Kuidas ja kuhu oma WordPressiga seotud tööd sisse tellida

Kuidas ja kuhu oma WordPressiga seotud tööd sisse tellida

Kuidas ja kuhu oma WordPressiga seotud tööd sisse tellida
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Klientidena ehitusplatside kujundajana näete tõenäoliselt vaeva ühe konkreetse asjaga. Ja see on WordPressi maailmas toimuvaga sammu pidamine ja hoolitsemine selle eest, et teie saidid püsiksid kursis uusimate parimate tavade ja suundumustega WordPressi arengus.


See pole lihtne, WordPress on uskumatult elava kogukonnaga väga populaarne tööriist, mis pakub sõna otseses mõttes iga päev uusi lahendusi.

Nii et kui oma disainlihase paindumisest hoidmiseks ei piisanud, peate nüüd üles ehitama ka WordPressi lihase ?! (Ja hoida seda sama paindlikult?)

Noh, võib-olla te seda ei tee ja kõige ilmsem väljapääs sellest on allhankelepingu palkamine.

Kas see võib olla teie jaoks lahendus? Uurime välja.

Täna allhange

Allhange on väga huvitav kontseptsioon. Ametlikult võib see nii olla seletati järgmiselt:

Allhange on konkreetsete äriprotsesside eraldamine välisele spetsialiseerunud teenusepakkujale.

Lihtsalt inglise keeles an allhange on lihtsalt keegi, kes müüb oma teenused teisele ettevõttele, mitte lõppkliendile.

Kas see on populaarne? Ühesõnaga, tohutult.

Nagu teatas Udemy, allhange on pidevalt tõusuteel. 2013. aastal telliti enam kui 2 000 000 töökohta (andmed USA-st). Ja suur osa allhangetest toimub IT-sektoris (43 protsenti töökohtadest tellitakse peamiselt Hiinasse ja Indiasse).

Teie eesmärgid ja väljakutsed

Põhjus, miks allhange on nii populaarne, on ilmne. Ettevõtted tellivad ainult seda tööd, mida keegi teine ​​saab odavamalt ära teha, võrreldes oma ettevõttesisese meeskonnaga.

Nii et teie jaoks on väljakutse saavutage sama asi oma WordPressiga seotud töö / ülesannetega.

Teisisõnu, olenemata allhankelepingu sõlmimisest, tuleb seda teha kuluefektiivselt, kohale toimetada õigeaegselt ja see peab olema piisavalt hea kvaliteediga.

Teeme ülaltoodud väite üldise viitena sellele, millele peaksime allhanke korraldamisel tähelepanu pöörama.

Peale selle tasub kindlasti ette valmistada ka selline petuleht, millel on selgelt kirjas konkreetsed eesmärgid. Mõned võimalikud eesmärgid, mis WordPressi töö väljaostmisel endale peate seadma:

 • Kulutage WordPressiga seotud ülesannetele XX% vähem aega, ilma et lõpptulemus kvaliteeti kaotaks.
 • Looge pikaajalised suhted ühe allhankeettevõtte või ettevõttega.
 • Pühendage XX% kogu projekti eelarvest allhangete sõlmimisele (nii, et saate osa tööst allhanke korras tellida ja ikkagi kasumit teenida).

Milline WordPress töötab allhanke korras

Pärast selle lugemist on teil juba üldine ettekujutus sellest, mida võiksite allhanke korras tellida. Nii et oleks nüüd hea aeg oma Evernote süüdata ja teha lühike ajurünnak.

Aidates teid siin, on siin mõned levinumad WordPressi ülesanded, millest võite alustada (kliendi jaoks saidi ehitamise kujundaja vaatenurgast):

 • Lõpetage PSD-to-WordPress-i teisendamine. Ma räägin tööst algusest lõpuni. Sa annad neile mõned PSD-d; nad annavad teile mõned PHP-d.
 • WordPressi installimine ja seadistamine. Tundub lihtne, kuid see lisandub siis, kui peate käputäis saite välja käima.
 • WordPressi saitide turvalisuse tagamine. WordPressi turvalisuses on praegu palju toimumas, uusi ohte avalikustatakse üsna sageli ja uusi pistikprogramme, mis neid võitlevad. Hea mõte võiks olla lasta kellelgi sellega varem saitidel käia.
 • Kohandatud funktsioonide lubamiseks käsitsi koodiparandused. Teie klient soovib alati midagi sellist, mida pistikprogrammidega teha pole.
 • Klienditugi WordPressi probleemide korral. Lihtsalt selleks, et oleks keegi, kes suudaks teie klientide küsimustele vastata.

Üldiselt on rusikareegel: mida täpsem olete allhanke korras tellitavate ülesannetega, seda parem.

(Tahavad sisseoste teha "WordPressi asjad" tõenäoliselt ei anna see teile häid tulemusi ega head allhanget.)

Kuidas WordPressi töö tellida

Nii et selle protsessi järgmine samm on otsustamine, millist lähenemisviisi peaksite kasutama tööde sisseostmisel. Mõelge nendele kolmele peamisele teele:

 • a) Ainult ühekordsete ülesannete sisseostmine.
 • b) vabakutselise palkamine töötama mitmel korral.
 • c) koostöö agentuuriga ja võimaluse korral partnerluse korraldamine.

Sõltuvalt ajast ja rahast, mida soovite teha, ja kui enesekindlalt tunnete oma töö delegeerimise oskusi, võite siin teha läbimõeldud arvamuse ja valida tee, mis tundub teile kõige sobivam.

Selle lihtsustamiseks vaatame läbi iga tee mõned plussid ja miinused.

a) Ainult ühekordsete ülesannete sisseostmine

Plussid
Miinused
 • See nõuab vaid väikest rahalist investeeringut.
 • Teie suuremast projektist on lihtne WordPressi väikeseid ülesandeid eraldada.
 • Saate testida mitut allhankijat korraga.
 • Seda tüüpi allhanke korral võib tõrke protsent olla kõrgem. Mõelge sellele nii, kas see on parem lahendus palgata kellegi vennapoeg 10 dollari eest saidi logo kujundamiseks või on parem palgata agentuur, kes kavandab kogu saidi koos logoga? Milline on lähenemine, mis lõpeb tõenäolisemalt ebaõnnestumisega?

b) vabakutselise palkamine töötama mitmel korral

Plussid
Miinused
 • Saate luua suhte ühe inimesega ja õpetada talle, milliseid asju te neilt ootate.
 • See on endiselt taskukohane.
 • WordPressi maailmas on tohutult palju vabakutselisi.
 • Iga järjestikune projekt nõuab juhtimisel vähem hõõrdumist ja selle saavutamist, mida te ootate.
 • Enne kui mõlemad pooled teavad ja saavad aru, mida teine ​​osapool ootab, on olemas õppimiskõver.
 • Õige inimese leidmine võib võtta aega.

c) koostöö agentuuriga ja võimaluse korral partnerluse korraldamine

Plussid
Miinused
 • Teie võimalused kvaliteetse töö tegemiseks on kõrgeimad (kui teete koostööd lugupeetud agentuuriga).
 • Teie tööd toimetatakse alati õigel ajal läbi ja tõenäoliselt vaatavad need mitu inimest enne teie juurde tulekut üle.
 • Kulu.

Kuhu WordPressi töö tellida

Okei, nii et ma arvan, et olete sel hetkel otsustanud ja teate, millist osa oma WordPressi tööst soovite allhanke korras tellida, ning ka seda, kuidas soovite seda teha. Nüüd räägime sellest, kuhu minna.

Loetlen siin käputäis saite ja teie valitud raja põhjal sobivad mõned paremini kui teised.

Kodeeritav

kodeeritav

Eksklusiivne WordPressi vabakutseliste turg, mis teadaolevalt ei aktsepteeri kõiki, kes platvormile kandideerivad. Ainult pädevate vabakutseliste profiilide esitamise ranged põhimõtted aitasid aastate jooksul tugevdada Codeable autoriteeti WordPressi spetsialistide seas. Siit leiate erinevaid vabakutselisi töökohti, mis maksavad vähemalt 60 dollarit tunnis.

Fiverr

fiverr

5 dollari suuruste kontsertide kuningriik. Iga Fiverris loetletud (-ish) teenust saab osta 5 dollari eest (lisatasu eest saab lisada mõned lisad). Seal on palju Kategooria WordPress seal. Fiverri puhul on tore see, et saate lihtsad toimingud suhteliselt kiiresti ja teie endapoolse vähese järelevalve all teha. Negatiivne külg on see, et kvaliteet võib varieeruda ja et te piirdute seal loetletud töödega.

PeoplePerHour

inimesedperhour

See sait sarnaneb mõnevõrra Fiverriga, kuid töökohtade hinnasildid – nn tunnid – ulatuvad umbes 5 dollarist kuni 500 dollarini ja enam. Enamikul tundidel on head kirjeldused koos hinnangute ja kommentaaridega, mille on esitanud teised kasutajad. Kataloog on väga hea ja hõlmab palju võimalikud WordPressi ülesanded.

Üles

püsti

See on tõenäoliselt kõige populaarsem allhanke / vabakutseliste sait seal. WordPressi otsimine annab teile tegelikult 500 lehekülge tulemusi, nii et teil on palju valida. Seal leiate inimesi, kes on võimelised tegema ükskõik mida WordPressiga seotud, alustades lihtsatest ülesannetest ja lõpetades keerukate projektidega.

Guru

guru

Järgmisena on meil Guru, mis on paljudes aspektides Upworkiga väga sarnane. Arvatakse, et see sait on parem USA-s töötavate meeskondade ja spetsialistide palkamiseks. Ka paljud asutused loetlevad seal oma teenuseid. Piiluma jaotises WordPress.

WPRiderid

wpriders

Agentuur, mis pakub kohandatud WordPressi tööd – kohandatud WordPressi pistikprogrammide väljatöötamine, veebisaidi arendamine nullist, tagavaraarendus ja veebisaidi kiiruse optimeerimine. Arvestades nende 14-aastast kogemust enam kui 1000 kliendiga, on WPRiders kohustuslik kontakt tõsise veebisaidi arendamiseks. Nad võtavad projekte alates 600 dollarist.

Kui teil on uus äriidee, ehitab WPRiders selle kiiresti üles. Nad kasutavad Agile WordPress Developmenti turuplatside, liitumis- või liitumissaitide, e-kaubanduse lahenduste, e-õppeplatvormide või veebisaitide loetlemiseks. Projektid algavad 5000 dollarist.

jobs.wordpress.net

töökohad.wordpress

Lõpuks, ärgem unustagem WordPressi oma loomulike töökohtade platvormi. Saate oma töö hõlpsalt sinna postitada ja paluda kellelgi teha täpselt seda, mida otsite.

Muud pusletükid

Selle saidi valimine, kus te rendite, ja tööks vajalike asjade loetlemine pole veel mängu lõpp. Sel hetkel peate ikkagi pusle lõpule jõudma paari puuduva detailiga.

Peamine asi, mida tuleks uurida, oleks kuidas oma töötajaid värvata ja mida kvaliteetse allhankelepingu kaudu aja jooksul otsida.

Teine asi on koolitus – õpetage neile (vähemalt mingil määral) seda, mida te ootate ja kuidas nad peaksid oma tööd toimetama. Kui töötate inimesega, siis on see samm kohustuslik.

Lõpuks peate looma mingisuguse töökorralduskeskkonna, kuhu saate sisse logida, et kontrollida edusamme ja anda tagasisidet.

Need on kõik asjad, mida me siin ei puutunud, kuna see muudaks selle juhendi tõenäoliselt kaks korda pikemaks. Küsige aga julgesti sisse ja andke meile teada, kas soovite ka seda kraami tundma õppida (?).

Milline on teie praegune viis WordPressi haldamiseks? Kas teil on usaldusväärne inimene, kes hoolitseb teie eest asjade eest?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector