ThemeForest vs sõltumatud teemapoodid: kust peaksite WordPressi teemasid ostma?

ThemeForest vs sõltumatud teemapoodid: kust peaksite WordPressi teemasid ostma?

ThemeForest vs sõltumatud teemapoodid: kust peaksite WordPressi teemasid ostma?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ThemeForest vs sõltumatud teemapoodid? Noh, olgem ausad – lugematu hulk valikuid, mis on saadaval igale potentsiaalsele WordPressi teemaostjale, on täiesti tohutu. Seega tundub kandidaatide hulga vähendamine ühele või kahele usaldusväärsele müüjale hea mõte, kuid see tekitab küsimuse: kust peaksite WordPressi teemasid tegelikult ostma?


Paljudele, TeemaForest on minev ressurss. Sellel on lai teemateema ja te ei leia ühtegi väikest WordPressi kasutajat, kes selle bestsellerite üle ringi käiks. Siiski tuleb arutleda selle üle, kas ThemeForest on ideaalne turg. Tegelikult võib ThemeForestist ostmine tekitada isegi eetilisi küsimusi, mida te pole veel kaalunud.

Sellistel populaarsetel väljaannetel nagu WordPress Tavern on olemas tekitas kahtlusi ThemeForesti osas minevikus ja seda silmas pidades tahame süveneda teema teemaForest versiooni sõltumatute teemakaupmeeste poole. Selles postituses räägime lühidalt sellest, mis on teemaForest täpselt, uurime neilt ostmise plusse ja miinuseid ning uurime alternatiivina sõltumatuid teemapoode. Lõpuks teate täpselt, kust WordPressi teemasid osta.

ThemeForest vs sõltumatud teemapoodid

Mis on ThemeForest?

Teemafoorumi koduleht.

TeemaForest, üks Envato’s Paljud tarkvara tõukavad ettevõtted on veebisaitide teemade turg. Selle kirjutamise ajal on see 890. kohal maailmas kõige enam külastatud veebisait, Alexa sõnul.

See pakub tuhandeid teemasid igat tüüpi platvormidele, WordPress pakub suurt hulka. Selle populaarsuse WordPressi kogukonnas tulemuseks on ThemeForesti ohjeldamatu rahaline edu – 50% kõigist WordFressi teemadest WordFressis on vähemalt 1000 dollarit kuus.

TeemaForesti teema kasum

Pole kahtlust, et ThemeForest pakub laias valikus teemasid (ehkki erineva kvaliteediga), samuti ei saa kahtluse alla seada nende domineerimist WordPressi teeturul. Niisiis, mis siin täpselt on?

Kas peaksite ostma ThemeForestist?

ThemeForest on digitaalne suur basaar WordPressi teemadele. Kui otsite konkreetset tüüpi teemat, leiate selle tõenäoliselt kuskilt nende ulatuslikust raamatukogust.

Lisaks kvantiteedile leiate ka kvaliteedi. ThemeForest pakub tohutut valikut hästi üles ehitatud teemasid, millest paljud on kasutajasõbralikud ja võimaldavad teil kiirelt üles töötada. TeemaForesti kõigi aegade enimmüüdud teema, Avada, on suurepärane näide kõigist ülaltoodud tegevustest:

Avada koduleht.

Kuid see pole kõik teemaForest päikesepaiste ja vihmapiisad.

Teema paistetus on esimene teema, mida tasub mõtiskleda, kui arutatakse ThemeForest vs millegi muuga. ThemeForest on täis turge, kus müüjad konkureerivad omavahel, et toota suuremaid, paremaid ja funktsioonirikkamaid teemasid – mis esmapilgul kõlab fantastiliselt.

Tegelikult tähendab see tihe konkurents aga seda, et teatud teemad on üle koormatud funktsionaalsusega, mida enamik WordPressi veebimeistrid kunagi ei kasutaks. Mahukamad teemad võivad aidata kaasa suurenenud laadimisaegadele, mis omakorda võib mõjutavad SEO-d negatiivselt. Ka see pole ainult teooria – see on olnud lõppkasutajate poolt märganud.

Litsentsimise osas on ThemeForest vastuolus pakutavatega – midagi arutas see kutid EngageWP-s. Selle asemel, et kõiki tooteid, mida pakutakse Üldine avalik litsents (GPL) – kuna näiteks enamik WordPressi tasuta teemasid ja pistikprogramme on – ThemeForest pakub tooteid, mis erinevad litsentsimise osas, põhjustades ebakindlust.

Näiteks on mõned teemad vaid osaliselt GPL – see tähendab, et teatud teema elemendid on kaitstud kommertslitsentsidega, mis on vastuolus WordPressi avatud lähtekoodiga olemuse vaimuga. Räägi segadusest.

ThemeForestist ostmise eetilised probleemid

Võib väita, et ThemeForest vs kuskilt mujalt ostmine tekitab mõningaid eetilisi probleeme. Vaatleme mõlema poole argumenti:

Moraalsest aspektist tasub kaaluda järgmist väikeettevõtete abistamise tähtsus – eriti tänapäeva tormilises finantsolukorras. Lõppude lõpuks on see väiksemate ettevõtete säde, mis tõepoolest WordPressi kogukonda edasi viib, samas kui võib väita, et Envato viib selle kogukonnavaimu suures osas raha teenimise võimaluse juurde.

Teisest küljest näevad paljud teemaForest WordPressi kogukonnas positiivse jõuna. Need annavad väikestele (ja ka suurtele) müüjatele silmapaistva platvormi, et turustada oma digitaalseid tooteid suure hulga publiku ees. Paljude väikese aja WordPressi teemaehitajate jaoks pole ThemeForest selles osas midagi muud kui õnnistus.

See ütles, kuigi võite ikkagi aidata "väike tüüp" ThemeForestist ostes aitate kaasa ka Envato jätkuvale kasvule. See on ettevõte, mis ei tegele näiteks arendajatega, kellel pole USA-ga maksulepingut. Teisisõnu, see ei tähenda globaalse arengu kogukonna jaoks võrdseid võimalusi.

Lõpuks on lihtne küsimus see, et ühe üksuse võimaldamine kontrollida suurt osa turust on pikas perspektiivis harva hea asi. Kuigi praegu tunduvad asjad ThemeForestiga suhteliselt hubased, siis kes ütleb, kuhu me jääme?.

Mis saab sõltumatutest teemapoodidest?

Sõltumatud WordPressi teemapoodid on kogu Internetis punktiirid (vaadake meie populaarseimate 110 ja enama ettevõtte hulka) ja paljud neist juhivad lugupidamist WordPressi kogukonnas. Ostes teemasid sõltumatutelt jaemüüjatelt, näiteks Elegantsed teemadWPMU, StudioPress, ja – ilmselgelt – ThemeIsle, väldite tõenäoliselt teemaForestiga kaasnevaid puudusi.

ThemeForest vs muud teemapoed

Samuti võite leida, et ostes sõltumatust allikast, liitute tõelise WordPressi kogukonnaga – koos ajaveebiga, tugifoorumid, investeeritud tugitöötajad, Facebooki grupid ja nii edasi.

Lühidalt, kui küsite, kas peaksite oma järgmise WordPressi teema ostma ThemeForestist või sõltumatult teemapoest, pole õiget või valet vastust. Kuid teie keskmine teemapood on kindlasti teemaForestist väga erinev metsaline ja see võib teie vajadustele paremini sobida.

Järeldus – teemapood vs teemapood

TeemaForestist ostmiseks on palju häid põhjuseid ja vaatamata meie reservatsioonidele ei soovita me kindlasti mitte kedagi neid boikoteerima..

Kuid postituse käigus tõstatatud probleemid on olulised ja neid tuleks enne teie järgmist ostu arvestada. Selle tulemusel võite kaaluda sõltumatut müüjat, kui otsustate järgmine kord WordPressi teema osta – enda ja kogukonna huvides!

Lühidalt öeldes peaksite järgmist kaaluma, enne kui otsustate, kust oma järgmist teemat osta:

  • Kas olete mures ostu eetika pärast?
  • Kas soovite kerget, otstarbeks loodud teemat või mitmeotstarbelist metsalist??
  • Kas soovite, et teie teema oleks saadaval üldise avaliku litsentsi alusel?
  • Kas liitumine kogukonnaga, millele võite tugineda, on teie jaoks oluline?

Milline on teie arvamus selle kohta "TeemaForest vs" küsimus – kas olete ThemeForesti fänn või sõltumatute teemapoodide propageerija? Jagage oma seisukohti meiega allpool olevas kommentaaride jaotises:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector