Ülim juhend veebidisainiäri alustamiseks – alates oma esimeste klientide leidmisest kuni enda nime nimetamiseni

Ülim juhend veebidisainiäri alustamiseks – alates oma esimeste klientide leidmisest kuni enda nime nimetamiseni

Ülim juhend veebidisainiäri alustamiseks – alates oma esimeste klientide leidmisest kuni enda nime nimetamiseni
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Veebidisainiäri alustamise väljavaade võib olla pisut tohutu.


Kuid samal ajal, kui olete takerdunud töösse, mis teile 100% ei meeldi, on raske eitada võimalust kasutada oma oskusi paindlikkuse ja vabaduse põhimõttel tegutseva veebidisainiäri ehitamiseks..

Kas te tahaksite pigem vaevata end sellisena, nagu te olete pidevalt stressi sattunud? Või olete nõus riskima, et saada midagi paremat?

Veendumaks, et veebidisainiäri alustamisel peate arvestama paljude erinevate elementidega. See juhend õpetab teile:

 • Kuidas kliente leida ja nendega hakkama saada
 • Kuidas juhtida oma ettevõtte taustaprogrammi?
 • Kuidas tulevikku planeerida ja kasvada

Lihtsaim viis lootust tekitavast ülbest üle saada enne, kui olete veebidisainiäriga alustamas? Ennetavalt valmistuge kõigi võimaluste jaoks!

Veebikujundusettevõtte loomine

1. Enne kui midagi muud teha

Saame ühe asja sirgeks: ilma klientideta pole teil elujõulist ettevõtet. Muidugi kulutate esmakordselt alustades võimaluste tagaajamisele paratamatult rohkem aega kui tegeliku töö tegemisel.

1.1. Mida teha enne täiskohaga töölt loobumist?

Kui töötate praegu kellegi teise jaoks täistööajaga tööl, võib olla kasulik enne üleminekut alustada oma üleminekut väljavaateid koondades. Ideaalis ootate ka siis, kuni teil on vähemalt paar kuud hädaabikulusid üles ehitatud (6–12 kuud on kuldstandard).

Oma aja pakkumisel saate seda ka produktiivseks muuta. Alustage paratamatult vajalike professionaalsete materjalide kallal, näiteks:

 • Teie professionaalse portfelli veebisait
 • Pakkumiste mallid
 • Visiitkaardid
 • Sotsiaalmeedia bränding (kaanefoto, bios)

See võib olla ka hea aeg mõtte juhtimise loomiseks. Veebidisaini ja WordPressi ajaveebid (või muud veebisaidid, kus teie sihtrient klient hangub) on nii palju, et külalispostitusi vastu võtta – võite proovida oma osa neist mõne kirjutamisel. Lisage kindlasti oma portfelli veebisaidile ka tagasiulatuv link. WPMU DEV pakub teadmisi edukate külaliste ajaveebide pigi tegemiseks.

Kui te pole vähemalt eriti kirjanik, kommenteerige neid ajaveebi ajaveebisid ja tehke oma nimi sel viisil teatavaks.

Veebidisainiäri alustamisel on vajalik portfelli veebisait, kuna see võimaldab teil näidata oma ainulaadset stiili ja oskusi. See on palju isikupärasem (ja professionaalsem) kui lihtsalt konto loomine portfelliplatvormil nagu Behance.

Kuna me räägime veebidisainiäri alustamisest, siis eeldan, et "enda jaoks portfelli veebisaidi loomine" -see osa ei kõla nagu midagi rasket. Siit leiate inspiratsiooni – lahedate portfellisaitide komplekt.

Kui teile kirjutamine ei meeldi, on kogukonnas tuntuks saamiseks palju muid viise (nii WordPress / veebidisain kui ka teie konkreetne fookuspiirkond), näiteks:

 • Osalege Twitteri vestlustes (vaadake TweetRaportid otsitava nimekirja jaoks)
 • Postitage regulaarselt sotsiaalmeedias läbimõeldud sisu. See aitab välja pakkuda teemaideesid, mis näitavad teie teadmisi: veebikujunduse näpunäited, töönäited, teie kirjutatud artiklid ja nii edasi.
 • Osalege veebipõhistel tippkohtumistel ja / või konverentsidel WordCamp. Tutvuge konverentsikorraldajatega, et saada paremad võimalused oma pigi vastuvõtuks!

Muidugi, selleks, et millestki teada saada, tuleb millegi eest seista. Täpsemalt peate nišši alla.

1.2. Otsustage, kes on teie sihtklient

Ebamäärase lisamisest ei piisa "Veebiarendaja" pealkiri oma LinkedIni profiilile. Kui soovite ehitada mõjuvõimu, peate spetsialiseeruma. Ehkki võite olla mures, et see piirab, on ausalt öeldes tõde, kuidas kõik enim teeninud inimesed on teeninud kuuekohalisi (ja rohkem) sissetulekuid.

Kui olete oma niši loonud (ja pärast seda on sobilik selle üle mängida), veenduge, et suhtlete sellega oma portfelli veebisaidil ja muudes veebikandjates. Selle protsessi osana kulutage aega oma sihtkliendi isiksuse (teie sihtkliendi põhiline biograafia) arendamiseks.

HubSpot’id MakeMyPersona tööriist pakub selleks sirgjoonelist viisi.

Nende inimeste kohta peaksite õppima nii palju kui võimalik.

Kuhu nad jäävad? Kuidas nendeni kõige paremini jõuda? Mida nad veebisaidilt nõuavad? Jne.

muuta persona

1.3. Otsustage, mida pakkuda

Oleme juba puudutanud nihkumise tähtsust. Küsimus on: kuidas?

Siin on mõned ideed, mis aitavad teie eriala määratleda veebidisainiäri alustamisel:

 • Paku WordPressi hooldusteenuseid (tuum, pistikprogramm, teemavärskendused)
 • Kavandage uute ettevõtete jaoks täielikud veebiprojektid
 • Keskenduge konkreetsele veebisaidi kujunduse tüübile: pood, liikmesuse saidid jne.
 • Teisendage muude platvormide (nt Weebly, Squarespace) veebisaite, Drupal) WordPressile või isegi PSD-d WordPressile
 • Keskenduge ümberkujundusele / reageerivale moderniseerimisele
 • Töötage klientidega konkreetsetes tööstusharudes: valitsus, väikeettevõte, B2C jne.

Valesid vastuseid ei ole – mängige võimalustega ringi, kuni maandute võidukombinatsiooni juurde!

1.4. Määrake hinnad

Üldiselt on projektide määrad paremad kui suurte projektide tunnihinnad, kuna inimesed ei küsi teilt, kuidas te oma aega veedate – see on juba arveldatud ja nad on selle eest juba maksnud. Tunnitasud määravad sind tüütute vestluste ja asjatundlikkuse devalveerimise eest.

See ütles, tunnihinnad võivad olla projektihindade prognoosimiseks.

Ideaalne tunnitasu on hea välja arvutada, isegi kui teie kliendid pole kunagi selle teabe ees. Kui kavatsete esimest korda kasutada vabakutselist täistööajaga, siis ärge unustage sisse ehitada hüvitiste (tervisekindlustus), haiguspäevade ja puhkusepäevade kulud. Samuti ärge unustage, et peaksite plaanima maksude pealt kokku hoida 20–30%!

Nation1099 hinnakalkulaator võib olla kasulik kogu selle teabe ühendamisel õigele numbrile jõudmiseks.

Samuti võiksite vaadata need ettevõtlusega seotud kalkulaatorid.

Usaldusväärsuse tõusmiseks võrrelge oma hindu vastavalt tööstustariifidele (siin on välja toodud, kuidas see välja tuleb WordPressi tööstuses).

veebidisaini äri

2. Alustage klientidega – nende leidmiseks toimige järgmiselt

Kõigile kõige olulisematele küsimustele vastates on aeg hakata avalikult jagama uudiseid, et teie veebidisaini ettevõte on klientide jaoks valmis. Kui mitu klienti on rivis, on täistööajaga töölt loobumise oht palju väiksem!

Edu võti? Mitte käsitleda turundust ühe ja sama ülesandena. Edukad disainerid otsivad pidevalt võimalusi oma äri reklaamimiseks – mitte oodata, kuni nad jõuavad punkti, kus neil pole kliente ja pole midagi teha.

2.1. Kasutage olemasolevat võrku

Üks parimaid esimesi samme on alustada sellega, et teete oma kavatsused olemasoleva võrguga selgeks. Postitage avalikult veebidisaini ettevõtte asutamise kohta sotsiaalvõrgustikes ja pöörduge sõprade, perekonna ning kolleegide poole, kes võivad teile saata soovitusi. Ärge lihtsalt olge kentsakas – teie jaoks ei ole vaja tööd leida.

2.2. Esitage kohalolek sotsiaalmeedias

Kuigi oleme sellel teemal, võib olla kasulik luua ka sotsiaalmeedia strateegia, et oma võrguga silma peal hoida, kasutades mõnda selles artiklis varem kirjeldatud teemaideed.

LinkedIn võib oma B2B olemuse tõttu olla suurepärane müügivihjete allikas. Twitter on vinge koht veebidisaini kogukonnaga mõjuvõimu suurendamiseks. Alustage siis vestlusi teiste WordPressi spetsialistide ja potentsiaalsete ettevõtetega, kellega soovite koostööd teha. Koosta nimekirjad et aidata teil vestlusi korraldada (minu WordPress on parim Twitteri nimekiri võib olla hea koht alustamiseks!).

linkedin

2.3. Katsetage videot

Kui teil pole veel palju vaatajaskonda, võiksite proovida selle üles ehitada videoturundusega. Videoturundusest on kiiresti saamas üks populaarseimaid sisuturunduse meediume. Koostage iganädalane Facebook Live seeriad, mis põhinevad teie veebidisaini erialal ja pakuvad tasuta nõuandeid mõtteviisi juhtimiseks.

2.4. Katsetage õppeplatvormidega

Sellega seotud märkuse põhjal võib see aidata luua ka lühiklasse sellistele platvormidele nagu Skillshare või Udemy, et täita oma müügikanal ja luua vaatajaskond inimesi, kes võivad olla teie kaubamärgi saadikud.

Täpsemalt, Oskuste jagamine pakub alustamiseks palju algajaid ressursse ja toetab uusi õpetajaid, korraldades igakuiseid väljakutseid auhindadega (sh turundusfunktsioonidega).

Need võimaldavad väliseid linke sihtlehtedele, kus saate e-posti aadresside eest klassiressursse pakkuda.

oskuste jagamine

2.5. Koostage meililisti

Koos nende jõupingutustega alustage oma e-posti loendi koostamist, meelitades oma portfelli veebisaidile vastava juhtimagnetiga kvalifitseeritud müügivihjeid. Tegelike e-posti aadresside kogumiseks võite kasutada mõnda neist tööriistadest.

A pliimagnet on teie sihtrühmale meelitav, mida pakute vastutasuks inimese e-posti aadressi eest: võib-olla mugav kontroll-leht, e-raamat või ressursside loend.

E-posti turundamiseks aja kulutamine on oluline ennekõike seetõttu, et meililoend on midagi, mis teile kuulub – teiste platvormide kaudu jõutud jälgijad võivad minema minna, kui platvorm kunagi otsustab teid välja lüüa või kinni panna..

e-raamat

2.6. Tehke külma teavitustööd

Ükskõik, äriarenduse jõupingutused ei tohiks olla midagi, mis juhtub ainult siis, kui vajate uusi kliente – see on pidev protsess, mis tagab, et teil on pidevalt tööd oma plaadil. Looge eesmärk külmutada teatud arv ettevõtteid igal nädalal ja jälgige oma edukust sulgemisperspektiivides, et teha kindlaks, mitu sisendit viib suletud ja võidetud tehinguteni.

Kuigi töö kallaletungimine on mõnevõrra erinev ülalnimetatud turunduse ideedest, peate vähemalt alustama asudes tegema mõlemad.

Kasutage CRM-i (kliendisuhete halduse tööriist), et jälgida oma tehingute etappe erinevate väljavaadetega ja seda, kellega peate jälgima.

Jaotuspunkt pakub vastupidavat tasuta võimalust.

jaotur

3. Juhtige tõhusalt oma veebidisainiäri – kulisside taga

Nii et siin on asi: töö ja turunduse tegemiseks ei piisa. Veebidisainiäri alustamisel peate võtma üle ka mõned rollid, mida tavaliselt täidavad ettevõtte eriosakonnad.

See võib tegelikult olla veebidisaini pakkuva ettevõtte juhtimise kõige raskem ja tüütum osa! Kuid parim osa, see, et loob oma kire ümber vabaduse ja paindlikkuse, enam kui korvab selle. Kui alustate veebidisainiäriga, leiate võimalusi selle valu leevendamiseks ja leiate rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Kuid kuna olete alles alustanud, keskendume sellele, millele peate praegu mõtlema.

3.1. Lepingud & ettepanekud

Ideaalis oleksite enne täiskohaga töölt loobumist kulutanud mõnda aega võitnud ettepaneku malli loomisele.

Mõned kõige olulisemad asjad, mida oma ettepanekusse / lepingusse lisada:

 • Selgelt määratletud töö ulatus (sealhulgas see, mida teie projekti määr ei hõlma)
 • Konkreetsed tulemused kliendisõbralikus keeles
 • Ajakava ja verstapostid

Ärge unustage, et WordPressi teemade, pistikprogrammide ja muude töö tegemiseks vajalike tööriistade kulud kokku makstakse. Näiteks kui aitate SEO-d, võite arvestada SEO-tööriistade maksumusega.

Ärge liikuge edasi ilma allkirjastatud lepinguta oma tingimustega nõustumine ja makse ettemaksmine (isegi kui see on vaid osaline makse).

And.co on suurepärane tasuta tööriist alustamiseks, mis pakub e-allkirja võimalusi ja teatisi teie dokumentide vaatamise kohta. Saate seda kasutada ka tagatisraha ja tulevaste maksete kogumiseks.

ja.co

Teine võimalus? LegalZoom legaalsete dokumentide mallid, mis on saadaval taskukohase kuutasu tellimuse osana.

Samuti on kasulik oma esialgse lepingu malli ülevaatamine advokaadi poolt. Ameerika Ühendriikides kohalik väikeettevõtte arenduskeskus (SBDC) võib pakkuda juriidilistele ja raamatupidamisasjatundjatele tasuta juurdepääsu!

legalzoom

3.2. Ettevõtte asutamine

Mõnel hetkel võite pidada vajalikuks oma ettevõtet liita – pakkudes isikliku või ettevõtte vara eraldamise vormis teatavat õiguskaitset. Selle tegemiseks peate täitma mõned vormid ja esitama makse oma osariiki / riiki. See aitab teil olla hea juristi või raamatupidaja (või kohaliku SBDC abi, nagu eespool mainitud).

Olenemata sellest, kuhu oma ettevõtte loote, tutvuge kindlasti kohalike reeglite ja määrustega ning pidage nõu oma niši teiste ettevõtetega, et teha kindlaks, mida peate alustama.

3.3. Ärijuhtimine

Veebikujundusettevõtte asutamine tähendab hunniku rollide võtmist, mida te tõenäoliselt pigem ei tahaks – kuid ärge jätke neid tähelepanuta!

Siin on mõned mütsid, mida peate kandma uue veebidisaini ettevõtte omanikuna:

 • Raamatupidamine / raamatupidamine: Kasutage raamatupidamisriista nagu Värsked raamatud või Kiirraamatud arvete saatmiseks, maksete vastuvõtmiseks ja kulude jälgimiseks.
 • Turundus: Oleme juba jaganud mõned konkreetsed näpunäited, kuid mõte on see, et te ei peaks oma ettevõtte turustamiseks ootama, kuni teil on vähe kliendi tööd – see on pikaajaline protsess.
 • Töölevõtmine / juhtimine: Võite lõpuks otsustada väiksemate projektide ja administratiivsete toimingute allhanke korras tellida (võite proovida selleks Fiverrit), nii et see aitab üles ehitada värbamise ja haldamise protsessi kohe, kui hakkate seda vajadust teadvustama. Vahepeal looge protsessidokumentatsioon võimalikult paljude asjade jaoks, nii et isegi kui te pole veel valmis palgata, olete valmis, kui selleks on õige aeg!

3.4. Hankige oma tööriistad korda

Kuna töötate kaevikutes ja saate oma projektidest läbi, on mõistlik peatuda ja mõelda oma kasutatavate tööriistade üle. Võib-olla olete juba tuttav paljude oluliste veebidisaini tööriistadega, kuid samal ajal ei ole kõik need nii tõhusad, kui neid laiendatakse ja veebidisainiärisse kaasatakse.

Teisisõnu, lihtsalt see, et midagi teie jaoks varem töötas, ei tähenda, et see jätkaks tööd professionaalses ärikeskkonnas, kus praegu olete.

Mõelge sellele veebidisaineritele ja WordPressi kasutajatele mõeldud suurepäraste tööriistade ringile. Loend hõlmab selliseid asju nagu aja jälgimine, dokumentide käsitlemine, projektihaldus, klientidega suhtlemine, graafilise kujundusega töötamine, koodiarendus ja palju muud.

4. Suurendage oma raha, teenige rohkem raha & pakkuda rohkem väärtust

Kui alustate esmakordselt veebidisainiäriga, peate oma teed üles ehitama. See võib tähendada portfelli väljaarendamiseks madala palgaga töökoha võtmist – mitte just glamuurset, kuid midagi, mida põhimõtteliselt on pidanud tegema kõik teie positsioonil olevad töötajad!

Kui olete rohkem sisse seadnud, võiksite mõelda, kuidas oma pakkumistele rohkem väärtust lisada, et saaksite rohkem raha teenida. Ausalt öeldes ei takista miski teid nende asjadega alustamast. Teid piirab ainult energia ja keskendumisvõime, mis on mõnevõrra lõhestatud, kui teha paljusid muid selles artiklis varem kirjeldatud tegevusi.

Siin on mõned ideed, kuidas oma veebidisainiäri jaoks rohkem raha teenida:

 • Registreeruge WordPressi lemmiktoodete (pistikprogrammid, teemad, hostimine) sidusettevõttena ja soovitage neid oma klientidele komisjonitasu saamiseks. Edu leidmiseks olge sidusettevõtete avalikustamisel selge (nt. "See artikkel sisaldab sidusettevõtte linke") ja suhtuge oma kogemustesse tootega läbipaistvalt.
 • Teenige veelgi rohkem raha, hallates otse kliendi veebimajutust ja jooksvat WordPressi hooldust (pistikprogramm, teema, põhivärskendused – samuti perioodilised veebisaidi värskendused / muudatused vastavalt kliendi soovile).
 • Jätkake uute asjade õppimist. Muidugi ei ole mingit põhjust proovida õppida kõike, mida veebi kujunduse / arenduse jaoks teada on, kuid peaksite tegutsema oma niši / erialaga kursis hoidmise nimel. Jälgi Google’i 20% -line reegel õppimiseks / arendamiseks – kulutage aega konverentsidele minemiseks, kursuste läbimiseks ja kodeerimise kohta lisateabe saamiseks, et värskelt püsida. Sellele aega kulutades kirjutate sisuliselt ka oma praegustele / uutele klientidele oma pakkumise. Teie teadmised on kindlasti midagi väärt!
 • Looge teabetooteid. Teenuste müümine tähendab, et teid piirab saadaolev aeg ja energia. Toodete müümine tähendab piiramatut tulupotentsiaali. Küsi endalt, "Mida ma tean piisavalt, et kirjutada e-raamat või luua veebikursus?".

Lõplikud mõtted veebidisainiäri asutamise kohta

Kui teete kõik need sammud samm-sammult, ei pea veebidisainiäri alustamiseks olema ülearu suur.

Millised muud küsimused on teil veebidisainiäri alustamisega? Jagage oma mõtteid kommentaarides ja aidakem koos kasuliku toega kogukonda kasvatada!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector