9 parimat tasuta ärinimegeneraatorit + kuidas neid kasutada

Ettevõtte alustamisel peate tegema palju erinevaid asju ja õige nime valimine on kõige olulisem. Soovite midagi meeldejäävat ja ka midagi, mis annab edasi seda, mida teie ettevõte potentsiaalsetele klientidele pakub. Õnneks on seal palju tasuta ärinimede generaatoreid, mis aitavad teil õige valiku teha.


Kuidas tasuta ärinimede generaatorid töötavad

Iga ärinimede generaator on natuke erinev, kuid tavaliselt kirjutate oma ettevõttega seotud sõna ja generaator annab teile selle sõna põhjal potentsiaalsete nimede loendi..

Kõige tõhusam viis selles loendis olevate tasuta ärinimegeneraatorite kasutamiseks on valida üks või kaks sõna, mis on otseselt seotud teie ettevõttega, ja panna need erinevate generaatorite kaudu, kuni leiate täiusliku nime.

Parimad tasuta ärinimede generaatorid

Kuidas valida parim sisendsõna

Kas pole kindel, mida täpselt nendesse tasuta ärinimede generaatoritesse sisestada? Mõelge enne midagi muud, mida klient peab teie ettevõtte kohta teadma.

See hõlmab tavaliselt selliseid asju nagu teie turg, nišš, tootekategooria või peamine tootesari.

Näiteks kui teil on kauplus, kus müüakse lisaseadmeid barististe või muude kohviga seotud toodete jaoks, võite minna lihtsate asjadega "kohvitarbed." Kui see ei anna rahuldavaid tulemusi, muutke seemnesõna millekski muuks ja korrake.

Põhiidee on siin katsetada erinevate seadete ja seemnesõnadega. Nende tööriistade kasutamise kord pole piiratud.

Parimad tasuta ärinimede generaatorid

1. Naming.net

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: nimetamine

Naming.net võimaldab teil genereerida nimesid sõnade, silpide või isegi tähtede põhjal.

Seejärel saate valida nimede genereerimise, lisades mitmesuguseid elemente, näiteks tavalisi sõnu või kreeka ja ladina prefiksit.

Samuti saate valida, mitu silpi genereeritud nimedel peaks olema, ja lisage laiend, näiteks .com, kui kavatsete nime kasutada veebisaidil.

Siin on näide sellest, kuidas see tegevuses välja näeb:

nimetamine otsimiseks

2. DomainWheel

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: DomainWheel

Pinnalt võib tunduda, et DomainWheel on puhtalt domeeninimede generaator, kuid tegelikult on selles veel palju muud. See kõik tuleneb DomainWheeli algsest algoritmist, mida kasutatakse uute domeeninimede välja töötamiseks.

Selle asemel, et lihtsalt kontrollida, millised seemnete märksõnade variatsioonid on domeeni registreerimiseks saadaval, kasutab DomainWheel AI-ga lisasõnade lisamist, mis on seotud seemnena antud fraasiga.

Selle tulemusel saate nimesid, mis säilitavad algse kavatsuse, kuid laiendavad fraasi ja muudavad selle ainulaadsemaks. See võib anda teie ettevõttele nime andmisel suurepäraseid ideid.

Nii juhtub, kui otsin meie testifraasi kasutades, "kohvitarbed":

domeenrataste nimed

Kui teile mõni neist nimedest meeldib, võite sellel klõpsata ja kohe oma domeeninime registreerida.

3. Anadea

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: Anadea

Anadea on täisteenust pakkuv tarkvaraarendusettevõte, mis aitab igasugustel ettevõtjatel luua täiustatud funktsionaalsusega mobiilirakendusi ja veebisaite.

Samuti pakuvad nad paar tasuta äririista, sealhulgas tasuta ärinimede generaatori.

Selle võimsa tööriista kasutamiseks peate vaid sisestama oma ettevõttega seotud märksõna ja vajutama "Genereerige nimed."

Seejärel antakse teile ettepanekute loend, näiteks järgmine:

anadea nimed

Te ei saa nimede genereerimist kohandada, kuid selle tööriistaga tulevad nimed on ühed parimad, mida saate selle loendi tasuta ärinimede generaatoritelt..

4. NimiSepp

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: NameSmith

NameSmith on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teil leida oma ettevõttele sobiv domeeninimi.

Nende süsteem otsib automaatselt iga pakutud nime domeeniturult.

Nimesid, mis pole praegu registreerimiseks saadaval, ei kuvata tulemustes.

See on suurepärane, kui proovite nimetada ainult veebipõhist ettevõtet. Kui teile ei meeldi see, mis saadaval on, võite oma otsingusse lisada vähem levinud laiendid, mis annavad rohkem nimesid.

NameSmith genereerib nimesid mitmel viisil, näiteks modifitseerides valitud märksõna uue sõna saamiseks. Nende nimede loomise viisi ei pea te kohandama.

nimekodanike nimed

NameSmithil on ka juhuslik nimegeneraator, mida saate kasutada, kui te pole sisestussõna valinud. Need nimed ei anna siiski SEO-täiendust, mida asjaomane nimi annab.

5. Shopify ärinimede generaator

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: Shopify

Shopify ärinimede generaator on, nagu arvata võib, tööriist, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata inimesi, kes soovivad Shopify abil poodi avada, kuid see ei tähenda, et te ei saaks seda kasutada, kui teil on muid plaane.

Võite otsimist korraldada ja tulemusi näha ilma midagi registreerimata.

See tööriist genereerib peamiselt nimesid, lisades teie valitud märksõnale uusi sõnu, näiteks allolevas näites:

kaupluste nimesid poetama

See on hea tööriist, kui plaanite tõepoolest oma uue nime abil Shopify poe üles ehitada. Tööriist näitab teile, kas teie otsitavad nimed on saadaval uutes Shopify poodides ja saate selle mõne klõpsuga seadistada.

6. Oberlo

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: Oberlo

Oberlo ise on Shopify tütarettevõte, mis teeb inimestel hõlpsaks kaubavedude loomise ettevõtte loomise.

Nende ärinimede generaator töötab enam-vähem samal viisil kui Shopify oma, kuid teie saadavad nimed on natuke erinevad.

Heitke pilk sellele, mis kuvatakse, kui kasutame oma testilause:

oberlo nimed

Kui soovite oma ettevõtte Oberloga üles seada, võite klõpsata oma eelistatud nimel, et suunata otse nende registreerumislehele. Teie valitud nime ei reserveerita siiski automaatselt; peate selle registreerimise ajal käsitsi nõudma.

7. Namelix

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: Namelix

Namelix on AI-toega ärinimede generaator, millel on palju kohandamisvõimalusi.

Pärast sisestussõna sisestamist palutakse teil valida, kui pikad nimed peaksid olema ja millist nime stiili otsite.

Võite isegi näha paari näidet selle kohta, kuidas iga tootenime stiil välja näeb:

Namelixi nimistiilid

Siiski piirdute ühe stiili korraga valimisega. Kui soovite vaadata kahte või kolme nimistiili, peate tegema kaks või kolm erinevat otsingut. Kui soovite läbi vaadata kõik nimistiilid, peate igaüks neist eraldi otsima. See võib olla pisut tüütu, kuid see on suurepärane võimalus kõigi oma valikute nägemiseks.

Siin on mõned nimed, mille Namelix meie testi termini põhjal genereeris:

namelixi nimed

Namelix on ühendatud populaarse domeeninimede registripidajaga Namecheap. See tähendab, et kõiki loodud nimesid saab domeeninimedena kasutada. Kui teile mõni nimi meeldib, võite sellel klõpsata ja minna otse domeeni registreerimise protsessi.

Pange tähele, et ülaosas olevad otsingutulemid ei tundu teie valitud märksõna jaoks asjakohased ja neil on väike "lisatasu" riba ümber nende piltide. Need on edasimüügiks saadaval olevate domeenide reklaamid, mis muudab need keskmise domeeni ostmisega võrreldes märkimisväärselt kallimaks. Võite minna ja neid ignoreerida.

8. Novanym

Parimad tasuta ärinimede generaatorid: Novanym

Novanym ärinimede generaator kasutab AI-d sadade potentsiaalsete nimede genereerimiseks umbes ühe minuti jooksul.

Võite teha lihtsa otsingu, sisestades vastava märksõna, või aidata Novanymil õige nime valimisel, valides oma tööstuse ja soovitud nime stiili.

Pange tähele kolme asja, mis muudavad Novanym’i erinevaks enamikust selle loendi tasuta ärinimede generaatoritest. Esiteks genereerivad nad rohkem kui nimesid; iga nimi genereeritakse kolme võimaliku logoga.

novanüünimed

Teiseks, Novanym ei hõlma tegelikult teie märksõna nende nimedesse. Selle asemel loovad nad meeldejäävad nimed, mis kõlavad täpselt teie valitud märksõna ja tööstuse jaoks.

Ja viimane, kuid kindlasti mitte vähem tähtis, müüvad nad neid nimesid ja nendega seotud logosid kõrgema hinnaga, mis on palju rohkem kui domeeni hind. Valitud nimega seotud .com-domeen on Novanym juba registreerinud ja see muutub teie ostuprotsessis teie omaks.

Kui teile meeldib üks Novanym’i valitud nimedest, kuid te ei soovi lisatasu hindu maksta, on teil mitu võimalust. Nime muutmiseks muutke õigekirja või lisage märksõnu. Või võite valida mõne muu laienduse, näiteks .net või .org.

9. WordLab

Parimad tasuta ärinimegeneraatorid: WordLab

Kui otsite enne SEO-d nime, mis keskendub loovusele ja meeldejäävusele, on WordLab soovitud nimegeneraator.

Selle generaatori kasutamiseks pole sisestussõna vaja: vajutage lihtsalt nuppu "Hankige nimi" nuppu ja vaadake, mis tuleb.

Valikute hulgast on miljoneid, nii et peate lõpuks leidma midagi huvitavat.

Kui valite nime WordLabi generaatorist, pidage meeles, et teil ei ole oma ettevõtte nime domeeninime osana. Asjakohase domeeninime omamine on üks lihtsamaid viise oma SEO täiustamiseks ja uue ettevõttena, millel pole suusõnaliselt turundamist, millele tugineda, soovite meelitada inimesi otsimootorite kaudu.

Siin on näide nime tüübi kohta, mida võite leida WordLabist:

WordLabi soovitus

Lõplikud mõtted parimate tasuta ärinimede genereerijate kohta

Kõik need tasuta ärinimede generaatorid võivad teile anda kohese juurdepääsu kümnetele loomingulistele kaubamärgi ideedele. Ja te ei piirdu ühega neist: võite kasutada kahte või kolme või isegi kõiki neid, kui näete vaeva oma ettevõtte parima nime valimiseks. See on täielikult teie ja teie vajaduste otsustada.

Lisaks aidake kõigil neil domeeninimede generaatoritel oma täiusliku domeeninime otsimisel veelgi põhjalikumaks minna.

Kas need tööriistad aitasid teil oma ettevõtet nimetada? Meile meeldiks sellest kuulda allolevates kommentaarides!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map