Kuidas Facebookis müüa: looge Facebooki pood ja kaasage miljardeid potentsiaalseid kliente

Kuidas Facebookis müüa: looge Facebooki pood ja kaasage miljardeid potentsiaalseid kliente

Kuidas Facebookis müüa: looge Facebooki pood ja kaasage miljardeid potentsiaalseid kliente
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kui olete kunagi proovinud õppida Facebookis müüma, siis teate, et see on (kuidas ma seda kergelt öeldes) "huvitav" kogemus. Facebooki reeglid, liidesed, turvalisus ja peaaegu kõik suhtlusvõrgustiku osad muutuvad regulaarselt. Mitu korda näib, et modifikatsioonidel pole mingit pistmist kasutajate abistamisega. Ja need muudatused ei püüa kindlasti ettevõtteid aidata, kui te ei maksa reklaamide eest.


Vaatamata sellele vajavad veebipoed Facebooki. Poodipoed vajavad seda müümiseks, turustamiseks ja isegi klienditeeninduseks. Sellepärast tahame õpetada teile, kuidas Facebookis kõige lihtsamal viisil müüa.

Nagu mainitud, muutuvad asjad Facebookis üsna sageli. Seetõttu pole alati lihtne välja mõelda parimat viisi, kuidas sünkroonida oma tooteid oma WooCommerce kauplusega või aktsepteerida tehinguid tegelikult otse Facebookis.

Kuidas Facebookis müüa: looge Facebooki pood

Kas Facebook saadab kasutajad teie veebisaidi ostukorvi või tehakse makseid otse Facebookis? Mõlemat on Facebook mingil hetkel pakkunud. Ja et asi veelgi keerulisemaks muuta, sõltub see, millises riigis teie ettevõte asub.

Kuid piisavalt kurta!

Oleme siin selleks, et näidata teile, kuidas müüa Facebookis kõige lihtsamal viisil ja võimalikult vähe võimalust, et teie pood puruneb või klientidele probleeme tekitab.

Facebookis müümise õppimise eelised

Mõne jaoks pole Facebooki pood eriti mõtet. "Kas poleks parem, kui inimesed tuleksid otse teie veebisaidile?"

Teistele on eelised üsna selged. "Tonni inimesi on Facebookis. Ma tahan neile juurde pääseda!"

Olenemata teie positsioonist on oluline mõista, et mõlemad vastavad tõele. Jah, parem, kui kliendid ostavad teie saidilt, et saaksite nende andmeid lüüa ja oma kaubamärki kasutada kõigil – mitte Facebooki.

Siiski peaaegu 2,5 miljardit inimest on kasutajad Facebookis. Paljud neist kasutajatest jälgivad kaubamärke ja võtavad seda, mida need kaubamärgid ütlevad, tõsiselt. Niisiis on seda tüüpi kaasamisel mõistlik kasutada Facebooki meediumina, et tuua kasutajad oma saidile ja saada selle käigus teatud müüki.

Kuidas Facebookis õigesti müüa

Nüüd, kui eelised on selged, vaatame lähemalt, kuidas Facebookis müüa:

See sõltub teie e-kaubanduse platvormist, kuid tulemus on tavaliselt sama. See õpetus kasutab e-kaubanduse platvormina WooCommerce, kuid muud võimalused, näiteks Shopify ja BigCommerce, töötavad sarnaselt. Peamised erinevused on see, et peate võib-olla leidma a "link Facebooki" nuppu oma platvormi juhtpaneelil.

Kuid öeldes, siin on sammud oma Facebooki poe loomiseks!

Nagu me varem rääkisime, võib konfiguratsiooniprotsess olla teie riigist erinev. Nii, Kaanen, kuidas müüa USA-s Facebookis, siis kasutan VPN-i (virtuaalset privaatvõrku), et laiendada selle toimimist Euroopas ja mujal maailmas.

������

���� Lugege, kuidas luua Facebooki pood, kui teie ettevõte on USA-s
���� Lugege, kuidas luua Facebooki pood, kui asute Euroopas või rahvusvaheliselt

����

1. meetod: müüge Facebookis kui USA-s asuvat ettevõtet

Alustage protsessi, minnes oma Facebooki ettevõtte lehele. Kui teil seda pole, Siit saate teada, kuidas teha Facebooki ettevõtte lehte.

Minge vahekaardile Lehe sätted.

Kuidas müüa Facebookis: lehe seaded

See näitab loetelu võimalustest, mille vahel saate valida. Valige Mallid ja vahelehed nuppu.

Kuidas Facebookis müüa: mallid

Lehel Mallid ja vahelehed saate otsustada, milliseid vahelehti teie Facebooki ettevõtte lehel kuvatakse. See sarnaneb veebisaidi menüüga – saate valida vahekaartide, näiteks Teave ühenduse, Kogukonna ja Pakkumiste kohta.

Kerige alla ja leidke Pood päis. Vahekaardi Pood aktiveerimiseks klõpsake lülitil.

pood vahekaart

Nüüd liikuge oma ettevõtte lehe esiküljele ja klõpsake nuppu Veel nuppu. Nüüd peaksite nägema Pood sakk.

Võite liikuda oma menüü üksuste järjekorras jaotises Mallid ja vahelehed moodul.

Kuidas müüa Facebookis: pood

Kas see tähendab, et teie pood on konfigureeritud? Ei!

Tegelikult võite tegelikku poe lehte külastades proovida tõrget. See tähendab kõige tõenäolisemalt, et peate oma malli kohandama ja tooteid lisama.

Kuidas Facebookis müüa: viga

Naastes tagasi Mallid ja vahelehed lehel otsige päist nimega Mallid.

Vaikimisi on "Standard" mall on installitud, mis sobib, kuid otsime midagi muud.

Klõpsake nuppu Redigeeri nuppu.

Redigeeri

Leidke ja klõpsake nuppu Sisseostud nuppu.

Sisseostud

See aktiveerib "Sisseostud" mall oma Facebooki lehele, mis on loodud teie toodete tutvustamiseks nagu iga teine ​​veebipood.

kandideeri

Pärast seda liikuge tagasi oma Facebooki ettevõtte lehele ja klõpsake nuppu Pood nuppu. Hüpikaken ilmutab end teie poe seadistamise protsessi alustamiseks. Klõpsake nuppu Minge kaubandushalduri juurde nuppu jätkamiseks.

pood vahekaart

See moodul küsib teilt, kus soovite müüa.

Nagu näete, on teie hulgast valida mitu partnerplatvormi. Need on piisavalt lihtsad, kuna näete, kui kõik, mida peate tegema, klõpsake neid nuppe ja järgige ekraanil kuvatavaid samme. Me ei saa seda kõike läbi, kuna kõik platvormid on täiesti erinevad.

Selle asemel tutvustame teile, kuidas oma saiti käsitsi konfigureerida ja tooteid importida ilma ühe klõpsuga seadistamata.

Selleks valige Alustama nuppu.

kus müüa

Oma poe müügi jaoks aktiivseks muutmiseks on olemas kolmeastmeline protsess. Esiteks klõpsake nuppu Seadistamine nuppu päise all, mida nimetatakse Linkige ettevõtte kontod. See võimaldab teil linkida oma Facebooki ettevõtte konto raha haldamiseks.

linkida kontosid

Esimene võimalus on öelda, et teil on USA pangakonto. Me räägime sellest, mida teha, kui teil hiljem pole USA kontot.

Klõpsake nuppu Järgmine nuppu.

Kuidas müüa Facebookis: USA pangakonto

Kerige oma ettevõtte lehtede loendit ja leidke leht, millega soovite kaupluse linkida.

linkige leht

Järgmine piirkond palub teil oma ettevõttele nime anda ja siduda see Facebooki ärijuhi kontoga. Kui teil seda pole, siin on teile abiks olev teave. Klõpsake nuppu Salvesta nuppu edasi liikumiseks.

kasutaja nimi

Järgmisel lehel palutakse teil veel üks kord valida leht, mida soovite müüa.

jätka seadistamist

Nüüd on aeg minna Facebooki poe seadistuse teise sammu juurde.

Kliki Seadista eelistused varude, tagastamispoliitikate ja muu väljade täitmiseks.

eelistused

See, mida pakute saatmiseks, on täielikult teie enda otsustada. Seega võiksite kaaluda tasuta saatmist või lasta klientidel maksta selliste võimaluste eest nagu tavapärane, kiirendatud ja kiire kohaletoimetamine. Valige Järgmine kui saatmine on konfigureeritud.

saatmine - kuidas Facebookis müüa

Edasi liikudes valige, et soovite oma poe jaoks uue kataloogi luua. Klõpsake nuppu Järgmine nuppu pärast seda.

linkige kataloog

Tagastamiseeskirjad kuvatakse ka teie Facebooki lehel. Sisestage, mitu päeva te üksuste tagastamist pakute, ja seejärel sisestage e-posti aadress enne, kui klõpsate Salvesta nuppu.

tagastamisreeglid

Lõpuks peate oma maksed seadistama. Nii läheb kogu tehinguraha otse teie arvelduskontole. Selle protsessiga pole vaja segi ajada kolmandate osapoolte maksete töötlejatega.

müüa Facebookis

Valige ettevõtte kategooria, mille alla teie organisatsioon kuulub. Klõpsake nuppu Järgmine nuppu.

mida sa müüd

Sellelt lehelt küsitakse teie ettevõtet ja e-posti aadressi. See on vajalik selleks, et tagada kasutatava pangakonto seostamine tegeliku aadressiga. Võite kasutada selleks oma kodu- või ettevõtte aadressi, kui pangal on see aadress olemas. Klõpsake nuppu Järgmine nuppu, kui olete lõpetanud.

Kuidas Facebookis müüa: maksete seadistamine

Valige edasi riik, kus tegutsete. Seejärel täitke oma riikliku maksuregistri number. Mõnel ettevõttel seda pole, nii et võite selle praegu vahele jätta või lugeda Facebooki dokumentatsiooni, kuidas hankida maksuregistri number või sellest nõudest üle saada.

kus on teie äri

Valige järgmisel lehel oma ettevõtte tüüp, seejärel sisestage ettevõtte esindaja nimi, sotsiaalkindlustus ja sünnikuupäev. Järgmisele lehele minemiseks klõpsake Järgmine.

maksuteave

Viimane element, mille eest hoolt kanda, on oma pangakonto linkimine. Sellel lehel on vajalik marsruudi number, pangakonto number ja teie nimi kontol. Selle teabe leiate tšekilt või oma pangast. Klõpsake nuppu Valmis seadistamine nuppu.

link pank

Nii saate seadistada Facebooki poe Ameerika Ühendriikide ettevõtteks!

Toodete lisamine

Nüüd algab lõbus osa. Soovite oma kataloogi seadistada toodete käsitsi lisamiseks või võimaliku suurema üksuste loendi üleslaadimiseks.

Leidke oma kaubandushaldurist Seadistage kataloog päises ja klõpsake nuppu Seadistamine nuppu.

kaubandusjuht

seadista kataloog

Valige Lisage tooteid nuppu järgmisel lehel.

Kuidas müüa Facebookis: lisage tooteid

See järgmine leht on ülioluline, et otsustada, kuidas soovite oma tootenimekirju importida või lisada.

  • Esimene meetod on käsitsi lisamine, mis sobib kenasti nii uute poodide kui ka väiksemate toodetega kaupluste jaoks.
  • Teil on ka võimalusi andmevoo kasutamiseks, mis sobib suurepäraselt suuremate tootekogude jaoks ja juba olemasolevate andmete teisaldamiseks teiselt platvormilt.
  • Lõpuks on suurepärane võimalus ühendada Facebooki pikslid üksuste automaatseks värskendamiseks, kui inimesed teie poodi külastavad.

lisage käsitsi

Võite minna oma brändi jaoks kõige mõistlikumate seadistustega. Selle õpetuse osas tutvun teile lühidalt käsitsi konfigureerimisega.

See toimib sarnaselt mis tahes e-poe platvormiga, kus see palub teil lisada elemente, nagu fotod, toote nimi, kirjeldus, veebisaidi link ja palju muud. Kui üksus on salvestatud, kuvatakse see teie Facebooki poe esiküljel.

Seejärel saavad inimesed neid esemeid osta. Saate neid ka kogudesse jagada.

lisage tooteid käsitsi

����

2. meetod: müüge Facebookis väljaspool USA asuva ettevõttega

Facebookil on oma platvormi kaudu müümiseks erinevad reeglid ja suur osa sellest põhineb sellel, kus te äri teete.

Paljud meie lugejad asuvad väljaspool USA-d, nii et neil pole sotsiaalkindlustuse numbreid ega USA pangakontosid.

Kas Facebookis on ikka võimalik müüa??

Jah.

Midagi sarnast.

Varem lubas Facebook teil olla teistes riikides ja koguda makseid oma kohaliku valuuta kaudu. See pole enam lubatud.

Esmane viis Facebooki poe seadistamiseks on kasutada välist e-poe platvormi nagu WordPress + WooCommerce koos ametliku WooCommerce Facebooki pistikprogrammiga.

Kui kasutate mõnda muud e-poe platvormi, nt Shopify, või midagi muud, peate kontrollima, kas midagi toetatakse. Enamikul neist on rakendused, mis sarnanevad Facebooki jaoks WooCommerce’i pistikprogrammiga.

See protsess ei võimalda aga Facebookis makseid teha. Selle asemel teeb see tootelehti nuppudega, mis suunavad ümber teie veebisaidi ostukorvi. See pole täiuslik, kuid parem kui mitte midagi!

Näitamaks teile, kuidas see töötab, aktiveerisin VPN-i, et näib, nagu mu arvuti asub Saksamaal.

Viga, mida näete muude kui USA pangakontode puhul

Oletame, et teie pood asub selles osas Saksamaal või mujal väljaspool USA-d. Kui läbite samad toimingud, millest eespool kõndisime (USA ettevõtete jaoks), saate vea..

Ühel etapil näete seda hüpikakent, mis ütleb teile, et ettevõtte aadress peab olema USA-s. Seetõttu on USA-väliste ettevõtete jaoks tehingute tegemine vähemalt praegu keelatud.

viga

Peamine lahendus

Ametlik Facebook for WooCommerce rakendus on praegu ainus meetod lihtsa poe lisamiseks mitte-USA ettevõtetele. Sellele sarnaseid rakendusi pakuvad ka Shopify, BigCommerce ja muud platvormid.

Pistikprogrammi ei hinnata nii hästi, kuid trikk on siiski tehtud. Kuid ärge imestage, kui satute mõne liidese allakäigule.

Alustamiseks installige ja aktiveerige Facebook WooCommerce’i pistikprogrammi jaoks oma WordPressi saidil. Veenduge ka, et teil oleks juba WooCommerce installitud (ja võib-olla ka kena WooCommerce’i teema seal).


Facebooki jaoks WooCommerce

Autor (id): Facebook

Praegune versioon: 1.11.3

Viimati värskendatud: 21. mail 2020

facebook-for-woocommerce.1.11.3.zip


50% hinnangud


700 000 + installida


WP 4.4 + Nõuab

Pärast aktiveerimist minge lehele WooCommerce → Seaded → Integratsioon. Seejärel leidke ja klõpsake nuppu Alustama nuppu.

integratsiooniseaded

Sellel lehel selgitatakse, et peate valima Facebooki lehe, installima Pixeli ja importima oma tooteid. Peate vaid klõpsama nuppu Järgmine nuppu nüüd.

järgmine

Siin valite rippmenüüst soovitud Facebooki lehe. Klõpsake nuppu Järgmine nuppu jätkamiseks.

vali leht

Järgmisena valige rippmenüüst soovitud Facebook Pixel. Kui teil seda veel pole, saate selle teha. Pärast seda klõpsake nuppu Järgmine nuppu uuesti.

piksel

Kui teil juba on WooCommerce kaupluses tooteid, võtab see samm ainult paar sekundit. Valige kataloog, mida soovite importida, ja klõpsake nuppu Lõpetama nuppu. See peaks teile ütlema, kui palju tooteid selles kataloogis asub.

impordi tooteid

Järgmine hüpik näitab, et olete valmis alustama oma toodete vaatamist ja haldamist Facebooki lehel. Lühidalt öeldes annab see uus pistikühendus teile funktsiooni oma toodete esitamiseks Facebooki reklaamides ja tootekataloogina kuvamiseks.

seadistamine valmis

Kui ma lähen oma Facebooki lehe esiküljele, saan klõpsata Pood tulemuste nägemiseks.

Nagu näete, on kõik minu WooCommerce’i veebisaidi tooted galeriisse asustatud. Kõigi nende töötlemine võtab natuke aega, kuid enamasti tehakse see tavaliselt 24 tunni jooksul.

Kuidas Facebookis müüa: kasutajaliidese tulemus

Ühel tootel klõpsates kuvatakse see a Check out veebisaidil nuppu. Samuti pakub see tootepilte, pealkirju, kirjeldusi ja hinnakujundust.

Võrreldes eelmise meetodiga USA ettevõtete jaoks saadab see Facebooki pood (väljaspool USA asuvatele ettevõtetele) kasutajad otse teie veebisaidi tootelehtedele.

Kuidas müüa Facebookis: tutvuge veebisaidiga

Ja see selleks! Nii saate luua Facebooki poe lehe ilma USA aadressita.

Kas teil on küsimusi, kuidas Facebookis müüa??

Facebook oli, on ja on kaupluste omanike jaoks jätkuvalt peen. Mõned neist protseduuridest võivad lähitulevikus muutuda, kuid on hea teada, et vahekaardi Pood lisamise ja sammude läbimise protsess on suuresti jäänud samaks.

Praegu on USA ettevõtetel Facebookis tööriist tehingute tegemiseks, raha saadetakse teie pangakontole.

USA-välised ettevõtted saavad teha ka Facebooki poode, kuid te ei ühenda pangakontoga linki ja nupp Osta on ümbersuunamine teie tegelikule veebisaidile.

Mõne inimese jaoks võib see keeruline olla, kuid mõlemad meetodid on suurepärased, et vähemalt oma tooteid veebis klientidele näidata. Lisaks saate reklaamide jaoks linkida nende toodetega.

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas Facebookis müüa, andke sellest teada allolevates kommentaarides!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector