Kuidas optimeerida ostujärgset käitumist WooCommerce’is (andmed ütlevad)

Kuidas optimeerida ostujärgset käitumist WooCommerce’is (andmed ütlevad)

Kuidas optimeerida ostujärgset käitumist WooCommerce’is (andmed ütlevad)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Miks peaksite uurima positiivset ostujärgse käitumise julgustamist? Noh, korraga on e-kaubanduses nii palju potentsiaali. E-kaubanduse jaemüük kogu maailmas peaks tõusma Aastaks 2020 4,058 triljonit dollarit, peaaegu 3x kasv 2015. aastal, moodustades 14,6% kõigist tarbijate jaemüügikulutustest.


Ostujärgne käitumine WooCommerce'is

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite.)

Kuid kuigi e-poe avamine on lihtne, on hooldus teine ​​lugu. Kuna e-poe kauplustes on nii lihtne käia, on konkurents tihe. WooCommerce on installitud enam kui 4 miljonile WordPressi veebisaidile.

Seda näitavad ka statistika Tavaliselt ebaõnnestub 74% Interneti alustavatest ettevõtetest. On selge, et e-kaubanduse edu saavutamiseks on vajalik korralik planeerimine ja strateegia. Lisage sellele, et enamikul juhtudel maksab uue kliendini jõudmine lihtsalt rohkem, kui olemasoleva kliendi rahulolu hoidmine.

Seetõttu on klientide rõõmustamiseks mõistlik kulutada aega keskendudes positiivse ostujärgse käitumise julgustamisele.

Selles postituses räägime kõik teie klientide ostujärgse käitumise kohta ja kuidas nende kogemusi paremaks muuta.

Miks peaksite keskenduma ostujärgsele käitumisele

Paljud e-poe kauplused keskenduvad tuludele, kuid mitte kogu kliendikogemusele.

Osa kliendikogemusest on see, mis juhtub ostujärgsel perioodil, või periood, mille jooksul klient teie toote või teenuse omandab. See kliendireisi viimane etapp jäetakse sageli tähelepanuta (PDF-uuring), mis võib mõjutada klientide hoidmise määra, mõjutades hiljem sissetulekuid ja tulusid.

Lihtne optimeerimine ostujärgse käitumise julgustamiseks võib ülejäänud e-kaubanduse ärile suurt mõju avaldada. Ostujärgse käitumise optimeerimine mõjutab otseselt klientide rahulolu, mis võib suurendada oste ja klientide lojaalsust / püsivust, tuues kaasa rohkem kaubamärgi propageerijaid ning suurendades sissetulekut ja müüki.

Invespi sõnul on 5-10 korda odavam olemasolevate klientide hoidmiseks kui uute ostmiseks. Kuid see pole veel kõik – strateegiad, mille eesmärk on olemasolevate klientide hoidmine, suurendavad ka teie eesmärki suurendada kasumit kuni 95%! Lisaks näitab klientide kaasamine, et nad on 90% tõenäolisemalt korduvad kliendid ja tahavad kuluta 60% rohkem tehingu kohta.

Kahjuks vaatamata ettevõtetele tähtsuse tunnistamine parema säilitamiskogemuse rakendamisel peamise eristajana rakendab neid strateegiaid ainult 18% ettevõtetest.

Valmis tõusma kõrgemale ettevõtetest, kes raha välja viskavad, keskendudes ainuüksi uue ettevõtte omandamisele, olemasolevate klientide õnnelikuks tegemise arvelt?

Siin on mõned näpunäited, mille abil optimeerida ostujärgset käitumist WooCommerce’is:

1. Pakkuge suurepärast klienditugi

Üks asi, mida e-kaubanduse kliendid kõige rohkem kurdavad, on ostujärgse klienditoe puudumine.

Uuringu kohaselt Ühise turukorralduse nõukogu ja LiveTechnology, 56% klientidest peavad oma ostujärgseid kogemusi e-jaemüüjatega pettumuseks. Kõigist asjadest, mida e-kaubandusettevõtted saavad teha, väidab seda 51% tarbijatest tehnilise abi parandamine on esmatähtis, millele järgneb garantii / nõuete menetlemise parandamine (38%) ja parem remont / hooldus (35%).

Klienditeenindust saab pakkuda mitmel viisil: kas isikliku abina või sidekanalite kaudu, näiteks e-post, telekommunikatsioon või otsevestlus.

Positiivse ostujärgse käitumise optimeerimiseks peab suhtlus olema õigeaegne: on leitud, et kliendid soovivad ettevõttelt vastust vähemalt viie minuti jooksul ja et 93% ettevõtetest ei suuda seda saavutada!

 • 32 ettevõtet – 7% – vastas 5 minuti jooksul
 • 240 ettevõttel – 55% – kulus vastamiseks vähemalt viis päeva või nad ei vastanud üldse

Järgmiseks kaaluge rakendamist vestlusbotid mis põhinevad AI-l / masinõppel – eriti kui teil pole selleks mõeldud klienditeenindajate eelarvet.

Otsite juhtumianalüüsi oma WooCommerce’i klienditeeninduse kogemuse modelleerimiseks?

Suurepärase klienditoe näideteks on Best Buy’s Geek Squad teenused, mis aitavad klientidel tooteid kaupluses, kodus, veebis või telefoni teel paigaldada ja remontida. IKEA on omandades loonud oma huvitava, kuid tõhusa klienditoe kogemuse TaskRabbit, mis ühendab inimesi tellitavate töötajatega, kes suudavad täita konkreetseid ülesandeid.

Siin on veel mõned kiired hitid ostujärgse käitumise optimeerimiseks klienditoe osas:

 • Pakuge klienditugi kõigis suhtluskanalites, kus te viibite. Pole tähtis, kas pakute oma veebisaidil juba tuge – isegi kui teil pole veel sotsiaalset klienditugi käsitlevat protsessi, hoiavad inimesed teid ikkagi seal postitatud päringutele vastamise eest vastutavaks. Sprout Social’s Nutikas postkast See tööriist võimaldab hõlpsalt sissetulevate sotsiaalpäringute haldamist ja delegeerimist.
 • Veenduge, et teie kontaktandmed oleksid nähtavad ja hõlpsasti leitavad, et kliendid saaksid hõlpsalt ühendust võtta.
 • Teil on nähtav ja selge KKK-leht klientide kõige tavalisemate küsimuste ja probleemide kohta.
 • Integreerige kliendiprofiilid oma piletimüügisüsteemiga. WooCommerce pakub mitmesuguseid klienditeeninduse integratsioone, mis aitavad teil oma klientidega suhelda, näiteks Help Scout, Freshdesk ja teised.

sproutsocial

Päeva lõpuks pole ükski äri (e-kaubandus ega muu) täiuslik. Vigu juhtub, eriti kui kasutate saatmiseks ja täitmiseks kolmandaid isikuid. Kuid ükskõik, kui tellimusega midagi valesti läheb, siis veenduge, et teete kõik endast oleneva, et see õigesti jõuaks – või riskite kaotada kliendi, kellel on eluaegne väärtus.

2. Andke tellimuste olekute kohta õigeaegset teavet

Kliendid soovivad, et nende tellimuse olekut jälgitaks alates ostu sooritamise hetkest.

Väärib märkimist, et klient ei pea ilmtingimata halbu uudiseid tellimuse staatuse kohta sellisena. Tegelikult väidab 98% tarbijatest, et nad hindavad ettevõtteid, kes neid teavitavad kui juhtub midagi halba nende tellimusel. Selle teabe vabatahtliku avaldamise ja selle ettevalmistamisega suurendate väärtuslikku usaldust.

Alles pärast seda, kui teie kauplus on usaldusväärseks osutunud, on uus klient avatud uutele turundusvärskendustele ja -pakkumistele. Nõuetekohase ostujärgse ravi korral võivad need lojaalsed jälgijad aidata teil isegi sõna levitada – jagada oma reklaamikampaaniaid nende enda sotsiaalkanalites või üks-ühele võrgus olevate inimestega.

Ehkki e-post on parim ja kõige tuntum e-kaubanduse kliendisuhtluse platvorm, muutuvad populaarsemaks ka sellised kanalid nagu tekst- ja push-teated, kuna 38% tarbijatest soovib jaemüüjatelt mitut moodi kuulda.

Kui tellimus ei olnud kokku impulss osta, kliendid suhtuvad ostetud asjadesse tavaliselt hästi ja on avatumad ostujärgsete e-kirjade vastuvõtmiseks ettevõtetelt, kellelt nad on ostetud. Tegelikult on ostujärgsetel e-kirjadel tavaliste reklaammeilide avatud maksumäär kahekordne.

Siin on mõned näpunäited ostujärgsete meilide optimeerimiseks:

 • Hoidke tooni kerget ja optimistlikku.
 • Ärge olge kentsakas, eriti kui proovite müüki tõsta. Soovitused on suurepärased – eriti kui saate oma saajat erisoodustusega ergutada.
 • Julgustage kaasatust, paludes klientidel jagada oma oste sotsiaalmeedias, kutsudes neid teid jälgima sotsiaalmeedias ja registreeruma teie e-posti aadresside loendisse, kutsudes neid täitma rahulolu-uuringut ja paludes neil pärast ostu saamist arvustuse jätta.

WooCommerce’s Järellaiendus aitab teil ostujärgse e-posti järelkontrolli protsessi automatiseerida ja süstematiseerida. Teise võimalusena kaaluge väliseid e-posti automatiseerimisteenuste pakkujaid, et suuremat osa kommunikatsioonist käsitletakse autopiloodil.
Jälgi Upsit

Samuti võite kaaluda kahe linnu tapmist ühe kiviga, pakkudes hinnaalandusi või vastuseid küsitluse eest hinnaalandusi ja soodustusi. Kasutage WooCommerce’i Nutika kupongilaiend WooCommerce’i jaoks kupongide ja kinkekaartide genereerimiseks.
Nutikad kupongid

3. Julgustage kliente liituma teie lojaalsusprogrammiga

Lojaalsusprogrammid on suurepärane viis olemasolevate klientide premeerimiseks ja nende julgustamiseks jätkama teie brändi patroneerimist. Kuna enamikul inimestel on juba olemas perfokaarte täis rahakott ja lojaalsusprogrammirakendusi täis nutitelefon, peab registreerumise soodustamiseks olema teie lihtühendus ja hõlpsasti liituda..

Mõned kiired näpunäited võitnud püsikliendiprogrammi loomiseks:

 • Tehke preemiaid rohkem punktide teenimise ja mitte niivõrd allahindluste andmise eest.
 • Looge spetsiaalne sihtleht, kus on kirjas lojaalsusprogrammi eelised ja kuidas liituda.
 • Reklaamige programmi sageli oma meililistides ja sotsiaalmeedias.

WooCommerce pakub: Punktide ja preemiate laiendamine mis aitab teil oma lojaalsusprogrammi hõlpsalt hallata.
WooCommerce punktid ja preemiad

4. Saatke isikupärastatud sõnumeid

Lisaks e-kirjade õigeaegsuse tagamisele aitab isikupärastamise lisamine parandada ka ostujärgset käitumist. Lõppude lõpuks hindavad inimesed (näiliselt) üks-ühele meilisõnumeid millegi üle, mis tundub rohkem nagu massisaadetis.

86% tarbijatest väidab, et isikupärastamisel on oluline roll nende ostuotsuste tegemisel (PDF-uuring) ja 87% ostjatest ütlesid, et on ajendatud rohkem ostma kui veebipoed hõlmavad isikupärastamist. Lisaks edastatakse isikupärastatud sõnumeid 6x kõrgemad tehingumäärad.

Võib-olla olete tuttav e-kirjade isikupärastamise vanade viisidega – pöörduda kliendi poole meili eesnime järgi või saata talle sünnipäeval spetsiaalne sooduskood.

Tänapäeval on tehnoloogia võimaldanud ettevõtetel astuda sammu edasi: isikupärastatud tootesoovituste saatmine. Väidetavalt teeb Amazon 35% selle tuludest sel viisil ristmüügist.
ostujärgne käitumine

WooCommerce pakub: sisseehitatud funktsioon mis hõlbustab seotud toodete, müügi ja ristmüügi eristamist. Kuna mitte iga e-kaubanduse ettevõte ei võta selleks aega, on see lihtne viis konkurentide seas silma paista – suurendada oma keskmise tellimuse väärtust.

ostujärgne käitumine

Lõplikud mõtted: kuidas soodustada WooCommerce’iga ostujärgset kasumlikku käitumist

Kulutades aega ostujärgsele kogemusele, võib see tunduda tarbetu pingutusena, kuid numbrid on olemas, et seda keskenduda. Hoides kliente õnnelikena, loote usaldusliku suhte, mis teenib ka edaspidi kasu kliendi eluea suurenenud väärtuse ja kaubamärgi edendajate kaudu, kes aitavad teil jõuda uute klientideni.

Alustage oma klientidele näitamist, et hindate neid, pöörates neile vajalikku tähelepanu. Suhtle ja suhtle nendega õigel ajal. Näidake, et kuulate neid ja olete nende eelistustega kooskõlas ning nad jäävad teie igavesti.

Mida arvate kogu ideest parandada ostujärgset kogemust WooCommerce’is? Kas olete asunud oma piirkonnas selles piirkonnas tööd tegema? Mis on teie esimene väljakutse sellega? Andke meile kommentaarides või piiksuma @codeinwp

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector