Parim arveldustarkvara veebis: 5 platvormi vabakutselistele ja ettevõtetele

Parim arveldustarkvara veebis: 5 platvormi vabakutselistele ja ettevõtetele

Parim arveldustarkvara veebis: 5 platvormi vabakutselistele ja ettevõtetele
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vabakutseliste, agentuuride ja muude väikeettevõtete jaoks on arvete esitamine vajalik ülesanne. Kahjuks võib teabe jälgimine, dokumentide vormindamine, arvete saatmine ja klientide järelkontroll teie päeva väärtuslikud tunnid kiiresti ära süüa ��. Õnneks võib aidata palju parimat võrgutarvetustarkvara, mida me täna teie jaoks võrdleme!


Arveldustarkvara võib arveldust ja raamatupidamist sujuvamaks muuta. Lisaks aitavad paljud teenused andmeid korrastada, et arveid tõhusalt luua ja arveid pärast nende saatmist jälgida. Mõned aitavad teil jälgida ka teie pangakontosid ja arveid.

Selles artiklis aitame teil alustada veebis parima arveldustarkvara otsingut, soovitades funktsioone, mida otsida. Seejärel tutvustame viit parimat saadaolevat platvormi. Sukeldugem sisse!

Parim arveldustarkvara veebis

Milline on ühist võrgus parimat arveldustarkvara?

Arveplatvormid võivad olla väärtuslikud aja säästjad, kuid ainult siis, kui olete oma valiku suhtes ettevaatlik. Kui valite kalli platvormi, millel puuduvad funktsioonid, või pakute mitu funktsiooni, mida te ei vaja, võib see teile haiget teha rohkem, kui see aitab.

⏰ Mõeldes platvormile, mõelge, kuidas see saaks teie aega kokku hoida. Kui te ei saaks seda aega produktiivselt kasutada platvormi kulude katmiseks, pole see tõenäoliselt investeeringu väärt. Kulutasuvus on võtmetähtsusega.

�� Seda silmas pidades on mõistlik uurida platvorme, mis suudavad teha midagi enamat kui lihtsalt arvete saatmine. Mõned neist sisaldavad muid väärtuslikke raamatupidamisfunktsioone, nagu aja jälgimine, kulude jälgimine, arve maksmise võimalused, pangakonto jälgimine või prognoosi genereerimine.

�� Automaatika on ka mis tahes arveldusplatvormi kasulik komponent. Planeeritud hilinenud tasud ja meeldetuletused reageerimata klientidega suhtlemiseks, korduvad arved ja automaatsed maksude arvutused võivad ka teie aega säästa.

��️ Lõpuks on oluline otsida platvorm, mida saate oma brändingu abil kohandada. Arved on väikesed, kuid siiski olulised võimalused oma töö reklaamimiseks ja klientidele oma professionaalsuse demonstreerimiseks, kasutades järjepidevat kaubamärki.

Viis parimat vabakutseliste ja agentuuride veebipõhist arveldusplatvormi

Oleme koostanud nimekirja parimatest veebis arveldustarkvaradest, võttes arvesse nende hinda, funktsioone ja ideaalset kasutajat. Kui soovite lihtsalt näha pakutavate lahenduste ülevaadet, vaadake meie kokkuvõtlikke järeldusi:

Kokku on võetud parim online arveldustarkvara

Tarkvara
Hind alates
Funktsioonid
Ideaalne
QuickBooks5 dollarit kuusArvete haldamine, maksude esitamine, aruanded, tulude ja kulude jälgimine.Vabakutselised ja ettevõtted, kes soovivad maksude osas abi.
Xero9 dollarit kuusVarude haldamine, ärikulude haldamine, lisafunktsioonid kolmanda osapoole rakenduste kaudu.Ettevõtted, kes soovivad laia valikut funktsioone.
Tarude tegemine15 dollarit kuusKohandatavad arved; Aja, kulude ja läbisõidu jälgimine; Maksete meeldetuletused; Failide säilitamine.Vabakutselised ja ettevõtted, kes soovivad keskenduda arvete koostamisele.
Värsked raamatud15 dollarit kuusKohandatavad arved, automaatsed kuluaruanded, projekti eelarved.Vabakutselised töötajad ja ettevõtted, kes vajavad arvelduse ja raamatupidamise haldamiseks platvormi.
JA COtasutaKohandatavad arved, ettepanekute ja lepingute genereerimine, arvete automaatne koostamine, tööhaldus, kulude jälgimine.Vabakutselised, kes tahavad kõige rohkem paugu saada.

1. QuickBooks (quickbooks.intuit.com)

kiirraamatud

Nimi QuickBooks on üsna tuntud, kuid tavaliselt seostatakse sellega makse. Kuid see on võimeline ka arveid esitama, prognoose genereerima ja palju muud.

See suur platvorm pakub üsna vähe klienditoe võimalusi, sealhulgas koolitusklasse ja veebiseminare, kui soovite oma raamatupidamisoskusi paremaks muuta.

Hinnakujundus

QuickBooksil on hinna osas lai valik valikuid. Nende väikesed äriplaanid ulatuvad 10–30 dollarini kuus. Valikuliste palgalisanditega lisatasu eest 18–40 dollarit kuus – rääkimata tasudest töötaja kohta – võivad selle platvormi kasutamise kulud kiiresti tõusma hakata.

Samuti on olemas vabakutseliste ja teiste füüsilisest isikust ettevõtjate plaan, mis maksab vaid 5 dollarit kuus. Sellel on pisut vähem funktsioone kui kallimatel väikeettevõtete plaanidel. Kui soovite aga saata ainult arveid, jälgida kulusid, maksta makse ja koostada põhiaruandeid, võib see olla väga odav valik.

Põhijooned

 • Loob arveid ja jälgib nende makseolekut.
 • Aktsepteerib krediitkaardimakseid ja tasuta pangaülekandeid.
 • Jälgib tulusid ja kulusid ning salvestab maksustamise eesmärgil teavet.
 • Genereerib kasumiaruandeid, kuluaruandeid ja bilansse (saadaolevate aruannete tüübid sõltuvad plaanist).
 • Saadab klientidele kalkulatsioone (ainult väikeettevõtete plaanid).
 • Haldab arve olekut ja seadistab korduvaid makseid (ainult Small Business Essentials ja Plussi plaanid).
 • Jälgib inventari ja projekti tasuvust (ainult Small Business Plus kava).
 • Aitab töötajatel maksta ja makse tasuda (väikeettevõtte plaanide lisand).

Kes peaks valima QuickBooks?

Kui maksud on teie jaoks kõrge prioriteet, siis tasub valida QuickBooks. See pakub kõige põhjalikumat abi maksude esitamisel ja nendega seotud dokumentide pidamisel. Selle äriplaanid on aga kalli hinnaga, eriti kui lisate lisandmooduleid. Vabakutselistele meeldivad tõenäoliselt madalad kuukulud, kuid nad ei pruugi tunnustada omaduste suhtelist puudumist.

�� Avage QuickBooks

2. Xero (www.xero.com)

xero

See väikeettevõtte arvete platvorm pakub hulgaliselt funktsioone, mis on kasulikud erinevat tüüpi äriettevõtetele.

Populaarsete funktsioonide hulka kuulub laohaldus ja viis oma rahanduse jälgimiseks mobiili kaudu. Xero pakub täiendavaid funktsioone ka oma laiaulatusliku kolmanda osapoole rakenduste turu kaudu.

Hinnakujundus

Xero varajane plaan algab vaid 9 dollarist kuus, kuid piirdub teid vaid viie arvega kuus. Tarkvara hea kasutamise tagamiseks peate üle minema vähemalt nende kasvuplaanile, mis algab enne lisandmoodulit 30 dollarilt kuus. Seega, kui ostate mitu lisafunktsiooni, võivad teie igakuised kulud hõlpsasti sadadesse tõusta.

Põhijooned

 • Saadab klientidele arveid ja hinnapakkumisi.
 • Säilitab arvearvestust.
 • Lubab pangatehingute ühildamise.
 • Saadab värskendusi, kui kliendid arveid avavad ja vaatavad.
 • Haldab laoseisu, sealhulgas varude koguse ja väärtuse värskendusi.
 • Jälgib üksikute projektide aega ja kulusid (ainult kehtestatud kava).
 • Ettevõtte kulude haldamine (ainult kehtestatud kava).
 • Pakub enam kui 700 kolmanda osapoole rakenduse kaudu peaaegu lõputut funktsionaalsust.

Kes peaks valima Xero?

Äritegevuseks mõeldud platvormina ei leia vabakutselised tõenäoliselt Xerot sama kasulikku ega kulutõhusat kui mõnda muud selle loendi parimat arveldustarkvara. Kava võib ettevõtetele endiselt kalliks minna, kuid kui olete nõus maksma rohkem, et kasutada ära rakenduste turul pakutavaid rikkalikke funktsioone, võiks Xero olla teie jaoks tööriist.

�� Minge Xero juurde

3. Tarude tegemine (hiveage.com)

taru

Arvete esitamisele keskendunud Hiveage on teid tasumise eest katnud. Nad on uhked oma arvekujunduse üle ja võimaldavad teil oma kaubamärki oma logo ja üksikasjadega reklaamida.

Paljud nende funktsioonid keskenduvad arvete esitamise kogemuse parandamisele ja lihtsustamisele, et säästa nii palju aega kui võimalik.

Hinnakujundus

Kõik Hiveage’i plaanid võimaldavad teil arveid tõhusalt luua ja saata, nii et otsus sõltub tõesti sellest, kui palju inimesi teie ettevõttes osaleb. Nende kõige kallim plaan on 15 dollarit kuus ja see pakub kontosid kahele meeskonnaliikmele. Nende kõige kallim on 79 dollarit kuus, teenindades 20 töötajat. Samuti pakub Hiveage 50% soodustust heategevusorganisatsioonidele, mittetulundusühingutele ja haridusorganisatsioonidele.

Põhijooned

 • Pakub piiramatutele klientidele arveid, arveid ja kalkulatsioone.
 • Seadistab automaatsed makse meeldetuletused.
 • Jälgib aega, kulusid ja läbisõitu.
 • Lubab kõigi teie arvete kohandatud kaubamärgi.
 • Jälgib käibemaksu, allahindlusi ja saatmiskulusid.
 • Pakub failide salvestust arvete kirjendamiseks (salvestusmaht sõltub plaanist).
 • Loob aja säästmiseks korduvaid arveid.
 • Lubab arveldusülesannete delegeerimise meeskonna liikmetele.

Kes peaks valima Hiveage’i?

Kui soovite keskenduda arvete esitamisele ja kasutada muid tööriistu selliste ülesannete täitmiseks nagu pangakontode haldamine, maksude esitamine ja maksmine ning varude haldamine, võiks Hiveage olla ideaalne. Ehkki selle plaanid toetavad väikeettevõtteid, võivad sellised funktsioonid nagu aeg, kulu ja läbisõidu jälgimine meeldida ka vabakutselistele.

�� Minge Hiveage’i

4. Värsked raamatud (www.freshbooks.com)

värsked raamatud

Kui Hiveage’i arvete esitamise funktsioonid tunduvad ahvatlevad, kuid tunnete muret raamatupidamisabi puudumise pärast, võib FreshBooks aidata lünki täita.

See ühendab ulatuslikud arveldustööriistad raamatupidamisvõimalustega, et luua kõikehõlmav platvorm peaaegu igasuguse ettevõtte jaoks.

Hinnakujundus

FreshBooksi lihtsustatud pakett on kõigest 15 dollarit kuus, kuid see piirdub teiega viie kliendi jaoks ja hõlmab ainult arvete funktsioone. Ainult 25 dollariga kuus pakub nende Plus-pakett pikkade arveldus- ja raamatupidamisfunktsioonide loetelu kuni 50 kliendile. Kui äri õitseb, võite saata arveid rohkem kui 500-le kliendile ja pääseda juurde kõigile FreshBooksi funktsioonidele hinnaga 50 dollarit kuus.

Põhijooned

 • Loob ja saadab piiramatu arvu arveid ja kalkulatsioone.
 • Jälgib aega ja kulusid.
 • Võimaldab kohandada arveid oma brändingu järgi professionaalse ilme saavutamiseks.
 • Kulutuste jälgimiseks impordib kulud teie pangakontolt.
 • Genereerib aruandeid teie ettevõtte tulude ja kulude kohta.
 • Koostab projekti eelarved, et teid kursis hoida.
 • Seadistab automaatsed makse meeldetuletused ja kavandab viivised (ainult Plus- ja Premium-plaanid).
 • Korduvate arvete ajakava (ainult Plus- ja Premium-plaanid).

Kes peaks valima FreshBooks?

FreshBooks on mõeldud nii vabakutselistele kui ka väikeettevõtetele. Kulude mõttes saate Hiveage’i või QuickBooksi madalama astme plaanidega saada rohkem funktsioone vähem raha eest kui FreshBooksi Lite-paketi kaudu. Kui soovite aga minna Plussi või Premium FreshBooksi plaani, võiksite oma igakuiste kulude pealt kokku hoida ja hankida teiste platvormidega võrreldes võrreldavad või paremad funktsioonid..

�� Minge saidile FreshBooks

5. JA CO (www.and.co)

ja.co

Ja lõpuks on AND CO palju enamat kui tarkvara arveldamine. See on tegelikult välja töötatud selleks, et aidata teil iga oma projekti algusest lõpuni läbi viia, ja see pakub teile erinevaid tööriistu, mis aitavad teil seda teha.

Ainulaadsete funktsioonidega, mis aitavad vabakutselistel oma ettepanekuid, lepinguid ja tööhaldust paremaks muuta, paistab see silma selle nimekirja teiste parimate arveldustarkvarade hulgast.

Hinnakujundus

Peale tasuta valiku, mis võimaldab teil arveid luua vaid ühe kliendi jaoks, on ka CO-l ainult üks plaan. Kuu hinnaga 18 dollarit kuus on see platvorm üsna taskukohane, kui võrrelda Hiveage’i, FreshBooksi või isegi QuickBooksi madalama astme plaanidega. See pakub palju rohkem funktsioone kui need plaanid, vaid paar dollarit rohkem iga kuu.

Põhijooned

 • Loob kohandatavad arved, mis kajastavad teie kaubamärki.
 • Genereerib klientidele kohandatavaid ettepanekuid ja lepinguid.
 • Seadistab automaatsed korduvad arved ja koostab teie lepingute või aja jälgimise põhjal automaatseid arveid.
 • Maksete vastuvõtmine ja jälgimine.
 • Toetab ülesannete haldamist tähtpäevade, ülesannete loendite, korduvate ülesannete meeldetuletuste ja muuga.
 • Jälgib ja korraldab kõiki kulutusi.
 • Võimaldab teil faile manustada klientide arvetele.
 • Aktsepteerib makseid ilma lisatasusid nõudmata.

Kes peaks valima JA CO?

JA CO loodi vabakutselistele. Seetõttu näevad ettevõtted vaeva selle platvormiga suuremahuliste projektide ja meeskondade haldamisel. Ehkki sellel on piiratud raamatupidamisfunktsioonid, mis aitavad maksudeklaratsiooni esitamisel ja pangakontode jälgimisel, pakuvad AND CO tööhalduse funktsioonid abi ka muudes valdkondades, mis võiksid siiski teie aega kokku hoida ja muuta selle kulutõhusaks võimaluseks.

�� Minge asukohta JA CO

Järeldus

Ehkki arvete esitamine võib olla valus, on see vajalik protsess juriidilistel põhjustel ja teie ettevõtte sissetuleku jälgimiseks. Õnneks saab mõni parim võrgus olev arveldustarkvara teie raamatupidamis- ja arveldustegevusi sujuvamaks muuta, nii et saate keskenduda oma töö muudele olulistele aspektidele.

Selles artiklis oleme selgitanud, mida otsida veebipõhiselt arveldusplatvormilt. Seejärel arutasime viit parimat saadaolevat arveldustarkvara. Siin on jälle kokkuvõtlik tabel:

Tarkvara
Hind alates
Funktsioonid
Ideaalne
QuickBooks5 dollarit kuusArvete haldamine, maksude esitamine, aruanded, tulude ja kulude jälgimine.Vabakutselised ja ettevõtted, kes soovivad maksude osas abi.
Xero9 dollarit kuusVarude haldamine, ärikulude haldamine, lisafunktsioonid kolmanda osapoole rakenduste kaudu.Ettevõtted, kes soovivad laia valikut funktsioone.
Tarude tegemine15 dollarit kuusKohandatavad arved; Aja, kulude ja läbisõidu jälgimine; Maksete meeldetuletused; Failide säilitamine.Vabakutselised ja ettevõtted, kes soovivad keskenduda arvete koostamisele.
Värsked raamatud15 dollarit kuusKohandatavad arved, automaatsed kuluaruanded, projekti eelarved.Vabakutselised töötajad ja ettevõtted, kes vajavad arvelduse ja raamatupidamise haldamiseks platvormi.
JA COtasutaKohandatavad arved, ettepanekute ja lepingute genereerimine, arvete automaatne koostamine, tööhaldus, kulude jälgimine.Vabakutselised, kes tahavad kõige rohkem paugu saada.

Kas teil on küsimusi veebipõhise arvelduse platvormi valimise kohta? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector