Parim WiFi ruuter: võrrelduna 5 populaarseima marsruuteriga, et teie töö ei tekita pettumusi (lisaks saate oma sisemise mängija õnnelikuks teha)

Parim WiFi ruuter: võrrelduna 5 populaarseima marsruuteriga, et teie töö ei tekita pettumusi (lisaks saate oma sisemise mängija õnnelikuks teha)

Parim WiFi ruuter: võrrelduna 5 populaarseima marsruuteriga, et teie töö ei tekita pettumusi (lisaks saate oma sisemise mängija õnnelikuks teha)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Parima WiFi-ruuteri valimine sõltub täielikult tööst (või mängust), mida teete oma kodu- või kontorivõrgus.


Mõned inimesed on huvitatud WiFi-ruuterist, et nende väikeettevõttel oleks Internet ilma seisaku- või surnud tsoonideta.

Teisi huvitab rohkem kindel ühendus kogu suure maja vahel – see võimaldab vanematel Netflixi voogesitada ja lastel majapidamistöid teha maja eri kohtades. 

Vaatamata sellele oleme siin selleks, et aidata teil leida oma olukorra jaoks parim WiFi ruuter!

Parim WiFi ruuter

Mida otsida, kui otsite parimat WiFi ruuterit

Mõned tehnilised andmed ja funktsioonid on universaalsed kõigi ruuterite jaoks. Kuid mõnikord soovite midagi erilist – sõltuvalt sellest, mida teete veebis. Vaatame seda, vaatame mõnda tavalist asja, mida tuleks parimate WiFi ruuterite otsimisel arvesse võtta:

��️ Maksimaalne vahemik
See ei ole alati tavaline, et ruuteril on spetsifikatsioonis loetletud vahemik. Te näete sageli "laiendatud" või "pikamaa" ilma üksikasjadeta. Teie tööulatus sõltub tõesti teie maja või kontori seadistusest ning see võib vajada mõningast testimist ja naasmist. Kui teil on suur või ainulaadselt kujundatud maja, töötavad võrgumarsruuterid sageli kõige paremini.
�� Hinnakujundus
Tehnoloogia hind on tarbijatele alati oluline, seetõttu soovitaksin vaadata ruumereid, mille eelarve lähenemisviis on väiksem. Kui teie kasutuses või korpuse konfiguratsioonis pole midagi äärmuslikku, valige odavam, kvaliteetsem ruuter, mille me allpool kirjeldame.
�� Kahe- või kolmeribaline
Kõik ruuterid, mida ostate, peaksid olema vähemalt kahe ribaga. See tähendab, et traadita signaali levitatakse kahel sagedusel, üks on parem laiema katvuse jaoks, teine ​​aga kiirem.
�� Ruuteri eluiga
Miskipärast näib, et keskmine ruuter ei kesta nii kaua. Kurb on see, et te ei näe kunagi, et tootja paneb ruuteri kasti eluea. Parim panus on vaadata kasutajate ülevaateid, et näha, kas on inimesi, kes kurdavad, et ruuterid murravad varakult.
�� Piirangud
Traadita ühenduse standardid muutuvad aeg-ajalt, seetõttu on oluline omada ruuterit, mis toetab teie Interneti-paketi kiirust. Uued seadmed on seadistatud kasutama tipptasemel kiirusi (näiteks 100Mbps). Vanemal traadita N ruuteril puuduvad võimalused nende kiiruste saavutamiseks.
�� USB-tugi
Mingil tulevikus võiksite printeri või välise kõvaketta oma ruuteriga ühendada. Paljud modemid kasutavad ka USB-porte. USB-pordi olemasolu ruuteris võib mingil hetkel osutuda kasulikuks. Teie eesmärk peaks olema leida ruuter, millel on vähemalt üks või kaks USB-porti – USB 3.0 toega.
�� Nutitelefonirakendused
See pole tingimata vajalik, kuid nutitelefonirakendus muudab võrgu seadistamise ja sellel olevate seadmete haldamise palju lihtsamaks. Nutitelefoni rakenduse kasutajaliides on tunduvalt parem kui vana meetod brauseri kaudu püsivara allalaadimiseks. Mobiilirakendused sisaldavad sageli turvalisuse, vanemliku kontrolli ja mängude suurendamise kiirnuppe.

Ja nüüd … parimad WiFi ruuterid ümber

Aga enne seda; enamasti pakutakse teile Interneti-teenuse pakkujalt ruuteri / modemi kombinatsiooniseadet. Ehkki need ruuterid sobivad tavakasutajale tavaliselt hästi, leiavad energiatarbijad ja -mängijad, et need ei sobi. Lisaks on oma ruuteri ostmine pikas perspektiivis palju parem väärtus. Mis viib meid:

Netgear R7000P NighthawkTP-LINK Archer C5400XTP-Link AC1750Linksys Max-Stream AC2200AmpliFi HD Mesh ruuter
Hind181,99 dollarit – 219,99 dollarit331,57 – 399,99 dollarit64,99 dollarit – 79,99 dollarit149,00–179,99 dollarit339,99 dollarit
Tavalistele kasutajateleJahEiJahEiEi
Mängijatele ja rasketele Interneti-kasutajateleEiJahEiJahVõib olla
Suurte või ebatavaliste kodude jaoksEiJahEiVõib ollaJah

Pidage meeles, et sõltuvalt Amazoni tutvustustest ja hinnamuutustest ei pruugi selles artiklis esitatud hinnakujundus olla täiesti täpne. Loendis on tavalised promohinnad, et anda teile idee, mida oodata. Lisaks soovitame teil enne ostmist võrrelda teiste kohtade (nt Best Buy ja Walmart) hindu.

1. Netgear R7000P Nighthawk

Netgear R7000P Nighthawk

Netgear Nighthawki seerial on mitu mudelit, mille hulgast valida, kuid meile meeldib R7000P / AC2300 ruuterina, mis peaks töötama enamikus töö- ja kodukeskkondades.

See on kaheribaline ruuter, millel on Gigabyte ethernet ja võimalused integreerida hääljuhtimisega nagu Amazon Alexa.

Nutikad vanemliku juhtimise funktsioonid on suurepärased lastel silma peal hoidmiseks. Samuti saate Interneti-aega piirata ja teatud veebisaitidele filtreid seada.

Netgear R7000P Nighthawk on kaasas nutitelefonirakendusega ruuteri seadistamiseks ja kiiruskatsete tegemiseks. Peaksite nägema ka täiustatud voogesitust ja surfamist 1 GHz topeltprotsessoriga ja kiirusega kuni 1625 + 600 Mbit / s.

Hinnakujundus ��

181,99 dollarit – 219,99 dollarit

Plussid ��

 • Enamik koduseid Interneti-tegevusi peaks sujuvalt kulgema 1625 + 600 Mbit / s Interneti-kiiruse ja 1 GHz kahetuumalise protsessoriga.
 • Võrguliiklust tähtsustatakse vastavalt sellele, millised seadmed ja rakendused vajavad kõige rohkem andmeid.
 • Seal on ruuteri rakendus võrguturbe haldamiseks, kiiruskatsete tegemiseks ja muuks. Samuti on sellel hoiatusi turvaprobleemi ilmnemisel.
 • Disney nutikatel vanemlikel kontrollseadmetel on vanuse ja sisu põhjal individuaalsed filtritasemed.
 • Turvafunktsioonid on loodud pahavara, robotivõrkude ja lunavara rünnakute vastu võitlemiseks.
 • Mõõdukas mängimine peaks hästi toimima.

Miinused ��

 • Tavalise kodu marsruuteri hind on pisut kõrge.
 • Nighthawki mudeleid on mitu, muutes selle valimise ülimalt segaseks.
 • Ruuter on pisut suurem ja rämedam kui võrreldavad võimalused.

Kas see on teie jaoks parim WiFi ruuter? ��

Netgear R7000P Nighthawk on tavakasutaja jaoks parim kõikehõlmav ruuter. See hõlmab keskmise suurusega ja keskmise suurusega peresid keskmise suurusega majadega. Saate seda kasutada ka väikese ettevõtte jaoks võrgu loomiseks. Parem on otsida mõnda muud võimalust, kui plaanite mõnda tugevat mängu või voogesitust.

TP-LINK Archer C5400X

Sealsetele mängijatele ei meeldi mitte ainult TP-LINK Archer C5400X kiirused, vaid see näeb ka üsna lahe välja.

See pole turul kõige odavam ruuter, kuid just seda võite oodata, kui otsite parimat saadaolevat WiFi-ruuterit.

TP-LINK Archer C5400X mitmed spetsifikatsioonid muudavad selle nutikaks investeeringuks mängijatele ja rasketele Interneti-kasutajatele. Esiteks on see vahemiku korduva. Teiseks on ruuteril funktsioonid liikluse tähtsuse järjekorda seadmiseks, et vältida latentsusprobleeme.

Lisaks suurepärasele ohukaitsele, VPN-i võimalustele ja tugevdatud töötlemiskonfiguratsioonile ei saa TP-LINK Archer C5400X valesti minna..

Hinnakujundus ��

331,57 – 399,99 dollarit

Plussid ��

 • Ruuteril on mõnevõrra korralik hind neile, kes on harjunud maksma suure jõudlusega ruuterite eest.
 • Hääljuhtimisvõimaluste jaoks saate ruuteri ühendada oma Alexa seadmega.
 • Saate ruuteriga ühendada mitmesuguseid seadmeid, säilitades samal ajal esiserva kiiruse ja täpsuse, ilma et oleks probleeme latentsusajaga.
 • Neljatuumiline töötlemine tagab, et teie võrk annab paljudele kasutajatele vajalikku energiat näiteks mängude jaoks ja suurte koormuste jaoks.
 • See pakub kolme kindlat WiFi-sagedusriba, nii et te ei näe ühenduse loomisel mingeid viivitusi mängu keskel või mitme kodus asuva seadme ühendamisel.
 • Ruuter pakub sisseehitatud algoritme, et teha kindlaks, millised teie võrgu seadmed peaksid antud aja jooksul kõige rohkem ressursse saama.
 • Saate mõned turvameetmed, nagu ulatuslik ohukaitse ja VPN-i juurdepääs – ühenduse krüptimiseks isegi kodust eemal olles ja avalikku WiFi levialasse koputades.

Miinused ��

 • Keskmine inimene ei vaja oma kodus nii võimsat ruuterit, nii et kõrge hinnasilt pole sageli õigustatud.
 • Ruuter on äärmiselt mahukas ja disain võib keskmise tarbija jaoks liiga palju silma paista. Lõppude lõpuks meeldib paljudele inimestele oma ruuterite peitmine.
 • Ehkki sellel ruuteril on äärmiselt hea leviala, võib ehitamisel olla vastupidavuse osas mõningaid parandusi.

Kas see on teie jaoks parim WiFi ruuter? ��

Ma arvan, et TP-LINK Archer C5400X on parim WiFi ruuter kõigile mängijatele ja energiakasutajatele. Elektritarbijat peetakse suureks perekonnaks, millel on routeriga mitu ühendust, või isegi ettevõtjaks, kes vajab tugevat võrku ja leviala kogu oma kontoriruumis. Samuti peaksite saama vajaliku kiiruse ja leviala, kui olete mängija.

Ruuteri mõte on vähendada latentsust ja parandada kõigi mängusüsteemide toimivust. Ehkki see võib tavakasutajale tunduda pisut kallis, ei taha mõned inimesed WiFi-i jõudluse nimel midagi ohverdada. Kui see olete teie, on sellel ruuteril suurepärased kasutajate arvustused ja ta on läbinud testid, et näidata, et see on üks võimsamaid turul.

TP-Link AC1750

Kui soovite ruuterile pisut raha kokku hoida, kaaluge TP-Link AC1750 kasutamist.

See on nutikas WiFi-ruuter, mis on mõeldud koju ja tööle. Sellel on kahe ribaga WiFi-ühendus mitmekülgsema võrgulahenduse loomiseks.

Kuna see ruuter on tavaliselt mõeldud kasutamiseks kodus, on teil hea meel teada saada, et see sobib suurepäraselt HD- ja 4K-videote voogesitamiseks ning pakub tuge kogu maailmas asuva kiire Interneti-ühenduse jaoks.

See on üks parimatest WiFi-ruuteri valikutest väikeste ja keskmise suurusega majade jaoks – see peaks olema suurepärane keskmise pere jaoks, kellel võib olla tahvelarvuti, arvuti ja võib-olla mõni voogesitusseade samal ajal. Peaksite isegi nägema, et WiFi jõudlus on mõne mängu jaoks vastuvõetav. Ruuteril võib olla probleeme suurte või ainulaadse kujuga majadega, kuid tavaline 2500 ruutjalga maja peaks selle ruuteriga hästi sobima..

Hinnakujundus ��

64,99 dollarit – 79,99 dollarit

Plussid ��

 • Ruuter on üks parimaid väärtusi turul. Te ei pea panka lõhkuma ja samuti ei pea tavalises majas toimivust ohverdama.
 • Kõigi majade jaoks, mille pindala on kuni 2500 ruutjalga, peaksite nägema erakordset katvust. See võib hõlmata isegi mõnda õueala, nagu teie tagaaed või siseõu.
 • Ruuter võimaldab teil ühendada kuni 50 seadet, sealhulgas mängusüsteemid, printerid ja tahvelarvutid.
 • Kuigi see on kerge ruuter, pakub see 4K voogesituse jaoks suurimat jõudlust ja mõõduka mängija jaoks peaksite saama näha korralikke tulemusi.
 • See loob ühenduse ka Alexaga, nii et saate käivitada selliseid toiminguid nagu võrgu turvalisuse kontrollimine või teatud seadmete lahtiühendamine.
 • Ruuteril on suurepärane mobiilirakendus haldamiseks ja konfigureerimiseks. Seadistamine võtab vaid mõne minuti ja turvalisuse ning ühenduse loomiseks saate rakenduses alati sisse logida.
 • Ruuteril on neli etherneti porti.
 • Võrreldes turul pakutavate sarnase hinnaga ruuteritega, peaksite eeldama suuremat andmeedastuskiirust ja paremat raadiosagedust.

Miinused ��

 • Ruuter ei ole loodud eriti suure jõudlusega olude jaoks. Tavaliselt tähendab see, et mängijatel ja rasketel Interneti-kasutajatel tuleks otsida midagi muud.
 • Suurtes kodudes võib maja teatud piirkondades esineda jõudluse probleeme.
 • Ehkki tootja väidab, et saate ühendada kuni 50 ja potentsiaalselt üle 50 seadme, kipun arvama, et praeguste tehniliste kirjeldustega oleks see äärmiselt keeruline.
 • See ei ole vastupidav ja vastupidavalt ehitatud ruuter, mis enamiku teie elektroonikast üle jääb. Kui ruuter kestab kaua ja see säilitab kvaliteetse WiFi-ühenduse, on oluline olla ruuteriga ettevaatlik.

Kas see on teie jaoks parim WiFi ruuter? ��

TP-Link AC1750 on mõistlik nende jaoks, kellel on eelarve. Pole paha mõte proovida ruuterit, et näha, kas see töötab teie majas hästi, ja vajaliku kiiruse saavutamiseks.

Üldiselt ei soovitaks ma TP-Link AC1750 rasketele mängijatele ega Interneti-kasutajatele. Kui plaanite ühendada kümneid seadmeid, võiksite kaaluda midagi tugevamat. Seda võiks öelda ka suurte või kummalise kujuga majade kohta.

4. Linksys Max-Stream AC2200

Linksys Max-Stream AC2200

Linksys Max-Stream AC2200 pakub kolme riba riba seadistust. See on mängijatele suurepärane ruuter ja tundub, et see hoiab kulusid natuke alla nende jaoks, kes ei soovi veel millegi hinnalisema poole pühenduda.

Mõne esiletõstmise osas on Linksys Max-Stream AC2200 nutika ühenduse tõttu üks parimatest WiFi ruuteri valikutest. See tähendab, et kõik seadmed saavad parimat riba ja jõudlust.

Naudime ka eetriaega õigluse funktsiooni, mis näib hoidvat kiirust kõigi seadmete puhul sarnasena ja efektiivsena.

Hinnakujundus ��

149,00–179,99 dollarit

Plussid ��

 • Selle ruuteri hind on mõistlikum kui keskmine mängude marsruuter, mida võite leida.
 • Samuti pakub see kolmeribalist traadita ühendust võimsa neljatuumalise protsessoriga.
 • Ruuteril on neli antenni, et laiendada traadita ühendusi kogu keskmise suurusega majas. Samuti saate kuus suure võimsusega võimendit.
 • Nutikas ühendamine ja tööaega tagavad õigluse funktsioonid tagavad teile praegu kasutatavate seadmete põhjal parima tõhususe ja jõudluse. Parimad raadiosideribad valitakse teie võrguga ühendatud seadmete põhjal.
 • WiFi-ribad pakuvad kolme erinevat kiirust ja võivad minna kuni 2,2 GB sekundis.
 • Ruuteril on sujuvad rändlusvalikud, mis tähendab, et peaksite suurema osa ruume katma WiFi-ga.
 • Ruuteril on rakendus võrgu seadistamiseks ja toimingute tegemiseks, näiteks külalistele juurdepääsu lubamiseks ja vanemliku kontrolli seadistamiseks.
 • Võite oodata ka nelja Etherneti porti ja ühte USB 3.0 porti.

Miinused ��

 • Mõnel võrreldaval ruuteril on paremad protsessorid ja paremini reguleeritavad antennid signaali laiendamiseks.
 • Ehkki ühe USB-pordi omamine on tore, leidsime, et paljud samas hinnaklassis olevad ruuterid sisaldavad täiendavaid porte – mõnikord kuni neli või viis USB-porti.
 • Tundub, et paljud Linksysi ruuterid lähevad kiiremini kui teiste tootjate tooted. Paljud kasutajad on teatanud kavandatud vananemisest.
 • Mõni mängija ja tõesti raskekasutaja võib leida, et see ruuter pole nende jaoks peaaegu piisavalt võimas.

Kas see on teie jaoks parim WiFi ruuter? ��

Linksys Max-Stream AC2200 on meie taskukohane valik mängijatele ja rasketele Interneti-kasutajatele. Pidage meeles, et eriti rasked kasutajad ei pruugi seda ruuterit efektiivseks pidada.

5. AmpliFi HD Mesh ruuter

AmpliFi HD Mesh ruuter

Võrgusilma WiFi ruuterid ja võrgud pakuvad kodu- ja kontorivõrkude jaoks kõige uuemat ja kõige täiuslikumat tehnoloogiat.

Võrgutehnoloogia on juba mõnda aega olemas, kuid alles hiljuti hakkasime neid tavakasutajatele taskukohase hinnaga vaatama.

Lühidalt, võrgusilma ruuter jaotab oma signaali mitmest pääsupunktist.

See toimib mõnevõrra ämblikuvõrgu või digitaalse võrgukangana, kus võrk on levinud kogu majas – erinevalt ühest ruuterist, mis üritab signaali saata kõikjale.

Hinnakujundus ��

339,99 dollarit

Plussid ��

 • Võrgutehnoloogia on sageli parim viis WiFi-ühenduse laiendamiseks suures majas. See sobib suurepäraselt ka ebamääraselt paiknevate tubade – või teie õue – jaoks.
 • Sellel süsteemil on baasruuter ja kaks silmapunkti.
 • Puutetundlik ekraan töötab sarnaselt nutika kodu tehnoloogiaga – st seda on palju lihtsam käsitseda kui teie ruuteri keskmist konfiguratsiooni.
 • Ruuterisüsteem võib ulatuda kuni 10 000 jalga.
 • Võrgusilma punktid on väikesed ja neid on kerge varjata.
 • Saate kauni mobiilirakenduse oma silmavõrgu seadistamiseks ja selliste toimingute täitmiseks nagu vanemlik kontroll ja kaugjuurdepääs.

Miinused ��

 • Selline võrgusilmavõrk on tavaliselt üks kallimaid võimalusi oma koju või kontorisse WiFi saamiseks.
 • Võrgusüsteemid sobivad suurepäraselt teie signaali leviala laiendamiseks, kuid rasked Interneti-kasutajad võivad kiiruse ja andmeedastuse osas soovida rohkem.

Kas see on teie jaoks parim WiFi ruuter? ��

Nagu enamiku võrgusilma ruuterite puhul, on ka AmpliFi HD ruuteri eesmärk pakkuda WiFi suurtes ruumides. Niisiis, kui teil on suur maja või kontor, kus on palju ruume ja ühendatud seadmeid, mis on hajutatud, on see teie jaoks sobiv ruuteri süsteem.

Üldiselt soovitaksin silmadega ruuterit, kui märkate oma hoone teatud piirkondades ühtlast surnud tsooni. Maja, mis on suurem kui 3000 jalga, vajab kõige tõenäolisemalt mingit võrgusilma ruuterit. Samuti on tavaline, et unikaalse paigutusega korteris näha surnud kohti. Näiteks mitu lugu, paksud telliskiviseinad ja keldrid või korpuse lisandmoodulid võivad kõik neid WiFi surnud tsoone kogeda.

Milline on teie jaoks parim WiFi ruuter?

Parima WiFi-ruuteri leidmisel on raske see, et valida on nii paljude võimaluste vahel. Mitte ainult seda, vaid ka tehnoloogiat on keeruline mõista. Lisaks muutub tehnika kogu aeg.

Netgear R7000P NighthawkTP-LINK Archer C5400XTP-Link AC1750Linksys Max-Stream AC2200AmpliFi HD Mesh ruuter
Hind181,99 dollarit – 219,99 dollarit331,57 – 399,99 dollarit64,99 dollarit – 79,99 dollarit149,00–179,99 dollarit339,99 dollarit
Tavalistele kasutajateleJahEiJahEiEi
Mängijatele ja rasketele Interneti-kasutajateleEiJahEiJahVõib olla
Suurte või ebatavaliste kodude jaoksEiJahEiVõib ollaJah

Loodetavasti kustutas see juhend mõned küsimused, mis teil võisid tekkida. Niisiis, kas olete oma ideaalse WiFi ruuteri veel ostnud?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Pildikrediidid: NETGEAR, TP-Link, AmpliFi

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate seejärel toote, saame komisjonitasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector