5 parimat teie ettevõtte ametisse nimetamise planeerimise tarkvara aastal 2020

5 parimat teie ettevõtte ametisse nimetamise planeerimise tarkvara aastal 2020

5 parimat teie ettevõtte ametisse nimetamise planeerimise tarkvara aastal 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Spordisaali personaaltreener vajab viisi, kuidas klientidega seansse broneerida. Arst vajab viisi, kuidas planeerida patsientidega kontrollid. Enamik ettevõtteid vajab raamatute sisemiste kohtumiste saamiseks mingit moodust – ja see kõik peab olema automatiseeritud with koos kalendritega ��, meeldetuletustega and ja palju muud. Sellepärast täna tahame visandada ja võrrelda parimat kohtumiste ajastamise tarkvara seal saadaval.


See tarkvara välistab tüütute meilide ja telefonikõnede vajaduse. Saate kasutada kohtumiste broneerimiseks reaalajas ajakava koos muude suurepäraste funktsioonidega, näiteks klientidelt maksete kogumisega.

Parim kohtumiste planeerimise tarkvara

Mida peaksite otsima parima kohtumiste ajastamise tarkvara abil?

�� Mõistlik hind
Esimesed asjad kõigepealt. Mõni kohtumiste ajastamise tarkvara on liiga kallis. Leiate mitmeid odavamaid valikuid, mis pakuvad endiselt mõnda parimat ajastamise tööriista turul.
�� Lihtsus või funktsioonirikkus, mida teie organisatsioon vajab
Mõned ettevõtted vajavad mitme organisatsiooni töötaja jaoks maksete vastuvõtmiseks kindlaid brändimisvõimalusi ja tööriistu. Teised ettevõtted vajavad sisemiste koosolekute kiireks kavandamiseks lihtsat tööriista. Selgitage välja, milline tarkvara sobib teile.
Ajakava korraldamine
See hõlmab üksikisikute visuaalseid kalendreid. Teil peaks olema võimalik oma ajakava konfigureerida ja vajaduse korral teatud piirkonnad blokeerida. Kasuks on ka lohistamisgraafik.
�� Kalendri kooskõlastamine
Alates ümberkorraldamisest kuni teiste inimeste kalendrite kontrollimiseni peaksid kõik teie organisatsiooni ajakavad olema ühendatud. Samuti võite soovida funktsioone, mis saavad linkida kliendikalendritega jagamiseks ja eksportimiseks.
⚙️ Kohandamisvalikud, mis sobivad teie ettevõtte ilmega
Bränding on oluline, nii et teie kohtumiste ajastamise tarkvara välimus ei tohiks erineda. See kehtib eriti siis, kui plaanite sõiduplaani inimestega, kes pole teie ettevõttest – näiteks isikliku koolituse kliendid või salongi kliendid.
�� Võimalused maksete vastuvõtmiseks ja pakettide või teenuste müümiseks
Kas teie mikrotootja müüb pileteid töötubadele või tundidele? Kas teie joogastuudio broneerimine toimub regulaarselt? Nutikas on makse ette koguda. Mõnel neist tööriistadest on isegi võimalusi müüa näiteks liikmesust.
�� Kutsed, meeldetuletused ja järelmeetmed
See hõlmab automatiseeritud sõnumsidesüsteemi, mis saadab välja interaktiivseid kutseid ja meeldetuletusi. Kutsed peaksid võimaldama inimestel lisada koosolekuid oma kalendritesse. Samuti on tore näha mitut sõnumisuvandit, näiteks teksti, e-posti või isegi sotsiaalmeediat.
�� Vormid klientidele broneerimise ajal
See aitab enne kohtumist klienditeavet koguda. Näiteks võiks arst soovida teada kindlustuse ja isikliku teabe kohta.
⏲️ Ettepanekud ajakavade kohta, mille alusel inimesed saaksid hääletada
Mõned parimatest allpool olevatest kohtumiste ajastamise tarkvaradest pakuvad hääletussüsteeme, et näha, milline kuupäev grupi jaoks kõige paremini sobib.
�� Mobiiliversioonid
Teie organisatsiooni inimesed ei käi alati kontoris. Veenduge, et teie kohtumiste ajakava tarkvara sisaldab mobiilirakendusi, mis tegelikult hästi töötavad.
�� Isikupärastatud armatuurlauad
Töötajate ja klientide armatuurlauad pakuvad tavaliselt eelseisvate kohtumiste loendeid, tühistamisvõimalusi ja kohandamissätteid, näiteks profiilipilte.

Viis parimat kohtumiste ajastamise tarkvara valikut

Acuity sõiduplaani koostamineDoodle10 kuni 8AppointmentPlusScheduFlow
Alghind (kuus)Tasuta ja 15 dollaritTasuta ja 4 dollaritTasuta ja 9,6 dollarit49 dollarit29,95 dollarit
Tekstikutsed ja meeldetuletused?JahEiJahJahEi
Hääletamine parimatel kuupäevadel?EiJahEiEiEi
WordPressi ja kalendri integratsioonid?JahJahJahJahJah

1. Acuity sõiduplaani koostamine (acuityscheduling.com)

Acuity Internetis

Täpsuse ajakava on tõenäoliselt kõige populaarsem kohtumiste ajakava, kuna seda saab kasutada paljudes tööstusharudes.

See töötab veebipõhise broneerimise assistendina, nii et teie ajakava on klientidele ja teistele töötajatele alati avatud. Teie reaalajas saadavus kuvatakse teie ajakavas koos maksete vastuvõtmise, ajakava muutmise ja kalendri teatud osade blokeerimise võimalustega.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid

Acuity Planeerimise üks paremaid osi on hinnakujundus. Teil pole mitte ainult võimalus seitsmepäevaseks tasuta prooviversiooniks, vaid saadaval on ka tasuta pakett.

 • Ilmaistarjou plaan – 0 dollarit kuus kalendri kohta, mille puhul kliendi enda sõiduplaan ja võimalused piiramatute kohtumiste ja teenuste pakkumiseks pakutakse.
 • Tekkiv plaan – 15 dollarit kuus kõige eelmises kavas sisalduva eest, lisaks veel täiustatud funktsioone, nagu automatiseeritud ajavööndi teisendamine, kalendri kohandamine, arvukad integratsioonid ja ajakava veebisaidile manustamise võimalus.
 • Kasvamiskava – 25 dollarit kuus kõige varasemate plaanide, tekstisõnumite meeldetuletuste, makseplaanide ja liikmelisuse ning muude müügivõimaluste eest, näiteks kinkekaardid ja kohtumispaketid.
 • Powerhouse’i plaan – 50 dollarit kuus kõigi eelmistes plaanides sisalduva eest, mitu ajavööndi võimalust mitmele töötajale, kohandatud API-liidese juurdepääs, HIPAA-le vastavus ja Acuity kaubamärgi eemaldamine.

Kasutusmugavus ja töökindlus

Kasutusmugavus on Acuity’i inimeste uhkus. Graafik mitte ainult ei tööta kõiki 24 tundi päevas, vaid ka enamik põhifunktsioone on juba kohe seadistatud. See hõlmab selliseid valikuid nagu meeldetuletusmeilisõnumid ja kliendi enda sõiduplaani koostamine. Integreerimised tuleb seadistada ükshaaval, nii et need hõlmaksid rakendusi või lisandmoodulid selliste integratsioonide jaoks nagu iCloud, Google Calendar ja MailChimp. Nagu öeldud, on neid kõiki lihtne aktiveerida.

Peamised omadused

 • Ilus reaalajas ajakava koos kohandatud bränditööriistadega.
 • Planeerimine piiramatute kohtumiste ja teenustega.
 • Automatiseeritud teksti- ja e-posti meeldetuletused ning muud sõnumid.
 • Teil on mitu võimalust toodete ja teenuste müük. Mõned neist hõlmavad makseplaane, liitumislepinguid, liikmemaksu ja kinkekaarte.
 • Integreerimine pika tööriistaloendiga, näiteks Google Calendar, iCloud, Outlook.com, Office 365, Freshbooks, Mailchimp ja Pipedrive.
 • Korraldage oma teenused grupiürituste, töötubade või tundidena.
 • Lisage lisandmoodulite või näpunäidete valikulised väljad.
 • Saate täpsemat aruandlust toimivuse, ilma esinemiste ja kõigi kohtumiste kohta.

Minge Acuity Schedinging’i

2. Doodle (doodle.com)

Doodle

Doodle on populaarsust kogunud nii isikliku kui ka äriplaneerijana, millel on ainulaadne võimalus taotleda, et inimesed hääletaksid teatud kuupäevadel, mis võiksid koosoleku jaoks head olla. Niisiis soovitab kohtumise looja teatud kellaajad ja kuupäevad, kutsub organisatsiooni inimesi (või sõpruskonda) ja valib seejärel hääletuse põhjal lõpliku valiku. Seejärel saate kinnitada kõigi osalejate aja ja lasta see panna nende kalendritesse.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid

Doodle’il on isiklikuks kasutamiseks tasuta plaan, kuid paljud väiksemad organisatsioonid võivad ka seda tasuta hinnakujundust kasutada. Ainus tasuta prooviversioon on tasuliste plaanide jaoks ja see kestab 14 päeva. Samuti väärib mainimist, et Doodle’il on ainult aastahinnad.

Siin on hinnakujunduskava pakkumised:

 • Vaba kava – $ 0 põhiplaneerimise, peidetud kirjete ja kalendri ühendamise võimaluse jaoks. Tasuta kava toetatakse reklaamidega ja kalendritele pääsete juurde veebibrauseri või mobiilirakenduste kaudu.
 • Stardikava – 48 dollarit aastas ühe kasutaja kohta, kõik tasuta paketis sisalduv, eksportimine, lisaväljad, meeldetuletused, kutsed ja rakenduses pole ühtegi reklaami.
 • Pro plaan – 72 dollarit aastas ühe kasutaja jaoks kõigi muude plaanide, kohandatud kaubamärgi, kohandatud alamdomeeni ja administraatori kontode jaoks. Saate ka mõned arveldustööriistad, arvete esitamine ja üks-ühele koosolekute seaded.
 • Meeskonna plaan – 180 dollarit aastas viie kasutaja jaoks kõigi muude plaanide jaoks + prioriteetne tugi, mitme kasutaja haldus ja Doodle Bot for Slack.

Kasutusmugavus ja töökindlus

Doodle loodi ajakava koostamise drastiliselt lihtsustamiseks. Ja just seda on arendajad teinud. Paljud organisatsioonid on mõistnud, et teised kallimad ajastajad on lihtsa kalendri jaoks liiga keerulised. Doodle on mobiilseks kasutamiseks valmis, see sobib suurepäraselt mitut tüüpi ettevõtetele ja sellel on see imeline funktsioon, mis võimaldab inimestel hääletada koosoleku jaoks parimal ajal..

Peamised omadused

 • Hääletussüsteem, mis palub kõigil teie grupi või organisatsiooni liikmetel täpsustada oma koosoleku või sündmuse jaoks parim aeg.
 • Mõnede plaanidega kohandatud bränding.
 • Androidi ja iOS-i rakendused mobiiliplaneerimiseks. Automatiseeritud kalendri sünkroonimine sündmuste otsustamiseks.
 • Kalendrikutsed, värskendused ja meeldetuletused.
 • Võimalus vaadata, kas kellelgi pole hääletamisest puudu.
 • Eksport tulemuste jagamiseks.
 • Üks-ühele koosoleku tööriistad saadavuse jagamiseks ja kahe inimese vahel õigete aegade kiireks leidmiseks.
 • PayPali ja krediitkaartide arveldusvalikud. Samuti saate arveid välja saata.
 • Administraatori kontode täpsemad sätted, mitme kasutaja haldamine ja kohandatud alamdomeeni hankimine.

Minge Doodle’i

3. 10 kuni 8 (10to8.com)

10 kuni 8

10to8 on üks parimatest kohtumiste ajastamise tarkvaradest ja seda mõjuval põhjusel. Esiteks on tarkvara tasuta testimiseks saadaval ja seda potentsiaalselt väiksemate ettevõtete jaoks saadaval.

Saadaval on mitu töötajate sisselogimist ja saate kauni kalendri armatuurlaua, mis sünkroonib selliste tööriistadega nagu Google’i kalender, PayPal ja palju muud. Pange broneerimismoodul oma veebisaidile ja kasutage mõnda huvitavat funktsiooni ilmumatajätmise ärahoidmiseks.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid

Tasuta plaan võib töötada lihtsalt mõne alustava ettevõtte ja väikeettevõtte jaoks. Peale selle saate tasuta prooviversiooni proovida ja vajadusel uuele versioonile üle minna ühele kuuplaanidele:

 • Vaba kava – 0 dollarit kalendriplaani, SMS-ide, 100 kohtumise kuus, kaks sisselogimist ja klienditoe veebis kasutamiseks.
 • Põhiplaan – 9,6 dollarit kuus tasuta paketis sisalduva eest, lisaks kohandatav kalender ja kaubamärgi plaanimine.
 • Kasvuplaan – 20 dollarit kuus kõigi eelmistes plaanides sisalduvate funktsioonide eest, 300 kohtumist kuus, kolme personali sisselogimist, SMS-ide kohandamist ning nii telefoni kui ka veebitoega.
 • Suurem äriplaan – 40 dollarit kuus kõigi eelmistes plaanides sisalduva kohta, 600 kohtumist kuus, kuus töötajate sisselogimist, HIPAA tööriistad ja allkirjastatud BAA.
 • Ettevõtlusplaan – Seda plaani saab täielikult kohandada vastavalt sellele, kui palju kohtumisi teil kuus on ja kui soovite mingeid lisafunktsioone. Pakkumise saamiseks pöörduge 10to8 poole.

Samuti saate odavama hinnakujunduse eest igal aastal maksta.

Kasutusmugavus ja töökindlus

10to8 integreerub WordPressi ja Facebookiga, et klientidele oleks teie ajakava veebis saadaval. Kalender on palju konfigureeritud otse karbist väljas ja kohtumisi saate importida ja eksportida Google’i kalendriga. Mobiilirakendused sobivad inimestele kalendrite vaatamiseks liikvel olles suurepäraselt ja teie ajakava värskendatakse alati reaalajas, nii et te ei peaks topelt broneerima.

Peamised omadused

 • Nutikad teksti- ja e-posti meeldetuletused saadetakse välja, et saaksite oma ilmumatajätmiste arvu märkimisväärselt vähendada.
 • Tasuta klientide broneerimise veebisait.
 • Kalendris on vestluskast, kus saate oma kontoris teiste töötajatega vestelda.
 • Integreerimine WordPressi, Facebooki, Google’i kalendri ja paljude teistega.
 • Maksete vastuvõtmine PayPali kaudu.
 • Mitmed kohandamisriistad kalendrite kohandamiseks teie organisatsiooni kaubamärgiga.
 • Mitu töötajate sisselogimist ja juhtpaneeli, nii et te ei pea oma sisselogimisandmeid jagama.
 • Tugi piiramatule SMS-ile. Mõnes kavas saate neid SMS-meeldetuletusi isegi kohandada.

Minge 10to8 juurde

4. AppointmentPlus (www.appointingplus.com)

kohtumine pluss

AppointmentPlus’i mõte on kogu see, et kui teie ettevõte on väiksem, võite kohtumisi kavandada, ja laiendage seda siis võimsamate tööriistade jaoks. AppointmentPlus pakub väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud lahendusi koos ettevõtte valikuga.

Paindlikkus ja mastaapsus on AppointmentPlus võtmeks, nii et see on kindlasti tippkohtumiste ajastamise tarkvara tõsistele ettevõtetele. Jah, selline lahendus nagu Doodle on klanitud ja lihtne, kuid see on jõutööstuse ajakava koos kohandamisega igat tüüpi ettevõtetele.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid

AppointmentPlus ei ole kõige odavam kohtumiste ajakava, kuid tarkvara on täis funktsioone. Mitte ainult, vaid ka teie ettevõtte laienedes on hinnakujundusplaanid loodud paindlikkuse tagamiseks.

Tasuta prooviversioonid pole saadaval, kuid AppointmentPlus pakub oma kohtumiste ajastamise tarkvara demosid.

Siin on plaanid:

 • Pronksplaan – 49 dollarit kuus üksikisikutele ja väiksematele meeskondadele. See pakub funktsioone, nagu mitu administraatorit, sündmuste ajastamine, maksed, veebisaidi ja Facebooki integreerimine, SMS-meeldetuletused ja e-posti teatised.
 • Hõbeplaan – 69 dollarit kuus alustavatele ja väikestele meeskondadele, kes vajavad rohkem funktsionaalsust. Funktsioonid hõlmavad kõike eelmisest kavast, interaktiivseid teatisi, erandeid teenuse ajakavadest, töötajate profiili jagamist ja töötajate filtreid.
 • Kuldplaan – 99 dollarit kuus suurematele staažikamatele ettevõtetele. Saate kõik funktsioonid varasematest plaanidest, IP-aadressi piirangud, rohkem kohtumiste väljad, mallid, ruumide jagamine, mitu kohtumist ajapiludes ja analüüs.
 • Plaatinaplaan – 199 dollarit kuus väiksematele ettevõtetele. Funktsioonide hulka kuuluvad kõik eelmistest plaanidest, spetsiaalne kontohaldur, rohkem kasutajaprofiile, suur kohtumiste maht, kohandatud väljad, asukoha atribuudid, alamteenused, asukoha otsimise tööriist ja palju muud.
 • Ettevõtlusplaan – Selle plaaniga on kohandatud hinnakujundus mõnele suurimale organisatsioonile maailmas. Teile saadetakse kõik funktsioonid, sealhulgas kõik muud vajalikud kohandamised.

Kasutusmugavus ja töökindlus

Võrreldes mõne muu kohtumiste ajastamise tarkvaraga, on AppointmentPlus järsk õppimiskõver. Sellegipoolest on kõige parem meeskondadele, kus on IT-spetsialistid või arendajad, kes soovivad süsteemi hallata. Peale selle on kogu tarkvara usaldusväärne ja paindlik vastavalt teie ettevõtte vajadustele. See on mõeldud ettevõtetele, kes peavad mõõtmeid muutma ja funktsioone kohandama – mitte neile, kellel on lihtsustatud ajakavaga kõik korras.

Peamised omadused

 • Kohandatud sõiduplaanilahendused erinevatele tööstusharudele nagu haridus, logistika ja tervishoid.
 • Võimas ajakava, mis võimaldab teie klientidel kohtumisi igal ajal broneerida.
 • Tööriistad broneeringute linkimiseks e-turunduse ja sotsiaalmeedia postitustega. Kutsete ja meeldetuletuste e-posti ja tekstteatised.
 • Mõni kõige usaldusväärsem aruandlus, mille leiate kohtumiste plaanijalt. Mõned statistikad hõlmavad show-off määrasid ja toodete ostmise suundumusi.
 • Kolmandate osapoolte integreerimine selliste rakendustega nagu Mailchimp, Google ja iContact.
 • Suurepärane hinnastruktuur, mis tagab teie ettevõtte mastaapsuse.
 • Maksete töötlemine.
 • Mõne plaani täiendavad kohtumisväljad ja kohandatavad väljad.
 • Kiire integratsioon nii oma WordPressi saidi kui ka Facebookiga.

Minge AppointmentPlus

5. ScheduFlow (www.duoserve.com/scheduling-software)

ajakava

Duoserve on ettevõte, mis müüb pilveproduktiivsuse tarkvara, millest üks on aja- ja kohalolekuaja jaoks, teine ​​aga kohtumiste ajakava koostamiseks. Kohtumiste ajastamise suvandit nimetatakse ScheduFlow. See on üks parimatest kohtumiste ajakavadest, mis aitab ära hoida käsitsitöö ja teenida tasu teenuste müügi ja kontsertide broneerimise eest.

Ametisse nimetamist, nõupidamisi ja kohtumisi toetatakse ScheduFlow kaudu. Tööülesannete määramise ja vahetuste ajastamise kaudu saate töötajaid isegi hallata. Üldiselt on tegemist väga visuaalse kohtumiste ajastamise tarkvaraga, millel on mõned täiendavad tööriistad klientide korraldamiseks ja otsimiseks.

Üldkulud ja hinnakujundusplaanid

ScheduFlowi hinnakujundus on toodud kuu ja aasta kaupa, suurema hinnaga saab see siis, kui maksate aasta eest ette. ScheduFlow tasuta versiooni ei ole, kuid 30-päevane tasuta prooviversioon annab teile aega selle proovimiseks.

Hinnakujundusplaanid sisaldavad järgmist:

 • Stardikava – 29,95 dollarit kuus täisfunktsionaalse juurdepääsu eest, piiramatute kohtumiste, piiramatute klientide, kahe arvuti, 20 kalendri ja tasuta e-posti toe eest.
 • Kõige populaarsem kava – 52,95 dollarit kuus kõigi eelmises kavas sisalduvate toodete eest, viis arvutit, 50 kalendrit ning tasuta telefoni- ja e-posti tugi.
 • Ettevõtlusplaan – 189,95 dollarit kuus kõigi varasemate plaanide, 25 arvuti ja 250 kalendri eest.

Kasutusmugavus ja töökindlus

ScheduFlow on üsna hõlpsasti seadistatav ja keskmine kasutaja peaks saama liidese selgeks õppida mõne päeva või isegi tunni jooksul. See on ka väga kohandatav tarkvara, mis võib töötada paljudes tööstusharudes ja ettevõtetes. Klienditoe dokumentatsioon on üsna hõre, nii et on hea, et ScheduFlow käitamiseks pole vaja kogenumat tehnikat. Sellegipoolest näib tarkvara disain mõnevõrra vananenud. Selle põhjuseks võib olla see, et osa tarkvara töötab loomuliku töölauarakendusena, samas kui paljud inimesed on hakanud harjuma peamiselt töötama klanitud pilveplatvormidel.

Peamised omadused

 • Ressursside visuaalne kasutamine koos teabega selle kohta, milline teie töötajatest on broneerinud kõige rohkem või vähem kliente.
 • Ajakavas on lohistamisriist koosolekute liikumiseks ja ajakava muutmiseks.
 • Saate topeltbroneerimise lubada või keelata.
 • Teie kalendrivaadet saab täielikult kohandada. Sama võib öelda töötajate kalendrite kohta.
 • Sellel on otsinguriba klientide ja nende kohtumiste kiireks leidmiseks.
 • Graafikuid saab vaadata igas seadmes.
 • Hallake töötajaid, määrates töötajatele teatud ülesanded või planeerides vahetusi.
 • Koguge oma klientidelt makseid kohtumismooduli kaudu.
 • Määrake kõigile kohtumistele ainulaadsed värvid, sildid ja olekud.
 • Natiivse ja pilvtarkvara kombinatsioon tähendab, et saate funktsioonidega täpsema ja võimsama tarkvara.

Minge saidile ScheduFlow

Millise parima kohtumiste ajastamise tarkvara peaksite valima?

Acuity sõiduplaani koostamineDoodle10 kuni 8AppointmentPlusScheduFlow
Alghind (kuus)Tasuta ja 15 dollaritTasuta ja 4 dollaritTasuta ja 9,6 dollarit49 dollarit29,95 dollarit
Tekstikutsed ja meeldetuletused?JahEiJahJahEi
Hääletamine parimatel kuupäevadel?EiJahEiEiEi
WordPressi ja kalendri integratsioonid?JahJahJahJahJah

Teil on palju kohtumistarkvara võimalusi, mille hulgast valida, nii et loodetavasti aitas see teil kitsendada valikut turu parimaks kohtumistarkvaraks.

Me väidaksime, et Acuity Scheduling on parim kõikehõlmav tarkvara. Doodle on kõige lihtsam (ja odavaim) ja 10to8 sisaldab hämmastavaid integratsioone. Meile meeldib AppointmentPlus teie ettevõtte laiendamiseks, samas kui ScheduFlow’il on tipptasemel kohandamisvõimalused.

Kui teil on küsimusi siin pakutava parima kohtumiste ajastamise tarkvara kohta, andke meile sellest teada allolevates kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector