Võrreldes 7 parimat ajajälgija tarkvara – leiate siit oma täiusliku töötaja ajajälgimisrakenduse

Päevas on ainult nii palju tunde. Ja kui soovite teada, milleni need tunnid tegelikult kulgesid, on teil vaja aja jälgijat, sest olgem ausad, pole kellegi mälu nii hea!


Ükskõik, kas olete üksikisik või ettevõtte omanik, aitavad ajajälgimisrakendused teil teada saada, kus teie ja teie meeskond aega veedate, ning ka seda, kui produktiivne on teie ajahaldus. Kvaliteetne töötaja ajajälgimisrakendus võib tõesti olla hindamatu.

Selles postituses jagan ja võrdlen 7 erinevat ajajälgimisriista, sealhulgas mitu võimalust üksikisikutele, meeskondadele või tööandjatele, kes otsivad tarkvara kaugjuhtimismeeskondade haldamiseks.

Alustan teid etapi seadmiseks selle käepärase võrdlustabeliga. Seejärel uurin natuke põhjalikumalt ja jagan iga aja jälgija tööriista jaoks mõned põhifunktsioonid ning plussid ja miinused.

Parim ajajälgimisriistad ja tarkvara

Parimate ajajälgimisriistade kokkuvõte

Parim…
Jälgimise tüüp
Tasuta plaan?
Lisatasu alghind (kuus)

Aja arstTööandjad jälgivad kaugemaid meeskondiKäsitsi või automaatselt✅ (piiratud)9,99 dollarit kasutaja kohta
TogglÜksikisikud ja meeskonnadKäsitsi või automaatselt (töölauarakendusega)✅ (helde)9 dollarit kasutaja kohta
SaakÜksikisikud ja meeskonnadKäsitsi✅ (2 projekti)12 dollarit kasutaja kohta
TundiÜksikisikudKäsitsi✅ (ainult iOS-i rakendus)8 dollarit kasutaja kohta
ÕigeaegneÜksikisikud ja meeskonnadAutomaatne aja jälgimine koos käsitsi korrigeerimisegaMeeskondade jaoks 20 dollarit kasutaja kohta või soolo eest 7 dollarit
HubstaffTööandjad jälgivad kaugemaid meeskondiKäsitsi või automaatselt✅ (piiratud ja ainult soolo kasutaja jaoks)5 dollarit kasutaja kohta
MärkigeÜksikisikud ja meeskonnadKäsitsi✅ (1 projekt)19 dollarit 10 piiramatu kasutajaga projekti jaoks

Parima aja jälgijarakendused võrreldud:

1. Aja arst

Parim…aja jälgimine kaugete meeskondade ja ettevõtete jaoks. Mitte üksikisikutele.

Time Doctor aitab teil jälgida kogu oma meeskonna aega ja turundab end konkreetselt sellisena "Kaugmeeskondade aja jälgimine", mis peaks andma teile üsna hea ettekujutuse sellest, kes on nende sihtturg.

Kui soovite oma kaugema meeskonna üle rohkem kontrolli saada, sisaldab see ka võimalust automaatselt ekraanipilte teha, et tagada kõigi tööülesannete täitmine.

Ja saate vaadata ka veebisaitide ja rakenduste kasutamist, et näha, millele inimesed oma aega veedavad.

töötaja ajajälgimise rakendus: ajaarst

Siis, kui käes on palgaarvestusaeg, saate oma palgaarvestuse automaatselt arvutada Time Doctor’is jälgitud tundide fikseeritud palkade põhjal ja maksta kohe PayPali, Payoneeri, TransferWise’i või mõne muu meetodi abil.

�� mis sulle meeldib …

 • Üksikasjalikud aruanded, mis võimaldavad teil projekti, ajakasutuse, kohaloleku, raisatud aja ja muu põhjal põhjalikult tutvuda, muutes sellest suurepärase töötajate aja jälgimise rakenduse.
 • Palju erinevaid integratsioone, eriti projektijuhtimisriistadega.
 • Inimesed kiidavad selle kasutusmugavust järjekindlalt.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Aega otse töölauarakendusest redigeerida ei saa – peate sisse logima veebirakendusse.
 • "Kas te ikka töötate?" nag võib olla tüütu, kui teil on õigustatud põhjus sotsiaalsetes võrgustikes olemiseks.

Hinnakujundus

Ajadoktoril on eriti lihtne hinnakujundus. Võite kasutada piiratud tasuta paketti või maksta kõigi funktsioonide eest 9,99 dollarit kasutaja kohta kuus.

Mine ajaarsti juurde

2. Toggl

Parim…Eraisikud ja vabakutselised, ehkki Togglil on meeskondade jaoks ettevõtteplaanid ja see võib olla suurepärane töötajate aja jälgimise rakendus.

Toggl on ilus freemium aja jälgija rakendus, mis annab teile jälgimise korraldamisel palju paindlikkust.

See pakub lihtsat ajajälgimisliidest, mis võimaldab teil määrata ülesandeid projektidele ja klientidele lennus, sealhulgas aja kokkuhoiu võimalustega, mis võimaldavad teil luua uusi projekte või kliente armatuurlaualt lahkumata..

Saate seda kasutada üsna palju kõikjal – sellel on veebiliides, brauserilaiendid, mobiilirakendused ja isegi töölauarakendus.

toggl aja jälgija rakendus

Töölauarakenduses saate automaatselt jälgida teatud tegevusi ja seada meeldetuletusi. Teiste rakenduste korral peate taimerid käsitsi käivitama / peatama.

Asjade ümardamiseks saate suurepärase aruandlusarve ning 100 ja enama integratsiooni teiste populaarsete tööriistadega nagu Trello, Asana ja palju muud.

�� mis sulle meeldib …

 • Lihtne sildistamine projekti ja kliendi järgi. Uute projektide / siltide loomine võtab vaid paar sekundit – lehte ei pea uuesti laadima ega ümber klõpsama.
 • Üksikasjalik aruandlusfunktsioon, mis aitab teil oma aega veeta või klientidele aruandeid genereerida. See annab teile ka paindlikud filtrid.
 • 100+ integratsiooni. Näiteks võite käivitada taimeri Trello kaardi seest või ühendada paljude muude tööriistadega.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Arveid ei esitata, ehkki sellel on integreerimine ka muude tootjate tööriistade jaoks (ma nimetan seda siin – ma leian Togglil väga vähe vigu)
 • Töölauarakendus võib olla kohati pisut kohmakas.

Hinnakujundus

Helde tasuta plaan. Tõenäoliselt saavad üksikisikud tasuta paketiga hakkama (isikliku märkuse kohaselt kasutan tasuta paketti nullväljaandega).

Tasulised plaanid algavad 9 dollarist kasutaja kohta kuus (arveldatakse igal aastal) ja ulatuvad kuni 49 dollarini kasutaja kohta kuus ettevõtteplaani jaoks, mis on tõenäoliselt hea valik, kui vajate töötaja ajajälgimisrakendust.

Minge Toggli

3. Saak

Parim… Vabakutselised ja meeskonnad, kellele meeldib sisseehitatud arvete arveldamise, arveldatavate töötundide, kulude jälgimise ja muude raamatupidamisfunktsioonide idee, mis hea töötaja tööaja jälgimise rakendusel peaks olema.

Saak on aja jälgija … millele on veel natuke lisatud. Lisaks lihtsale ajajälgimisele aitab see teil ka jälgida:

 • Kulud
 • Arveldatavad tunnid

Ja Harvest toetab ka arvete esitamist, sealhulgas võimalust muuta arveldatavad tunnid arveteks. Üks eriti hea asi Harvesti arvelduses on see, et see toetab kindla suurusega 0,50-dollarist PayPali ärimakseid (kui teil on USA pangakonto).

Saak

�� mis sulle meeldib …

 • Sisseehitatud arvete esitamine, sealhulgas kindlasummalise 0,50-dollarise PayPali ärimaksete tugi (vinge võimalus USA-s elavatele inimestele).
 • Palju integratsioone tööriistadega, sealhulgas projektihaldus, arvete esitamine, CRM, klienditugi, arendaja tööriistad ja palju muud.
 • Saab aega veebirakenduste, brauserilaiendite, töölauarakenduste ja mobiilirakenduste abil jälgida.
 • Sisseehitatud kulude jälgimine, sealhulgas kviitungite skannimine

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Liides pole nii ilus kui teised rakendused (see on omamoodi nigel, kuna see ei mõjuta funktsionaalsust – kuid millegi ilusa kasutamine teeb elu lõbusamaks).
 • Uute projektide loomine võtab rohkem klikke ja lehe uuesti laadimist kui muud tööriistad, mis pole eriti hea vabakutseliste jaoks, kellel võib olla vaja luua palju projekte.
 • Aruannete liides pole nii paindlik kui muud tööriistad, kuigi enamiku kasutusviiside puhul peaks see sobima.

Hinnakujundus

Saagikorral on tasuta plaan, mis võimaldab inimestel luua kuni 2 projekti.

Pärast seda maksavad piiramatud projektikavad 12 dollarit kasutaja kohta kuus.

Minge Harvestisse

4. Tundi

Parim… isikud, kes soovivad lihtsalt lihtsat ajajälgimist uhke liidese abil (tunnid sisaldavad küll meeskonna funktsiooni, kuid see pole nii põhjalik kui muud tööriistad).

Tundidel on üks kenamaid liideseid, mida olen aja jälgijana näinud. See võib olla isegi parem kui Toggl!

Selle uhke liidese abil saate taimerid vastavalt vajadusele käivitada ja peatada. Ja ka sellest on sellest tõesti abi Ajaskaala funktsioon, mis võimaldab teil kiiresti täita lüngad aja jälgimises, et oma päevaga täielikult arvestada.

Aruannete liides on sama hästi kujundatud ja annab teile ka hulga filtreid, et vajadusel oma aruandeid tükeldada ja tükeldada..

Tundi

Tundi on siiski veel pisut noor ja saadaval ainult selle veebisaidi või iOS-i rakenduse kaudu, mis ei paku nii palju levi kui enamik teisi aja jälgija tööriistu.

�� mis sulle meeldib …

 • Funktsioon Ajaskaala teeb lünkade täitmise lihtsaks, näiteks siis, kui unustasite taimeri käivitamise või peate jälgima võrguühenduseta sündmust ilma mobiilirakenduseta.
 • Liides näeb välja uhke ja sellel on tähe UI / UX.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Kui teil on vaja iga päev erinevaid projekte luua, pole liides just nii sujuv kui Toggl.
 • See on ainult veebirakendus ja iOS-i rakendus, mis võivad teie vajadustest sõltuvalt olla piiravad, eriti kui soovite oma töötaja jälgimise rakendusest täpsemat funktsionaalsust.

Hinnakujundus

Tundide maksumus veebi liidesele juurdepääsu eest on kuus 8 dollarit kasutaja kohta. IOS-i rakendusele pääsete juurde tasuta (ilma Pro funktsioonideta).

Mine tundidesse

5. Õigeaegne

Parim…isikud ja meeskonnad, kes konkreetselt soovivad automaatne aja jälgija.

Õigeaegne ainulaadne müügipakkumine on just see automaatne aja jälgimine

Automaatne ajajälgimine võib olla keeruline, nii et õigeaegne toimimine on järgmine:

 • Esiteks registreerib õigeaegne kogu teie tegevuse ja grupeerib selle kokku vastavalt teie tegemistele
 • Seejärel soovitab ta silti ja silte vastavalt sellele, mida ta teie arvates tegi.
 • Võite Timely soovitusega nõustuda, seda käsitsi muuta või aja sisestuse täielikult loobuda.

Õigeaegne

Nüüd on siin lahe asi …

Iga kord, kui aja sisestust käsitsi redigeerite, koolitate tulevikus õigeks muutmist.

Põhimõtteliselt, see pole loll. See õpib teie muudatuste põhjal tulevikus täpsemaid ettepanekuid tegema.

See pole mõeldud kõigile – näiteks veedan suurema osa oma päevast eranditult Google Docsis, nii et mul on keeruline midagi koolitada, et jälgida kõiki oma erinevaid kliente / projekte automaatselt, kui kasutan kogu veebisaiti kogu päeva.

Kuid kui teete erinevaid toiminguid, on automaatne aja jälgimine üsna korralik.

�� mis sulle meeldib …

 • Automaatne aja jälgimine. Sa nägid seda juba ülal. See võib säästa teie aega, veenduda, et te ei jäta tunde maha ja hoida teid kursis. See on ka tore funktsioon, kui soovite töötaja ajaarvestuse rakendust, mis ütleks teile, mida teie inimesed on kogu päeva jooksul teinud.
 • Seal on sisseehitatud Projekti tervise juhtpaneel mis aitab teil kontrollida arveldatavaid töötunde ja veenduda, et teie või kogu teie meeskond ei ületa eelarvet.
 • Meeskonna armatuurlaud annab teile ülevaate ka kogu teie meeskonna produktiivsusest.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Mõnes ainulaadses olukorras (nt töötate kogu päeva ainult Google’i dokumentide kaudu) võib automaatse ajajälgimise tõhusus olla keeruline. Ma eelistan tegelikult käsitsi aja jälgimist ja olen kindel, et ma pole ainus.
 • Vaba plaani pole.

Hinnakujundus

Kuuhindade korral algab Timely hinnast 7 dollarit kuus soolo kasutajate jaoks või 20 dollarit kasutaja kohta kuus meeskondade jaoks.

Mine Timely juurde

6. HubStaff

Parim…kaugseiremeeskondade ja ettevõtete ajajälgimine, mis teeb sellest hea kui töötajate ajajälgimisrakenduse. Mitte üksikisikutele.

Nagu Time Doctor, on ka Hubstaff suunatud pigem tööandjatele, kes soovivad jälgida ja jälgida oma töötajate aega.

Hubstaff töötab nii laua- kui ka mobiilirakendusena, sealhulgas väiksemate opsüsteemide, näiteks Chromebooki ja Linuxi tugi.

Kui soovite oma meeskonda tõeliselt jälgida, saate teha järgmist.

 • Tehke kuni 3 juhuslikku ekraanipilti 10-minutise perioodi jooksul (või keelake see funktsioon soovi korral)
 • Jälgige hiire liikumist ja klaviatuuri klõpsamisi
 • Jälgige Interneti ja rakenduste kasutamist, sealhulgas igal veebisaidil / rakenduses veedetud ajagraafikut

Hubstaff

Kui olete oma meeskonna kohta olemas kõik andmed, saab Hubstaff automaatselt arvutada palgaarvestuse, sealhulgas automaatsed maksed PayPali, Payoneeri või Bitwage’i kaudu.

�� mis sulle meeldib …

 • Saate luua mitu eraldi organisatsiooni, millel kõigil on oma töötajad ja projektid.
 • Hubstaff toetab nii käsitsi kui ka automaatset ajajälgimist, sealhulgas seda, kas meeskonna liikmed saavad kirjeid käsitsi luua või mitte.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Mõned inimesed teatavad veidratest automaatsetest käivitustest / seiskamistest.
 • Kasutajaliides on pisut dateeritud, eriti töölauarakenduse puhul.

Hinnakujundus

Hubstaffil on piiratud vaba soolokava. Tasuliste meeskondade plaanid algavad 5 dollarist kasutaja kohta kuus ja ulatuvad kuni 10 dollarini või 20 dollarini kasutaja kohta kuus suurema integratsiooni, automaatse palgaarvestuse ja muude funktsioonide jaoks.

Mine Hubstaffi

7. Märkige

Parim… Suuremad meeskonnad, kes "kasutaja kohta" teiste tööriistade hinnakujundust ja eelistaks, et nende töötajate tööaja jälgimise rakendus oleks pardal olevate kasutajate osas vähem piirav.

Ticksi arveldusstruktuur on selle aja jälgija puhul üks unikaalsemaid asju. Arvestades, et iga teine ​​tööriist tasub teid "kasutaja kohta" meeskonna plaanide jaoks, Märgistage tasud ühe "projekti", iga kavaga toetades piiramatu arv kasutajaid.

Sõltuvalt sellest, kui paljudel projektidel töötate, võib see tähendada märkimisväärset kulude kokkuhoidu, eriti suuremate meeskondade jaoks.

Tegelik liides on üsna lihtne – see seab teid projektide ja ülesannetega, mida saate jälgida kas reaalajas või sisestades käsitsi andmeid, kui olete lõpetanud.

Märkige

Seejärel saate oma jälgimist vaadata kohandatud aruannetes, mis võimaldavad teil põhjalikumalt uurida:

 • Klient
 • Meeskonna liige
 • Arveldatav või mittearveldatav tund

�� mis sulle meeldib …

 • Hinnakujundusstrateegia on atraktiivne suurtele meeskondadele, kes ei tööta ühegi projektiga.
 • Oskab määrata "ajaeelarve" projekti kohta, et aidata teil õigel teel püsida.

�� Mis teile ei pruugi meeldida …

 • Selle liides pole nii kena kui enamik teisi tööriistu.
 • Peate iga projekti liideses seadistama ülesanded – te ei saa neid lennult luua. See muudab projekti jaoks uute ülesannete loomise kauem kui vajalik.

Hinnakujundus

Pidage meeles – kõik need plaanid toetavad piiramatuid meeskonnaliikmeid (isegi tasuta kava). Plaanid on järgmised:

 • 1 projekt – tasuta
 • 10 projekti – 19 dollarit kuus
 • 30 projekti – 49 dollarit kuus
 • 60 projekti – 79 dollarit kuus
 • Piiramatu arvu projekte – 149 dollarit kuus

Arhiveeritud projektid teevad mitte arvesta oma limiitidega.

Minge Tick juurde

Millist töötaja ajajälgimisrakendust peaksite kasutama? ��

Noh, ilmselt sõltub see suuresti teie vajadustest. Seda on võimatu ennustada, kuna see põhineb nii tugevalt teie enda töövoogudel.

Kuid siin on mõned soovitused, alustades tegelikest tööriistadest, mida mina ja CodeinWP meeskond kasutame.

Olen vabakutseline soolo, seega on mu vajadused erinevad kui CodeinWP meeskonnal tervikuna.

 • Isiklikult, ma kasutan Toggl kõigi oma vabakutseliste projektide haldamiseks, kuna leidsin, et selle liides on kõige sujuvam. Toggli meeskond on teinud ära suure töö, et muuta kõik asjakohased toimingud kättesaadavaks otse ühelt ekraanilt – mulle meeldib, et ma ei pea kunagi raiskama aega teistesse piirkondadesse navigeerimiseks. Ainus kord, kui ma sellest ühendatud ekraanist lahkun, on see, kui mul on vaja aruanne koostada.
 • Teiselt poolt, CodeinWP meeskond kasutab ajadoktorit kuna tegemist on kauge meeskonnaga, kes peab saama projekte koos jälgida.

Lisaks sellele pakub Timely ainulaadset lähenemisviisi, keskendudes automaatsele jälgimisele ja õppimisele. Hubstaff võib olla odavam kui TimeDoctor, eriti suuremate kaugtöörühmade jaoks. Ja Tick pakub ainulaadset hinnakujundusmeetodit, mis võib muuta selle koostöötiimide jaoks taskukohaseks, isegi kui ma pole isiklikult selle liidese fänn.

Siin on aga suurepärane asi:

Kõik need tööriistad pakuvad tasuta plaane või tasuta prooviversioone, nii et saate kõigiga neist ringi mängida ja vaadata, mis sobib kõige paremini teie ja / või teie meeskonna töövoogudega!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map