Kui te seda WordPressi vabakutselisena / agentuurina ei paku, jätate raha lauale

Kui te seda WordPressi vabakutselisena / agentuurina ei paku, jätate raha lauale

Kui te seda WordPressi vabakutselisena / agentuurina ei paku, jätate raha lauale
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tõsi küll, WordPress laguneb harva iseenesest… nagu auto või teie külmik. Kuid aeg-ajalt avastatakse uusi turvaprobleeme või vigu, mõned pistikprogrammid hakkavad toimima vaevaliselt ja isegi andmebaas ise vajab kevadist puhastamist.


Nii suur kui WordPress on, pole see hooldusvaba toode.

Ja küsimused kipuvad aja jooksul kerkima. Kõige tavalisem viide sellele, et midagi pole õige, ja mida on kõige lihtsam märgata, on saidi kiiruse vähenemine. See on veebihaldurile alati vajalik äratus üleskutsega hooldustöid teha.

Mis saab aga siis, kui veebihaldur pole just see WordPressi asjatundja? Mis siis, kui tegemist on teie kliendiga, kes lihtsalt soovib, et nende neetud sait korralikult töötaks (!) Ja ei hooliks administratiivse töö tegemisest nii palju.
Kuidas saada oma kliente-maksta-teile-kuus-säilitajat

Noh, siit saate pildi sisse astuda ja pakkuge neile kuutasu eest WordPressi kontrollpaketti.

Seetõttu käsitlen seda postitust järgmiselt:

 • kuidas oma pakkumisse tutvustada WordPressi kontrollpaketti,
 • kuidas muuta see ohutuks korduvaks sissetulekuks teie lõpptulemuses,
 • kuidas seadistada asju nii, et need võimaldaksid teil ka lisaraha teenida,
 • ja mis kõige tähtsam, kuidas muuta klient selle teekonnaga õnnelikuks.

Edasi siis! Alustame esimese vastuväite lahendamisega:

"Kas WordPress pole piisavalt hõlpsasti kasutatav, et kliendid saaksid seda iseseisvalt hooldada?"

Nii palju kui me tahaksime uskuda, et WordPressi võib igaüks hooldada, pole see sugugi nii.

Vaatame nende kõigi kõige põhilisemat hooldusega seotud ülesannet – WordPressi tuuma värskendamist. Nagu näeme ametlik statistika, kõige populaarsem WordPressi versioon on 4.1, kuid seda kasutab endiselt vaid umbes 46 protsenti kõigist WordPressi saitidest. See tähendab, et ülejäänud 54 protsenti töötab aegunud tarkvaraga.
statistika

Miks? Põhjuseid võib olla palju. Teise märkuse põhjal olen kindel, et mõned neist saitidest teevad seda sihipäraselt (need võivad käitada tuuma modifitseeritud versioone jne). Kuid ma arvan, et enamik vananenud WordPressis istuvatest inimestest pole isegi teadlikud selle värskendamise võimalusest / vajalikkusest.

Võib-olla nad ei tea, et peaksid värskenduse tegema. Võib-olla nad ei tea, kuidas seda teha. Ja võib-olla nad ei tea, et see võimalus on isegi olemas (mõned arendajad annavad administraatori asemel oma klientidele ainult redigeerijakontod ja lihtsustatud administraatori liidese).

Kuna enamik inimesi ei saa iseseisvalt täita isegi kõige elementaarsemaid hooldustoiminguid, paneb see teid arvama, et nad ei vaja teie abi?

Miks müüa kontrollpaketti?

Esiteks säästab see palju stressi.

Siin ma mõtlen. Kellele teie arvates helistab teie klient, kui tema sait äkki langeb või kui sellega on mingeid probleeme?

Ilmselt sina.

Ja probleem on selles, et need kõned kipuvad tulema siis, kui probleemid on juba enam kui tõsised.

Seetõttu saate seda kõike üsna palju ära hoida, kui olete esimene, kes selle kätte jõuab, ja pakkudes käimasolevat teenust otse juhtimisest. See annab teile ka suurepärase võimaluse seada õiged ootused ja kirjeldada täpselt, mida teie teenus endast kujutab, mis on selle osa ja mis mitte. Seda saab kõik lepingus öelda.

Kuid tegelikult on rohkem põhjuseid, miks kontrollpakett on hea mõte.

Näiteks võib WordPressi vabakutselise elu aeg-ajalt raske olla.

Selles karjäärivaldkonnas on lihtne leida, et teil on nii palju tööd, et teil pole isegi aega kohvi teha, ja naaske järgmise kuu juurde tagasi, kui teil pole üldse tööd. See võib olla tapja teie lõpptulemustes ja teie suutlikkuses tulesid sisse lülitada.

Mõne korduva sissetuleku tutvustamine sellele pildile võib olla tohutu. Isegi kui summa pole üldse tohutu. Kuid see annab teile kindluse, et ükskõik, mida iganes, võite siiski oodata, et X dollar tuleb teie 30. päeval.

Kuid see on ainult üks eelis.

Ma ütleksin, et veelgi olulisem on asjaolu, et pakkudes mis tahes jätkuvat teenust, hoiate tõhusalt ühendust oma klientidega ja loote suhteid. See loob tohutu võimaluse pakkuda neile aeg-ajalt midagi uut, ilma et see kõlaks nagu te viskaksite asju lihtsalt vastu seina.

Näiteks võite pakkuda neile igal aastal disaini värskendust. Või SEO audit. Ükskõik, mis see ka poleks, reageerib klient palju paremini, kui olete nendega aasta läbi suhelnud.

Viimaseks kipub korduv sissetulek aja jooksul suurenema. Teisisõnu, kui teie kliendid leiavad, et teie teenus on tõesti kasulik, siis tõenäoliselt ei tühista nad teie teenust. Sel juhul lisab iga uus klient, keda veendate teile pildistama, ainult teie alumist rida.

Mida pakkuda teie kontrollpaketi osana

Võimalusi on mitu, kuid hea külg on see, et te ei pea pakkuma kõike päikese all. Saate mugavalt valida asju, mis on teie jaoks kõige mõistlikumad – asju, mida valdate.

Mõte on jällegi see, et töö lihtsaks teha, nii et seda saab suhteliselt kiiresti teostada ja see ei põhjusta palju peavalu.

Siin on mõned üksikud allpaketid, mida tuleks kaaluda:

1. Värskenduste pakett

 • Kõigepealt hoidke kliendi saidil töötamist WordPressi uusimal stabiilsel versioonil. See on oluline turvalisuse huvides ja võimaldab ka kliendil regulaarselt tutvustada uusi funktsioone.
 • Järgmisena kontrollige, kas pistikprogrammid on endiselt ajakohased. Enamik veebimeistritest jätab pluginad täielikult tähelepanuta. Ma mõtlen, et kõik märkavad pistikprogrammist uut värskendusviiba, kuid mis saab siis, kui antud pistikprogrammi pole aastate jooksul värskendatud? WordPress ei teavita teid sellest. Nii et lugege ükshaaval läbi installitud pistikprogrammide loend ja kontrollige, kas need on WordPressi praeguse versiooniga endiselt ajakohased.

2. Turva- ja varunduspakett

 • Turvaskaneerimine. Aidake oma kliendil regulaarselt skaneerides oma saiti turvalisena hoida. Võite kasutada selliseid lahendusi nagu Sucuri, Wordfence’i turvalisus. Nad teevad oma võlu taustal ja annavad seejärel soovitusi, mida teha, kui probleemid ilmnevad.
 • Varukoopiad. Hallake oma kliendi varukoopiaid ja veenduge, et need on tegelikult kasutatavad (igasugune varundamine on ainult nii hea, kui võimalus seda saidi taastamisel tegelikult kasutada). Seal on käputäis pistikprogramme, mida saate varunduste haldamiseks kasutada. Asjad nagu: BackupBuddy (meie lemmik).
 • Uptime seire. Jälgige saidi tööaega.

3. Optimeerimine ja jõudluspakett

 • Puhverdamine ja CDN. Integreerige sait vahemälu pistikprogrammiga W3 kogu vahemälu ja ühendage see ka CDN-teenusega (nt. CloudFlare). See muudab saidi kiireks ja kõigile külastajatele juurdepääsetavaks. Kontrollige perioodiliselt, kas konfiguratsioon töötab ja kas kõik jääb probleemivabaks.
 • Piltide optimeerimine. Pakkumine optimeerida pilte, mida klient saidil kasutab. Seda saab teha näiteks kõik-ühes lahendusega Optimole. Kogu toiming säästab palju ribalaiust ja muudab saidi kiiremaks.
 • Andmebaasi optimeerimine. WordPressi andmebaas kipub aja jooksul segaseks minema. Iga paari kuu tagant kena pühkimisega saate vähendada andmebaasi paisumist ja hoida asjad tervislikena. Seda saab teha pistikprogrammiga nagu WP-pühkimine.
 • Pistikprogrammide optimeerimine.

4. Analyticsi pakett

Ehkki teie klient kontrollib tõenäoliselt regulaarselt oma analüüsi- / liiklustööriista, saate aidata tal seda tõhusamalt teha. Näiteks võite pakkuda järgmist:

 • Külastatud lehtede väljatoomine ja soovituste pakkumine nende paremaks muutmiseks (tulemuste korrutamiseks).
 • Kõige vähem vaadatud lehtede osutamine. Paratamatult ei saa kõik saidil hitt ja mõnel lehel on kogu eluea jooksul meelitatud vaid käputäis külastajaid. Võite otsida kõige halvemini toimivaid lehti ja postitusi, soovitada kliendil need kustutada ja suunata URL-id paremale sisule või kasutada sisu uute postituste või lehtede jaoks uuesti..
 • Katkiste linkide leidmine. Umbes iga kuu saate oma kliendi saiti skannida näiteks pistikprogrammi abil Katkise lingi kontrollija ja kinnitage siis kõik tupikud. See on veel üks asi, millel on saidi SEO-le positiivne mõju.

5. Funktsionaalsuse laiendamise pakett

 • Aidake neil uusi pistikprogramme installida. Aeg-ajalt komistab teie klient pistikprogrammi, mida nad soovivad saidil testida. Kuid mitte kõik pistikprogrammid ei tööta kohe kastist ja mõned neist võivad põhjustada tõsiseid probleeme (isegi surma valge ekraan). Pakkuge abi nende uute pistikprogrammide ohutuks installimiseks.
 • Soovitage uusi pistikprogramme, millest klient saaks kasu. Põhimõtteliselt sama nagu ülalpool, kuid seekord soovitate pistikprogramme. Seda saate teha vastavalt kliendi vajadustele ja funktsioonidele, mida nad on siiani kasutanud.
 • Pakkuge madala hinnaga lisatasu pluginaid. Mõned pistikprogrammipoed pakuvad oma tooteid agentuurilitsentsidel, kus teil on lubatud neid oma klientide saitidele installida.

6. WordPressi tund tunnitöö

 • Pakuge kontrollpaketi osana X tundi mis tahes WordPressiga seotud tööd. Võib-olla vajab klient optimeeritud sihtlehte või midagi sellist.

See võtab kokku kõik alampaketid, mida ma välja mõelda suudan. Jällegi, ma ei taha öelda, et peaksite neid kõiki pakkuma. Lihtsalt vali ja vali asjad, millel on sinu puhul mõte.

Viimaseks – toas elevandi kohta – hinnakujundus. Ma kardan, et selle osa väljamõtlemine on täielikult teie enda otsustada. Mul ei ole võimalik teile öelda, mis tund aega tasub olla, nii et peate Exceli käivitama ja selle ise arvutama.

Siin on petlik leht, mida saate kasutada:

 1. Proovige hinnata, mitu tundi kuus peate iga kliendi jaoks kulutama kontrollpaketi osana.
 2. Kui see arv on olemas, korrutage see lihtsalt soovitud tunnihinnaga ja teil peaks olema kena palliplatsi summa, millest võite alustada.
 3. Aja jooksul kohandage seda vastavalt kliendi tagasisidele.

Kuidas müüa WordPressi kontrollpaketti?

Nagu enamiku toodete või teenuste puhul, on esimene asi, mida peate tegema, oma teenuste saamise peamine eelis – teisisõnu …

Rääkige neile, mis nende jaoks on

Ma ütleksin seda see, mida te siin tegelikult müüte, on meelerahu. Siin on asi; WordPressi hooldamine on ülesanne, mis võib võtta palju aega, ülesanne, mis on tüütu ja vajab hoolikat täitmist (nii et sait ei lange hoolduse ajal mõne probleemi tõttu alla). Samuti on see tehniline ja oluline saidi heaolu, kiiruse ja üldise juurdepääsetavuse jaoks nii külastajatele kui ka Google’ile.

Seetõttu võib hea müügipunkt olla teenuse osutamine lahenduseks, mis annab kliendile meelerahu, kandes selle vastutuse teile peale.

Nüüd, millal on parim aeg müüa?

Pole üllatav, et see on siis, kui töötate läbi uue kliendi esialgse ettepaneku – kui nad hakkavad teid just teie põhipakkumisega tutvuma (loote neile saiti). Sel ajal on nad vastuvõtlikumad ka teie võimalike müüjate suhtes.

Kuid trikk on nende tõusude nutikas positsioneerimine.

ma küsisin Ruben Gamez, asutaja Bidsketch (ettepanekutarkvara) ja klientide ettepanekute ekspert, et mind siin aidata ja jagada mis oleks tema müügi / ettepaneku nõuanne nr 1 vabakutselistele, kes soovivad pakkuda oma klientidele pidevaid teenuseid. Ta ütles järgmist:

Ruben Gamez
Paku oma ettepanekul kolme võimalust.

 • Esimene on kõige elementaarsem ja madalaima hinnaga võimalus, mis ei sisalda käimasolevaid teenuseid.
 • Järgmine kõrgema hinnaga määramistasand sisaldab käimasolevaid teenuseid, mis on kõige tihedamalt seotud tööga, mille just nende heaks tegite.
 • Kõige kõrgema hinnaga pakett sisaldab kõike ülejäänud kahest, kuid terviklikumat ja käed-vabad tüüpi käimasolevat teenust.

Kõige kõrgema taseme korral saate katsetada ka teenuse või kahe lisamisega, mis on nende jaoks tehtud tööga pisut vähem otseselt seotud (kuid siiski asjakohane ja kasulik).

Siin on näide selle rakendamiseks:

 • Esimene võimalus on teie tavaline saidi loomise pakett, millele pole jätkuvat teenust lisatud. See on odavaim pakett.
 • Teine võimalus on kallim. See on valik nr 1 pluss, näiteks värskenduste pakett ning turva- ja varunduspakett, mida me selles postituses varem arutasime. Need kaks paketti on teie jaoks tõenäoliselt kõige vähem töömahukad.
 • Kolmas võimalus on valik nr 2 ja teie muud põhjalikumad käimasolevad paketid.

Nüüd on siin kicker, pakkuge valikuvõimalusi nr 2 ja nr 3 samas hinnas.

See on trikk, mille õppisin lugedes Dan Ariely ennustatavalt irratsionaalne. Idee on veenda kliente võtma alati teie kõige kallim pakk. Kui nad saavad kahe paketi väärtust otse võrrelda ja siis näevad, et hind on sama, siis on tõenäolisem, et nad tõepoolest valivad tipptasemel valiku. Seda tõestas Ariely oma uurimistöödes ja katsetes.

Noh, ma arvan, et see on nüüd kõik WordPressi kontrollpakettide pakkumise teema. Andke meile julgelt teada, kas selline teenus võib olla teie ettevõttele hea mõte.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector