Tarkvaraarenduse sisseostmise ja kaugtöö abil ehitatud 10 miljonit ettevõtet

Tarkvaraarenduse sisseostmise ja kaugtöö abil ehitatud 10 miljonit ettevõtet

Tarkvaraarenduse sisseostmise ja kaugtöö abil ehitatud 10 miljonit ettevõtet
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kiire Interneti-ühendus ja võimsate pilvepõhiste rakenduste kättesaadavus on tavainimesel lihtsamaks kui kunagi varem õigustada sellise töö tegemist, mis hõlmab kodust töötades. Samamoodi saavad ettevõtted kasutada tarkvaraarenduse allhangetega globaalset talentide kogumit.


Aasta andmetel USA rahvaloendus, 2017. aastal töötas kodust 5,2% ameeriklastest, 2016. aastal oli see näitaja 5%. Enamik inimesi, kes esindavad seda arvu, töötavad arvutiteaduse alal. Tegelikult oli hinnang juba 2015. aastal 300 000 täistööajaga töötajat arvutiteaduse töökohtadel, mis töötasid kodust.

Üle poole töötajatest arvuti- / IT-tööstuses on teatanud, et nad töötavad eemalt (see on põhimõtteliselt kogu tarkvaraarenduse allhankearmee!) ning esindavad juhtivat tööstust, kust saab kaugtöötajaid palgata. Muud kaugtöö jaoks populaarsed tööstused hõlmavad tervishoidu, müüki, haridust / koolitust ja klienditeenindust. Kõike seda öeldes on tänapäeval vähe tööstusi, mis ei saaks mõistlikult kohaneda kaugtöö struktuuriga.

56% alustavatest ettevõtetest – on oma töö sisseostnud, viies kaugtöötajate nõudmiseni, ja – 55% juhtide palkamisest usuvad, et nad ootavad kaugtöötajate arvu suurenemist järgmise kümne aasta jooksul.

Tarkvaraarenduse sisseostmine ja kaugtöö

��️ boonus; Kui otsite võimalusi, kuidas kaugtööd teie ettevõtte jaoks efektiivseks muuta, vaadake järgmisi põhjalikke ressursse:

 • Kuidas kodus töötada (ja mõistlik olla)
 • Kuidas kaugjuhtimisega töötades keskenduda?
 • Parim ajajälgija tarkvara võrreldes
 • Võrreldes parimat veebiseminari tarkvara
 • Suurepärased tööviljakuse tööriistad 15+

Lõpuks on kaugtöö kindlasti tõusuteel ja me näeme selle mõju kogu tehnikamaastikul. Siin on mõned neist parimad ettevõtted, kes on loonud tarkvara arendamise allhangetega meeskonnad samal ajal kui ettevõtte väärtus kasvab mitme miljoni tasemeni:

# 1: Automattic

Automattic, WordPressi arendusprotsessi ja WooCommerce’i juhtiv ettevõte (muu hulgas) on väga investeerinud kaugtöövõimalustesse. Asutaja ja tegevjuht Matt Mullenweg on laialt levinud töö toetamisel olnud väga häälekas (ta eelistab seda terminit kaugemale) "töö tulevik" – kontseptsiooni, mida ta hiljuti tutvustas TED jutt.

automattic logo

Automatticul on üle 860 töötaja, kes asuvad 68 riigis üle kogu maailma. Hiljuti otsustas Automattic sulge oma peakorter San Franciscos, sest keegi ei ilmunud kohale!

Automattic paneb kaugvaliku nende heaks tööle, tuginedes Slackile, aga ka P2-teemalisele reaalajas ajaveebide võrgule, jagab Automattic Happiness Engineer Andrew Spittle. Nad otsivad tugeva kirjaliku suhtlemisoskusega taotlejaid, kuna enamasti loodavad nad tekstisuhtlusele. Tegelikult viiakse intervjuud läbi vestluse kaudu.

Hiljuti Automattic andis välja uue tööriista nimega õnnelik ajakava, esimene uue tootevaliku nimega "Rõõmsad tööriistad", mis loodi kaug- / hajutatud meeskondi silmas pidades. Õnnelik ajakava aitab kaugematel meeskonnaliikmetel oma ajakavasid hallata, sünkroonides neid teiste meeskonnaliikmetega.

Automatticu töötajaks olemise eeldused hõlmavad iga-aastast nädalapikkust taganemist (ja osakondade taandumist), kodukontori- ja töötoetusi ning iga viie aasta järel makstavaid puhkepäevi..

Juba 2014. aastal oli Automatticu väärtus 1,16 miljardit dollarit.

# 2: Toggl

Toggl on populaarne aja jälgimise tööriist, mida kasutavad paljud kaugtöörühmad. Harjutades seda, mida nad jutlustavad, töötab Toggl täiesti kaugel oleva meeskonnaga, mis koosneb 75+ inimesest 19 ajavööndis.

Toggli meeskond on taga ka veel ühe kasuliku kaugtöö toote – Teamweek, projekti planeerimise tööriist.

toggl logo

Alari Aho asutas ettevõtte, alguses kui kõrvalprojekt. Ta käivitas edukalt mitte ainult selle projekti, vaid ka Teamweek ja sada5, ilma riskikapitali rahastamiseta (kuid tarkvaraarenduse allhangete abil). Täna teenindab tööriist üle miljoni kasutaja.

Miks inimesed armastavad selles ettevõttes töötada? Nad panid kokku video, nii et saate vastust kuulda otse nende töötajate suust.

Klaasuks annab teada täiendavatest töötajate hüvitistest, mis hõlmavad:

 • Soodus mobiiltelefonile
 • Jõusaaliliikme stipendium
 • Professionaalse arengu tugi

Kui otsite abi kaugtöökultuuri loomiseks või tarkvaraarenduse allhanke loomiseks, lugege nende põhjalikku juhendit, Kontorist väljas.

alari aho

Alari Aho

"Oleme nüüdseks olnud kauge ettevõte juba üle 5 aasta. Peamine, mis mulle selle juures meeldib, on mitmekesiste talentide hulk, mida leiate kogu maailmast. Kaugtöö on kindlasti tulevik."

Alari Aho, Toggli asutaja ja juhataja

Avaldamise ajal on Togglil aastane käive 14 miljonit dollarit.

Vaadake praegust nimekirja kaugtöökohad Togglis, kuid mitte enne nende põhjalikku intervjuud kaugtööst Remote.co.

# 3: puhver

Puhver, a sotsiaalmeedia juhtimine ettevõte, mis võimaldab kasutajatel kõiki oma sotsiaalseid kontosid ühelt platvormilt ajastada, analüüsida ja hallata, on üks tuntumaid ettevõtteid, millel on täiesti kauge meeskond tarkvaraarenduse sisseostmise ja muu kaugtöö tegemine, mis töötab eri ajavööndites. Tegelikult jagavad nad oma veebisaidil palju ressursse selle kohta, kuidas nad panevad oma kaugmeeskonna tööle neile, kes soovivad seda proovida.

puhverlogo

Ettevõte alustas 2013. aastal 8 meeskonnaliikmega. Kuna üha enam inimesi hakkasid puhverlahendust kasutama (neil on nüüd üle 100 000 kasutaja), kasvas meeskond pidevalt. Praegu annab Buffer tööd üle 80 inimese kogu maailmast.

Üks Bufferi ettevõtte väärtusi on radikaalne läbipaistvus, sedavõrd, et nad isegi jagada oma palku võrgus! Pange tähele, et nende palku kohandatakse vastavalt elukallidusele. Kuid Bufferis töötamine ei ole väärt ainult helde hüvitise ja hüvede tõttu – nad hindavad tõesti töötajate heaolu. Puhver julgustab meeskonnaliikmeid võtma nädalaid puhkust või töötama seal, kus nad tunnevad end kõige produktiivsemalt.

Kaugmeeskonnaga töötamine võib olla keeruline, kuid see muudab selle toimivaks, korraldades meeskonna taandumisi kohtades, kus asuvad mõned nende töötajatest (nad on muu hulgas käinud Singapuris, Sydneys ja Madridis), ning ehitades ja tugevdades pidevalt tugev ettevõtte kultuur.

# 4: Dell

Dell on pidevalt esinenud FlexJobsi iga-aastases 100 nimekirja kaugtöökohtadega ettevõttes.

Dell hakkas kaugtöö võimalust pakkuma juba 2009. aastal mõttega, et kuna Dell ehitab tehnoloogia, mis võimaldab inimestel igal ajal ja mujal maailmas oma parimat tööd teha, kas ei peaks kaugsõidutöö esimesed kasutuselevõtjad olema nende endi töötajad? Seda mõtteprotsessi toetavad Delli põhiväärtused: eetika, kaasamine ja paindlikkus.

dell logo

Delli programmiga Connected Workplace saavad abikõlblikud meeskonnaliikmed valida tööstiili, mis sobib kõige paremini nende vajadustega nii tööl kui ka isiklikus elus. Töötajad saavad valida nii kaugel asuvate kogemuste vahel, et valida veebipäevi kui ka jagada töökohti.

Dell kasutab videokonverentside abil intervjuusid ja sotsiaalmeediat, et jagada oma kaugete töötajate lugusid. Neil on ka töötajate ressursirühm (ERG) nimega Conexus, mis toetab paindlikku töökogukonda, luues ühistöökeskkonna. See sisaldab kõiki ressursse, mida kaugtöölised vajavad, ja veebiringkonnad saavad aidata kaugel kaugtööga kaasnevat üksindust hoida.

Kuigi Dell on väljakujunenud ettevõte, on nende kaugtöövõimaluste tutvustamine ja tarkvaraarenduse allhangete tutvustamine kokku hoidnud nende hinnangul üle 25 miljoni kWh elektrienergiat (alates 2013. aastast) ja ettevõtte kokkuhoid üle 39,5 miljoni dollari (alates 2014. aastast). Arvatakse, et nii Delli meeskonna liikmed kui ka nende kliendid on ainuüksi 2015. aastal kaugtöölt säästnud 6,1 miljonit tonni süsinikdioksiidi.

Kas olete selle ettevõtte kultuurist huvitatud? Vaadake nende ajakohastatud loendit kaugtöövõimalused.

# 5: lisa

Austraalia ettevõte Appen on teine ​​tööandja, kes on tuntud kaugtöörühma olemasolu tõttu. Tegelikult oli see FlexJobsi loendis edetabelis nr 1 100 parimat ettevõtet, mida kaugtöökohti vaadata.

1996. aastal asutatud Appen on kõne- ja tehnoloogiateenuste ülemaailmne liider.

appen logo

Appenil on kaks peamist ärivaldkonda:

 • Keeleressursside osakond, mis pakub andmekogumeid (heli, tekst, pilt ja video) AI mootorite koolitamiseks.
 • Sisu olulisuse osakond, mis aitab inimestel inimeste hindamise ja tagasiside kaudu koolitada AI-põhiseid tooteid (peamiselt otsingumootoreid).

Lühidalt – Appen teeb koostööd auto- ja poodiettevõtetega (ka valitsus), et aidata neil välja töötada tooteid, mis toetuvad loomulikule keele- ja masinõppele. Appeni väärtuseks hinnati 51 miljonit dollarit, kuid pärast seda, kui ta taotles IPO-d 2015. aastal, on tulud pidevalt kasvanud, mida on põhjustanud AI ja masinõppe globaalne buum.

2018. aasta seisuga oli ettevõttes 574 täistööajaga töötajat ja see hõlmab tarkvaraarenduse allhanget 1,2 miljonit vabakutselist töövõtjat töötab Interneti-analüütikute, sotsiaalmeedia hindajate ja transkribeerijatena enam kui 140 riigis.

# 6: Gitlab

Gitlab on koodikoostöö avatud lähtekoodiga platvorm, mis võimaldab kasutajatel koodi luua, üle vaadata ja juurutada – kõik ühest platvormist, muutes tarkvara elutsükli 200% kiiremaks.

Seda kasutavad mitmed suured kaubamärgid, sealhulgas NASA, Sony ja Siemens.

gitlabi logo

Algusest peale oli Gitlabil kauge meeskond, kuna kaks asutajat, Sytse Sijbrandij ja Dmitriy Zaporozhets, elasid mõlemad erinevates riikides (Sijbrandij oli omal ajal Hollandis ja Zaporozhets Ukrainas) ning nad hakkasid inimesi tööle võtma eri riikide nimel, et nende heaks töötada. Avaldamisel on Gitlabil 550 ja enam töötajat rohkem kui 50 riigist.

Gitlab’s kauge manifest tõstab esile ettevõtte väärtusi, sealhulgas näost näkku kohtumisi veebis, et rääkida sellest, mida nad peavad päevaks lahendama. Gitlab kogus hiljuti 100 miljonit dollarit, suurendades ettevõtte väärtust 1,1 miljardi dollarini. See on 2020. aastaks IPO ära kustutamas.

Vaadake Gitlabi kaugtööavad kui olete huvitatud selle ettevõttega koostööd tegema.

# 7: visioon

Nägemine on digitaalne disainiplatvorm, mida kasutab üle miljoni kasutaja, sealhulgas sellised tippettevõtted nagu Evernote, Amazon, HBO ja Salesforce. InVisioni abil saavad kasutajad intuitiivse liidese abil toodet disainida ja testida ükskõik kust.

Tegevjuht Clark Valberg propageerib kaugtöö tegemist, kuna see annab meeskonna liikmetele nende elus rohkem autorsust, mis omakorda usub, et see õhutab loovust ja innovatsiooni.

invisiooni logo

InVisionil on hajutatud meeskond, mis võtab tööle 200+ tarkvaraarenduse allhanke töötajaid enam kui 14 riigist ja kasutab rakendust nimega Töötav leida uusi töökandidaate.

Hüvitiste hulka kuulub lisaks tervisekontrollile tervisekontroll, spordisaalides osalemine, sisseseadetoetused, reisi- ja konverentsistipendiumid lisaks konkurentsivõimelisele hüvitisepaketile.

Vaadake meie InVisioni praegust teavet kaugtöökohad, mis hõlmavad positsioone toote-, tehnika-, müügi- ja klienditoe alal.

# 8: MeetEdgar

MeetEdgar on sotsiaalne ajakavaplatvorm, mis on olnud täiesti kaugel sellest ajast, kui selle tegevjuht ja asutaja Laura Roeder 2014. aastal käivitas.

MeetEdgar sai alguse ühe meeskonnana ja selle asutaja oli täielikult sisse löönud, kuni see kasvas üle 20-aastaseks meeskonnaks, kus olid töötajad peamiselt Kanadast ja USA-st.

meetedgari logo

Vaatamata sellele, et MeetEdgar on täielikult alglaaditud, on sellest üle saanud 4 miljonit dollarit aastas korduvat tulu 4 lühikese aasta jooksul, olles kõik täielikult kaugel. Ettevõte hindab mitmekesisust ja kaugtöö kasutamist, et luua oma meeskonda kaasatus. Nad usuvad kindlalt, et kaugtöö aitab saavutada paremat töö- ja eraelu tasakaalu nii, et nad pakuvad kõikehõlmavaid hüvesid, mis hõlmavad Interneti- / töökaaslaste toetusi / Macbooki toetusi, iga-aastaseid konverentse ja isegi majapesutoetusi, mis aitavad töötajatel tasakaalustada oma muid kohustusi.

Uute töötajate kaalumisel ootavad nad head kirjalikku suhtlemisoskust ja head enesemotivatsiooni ning kedagi, kes suudaks iseseisvalt töötada, kuid kes on ka meeskonna poole kaldu.

# 9: Todoist

Asutatud 2007. aastal, Todoist, üks populaarsemaid ülesandehalduse ja ülesandehalduse rakendusi, sai alguse tegevjuhi Amir Salihefendići kõrvalprojektina.

Praegu töötab selles 61 töötajat 24 riigist. Todoist on üks alla kuuluvatest toodetest Doist, tema emaettevõte.

todoist logo

Salihefendić ei ole võõras ülemaailmsele kodakondsusele: ta sündis Bosnias, veetis teismeea Taanis (kus ta õppis ülikoolis) ja kolis lõpuks Taiwani, töötades samal ajal Plurk, Aasias populaarne sotsiaalplatvorm, mille ta kaasasutas.

Kui Salihefendić õppis ülikoolis, tasakaalustas ta õpinguid kahel töökohal ja vajas tööriista kõigi oma projektide edukaks juhtimiseks. Kuna ta ei olnud turul pakutavate praeguste lahendustega rahul, otsustas ta teha oma.

Kui Salihefendić Plurkist lahkus, oli ta üllatunud, et Todoist on kogunud 300 000 kasutajat, vaatamata sellele, et ta ei teinud rakenduse arendamiseks suuri pingutusi. Teades, et ta on millegi kallal, otsustas ta keskenduda sellele algatusele.

Sel ajal ei leidnud ta kohalikku talenti. Seistes silmitsi valikuga kolida kontor avamiseks kuskile New Yorki või San Franciscosse või otsida inimesi, kes saaksid teda kogu maailmast kaugemalt aidata, valis ta viimase variandi.

Salihefendić on selle kohta väga selgelt öelnud väga mõtleb ta kaugtööle ja kuidas see aitab kaasa hea töö- ja eraelu tasakaalule. Tootlikkusega tegeleva ettevõtte tegevjuhina paneb ta selle tegutsema, pakkudes näiteks kohustuslikke eeliseid 40 puhkepäeva aastas.

Avaldamisel toob Todoist sisse hinnangulise koguse 5 miljonit dollarit igal aastal.

# 10: Zapier

Zapier on produktiivsuslahendus andmete jagamise automatiseerimiseks ja mitmesuguste toimingute käivitamiseks rakenduste vahel. Põhimõtteliselt loob see integratsiooni erinevate tarkvaravahendite vahel, mida muidu poleks olemas.

Intervjuu kaasasutaja Wade Fosteriga kohta Häkker keskpäeval, Zapier käivitati 2011. aastal Missouris Columbias koos kaasasutaja Bryan Helmigiga. Sel ajal tegutsesid nad vabakutselisena paljudele klientidele veebiarendajatena ja nägid võimalust oma kliendiprojektidele väärtust lisada.

zapieri logo

Zapieri meeskond on 100% eemal ning 150 ja enam liiget on jaotunud 15 ajavööndisse ja 17 riiki. Perks sisaldab piiramatut puhkusepoliitikat, 4% -lise ettevõttekaotusega pensioniplaani (USA-s asuvatele töötajatele – kuid nad pakuvad kõigile teistele kasumi jagamise võimalusi), 2 iga-aastast ettevõtte tagasitõmbumist, tasulist lapsehoolduspuhkust ja ametialase arengu toetust. Nende värbamisprotsess algab veebivormist ja kandidaatide nimede ja fotode varjamiseks kasutatakse kohandatud laiendusi, et eemaldada protsessi alguses eelarvamused.

Zapier jagab õppetunde Kaugtöö ülim juhend, lisaks lugematutele muudele tarkvaraarenduse allhangete ressurssidele, mida jagatakse nende veebisaidil ja ajaveeb.

Ehkki ettevõtte täpset hinnangut ei ole veel avaldatud, jagab Business Insider Zapieril oma Aastane käitamismäär 35 miljonit dollarit seisuga 2018.

Tutvuge Zapieri ajakohase versiooniga kaugtöövõimalused.

Lõplikud mõtted tarkvaraarenduse sisseostmise ja kaugtööga üles ehitatud ettevõtete kohta

Pärast selle paindlike, kuid kasumlike ettevõtete rühma kui terviku kaalumist võivad teie ettevõttele kaugtöörühma või tarkvaraarenduse allhanke loomisel olla kasulikud järgmised väljavõtted:

 • �� Läbipaistvus ja kommunikatsioon – konkreetselt kirjalik suhtlus – on kaks tegurit, millel on kaugete töökohtade õnnestumisel suur roll. Lisaks on usalduse säilitamine tohutu tegur, kuna juhid ei suuda füüsiliselt näha, kas nende meeskonna liikmed töötavad – nad loodavad ainult nende väljundile (ja reageerimisele veebisuhtlusele).
 • ��️ Edukad kaugtiimid proovivad nii palju kui võimalik kohtuda isiklikult – vähemalt üks või kaks korda aastas, et saada tuttavaks inimestega, kellega nad töötavad.
 • �� Kuna nad säästavad üldkulusid, pakuvad enamik neist ettevõtetest konkurentsivõimelist hüvitist ja saavad oma töötajatele õppe laiendamiseks anda eritoetusi, näiteks seadmed, heaolu ja konverentsid..

Niisiis, liigute oma ettevõtte jaoks õigel teel?

Žürii on endiselt väljas, kuid on mõned üldised aspektid, mida peaksite enne otsuse tegemist kaaluma:

Esiteks, "kaugtöö" tähendab erinevatele inimestele erinevaid asju. Kõige üldisemas kehastuses tähendab kaugtöö tööd väljaspool kontorit töö tegemist. Kuid kaugtööd on mitut erinevat tüüpi.

Näiteks on mõned ettevõtted, mis võimaldavad täielikult eemalt saadavat kogemust, samas kui mõned lubavad oma töötajatel töötada kodust vaid üks kuni paar päeva nädalas. Lisaks eelistavad mõned ettevõtted töötajaid endiselt värvata kohalikul tasandil, lihtsalt selleks, et kõik saaksid vajadusel koosolekutest osa võtta, teised aga kogu maailmas.

Üldiselt, kuigi kaugtööl võib olla mitmeid eeliseid, ei tööta see kõigi jaoks. Sellised ettevõtted nagu Yahoo ja IBM on proovinud pakkuda kodust tööd, kuid on pärast seda otsustanud vähendada või täielikult kasutada vanaraua kaugtöö oma rahva uuenduste loomise kasuks. Kuna need ettevõtted koosnevad suurematest meeskondadest, võib meeskonnaliikmete kokkusaamine ja toodete väljalükkamine tekitada probleeme, kui võrrelda väikeste alustavate meeskondadega, kes on agaramad.

Ettevõtted, kes võtavad kasutusele kaugtöökultuuri ja tarkvaraarenduse sisseostmise, usuvad, et asukohast sõltumatuna pole neil mitte ainult sügavamat kogu, et leida maailma parimaid talente. Samuti usuvad nad, et andes töötajatele autonoomsuse valida, kus nad kõige paremini töötavad, vallandavad nad loovama ja uuendusmeelsema mõtlemise, mida on vaja kiiretempolistel tehnoloogiaga alustavatel ettevõtetel (nagu enamik selles nimekirjas olevaid ettevõtteid).

Mis takistab teid oma kaugmeeskonna loomisest? Kas me jätsime mainimata laheda ettevõtte, mis loodi tarkvaraarenduse allhangetega? Jagage oma mõtteid meiega Twitteris @CodeinWP!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector