvai samdomų darbuotojų valandinis valandinis įkainis yra 19 USD – gerokai didesnis už vidutinį valandinį atlyginimą daugumoje šalių, kuriose buvo apklausti laisvai samdomi darbuotojai, atliekant „The Payoneer Freelancer“ pajamų apklausą 2018. [4]
 • Kai kuriose šalyse moterys uždirba didesnį laisvą valandinį darbo užmokestį nei vyrai, pavyzdžiui, Indonezijoje, kur vyrai uždirba 18 USD, palyginti su moterimis, kurios uždirba 19 USD. [4]
 • Kai kurie laisvai samdomi programuotojai ir programinės įrangos kūrėjai uždirba iki 1000 USD per valandą. [5]
 • Kai kurie laisvai samdomi reklaminių skelbimų sudarytojai uždirba daugiau nei 250 USD per valandą. [5]

Yra daug laisvai samdomų specialistų, uždirbančių aukščiausią dolerį už savo darbą. Kaip jie tai padaro?

Kaip rašo Amanda Abella iš „Due Inc.“, mūsų mąstysena, susijusi su pinigais, turi daug įtakos tam, kiek pinigų ir galimybių galime pritraukti į savo gyvenimą, t. y. jei netiki, kad netiki, jog tau yra pinigai, tada ir elgiesi. Galutinis rezultatas – jūs būsite sugadintas.

Realybė yra tokia, kad pinigų ir klientų yra daugiau nei pakankamai, kad jie galėtų apeiti. Niekas (ar net keli žmonės) negalėtų atlikti visų darbų, kuriuos reikia atlikti jūsų nišoje. Savo asmeninio prekės ženklo plėtra gali padėti ilgainiui sukurti jūsų reputaciją, kad galėtumėte pritraukti savo idealų klientą ir, savo ruožtu, imti didesnius tarifus.

Veiksmo veiksmai:

 1. Žinok, apie ką tu kalbi – Jūs turite būti iš tikrųjų geras tuo, ką darote, kad įsakytumėte aukščiausią dolerį. Pakankamai pasakė.
 2. Pažvelkite į dalį – Jums gali būti nuostabu dėl to, ką darote, tačiau jei jūsų svetainė atrodo pigi ir jūs dar neturite reputacijos kurti atsarginę kopiją, perspektyvos suabejos jūsų įkainiais. Taigi investuokite į savo logotipą, svetainę, aplanką ir fotografiją ir pagalvokite apie savo prekės ženklo tonas ir balsas.
 3. Būkite nuoseklūs – Nuoseklumas panašus į susitelkimą – žymiai lengviau susikurti reputaciją padarius vieną dalyką tikrai gerai, jei nuosekliai kuriate savo prekės ženklą ir turinį..

3. Daugelis laisvai samdomų darbuotojų nėra reklamuojami

 • 85% visų darbo vietų užpildoma užmezgant ryšius. [6]
 • Nors 73% laisvai samdomų specialistų darbo paieškai naudoja internetines prekyvietes, 33% koncertų randa žodžiu ir siūlymais – tai trečdalis laisvai samdomų vertėjų, kuriems nereikia ieškoti savo darbo. [4]

Tik kitą dieną klientas, norintis pasamdyti projekto vadovą, paklausė manęs, ar galėčiau kam nors rekomenduoti. Dvi dienos prieš „fin-tech“ kompanijos generalinį direktorių, su kuriuo sėdžiu šalia, bendradarbiaudamas, papasakojau, kaip ji pasamdė savo naują dizainerį "juos tempdamas" „Instagram“ tinkle – ir po nesėkmingo darbo reklamavimo.

Pasakojimo moralas? Daugelis darbo vietų nėra reklamuojami, ir dažniausiai geriausi laisvai samdomi koncertai randami žodžiu.

Norėdami įsitraukti į šią paslėptą darbo rinką, turite užmegzti ryšį su savo darbais. Kai pagaminsite asmeninį prekės ženklą, kuris atspindi jūsų darbą ir centrą, ir skiriate laiko pažinti žmones savo nišoje, jums bus lengviau potencialiems klientams susirasti jus..

Veiksmo veiksmai:

 1. Išleisk save ten – Kur žmonės tave gali rasti? Jei nebendraujate socialinėje žiniasklaidoje ar nerašote tinklaraščių savo tinklalapyje, taip pat galite būti vaiduoklis, nes niekas nežino, kad esate.
 2. Būkite savo bendruomenės dalimi – Bendraukite su kitais savo nišoje, dalyvaukite renginiuose ir konferencijose realiame gyvenime, komentuokite tinklaraščio įrašus, komentuokite „Twitter“ temas. Būti žinomiems ir būti pripažintiems.

4. Suskaičiuojami pirmieji įspūdžiai – ir asmeninis prekės ženklas gali padėti

 • Iš visų verslo sprendimus priimančių asmenų 84 proc. Pradeda pirkimo procesą siuntimu. O „Google“ yra pirmoji vieta, į kurią žmonės žiūri gavę nukreipimą. [7]
 • Iš visų interneto vartotojų 65 proc. Mano, kad internetinė paieška yra patikimiausias informacijos apie žmones ir įmones šaltinis. Tai didesnis pasitikėjimo lygis nei bet kuriuo kitu internetiniu ar neprisijungusia šaltiniu. [8]
 • 70% darbdavių teigia, kad atmetė kandidatus dėl kažkokio neigiamo, kurį rado internete. [9]
 • 85% JAV įdarbintojų ir žmogiškųjų išteklių specialistų sako, kad internetinė darbuotojo reputacija bent jau tam tikru mastu daro įtaką jų įdarbinimo sprendimams. Beveik pusė teigia, kad tvirta reputacija internete daro didelę įtaką jų sprendimams. [10]
 • Remiantis vienu akademiniu tyrimu, 94 proc. Laiko, kažkieno pirmasis įspūdis grindžiamas dizainu, ir tam priimti reikia tik 50 milisekundžių. [11]

Pirmieji įspūdžiai skaičiuojami, o kai dirbate internete, tai reiškia kontroliuoti (kiek įmanoma) tai, ką žmonės randa, kai tave google.

Remiantis „Harris Interactive“ atlikta apklausa „BrandYourself.com“ vardu, 75% suaugusiųjų amerikiečių kreipėsi į internetą, o pusė teigė, kad nepatinka rezultatai [12]. Trisdešimt procentų teigė, kad nieko reikšmingo neatsirado.

Jei jums nepatinka tai, kaip atrodote internete, galite nuveikti daug. Turite sekundžių, kad padarytumėte gerą pirmą įspūdį apie savo asmeninį prekės ženklą. Slėgis yra. Kur pradedate?

Veiksmo veiksmai:

 1. Suplanuokite norimą efektą – Sėkmingi laisvai samdomi darbuotojai pradeda gerai pažinti savo idealų klientą, prieš bandydami į juos kreiptis. Kai gerai juos suprantate, suformuluokite prekės ženklo žinią, kuria nuolat bendrausite.
 2. Turėkite savo prekės ženklą – Įsitraukite į socialinės žiniasklaidos platformas, kuriomis naudojasi jūsų tikslinė auditorija, ir reguliariai skelbkite joms. Tai reiškia, kad turinį norite naudoti savo pranešimui skleisti. Tai reiškia, kad turite reguliariai išleisti savo prekės ženklą – tinklaraščių žinutėse, internetiniuose seminaruose, kalbėjimo koncertuose ar interviu.
 3. Dalykitės teigiamais atsiliepimais – Paklauskite esamų klientų atsiliepimų, kuriais galite pasidalinti savo svetainėje ir socialinėje žiniasklaidoje. Atsiliepimai yra galingi, nes jie įrodo, kad esate tikras sandoris. Perspektyvos bus labiau linkusios su jumis susisiekti ir samdyti jus, jei galite parodyti pavyzdžių, kaip jūs sėkmingai padėjote kitiems.

Nors skaičiuojami pirmieji įspūdžiai, svarbiausia yra nuoseklumas kuriant asmeninį prekės ženklą. Tam, kad kažkas prisimintų prekės ženklą, reikia 5–7 parodymų, o tai reiškia, kad rinkodara turi būti nuolatinis procesas, jei norite, kad jūsų asmeninis prekės ženklas būtų sėkmingas.

5. Galinga asmeninio prekės ženklo istorija gali padėti užmegzti ryšį

 • Asmeninės istorijos ir paskalos sudaro 65% mūsų pokalbių. [13]
 • 92% vartotojų nori, kad prekės ženklai darytų skelbimus, kuriuose jaučiama istorija. [14]
 • Stanfordo verslo universiteto mokyklos tyrimai parodė, kad istorijos yra net 22 kartus įsimenamos labiau nei vien faktai ir skaičiai. [15]
 • Jei žmonėms patinka prekės ženklo istorija, 55 proc. Yra linkę ateityje pirkti produktą, o 15 proc. – produktą iš karto. [16]

Kas verčia jus tęsti verslą, kuriame dirbate? Kaip įvedėte savo nišą ir kas jus motyvavo pradėti laisvai samdomą darbą? Kam turi aistrą?

Žmonės nori užsiimti verslu su žmonėmis, su kuriais jie yra susiję, kuriuos gerbia ir, jų manymu, dalijasi savo vertybėmis. Taigi įsidėkite savo vertybes į savo asmeninę istoriją. Tada pasidalykite šia istorija savo svetainėje, savo tinklaraščio žinutėse, socialinės žiniasklaidos žinutėse ir naudokite sukurtą turinį, kad atspindėtumėte jums svarbius dalykus..

Žmonės mėgsta gerą istoriją. Istorijos yra priežastis, dėl kurios mes vėluojame pabusti baigę knygą ir „Netflix“ žiūrėdami TV programas. Istorijos mus įtraukia kaip mažai kas.

Kai susiejate savo asmeninį prekės ženklą su įtikinamu asmeniniu pasakojimu, jūsų istorija gali išsklaidyti netvarką, perduoti jūsų žinią ir padėti atsiriboti nuo konkurentų..

Veiksmo veiksmai:

 1. Sukurkite originalų turinį – Gary Vaynerchukas yra viena įtakingiausių visų laikų socialinės žiniasklaidos asmenybių. Jo stulbinančios sėkmės paslaptis? Kasdien jis sukuria labai daug turinio. Jei sekate „Vaynerchuk“, kiekvieną kartą prisijungę prie „Instagram“, „Twitter“ ar „Facebook“ pamatysite vieną iš jo minties žadinančių atnaujinimų. Kaip jis mėgsta sakyti, "Kiekviena įmonė turi būti pasirengusi būti žiniasklaidos kompanija." Tai apima ir laisvai samdomus darbuotojus.
 2. Būk tikras – Lengviausias būdas turėti originalų asmeninį prekės ženklą yra tiesiog būti tu – esi tikras ir autentiškas. Jei nukopijuosite konkurentus ar pasirodysite nesąmoningi, jūsų auditorija matys tiesiai per jus. Be to, būti autentiškam yra lengviau kasdien. Jei esate tikrai kvalifikuotas savo nišoje, vien jūsų reputacija padės sukurti norimą asmeninį prekės ženklą.

Pasiruošę pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą?

Baigdamas kurkite savo asmeninį prekės ženklą su atidumu ir aistra. Asmeninis prekės ženklas yra pats galingiausias dalykas, kurį galite padaryti savo laisvai samdomos karjeros metu. Savo prekės ženklo kūrimas nuo pat pradžių yra svarbesnis už MBA, galingesnis už milijonierių tėvą, ir tai yra svarbiau, nei gauti garsenybių pritarimą.

Ką šiandien padarėte dėl savo asmeninio prekės ženklo? Pasidalinkite savo asmeninio ženklo kelione komentaruose žemiau!

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

Nuorodos:

[1] https://www.upwork.com/press/2017/10/17/freelancing-in-america-2017/
[2] https://smallbiztrends.com/2016/07/20-surprising-stats-freelance-economy.html
[3] https://blog.payoneer.com/freelancers/industry-tips-fl/6-countries-capitals-freelancing/
[4] https://explore.payoneer.com/freelancer-income-survey-2018/
[5] https://freelancinghacks.com/highest-paying-freelance-jobs-earning-steady-income/
[6] https://www.linkedin.com/pulse/new-survey-reveals-85-all-jobs-filled-via-networking-lou-adler/
[7] https://salesbenchmarkindex.com/insights/the-rise-of-social-selling/

[8] https://www.slideshare.net/EdelmanInsights/2014-edelman-trust-barometras
[9] https://au.topresume.com/career-advice/7-top-job-search-statistics
[10] https://www.job-hunt.org/guides/DPD_Online-Reputation-Research_overview.pdf
[11] https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/01449290500330448
[12] http://blogs.denverpost.com/tech/2012/10/12/adults-google-results/6712/
[13] https://www.sc Scientificamerican.com/article/the-secrets-of-storytelling/
[14] https://www.onespot.com/resources/the-science-of-storytelling-infographic/
[15] https://womensleadership.stanford.edu/stories
[16] https://www.slideshare.net/Headstream/the-power-of-brand-storytelling

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector