Veebidisaini ettepaneku mall: kirjutage ettepanek, mis raputub kõigest 10 minutiga

Veebidisainerina sõltub teie võime tuua uusi kliente kirjutage edukaid veebikujunduse ettepanekuid. Kuid te ei saa endale lubada, et kulutate iga ettepaneku täiustamiseks kolm või neli tundi. Veebisaitide loomiseks peate oma aega – ja veebidisaini ettepaneku mall võib teile selle aja anda.


Selles juhendis näitame teile kuidas luua veebikujunduse ettepanekumall mida saate üksikute klientide jaoks mõne minutiga kohandada.

�� Kas otsite blogi kirjutamise nõuandeid? Siit saate teada, kuidas kirjutada head ajaveebi postitust.

kirjutage veebidisaini ettepaneku mall

Miks peaksite oma veebikujunduse ettepanekute jaoks malle kasutama?

Veebidisaini ettepaneku malli loomine on üks lihtsamaid viise pakkumisprotsessi lihtsustamiseks. Igal sammul on vaja teatud elemente: hinnang probleemidele, mida teie disain lahendab, projekti eesmärkide loetelu, projekti iga etapi üksikasjalik ajakava ja sellega seotud kulud.

Nende elementide paigutamine veebikujunduse ettepanekumallile pakub mitmeid eeliseid:

 • Kogu teave on ühes kohas – Te ei pea midagi disainima ega avama tosinat erinevat faili, et saada teavet oma disainiprotsessi erinevate aspektide kohta.
 • Pakkumised ja hinnad on püsivad – Teie mall sisaldab kõigi teie teenuste loetelu koos iga üksiku teenuse maksumusega. See tähendab, et te ei pea muretsema, et hindate iga töö jaoks kõike välja – baashinnad on juba olemas. Neid peate muutma ainult siis, kui töötate ebatavaliselt suure veebisaidiga.
 • Mallid on võimalus näidata oma kujundamisoskust – Pilkupüüdva malli kujundamine, mis kajastaks teie ettevõtte isiksust, aitab potentsiaalsetel klientidel teie ettevõttega suhelda isiklikumal tasemel. See on ka peen viis näidata oma kliendile oma tehnilisi oskusi.
 • Saate malle isikupärastada mõne minutiga – Teatud ilmsetes valdkondades saate iga malli isikupärastada: kliendi kontaktteave, probleemipärimus, eesmärkide avaldus. Paar kiiret näpunäidet muudavad teie malli teie potentsiaalsele kliendile ideaalseks ettepanekuks.

ettepaneku malli eelised

Lühidalt, kasutage oma ettevõtte laiendamiseks ja iga kord üksikutele ettepanekutele kulutatud tundide arvu vähendamiseks veebidisaini ettepanekumallide kasutamist.

Brendan Quigley

Brendan Quigley
tammetõru30

Alguses kulus meil kliendile ettepaneku kättesaamiseks nädalaid, kuid nüüd saame selle sõna otseses mõttes mõne minutiga teha. Mõistsime, et märkimisväärne osa viivitusest ei olnud teadmine, kust ettepanekuga alustada või kui potentsiaalsed kliendid otsisid paberile paberit, mida me siis panime. Pärast veebis uurimist ja konkurentide ettepanekute uurimist suutsime luua baasmalli, mida näpistame ja muudame, kuni leidsime toimiva.

Kuidas luua oma veebikujunduse ettepaneku malli?

Eduka veebikujunduse ettepaneku mall peab sisaldama järgmisi elemente:

 • Sissejuhatus – Selgitage, kes te olete ja mõned põhilised üksikasjad oma ettevõtte kohta. Lisage oma teenuste lihtne, hõlpsasti loetav ülevaade.
 • Probleemipüstituses – Terve leht, mis on pühendatud teie kliendi probleemide üksikasjalikule selgitamisele.
 • Eesmärgid / pakutud lahendused – Sellel lehel jagatakse teie veebidisaini projekti eesmärke, keskendudes konkreetsetele lahendustele, mida rakendate.
 • Standardpaketi jaotus – See jaotus annab üksikasjalikumat teavet teie tavalise veebikujunduse paketi kohta.
 • Lisad – Põhjalik nimekiri lisadest, mida teie kliendid saavad lisaks tavapärasele disainipaketile osta.
 • Iseloomustused – Pange eraldi lehele vähemalt kolm klientide iseloomustust ja lisage nende klientide jaoks kujundatud veebisaitide ekraanipildid. Võib-olla soovite neid muuta iga 6–12 kuu tagant, et kajastada oma hiljutist tööd.
 • Järgmised sammud – Selles jaotises tuleks kirjeldada, kuidas teie klient saab tegutseda, kui ta on huvitatud teiega koostööst.
 • Tingimused & allkirja leht – See kirjeldab konfidentsiaalsust, õigusi tööle ja seda, kuidas te kliendiga koostööd teete. Lepingu lisamine ettepanekule teeb klientidele teie teenustele kohe registreerumise lihtsaks.

ettepaneku malli struktuur

Täna näitame teile, kuidas kõiki neid elemente oma veebikujunduse ettepaneku malliks luua.

1. Sissejuhatus

Teie sissejuhatus on teie veebikujunduse ettepaneku malli kõige lihtsam osa, kuid see ei muuda seda vähem oluliseks. See tugevdab teie ettevõtte identiteeti, näitab teie teadmisi oma kliendi kohta ja tuletab neile meelde, miks nad teiega esmajoones ühendust võtsid.

Ettepaneku sissejuhatus tuleks vormistada sarnaselt ärikirjaga ja see peaks sisaldama mitmeid standardseid elemente:

See on üks kaubamärgi kõige lihtsamaid vorme, kuid paljud uustulnukate disainerid unustavad selle oma veebidisaini ettepaneku malli lisada. Kujundusettepanek on ettevõtte ametlik dokument ja see peaks välja nägema üks. Klanitud logo näitamine tuletab potentsiaalsetele klientidele meelde ka teie üldist esteetikat.

1.2. Teie ettevõtte kontaktteave

Teie potentsiaalsel kliendil võib juba olla teie kontaktteave, kuid see peaks siiski olema loetletud otse teie ettevõtte nime ja logo all. Sellel on kaks eesmärki: see muudab ettepaneku tunduvaks rohkem kui ametlik dokument ja teeb teiega ühenduse võtmise lihtsaks, kui kliendile teie ettepanek meeldib..

1.3. Kliendi nimi ja potentsiaalne kontaktteave

Soovite oma veebikujunduse ettepanekumalli jaoks selle jaoks ruumi luua oma kontaktteabe all, vormindatud sarnaselt ärikirjaga. Ideaalis peaksite kasutama ettevõtte nime asemel konkreetse isiku täisnime.

1.4. Probleemilause, milles hinnatakse kliendi konkreetseid muresid

See lõik näitab teie arusaamist kliendi vajadustest. Võite oma malli lisada üldise probleemilause või võite sellele lihtsalt ruumi jätta; see on üks valdkondi, mida tuleks iga ettepaneku jaoks tugevalt kohandada.

1.5. Lühike ülevaade teie ettevõttest ja pakutavatest teenustest

Kirjeldage kuni kahe lõiguna oma ettevõtte kogemusi ja pakutavaid teenuseid. Positsioneerige oma teenuseid ja kogemusi kliendi probleemidega tegelemiseks. See võimaldab potentsiaalsetel klientidel hõlpsalt hinnata teie üldist teenust ja otsustada, kas nad soovivad kogu ettepanekut kaaluda või mitte.

Soovite seda ala iga kliendi jaoks kohandada, kuid üldise lõigu lisamine malli on hea mõte. See muudab üksikute ettepanekute muutmise lihtsaks.

1.6. Ülevaade ülejäänud ettepanekust

Esitage oma ettepaneku iga jaotise kohta täpploend koos nende vastavate leheküljenumbritega. See näitab teie organisatoorseid oskusi ja võimaldab kliendil kõigepealt otsustada, mida kõigepealt lugeda.

1.7. Sinu allkiri

Teie ettepaneku sissejuhatus peaks saama ärikirjana iseseisvalt seista. Logige välja traditsioonilisel hüvastijätul, näiteks "parimate soovidega", ja lisage dokumendile oma allkiri.

Kokku ei tohiks malli sissejuhatus olla pikem kui 3-4 lõiku.

�� Kuidas seda ettepaneku jaotist kohandada: Sissejuhatus on üks ettepaneku kõige paremini kohandatud osi. Alustuseks peate sisestama iga kliendi jaoks õige kontaktteabe ja nime. Samuti peate muutma probleemilahendust nii, et see vastaks iga kliendi individuaalsetele probleemidele, ja muutke oma teenuste kirjeldust, et keskenduda nende konkreetsete probleemide lahendamisele.

2. Probleemi avaldus

Veebikujunduse ettepaneku malli sellel lehel soovite laiendada sissejuhatuses pakutavat teavet. Nagu sissejuhatuses, kohandatakse seda jaotist igas ettepanekus suuresti, kuid protsessi hõlbustamiseks võite oma malli lisada mõned asjad..

Alustage ühe lõiguga, mis kirjeldab teie tüüpilist klienti ja temaga seotud probleeme. Kohandate seda üksikute ettepanekute jaoks, nii et pidage kinni ainult kõige tavalisematest probleemidest.

Siin on mõned näited probleemidest, mida võiksite oma veebikujunduse ettepaneku malli lisada:

 • Suurenenud konkurents võrgus, vähendades liiklust
 • Mobiilse liikluse säilitamine või teisendamine
 • Madal reiting otsingumootorites

Teie enda nimekiri peaks põhinema probleemidel, millega olete varem klientide jaoks sageli pöördunud.

�� Selle jaotise kohandamine: Enamik teie kliente võib-olla tahavad sarnaseid asju, kuid üksikute ettevõtete omanikena on neil individuaalsed vajadused. Kui need tõstatavad ebahariliku probleemi või märkate probleemi, mida teie mallis pole mainitud, lisage see loendisse.

Teine, peenem viis selle jaotise kohandamiseks on oma sõnavara sobitamine kliendi omaga. Kui nad räägivad oma probleemidest konkreetses terminoloogias, kasutage mõnda sama sõna. Kui soovite terminoloogiat nihutada, saate seda teha teadlikult, näidates oma kliendile, kuidas nad peaksid probleemile lähenema. See näitab, et saate neist aru, mitte ainult kuidas oma tööd teha.

3. Eesmärgid / pakutud lahendus

Teie ettepaneku see osa annab ülevaate teie projekti eesmärkidest, keskendudes sellele, kuidas lahendada viimases jaotises käsitletud probleemid.

Kasutagem ülaltoodud näiteid selle kohta, kuidas see välja näeb: suurenenud konkurents, mille tulemuseks on väiksem liiklus, mobiilset liiklust mitte hoida või teisendada ning otsingumootorites madal positsioon. Nende probleemidega võitlemiseks võite luua järgmise eesmärkide nimekirja:

 • Looge kohandatud sait värske ja moodsa ilmega – Looge kohandatud WordPressi teema abil ainulaadne sait, muutes kliendi nime veebisaidi konkurentide veebisaitide meeldejäävamaks.
 • Mobiili funktsionaalsuse loomiseks töötage reageeriva teemaga – Kasutage tundliku kujundusega WordPressi teemat ja kohandage mobiilseadete sätteid, et maksimeerida mobiilsidefunktsioone.
 • Kirjutage veebisaidi sisu ümber, kasutades praeguseid SEO strateegiaid ja tehnikaid – Töötage välja järjepidev SEO strateegia ja kirjutage kogu veebisaidi sisu ümber, et see vastaks uue strateegia eesmärkidele.

Iga eesmärgi jaoks peaks olema lühike selgitus selle täitmise kohta, kuid ärge kulutage sellele rohkem kui ühte lauset. Lisateavet saate oma ettepaneku järgmises jaotises.

�� Selle jaotise kohandamine: Teie peamine tähelepanu peaks siin olema ettepaneku eelmises jaotises loetletud probleemidega tegelemisel, nii et suurem osa teie kohandamisest on mõeldud uute probleemide lahendamiseks või mis tahes mittevajaliku kustutamiseks. Jällegi saate dokumendi keelt muuta ka nii, et see vastaks teie kliendi sõnavarale või kaubamärgi toonile.

4. Standardpakendi jaotus

Standardne pakettjaotus näitab teie kliendile täpselt, mida ta teiega töötades saab. Selles veebikujunduse ettepaneku malli jaotises soovite loetleda üksikud teenused, mis kuuluvad teie standardpakendi jaotusse. Igas teenuses tuleks loetleda 2–4-lauseline kirjeldus, sealhulgas hinnanguline ajakava. Selles jaotises tuleks loetleda ka iga teenuse hind.

Ruben Gamez

Ruben Gamez
Bidsketch

Teie ettepaneku kõige olulisemad valdkonnad on hinnakujundus ja mida nad saavad selle hinna eest. See kõlab ilmselgelt, kuid nii paljud inimesed muudavad oma ettepanekute muud valdkonnad oluliseks (või tähtsamaks) kui need lõigud. See tähendab, et soovite oma malli probleemi / lahenduse jaotise esikohale jõuda ja seda tähelepanelikult jälgida, kasutades hinnakujunduse jaotist, mis pakub erinevaid hinnakujundusvõimalusi (nii et te ei pea hinnakujundust täpselt õigeks tegema).

Peamine on see, et kuigi malli peaks olema lihtne uuesti kasutada, peab tunduma, et see on teie potentsiaalse kliendi jaoks täiesti tavapärane. Selleks saate omada õiget struktuuri, kus kõige olulisem ja kohandatud kraam läheb esikohale.

Näiteks kui üks teie pakutavatest teenustest on WordPressi teema kohandamine, võite seda kuvada nii:

WordPressi teema kohandamine – 500 dollarit – Teeme teiega koostööd teie ettevõtte vajadustele vastava WordPressi teema valimisel. Kui teema on valitud, installime selle teie WordPressi saidile ja kohandame seda vastavalt teie spetsifikatsioonidele. Sõltuvalt vajalikust kohandamisest võtab see aega 1–3 nädalat.

See täpsustab, kuidas te potentsiaalse kliendiga koostööd teete ja mida teie individuaalsed teenused täidavad, ning kui palju need teenused maksavad. See näitab ka teie teadmisi platvormist, millega töötate, samal ajal kui tavainimesel on seda lihtne mõista.

Looge standardpaketis iga teenuse jaoks sarnane kirjeldus, minimeerides tehnilist kõnepruuki. Ka üksused tuleks loetleda täitmise järjekorras, esimesest viimaseni. Soovite, et ettepanek vastaks teie potentsiaalse kliendi küsimustele teie teenuste kohta, mitte annaks neile rohkem.

Kui olete kõik kirjeldused, sealhulgas eeldatava ajajoone, seadistanud, saate oma tavapakkumiste põhjal luua üldise ajaskaala. Selleks lisage kõigi põhiteenuste hinnanguline ajakava.

�� Selle jaotise kohandamine: Peamine viis, kuidas soovite seda jaotist kohandada, on mittevajalike teenuste eemaldamine ja nende lisamine "Lisa" üksused, mida teie klient on taotlenud. Kui kõik lisad on mallis loetletud, on viimane protsess sama lihtne kui asjakohase teabe teisaldamine ettepaneku ühest osast teise. Võite viia selle järgmisele tasemele, kasutades samu sõnu, mida teie klient kasutas nende taotluses.

5. Lisad

Teie ettepaneku selles jaotises loetletakse lisad, mida teie kliendid võivad oma standardse veebidisaini paketiga osta, näiteks:

 • Täiendavate lehtede seadistamine
 • Postitage malle
 • Pidev hooldus
 • Muud disainiteenused
 • Reklaamikirjutamise teenused
 • Sotsiaalmeedia turundusteenused

Esitage saadaolevate lisade täielik loetelu ja kirjutage igaühe kohta 2–4 ​​lauseline kirjeldus. Taas soovite keskenduda lihtsale keelele ja vältida tehnilist kõnepruuki. Teie ettepanek peaks olema kättesaadav keskmisele ärimehele, mitte ainult veebiettevõtjatele.

Brendan Quigley

Brendan Quigley
tammetõru30

Võimalikud kliendid saavad kohandatud teavet, mida nad vajavad oma konkreetse projekti põhjal. Nii et meil võib olla 12 erinevat teenust, kuid potentsiaalne kasutaja otsib tuge ainult viiest nendest teenustest. Lisame viis tekstiplokki vastavalt nende vajadustele, mitte ei anna neile täielikku ülevaadet kõigist meie teenustest. See võimaldab neil oma vajadusi otsesemalt vastavusse viia meie võimega neid vajadusi täita.

6. Iseloomustused

Iseloomustused on teie ettevõtte elujõud. Pühendage oma ettepaneku leht oma parimate iseloomustuste jagamiseks tulevastele klientidele.

Saate oma malli selle osa üles seada kahel viisil. Esimene võimalus on valida oma lemmik 5-10 iseloomustust ja kuvada neid lehel loominguliselt.

Teine võimalus on luua "Iseloomustused" oma malli jaotisesse ja lisage iga positiivne iseloomustus, mille olete kunagi saanud. Seejärel saate oma malli kohandades hoida individuaalse kliendi jaoks kõige olulisemad hinnapakkumised ja ülejäänud osa välistada. See on lihtne viis oma ettepanekule täiendava isikupärastamiskihi lisamiseks.

7. Järgmised sammud

See jaotis näitab teie kliendile, kuidas ta saab disainiprotsessi alustada. Näiteks võite pakkuda seda toimingute loendit:

 1. Paketi kohandamine – Teeme koos teiega standardse veebikujunduse paketi muutmist vastavalt teie vajadustele, lisades lisad vastavalt soovile. Kui kõik teenused on kokku lepitud, vormistame teiega lepingu. Selleks kulub 1-2 päeva.
 2. Teemavalik – Selgitame välja teie täpsed vajadused ja pakume teile valida 3-4 kohandatud WordPressi teemat. Sõltuvalt kliendi tagasisidest võtab see aega kuni ühe nädala.
 3. Teema kohandamine – Kui olete teema valinud, installime selle teie saidile ja kohandame vastavalt vajadusele. See võtab olenevalt teemast 1-2 nädalat.

�� Selle jaotise kohandamine: Paljud kliendid lähenevad teile konkreetset ajajoont silmas pidades, nii et peate võib-olla muutma iga sammu ajakava, et nende eesmärgid vastaksid. Kui teil on potentsiaalse kliendiga juba mitu vestlust olnud, võite oma loendi mõned esimesed toimingud välistada ja lisada ettepanekule oma lepingu koopia, et saaksite asjad kohe lõpule viia.

8. Tingimused

Paljud disainerid ei suuda arutada oma töö õiguslikku aspekti kuni lepingu tegeliku etapini, kuid tingimuste jagamine ettepanekus suurendab teie professionaalsust. See aitab ka teie potentsiaalsel kliendil tunda, nagu nad teeksid teadlikke otsuseid kohe alustades.

See artikkel pole mõeldud juriidiliste nõuannete asendamiseks ja CodeinWP ajaveebi ei halda õigusspetsialistid, kuid on mõned asjad, mida soovitame tungivalt lisada oma tingimustesse:

 • Konfidentsiaalsuse avaldus – Enamik ettevõtteid soovib mingisugust konfidentsiaalsuslepingut ja paljudel on oma standardsed NDA-d. Enda konfidentsiaalsusavalduse jagamine näitab, et saate sellest vajadusest aru.
 • Tasu ja tagatisraha struktuur – Kui ootate 50% sissemakseid, peate selle oma lepingutingimustes selgelt välja tooma. Peate lisama ka tingimused, mille alusel kliendid saavad selle tagatisraha tagastada, kui seda on.

Lisateavet veebidisaini õigusliku aspekti kohta leiate siit BeeWitzi 17 veebikujunduse lepingu põhialused. Kui teil pole veel oma lepingutingimusi või tüüplepingut, peaksite otsima ka professionaalset juriidilist nõu.

Oma ettepanekute kohandamine

Kui olete loonud veebidisaini ettepaneku malli, võite hakata saatma üksikuid ettepanekuid. Ja see peaks võtma ainult paar minutit – peate vaid lisama selle e-kirjale ja saatma selle õigele inimesele, eks?

Vale. Veebikujunduse ettepanekumallid on suurepärane viis aja kokkuhoiuks, kuid te ei saa kõigile 100% identseid ettepanekuid saata. Edukad ettepanekud räägivad otse teie klientidega ja tunnevad end nende jaoks täiesti ainulaadsena, isegi kui nad põhinevad mallil.

See algab kliendi nime esinemisjuhtude muutmisega ja õigete kontaktteabe sisestamisega sissejuhatusesse, kuid see ulatub sellest kaugemale. Tegelikult on teie ettepaneku kohandatud aspektid kõige olulisemad.

Selles juhendis oleme juba vaadanud, kuidas saate oma ettepaneku erinevaid jaotisi kohandada. Vaatame nüüd mõnda näpunäidet ettepaneku tervikuks kohandamiseks:

 • Kasutage leidmist + asendamist – Lihtsaim viis malli ettepaneku abil vahele jääda on jätta sõnad "kliendi nimi" kohas, kus oleksite pidanud kasutama inimese nime. Selle leidmist aitab vältida leidmise + asendamise kasutamine. Trikk, mida saate kasutada, on selliste kohahoidjate olemasolu, "TK-KLIENDI-NIMI". Maagia "TK" (nagu tulevases versioonis) on see, et see ei esine inglise keeles, mis tähendab, et selle otsimine on lihtne.
 • Sobitage oma potentsiaalse kliendi kaubamärgi toon – Oleme sellest juba arutanud, kuid seda tasub korrata. Teie kliendi tooni sobitamine tagab, et ta saab teie esitatud teabest aru, ja see on peen viis näidata neile, et saate ka nende ettevõttest aru.
 • Viida saidi konkreetsetele aladele – Võimalusel lisage viited veebisaidi konkreetsetele jaotistele. Võib-olla soovite isegi veebisaidilt ekraanipilte teha või teksti tükke tõsta, et näidata täpselt, millest räägite. See on veel üks lihtne viis näidata oma kliendile, et mõistate tema konkreetseid vajadusi.

kohandage ettepanekut

Ettepaneku saatmine kliendile

Võite kasutada e-posti – vana kooli. Kuid siis ei tea, millal klient teie ettepaneku avas ja luges.

Selle vastu võitlemiseks võite installida midagi sellist Bumerang Gmaili jaoks. See ütleb teile, kui inimesed teie e-kirju avavad, teie linkidel klõpsavad jne.

Või võite kasutada ühte populaarsetest ettepanekutööriistadest. Parimad neist on Bidsketch, JA CO (nende komplektis on rohkem tööriistu) ja Esitage ettepanek. Näiteks Bidsketch annab teile teada, mida kliendid teie ettepanekutega teevad, ning annab teile juurdepääsu ka mõnedele täiendavatele tööriistadele ja mallidele.

bidsketch
ja.co
tegema ettepaneku

Lõplik nõuanne

Oma veebikujunduse ettepaneku malli loomine on üks neist tegevustest, mille investeeringutasuvus on pikas perspektiivis kõrge. Tehke seda üks kord ja kasutage siis eeliseid kuudeks (võib-olla aastaid).

Lisateavet oma ettevõtte sujuvamaks muutmiseks ja kujunduse ning saidi ülesehitamiseks rohkem aega leidmiseks vaadake meie WordPressi disainerite tootlikkuse tööriistade loendit.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map