Milline on WordPressi sidusprogrammi kõige tõhusam komisjoni tase

Milline on WordPressi sidusprogrammi kõige tõhusam komisjoni tase

Milline on WordPressi sidusprogrammi kõige tõhusam komisjoni tase
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Paar nädalat tagasi avaldasime (uuesti) oma juhendi WordPressi sidusprogrammide kohta. Juhendi väljatöötamise ajal tegime ka mõned uuringud populaarseimate WordPressi sidusprogrammide kõige tõhusamate ja populaarsemate komisjonitasandite kohta.


Kuna selline teave osutub kaupmeestele – või peagi saabuvatele kaupmeestele – kasulikumaks kui sidusettevõtetele, kes otsivad asju, mida reklaamida, arvasime, et kõige parem avaldame selle eraldi blogipostitusena. Siit saate lugeda täna.

Nii et küsimus on, millise komisjonitasu peaksite otsima, kui hakkate käivitama sidusprogrammi oma WordPressi toote jaoks;? Kas on olemas tavaline / populaarne komisjonitasu??

Nagu selgub, on olemas:

Kui palju WordPressi sidusprogrammid välja maksavad?

Sidusprogrammide väljamaksed kõigis majandusharudes erinevad suuresti: Amazoni pikaajaline ja väga populaarne sidusprogramm maksab välja 1-5%, samas kui 20% peetakse heaks enamiku programmide jaoks. Samal ajal pole võrguturunduse niššides ja muudel turgudel, kus kliendi eluaegne väärtus on palju suurem kui tema esialgne ost, harvad isegi 100% -lised määrad..

WordPressi tooteruum on konkurentsivõimeline ja populaarne ning sarnaselt sellega, kuidas turundus dikteerib, kui palju WordPressi teema maksab, on turg suurendanud sidusprogrammide vahendustasusid: enamik WordPressi sidusprogramme maksab umbes 30% vahendustasu, kuid kuna me oleme Vaadates pakuvad vähesed WordPressi ettevõtted sidusettevõtte komisjonitasuna 50% või rohkem.

Altpoolt näete 36 populaarse WordPressi sidusprogrammi numbreid krigistades koos üksikasjadega nende komisjonitasude taseme kohta:

(Hõljutage hiirt ribade kohal, et näha üksikuid poode ja nende vahendustasusid.)

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite.)

Nagu sa näed, keskmine komisjonitasu on umbes 35%, ainult mõned neist on palju kõrgemad ja üsna paljud on madalamad. Need on väga kasulikud mõõdupuud, kui mõelda, kuidas oma programmi viia ja kui konkurentsivõimeline komisjon tõenäoliselt on.

Nagu aga kõik oskavad sidusettevõtte turundajad, on parimate sidusprogrammide valimine vajalik rohkem nüansse ja analüüsi kui lihtsalt programmi valimine kõrgeima komisjonitasuga.

Mängimisel on mitmeid olulisi muid tegureid, sealhulgas toote kvaliteet, antud ajaveebi ja / või reklaamimeetodi jaoks sobilik ning tellimuse tõenäoline keskmine väärtus.

Võrrelgem näiteks kahte kõige tasuvamat WordPressi sidusprogrammi: MyThemeShop ja ThemeIsle. MyThemeShop pakub tohutut 70% vahendustasu, kuid nende kõige kallim toode on ainult 85 dollarit (60 dollari vahendustasu eest). TeemaIsle, seevastu pakkuge 55% toodetele kuni 249 dollarini (137 dollarise vahendustasu eest). Madalam protsent kõrgema hinnaga toodetel aitab teid paremini.

See viib sidusprogrammide ja nende komisjonitasude osas täiesti teistsuguse vaatenurgani. Siin on veel kaks diagrammi; seekord uurides minimaalseid ja maksimaalseid komisjonitasusid, mida tütarettevõtted võivad oodata – kaupmeeste pakutavate toodete hinnakujunduse põhjal.

Nagu näete, on numbrid kõikjal kohapeal, seega on raske järeldusi teha. Kuid ma võin teile ikkagi öelda, et Keskmine minimaalne vahendustasu on osutunud 17,60 dollariks ja keskmine maksimaalne vahendustasu 76,24 dollarit.

Mida kulub eduka sidusprogrammi ülesehitamiseks??

Eduka sidusprogrammi loomine ei ole lihtne ja oleme näinud, et mitu neist on aastate jooksul erinevatel põhjustel sulgenud. Võib-olla üks rohkem räägitud sulgemisi juhtus WooThemes (see oli enne, kui Automattic need omandab).

Ametlik põhjus on:

Meil on kahju öelda, et katkestame oma saateprogrammi, kuna programmil puudub veojõud.

Veojõu leidmine on kindlasti üks mõistatuse raskemaid tükke. Ühest küljest peavad teie tooted olema esmaklassilised, et isegi kliente meelitada ja mõistliku kursiga konverteerida. Kuid teisest küljest peavad komisjonitasud tegema ka tütarettevõtete jaoks väärt asjad.

Sidusettevõtte vaatenurgast ei erine 2-dollarise komisjonitasu toote reklaamimine tingimata oluliselt 70-dollarise komisjonitasu toote reklaamimisest. Sellepärast suunavad sidusettevõtted loomulikult toodete poole, mis suurema tõenäosusega teenivad neile pikamaa jooksul raha.

Teisisõnu, kui pakute 15-dollarise toote eest 50% vahendustasu, siis ei viitsi tõenäoliselt paljud inimesed programmiga liituda. Ja eriti kui nad leiavad sarnaseid programme, mille väljamaksed on suuremad, mida nad saavad, kuna WordPress on juba üsna suur ökosüsteem. Kui vaadata näiteks populaarseimaid teemapoode, on peaaegu terves 10 parimates sidusprogrammides. Pluginate arendajad? Ma ei tea, aga ma eeldan sarnast.

Seejärel on veel üks tundmatu – ümberarvestuskurss -, mis on tõenäoliselt kõige olulisem tegur neile, kes loodavad sidusettevõtte sissetulekule oma esimese teenimisvahendina. Siin on selle saidi asutaja ja ThemeIsle tegevjuhi Ionut Neagu tsitaat:

Ionut Neagu

Ionut Neagu
Ehkki vahendustasude protsent võib juhuslikele kasutajatele meeldida, ei häiri kogenud turundajad neile nii suurt tähelepanu. Seda kõike seetõttu, et vahetuskursside erinevus võib olla tohutu.

Näiteks sellised teemakauplused nagu ElegantThemes kipuvad teisendama isegi 10x paremini kui mõned teised müüjad. Isegi kui ElegantThemes otsustaks maksta 10%, samas kui mõni teine ​​pood 50%, annaks ElegantThemes tulemuse siiski kahekordseks.

Nii et ideaaljuhul proovige enne teatud vahendustasu määra kehtestamist koguda tagasisidet sidusettevõtetelt, kes on juba teie ruumis, mõõta oma konversiooni ja vaadata, kas saate tulla konkureeriva pakkumisega. Muidu parem reklaamida seda kui a "suunata sõber" programmi asemel täielikku sidusprogrammi ja sihtige oma olemasolevatele kasutajatele.

Mida te sellest arvate? Kas sidusettevõtte turundusel on WordPressis oluline roll? Samuti, kui teil on sidusprogramm, milline on teie komisjonitasu ja miks?

Ärge unustage liituda meie tasuta krahhi kursusega oma WordPressi saidi kiirendamiseks. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Algteksti autorid Alex Denning ja Karol K.
Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector