EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce – mis on parim WordPressi pistikprogrammide ja kujunduste müümiseks?

EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce – mis on parim WordPressi pistikprogrammide ja kujunduste müümiseks?

EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce – mis on parim WordPressi pistikprogrammide ja kujunduste müümiseks?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks õige e-poe platvormi valimine võib olla keeruline otsus. WordPressi ettevõtetel on oma toodete müümiseks saadaval üsna vähe platvorme ja kõigil neist on erinevad funktsioonid, millel võib olla suur mõju konversioonimääradele ja teie lõpptulemusele. Õige otsuse tegemine nõuab õiglast uurimistööd ja erinevate saadaolevate platvormide võrdlemist.


Õnneks oleme teinud teie jaoks palju seda uurimistööd ja järjestanud need vastavalt sellele, mis meie arvates on mõned kõige olulisemad tegurid, mida tuleks arvestada. Järgmine on järgmine:

 • ♟️ Neli kandidaati
 • Hinnakujundus
 • ⚙️ Seadistamine ja juurutamine
 • �� kohandamine
 • �� Klienditugi
 • �� omadused
 • �� Kohtuotsus

EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce

See on Brandon Ernsti külalise kaastöö.

♟️ Neli kandidaati: EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce

Neli platvormi, mida me võrdleme, on WordPressi kogukonnas kõige tuntumad, kuid alustame nende iga kiire kirjeldusega, nii et me kõik oleme samal lehel.

Lihtne digitaalne allalaadimine (teise nimega EDD) on ise hostitud e-poe platvorm, mis koosneb tasuta südamiku WordPressi pistikprogrammist ja paljudest laiendustest, mis võimaldavad teil müüa ja litsentsida suvaliselt ükskõik millist digitaalset toodet. See ehitati müümiseks igat tüüpi digitaalsed tooted.

Freemius on loodud hallatav e-poe platvorm spetsiaalselt WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks – St., See tegeleb kõigega alates tellimustasudest ja litsentsimisest kuni tehingute e-posti ja liitumisvõimalusteni, samal ajal kui pidevat hooldust ja värskendusi haldab Freemius.

Gumroad on e-kaubanduse platvorm kunstnikele ja loojatele, kes soovivad müüa digitaalseid ja füüsilisi tooteid. Tarkvara on võimalik litsentsida nende platvormi abil, aga ka palju muid kasulikke funktsioone igasuguste loojate jaoks.

WooCommerce on WordPressi ökosüsteemis kõige laialdasemalt kasutatav tasuta e-kaubanduse pistikprogramm ja see on loodud müümiseks nii füüsilisi kui ka digitaalseid tooteid. Nagu EDD, on ka WordPressi pistikprogrammide ja teemade tellimuspõhiste litsentside müümine WooCommerce’i lisandmoodulite ostmine võimalik.

EDD
Freemius
Gumroad
WooCommerce

HinnakujundusAluspistikprogramm on tasuta, lisandmooduli laienduskulud jäävad vahemikku 99–499 dollarit aastas.7% -27% tulude osakaal kogu eluaegse müügimahu põhjal (üksikasjad allpool).Segatud (10 dollarit kuus + 3,5% müügist + 30 ¢ tehingu kohta VÕI 8,5% müügist + 30 ¢ tehingu kohta) Avasta müük lisab tuluosale 10%.Tasuta baaspistikprogrammi pikendamise kulud on $ 129 + / aastas.
Ise hostitud või hallatavIse majutatud.Hallatud.Hallatud.Ise majutatud.
Arendus / hooldusUlatuslik kohandamine valikuline (soovitatav konversioonimäärade optimeerimiseks). Vajalik hooldus.WP-toote müümise alustamiseks on soovitatav 5-minutiline WordPress SDK-integratsioon. Kõik muud funktsioonid on valmis, koos mõnede kohandamisvõimalustega.Vajalik API integreerimine. Kõik muud funktsioonid on valmis, koos mõnede kohandamisvõimalustega.Ulatuslik kohandamine valikuline (soovitatav konversioonimäärade optimeerimiseks). Vajalik hooldus.
IdeaalneWordPressi ettevõtted, kes soovivad luua oma e-kaubanduse platvormi ja oma lahendust täielikult kohandada.Igas suuruses WordPressi ettevõtted, kes soovivad kiiret ja täisfunktsionaalset lahendust WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks ja litsentsimiseks.Kunstnikud, disainerid ja arendajad, kes loovad igasuguseid digitaalseid varasid.WordPressi ettevõtted, kes soovivad luua oma e-kaubanduse platvormi ja oma lahendust täielikult kohandada.

Vaatame nüüd kõik need platvormid läbi ja võrrelge põhikomponente. Kuna hinnakujundus on üks suurimaid komponente, mida tuleks arvestada, läheme selle juurde esimesena.

Hinnakujundus

See on see, mida teised inimesed teile ei ütle – igal platvormil on erinev prioriteetide kogum, mida illustreerivad nende hinnamudelid, mis võib jagada kahte kategooriasse: ise hostitud pistikprogramm koos tasuliste lisandmoodulitega (platvormi värskendused ja tugi tulevad igal aastal korduva tasuga) ja tulude jagamise SaaS (platvorm võtab osa müügist).

EDD-l ja WooCommerce’il, kes nõuavad pistikprogrammipikenduste eest ettemaksu ja nõuavad värskenduste ja tugiteenuste korduvat iga-aastast tellimist, pole reaalset stiimulit, et tagada oma klientidele äriedu – nad teenivad tellimuste pikendamisest sama tulu, sõltumata ettevõtte suurusest või edu. Ehkki need platvormid võivad tunduda pikas perspektiivis tunduvalt odavamad kui tulude jagamise platvormid, peate platvormi korralikult üles seadmiseks ja käitamiseks hoolitsema hostimise, arenduse ja pideva hoolduse eest. See võtab palju tööd ja vastutust (aeg = raha) ning võib ära võtta muud prioriteedid, mis teil WordPressi tooteäri alustamisel või juhtimisel on.

Tulude jagamise platvormid on otsene stiimul teie ettevõtte kasvamiseks, sest tulude jagamise mudel seob platvormi edu teie omaga. See tähendab, et nad pakuvad oma müügitulu suurendamiseks sageli mingisugust turunduslikku tuge, kuna kaotatud müük tähendab nii müüja kui ka platvormi jaoks saamata jäänud tulu. Lisaks on nende vastutusel platvormi hooldus ja versiooniuuendused, nii et te ei pea midagi ise hostima ega oma serverisse installima – palju vähem hooldust.

Jagageme nüüd iga platvormi hinnakujunduse ja vaadake, millised plaanid teie ettevõttele sobivad.

EDD

EDD platvorm on üles ehitatud neli komplekti pikendusi, koos põhilise EDD-pistikprogrammiga on tasuta. EDD Personal Pass algab 99 dollarist aastas ja sisaldab juurdepääsu mõnele põhilisemale laiendile, mis pakuvad ainult osa täieõigusliku tarkvara litsentsimislahenduse funktsioonidest. Kui soovite, et saaksite integreeruda enamaga "standardsed makseväravad", peate uuele versioonile üle minema laiendatud passile 199 dollariga aastas.

Lihtne digitaalsete allalaadimiste hind

Digitaalse toote (nt WordPressi pistikprogrammi või teema) litsentsimiseks vajate Professional Pass’i hinnaga 299 dollarit aastas. Nende All Access Pass pakub piiramatut juurdepääsu kõikidele EDD laienditele hinnaga 499 dollarit aastas, mis sisaldab palju kohandamisvõimalusi, mis võivad teie pistikprogrammi või teemapoe jaoks olla äärmiselt väärtuslikud, nii et tõenäoliselt soovite lõpuks siiski juurdepääsu teenuse All Access Pass, kui soovite täielikult ära kasutada kõike, mida EDD pakub. Kõik seni mainitud tasud on ette valmistatud, ilma tasuta prooviversioonideta ja neid uuendatakse igal aastal. Tagasimakseid lubatakse kuni 30 päeva pärast ostmist kolme väiksema paketi puhul, mille a õigustus ja teenuse All Access Pass tagasimaksed pole lubatud.

Pistikprogrammide ja teemaettevõtete puhul on tellimusi toetava EDD-ga tarkvara litsentsimislahenduse minimaalsed kulud 299 dollarit aastas. Teoreetiliselt on uuendamine vajalik ainult siis, kui soovite pidevaid värskendusi ja tuge. Praktikas ei tahaksite, kui juhite mõnda ettevõtet, uusimaid turvavärskendusi ja veaparandusi, seega on uuendamine hädavajalik.

Freemius

Freemiusega alustamine on täiesti tasuta. Kui olete oma esimese müügi teinud, Freemiuse hinnakujundus on 7% -line tuluosa pärast 5000-dollarise brutomüügi ületamist. Kuni 5 000 dollarini ei jõua, maksate 27% vahendustasu esialgselt 1000 dollarilt ja vahemikus 1000 kuni 5000 dollarit maksate 17%.

Freemiuse hinnakujundus

Ehkki Freemiuse tulude osa võib tunduda suur, pääsete juurde inimeste meeskonda stiimul, mis aitab teil edu saavutada. Lisaks on mõned Freemiuse platvormi funktsioonid, näiteks automatiseeritud ostukorvist loobumise taastamise e-kirjad, tõestanud suurendada müüjate tulusid 7,5% või rohkem, mis katab rohkem kui platvormi kasutamise kulud. Aasta pärast palju müüjad teatavad oma tulude kahekordistumisest kõigi Freemiuse sisseehitatud kasulike turundusriistade tõttu.

Lisaks toetab Freemius mitmesuguseid viise, kuidas platvormi kaudu müüvad WordPressi pistikprogrammi ja teemaettevõtted, sealhulgas isikupärastatud turunduskonsultatsioonid, juhised parimad tavad WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks, ja muud nõuanded, mis aitavad teil konversioonimäärasid tõsta. Freemius optimeerib pidevalt oma platvormi funktsioonidega, mis suurendavad ostjate tõenäosust, et nad saavad ostuprotsessi lõpule viia. Teine väike viis, kuidas nad müüjaid aitavad, on läbi Meil on teie seljaklubi – üksikasju selgitatakse allpool olevas tugijaotises.

Gumroad

Gumroadi tasud on natuke keerulised ja mitte eriti läbipaistvad. Saime kaevata ülevaate nendest segahinnakujunduse mudel. Põhimõtteliselt on 3 võimalust. Võite kasutada Gumroadi tasuta või kasutada Gumroad Premiumi. Seejärel saate ühele neist pakettidest lisada Gumroad Discoveri.

Gumroad’i tasuta paketi tasud on 8,5% + 30 ¢ tehingu kohta.

Gumroad Premium on 10 dollarit kuus või 108 dollarit aastas ja pakub lisafunktsioone, mille leiate ülaltoodud lingilt. Kui olete Gumroad Premiumi tellija, vähenevad teie tehingutasud 3,5% + 30 ¢ tehingu kohta.

Gumroadi hinnakujundus

Gumroad Discover lisab 10% tehingutasu müügi eest, mis tuleb programmi Discover abil. Programm Gumroad’s Discover pakub turunduseeliseid, müües teie toodet Gumroadi klientidele, kes on sarnaseid tooteid ostnud, ja pakkudes teile tooteloendit Avastage turuplats. Muude kanalite kaudu toimuva müügi korral ei kehti Gumroad Discoveri 10% -line tasu.

Näib, et WordPressi pistikprogramm ja teemüüjad saavad kasutada kõiki paketikombinatsioone, ja tõenäoliselt ei teeks see valimist Avastamine, kui otsustate koos nendega müüa.

Gumroadil on ametlik pistikprogramm WordPress.org repos, mis peaks integreerimise natuke lihtsamaks tegema, ehkki tundub, et seda ei hoita eriti aktiivselt, ei ole seda testitud WordPressi 3 uue peamise väljaandega ja on aktiivne ainult vähem kui 2000 saidil.

WooCommerce

WooCommerce’i hinnakujundus sarnaneb EDD-ga selle poolest, et see on tasuliste laiendustega tasuta tuum plugin. WordPressi pistikprogrammide ja teemade tellimuspõhiste litsentside müümiseks vajate WooCommerce’i Tellimused ja API haldur laiendusi, vastavalt 199 dollarit aastas + 129 dollarit aastas (mõlemad on ühe saidi litsentsid). Täiendavate funktsioonide jaoks, mis aitavad teil turundusprotsesse automatiseerida, et oma kasutajaskonda pidevalt laiendada ja käimasolevat tulu voogu luua, peate lisama märkimisväärse hulga kolmandate osapoolte laiendusi või lisandmooduleid, näiteks sidusettevõtte platvormi AffiliateWP.

WooCommendi tellimused

Hinnakujundusotsus

Pidagem meeles mõnda punkti, mis puudutab hinnakujundust:

 • Tulude jagamise SaaS-platvormidel (Freemius ja Gumroad) on stiimul, mis aitab teil oma tulusid kogu aasta jooksul üles ehitada.
 • Isetehtud platvormid koguvad raha kohe ja pakuvad ainult platvormi kasutamiseks tuge, mitte aidates teie ettevõttel edukamaks saada. Samal ajal võimaldavad need platvormid teil müüa ka muud tüüpi digitaalseid tooteid, mitte ainult WordPressi teema ja pistikprogrammide litsentse.
 • Tulude jagamise platvormid koguvad müügi korral raha (välja arvatud Gumroad Premium pakett), mis on sageli parem väikese eelarvega alustajatele või arendajatele.
 • SaaS-i e-kaubanduse platvormid nagu Freemius ja Gumroad säästavad taustal tundidepikkust arendust ja hooldust, kuna haldavad kõike.
 • Hinnakujunduse kaalumisel arvestame ainult platvormiga seotud kulutusi, mitte teie ettevõtte muude valdkondadega seotud kulutusi, näiteks turunduskulusid jne. Oluline on meeles pidada, et teie valitud platvorm võib teie kulusid hiljem minimeerida kui õiged omadused tulevad välja.
 • EDD ja WooCommerce’i korral peate maksma ettemaksuga, koos Freemiuse ja Gumroadiga, hinnakujundus algab alles siis, kui müüte (välja arvatud Gumroad Premiumi plaan)

Vaatame näidet, mis aitab meil välja mõelda, millisele platvormile on pistikprogrammide ja teemüüjate jaoks parim hind. Oletame, et teenite pärast pistikprogrammi või teema avaldamist esimese 2 aasta jooksul 20 000 dollarit tulu. Siin on kogukulu, mida maksate iga platvormi eest selles olukorras:

EDD
Freemius
Gumroad
WooCommerce

Esialgne maksumus499 dollarit0 dollarit0 dollarit328 dollarit
Uuendamine499 dollarit aastas0 dollaritValikuliselt 10 dollarit kuus või 108 dollarit aastas328 dollarit aastas
Tulude osaPuudub27% esimeselt 1 000 dollarilt; 17% 1–5 000 dollari pealt; 7% pärast 5 000 dollarit;Ajavahemikus 3,5% kuni 8,5% + 30 ¢ tehingu kohtaPuudub
Kogumaksumus (2 aasta tulu 20 000 dollarit)998 dollarit2000 dollarit916–1700 dollarit656 dollarit
Plaan2 aastat teenust All Access PassTulude osaPremium kava ja valikuline Gumroad DiscoverTellimused ja tarkvaralaiendused
LisakuludMaksevärava tasud sõltuvad valitud väravast. Platvormi arendamine.Maksete lüüsi tasud ~ 3% + 30 ¢ tehingu kohta.10% kogu müügi kohta Discoveri kaudu (ei sisaldu meie arvutustes, kuna programm on valikuline).Maksevärava tasud sõltuvad valitud väravast. Platvormi arendamine.

WooCommerce on siin selge võitja – 656 dollarit pistikprogrammide äri eest, mis teenib kahe aasta jooksul 20 000 dollarit tulu.

Funktsioonid, mida WooCommerce selles hinnaklassis pakub, ei lase pistikprogrammidel ja teemaemüüjatel oma täielikku turunduspotentsiaali saavutada. Selliste funktsioonide saamiseks nagu automatiseeritud ostukorvist loobumise taastamine, dünaamilised meilid ja palju muud on vaja üsna palju lisandmooduleid ja laiendusi. Ma üritan öelda, et 20 000 dollarise pistikprogrammide ja teemade müümiseks WooCommerceiga kulub palju rohkem tööd, seadistamist, hooldamist ja täiendavate turundusstrateegiate väljatöötamist, kui see kuluks teiste platvormidega müümisel..

Vaatame lihtsalt alguse saanud pistikprogrammide ja teemaettevõtete jaoks, mille esimese kuue kuu jooksul on teenitud 2000 dollarit.

EDD
Freemius
Gumroad
WooCommerce

Esialgne maksumus499 dollarit0 dollarit0 dollarit328 dollarit
Uuendamine499 dollarit aastas0 dollaritValikuliselt 10 dollarit kuus või 108 dollarit aastas328 dollarit aastas
Tulude osaPuudub27% esimeselt 1 000 dollarilt; 17% 1–5 000 dollari pealt; 7% pärast 5 000 dollarit;Ajavahemikus 3,5% kuni 8,5% + 30 ¢ tehingu kohtaPuudub
Kogumaksumus (2 aasta tulu 20 000 dollarit)499 dollarit440 dollarit170–178 dollarit328 dollarit

* Ülaltoodud hinnad ei sisalda lüüsi tasusid (v.a Gumroad – me arvestasime nende hinnakujunduses kõigi tehingute eest 3,5% tasu, kuid mitte oma arvutustes 30 ¢ tehingu kohta, kuna igal müüjal on tehingute arv erinev, sõltumata platvormist) ).

Näib, et pikas perspektiivis on WooCommerce kogutulu suhtes odavaim e-poe platvorm. Gumroad on aga pistikprogrammide ja teemade müüjate jaoks madalaim hind ettevõtte varajases staadiumis ning esimese paari tuhande dollari suurune sissetulek. Nii Gumroad kui ka Freemius saavad alustamiseks start-upidega, millel pole palju kapitali, tasuta (kui maksate Gumroadi premium-kavaga, maksate siis ettemaksu).

⚙️ Seadistamine & rakendamine

EDD

Kui olete oma vajadustele vastava EDD-paketi ostnud, peate pistikprogrammi koos kõigi asjakohaste laiendustega alla laadima ja konfigureerima. Nende dokumentatsioon läbib mitmesugused lühikoodid, funktsioonid, kohandamisvalikud, teema / pistikprogrammi ühilduvuse probleemid ja serveri konfiguratsiooni valikud, et olla teadlik.

Pidage meeles, et kuna EDD on ise hostitud lahendus, peaksite looma oma maksevärava (millel on oma tasud) ja selle rakendamisega kaasnevad ka muud kulud, näiteks veebisaidi majutamine ja arendusaeg platvormi kohandamiseks. Need kulud on vajalikud mis tahes ise hostitava e-kaubanduse lahenduse jaoks, mis hõlmab selles artiklis ka EDD-d ja WooCommerce-i. Sõltuvalt teie pikaajalistest eesmärkidest võib EDD tegelikult olla WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks väga odav lahendus, kui saate ise teha platvormi arendamise ja kohandamise. Teine suurepärane koht alustamiseks oleks nende artikkel Esimese EDD poe seadistamine.

Lihtne digitaalne allalaadimine Doc

Freemius

Esimene asi, mida peate tegema, on Registreeri konto nende veebisaidil. Müügi alustamiseks lugege läbi nende 5-minutiline SDK integreerimine töötlege ja looge oma toote jaoks esimene tasuline paketivalik. Kui olete need kaks esimest toimingut lõpetanud, pakub müüjate juhtpaneel linki teie kassasse, mida saab kohe oma toodete müümiseks kasutada.

Freemius pakub ka ostunuppu, mille saate oma veebisaidile üles panna, ning pakub mooduli kassat. See on tõesti kiire ja lihtne viis kõigi vajalike maksete, litsentside ja liitumisfunktsioonide hankimiseks ilma palju kohandamist ja ajalisi investeeringuid nõudmata. Sellersi juhtpaneelil on ka mitmeid muid seadeid ja funktsioone, mida saate ka rakendada (üksikasju kirjeldatakse allolevas jaotises Funktsioonid).

Freemius SDK integreerimine

Muidugi on nende tööriistade tõhusaks kasutamiseks vaja mingit turundusstrateegiat. Võite alustada maandumislehe või veebisaidiga, samuti jälgida mõnda neist need näpunäited käivituspistikprogrammide ja teemaettevõtete jaoks.

Strateegiline turundus ja müügiprotsessi optimeerimine eristab Freemiust teistest selle artikli platvormidest. Freemiuse tegevjuht Vova Feldman ehitas Freemiuse platvormi, rakendades pluginate ja teemade edukaks müümiseks tuntud ja tõestatud tehnikaid. Näiteks kui teil on WordPress.orgi hoidlas oma pistikprogrammi või teema tasuta versioon, võimaldab Freemius SDK koguda nende kasutajate kohta andmeid, e-posti aadresse ja muud, et saaksite oma premium-toodet või lisandmooduleid turustada neid kasutajaid tulevikus. Sellised kasulikud turundusriistad võimaldavad teil teha otsuseid, mis põhinevad teostatavatel andmetel, ja parandada oma turundusstrateegiat.

Gumroad

Gumroad ütleb, et nad on "sõltumatutele kirjanikele, disaineritele, tarkvaraarendajatele, muusikutele, kunstnikele, õpetajatele, filmitegijatele ja kõigile nende vahel." See tähendab, et pardalevõtmise protsess peab olema võrdselt mitmekesine ja selle valdkonna spetsialistidele peavad olema võimalused. Ehkki me ei käinud nende artikli seadistamise protsessis läbi, leidsime nende siiski Alustamise juhend ja artikkel, kuidas seda teha seadistage oma tarkvaratoote litsentsivõtmed Gumroadil. Need juhendid pakuvad teile kõike, mida peate teadma oma toote lisamise, nende platvormi kaudu maksmise ja muu kohta.

Gumroad Docs

Pärast seadistamist on kõige tähtsam platvormi seadete kohandamine teie ettevõtte vajaduste, hinnamudeli ja äristrateegia jaoks.

WooCommerce

WooCommerce’il on ülimalt kasulik 5-astmeline häälestusprotsess nende veebisaidil, aga ma annan teile siinsed kõrgetasemelised punktid ��

 1. Valige hostimine
 2. Installige WordPress
 3. Valige teema
 4. Aktiveerige WooCommerce
 5. Laiendage WooCommerce’i

Alustades WooCommerce'ist

Need on üsna standardsed sammud mis tahes ise hostitud e-poe platvormi jaoks ja tegelikult kõik, mida peate alustamiseks. Sarnaseid samme peate järgima ka EDD korral.

Kes võidab seadistuse & teostuskonkurss?

Ülaltoodud teavet arvestades on meie arvates selge võitja Freemius sellel rindel. Pardal sõitmise protsessi on tunnistanud paljud Freemius kliendid olla tõeliselt kiire ja lihtne. Nende platvorm oli välja töötatud pistikprogrammide ja teemade müügi parimate tavade järgi ning see on WordPressi arendajatele mõeldud tõesti oma toodete müümisel vahemikus 0–100.

See tegurite kombinatsioon muudab Freemiuse kõige kasulikumaks platvormiks pistikprogrammide või teema arendajatele, kes soovivad 5 minutiga ettevõtjaks saada.

Laiemas plaanis saavad väljakujunenud pistikprogrammid ja teemapoodid kasutada Freemiust oma tulude suurendamiseks, kasutajabaasi suurendamiseks ja muuks, kasutades platvormi sisseehitatud automatiseeritud turundusriistu (mõned neist töötavad lihtsalt taustal ilma seadistuseta) . Paljud suured WordPressi ettevõtted on juba kogu oma müügiplatvormi Freemiusse üle viinud ja pärast seda on nende ümberarvestuskursid ja tulud märkimisväärselt tõusnud..

�� kohandamine

EDD

EDD on väga kohandatav lahendus, mis nõuab igal sammul tähelepanu detailidele. Kuna tegemist on kõigile sobiva lahendusega, peate oma sõnumi edastamiseks kohandama platvormi ettepoole suunatud väljanägemist ja tunnet. Kui soovite oma kohandatud e-poe poodi, mis esindab teie ainulaadset kaubamärki, võtab see märkimisväärselt palju arendamist ja kujundamist. EDD tunnistab, et nende platvormi kaubamärgistamine on tõesti oluline, nii et neil on olemas Nende dokumentide moodustav osa mis aitab teil sellesse hüpata.

Lisaks arendusele ja kujundusele annab täielik kontroll platvormi kohandamise üle teile palju WordPressi toodete müümise paindlikkust.

Neid on väga erinevaid Kolmandate osapoolte laiendused saadaval, mida saate kasutada peaaegu igasuguse funktsionaalsuse lisamiseks.

Pidage meeles, et igaühega võib olla seotud eraldi kulu ja seadistusprotsess.

Rohkem kolmandate osapoolte laiendusi EDD veebisaidil

Lihtne digitaalne allalaadimine - kolmanda osapoole laiendused

Kui vajate EDD-de jaoks kohandamistuge, saate palgata ühe neist usaldusväärsed konsultandid mis aitab teil oma platvormi üles ehitada.

Freemius

Selleks, et hakata Freemiust selle täieliku väärtuse nimel kasutama, vajate kliente. Te ei pea kulutama liiga palju aega Freemiuse platvormi kohandamiseks, välja arvatud müügi jaoks valitud äri- ja hinnamudeli seadete optimeerimiseks..

Kuna Freemius on hallatav lahendus (mitte ise hostitud), käsitlevad nad kogu rasket tööd teie eest. Freemius haldab platvormi, vabastab värskendusi regulaarselt ja sujuvalt ning haldab teie nimel kõiki makseid. Teil on võimalus manustada täielikult funktsionaalne Kasutajate juhtpaneel oma veebisaidil Freemiuse pistikprogrammi abil, et kliendid saaksid oma kontot ja oste hallata Freemiuse veebisaidi asemel teie kaubamärgiga lehe kaudu. Samuti saate kohandatud CSS-iga kohandada juhtpaneeli hindade, väljamaksete ja kasutajate juhtpaneeli ilmet ja välimust..

Peamine asi, millele peaksite Freemiuse kohandamisel keskenduma, on hinnakujundusega seotud erinevate turundusstrateegiate katsetamine, vabakatsed, kuuluvus, ja veel. Sellega saate müüjate juhtpaneelil alustada kohe pärast registreerimist. Pidage meeles, et Freemius SDK kogub automaatselt tagasisidet ka siis, kui kasutajad teie toote desaktiveerivad, nii et saate seda teavet kasutada oma klientide vajaduste kohta lisateabe saamiseks ja toote parendamiseks.

Freemiuse arendaja juhtpaneel

Freemius viib kohandamise fookuse platvormist eemale ja annab teile aega, mida peate oma ettevõtte ülesehitamiseks keskenduma, ning andmed, mida vajate teadlikumate otsuste tegemiseks.

Neile, kes vajavad suuremat kohandamist, on Freemiusel saadaval palju võimalusi, näiteks WordPress SDK ning sündmused ja kohandatud veebikohad, mida saab kasutada teie turundustegevuse automatiseerimiseks. Freemius pakub MailChimpi integreerimist, mis aitab teil edastada automatiseeritud e-kirju ja integratsiooni WPfomify pakkuda oma veebisaidil FoMo hüpikteateid, kui ostjad teie tootega suhelda saavad.

Üldiselt näevad ettevõtted pärast Freemiusse kolimist edu peamiselt seda, et nad kasutavad täielikult ära kõiki Freemiusel pakutavaid kohandamisvõimalusi. Freemius teeb teie toote erinevate hinnakujundusmudelite, näiteks lisatasu ja lisandmoodulite müügi, tasuta toote prooviversioonide pakkumise ja mitme toote koosmüügi pakkumise testimise tõeliselt lihtsaks. Seetõttu saate oma ettevõtte otsustajana strateegiliselt kindlaks määrata oma toodete parimad hinnakujundusvalikud ja välja mõelda, mis teie klientidele kõige paremini sobib. Selle teabe õige kasutamine võimaldab teil konversioonimääradele positiivset mõju avaldada.

Gumroad

Gumroadi dokumentatsioon on üsna selge, mis need on võimaldab teil kohandada ja mida nad ei tee. Nende platvormil müüdavate toodete mitmekesisusele vastavaid funktsioone on väga erinevaid. Põhiline on see, et peate üles laadima teabe oma toote, brändimaterjalide, hinnateabe ja kõigi nende muude standardsete üksikasjade kohta..

Kui müüte koos Gumroadiga, siis nad annavad teile Toote-, profiili- ja vaatajaskonna sihtlehed, mida saab CSS-iga kohandada, nii et te ei peaks nende platvormi kasutamisel oma veebisaiti looma. Enda veebisaidi tähelepanuta jätmine võib aga olla suur viga, kuna oma saidiga saate oma ettevõtte turundamise üle mikrokontrolli ja seetõttu saate oma veebisaidi muuta palju tõhusamaks turundusvahendiks.

Gumroad'i kohandamine

Kõrvalmärkusena peaksime mainima, et Gumroadi funktsioonid ei ole suunatud pistikprogrammidele ja teema arendajatele, nagu selle artikli muud platvormid.

WooCommerce

Sarnaselt EDD-ga on ka WooCommerce kohandatav. Nad pakuvad kasulikku juhendit parimad tavad WooCommerce’i kohandamisel, nii et poleks valus alustada oma kohandamispingutusi seal. WooCommerce’i pistikprogrammi vaikimisi funktsioonide laiendamise üks lihtsamaid viise on kasutamine WooCommerce’i laiendid. Ehkki paljud WooCommerce’i laiendid on oma kuludega, saate nende abil välja ehitada palju kasulikku funktsionaalsust. WordPress.orgi hoidlas ja ringi googeldades on saadaval ka lai valik kolmanda osapoole laiendusi..

WooCommerce'i laiendid

Päikese all on WooCommerceis saadaval üsna palju kõike, kui saate seda kõike oma platvormile panna ja / või kui teil on kodeerimisoskus. Nagu ka EDD, saate kohandatud koodi WooCommerce kasutada kõik, mida soovite. Seal on konsultandid saate palgata, et ka teid aidata.

Kes pakub pistikprogrammide ja teemade müümiseks kõige kohandatavamat platvormi?

Meie arvates on see side EDD, WooCommerce ja Freemiuse vahel, sest kuigi EDD ja WooCommerce saab täielikult kohandada, pole nende funktsioonid loodud spetsiaalselt WordPressi pistikprogrammide ja teemade müümiseks. See erineb Freemiusest – mida on palju vähem kohandatav -, kuid peamine erinevus seisneb selles, et Freemiuse funktsioonid ja kohandamisvalikud on loodud selleks, et aidata pistikprogrammide ja teemaettevõtetel konversioonimäärasid maksimeerida.

�� Klienditugi

EDD

Kõigil EDD-pakkidel on tavaline e-posti tugi. Võite ka osta prioriteetne tugi (mis on kiirem kui tavaline tugi) 299 dollarit aastas või 99 dollarit 45 päeva jooksul. Prioriteetsed tugiteenused võimaldavad EDD esindajatel teie veebisaidile sisse logida, et vajadusel probleemide tõrkeotsinguks aidata.

EDD ei toeta kohandamist, mida peate tegema ise või abistama konsultandi, nagu eespool mainitud.

Freemius

Freemius pakub kliendituge mitmel viisil. Peamiselt nende dokumendid lugege läbi, kuidas seadistada Freemius SDK, kasutada platvormi erinevaid funktsioone ja rakendada erinevaid kohandamisi. Freemiuse meeskond pakub e-posti tuge kõigile oma platvormiga liitunud müüjatele, olgu need siis indie-arendajad, kes alustavad uut pistikprogrammi või teemaäri või väljakujunenud pistikprogrammide ja teemadega tegelevad ettevõtted, kes soovivad viia oma ettevõtte järgmisele tasemele.

Üks suuremaid valdkondi, kus Freemius tuge pakub, on migratsioon Freemiuse platvormile. Freemiuse tegevjuht kontrollib isiklikult uute müüjate pardalevõtmise protsessi, kellel juba on EDD või WooCommerce kauplused, mis vastavad teatud kriteeriumidele. Freemius tegeleb migratsiooniprotsessiga, impordib kõik olemasolevad kliendiandmed ja litsentsid (olgu siis EDD, WooCommerce või turuplatsid nagu ThemeForest ja CodeCanyon) ning aitab migratsiooniprotsessi võimalikult lihtsaks teha. Freemius rändedokumendid hõlmavad ka kõige ajakohasemaid protsesse, mis võimaldavad migreeruda Freemiusse ise hostitud e-poe platvormidelt või turgudelt.

Freemiuse funktsioonide kasutamise toetamiseks (lisaks e-posti teel) on Freemiuse kogukonnas Slack, mis on selle platvormi kaudu müüjatele kättesaadav. Liitumiseks peate lihtsalt tegema alustage pistikprogrammi või teema integreerimist nende SDK-ga ja saate esitada taotluse nende tugimeeskonnale. Kommuun on täis teisi pistikprogrammide ja teemade müüjaid, kes tegelevad igapäevaselt oma ettevõtte kasvatamisega.

Freemiuse tipptasemel tugi ja kogukond

Lisaks toetab Freemius nende partnereid Meil on teie seljaklubi, mille eesmärk on anda müüjatele hüpe edasi oma toote turunduse ja üldise äristrateegia osas. Klubi We Got Your Back on lisaeelis kõigile müüjatele, kes kasutavad oma platvormi ja näitavad, kui palju Freemius oma partneritest tegelikult hoolib.

Gumroad

Gumroadi dokumendid on üsna ulatuslikud ning tunduvad hästi kirjutatud ja hõlpsasti mõistetavad. Ehkki nende funktsioone pole vähem kohandatav kui WooCommerce, EDD ja Freemius, näib olemasolev tugistruktuur nende müüjate (mis peab olema üsna mitmekesine) vajaduste rahuldamiseks enam kui piisav. Neil on ka kena kontaktnupp saadaval abileht, mis on kõigile kättesaadav ja kus on kasulik leht, mis näitab valikuid ühendust võttes Gumroad.

WooCommerce

WooCommerce pakub dokumente, müügieelset tuge ja – kui olete ostnud pistikprogrammi või teema – lisatasu e-posti tuge. Nende tugipoliitika väidab, et nad katavad oma tooteid "nagu on" ega paku kohandamise tuge. See on üsna õiglase poliitika ümber.

Enamik selle artikli lugejaid on arvatavasti WooCommendi varem kasutanud ja võite isegi olla tuttav nende tugikanalitega. Kui mõni nende toode ei tööta – hoolitsevad nad kindlasti teie eest ja saavad aru, miks see juhtub (ja parandage see, kui see on mõne nende toote rike või viga). Siin on kena väike juhend, mida nad pakuvad Kuidas saada abi. Kuna WooCommerce on WordPressis kõige laialdasemalt kasutatav e-kaubanduse platvorm, töötatakse peamised vead kogu aeg välja nende tugipiletite väga suure arvu tõttu.

Kes annab klientidele selle "punane vaip" klienditeeninduse tunne?

Kuigi WooCommerce pakub oma toodetele igakülgset tuge ilma lisatasuta, Freemius näib pakkuvat parimat tuge üldiselt. Klientide kui partneritega töötamise lähenemisviis on WordPressi ökosüsteemis ületamatu ja kliendid on selle tõestuseks andnud naelsterlingid. Freemiuse pistikprogrammide ja teemade müügi kogukonna liikmeks saamise lisakasu muudab kogemuse veelgi paremaks, kuna saate luua suhteid kaasamüüjatega, õppides samal ajal oma toodete müümise parimaid viise.

�� omadused

Pole tähtis, millist tüüpi tooteid te veebis müüte, kuid on ülioluline, et teie müügiplatvorm vastaks teie toote niši ainulaadsetele vajadustele. Kui olete WordPressi arendaja, vajate funktsioone, mis on valmis aitama teie pistikprogrammil või teemaäril kasvada. Paljudel selle artikli platvormidel on funktsioonid, mis on mõeldud igat tüüpi tooteid müüvatele ettevõtetele, nii et allolevas tabelis võrreldakse platvorme, mis põhinevad rangelt funktsioonidel, mis on pistikprogrammide ja teemade müümisel ning ehitamisel kõige tõhusamad suur kasutajabaas WordPressi ökosüsteemis.

Allpool oleva diagrammi mõistmiseks on siin mõned näpunäited:

 • Mõned platvormid pakuvad funktsioone ja eeliseid, mis võivad teie turundus- ja müügipingutusi laiendada või toetada, nii et nende funktsioonide konfigureerimine või kohandamine pole vajalik ✅.
 • Mõnda funktsiooni saab rakendada laienduste, lisandmoodulite, kolmandate osapoolte integreerimise või ulatusliku kohandamise abil ��.
 • Mõnedel platvormidel puuduvad täielikult muud funktsioonid, ehkki tõestatud, et need on pistikprogrammide ja teemüüjate tulude suurendamisel tõesti edukad ning neid on teie enda jaoks kohandada tõesti keeruline ❌.

EDD
Freemius
Gumroad
WooCommerce

Litsentseerimine
Tellimused
Kasutajakonto haldamine
Väljaspool makse töötlemine
EL käibemaksu käitlemine
Kolmandate osapoolte integreeriminePaljuVähesedMõniPalju
Käivitusmehhanism����
Automaatne ostukorvist loobumise taastamine����
Täielikult kohandatav
Hooldus pole vajalik
E-posti mallide juhtimine
Sidusettevõtte platvorm����
Ülemaailmsed väljamaksed müüjatele����
Juhtpaneeli versiooniuuendused
Analytics & kasutamise jälgimine������
Võimalik on lokaliseeritud väljaregistreerimine
Ühe versiooni käitlemine tasuta & esmaklassilised tooted

Mõned ülaltoodud funktsioonid on konversioonimäärade suurendamiseks pisut kasulikumad kui teised. Kui need on teie turundusstrateegiasse korralikult lisatud, võivad need teie lõpptulemusele tugevat mõju avaldada. Vaatame nüüd mõnda neist üksikasjalikumalt:

Ülemaailmsed väljamaksed müüjatele

Pistikprogrammide ja teemade müüjad on pärit kõigist maailma nurkadest, miks siis ei peaks neil olema võimalik kodumaal palka saada? Arendajana on tõesti oluline, et saaksime kasutada mingit makseväravat, mis võimaldab teie pangakontole (olenemata riigist) raha kanda või teie platvormist väljamakseid vastu võtta mis tahes riigis. Uurige kindlasti iga platvormi kohta ja uurige kõiki üksikasju tasude, vahetuskursside, toetatud riikide ja kõigi muude maksetega seotud tegurite kohta.

EL-i käibemaks & müügimaksude käitlemine

EL-i klientidele müüvad ettevõtted peavad kogu müügi pealt koguma ja maksma EL-i käibemaksu. See võib olla tohutu peavalu ettevõtetele, kes müüvad kogu maailmas – nagu enamik WordPressi pistikprogramme ja teemapoode. Kui teie e-poe platvorm või maksevärav ei käsitle automaatselt EL-i käibemaksu, saate osade kvartalimaksetega tasuda vastavatesse riikidesse, kuhu tooteid müüsite, rääkimata aasta jooksul nõutavatest nõuetekohastest arvete esitamise protseduuridest EL-i käibemaksu jaoks . Freemius ja Gumroad on ainsad 2 platvormi, mis käsitlevad selles artiklis EL-i käibemaksu ja see tähendab, et nad võtavad müüjatelt palju raamatupidamiskoormust.

Analytics & kasutamise jälgimine

Andmete kogumine kasutajate installimiste, desaktiveerimiste, versiooniuuenduste, madalamate versioonide ja muude oluliste sündmuste kohta võimaldab teil saada teavet selle kohta, kuidas teie kliendid teie pistikprogrammi või teemat kasutavad, ja hoida teie ettevõttes silma peal. Vähestel platvormidel on võimalus WordPressi toodete kohta niimoodi andmeid koguda ja kasutamise jälgimise rakendamine nõuab tavaliselt tohutult kohandamist. Kaaluge hoolikalt parimat viisi andmete kogumiseks ja vaadake, mida iga platvorm pakub.

Deaktiveerimise tagasiside

Võib olla äärmiselt kasulik teada, miks kasutajad teie toote desaktiveerivad. Paljud tarkvaraarendajad kasutavad desaktiveerimise või desinstallimise tagasisidet oma toodete parendamiseks ja parema kliendikogemuse loomiseks. WordPressi pistikprogrammi ja teemaemüüjad peaksid seda tegema, et oma tooteid pidevalt kohandada ja õppida tundma kliendi vajadusi. Oma kliente kuulates leiate paremaid lahendusi ja võib-olla isegi saate paar uut äriideed.

Ühe versiooni käitlemine tasuta & esmaklassilised tooted

Kui soovite kasutada freemium’i ärimudelit, võib toote nii tasuta kui ka premium-versioonide haldamine olla aeganõudev. Mõne teie WordPressi tooteversiooni mitme versiooni haldamiseks on olemas mõned lahendused, kuid veelgi parem on see, kui seda saab otse teie müügi platvorm. WordPressi ettevõtted peaksid võimaluse korral säästa aega selliste ülesannete täitmiseks.

Automaatne ostukorvist loobumise taastamine & dunning mehhanism

Milliseid toiminguid teie platvormil võetakse, kui kliendid loobuvad ostukorvidest, neil on eelseisvad uuendamised või kui pikendamismaksed ebaõnnestuvad? Kõigi nende sündmuste kohta tuleks saata meilisõnumid, et minimeerida oma pakkumise määra ja jätkata igakuise korduva tulu kasvu. Nende e-kirjade õige seadistamine võib võtta palju aega, kuid need on kindlasti investeeringut väärt. Hoiate kliente uudistamas ja tunnete rõõmu.

Armatuurlauasisene hind & täiendamine

Oma pistikprogrammi või teemat on võimalik kohandada, et kuvada WordPressi juhtpaneeli sätete piirkonnas oma premium-hinnasuvandid. Iga kord, kui muudate hinnakujundusmudelit, peate oma pistikprogrammi või teema kõigi versioonide hinnateavet käsitsi säilitama, välja arvatud juhul, kui kasutate mõnda platvormi, mis seda automaatselt toetab, või mõnda muud automatiseeritud lahendust. Teie toote esmaklassiliste versioonide versiooniuuenduste jaoks oleme kunagi varem leidnud ainult ühe platvormi, mis laseb teie klientidel uuendada otse oma armatuurlaudadelt, ja see on Freemius.

Kellel on parimad omadused?

Selle kategooria võitjad on EDD ja WooCommerce nende platvormide funktsionaalsuse paindlikkuse tõttu. Hoiatus on see, et suurele osale funktsioonidest pääsemiseks peate platvormi kohandama ja / või maksma laienduste või lisandmoodulite eest, mis tagavad teie otsitava. Näiteks ostukorvi hülgamise taastamise võimaluste lisamiseks peate tellima kolmanda osapoole teenuse nagu Jilt ja installima selle vastava laienduse oma WordPressi poodi. Kokkuvõttes nõuavad nende funktsioonid installimise, juurutamise, pideva hoolduse ja täiendavate tellimuste võimalust. Need isehaldusplatvormid sobivad suurepäraselt kõigile, kes soovivad oma platvormi kohandamist, aga ka kogu müügi-, väljamakse- ja litsentsimisprotsessi mikrotasandil juhtida..

Kui tegemist on funktsioonidega, mis on kohe valmis, on Freemius pistikprogrammide ja teemaettevõtete võitja. Freemius pakub tugevat funktsioonide kombinatsiooni, mis aitab tooteettevõtetel tooteid kiiresti turule viia ja neid laiendada, automatiseerida erinevaid turustusprotsesse ja hõlbustada sujuvalt klientide müügikogemusi – seda kõike ilma platvormi jaoks vajalike kohandamisteta.

�� Otsus EDD vs Freemius vs Gumroad vs WooCommerce kohta: milline platvorm on parim pistikprogrammide ja teemaettevõtete jaoks?

Võitja on: Freemius. Freemius on ülivõimas litsentsimis- ja maksete mootor, mis hoolitseb pluginate ja teemade müügi eest 90% raskuste tõstmise eest. WordPressi tootemüüjatele on tohutu kasu Freemiuse platvormi sisseehitatud kureeritud funktsioonidest ning Freemiuse armatuurlaual (ja kogukonnas) pakutav turundustugi koos platvormi toore e-kaubanduse jõuga võib teie WordPressi äri edasi viia. Seda edu illustreerivad selgelt lood muud WordPressi ettevõtted mis on juba läinud üle Freemiusse.

Kuna paljusid müügi parimaid tavasid rakendatakse kogu müüjate juhtpaneelil ja automatiseeritakse Freemiuse platvormi tagaosas, saavad müüjad veeta rohkem aega oma ettevõtete turundamisel, mis on üks olulisemaid tükke, mille paljud WordPressi ettevõtete omanikud unustavad. Arendajad või ettevõtete omanikud, kes kulutavad oma toodete turustamisele rohkem aega, avastavad, et pikaajalise edu saavutamiseks on turundus sama oluline kui tootearendus ja sageli isegi olulisem kui tootearendus. Ettevõtte ülesehitamiseks vajaliku aja vabastamiseks turunduse kaudu saate Freemiusse laadida kogu oma e-poe platvormi kohandamise ja haldamise töö. Platvorm mitte ainult ei tegele raske tööga, vaid ka teiste sarnaselt mõtlevate müüjate kogukond on WordPressi ökosüsteemis tõesti midagi ainulaadset ja WordPressi ettevõtte omanikuna saate neilt palju õppida..

Kuid ärge võtke meie sõna – leidke teile kõige sobivam lahendus, uurides kõiki selles võrdluses esitatud võimalusi ja analüüsides nende konkreetseid pakkumisi ja teie ettevõtte vajadusi.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Autori kohta: Brandon on kirglik pistikprogrammide ja teemaarendajate abistamisel abonementide majanduses. Temast sai at Freemius pärast muude müügilahenduste proovimist, mis ei õnnestunud. Leidke ta üles @brand_on_fire.

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector