WordPressi vabakutselised: kuidas panna oma ettevõtte osad autopiloodile (tasuta numbrid, plii genereerimise automatiseerimine, WordPressi arendamine autopiloodil)

WordPressi vabakutselised: kuidas panna oma ettevõtte osad autopiloodile (tasuta numbrid, plii genereerimise automatiseerimine, WordPressi arendamine autopiloodil)

WordPressi vabakutselised: kuidas panna oma ettevõtte osad autopiloodile (tasuta numbrid, plii genereerimise automatiseerimine, WordPressi arendamine autopiloodil)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Olen ametlikult e-kirjadega jube.


Ja see ei ole nii, et ma ei hooli sellest või ei saa mind häirida, kui inimesed minuga ühendust võtavad. Ma lihtsalt ei tundu olevat ühilduv meediumiga.

Olles profiblogija ja töötades WordPressiga, ei tee see minu elu lihtsaks ja eriti kui tegemist on uute potentsiaalsete klientidega, keda mu võitlused võivad lükata.

Aga hoia kinni … miks ma seda sulle ütlen?

Noh, asi, milleni ma jõuan, on professionaalse produktiivsuse püha graal – mõned inimesed tahaksid, et te usuksite – see on teema äri automatiseerimine.

Automatiseerimine – nagu näiteks selle, et mõni teie ettevõtte osa pannakse autopiloodi, nii et te ei pea kulutama aega nende eest käsitsi hoolitsemisele. Näiteks oli minu jaoks peamine probleem, nagu ma ütlesin, e-post. E-posti aadress oli midagi, mille eest oleks pidanud hoolitsema ja lihtsalt… tegema seda võimalikult valutult. Kuid selliseid probleeme on rohkem. Probleemid, millega lugematu arv vabakutselisi iga päev vaevab, võib-olla isegi seda teadmata.

WordPressi vabakutselised: kuidas panna oma ettevõtte osad autopiloodi

Iseenesest on automatiseerimine tõenäoliselt asi, millele peaksite kohe mõtlema hakkama … isegi kui olete WordPressi vabakutseliste maailmas suhteliselt uus. Ja kui olete juba mõnda aega selles ettevõttes tegutsenud, siis kuidas te olete ilma automatiseerimiseta hakkama saanud??!

Igatahes on siin konkreetsed asjad, mida saate teha, et oma WordPressi ettevõtte osad autopiloodile asetada:

Sisukord:

 • Meetod X
 • Töötage oma süsteemide kallal
 • Minge kergete võitude poole
 • Nutika automatiseerimise jaoks kasutage rohutirtsu
 • Plii hõivamise automatiseerimine
 • Automatiseerige oma WordPressi arendamine
 • Täiustatud automatiseerimine – kasutage Zapieri
 • Kokkuvõte

1. Meetod X

Olgu, ma tahtsin lihtsalt öelda "ole metoodiline" selle asemel "X meetod" kuid siis lõpetaksite lihtsalt lugemise, kuna "ole metoodiline" kõlab tõesti klišee. Kuid pidage kinni ja kandke mind siin, palun! See on see, mida ma mõtlen:

Automatiseerimise saladus – nagu ütles David Allen (keegi neist teemadest palju teadlikum kui mina) – seisneb keskendumises kolmele asjale (ja ma parafraseerin):

X meetod

 • a) Likvideerida. Mõelge välja, kas antud ülesanne / tegevus / element tuleb tõesti ära teha. Võib-olla saate selle asja täielikult ära kaotada? Kui jah, siis tehke seda.
 • (b) Lihtsusta. Mõelge välja, kas asi pole ehk asjatult keeruline – sarnaselt selle väljendiga. Teisisõnu, olenemata sellest, mida soovite automatiseerida, peab see kõigepealt olema lihtne!
 • c) automatiseerida. Peamine ülesanne. Pange tähele, et see tuleb kolmas – see tähendab, et saate automatiseerida ainult midagi, mis on osutunud oluliseks (mida ei kõrvaldatud) ja mis on juba piisavalt lihtne.

Niisiis tähendab metoodika või X-meetodi olemus ainult piisavalt oluliste asjade automatiseerimist, et neid ei saaks täielikult kõrvaldada.

Põhimõtteliselt takistab metoodiline olemine tahtmist minna ja otsima mõnda muud asja, mida saaks automatiseerida "Lihtsalt sellepärast." Selle asemel võite keskenduda oma praeguste protsesside parendamisele.

"Konkurentsivõime saavutamiseks peate automatiseerima – või keegi teine ​​automatiseerib teid ettevõttest välja."
– Jeff Haden

Nagu Jeff Haden sisse ütleb tema veerus Inc.com, "Konkurentsivõime saavutamiseks peate automatiseerima – või keegi teine ​​automatiseerib teid ettevõttest välja." Ja ma ei suutnud rohkem kokku leppida.

See kõik võib kõlada omamoodi jutlusena, ma saan aru, kuid ma tõesti tahan seda X-meetodi osa rõhutada, nii et palun ainult teil seda meeles pidada, kui liigume läbi nimekirja teisi punkte.

2. Töötage oma süsteemide kallal

Automatiseerimist on raske teha, kui te ei dokumenteeri iga korratavat asja, mis on osa teie päevakavast.

Ausalt öeldes, kui te ei tea täpseid samme, mis teatud ülesande täitmiseni viivad, kuidas saate neid automatiseerida?

See on põhjus, miks teie automatiseerimise harjumus # 1 peaks oma protsesse teadvustama ja seejärel need protsessid üle vaatama, iga kord, kui neid antud ülesande täitmiseks läbite..

Järgmisena, kui teil on juba protsessi lõppversioon (mis te arvate), alles siis hakake seda automatiseerima.

Alustage oma protsesside raamatukogu ehitamist juba täna – protsessid, mis on teie äritegevuse jaoks olulised. Sellest raamatukogust saab peagi hindamatu väärtus.

3. Otsige kergeid võite

Automatiseeri kõigepealt seda, mida on kõige lihtsam automatiseerida.

Ainult selleks, et tuua teile näide ja oma päeva esimene tööriista soovitus, nagu ma ütlesin, on enamik minu probleeme keerdunud e-posti teel. Üks neist probleemidest ei ole kunagi inimeste õigeaegne jälgimine. Asi, mida ma tegin, on e-posti märkimine tärniga ja seejärel selle juurde tagasi tulemine ASAP (loe: mitte kunagi).

Minu pääste tuli nn Bumerang. See on lihtne Gmaili pistikprogramm, mis lisab iga uue e-posti mustandi alla uue juhtelementide, näiteks:

Bumerangi Gmaili rakendus

Selle abil saate mõne päästiku põhjal märkida teatud e-kirjad, et hiljem oma postkasti naasta. Näiteks saate määrata e-kirja tagasituleku, kui te ei saa vastust X päeva jooksul. Põhimõtteliselt, kui seate asjad õigesti, võite lasta Boomerangil teie automatiseerida "jälgige seda inimest" küsib.

See on näide lihtsast võidust. Te ei pea enam neid asju oma kalendrisse märkima. Bumerang tuletab teile meelde õigel ajal.

4. Kasutage nutikat automatiseerimiseks rohutirtsi (tasuta numbritega)

Kuigi see pole kohe ilmne, Rohutirts on lahe teenus, mis võib olla automatiseerimiseks üsna käepärane, kuid see sisaldab kõiki üksikasju selle seadistamise kohta.

Rohutirts 1-800 tasuta numbrid

Just selleks, et oleksime samal lehel, on Grasshopper virtuaalne telefonisüsteem. Teisisõnu, saate sellega seadistada töötavad telefoninumbrid (1-800 tasuta numbrit või kohalikku numbrit) ja lasta need numbrid vastavalt teie vajadustele mujale suunata.

Lihtsaimas seadistuses saate selle tasuta numbri lihtsalt oma isiklikku lahtrisse suunata, seda lihtsalt privaatsuse tagamiseks (sel viisil ei pea te oma tegelikku numbrit veebisaidil kuvama).

Kuid Rohutirtsu sees on tegelikult oodata veel palju muud. Kaks meie jaoks kõige olulisemat funktsiooni on laiendused ja kohandatud tervitused.

Esiteks eelistavad mõned inimesed ikkagi valida telefoni ja teile helistada, selle asemel, et e-posti teel suhelda. Ja kui teie saidil pole ühtegi numbrit, ignoreerivad nad teid kui potentsiaalset töövõtjat.

Rohutirtsu kasutades, saate mitte ainult lubada neil sinuni jõuda, vaid ka tervitada neid kohandatud sõnumiga ja lasta neil valida konkreetse päringuga seotud laienduse.

Näiteks võite lasta laienduse x1 umbes seadistada "müük," siis x2 kuni "toetus," ja nii edasi. Seejärel võib igaüks neist suunata kliendi eelsalvestatud sõnumi juurde, et ta saaks teie pakkumisega paremini tuttavaks. See klient kuulab tõenäoliselt teie tegelikku häält, isegi kui see on lindistatud, kui teie saidil koopiat loeb.

Selle lõppedes läheb kõne kõneposti ja saate siis kõne salvestuse + teile edastatud ärakirja.

Automatiseerimise osas võite siiski veelgi kaugemale minna:

 • Näiteks kui ühel päeval avastatakse kuskil mõni suurem viga ja teie kliendid hakkavad selle all kannatama, siis ilmselt kutsuvad nad teid üles lahendust otsima. Võite salvestada sõnumi, milles öeldakse neile, mida teha, ja määrake see peamiseks tervituseks. Nii ei pea te ennast iga kord kordama.
 • Kas lähete puhkusele? Salvestage uus tervitus ja andke inimestele teada, kui tagasi tulete.
  • Samuti, kui olete puhkusel, kuid siiski soovite, et teie kõige olulisemad kliendid saaksid teiega ühendust saada, määrake a "salajane" tasuta numbritele laiendamine. Ärge kuulutage seda tervitustena, vaid öelge lihtsalt oma klientidele, millisele numbrile nad peavad vajutama, et teiega kohe ühendust saada. Seadistage see laiend otse oma mobiiltelefoniga ühenduse loomiseks.
 • Sunnitud mõneks ajaks täielikult lahti ühendama? Kõigi kõnede ümbersuunamine partnerile või töökaaslasele või otse otse kõneposti tavatervitusega, mis annab inimestele teada, mis toimub.

Rohutirts võimaldab teil seda kõike teha. Teie kujutlusvõime on siin ilmselt ainus piir. Veel mõned näited.

Teatud mõttes on seda tüüpi automatiseerimine mõne korratava interaktsiooni eemaldamiseks teie päevakavast ja virtuaalse telefonisüsteemi hoolitsemine nende eest.

5. Automatiseerige plii hõivamine

"Plii püüdmine" kõlab räpane sõna.

Lisaks sellele päästab fraas meid ka faktist, et tegemist on tõeliste inimestega, mitte ainult mõne abstraktsega "viib." Kahjuks pole aga paremat viisi selle nimetamiseks, nii et jätame selle kõige juurde.

Plii püüdmine on võtmeks igas äris, WordPressiga seotud ja muul viisil.

Probleem on kahel viisil:

 • kui te alles alustate, kuidas te müügivihjeid saate?,
 • kui olete juba asutatud, siis kuidas vältida kvaliteetsete müügivihjete puudumist?

Sellega mõtlen ma viimast. Kui töötate ühe kliendi heaks, olete tõenäoliselt piisavalt hõivatud, et ei pööra 100% tähelepanu uutele tulevatele müügivihjetele. Lõppude lõpuks olete hõivatud. See on veel üks minu probleem seoses e-posti aadressiga … juhtumisi tuleb sisse, ma ei tegutse. Olen kindel, et suudate mingil määral suhestuda.

Niisiis, peamine asi, mida peaksite tegema, on veenduda, et iga sissetulevat plii on korralikult hooldatud ja kui need on teie jaoks sobivad, ei jäta te neist puudust. Ma kardan, et tuginedes sellele, et suudate kõigega käsitsi hakkama saada, on lühike tee ebaõnnestumiseni.

Siin on kaks alternatiivset lahendust, mis mõlemad on minu arvates võrdselt head:

Kasutage müügivihjete saamiseks optiini vorme

Klassikaline viis, kuidas inimesed sinuga jõuavad, on lihtsalt oma saidile kontaktivormi panemine. Lihtne.

Kuid mitte efektiivne.

Tundub, et nüüd töötab palju paremini, kui kasutada tavalise kontaktvormi asemel optiini vormi.

Teete järgmist:

Esiteks registreeruge kasutajaga Sendinblue – see on see, mida me kasutame kõige jaoks CodeinWP / ThemeIsle’is (me armastame seda). See on taskukohane (eriti võrreldes MailChimpiga) ja pakub ilusaid funktsioone, eriti automaatikaosakonnas.

Sendinblue e-posti automatiseerimine

Seejärel looge uus vorm ja pange see oma kontaktide lehele. Väljastpoolt tundub see vorm normaalne. Seal on koht kellegi nimele ja e-posti aadressile. Kuid mis edasi saab, on ainulaadne osa.

Minge Sendinblue’i automatiseerimise sektsiooni ja looge lühike sõnumite jada, mis juhendavad inimest läbi teie pakkumise ja teiega töötamise protsessi. Öelge neil, et nad külastaksid oma ajaveebi teatud lehti, võib-olla küsitlevad neid teie kaudu Tüüpvorm (see on tööriist, mida kasutasime oma ulatusliku hostimisuuringu jaoks) jne. Küsige neilt nende vajaduste, eelarvete ja nii edasi. Põhimõtteliselt kõik, mis sobib teie äriga.

Jätan selle üksikasjad teie otsustada, kuid saate idee.

Selle kõige lõpus on teil juhtkond, mis on 100% valmis selleks, et saate isiklikult kätte võtta ja käsitseda. Ja mis kõige tähtsam, mõned inimesed loobuvad protsessist keskel – need on teie kliendid, kes pole ideaalsed, ja siis peaksite ikkagi nende eest hoolitsema, kui see poleks juhtorganite süsteem.

Mingil määral sarnaneb see tee sellega, mida arutasime Rohutirts tasuta numbrid, kuid seda tehakse e-posti või telefoni teel.

Kasutage müügivihjete saamiseks CRM-i integreerimist

Alternatiivseks meetodiks on protsessi haldamiseks CRM-süsteemi kasutamine.

CRM-tee võib olla parem lahendus, kui teie müügiprotsessi algusjärgud on keerukamad ja vajavad teie isiklikku sisestust kiiremini (võrreldes optiini vormi teega).

Kõigil populaarsetel CRM-idel on suurepärane e-posti integreerimine ja uute viiside käsitlemise viisid. Ma arvan, et see kõik sõltub teie isiklikest eelistustest, kuna pole ühtegi CRM-i, kes neid kõiki valitseks. Vaata siiski Nutshell CRM, Insightly CRM või Highrise CRM.

6. Automatiseerige oma WordPressi arendamine

Arvan, et on viimane aeg rääkida spetsiaalselt WordPressist.

Mõistan, et mitte kõik järgmistest pole teie konkreetsele WordPressi ärile kasulikud, nii et vali julgelt kõik, mis tundub lahe:

Automatiseerige saidi migratsioon / kloonimine

Enamiku WordPressi projektidega alustate saidi kohaliku versiooni kallal ja siirdate selle siis lõppserverisse. Kui teil on selleks juba tõhus süsteemiseadistus, siis ignoreerige seda, mida ma kohe öelda tahan, kuid kui te seda ei tee, siis aitab paljundusaparaadi pistikprogramm tõenäoliselt teid.


Paljundusaparaat - WordPressi migreerumise pistikprogramm Paljundusaparaat – WordPressi migreerumise pistikprogramm

Autor (id): Snap Creek

Praegune versioon: 1.3.34

Viimati värskendatud: 16. mail 2020

paljundusaparaat.1.3.34.zip


98% hinnangud


1000000 + Installimised


WP 4.0 + nõuab

See on plugin, mida CodeinWP meeskond on pikka aega kasutanud saitide teisaldamiseks ja meie käivitamisprotsesside märkimisväärseks kiirendamiseks.

Lõpuks, miks te teeksite seda kõike käsitsi? Automaatikat võimaldava pistikprogrammi (nt paljundusaparaat) abil teete asju mitte ainult kiiremaks, vaid ka mitte inimlike eksimuste tekkeks.

Automatiseerige puhastamine

Teine asi, mida peate WordPressi arendamisega aeg-ajalt tegema, on kogu installi vaikesätete taastamine. See võib juhtuda, kui teete midagi tõeliselt varjulist ja kogu asi variseb kokku.

Muidugi saate seda teha käsitsi, kuid pistikprogrammi marsruudil käimine on kiirem. Siit leiate üksikasjaliku juhendi.

Automatiseerige oma teema sätted

Kui töötate WordPressi projektiga, mis hõlmab teema häälestamist, siis kasutate tõenäoliselt lapseteemasid. Ehkki see on palju parem lähenemisviis kui lihtsalt põhiteemaga tegelemine, võite mõnel juhul olla pisut loomingulisem ja mõnda protsessi automatiseerida.

Näiteks kui kasutate enamiku oma projektide jaoks raami-teemat, siis on teil tõenäoliselt oma lemmikteemade komplekt – need, mida te iga kord välja valite. Kuid nende käsitsi rakendamine ei ole eriti tõhus.

Teine võimalus on võtta kõik need sätted ja muuta need kohandatud konfiguratsiooni pistikprogrammiks. Nii saate lihtsalt plugina aktiveerida ja integreerida oma sätted uue saidiga ühe klõpsuga.

Seal on lahe juhend WPMUDEV-is kõike seda.

Automatiseerige sotsiaalmeedia jagamine

Ükskõik, kas see on teie või teie kliendi sait, on sotsiaalmeedial kogu asja üldise edu jaoks oluline element.

Nii et käimasoleva halduse hõlbustamiseks kõigile, kes seda saiti haldavad, peaksite hankima lihtsalt pistikprogrammi, mis jagab ajaveebi sisu automaatselt?

Nii lihtsalt juhtub, üsna müstiliselt (köha!), Et meie oma Taasta vana postitus töötab selle jaoks suurepäraselt. Nii nagu nimigi ütleb, piilub pistikprogramm saidi arhiividesse ja jagab ühte postitust teie autopiloodil teie sotsiaalmeedia profiilidele (töötab koos Twitteri, Facebooki, LinkedIniga).

Taasta vana postitus

Varundamiste automatiseerimine

Varundamine on lihtsalt asi, mille pärast te ei soovi muretseda. Tahad vaid, et nende eest hoolt kantaks.

Siin on meie oma ulatuslik võrdlus, uurides WordPressi kõige populaarsemaid varulahendusi (spoileri märguanne; meie võitja on BlogVault).

Saate enamiku varunduspistikprogrammide seadistada töötama täieliku autopiloodiga … nagu see peaks olema.

7. Täiustatud automatiseerimine – kasutage Zapieri

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et meil on Zapier – vaieldamatult parim viis kahe rakenduse omavaheliseks ühendamiseks ja selle tulemusel toimuva automatiseerimiseks.

Ja Zapieri maailmas on an "rakendus" on väga lai mõiste.

Kui te ei tea, on Zapier üsna sarnane IFTTT-ga, kuid natuke arenenum (ja minu kogemusel usaldusväärne). Lühidalt, peate valima sisendrakenduse, päästiku, väljundrakenduse ja toimingu, mis tuleks sellel väljundrakendusel läbi viia.

Olgu, see ei pruugi kõlada kuigi selgelt, kuid siin on näide:

Üks paljudest Zapieri toetatud rakendustest on GitHub. Näiteks võite võtta GitHubist uusi väljaandeid ja luua igaühe jaoks Trellos kaardid.

(Ja muide, kui ma ütlen seda "sa saad" tee seda, ma mõtlen tegelikult, et see juhtub autopiloodil – Zapier täidab selle ülesande.)

Nii ei pea te enam minema GitHubi, et vaadata, mis toimub. Kuid see on vaid jäämäe tipp … Zapier toetab enam kui 700 rakendust.

Mis seal veel?

Kokkuvõte: Siin on meie peamised tööriistade soovitused teie ettevõtte osade automatiseerimiseks:

Tööriistad WordPressi ettevõtte automatiseerimiseks

Bumerang
Rohutirts
Sendinblue
WordPressi arendamine
Zapier
Kasutage seda järelmeilide automatiseerimiseks. Saatke need just õigel hetkel ja saate teada, millal inimesed neid loevad.Seadistage tasuta numbrid ja kasutage Grasshopperi virtuaalset telefonisüsteemi, et automatiseerida kogu teie telefoniga seotud tegevust ja saada samal ajal ka rohkem kliente.Kasutage seda kontaktvormide asendamiseks optiini vormidega – nii automatiseerite oma pliihaaramise osad.Automatiseeri saidi migratsioon, andmebaas lähtestatakse, teema seaded, sotsiaalmeedia jagamine, varukoopiaid.Ühendage kaks rakendust ja automatiseerige nendevaheline töövoog.

Nii see on selle postituse jaoks, kuid võib-olla on teil mõni muu idee oma WordPressi ettevõtte automatiseerimiseks …

Kas arvate, et sellised asjad nagu optiini vormid (koos Sendinblue’iga või muul viisil) on tasuta numbrid Rohutirts, või oma arengu osade autopiloodile asetamine on hea viis oma töö WordPressi ruumis automatiseerimiseks? Jagage julgesti.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector