Kõik, mida peate teadma WordPressi sidusprogrammide kohta – 30++ sidusprogrammid WordPressi jaoks ja kuidas neid reklaamida

Sidusprogrammid on ühed populaarseimad veebiturunduse tööriistad ja sama kehtib ka WordPressi sidusprogrammide kohta: tootearendajad saavad tasuta esialgse reklaami ja maksta välja ainult jõudluse eest ning toodete promootorid saavad maksta suurepäraste toodete soovitamise eest.


WordPressi sidusprogrammid töötavad väga lihtsalt: reklaamite tooteid oma ajaveebis, sotsiaalmeedias ja / või e-posti loendis unikaalse lingi abil ja kui lugejad klõpsavad teie lingil ja ostavad toote teatud arvu päevade jooksul (tavaliselt 30 kuni 60), saate protsenti tulust.

WordPressi ökosüsteemis pole puudust suurtest WordPressi sidusprogrammidest, kuid selles maailmas võib olla keeruline navigeerida, eetika on ebaselge ja kogu seadistamine on mõnele ebamugav. Kuidas selles liikuda ja leida parimaid tõestatud WordPressi sidusprogramme, parimaid juhtimisviise ja parimaid viise nende reklaamimiseks?

See postitus tõstab sidusettevõtte turunduse eesriide tagasi. Esmalt uurime sidusprogrammide semantikat ja siis liigume edasi selle juurde, kuidas peaksite valima reklaamitavaid tooteid, kõige tõhusamaid reklaamimismeetodeid ja lõpuks mõnda parimat programmi, millega liituda. Selle postituse lõpuks on teil selge arusaam, kuidas WordPressi sidusprogrammid toimivad – ja kuidas saate neid ära kasutada.

Sisukord:

 • Kuidas peaksite suhtuma WordPressi sidusprogrammide reklaamimisse??
 • Sidusettevõtte eetika ja avalikustamine
 • Sidusprogrammid: WordPressi teemad, WordPressi pluginad, WordPressi turuplatsid, WordPressi hostimine, Sisu edastamise võrgud (CDN), Turvalisus ja hooldus, WordPressi ressursid ja haridus, E-posti turundus, Veebisaidi pildid, Mitmesugused
 • Boonus: WordPressi pistikprogrammid teie sidusettevõtete reklaamide haldamiseks

Oleme lisanud isegi mõned jõudlusmärkused CodeinWPi / ThemeIsle kogemuste kohta nende sidusprogrammidega. Ehkki me ei saa oma andmeid privaatsuse huvides jaotada, jagame hea meelega, millised sidusprogrammid on meie tipptegijad, nii et jälgige neid,!

Contents

Kuidas peaksite suhtuma WordPressi sidusprogrammide reklaamimisse??

Vaatame kõigepealt, kuidas see teie jaoks praktikas toimib. Teisisõnu, kui valite WordPressi sidusprogrammid, mida soovite reklaamida, kuidas peaksite reklaamiedendeid tegema?

Eeldame, et teil on ajaveebi toetamiseks ajaveeb ja võib-olla meililisti ja sotsiaalmeedia. Sellesse vormi sobivad hästi kõik sisutüübid, olenemata tegelikust nišist, milles teie ajaveeb asub. Vaatame kõigepealt mõnda ajaveebi postituste loomise üldreeglit, mille eesmärk on WordPressi sidusprogrammide reklaamimine:

 • Kvaliteetne sisu on kõige olulisem: peate alati järgima hästi uuritud, hästi kirjutatud ja vormindatud ajaveebi postituste reegleid. See tähendab reklaamitava toote kasutamist ja aja veetmist. Lugejale peaks olema kohe selge, et olete toote ja teemaga seotud autoriteet.
 • Reklaamitav sisu peab hästi sobima: igasugune sidusettevõtete sisu peab olema kooskõlas teie tavalise sisuga. Nii teie lugejad kui ka Google kortsutavad midagi muud. Postitus SEO tööriistade kohta näeks teie filosoofiablogis kohatu välja ja sama kehtib ka WordPressi toodete kohta. Reklaamige ainult tooteid, mis sobivad hästi.
 • Sisu kohandamine oma vaatajaskonnale: mõelge, kuidas saaksite oma reklaamitavaid tooteid kõige paremini seostada oma ajaveebi teemaga ja seda lugevate inimeste huvidega. Näiteks kui toidublogi soovis WordPressi teemasid reklaamida, võiksite kirjutada "Kuidas alustada toidublogi" ja sisaldavad teema üksikasju – mitte ainult avaldamist "10 parimat WordPressi 2018. aasta teemat".
 • Võtke SEO-d tõsiselt: te ei pea sellesse umbrohtu liiga sügavale süvenema. Lihtsalt veenduge, et olete SEO-uuringute osas teinud oma hoolsuskohustuse. See hõlmab asjakohaste märksõnade leidmist, mida teie ajaveebi postitus võib sihtida (kasutada see abivahend), järgnev SEO parimad tavad kirjutades ja pärast oma paremusjärjestuse jälgimist. Samuti võib olla kasulik mõelda selle üle, milliseid küsimusi lugeja kirjutamise ajal küsiks. Te ei pea saama eksperdiks, kuid veenduge, et teete põhitõed õigesti.

WordPressi sidusprogrammid

Need üldreeglid tagavad, et teie sidusettevõtete reklaamisisu sobib hästi teie ajaveebi ja vaatajaskonnaga ning on tegelikult tõhus. Tõhusus on siin ju väga oluline: WordPressi sidusprogrammide negatiivne külg on see, et kogu risk kantakse teile üle ja kui te ei müü ühtegi müüki, ei kavatse te tagasi pöörduda ega isegi katta oma kulusid. aeg.

Vaatame sidusettevõtte sisu loomise üldreegleid, vaatame nüüd nelja tüüpi postitusi, mida saate teha WordPressi sidusprogrammide reklaamimiseks:

Toote ülevaated:

Teie reklaamitava toote põhjalikud ülevaated. Mis on toote plussid ja miinused? Kuidas see praktikas töötab? Mida olete saanud tootega teha? Vastake neile küsimustele, lisage ekraanipilte ja teil on suurepärase ülevaate ülevaade, mis on lugejatele kasulik.

Tootekategooria voorud:

Need on väga tõhusad sidusettevõtte postitused, kuna need võimaldavad teil ühe postituse alla lisada mitu toodet. Peaksite lisama palju ekraanipilte ja iga toote lühikirjelduse.

Teie ajaveebi kulisside taga olevad postitused:

Inimesed on uudishimulikud olendid ja "lava taga" postitused selle kohta, kuidas oma blogi haldate, on fantastilised tööriistad selle uudishimu täitmiseks ja oma saidil kasutatavate toodete reklaamimiseks.

Soovitused tavalistes postitustes:

See viimane on suurepärane neile, kes soovivad WordPressi sidusprogramme delikaatsemalt reklaamida, kuid pidage meeles, et selle tulemus on tõenäoliselt vähem tõhus. Need soovitused toimivad kõige paremini siis, kui toode on käsitletava teemaga seotud.

Nende juhiste ja eripäraga on tegemist lihtsalt kvaliteetse sisu uurimise ja loomise juhtumiga, mille abil saate teie sidusettevõtte lingid inimeste ette! Vaatame nüüd edasi sidusettevõtte turunduse häguseid aspekte, mis võivad inimesi tagasi hoida – ja kuidas neid omavahel leppida.

Sidusettevõtte eetika ja avalikustamine

Reklaamitavate toodete valimisel peate tegema olulise otsuse: kas reklaamite tooteid, mida isiklikult kasutate, või reklaamite tooteid, mille komisjonitasu on kõrgeim?? See on sidusettevõtte turunduse oluline dilemma ja midagi, mis lahendamata jätmise korral paneb paljud inimesed tuluvoogu ära kasutama.

Need on siiski väga lahendatavad probleemid. Kui autentsus on teie jaoks äärmiselt oluline, reklaamige ainult tooteid, mida kasutate ja soovitaksite isegi ilma sidusettevõtte lingita. Kui autentsus on teile oluline, kuid soovite raha teenida, kaaluge vahetamist toodete vastu, mida plaanite reklaamida. Kui soovite eksida raha poolel, siis otsige kõige kõrgema komisjonitasuga tooteid. Tehke kõike, mis teile sobib.

Samuti on väga oluline mõelda avalikustamisele. FTC (Federal Trade Commission) juhised peate oma sidusettevõtte suhted selgelt avalikustama oma ajaveebis viisil, mida lugejad saavad hõlpsalt märgata. See tähendab, et peate lugejatele algusest peale väga selgeks tegema, et kui nad klõpsavad teie postituses olevatel linkidel ja ostavad, saate vahendustasu. Pange tähele, et teabe avaldamist pärast postitust või eraldi lehel peetakse ebapiisavaks; enne lugeja postituse vaatamist peab teie avalikustamine olema selge ja kättesaadav. FTC suunised kehtivad kõik veebisaidid, mis reklaamivad USA kodanikke – nii et kui teie saidil on USA lugejaid (peaaegu kindlasti), peaksite seda järgima.

Lõpuks märkus toodete ülevaated: neid tuleks teha ausalt, põhjalikult ja õiglaselt nende toodete puhul, mida olete isiklikult kasutanud, ja ilma sidusettevõtte komisjonitasu kirjutades arvestamata. Keskenduge tooteülevaatele, mitte sidusettevõtte komisjonile. Jaotus halva kvaliteediga toote kohta, mida teie lugejad teie soovituse alusel ostavad, kahjustab teie ja teie lugejate vahelist usaldust. Kui lühiajaliselt võite komisjonitasudest ilma jääda, siis lugejad teavad, et toodet soovitades peab see olema hea ja teid võib usaldada.

Olgu, öeldes, loetlegem nüüd mõned parimad WordPressi sidusprogrammid turul … kui olla täpsem kui siis 30

Siin on WordPressi parimad sidusprogrammid:

Sisukord:

 • ��Sidusprogrammid WordPressi teemadele
 • ��Sidusprogrammid WordPressi pistikprogrammidele
 • �� WordPressi turuplatside sidusprogrammid
 • ��Sidusprogrammid WordPressi hostimiseks
 • ��Sisu edastamise võrkude sidusprogrammid
 • �� Turvalisuse ja hoolduse sidusprogrammid
 • �� WordPressi kursuste ja hariduse sidusprogrammid
 • �� E-posti turunduse sidusprogrammid
 • ��Saidiprogrammid veebisaidi piltide jaoks
 • ��Mitmesugused sidusprogrammid

WordPressi teemad

Elegantsed teemad sidusprogramm

Elegantsed teemad on väga populaarne WordPressi ettevõte, mis töötab liikmesuse mudeli kallal, 87 teema ja kuue pluginaga. Neid tuntakse kõige paremini mitmeotstarbelise Divi teema arendajatena. Nende sidusettevõtete skeem on veel üks kindel võimalus – Elegantsed Teemad maksavad tütarettevõtetele igal aastal ilmatu 3 miljonit dollarit.

Meie kogemuste kohaselt on Elegant Themes WordPressi sidusprogrammide osas meie tipptegija. See mitte ainult ei muundu hästi esmaklientidega, vaid ka elegantsed kujundused kipuvad hoidma üle poole oma klientidest – ja kuna nad maksavad pikendamise eest komisjonitasu, tähendab see, et võite teenida nende sidusettevõtte skeemilt veel aastaid.

Elegantne kujundus on üks WordPressi parimatest sidusprogrammidest

Sidusettevõtte komisjonid: 50% kogu müügist, millele lisanduvad pikendamiskomisjonid
Toodete hinnad: liikmemaksud algavad 69 dollarist aastas
Makse lävi:
58 dollarit
Prääniku kestus: 180 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

ThemeIsle sidusprogramm

See on meie oma ThemeIsle sidusprogramm. Üle 30 vinge teema ja kümne lisatasu pluginaga (pluss palju lisandmooduleid), TeemaIsle on ümberringi üks populaarseimaid WordPress-klubisid ja üks kiiremini kasvavaid teemakauplusi.

Kliendid maksavad aastamaksu, saades siis täieliku juurdepääsu kogu ThemeIsle kollektsioonile. Kliendi seisukohast kujutab see endast erakordset väärtust; Sidusettevõtte turundaja vaatenurgast on programm usaldusväärne konverter. Objektiivselt vaadates näitavad meie andmed, et ThemeIsle on üks – kui mitte kõige parem – sidusprogramm freemium-teemadele. Lisaks tähistavad kõrged tipptasemel kõrged hinnad tõsiselt tulusat pakkumist.

ThemeIsle Affiliate WordPressi sidusprogrammide hulgas, mis on mõeldud freemium-teemadele

Sidusettevõtte komisjonid: 55%
Toodete hinnad: müük ulatub 14,99–299 dollarini
Makse lävi:
100 dollarit
Prääniku kestus: 365 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

StudioPressi sidusprogramm

Genesise raamistiku koduks, StudioPress on saanud üheks tuntumaks praegu tegutsevaks teema arendajaks. Kvaliteetsed tooted ja kallihinnalised pakendid tähendavad, et reklaamimiseks pole teil puudu suurepärastest toodetest. Pro Plus paketi kinnitamine hinnaga 499,95 dollarit võib teile teenida 174,98 dollarit müügi kohta.

StudioPress

Sidusettevõtte komisjonid: 35%
Toodete hinnad: müük ulatub 59,95-499,95 dollarini
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

CSS Igniteri sidusprogramm

CSS süütaja pakub malle peaaegu igat tüüpi veebisaidile ja hinnakujundusvalikute mitmekesisus muudab selle suurepäraseks võimaluseks mitmekesiste viidete jaoks. "All Access" Eluaegse paketi hind on 249 dollarit, mis tähendab, et saate teenida 99,60 dollarit vahendustasu eest.

cssigniter

Sidusettevõtte komisjonid: 40%
Toodete hinnad: müük ulatub 49–249 dollarini
Makse lävi: Ei kohaldata
Prääniku kestus: Ei kohaldata
Lisateabe saamiseks klõpsake

Themify sidusprogramm

Themify on kvaliteetne teemapood, kus on 52 kaunilt meisterdatud WordPressi teemat. Nad on tuntud ka suurepärase Themify Builderi pistikprogrammi tõttu. Kliendid leiavad spetsiaalsed e-kaubanduse, ettevõtte ja restorani teemad. Meie andmed näitavad, et ka Themify on usaldusväärne muundur ja seega üks WordPressi sidusprogrammidest.

Themify

Sidusettevõtte komisjonid: 30%
Toodete hinnad: liikmemaksud algavad 79 dollarist aastas
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

MyThemeShop sidusprogramm

MyThemeShop pakub WordPressi maailmas kõige suuremaid sidusettevõtte komisjonitasusid – ilmatu 70%. Praeguseks pakuvad nad 85 premium WordPressi teemat, 13 premium pluginat ja klubiliikmelisust. Meie ajaveebide kogemustele tuginedes on MyThemeShop üks WordPressi sidusprogramme paremini konverteeriv.

MyThemeShop

Sidusettevõtte komisjonid: 70%
Toodete hinnad: klubisse kuulumine maksab 167 dollarit aastas
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

TeslaThemes sidusprogramm

Mitte ainult TeslaTeemad pakute iga müügi korral märkimisväärset 50% vahendustasu, kuid teenite ka 15% vahendustasu mis tahes müügi pealt, mille tekitavad sidusettevõtted, kelle olete ise programmi värvanud. See teine ​​aste teeb sellest passiivse sissetuleku teenimise osas ühe parima WordPressi sidusprogrammi. Tipptasemel teemad on pisut madalama hinnaga kui tema konkurendid, kuid 50% juures teenite endiselt tipptasemel müügi korral 99,50 dollarit komisjonitasu kohta.

Tesla-teemad

Sidusettevõtte komisjonid: 50%
Toodete hinnad: müük ulatub 48–199 dollarini
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sidusprogramm TemplateMonster

TemplateMonster on üle 14-aastase kogemusega veebidisaini tööstuse maailmas tuntud veteran. Nad pakuvad malle kõigi populaarsemate CMS- ja e-kaubanduse platvormide jaoks, samuti HTML-malle, WordPressi teemasid, sihtlehti, valmisbrändide identiteete ja palju muud.

Nende sidusprogrammis on läbipaistev komisjonitasu suurendamise kava, mis algab 30% -lt 50% -ni iga müügi korral.

TemlateMonster_768x432 final

Sidusettevõtte komisjonid: kuni 50% iga müügi kohta
Toodete hinnad: Keskmiselt 75 dollarit
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: 365 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Apollo13 Teemade sidusprogramm

Apollo13 on Rife, loominguline WordPressi teema koos eelvalmis disainidega, mis on hõlpsasti ühe klõpsuga importimiseks valmis ja palju kohandamisvõimalusi. Teema on saadaval igakuise ja aastase maksega 14-päevase tasuta prooviversiooniga..

Apollo13 pakub nende Rife-teema jaoks 35% -list tellimist, mida uuendatakse igal aastal. See tähendab lihtsalt seda, et kui klient pikendab tellimust veel üheks aastaks, saate sama kliendi pealt teenida jälle 35%. Hea strateegia pikas perspektiivis raha teenimiseks.

Apollo13 Rife sidusettevõte

Sidusettevõtte komisjonid: 35% + pikendamiskomisjonid
Toodete hinnad: müük ulatub 9 dollarist kuus – 72 dollarini aastas
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Themeumi sidusprogramm

Teema on kena WordPressi teemapood, mis pakub kaasaegset ja kasutajasõbralikku teemade kollektsiooni kõikidel eesmärkidel. Enamik nende malle on blokeerija jaoks optimeeritud ja integreeritud WP Page Builder – Themeumi enda pukseerimislehe loomise pistikprogramm.

Kliendid saavad ettevõtte teemasid ja pistikprogramme osta kas pakettidena (klubi liikmeks saamise kava kaudu) või üksikute toodetena. Sidusprogrammiga kaasnevad sellised atraktiivsed pakkumised nagu eluaegne korduv tulu, reaalajas jälgimine, spetsiaalne sidusettevõtte tugi ja probleemivabad tehingud.

Teemaumi sidusettevõte

Sidusettevõtte komisjonid: 30% kogu müügist (koos korduvate eelistega)
Toodete hinnad: ulatub 39 dollarist 149 dollarini
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sidusprogramm SuperbThemes

SuperbThemes on veebipood, mis loob teemasid, mis keskenduvad SEO optimeerimisele, lehe kiirusele ja reageerimisvõimele. Kui soovite luua sidusettevõtete veebisaite või ajaveebid, on SuperbThemes see koht, kuhu uurida. Nende teemasid uuendatakse kord kuus, veendumaks, et nad järgivad uusimaid SEO ja koodisuundumusi.

Poes on saadaval enam kui 35 kvaliteetset toodet, nii pistikprogrammide kui ka teemade kujul. Põhjamaade ettevõtted on kuulsad ilusa ja minimaalse kujunduse poolest; SuperbThemes pole selles osas erand.

SuperbThemes sidus

Sidusettevõtte komisjonid: 40% -60%
Toodete hinnad: 29–199 dollarit
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

PremiumCodingi sidusprogramm

Koos PremiumCoding sidusprogrammis saate minna väga nišispetsiifilistele, reklaamides loomingulisi ja tänapäevaseid WordPressi ajaveebi teemasid. Muidugi pole see ainus nende pakutavate teemade tüüp, kuid see on kategooria, millele nad keskenduvad kõige rohkem.

PremiumCoding on kasvav WordPressi teemapood, mis vabastab regulaarselt lihtsustatud, hõlpsasti kasutatavaid ja tähelepanu haaravaid teemasid. Kasutaja saab valida, kas osta üksikuid teemasid või sõlmida aasta- või elukavad. Kaks viimast annavad liikmele viivitamatu juurdepääsu 30+ tipptasemel teemadele, mis hõlmavad erinevaid tööstusharusid.

PremiumCodingi sidusettevõte

Sidusettevõtte komisjonid: 35% -50%
Toodete hinnad: müük ulatub 49–359 dollarini
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WordPressi pluginad

Beaver Ehitaja sidusprogramm

Beaver Builder võimaldab teil luua suurepäraseid kohandatud paigutusi ilma kodeerimiseta (vt meie võrdlust). See tarnitakse paljude stiilsete mallide, ligi 30 võimsa mooduli abil ja toetab kasutajaliidese redigeerimist, et saaksite oma veebisaidi reaalajas üles ehitada. Beaver Builder on ka üks meie kõige paremini konverteerivatest pistikprogrammidest.

Kobras-ehitaja

Sidusettevõtte komisjonid: 25% koos pikendamisega
Toodete hinnad: alates 99 dollarist
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sidusprogramm MemberPress

MemberPress on WordPressi liikmelisuse veebisaiditööstuses suur nimi. Pistikprogramm võimaldab kasutajatel piirata juurdepääsu esmaklassilisele sisule ja tasuda liikmemaksude eest, kasutades ühte PayPali, Stripe või Authorize.net makseväravatest.

MemberPress

Sidusettevõtte komisjonid: kuni 30% korduvad MemberPressi kasutajate jaoks; 10% kordub mittekasutajate jaoks
Toodete hinnad: hinnad alates 99 dollarist aastas
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

CSS Hero sidusprogramm

Armastage oma WordPressi teemat, kuid soovite teha kosmeetilisi näpunäiteid? Kas te ei tea CSS-i? Siis see on täpselt see, mida te vajate CSS kangelane. Seda fantastilist pistikprogrammi on ülilihtne kasutada ja see võimaldab teil oma veebisaidi mis tahes osa reaalajas kohandada.

CSS-kangelane

Sidusettevõtte komisjonid: 40%
Toodete hinnad: plaanib alates 49 dollarist aastas
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WPFormsi sidusprogramm

Üks võimsamaid, kasutajasõbralikke WordPressi vormingus pistikprogramme, WPForms on suurepärane tööriist reklaamimiseks, kui teie ajaveeb on pistikprogrammil vähem kui teema poolel.

Kuigi vahendustasu määr on palju madalam kui meie teiste parimate pakkumiste puhul, pidage meeles, et teie jaoks õige sidusprogrammi valimine on olulisem kui lihtsalt kõige kõrgema palgaga plaan – ja tipptasemel hinnaga 349 dollarit peate siiski teenima 69,80 dollarit per saatekiri.

WPForms

Sidusettevõtte komisjonid: 20%
Toodete hinnad: müük ulatub 48-349 dollarini
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 45 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WeDevsi sidusprogramm

Järgmine vähemtuntud pistikprogrammide arendaja: WeDevs. Ärge siiski alahinnake neid. Nad arendavad WordPressi maailma mõnda varjatud kalliskivi. Minu lemmik nende pistikprogrammidest on WP projektihaldur, mis võimaldab WordPressi kasutajatel – eriti vabakutselistel – hallata kogu oma ettevõtet WordPressi armatuurlaual.

WeDevs

Sidusettevõtte komisjonid: 20%
Toodete hinnad: alates 14 dollarist
Makse lävi: 300 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Elemendi sidusprogramm

Elementor on WordPressi jaoks mõeldud esmaklassiline lehtede koostaja, seda on lihtne kasutada ja see pakub ideaalset ühilduvust mis tahes teema või lehega. Installige see oma praeguse WordPressi teema peale ja alustage kohandamist. Kujunduste vahetamiseks ei kaota te ühtegi Elementoriga loodud paigutust ja malli.

Ligi miljoni allalaadimise ja loendamisega annab Elementor teile vaba käe maandumislehtede, kodulehtede, postituste, portfellide, toodete, karussellide, sotsiaalsete lehtede loomisel … teie panite sellele nime. Kodeerimisoskus pole vajalik!

Elemenori sihtleht

Sidusettevõtte komisjonid: 50%
Toodete hinnad: alates 49 dollarist
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Barn2 Media sidusprogramm

Barn2 Media on üks populaarseimaid WordPressi agentuure, mis asub Ühendkuningriigis. Nende sidusprogramm maksab suure hulga lisatasusid WordPressi lisatasu pluginate müügi eest.

Registreerimine on tasuta ja võtab vähem kui ühe minuti koos kohese kinnitamisega. See tähendab, et võite hakata teenima kohe oma hõlpsasti kasutatava armatuurlaua kaudu. Barn2 Media pakub teile linke ja ribareklaame, kuid teil on vabadus reklaamida nende pistikprogramme muul viisil, sealhulgas oma ribareklaamide kujundamisel. Nad pakuvad 365-päevaseid tagastusküpsiseid, mis tähendab, et saate ikkagi tasu, isegi kui klient ostab hiljem ostu, ja nad maksavad komisjonitasu igakuiselt ilma minimaalsete väljamakseteta.

Barn2 Media koduleht

Sidusettevõtte komisjonid: 30%
Toodete hinnad: 55–75 dollarit
Makse lävi: pole läve
Prääniku kestus: 365 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

LiveChat sidusprogramm

LiveChat on pilvepõhine sõnumsiderakendus ja kasutajatoe tarkvara, mida soovitakse veebimüügiks ja klienditoeks. Nagu üks turuliidreid, aitab LiveChat praegu üle 26 000 ettevõtte 150 riigis.

LiveChati partnerprogrammiga liitumine annab teile juurdepääsu ainulaadsetele allahindlustele, käputäis reklaamiressursse ja sidusettevõtte turundusteadmisi. Alustamiseks saate ka spetsiaalse kontohalduri.

LiveChati sihtleht

Sidusettevõtte komisjonid: 20% korduv
Toodete hinnad: hinnaskaala algab 19 dollarist kuus, kuid võib saada + 1000 dollarit kuus
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 120 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WordPressi turuplatsid

Envato sidusprogramm

Kui rääkida WordPressi turuplatsidest, domineerib üks nimi üle kõigi: Envato, emaettevõte, mis vastutab seitsme populaarse turu eest. Kindlasti olete tuttav nende kahe suurima turuga: TeemaForest, mis sisaldab üle 6500 WordPressi teema ja CodeCanyon, koos 4000+ WordPressi pistikprogrammiga.

Nii palju soovitatavaid tooteid pakkudes on Envato garanteeritud muundurile võimalikult lähedal – tõenäoliselt põhjustavad nad selle, et nad maksavad sidusettevõtetele igal aastal üle 3 miljoni dollari. Envato toodete reklaamimise kaudu meie ajaveebides saame seda käendada. Kindlasti WordPressi sidusprogrammide hulgas.

Envato

Sidusettevõtte komisjonid: 30% esmastelt ostudelt
Toodete hinnad: teemad maksavad tavaliselt umbes 50 dollarit; pistikprogrammid umbes 20 dollarit
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Mojo Teemade sidusprogramm

Mojo teemad on veel üks muljetavaldav WordPressi teematurg, müügis on auväärne 1200+ teemat. Neil on ka spetsiaalsed Joomla, e-kaubanduse ja Tumblri teemad.

Mojo-teemad

Sidusettevõtte komisjonid: 30% esmastelt ostudelt
Toodete hinnad: teemad maksavad tavaliselt umbes 50 dollarit; pistikprogrammid umbes 20 dollarit
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WordPressi hostimine

WP Mootori sidusprogramm

WP mootor on hallatava WordPressi hostimise suurim nimi. Nende plaanid on pisut kallimad kui saadaval olevad jagatud hostimisteenused, kuid WP Engine tagab välkkiire kiiruse ja parima kvaliteediga klienditeeninduse.

WPEngine

Sidusettevõtte komisjonid: 200 dollarit või 100% esimese kuu maksest (olenevalt sellest, kumb on suurem)
Toodete hinnad: plaanib alates 29 dollarist kuus
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 180 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Hooratta sidusprogramm

Hooratas on veel üks erakordselt hallatav WordPressi hostimisvõimalus, mille kiirus on kiire ja WordPressi asjatundlik meeskond käepärast, et lahendada võimalikke probleeme. Kvaliteetne teenus taskukohase hinnasildiga.

Hooratas

Sidusettevõtte komisjonid: Kolmekordne esimese kuu makse, väljamaksete suurus on 45 dollarit
Toodete hinnad: plaanib alates 15 dollarist kuus
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

HostGatori sidusprogramm

Kuigi mitte kõigi tass teed, HostGator on kahtlemata jagatud hostimise mängu üks suurimaid mängijaid. Nende madalad hinnad muudavad nad algajate veebimeistrite jaoks eriti atraktiivseteks, tagades, et nende sidusettevõtte skeem konverteerib pidevalt hästi.

HostGator

Sidusettevõtte komisjonid: progressiivne komisjonitasu määr vahemikus 50–125 dollarit saatekirja kohta
Toodete hinnad: plaanib alates 3,95 dollarist kuus
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

SiteGround sidusprogramm

SiteGround on vaieldamatult parim WordPressi kasutajatele kättesaadav jagatud hostimise teenus. Soovitage seda külastajatele, kes soovivad kvaliteetset hostimist panka lõhkumata. Samuti pakuvad nad hallatavat WordPressi hostimist.

Kui tegemist on sidusettevõtete komisjonitasude teenimisega hostimisteenuste reklaamimise kaudu, tuleb SiteGround meie jaoks alati välja ja osutub üheks parimaks WordPressi sidusprogrammiks.

SiteGround

Sidusettevõtte komisjonid: progressiivne komisjonitasu määr vahemikus 50–125 dollarit saatekirja kohta
Toodete hinnad: plaanib alates 3,95 dollarist kuus
Makse lävi: Minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Bluehost sidusprogramm

Bluehost on ametlikul WordPress.org veebisaidil üks neljast heakskiidetud hostist. Sellisena teate, et seda saavad usaldada nii kasutajad kui ka sidusettevõtted. Tegelikult maksti tema tütarettevõtetele 2015. aastal üle 5 miljoni dollari.

Sinine vaim

Sidusettevõtte komisjonid: 65 dollarit
Toodete hinnad: plaanib alates 3,95 dollarist kuus
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

DreamHosti sidusprogramm

DreamHost on tänases loendis sisalduv viimane hostimisteenus ja veel üks WordPress.org’i soovitatud hostimise pakkuja. 1997. aastal asutatud ettevõte on üks väljakujunenud hostimisettevõtteid, kes on sel perioodil teenindanud üle 1,5 miljoni kliendi.

DreamHost

Sidusettevõtte komisjonid: alates 30 dollarist igakuise jagatud hostimise korral kuni 97 dollarini üheaastaste plaanide jaoks
Toodete hinnad: plaanib alates 7,95 dollarist kuus
Makse lävi: 20 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Kinsta sidusprogramm

Kinsta on esmaklassiliselt hallatav WordPressi majutusteenuse pakkuja, mida toetab Google Could Platform. Nende hostimisplaanid on saadaval paljudele kasutajatele, alates väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest kuni suure liiklusega saitide omaniteni.

Sidusprogramm pakub ühekordse kõrge registreerumisboonuse. Selle summa sõltub plaanist, kuhu saatekirja taotleb: 50 dollarit Starterile, 100 dollarit Pro jaoks, 150 dollarit ettevõttele 1-4, 500 dollarit ettevõtlustaseme plaanidele. Lisaks on igakuine korduv vahendustasu 10%. Kohandatud sidusettevõtte juhtpaneelil saavad sidusettevõtted jälgida lehevaatamisi, tellimusi ja makseid.

Kinsta

Sidusettevõtte komisjonid: ühekordne registreerimistasu + 10% igakuine korduv
Toodete hinnad: alates 30 dollarist kuu kohta kuni 900 dollarini kuu kohta
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

InMotioni hostimise sidusprogramm

InMotion on odavalt hallatav WordPressi majutusteenuse pakkuja, kelle sidusprogramm pälvis 2018. aastal tunnustuse enam kui 25 000 kliendilt.

Nende plaanid on igaühe jaoks taskukohased: alates isiklikest ajaveebidest kuni ärisaitide ja arendajasõbralike paketideni.

InMotioni jaoks on suurepärane asi see, et see installib WordPressi kasutaja jaoks väljamakseprotsessi ajal automaatselt.

InMotioni hostimine

Sidusettevõtte komisjonid: progressiivne komisjonitasu määr vahemikus 50 USD / müük kuni 120 USD / müük
Toodete hinnad: plaanib alates 7,26 dollarist kuus
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sisu edastamise võrgud (CDN)

MaxCDN sidusprogramm

Kasutajatele, kes soovivad WordPressi veebisaiti kiirendada, on CDN ahvatlev väljavaade. MaxCDN on üks tuntumaid CDN-sid kõigist, muutes selle töökindlaks muunduriks. MaxCDN salvestab teie veebisaidi mitmesse serverisse, mis asuvad üle kogu maailma. Külastajad loovad ühenduse geograafiliselt lähima serveriga, vähendades latentsusaega ja parandades laadimisaega.

MaxCDN

Sidusettevõtte komisjonid: veidi üle kahe korra esimese kuu makse
Toodete hinnad: plaanib alates 9 dollarist kuus
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 180 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Turvalisus ja hooldus

WP Curve’i sidusprogramm

WP kõver on ülim lahendus kõigile WordPressi peavaludele. Taskukohase kuutasu eest tegelevad nad kõigi igavate WordPressi hooldustoimingutega ning nende asjatundlike arendajate meeskond tegeleb teie nimel piiramatu hulga väikeste ülesannetega – "väike ülesanne" loetakse igaks ülesandeks, mida saab vähem kui 30 minutiga täita. Hea näide WordPressi kvaliteetsete sidusprogrammide kohta.

WPCurve

Sidusettevõtte komisjonid: 10 dollarit kuus kuni 12 kuud / klient
Toodete hinnad: plaanid algavad 79 dollarist kuus
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: üks aasta
Lisateabe saamiseks klõpsake

ManageWP sidusprogramm

Mitme veebisaidi haldamine on natuke häiriv, eks ole? HaldaWP lihtsustab protsessi, lastes teil hallata kõiki oma WordPressi toega veebisaite ühest käepärasest armatuurlaualt. Nende plaanid on taskukohased ning lisaks saavad eluaegsed korduvad komisjonid kindlasti sidusettevõtete poole pöörduda. Hea valik sidusprogrammide hulgast WordPressi kasutajatele ja arendajatele.

HaldaWP

Sidusettevõtte komisjonid: 30% eluaegne müük
Toodete hinnad: individuaalsed plaanid alates 1,50 dollarist kuus; äriplaanid alates 9 dollarist kuus
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: piiramatu
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sucuri sidusprogramm

Sucuri on WordPressi turvameister, kes on spetsialiseerunud veebisaitide viirusetõrje, tulemüüride ja pahavara eemaldamise lahendustele. Nende teenust saavad kasutada ka Joomla, Drupali ja Magento veebimeistrid.

Sucuri

Sidusettevõtte komisjonid: 25%
Toodete hinnad: plaanid algavad 16,66 dollarist kuus
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WP Buffide sidusprogramm

WP-puhurid on populaarne jõudluse, turvalisuse ja hooldusega tegelev ettevõte, mis keskendub spetsiaalselt WordPressi veebisaitidele. Mõelge neile kui oma uuele tehnoloogiadirektorile ja tehnilisele WordPressi partnerile.

Nad käsitlevad piiramatu hulga muudatusi, jõudluse täiustamist, igapäevast tervisehooldust ja regulaarset turbeotsingut. See võimaldab teil teha oma veebisaidil julgeid otsuseid, ilma tehniliste piirangute tõttu kõhklemata. WP Buffs pakub igapäevaseid pilvevarukoopiaid, ööpäevaringset tööaja jälgimist, veebisaidi kiiruse ja jõudluse täielikku optimeerimist ning iganädalasi aruandeid. WP Buffid pakuvad kõik-ühes pakette, mida on raske võita.

WP-puhurid

Sidusettevõtte komisjonid: 300 dollarit saatekirja kohta
Toodete hinnad: plaanid algavad 40 dollarist kuus
Makse lävi: 40 dollarit
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Õppige WordPressi ressursse

Udemy sidusprogramm

Udemy on kasvav kursuste veebiturg (muude lahenduste hulgas). Igaüks saab luua kursuse, kursused hõlmavad peaaegu kõike. Siiski on keskendutud arvutusoskustele, ainuüksi WordPressi õppimisele on pühendatud üle 500 kursuse. Pange tähele, et teie ajaveebi jaoks on Udemy sidusprogrammi saamiseks sobilik üle 500 unikaalse külastaja kuus.

Udemy

Sidusettevõtte komisjonid: 40% lõpphinnast
Toodete hinnad: WordPressi kursused alates 20 dollarist (eelsoodustus)
Makse lävi: minimaalne makse puudub
Prääniku kestus: 7 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

WP101 sidusprogramm

WP101 õpetab kõiki WordPressi oskusi, mis on pakitud mitmeosalise videokursusena. Samuti saavad õpilased otsida täpsemat abi WP101-liikmetele mõeldud foorumil.

WP101

Sidusettevõtte komisjonid: 19 dollarit / müük
Toodete hinnad: kursused 24 dollarit
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

E-posti turundus

OptinMonsteri sidusprogramm

OptinMonster on üks parimaid tööriistu külastajate teisendamiseks e-postiloendi tellijateks (oleme seda testinud). See loob kauneid hüpikaknaid ja lubamisvorme, lisaks oli see üks esimesi tööriistu, mis pakkus väljumiskavatsuse tehnoloogiat. Meie kogemused meie ajaveebides OptinMonsteri reklaamimisel kinnitavad, et see on kindel muundur ja üks WordPressi sidusprogrammidest.

OptinMonster

Sidusettevõtte komisjonid: 25%
Toodete hinnad: liikmemaksud algavad 49 dollarist aastas
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 45 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Sidusprogramm SendinBlue

SendinBlue on meie valitud e-posti kättetoimetamise teenus. Oleme mõnda aega tagasi kolinud SendinBlue’i, kui meie MailChimpi kulud on pisut liiga suureks kasvanud (lugege kõike selle kohta siit). Funktsioonidest lähtuvalt pakub SendinBlue kõike, mida vajate, ja sidusprogramm pole ka väga heade komisjonitasudega, võrdselt turuosaga..

sendinblue

Sidusettevõtte komisjonid: 30% komisjonitasud
Toodete hinnad: plaanib alates 7,37 dollarist kuus
Makse lävi: 100 EUR
Prääniku kestus: 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Aweberi sidusprogramm

Aweber on koos MailChimpiga maailma populaarseim e-posti turundusteenus. Kahjuks ei ole MailChimpi sidusettevõtte preemiad rahalist väärtust ja neid saab lunastada ainult MailChimpi kulude katteks. Seetõttu, kui soovite e-posti turundusteenust soovitades raha teenida, on Aweber WordPressi kasutajate sidusprogrammide hulgas üks populaarsemaid valikuid.

Aweber

Sidusettevõtte komisjonid: 30% korduvad komisjonitasud
Toodete hinnad: plaanib alates 19 dollarist kuus
Makse lävi: 30 dollarit
Prääniku kestus: 365 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Veebisaidi pildid

ShutterStocki sidusprogramm

Piltidega saab veebisaidi teha või selle rikkuda. Shutterstock pakub 80 miljoni kogumiku võrratuid, ilma honorarideta fotofotosid, videoid ja vektoreid. Samuti müüvad nad igal sekundil uskumatult nelja pilti.

ShutterStock

Sidusettevõtte komisjonid: 20%
Toodete hinnad: viis pildipakki 49 dollarit; plaanid algavad 169 dollarist kuus
Makse lävi: minimaalne makse puudub
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Depositphotos sidusprogramm

Kui soovite alternatiivi Shutterstockile, Depositphotos on vaieldamatult ainus aktsiapiltide veebisait, mis sellega konkureerib. Samuti on uhke vapustavate piltide, videote ja vektoritega. Selle kollektsioon on väiksem kui ShutterStocki ("ainult" 30 miljonit kanget), kuid konkurentsivõimelisema hinnaga.

Depositphotos

Sidusettevõtte komisjonid: 30% esmakordsel ostmisel; 15% korduval ostul
Toodete hinnad: viis pildipakki 39 dollarit; plaanid algavad 59 dollarist kuus
Makse lävi: 50 dollarit
Prääniku kestus: 30 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Mitmesugused

Time Doctor’i sidusprogramm

Populaarne tööriist WordPressi vabakutseliste ja kaugtöörühmade seas, Aja arst on suurepärane teie projektide ja tööaja jälgimisel. Tööriist on väga tõhus, kuna see loob automaatselt igapäevaseid / iganädalasi aruandeid ja tegeleb maksetega töötundide alusel.

Nende sidusprogramm sisaldab teise astme tariife, mis pakuvad teie tütarettevõtete tütarettevõtetele 2% korduvat vahendustasu (kliendid, kellele teie sidusettevõtte poolt viidatakse, nimetage Time Doctor).

Aja arst

Sidusettevõtte komisjonid: kuni 30% korduvad komisjonitasud
Toodete hinnad: 9,99 dollarit kasutaja kohta kuus
Makse lävi: 100 dollarit
Prääniku kestus: 6 kuud
Lisateabe saamiseks klõpsake

Pikk saba Pro sidusprogramm

Kas otsite oma niši parimaid märksõnu? Kas soovite leida puudusi oma konkurentide SEO-strateegiates, et saaksite need SERP-des purustada? Siis vaata kaugemale kui Pikk saba Pro – tõenäoliselt parim märksõnade uurimise tööriist kõigist.

Pikk saba-Pro

Sidusettevõtte komisjonid: 30% korduvad komisjonitasud
Toodete hinnad: plaanib alates 25 dollarist kuus
Makse lävi: minimaalset väljamakseid pole
Prääniku kestus: 60 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Amazoni sidusprogramm

Lõpetagem maailma populaarseima sidusprogrammiga. Ma räägin muidugi Amazon. Olgu, nii et see ei pruugi olla spetsiaalselt WordPressi kasutajate jaoks, kuid tooteid on igas nišis ja austatud Amazoni nimi tagab kõrge konverteerimise määra. Ja kui soovite reklaamida WordPressiga seotud tooteid, varustab Amazon sülearvuteid, kodukontoriseadmeid ja WordPressi õpperessursse, näiteks raamatuid.

Amazon

Sidusettevõtte komisjonid: progressiivne komisjonitasu määr vahemikus 4–8,5%
Toodete hinnad: ükskõik mida ja kõike
Makse lävi: 10 dollarit
Prääniku kestus: 24 tundi või, kui toode on ostukorvis, 90 päeva
Lisateabe saamiseks klõpsake

Boonus: WordPressi pistikprogrammid teie sidusettevõtete reklaamide haldamiseks

Siit on kasu takeaway WordPressi näpunäide WordPressi sidusprogrammide haldamise hõlbustamiseks: kasutage sidusreklaamilinkide standardiseerimiseks pistikprogrammi, nagu janused sidusettevõtted, nii et need ilmuvad saidil.com/go/product/ või yoursite.com/recommends/product/.

Need mitte ainult ei näe välja professionaalsemad ega lase teie postitustel täita inetuid unikaalseid sidusettevõtte URL-e, vaid neid saab ka hiljem muuta.

Viimane punkt on oluline, kuna see annab teile lihtsa paindlikkuse: kui te ei soovi enam sidusettevõtte URL-i kasutada, programm katkestatakse või programm vahetab pakkujaid ja muudab seega selle URL-e, on teil värskenduseks ainult üks link.


ThirstyAffiliates Affiliate Link Manager

Autor (id): Janu. Sidusettevõtted


90% hinnangud


30 000 + installida


WP 4.5 + Nõuab

Rohkem infot

janu tütarettevõtted.3.9.3.zip

Praegune versioon: 3.9.3

Viimati värskendatud: 30. mail 2020


90% hinnangud


30 000 + installida


WP 4.5 + Nõuab

WordPress.org pistikprogrammi leht


ThirstyAffiliates Affiliate Link Manager

Lõplikud mõtted

Ja see lõpetab meie põhjaliku pilgu sidusettevõtte turunduse maailmale WordPressi ökosüsteemis.

Olete nüüd hästi varustatud, et valida parimate tõestatud WordPressi sidusprogrammide hulgast, luua sisu, mis vastab teie vaatajaskonnale ja otsingumootoritele, ning hakata teenima komisjonitasusid!

Sidusettevõtte turundus võib tavalise sisu kõrval olla teie ettevõttele tohutult kasulik passiivne tulude genereerija. Uuringute tegemine võib tõesti (sõna otseses mõttes!) End ära tasuda, kui reklaamite regulaarselt kasutatavate WordPressi toodete autoriteeti ja räägite nendega.

Me teame, et selles on ilmselt palju vaja võtta, kuid oleme siin selleks, et aidata.

Kui peaksime suunama teid ainult kolme parima WordPressi sidusprogrammi suunas, soovitame:

Elegantsed teemad

Ülekaalukalt meie kõige paremini konverteeriv sidusprogramm Elegant Themes on parim programm WordPressi premium-teemadele. Kaasas ka kena magusaine: meie andmed näitavad, et enam kui pooled meie pöördumistest jätkavad oma liikmelisuse pikendamist ja elegantsed kujundused maksavad pikendamise eest sama määra.

TeemaIsle

See võib tunduda pisut kallutatud, kuid see soovitus põhineb meie koostatud külmadel ja rasketel andmetel. See on osutunud parimaks sidusprogrammiks freemiumide teemadel.

SiteGround

Majutusteenuste pakkujad maksavad heldelt ja SiteGround teenib meile järjekindlalt meie suurimaid sidusettevõtte tšekke hostimaailmast. Bluehost on veel üks tugev esineja.

Muidugi võivad teie kogemused meie omadest erineda, nii et katsetage erinevaid võimalusi, et näha, mis teie saidil kõige paremini töötab. Enne toote kinnitamist veenduge lihtsalt, et olete toodet põhjalikult testinud!

Tänane nimekiri pole kaugeltki ammendav. Kui soovite soovitada sidusprogrammi, saate seda teha järgmistes kommentaarides. Samuti oleks hea meel kuulda teie mõtteid WordPressi sidusprogrammide kohta, mida täna tutvustatakse!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Algteksti autorid Shaun Quarton, Alex Denning ja Karol K.
Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map