[Juhtumianalüüs] WordPressi pistikprogrammide jaoks parema funktsioonide taotlemise süsteemi loomine

[Juhtumianalüüs] WordPressi pistikprogrammide jaoks parema funktsioonide taotlemise süsteemi loomine

[Juhtumianalüüs] WordPressi pistikprogrammide jaoks parema funktsioonide taotlemise süsteemi loomine
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Üks asi, mis on tarkvaratoodete pakkumisega üllatav, on funktsioonide taotluste lõputu voog. Ja mida populaarsem on teie "asi" saab, seda rohkem taotlusi ilmselgelt saate.


Selle jaoks on eriti keeruline veenduda, et kõigile taotlustele adresseeritakse ja kes need esitas, saab vastuse / selgituse. Kui saabub piisavalt taotlusi, on teil tõesti vaja süsteemi, et muuta nende töötlemine tõhusamaks.

Täna tervitagem Katie Keithit Ait2, kes jagavad, kuidas nad ehitasid parema, efektiivsema "funktsiooni taotlus" nende WordPressi pistikprogrammide süsteem, milline oli tulemus ja kuidas saate samu põhimõtteid jäljendada.

See on Katie Keithi panus:

Kui 2 aastat tagasi pistikprogramme müüma hakkasime, olin üllatunud, kui palju funktsioonitaotlusi me saime. Tundus, et keegi pole meie pistikprogrammidega rahul, kuna kõik tahtsid midagi, mis pole võimalik!

Alguses oli funktsioonitaotluste arv ja valik halvustav ning pisut üle jõu käiv. Aja jooksul olen õppinud klientide tagasisidet ja funktsioonitaotlusi käsitlema pigem võimalusena kui ohuna.

See on lugu sellest, kuidas lõin meie WordPressi pistikprogrammidele parema tagasiside süsteemi. Ma jagan, miks funktsioonide taotlused on nii olulised, kuidas Barn2 neid meie klientidelt kogub ja kuidas funktsioonide taotluste loendit hallata. Annan teile oma peamised näpunäited, kuidas suhelda klientidega funktsioonitaotluste osas, keerates a "Ei" positiivseks. Lõpetuseks ütlen teile, kuidas kasutada tagasiside süsteemi, et luua tõhus tegevuskava pistikprogrammide parendamiseks viisil, mis maksimeerib tulevast müüki.

Funktsioonide taotlused on tohutu võimalus

Usun, et iga funktsioonitaotlus on võimalus oma pistikprogrammide äri edukamaks muuta.

Kõik ei oleks minuga nõus. Enne meid lülitati veebisaitide kujundamiselt pistikprogrammide müümisele, Kaotasin arvu pistikettevõtteid, kes tundusid pahameelt tekitavat, kui saatsin neile funktsioonitaotluse. Veebidisaini projekti osana paigaldaksin kliendi jaoks sageli pistikprogrammi ja leian, et sellel puudub oluline funktsioon. Kui ma funktsiooni taotlemiseks pistikprogrammiettevõttega ühendust võtsin, vastavad nad tavaliselt kaitsvalt. Tundus, et nad arvasid, et nende pistikprogramm oli juba täiuslik ja ma olin ainuke inimene maailmas, kes arvas, et sellest on midagi puudu.

Arvan, et sellise suhtumisega inimesed jäävad ilma oma pluginate täiustamise võimalustest.

Miks on funktsioonitaotlused hea asi

Põhjuseid, miks funktsioonide taotlusi tuleks positiivselt vaadata, on palju:

 • Need on viis, kuidas saada väärtuslikud siseringiteadmised lünkadest turul, mida saate ära kasutada ja millest kasu lõigata.
 • Sa saad mõõta nõudlust iga funktsiooni ja tähtsustada arenguaega tulevase müügi maksimeerimiseks.
 • Isegi kui öelda "Ei" funktsioonitaotlusele, see on võimalus näidata, et kuulate, ja parandada klientide lojaalsust, seega uuendavad nad suurema tõenäosusega oma pistikprogrammi litsentsi.
 • Sina lisateavet kuidas inimesed teie pistikprogramme kasutavad. See võib kaasa aidata teie turundustegevustele ja avastada uue kasutamise juhtumeid.

Ma ei ütle, et peaksite rakendama kõiki funktsioone, mida teie kliendid soovivad. Selle tulemuseks oleks ülespuhutud pistikprogramm, mida on õudusunenägu säilitada. See muudaks ka võimatuks oma aja tähtsuse järjekorda seadmise või targa kasutamise.

Selle asemel peaksite pistikprogrammide edukamaks muutmiseks kasutama funktsioonitaotlusi.

Funktsioonide taotluste kogumine

On palju erinevaid aegu, kui klient võib soovida teile tagasiside taotlust saata.

Esimene väljakutse on see, kuidas takistada kliente taotlemast juba olemasolevaid funktsioone! Ma leidsin, et paljud meie pistikprogrammi kliendid saatsid funktsioonitaotlusi juba võimalike asjade jaoks. Tore oli neile häid uudiseid öelda, kuid oleks veelgi parem olnud, kui nad oleksid selle ise avastanud! Sellepärast on nii oluline luua a hea teadmistebaas ja selged pistikprogrammi funktsioonide loendid.

Kuidas kogub Barn2 funktsioonitaotlusi

Kliendid annavad tagasisidet eri aegadel ja erineval viisil. Meie funktsioonitaotluste süsteem võimaldab klientidel tagasisidet anda, kui neile sobib aeg:

Pistikprogrammi funktsiooni taotluse vorm - osa meie funktsioonide päringu süsteemist

 • Üldised tugitaotlused – Enamik funktsioonitaotlusi on maskeeritud üldiste tugipäringutena. Klient võtab meiega ühendust, et küsida, kuidas ühe pistikprogrammiga midagi teha. Kahjuks pole see võimalik, seega pean seda selgitama ja käsitlema funktsioonitaotlusena. Peamine on see, et ma ei vasta lihtsalt öeldes "Ei". Selle asemel suunatakse nende päring meie funktsioonide päringute süsteemi, et saaksime neid taotlusi tulevikus jälgida ja oma pistikprogramme täiustada. Ma jagan täpselt, kuidas me seda hiljem teeme.
 • Funktsiooni taotluse vorm – Barn2 pistikprogrammi teadmistebaas sisaldab nupu „Funktsiooni taotlus” vahetult nupu „Hangi tuge” all. See pakub inimestele lihtsat ja pühendunud viisi uute funktsioonide taotlemiseks.
 • Tagasiside taotluste meilid – MailChimpi abil saadame kiire automatiseeritud e-kirja igale kliendile 2 päeva pärast ostu. See e-kiri küsib tagasisidet, mis kantakse meie funktsioonide päringute süsteemi. Kasutame ka Jilt hüljatud ostukorvi pistikprogramm, et küsida tagasisidet inimestelt, kes ei ostnud meilt.
 • Teadmistebaasi analüüs – Me kasutame Kangelaslik teadmistebaas plugin meie teadmistebaasile. Kaasas analüüs, mida kasutame teadmistebaasi artiklite hindamiseks. Ehkki nende andmete peamine eesmärk on parandada dokumentatsiooni, on see abiks ka puuduvate funktsioonide tuvastamisel. Näiteks jätavad kliendid mõnikord negatiivseid märkusi, kuna mõne meie pistikprogrammi abil polnud midagi võimalik. Lünkade tuvastamisel on abi ka ebaõnnestunud andmebaasiotsingutest.

Funktsioonide taotluste loendi haldamine

Meie pistikprogrammi funktsioonide taotluste loend on Google’i arvutustabel, millel on iga pistikprogrammi jaoks eraldi vahekaart. Lisaks on meil juba funktsioonide vahekaardid, mille oleme juba rakendanud.

Siin on meie tasuta funktsioonide taotluste loendi ekraanipilt WooCommerce Custom Lisa ostukorvi nupp sisse panema. (Märkus. Meie premium-pistikprogrammide funktsioonitaotluste loendid on palju pikemad!)

Funktsioonide taotluste loend

Funktsioonitaotluse vahekaart sisaldab järgmisi veerge:

 1. Tunnusjoon – Funktsiooni lühikirjeldus
 2. Nõudlus (1–3) – skoor, mis näitab funktsiooni taotlenud inimeste arvu; 1 on madal, 3 on kõrge. See tulemus põhineb 6. veerus esitatud häälte arvul.
 3. Mõju (1–3) – skoor, mis näitab, kui oluline on selle funktsioon tulevase müügi jaoks. Näiteks väiksema lisaseadme abil, mis olemasolevatele klientidele meeldiks, saaks hinde 1; arvestades, et funktsioon, mis avaks pistikprogrammi uuele turule ja suurendaks märkimisväärselt müüki, annaks tulemuse 3.
 4. Pingutused (1–3) – skoor, mis näitab raskust funktsiooni lisamisel. Erinevalt teistest veergudest on 1 kõrge ja 3 madala. Lihtsa funktsiooni korral saadakse hinne 3, samas kui üks, mis võtab nädalaid arendusaega, saab hinde 1.
 5. Skoor – See veerg arvutatakse automaatselt veergude 2, 3 ja 4 tulemuste põhjal. Selle jaoks kasutatav valem on järgmine: = SUM (B2: D2) – see on 2. rea jaoks ja teil oleks vaja muuta iga rea ​​number.
 6. # Hääled – Kasutame seda veergu käsitsi iga funktsiooni päringute arvu registreerimiseks.
 7. Teatage – siia lisame üksikasjad funktsiooni taotluse esitanud klientide kohta. Kasutame seda nende teavitamiseks, kui funktsioon saadaval saab.

Ma ütlen teile, kuidas uute andmete funktsioone nende andmete põhjal tähtsuse järjekorda seadmiseks minutiga tähtsuse järjekorda seada.

Funktsioonitaotlustele vastamine

Kui saate funktsioonitaotluse millegi kohta, mida teie pistikprogrammis pole võimalik, peaks teie vastus sõltuma järgmistest kategooriatest:.

Funktsioonide taotluste loendis juba olevad üksused

Teilt küsitakse sageli uusi funktsioone, mis on juba teie funktsioonide taotluste loendis. Minuga juhtub see vähemalt üks kord päevas! Kui see juhtub, võite saata kasuliku ja ausa vastuse. Teie vastus sõltub sellest, kui tõenäoline on, et tulevikus funktsiooni lisate:

 • Populaarsed funktsioonid on juba teie pistikprogrammi teekaardil. Tavaliselt vastan midagi sellist: "Kahjuks pole see, mida te küsite, praegu võimalik. Kuid üsna paljud inimesed on seda taotlenud ja tõenäoliselt arendame seda lähitulevikus. Lisan teie üksikasjad meie funktsioonide taotluste loendisse, et saaksime teile teada anda, kui need saadaval on." Kui teil on selle funktsiooni jaoks ajakava, siis on see suurepärane – öelge neile. Kui ei, siis ärge andke valesid lubadusi. Minu kogemuse kohaselt on kliendid selle vastusega tavaliselt rahul ega vaja täpset ajakava.
 • Mitteprioriteetsed funktsioonid, mis on juba funktsioonide taotluste loendis. Tavaliselt ütlen kliendile midagi sellist: "Kahjuks pole see praegu võimalik. Olete 5. inimene, kes seda taotles, ja ma lisan teid uue funktsioonina meie funktsioonide taotluste loendisse. Lisame selle funktsiooni, kui tulevikus küsib piisavalt inimesi. Reaalselt ei saa ma öelda, kui tõenäoline see on, kuna meie funktsioonitaotluste loendis on praegu 139 eset ja peame tähtsustama need, mida rohkem inimesi soovib. Hoian teie üksikasju, et saaksime teid selle funktsiooni tulevikus lisamise korral teavitada." Leian, et kuigi see on halb uudis, hindavad ja austavad kliendid ausust. Iga klient arvab, et soovitud funktsioon on kasulik kõigile teistele ega suuda ette kujutada, miks me pole seda juba lisanud. Faktide ja arvude esitamine paneb nende funktsiooni nõudmise vaatenurka ja nad saavad aru, miks eelistame teisi ülesandeid.

Mõlemal juhul vastake positiivselt, mis näitab kliendile, et kuulate neid.

Üksused, mis pole funktsioonide taotluste loendis

Iga paari päeva tagant saan ka taotluse funktsiooni kohta, mida keegi teine ​​pole veel taotlenud. Kui ma tunnen, et see parandaks pistikprogrammi, lisan selle funktsioonitaotluse arvutustabelisse uue real.

Vastake kliendile midagi sellist: "Täname soovituse eest! Kahjuks pole see praegu võimalik ja olete esimene inimene, kes seda taotleb. Lisan selle meie funktsioonide taotluste loendisse ja võime seda tulevikus lisada, kui piisavalt inimesi küsib. Hoian teie andmeid, et saaksime teid sellest teavitada, kui see kunagi juhtub."

Funktsioonide taotlused väljaspool pistikprogrammi ulatust

Saate palju funktsioonitaotlusi, mis pole teie pistikprogrammi jaoks tegelikult kohaldatavad. Näiteks on meil kaks WordPressi tabeli pistikprogrammi – WooCommendi tootetabel ja Postituste tabel Pro – mis loovad vahetuid tabeleid, milles loetletakse WooCommerce tooted või muud tüüpi WordPressi sisu. Paljud kliendid taotlevad impordi võimalust oma toodete / dokumentide / postituste / jne automaatseks lisamiseks. hulgi.

Nende pluginate ulatus on WordPressi andmebaasi sisu kuvamine tabeli paigutusega. Need ei mõjuta sisu lisamise ega salvestamise viise. Selle asemel, et vaadata neid päringuid funktsioonitaotlustena, räägin kliendile WordPress / WooCommerce’iga kaasasolevast sisseehitatud importijast. Kui need ei sobi, siis soovitan sobivat impordi pistikprogrammi. Kui klient saab aru, et saab nende tööriistade abil oma sisu importida ja seda siis meie tabeli pistikprogrammide abil kuvada, ei tunne nad enam, et meie pistikprogrammidel oleks midagi puudu..

Teised kliendid soovivad funktsioone, mis on uskumatult konkreetsed ja mida ei saa korrata. Kui see juhtub, selgitage õrnalt, et nende nõue on väga konkreetne ja nad peavad arendajalt paluma, et ta selle neile ehitaks (ideaaljuhul teie pistikprogrammi peale!).

Võib juhtuda, et mõned funktsioonitaotlused on suurepärane idee uue pistikprogrammi jaoks. Näiteks kui me esimest korda Postituste tabelit Pro välja lasime, hakkasid paljud kasutajad taotlema WooCommerce’i spetsiifilisi funktsioone, näiteks ostukorvi lisamise nuppe. Kuna Posts Table Pro oli üldine pistikprogramm, et loetleda tabelis mis tahes tüüpi WordPressi sisu, ei tundunud asjakohane sellele lisada WooCommerce’i spetsiifilisi funktsioone. Selle asemel käivitasime WooCommendi tootetabeli ja see on nüüd meie enimmüüdud pistikprogramm!

Boonusnõuanne: makske oma soovituste eest kinni

Kui soovitate regulaarselt konkreetset pistikprogrammi, registreeruge sidusettevõttena ja saate isegi teenida teenustasu! Näiteks soovitame paljudel WooCommercei ametlikel laienditel kasutada neid koos meie WooCommerce’i pistikprogrammidega ja selle tulemusel saada komisjonitasu üle 300 dollari kuus.

Me oleme ka Kodeeritav sidusettevõtteid ja kui klient peaks oma nõude täitmiseks arendajale maksma, soovitame neil kellegi sobiva leidmiseks postitada töö koodile Codeable. See aitab klienti, premeerides samal ajal meid ka soovituse eest.

Soovitage ümbersuunamisi

Nüüdseks olete juba märganud, et on oluline vastata kõigile funktsioonitaotlustele positiivselt. See ei tähenda, et peate pistikprogrammi muutma iga (või tegelikult iga!) Kliendi jaoks, kes seda küsib. See tähendab, et peaksite suunama kliendi lahendustele, mis teda aitavad.

Kui teie pistikprogramm ei suuda kliendi vajadustele vastavat tööd teha, mõelge loovalt mõnele ümberkorraldusviisile, mis võiks teda aidata. Teie aeg võtab vaid mõne minuti või vähem, kui salvestate selle konserveeritud vastusena, et seda uuesti klientidele kasutada. Ja see hoiab kliente õnnelikena ning pakub neile viisi teie plugina kasutamist jätkata.

Mõned näited

See on tõeline pistikprogrammi toe e-kiri, mille saatsin selle artikli kirjutamise ajal:

Pistikprogrammi toe e-post

Siin on mõned näited meie enda pistikprogrammi funktsioonide taotlustest, mis aitavad teil mõelda soovitatavate lahenduste tüüpidest:

 • Keegi kasutab WooCommendi tootetabel teatas, et üks meie pistikprogrammi seadete lehe suvanditest ei töötanud. Seda konkreetset suvandit saab juhtida ka otse tootetabeli lühikoodis, seega soovitasime neil seda kasutada kuni uue versiooni ilmumiseni koos parandusega.
 • Veel üks WooCommerce’i tootetabeli klient soovis kasutada meie pistikprogrammi ametliku toote lisandmoodulite asemel, mille oleme integreerinud, koos kolmanda osapoole tootevalikute pistikprogrammiga. Soovitasime neil minna üle ametlikule pistikprogrammile või lasta klientidel klõpsata tootetabelist ühe toote lehele, kus nad saaksid valida teise pistikprogrammi tootevalikud..
 • Meie WooCommerce’i erapood pistikprogramm läheb mõnikord segadusse, kuna nad on seadistanud pistikprogrammi sisse logitud kasutajate peidetud poe avamiseks, kuid plugin peidab sisselogimisvormi sisaldava WooCommerce’i konto lehe! Konto lehe peitmine on mõeldud käitumiseks, kuna meie pistikprogramm peidab kõik WooCommerce’iga seotud lehed. Selle asemel, et vaadata seda funktsioonitaotlusena, räägime klientidele muudest viisidest kasutajaliidese sisselogimislehe loomiseks, mida meie pistikprogramm ei varja..

Teate oma pistikprogramme paremini kui keegi teine. Siit saate teada, kuidas inimesed neid erinevate nõuete saavutamiseks kasutavad, ja kasutada neid teadmisi oma klientide paremaks nõustamiseks.

Kuidas tähtsustada uusi funktsioone?

Uute funktsioonide kavandamisel vajate tõenduspõhist viisi, et otsustada, milliseid neist eelistada. Õnneks annab funktsioonitaotluste loend, mida ma varem kirjeldasin, teile selle täpselt!

Sorteerige oma funktsioonitaotluse arvutustabel 5. veeru (skoor) järgi kahanevas järjekorras. Loendi ülaosas saate teada, millised funktsioonid on kõige nõutud, realistlikud välja töötada ja muudavad teie müüki.

Muidugi pole see täppisteadus. Lugege paar parimat funktsiooni käsitsi läbi ja ärge jätke tähelepanuta funktsioone, mis ei sobi teie praeguse suunaga. Näiteks üksus meie funktsioonide taotluste loendi ülaosas WooCommendi tootetabel Pistikprogrammi väljatöötamine võtab mitu kuud. Vaatamata sellele, et selle üksuse hinne „Koormus” on kehv, on selle nõudmine suur, mis on viinud selle nimekirja tippu. Kui otsime kiiremaks arendamiseks lihtsamaid funktsioone, siis jätame selle üksuse vahele ja keskendume muudele ülesannetele, mida on lihtsam arendada, kuid millel on endiselt palju nõudmisi.

Kuid üldiselt on funktsioonitaotluse sortimine skooride järgi suurepärane algus. Vaadake läbi kõige populaarsemad funktsioonid ja kasutage seda pistikprogrammi lühikese ja keskmise tähtajaga teekaardi kavandamiseks.

Uute funktsioonide rakendamine

Uute funktsioonide käivitamisel on nende reklaamimiseks mitu võimalust:

 • E-kiri üksikutele klientidele kelle nimed on selle funktsiooni funktsioonide taotluste loendis. Nad hindavad isikupära ja uuendavad järgmisel aastal suurema tõenäosusega oma pistikprogrammi litsentsi!
 • Saada oma olemasolevatele pistikprogrammi kasutajatele e-kirjad neile uue funktsiooni kohta rääkida.
 • Uute suuremate funktsioonide jaoks, mis meelitavad uusi kliente, avaldada ajaveebi postitus ja see avalikustada.

Tõend

Kui me 2016. aasta oktoobris WooCommendi tootetabeli esmakordselt turule toodi, palus tohutu hulk inimesi kuvada tabelis tootevariandid. (Me ei olnud seda lisanud oma algsesse minimaalsesse elujõulisesse tootesse, kuna see oli palju tööd. Tahtsime teada, kas pistikprogramm müüakse kõigepealt.)

Peagi selgus, et pistikprogramm õnnestub ja sellesse tasub investeerida rohkem aega. Muutujate toodete tugi otse funktsioonide taotluste loendi tippu.

Variatsioonid

Kahe kuu jooksul enne selle funktsiooni lisamist saime 24 müüki. Pärast seda kahe kuu jooksul oli meil 104 müüki. Ilmselt oli see uus plugin ja kogub hoogu, nii et müük oleks niikuinii kasvanud. Kuid tohutul osal meie klientidest kuvatakse tootetabelis variatsioone ja see on hädavajalik populaarsetel kasutusjuhtudel, näiteks a-faili loomine üheleheline WooCommerce tellimisvorm ja restorani tellimissüsteem. Olen veendunud, et pistikprogramm ei oleks peaaegu sama edukas, kui me poleks oma kliente kuulanud ja variatsioonide tuge lisanud.

Kuidas ehitada a "Funktsiooni taotlus" süsteem: mähkimine

Loodetavasti olen teid veennud, et klientide tagasiside ja funktsioonitaotlused on tohutu võimalus iga pistikprogrammiga tegeleva ettevõtte jaoks.

Need võimaldavad teil oma pistikprogrammide edasist arengut tõhusamalt kavandada, lisades uusi funktsioone, mis suurendavad teie edu otseselt. Isegi seal, kus peate ütlema "Ei" kliendile, neil on võimalus näidata, et kuulate, luua klientide lojaalsust, teenida sidusettevõtte vahendustasu, soovitades teisi pistikprogramme ja arendajaid, ning isegi saada uusi pistikprogrammide ideid!

Kuidas teie enda tagasisidetaotluste süsteem töötab? Mulle meeldiks teada, kuidas see erineb eespool kirjeldatust. Kas on mingeid olulisi välju, mille olen tagasisidetaotluse arvutustabelist märkamata jätnud? Kas saate soovitada mingeid parandusi minu valemis tagasisidetaotluste tähtsuse järjekorda seadmisel? Palun andke mulle allpool kommentaarides teada.

Autori kohta: Barn2 Media operatsioonide direktor Katie Keith on WordPressi veebidisainer, kes on spetsialiseerunud ettevõtete abistamisele nende veebipõhise kohaloleku loomisel. Ta aitab teil WordPressist ja veebist maksimaalselt kasu saada.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector