Kuidas saada kliendi iseloomustusi ja mida nendega hiljem teha – ülim juhend

Kuidas saada kliendi iseloomustusi ja mida nendega hiljem teha – ülim juhend

Kuidas saada kliendi iseloomustusi ja mida nendega hiljem teha – ülim juhend
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kuidas saada kliendi iseloomustusi ja mida nendega teha


Klientide iseloomustused on iga ettevõtte elujõud. Kui soovite meelitada suuremaid ja paremaid kliente, peate esmalt näitama, et olete oma tegevuses hea. Ja hoolimata sellest, kui mugav teil end müüa on, on kiitus usutavam, kui see tuleb kellegi teise käest. Kliendi iseloomustuse saamine on iga ettevõtja jaoks oluline oskus.

See juhend saab näidatakse teile, kuidas saada klientide iseloomustusi, mis aitavad teil meelitada rohkem, paremat äri. Selleks näitame teile, kuidas täiuslikku taotlust koostada ja kuidas kirjutada oma iseloomustamismalle, et lihtsustada protsessi teie klientide jaoks.

Enda ütluste kirjutamise jõud

Kui olete uus ettevõtte omanik, võib mõte kirjutada oma iseloomustused kõlama. Lõppude lõpuks peaksid need olema isiklikud soovitused. Kas need tähendavad ikkagi midagi, kui need on kirjutatud teie, mitte teie klientide poolt?

Teisalt näevad teie kliendid seda teisiti.

Nad võivad armastada teie tööd ja soovitavad teid hea meelega, kuid see on veel üks ülesanne, mis on juba täitsa ülesannete loendis. Kui kirjutate iseloomustuse ja kõik, mida nad peavad tegema, on sellele sisse logida, on mureks veel üks asi.

Mõne oma iseloomustuse partiidena kirjutamine koos mallitaotluse e-kirjaga võimaldab teil seda teha taotlege kliendilt iseloomustust mõne lühikese minutiga, ja see teeb neile hõlpsaks, et saaksite teile veel vähem aja jooksul tunnistuse anda.

Kuidas kirjutada oma iseloomustusi kliendi kinnitamiseks

kirjutage iseloomustusi

Oma iseloomustusi saate kirjutada järgmise kolmeastmelise protsessi abil:

1. Otsustage, mida soovite rõhutada

Brainstorm sisaldab loendit asjadest, mida soovite oma ettevõtte kohta esile tõsta. Näiteks võiksite rõhutada, kui tihedat koostööd teie klientidega teete või kui kiiresti teie töö tulemusi annab.

Püüdke vähemalt viie erineva asja poole, millest soovite, et teie iseloomustused räägiksid.

2. Kirjutage tunni jooksul võimalikult palju iseloomustusi

Kirjutage tunni jooksul nii palju 2–3 lauset iseloomustust, kui vajate taimerit, veendumaks, et te ei tee seda kogu päeva. Alustage iga iseloomustus oma ettevõtte konkreetsest küljest, mille olete otsustanud esile tõsta. Ärge viibige ühe iseloomustuse üle liiga kaua. Soovite luua 20 või enama loendi, nii et te ei pea seda harjutust pikema aja jooksul kordama.

Samal ajal ärge minge lugude või mis tahes piltidega üle parda. See peaks puudutama fakte.

3. Muutke oma iseloomustusi selguse ja õigekirja jaoks

Lugege oma iseloomustust uuesti läbi ja parandage kõik vead. Te ei soovi, et teie iseloomustused kõlaksid liiga külmalt või professionaalselt, kuid te ei soovi, et teie kliendid – või potentsiaalsed tulevased kliendid – segaksid end ilmse kirjavea tõttu. Või veel hullem – olla nii segaduses, et nad lahkuvad teie veebisaidilt.

Iseloomustuste näited

Kas te ei tea, mida kirjutada? Siin on mõned näited teie töö alustamiseks:

(Tühi) oli rõõm koos töötada. Ta suhtles minuga protsessi igas etapis. Tema TEENINDUS vastas kõigile minu funktsionaalsusnõuetele ja ületas minu esteetilisi ootusi.
Lähenesime (Tühjalt) keeruliste vajaduste ja oma ettevõtte käivitamise raske tähtajaga. Ta mõistis meie vajadused kohe ja tõmbas tähtajaks kokku suurepärase asja.
(Tühi) muutis meie asja millekski tänapäevaseks ja suurejooneliseks. Nad varustasid seda ja seda ning me ei saanud tulemustega rõõmsamad olla.
(Tühi) mitte ainult ei ehitanud meile ilusat asja, vaid koolitasid ka meie töötajaid MITTE MIDAGI, et saaksime sellega iseseisvalt töötada.
Isegi pärast meie THING käivitamist on (Tühi) jätkuvalt kommunikatiivne ja abivalmis. Iga kord, kui meil on mõni probleem või kui soovite oma asja värskendada, võime loota (Tühi).

Kui kasutate neid malle oma esimeste iseloomustuste alusena, siis kindlasti asendage need "Tühi" oma nimega ja muutke ümber olevaid sõnu – kõik suurtähtedega. Te ei soovi, et kliendid leiaksid sellest artiklist oma sõnasõnaliselt kirjutatud iseloomustused!

Lisateabe saamiseks võite vaadata ka mõnda minu vabakutselise kirjutamise veebisaidi iseloomustust:

dianna iseloomustused

Kuidas saada kliendi iseloomustusi mallmeiliga

saada iseloomustusi

Kui olete oma iseloomustused kirjutanud, saate luua mallmeili, mida kasutate nendelt klientidelt taotlemiseks. Teie eesmärk peaks siin olema muuta teie klientidele võimalikult kiiresti ja lihtsaks teie loodud iseloomustuste registreerimine..

Teie e-posti aadress peaks toimima järgmiselt.

 • Tuleta oma kliendile meelde tehtud tööd koos.
 • Tänan neid töö eest.
 • Küsige, kas nad oleksid nõus teile ütlusi andma.
 • Pakkuge enda kirjutatud iseloomustust.
 • Paluge neil kirjutada kirjutatud ütlusel alla või kasutada seda inspiratsiooni nende endi jaoks.
 • Teatage neile, kus ütlust kasutatakse.

Soovite kõik need asjad teostada võimalikult lühikese aja jooksul. Eesmärk on mitte rohkem kui neli 2-3-lauselist lõiku, sealhulgas teie soovitatud iseloomustus.

Kui see on valmis, peaks teie mallmeilisõnum lugema midagi sellist:

Lugupeetud (klient),

Oli rõõm teiega koos töötada (projekt). Tänan veel kord, et otsustasite minuga töötada.

Olen mõelnud, kas olete nõus minu veebisaidi kohta iseloomustust pakkuma? Midagi allpool oleva pakkumise eeskujul (kui soovite, võin seda täpset pakkumist kasutada ka):

"(Tühi) mitte ainult ei kavandanud meile ilusat veebisaiti, vaid koolitasid ka oma töötajaid WordPressi haldusesse, et saaksime seda saiti ise värskendada."

Oleksin väga tänulik, kui kirjutaksite sellele iseloomustusele alla või kirjutaksite oma omi. Iseloomustus avaldatakse minu veebisaidil ja seda võib kasutada ka potentsiaalsete klientidega seotud e-kirjades.

Täname teid teie aja eest,
(Tühi)
(Veebisait)
(Kontaktinfo)

Enamik kliente logib meeleldi alla ükskõik, mille olete neile saatnud. Parimad kliendid laiendavad neid ütlusi, kirjutades üksikasjaliku ülevaate sellest, kuidas te neid aitasite. Mõlemal juhul aitab see e-posti mall saada klientide iseloomustusi, mida saate oma turundustegevuses kasutada.

Kuidas kohandada oma taotluste e-kirju

Kui õpite klientide arvustusi saama, on oluline meeles pidada, et kellelegi ei meeldi tunda end numbrina. Mallid võivad aega kokku hoida, kuid samas võivad nad teie kliendid võõranduda. Selle vältimiseks peaksite oma iseloomustamistaotluse saatmisel malli mitmel viisil kohandama:

 • Asendage kõik kliendi esinemisjuhud inimese nimega.
 • Asendage (projekt) projekti nimega.
 • Lisage üks lause selle kohta, mis teile kliendiga töötamise ajal eriti meeldis.
 • Lülitage iseloomustus välja selle kohta, mida pole varem kasutatud.

Need väikesed, kuid võimsad malli e-posti muudatused näitavad teie kliendile, et mõtlete neile, mitte ainult alumisele reale.

Millal taotleda iseloomustust

taotleda iseloomustusi

Viimane teadmine, kuidas saada kliendi iseloomustusi, on mõistmine, millal neid taotleda. Iseloomustuse küsimiseks on kaks ideaalset aega:

1. Lõpetage koos töötamine

Kui töötate suure, ühekordse projekti kallal, on loomulik aeg iseloomustuse küsimiseks siis, kui projekt on lõpule jõudnud. Kui see langeb kokku ettevõtte või toote turuletoomisega, võiksite oodata nädal pärast turuletoomist, kui teie klient on vähem stressis.

2. Kolme kuu pärast

Mõned kliendid soovivad, et teete pidevat hooldust või loote sisu oma veebisaidile ja / või sotsiaalse meedia platvormidele. Võib juhtuda, et töötate nende inimestega aasta või kaks, kuid te ei soovi tunnistust nii kaua oodata, eriti kui nad on üks teie esimestest klientidest. Kolm kuud annavad neile aega, et teiega koos töötada ja teie väärtusest aru saada, ning annab teile tunnistuse pigem varem kui hiljem, et saaksite uusi kliente otsida.

Kuidas kasutada kliendi iseloomustusi

kasutage iseloomustusi

Nüüd, kui olete aru saanud, kuidas klientide tunnistusi saada, peate mõistma, mida nendega teha.

Siin on mõned viisid, kuidas saate oma klientide reklaamide kirjeldamiseks oma töid kasutada:

1. Ehitage nende ümber juhtumianalüüsid

Juhtumianalüüsides kasutatakse anekdootlike tõendite ja statistiliste andmete kombinatsiooni, et illustreerida, miks midagi on või mitte. Siin CodeinWP-is tegime põhjaliku juhtumianalüüsi selle kohta, kuidas saime oma e-posti nimekirja esimesed 4000 tellijat.

Kui üks teie klientidest annab teile laiendatud iseloomustuse, saate seda kasutada juhtumiuuringu alusena, mis näitab, kuidas te neid aitasite. Seda tüüpi turunduse juhtumianalüüsi tegime siin CodeinWP-is juba siis, kui ettevõte esimest korda alustas ja põhiliselt oli "PSD WordPressi" teenused. Teos valmis Sam Lloydi ütluste põhjal. Pange tähele, et antud juhul oli iseloomustus nii üksikasjalik, et lasime sellel enamasti iseseisvalt seista. Võib-olla soovite lisada täiendavaid materjale, et täpsustada seda, mida teie klient oma juhtumiuuringus ütles.

2. Kuvage neid oma veebisaidil

Oma veebisaidil saab iseloomustusi kuvada erinevates kohtades:

 • Teie ülaosas ja / või allosas "Umbes" lehel
 • Eraldi "Iseloomustused" lehel
 • Konkreetsete toodete maandumislehtedel
 • Külgribal
 • Jaluses

Tõenäoliselt soovite oma parimad iseloomustused paigutada rohkem kui ühte neist asukohtadest.

Ärge unustage, kui saate, lisada kliendi pildi. See muudab iseloomustuse tõelisemaks. Siin on ühe meie toimetaja näide:

colini iseloomustused

3. Kaasake need ettepanekutesse

Kas töötate uue kliendi ettepaneku kallal? Lisage käputäis iseloomustusi, et näidata oma potentsiaalsetele klientidele, et teate, mida teete. Kui kasutate veebikujunduse ettepaneku malli, võite lisada isegi kõik oma iseloomustused, seejärel eemaldage mõned enne ettepaneku saatmist, jättes iga kliendi jaoks kõige asjakohasemad tsitaadid.

4. Muutke need visuaalseks sisuks

Oma sotsiaalmeedia ajaveebis Revive.Social räägime palju sotsiaalmeedia graafiline disain. Pildid haaravad rohkem tähelepanu nii sotsiaalmeedias kui ka teie veebisaidil, nii et kasutage programmi nagu Lõuend et muuta oma parimad iseloomustused pilkupüüdvaks graafikaks.

5. Postitage need oma sotsiaalmeediasse

Ükskõik, kas postitate need graafilise või lihtsa tsitaadina, võib teie iseloomustuste postitamine sotsiaalmeediasse olla võimas motivaator inimestele, kes mõtlevad teiega töötada. Samuti saate nendes postitustes oma kliente sildistada, et suurendada nende ulatust.

Lõplikud mõtted klientide tunnistuste saamiseks

Nüüd, kui olete aru saanud, kuidas klientide tunnistusi saada, saate ehitada edu saavutamiseks vajaliku sotsiaalse tõendi.

Ja kui olete saanud usaldusväärse kliendiklasside komplekti, võivad need muutuda teie turundusstrateegia kõige võimsamateks tööriistadeks.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector