7 viga, mida tuleks WordPressi disainiettevõtte reklaamimisel 2020. aastal vältida

7 viga, mida tuleks WordPressi disainiettevõtte reklaamimisel 2020. aastal vältida

7 viga, mida tuleks WordPressi disainiettevõtte reklaamimisel 2020. aastal vältida
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Üks asi, mida iga uus ettevõtte omanik õpib varem kui hiljem, on see, et ettevõtte reklaamimine osutub sageli palju raskemaks kui tegeliku töö tegemine – klientidele teenuste pakkumine.


Mõned ettevõtluseksperdid võtavad seda veelgi kaugemale ja tõstatavad mõtte, et reklaam on olulisem kui tegelik toode.

Ehkki ma ei ole sellega täiesti nõus, on see kindlasti asi, mida tasub läbi mõelda, eriti kui olete oma tegevuse kavandamise etapis.

Ärge saage minust valesti aru; teie teenus peab olema suurepärane, kui soovite edu saavutada. Ainuüksi suurepärane teenus ei vii teid aga kuhugi. Ilma tõhusa reklaamikampaaniata ei saa te oma uue WordPressi disainiettevõttega oodata uskumatuid tulemusi.

Kahjuks satuvad äsja alustavad inimesed sageli mõne kahjuliku turunduspraktika ohvriks, isegi mõistmata seda. Erinevad turundused "gurud" meeldib meile müüa mingite kummaliste ideede alusel ja lubada, et need on ülitõhusad, kuigi tegelikult kahjustavad need ainult teie kaubamärki ja mainet või ei tööta üldse.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • 15+ parimat lameda kujundusega WordPressi teemasid äri-, ajaveebi- ja ajakirjastiilis veebisaitidele 2020
 • 20+ vinge disainiportfellid, mida enne enda loomist vaadata
 • WordPressi kujundustrendid (2003 kuni 2020)

Siin on rida levinumaid vigu ja näiteid selle kohta, kuidas oma uut WordPressi äri mitte reklaamida.

1. Juhuslike külma teavitusmeilide saatmine

Outreach on suurepärane äri jaoks. Minu arvates saab see 2020. aastal domineerivaks reklaamimeetodiks. Võite meid selle teemaga uuesti kurssi viia …

Nagu öeldud, töötab külm teavitustöö teie jaoks ainult siis, kui olete juhuslikult juhendite valimise asemel uurinud inimesi, kellega proovite ühendust võtta..

Kas nad vajavad tõesti teie teenuseid? Kas saate pakkuda neile midagi ainulaadset, midagi, mis on konkreetselt seotud probleemidega, mida nad praegu kogevad? Kas teate, kust selliseid kontakte otsida??

Mida teha? Olgu, siin on minu isiklik strateegia. See töötab peaaegu kõigi niššide jaoks, mida saab ette kujutada (sealhulgas WordPressi kujundus). Tutvuge andmebaasiga aadressil CrunchBase. See on suurepärane kataloog hiljutistest rahastamisvoorudest, uutest käivitamistest, teiste omandamisest ja nii edasi (põhimõtteliselt kogu alustamisega seotud tegevus). Võite nende andmebaasi alla laadida ja kategooriate kaupa sirvida. Nii saate tuvastada uusi ettevõtteid, mis on äsja finantseeritud ja kes tõenäoliselt vajavad teie teenuseid. Uurige neid, selle asemel, mida Google’ilt juhuslikult leiate.

2. Rämpspost sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedia rämpspost on tänapäeval üks levinumaid reklaamiprobleeme. Siin on see, mida ma mõtlen, kui teete mõnda järgmistest toimingutest, rämpsposti ja peaksite tõenäoliselt lõpetama:

 • Igas tunnis oma teenuste twitterimine.
 • Otsesõnumite saatmine, milles palutakse inimestel teie saiti külastada.
 • Postitage oma saidi kohta Facebooki olekuid iga tund.
 • StumbleUponi kasutamine ainult oma saidi reklaamimiseks.
 • 30 000 inimese jälgimine Twitteris just numbrite huvides.
 • Madala kvaliteediga ja sõltumatute Instagrami piltide esitamine just selle huvides.
 • Ostke oma müügi lehelt uuesti säutsu ja võltsitud aktsiaid.
 • Liituge sõltumatute vestlustega ja ühendage oma ettevõte pidevalt.

Ja okei, ma saan sellest aru, mingil määral peate seda võltsima, kuni te seda teete (või teete?), Kuid sotsiaalmeedias on rämpsposti lihtsalt liiga palju ja see pole pikas perspektiivis efektiivne ühel lihtsal põhjusel: see on teistele inimestele äärmiselt tüütu ja isegi kui teil on nüüd mõni jälgitav, kaotate selle väga kiiresti.

Mida teha? Liituge ainult asjakohaste vestlustega ja jälgige inimesi, keda soovite jälgida muudel põhjustel peale nende lihtsalt üleskerimise. Otsige partnereid, võtke ühendust ja võtke nendega ühendust. Liitu Quora ja otsige küsimusi, mis on seotud otseselt pakutavate teenustega. Ma garanteerin, et seal on palju selliseid asju.

3. ametliku teemakataloogi ära kasutamine

Mitte kõik ei saa sellest aru, kuid ametlik teemakataloog saidil WordPress.org on suurepärane keskkond oma WordPressi disainiäri reklaamimiseks.

Pole harvad juhud, kui uus teema laaditakse tuhandeid kordi alla lihtsalt seetõttu, et on kataloogis. Inimesed lihtsalt hüppavad sinna loomulikult, kuna see on ametlik koht, kust oma teemasid hankida.

Ja kuna kataloogi külastavad iga päev tuhanded inimesed, kes on huvitatud oma saitide kujunduse muutmisest … noh, on üsna ilmne, miks võite sealt leida palju potentsiaalseid kliente.

Mida teha? Looge käputäis kvaliteetseid WordPressi teemasid ja proovige neid igal juhul kataloogis loetleda. Asjade lihtsamaks muutmiseks (ja samal ajal paremaks) kasutage käivitusteemat nagu _S. Selle abil saate hea teema üles ehitada palju kiiremini kui siis, kui teete kõike algusest peale. Üks väga oluline element on siinkohal kirjutada oma teemade kirjeldused viisil, mis kutsub inimesi üles kontrollima teie saiti ja vaatama, mida veel teil pakkuda on..

4. Veebireklaamide kasutamine ainult selle huvides

Võimalik, et olete ilmselt kuulnud, et AdWords on tõhus reklaamimeetod. Ja see on tõepoolest, kuid mitte kõigile.

AdWords on efektiivne ainult siis, kui loote läbimõeldud kampaania, mis kasutab mõnda otsese reageerimise reklaami ja suunab inimesed ümber sihtlehele, kus nad saavad kohe tegutseda (näiteks osta mõnda teie teenust otse).

AdWordsi kasutamine lihtsalt saidile liikluse saamiseks ilma, et külastaja midagi pakuks, mida külastaja saab kohe ära kasutada, ei ole tõhus ja kaotame ainult teie raha.

Mida teha? Kasutage AdWordsi ainult otsese vastuse reklaamimiseks. AdWords ei ole brändinguks kõige kuluefektiivsem meetod.

5. Kasutades ainult veebipõhiseid töölaudu

Oma esimeste esinemiste leidmine veebipõhiste töölaudade (nt oDesk, Freelancer.com või isegi Craigslistin) kaudu on tõepoolest võimalik, kuid see pole tegelikult eriti soovitatav.

Tööpakkumiste tahvlite probleem on see, et konkureerite kümnete inimestega igas mängus, mida proovite võita. Negatiivne külg on see, et sellises keskkonnas on ainus eristav tegur teie pakutav hind. Kui te pole ruumis kõige odavam inimene, ei maanda te absoluutselt kaarikut ja trikk on see, et te ei ole kunagi. Alati on midagi, mis oleks valmis vähem teenima.

Mida teha? Unustage veebipõhised töölauad. Need on head lisaraha teenimiseks, kuid mitte nii jätkusuutliku ettevõtte ehitamiseks. Selle asemel alustage teavitustööga (eelmine punkt) ja kasutage oma isiklikku kontaktvõrgustikku.

6. Jagamata testimine

Jaotatud testimine on parim viis kõigi veebipõhiste reklaamitaktikate tulemuste parandamiseks. Ja ma pean silmas IGATI.

Poolitatud testimine on nagu maagia. Näiteks võite võtta taktika, mis annab teile 2-protsendilise vastuse, ja muuta see 4-protsendiseks, mis enamasti tähendab teie kasumi kahekordistamist.

Mida teha? Idee on lihtne. Kui katsetate mis tahes reklaamimismeetodit, käitage reklaami / sõnumi / teavituste e-posti aadressi kahte eraldi versiooni korraga üheaegselt. Näiteks kui kahe eraldi teavitusteate kasutamisel võite leida, et üks neist loob rohkem vastuseid (et inimesed lihtsalt resoneerivad seda paremini), peaksite võtma selle sõnumi ja kasutama seda iga järgmise teavituste e-posti juhtelementidena. Kui teete seda pikemat aega – katsetades alati kahte sõnumit üksteise suhtes -, saate aja jooksul väga tõhusa malli.

7. E-posti nimekirja koostamist ei tehta

E-posti loendi koostamine on üks parimaid meetodeid pideva reklaamimise korraldamiseks. Alustuseks viite inimesi oma saidile, veendate neid liituma teie meililistiga (pakkudes näiteks tasuta kingitust) ja seejärel jälgige neid alati, kui teile see meeldib..

Ma ei saa isegi teile öelda, mitu korda olen näinud intervjuud populaarse ärimehe või ajaveebiga, kus nad on tunnistanud kahetsust, et nad pole e-posti aadressi loonud kohe esimesest päevast peale. Tänapäeval – eriti veebis – on üks suurimaid ettevõtte vara e-posti kontaktide loend inimestele, kes on huvitatud teie pakutavast.

Mida teha? Hea e-posti turunduse saladus on hoida teie suhtlus sisu, mitte reklaamide põhine.

Nii nagu ma ütlesin, alustage pakkumisega, et meelitada näiteks oma potentsiaalseid kliente "Saidi kujunduse kontroll-loend – sammud, mis tuleb läbi viia enne disaineri palkamist."

Järgmisena registreeruge hea e-posti uudiskirja teenusega nagu Sendinblue (tasuta) ja manustage oma saidile tellimisvormid. Seadistage kõik viisil nii, et iga tellija saab pärast registreerumist teie kontrollnimekirja.

Lõpuks veenduge, et enamus teie e-kirju / infolehti oleks suurepärase sisuga ja saatke reklaamisõnumit vaid korra.

Selle tõeline jõud on see, et peate oma nimekirja koostamisel ainult kõvasti vaeva nägema ja seejärel saate hiljem oma tellijatega otse ilma lisatasuta ühendust võtta.

Järeldus

Lühidalt öeldes on siin lühike strateegia, mida saate kasutada:

 • Enne teavitustegevust uurige ja kasutage abistavaid saite, näiteks CrunchBase.
 • Ärge rämpsposti sotsiaalmeedias. Osalege selle asemel.
 • Esitage ametlikku teemakataloogi vähemalt paar teemat.
 • Mõelge oma veebireklaamide strateegiale. Kas see tõesti tasub ära??
 • Unustage veebipõhised töölauad.
 • Split test… nagu hull.
 • Alustage meililisti koostamist.

Mida te sellest arvate ja kas teil on 2020. aastal teie ettevõtte jaoks midagi konkreetset ahjus?

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector