PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments – mis on parim WordPressi saidi jaoks

TL; DR: Selles postituses käsitleme makseväravaid lähemalt. See hõlmab valdkonna peamiste osalejate võrdlemist, lisaks arvutame välja kõige kulutõhusama teenuse. Siin on, kes on võitja vahel: PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments.


Nendel päevadel saab veebiettevõtteid juhtida praktiliselt igaüks – kõik, mida te tegelikult vajate, on veebisait.

Ja tänu WooCommercei kasutajasõbraliku WordPress CMS-i ja lihtsa, kuid võimsa ostukorvifunktsionaalsuse tõusule võivad isegi mittetehnilised isikud kokku panna esteetiliselt meeldiva ja täielikult töötava veebisaidi. See ei maksa ka kätt ja jalga – WooCommerce ja WordPressi tuum on tasuta kasutamiseks ning seal on palju taskukohaseid hostimis- ja domeenipakkujaid.

Teisisõnu, sisenemistõkked taanduvad pidevalt, pakkudes nüüd nii head aega, et vabaneda oma kabinetist ja julgeda seda omaette.
PayPal vs Stripe vs Autoriseeri vs Amazon Payments

Enne kui sisse hüppate, peate siiski kaaluma veel ühte olulist kaalutlust. Ettevõtted vajavad ellujäämiseks raha, kuid teie veebisaidilt raha kogumine ei toimu võlukunsti abil. Kliendimaksete kogumiseks otse oma veebisaidi kaudu peate tegema järgmist valige ja installige maksevärav.

Kas otsite oma ettevõtte jaoks õige maksevärava otsuse? Siis loe edasi!

Sisukord
Mis on maksevärav? | PayPali maksete standard | PayPali maksed Pro | Triip | Autoriseeri.net | Amazoni maksed | Kulude võrdlus | Millise maksevärava peaksite valima??

Mis on maksevärav??

Nii et enne kui hakkame võrdlusi tegema, on tegelikult maksevärav?

Lihtsustatult öeldes kasutavad veebiettevõtted makseväravaid klienditehingute autoriseerimiseks ja töötlemiseks. Teisisõnu, ilma makseväravata ei saa ettevõte palka.

Nüüd, isegi kui te pole kunagi makseväravat ise seadistanud, oleme kõik neid kliendi vaatenurgast varem kasutanud – kui olete kunagi veebist midagi ostnud, st see peaks olema igaüks!

Iga kord, kui ostate Amazoni kaudu ostu, läheb teie makse läbi Amazoni maksevärava. PayPal on teine ​​koheselt äratuntav maksevärav, mida olete tõenäoliselt varem kasutanud.

Täna, me ei vaata makseväravaid kliendi vaatenurgast, küll; vaatame seda teiselt poolt – ettevõtte omaniku vaatenurgast, aka kaupmees.

Iga ettevõte vajab oma veebisaidilt maksete haldamiseks makseväravat. Kuid mitte kõik maksete lüüsid pole võrdselt loodud. Maksevärava valimisel tuleb kaaluda mõnda olulist asja, sealhulgas:

Ühilduvus:
Kas maksete lüüsi integreerub teie valitud e-kaubanduse platvormiga?
Juurdepääsetavus:
Kas maksevärav on teie riigis saadaval??
Kasutatavus:
Milline on teie klientide jaoks ostuprotsess?
Maksumus:
Kui palju teenus maksab?
Raha väljavõtmise kestus:
Kui kiiresti pääsete oma raha juurde?

Neid kõiki tegureid kaalume tänases postituses. Nüüd on aga aeg tutvustada viit kõige populaarsemat WordPressi kasutajatele kättesaadavat makseväravat. Juhuslikult on need ka WooCommerce’i viis kõige populaarsemat makseväravat.

Jätkame sellega, siin on võrdlus:

PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments

PayPali maksete standard

PayPali maksete standard
Meil kõigil on PayPali kontod, eks? See on põhjus, miks PayPali maksete standard on kõigi kõige populaarsem maksevärav.

Selle suur põhjus: PayPal Standard on võib-olla lihtsaim maksevärav, mida konfigureerida. Tavakasutajad saavad teada, et kliendid suunatakse oma makse tegemiseks ümber PayPali veebisaidile. Sellisena ei ole teie otsustamiseks muretsemiseks mingeid töötlemis-, autoriseerimis- ja turbeprobleeme – lisage lihtsalt oma veebisaidi nupp Maksa PayPaliga ja laske PayPalil ülejäänud osa hallata..

See väljaminekuprotseduur on aga negatiivne külg, kuna paljudele kaupluste omanikele ei meeldi klientide ümbersuunamine välisele PayPali veebisaidile – loobute tegelikult kontrolliga kassasse jõudmise üle. Kõigi maksete kohapealne haldamine on palju sujuvam väljamakseprotseduur, mida PayPal Standard kahjuks ei toeta.

Kuid ilma seadistuskulude ja muretsemata kuutasudeta ning tasuta ja sujuva integreerimisega WooCommerce’iga on PayPal Standard ideaalne väikeettevõtete omanikele, kes alles alustavad.

Mõned peamised kaalutlused:

 • PayPal Standard on saadaval 203 riigis.
 • USA tasud on 2,9% + 0,30 dollarit tehingu kohta.
 • Mikromaksetelt (tehingud alla 10 USD) võetakse 5% + 0,05 USD tehingu kohta. (PayPal ei anna teile mikromaksete ja triibude või muude lahenduste jaoks parimaid hindu)
 • Ei mingeid käivituskulusid ega kuutasusid.
 • Kassaprotsessi juhitakse väliselt.
 • Kliendid saavad maksta mis tahes suurema krediitkaardiga või oma PayPali kontoga.
 • PayPal on tuntud ja usaldusväärne kaubamärk. (PayPal võidab siin vs Authorize.net või vs Sripe)
 • Raha kantakse teie pangakontole 3-4 päeva jooksul.

Mõned pluginad, mida saate kasutada PayPal Standardi integreerimiseks oma WordPressi saidiga:

PayPali maksed Pro

PayPali maksed Pro
PayPali maksed Pro on PayPali maksete standardi premium vend.

See kasutab sama hästi austatud PayPali nime, kuid seekord saate kaardimaksetega hakkama otse oma veebisaidilt. See annab teile kontrolli kassakogemuse üle tagasi, andes teile võimaluse kohandada ja kohandada oma kassat konversioonide maksimeerimiseks.

Teine kena funktsioon PayPal Pro kasutajatele on PayPali virtuaalne terminal. Virtuaalse terminali teenus võimaldab teie ettevõttel aktsepteerida kliendimakseid telefoni teel, andes teile sihtrühma täiendava müügikanali. See teenus on tasuta, kuid selle eest kehtivad veidi järsemad tehingutasud.

Nagu PayPal Standard, ei sisalda ka PayPal Pro seadistustasusid. Peate siiski maksma 30-dollarise kuutasu, millele lisanduvad tehingutasud. Ametlik PayPal Pro laiendus WooCommerce’i jaoks maksab teile tagasi veel 79 dollarit.

Siin on jälle peamised punktid:

 • PayPal Pro on saadaval ainult USA-s, Suurbritannias ja Kanadas. (Kas seda ei saa võrrelda sellega, mida PayPali standard pakub katvuse osas)
 • Tasud on samad, mis PayPali standardil – 2,9% + 0,30 dollarit tehingu kohta või 5% + 0,05 dollarit mikrotehingute eest.
 • Alustamiskulud puuduvad, kuid kuutasu on 30 dollarit. (PayPal Standard vs PayPal Pro näeb välja palju odavam)
 • Kliendid ei lahku kunagi teie veebisaidilt, andes teile täieliku kontrolli ostuprotsessi üle.
 • Virtuaalse terminali abil saate telefoni teel maksetega nõustuda (kehtivad tasud 3,1% + 0,30 dollarit tehingu kohta).
 • Lisage oma kassasse PayPali usaldussümbol.
 • Väljamakseid tuleb taotleda käsitsi, selleks kulub raha panka jõudmiseks 3–4 päeva.

Mõned pluginad, mida saate kasutada PayPal Pro integreerimiseks oma WordPressi saidiga:

Triip

Triip
Järgmisena oleme Triip, vaieldamatult kõige populaarsem saadaolev PayPali alternatiiv.

Miks on Stripe nii populaarne? Sest see annab teile võimaluse kohapeal makse teha ilma kuutasuta. Kui olete WooCommerce’i kasutaja, kes soovib Stripe’i ametliku laiendiga integreerida, on teil õnne, sest laiend on tasuta.
Stripe on pisut keerukam konfigureerimise pakkumine, eriti vs PayPal Standard – lõppude lõpuks on Stripe suunatud arendajatele. Kui teate siiski, mida teete, või olete nõus kedagi palkama, siis on triip üks parimaid tööväravaid.

Stripe’il on olemas ka tõhus pettustevastane meeskond, mis tegeleb kahtlaste tehingutega. See toetab ka korduvaid makseid kohe-kohe ja on üks parimaid lahendusi rahvusvahelistele ettevõtetele – saate aktsepteerida üle 100 valuuta, mis konverteeritakse automaatselt teie vaikevaluutasse.

Siin on kokkuvõte kõigist olulistest põhipunktidest:

 • Stripe on praegu saadaval 21 riigis, nende lisandumist on oodata veelgi. (Vs PayPal, see pole palju)
 • 2,9% + 0,30 dollarit tehingutasu – võrdselt võrdselt PayPaliga.
 • Kohapeal hallatavad tehingud annavad teile täieliku kontrolli kassaprotsessi üle.
 • Ei mingeid seadistuskulusid ega kuutasusid.
 • Kliendid saavad maksta mis tahes suurema krediitkaardiga.
 • Saadud raha kantakse teie panka kahepäevase jooksvalt – käsitsi väljavõtmist pole vaja.

Mõned pluginad, mida saate kasutada Stripe’i integreerimiseks oma WordPressi saidiga:

Autoriseeri.net

Autoriseeri.net
Autoriseeri.net on veel üks tuntud ja austatud maksevärav. Authorize.net võtab lisaks tehingutasudele 25-dollarise kuutasu. WooCommendi integreerimine maksab teile ametliku pikendusega veel 79 dollarit.

See tagab teile kvaliteetse kohapealse maksevärava, võimaldades teil aktsepteerida kõiki peamisi krediitkaarte otse oma veebisaidilt (ja ka PayPalilt).

Hinna eest saate ka täpsema pettuse tuvastamise komplekti, erakorralise tugimeeskonna, kes teid abistab, ja kiire sünkroonimise QuickBooksiga, et muuta teie ettevõtte raamatupidamise pool pisut lihtsamaks. Authorize.net toetab ka korduvaid makseid.

Siin on Authorize.net kiire võrdluse põhipunktid:

 • Saadaval USA-s, Kanadas, Austraalias, Suurbritannias ja Euroopas. (Pole palju, isegi vs Stripe, rääkimata vs PayPal Standardist)
 • 2,9% + 0,30 dollarit tehingukulud.
 • Korduv kuutasu 25 dollarit.
 • Kohapeal toimuv väljaminek.
 • Kliendid saavad maksta mis tahes suurema krediitkaardi ja PayPali abil.

Mõned pluginad, mida saate kasutada Authorize.net’i integreerimiseks oma WordPressi saidiga:

Amazoni maksed

Amazoni maksed
Usaldusväärsete nimede kasutamine on üks parimaid viise konversioonide suurendamiseks – ja vähestel nimedel on usaldus rohkem kui Amazonil. Seda silmas pidades pole see üllatav Amazoni maksed on kiiresti populaarsust kogumas.

Kassaprotsessi ajal on teie klientidel võimalus maksta Amazoniga. Pärast oma Amazoni kontole sisselogimist edastatakse kliendi Amazoni üksikasjad – sealhulgas aadressi- ja makseteave – teie veebisaidile kiireks väljamaksmiseks. See lihtsustab kassasse ostmise protsessi kliendi vaatevinklist ja Amazoni nimi annab neile meelerahu.

Amazon Payments annab teie klientidele tõhusalt võimaluse teha kõiki oma veebimakseid ühe konto abil – nagu ka PayPal -, kuid võimaldab teil töödelda makseid kohapeal, et muuta kassas kasutusvõimalused sujuvamaks (hea alternatiiv vs PayPal). Tellimust töötleb Amazon, mis annab teile juurdepääsu ka nende kõrgelt hinnatud pettustevastasele kaitsele.

Ilma seadistuskulude ja kuutasudeta, millele lisanduvad taskukohased tehingukulud, on Amazon Payments kõigi jaoks üks parima hinnaga makseväravaid. Ametlik WooCommerce Pay with Amazoni laiend on ka täiesti tasuta.

Nagu alati, on siin järgmised põhipunktid:

 • Saadaval USA-s, Suurbritannias ja Saksamaal.
 • Tasu 2,9% + 0,30 dollarit tehingu kohta.
 • Piiriüleste ostude eest võidakse maksta lisatasu 3,9%.
 • Seadistamis-, kuu- või WooCommerce-i kulud puuduvad. (Suurepärane, vs triibuline, PayPal või Authorize.net)
 • Kliendid ei lahku kunagi teie veebisaidilt kassas.
 • Kliendid saavad maksta mis tahes meetodil, mida Amazon toetab.
 • Amazon on üks maailma usaldusväärseimaid nimesid.

Mõned pluginad, mida saate kasutada Amazon Paymentsi integreerimiseks oma WordPressi saidiga:

Kulude võrdlus

Nüüd, kui oleme uurinud viit kõige populaarsemat teenust, vaatame lähemalt maksevärava valimisel esmajärjekorras: hind. Lõppude lõpuks ei taha te, et teie tasud söövad liiga palju teie marginaale.

Kes võidab selle osa lahingust PayPal vs Stripe vs Authorize.net vs Amazon Payments?

Kõik head maksete lüüsi teenused on tasudega läbipaistvad, loetledes need selgelt oma veebisaitidele. Selle käes oleva teabe abil saate hõlpsalt arvutada oma ligikaudse kuukulu ja valida kõige soodsama valiku.

Õnneks olen siin selleks, et teha teie jaoks rasket tööd: arvutasin iga teenuse näitekulu iga kuu kohta, et anda teile idee, milline maksevärav on kõige kuluefektiivsem.

Sellised arvutused on raskustes mitmete eelduste vajaduse tõttu. See on siiski vältimatu ja oma arvutuse jaoks eeldan 50 tehingut kuus, igaühe suurus on 100 dollarit (kokku 5000 dollarit kuus)..

Samuti arvutan kulud USA vaatenurgast. Hinnad on riigiti erinevad, seega kontrollige enne kohustuste võtmist oma riigis kindlasti oma kulusid.

Kuna lahtiütlemised on täiesti erinevad, olen kokku pannud hinnatabeli, milles võrreldakse meie viie maksevärava kulusid.

PayPali standard
PayPal Pro
Triip
Autoriseeri.net
Amazoni maksed

Seadistamise maksumus
WooCommerce’i laienduskulud79 dollarit79 dollarit
Kuukulu30 dollarit25 dollarit
Tehingutasud2,9% + 0,30 dollarit2,9% + 0,30 dollarit2,9% + 0,30 dollarit2,9% + 0,30 dollarit2,9% + 0,30 dollarit
Tehingutasud kuus (põhineb 50 tehingul, mille mõlemal on 100 dollarit)160 dollarit160 dollarit160 dollarit160 dollarit160 dollarit
Kuu kogumaksumus160 dollarit190 dollarit160 dollarit185 dollarit160 dollarit
Aastased kogukulud (sh seadistamine ja WooCommerce’i laiendus)1920 dollarit2359 dollarit1920 dollarit2348 dollarit1920 dollarit

Nagu näete, on tehingukulud USA kasutajate jaoks identsed – teistes riikides erinevad need üksteisest erinevalt ja ka erinevad teenused pakuvad hulgikaubandust erinevatel tasemetel.

Ainsad hinnaerinevused nende viie teenuse vahel on seadistamise, laiendamise ja igakuised kulud.

Millise maksevärava peaksite valima??

See viib meid edasi kõige olulisema küsimuseni: milline maksevärav on WordPressi kasutajatele parim?

Muidugi on see vastus subjektiivne.

Ma ütlen siiski, et maksete lüüsid ei ole üksteist välistavad – soovi korral võite kasutada rohkem kui ühte.

Tegelikult on piirav väljaminek ostukorvist loobumise üks peamisi põhjuseid. Kui annate oma klientidele palju maksevõimalusi, saate nad suurema tõenäosusega üle piiri.

Seda silmas pidades soovitan valida oma klientide jaoks mitu makseviisi.

Enamik kliente eelistab maksta ühes kohas, seega soovitan tungivalt kasutada ühte kohapealset makseväravat, milleks on valik PayPal Pro vs Stripe vs Authorize.net (teie valite) – teil on vaja ainult ühte neist, kuna need kõik pakuvad sisuliselt sama teenus. Kohapealseid makseväravaid on raskem üles seada, kuid need muudavad makseprotsessi palju lihtsamaks, nii et plussid kaaluvad kergelt üles miinused.

Mulle isiklikult meeldib anda klientidele palju valikuvõimalusi. Soovitan oma kohapealset lüüsi ühendada vähemalt ühega kahest teisest võimalusest, näiteks PayPali standard vs Amazon Payments (tundub hea valik). (Märkus. Kui otsustate kasutada PayPal Pro-d, ei vaja te PayPali standardit). Mõlemat teenust on seadistamine ja integreerimine tasuta, lisaks lisavad nad teie kassasse lugupeetud usaldussümboli kahe suure nimega kaubamärgi kujul.

Andke oma klientidele võimalus maksta kaardiga või kasutades nende PayPali / Amazoni kontot ja tõenäoliselt saate rohkem konversioone. See teeb kahe lüüsi seadistamisest rohkem kui vaeva väärt.

Muidugi, see on lihtsalt minu arvamus ja mulle meeldiks kuulda teie mõtteid selle kohta. Milline on teie lemmikmaksevärav ja miks? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map