5 parimat e-kaubanduse platvormi mitme müüjaga turuplatsidele 2020. aastal

Laske kõigil neil edukatel mitme müüja turgudel oma soov luua?


Veebisaitide nagu Etsy ja ThemeForest tohutu populaarsuse tõttu on mitme müüjaga e-poe turuplatsid muutunud populaarseks viisiks nii füüsiliste kui ka digitaalsete toodete müümiseks.

Kliendid on õnnelikud, kuna saavad valida paljude müüjate toodete hulgast ja olete õnnelikud, kuna peate müüjatelt komisjonitasu nõudma. Mitme müüjaga turuplatsid vajavad siiski teatud kordumatut funktsionaalsust, mis tähendab, et kui soovite luua oma mitme müüja turuplatsi, vajate kindlasti spetsiaalset tarkvara.

Oleme juba hõlmanud parimaid e-poe platvorme, nii et täna, vaatame parimaid platvorme mitme müüjaga e-poe turgude jaoks kuna need on seotud hea turupoe oluliste kriteeriumidega.

Parimad e-kaubanduse platvormid mitme müüjaga turuplatsidele

Mitme müüjaga turgude olulised omadused

Kui soovite luua eduka mitme pakkuja turu, vajate vähemalt järgmisi funktsioone:

�� Kvaliteetse otsingu funktsioon

Otsimine on e-kaubanduse jaoks alati hädavajalik, kuid mitme müüjaga turgude jaoks on see kahekordselt oluline. Kliendid peavad olema võimelised leidma kolmandate osapoolte toodete seast vajalikku (mõelge, kui suurel hulgal ThemeForesti otsingut võib saada!).

Lihtsad arvustused

Kuna teil on mitu müüjat, peavad kliendid saama müüjad ja tooted hõlpsalt üle vaadata, et müüjad saaksid maine luua.

��️ Digitaalne vs füüsiline

Mõni turg on piiratud digitaalsete või füüsiliste toodetega. Peate valima teie eesmärkidele vastava valiku.

�� Võimalus võtta komisjonitasu

Turuplatsi omanikuna teenite tulu vahendustasult. Teie platvorm peab mitte ainult lubama, vaid ka tegema maksete käsitlemise lihtsaks, et te ei rabeleks.

�� Hind

Mitme müüjaga turgude (WordPressi ja muude toodete) turuplatside hinnas on mõned suured erinevused, nii et ühe valimisel peate hoolikalt kaaluma platvormi hinda ja selle funktsioone..

Vaatame nüüd 5 parimat platvormi mitut müüjat hõlmava e-kaubanduse turgude jaoks (ilma kindla järjekorrata):

1. WordPress koos Mayosis + lihtsa digitaalse allalaadimisega

Mayosis on populaarne WordPressi teema, mis integreerub tihedalt hõlpsalt pakutavate digitaalsete allalaadimistega, et luua digitaaltoodete jaoks mitme müüjaga turuplatsid. Tänu tuttavale WordPress-liidesele on see taskukohase hinnaga ja seda on lihtne kasutada.

Mayoosi registreerimise ja noteerimise protsess:

Mayosis muudab müüjate registreerimise lihtsa vormi abil lihtsaks. Pärast registreerimist ja heakskiitmist saavad müüjad esitada oma toodete nimekirjad eestpoolt – nii et te ei pea muretsema selle pärast, et sundida müüjaid kasutama üldist WordPressi juhtpaneeli.

Müüjad saavad ka oma profiililehe, kus on loetletud kõik nende tooted ja lühike elulugu:

Parimad e-poe multivendorplatvormid: Mayose'i nimekiri

Mayose otsingu funktsionaalsus:

Põhiline Mayoosi otsingufunktsioon on üsna paljaste luudega. Kasutajad saavad otsida märksõna järgi ja seejärel kategooria järgi sortida:

Kuid kui ostate midagi sellist Otsing & Filter Pro, saate seda funktsionaalsust oluliselt laiendada.

Mayose ülevaatussüsteem:

Kontrollitud kliendid saavad tooteid hõlpsalt tootevormi kaudu üle vaadata. Mayosis lisab skeemi märgistuse automaatselt kõigile arvustustele ja müüjad saavad juhtpaneelil kiiresti kõiki arvustusi vaadata.

Digitaalsed või füüsilised tooted Mayosis:

Kuna Mayosis põhineb lihtsal digitaalsel allalaadimisel, on see peaaegu * eranditult digitaalsete toodete jaoks. Kui soovite müüa füüsilisi tooteid, vajate teist platvormi.

* EDD abil saate müüa näppude kaupa mõnda füüsilist toodet – see pole just see, mille jaoks see kõige paremini sobib.

Mayoosi komisjonid:

Mayosis võimaldab teil määrata komisjonitasusid kogu kaupluse jaoks, samuti kohandatud komisjonitasusid üksikute müüjate jaoks. See loob ka tasumata komisjonitasude CSV-d, mille saate üles laadida PayPali massmaksete süsteemi, et muuta komisjonitasude maksmine lihtsaks.

Mayoosi hinnakujundus:

Mayose teema ise maksab ThemeForestis 64 dollarit. Kuid kui soovite funktsionaalset turgu, peate ka selle ostma Lihtne digitaalsete allalaadimiste professionaalne pass täiendava 299 dollari eest. Professional Pass võimaldab teil pääseda juurde kõikidele turul pakutavatele funktsioonidele, aga ka kõikidele EDD premium-makseväravatele.

Kokkuvõttes otsite teema jaoks 363 dollarit pluss hädavajalikud lihtsate digitaalsete allalaadimiste funktsioonid.

Poe majutamiseks vajate ka oma e-kaubanduse WordPressi hostimist.

�� Mine Mayosesse
�� Minge jaotisse Lihtne digitaalne allalaadimine
�� Minge EDD Professional Pass’i

2. Magento koos Marketplace’iga

Marketplace on Magento jaoks populaarne laiendus, mis muudab selle täielikult toimivaks mitme müüja turuks. Arendaja Webkul pakub ka WordPressi, Shopify ja muude sisuhaldussüsteemide versioone Marketplace’ist. Ma otsustasin esile tõsta Magento versiooni, kuna see tundub kõige robustsem, kuid saate seda teha Vaadake kõigi siin olevate platvormide versioone.

Põhiliste e-kaubanduse platvormide võrdlemise kohta lugege meie Shopify vs WooCommerce vs Magento võrdlust.

Magento Marketplace’is registreerimise ja noteerimise protsess:

Müüjad saavad registreeruda lihtsa kasutajaliidese kaudu. Pärast heakskiitu saavad nad juurdepääsu üksikasjalikule juhtpaneelile:

Mitme müüjaga e-poe turuplatvormid

"lisa toode" vorm on üksikasjalik, kuid mitte eriti ilus. See näeb välja nagu taustavorm, mis pole müüjatele, kes proovivad luua arvukaid tooteloendeid, eriti kasutajasõbralik:

parim-pood-multivendor-platvormid-magento-2-nimekiri

Müüjad saavad ka oma üksikasjaliku profiililehe, kus kuvatakse kõik nende tooted ja hinnangud. Nagu näete, on müüja profiilileht märkimisväärselt detailsem kui Mayosis:

parim-pood-multivendor-platvormid-magento-3-profiil

Magento Marketplace’i otsingufunktsioonid:

Magento Marketplace’il on pisut parem otsingufunktsioon kui Mayosis-out-the-box. Kliendid saavad otsida märksõna järgi ja sortida kategooria, hinna, asjakohasuse ja nime järgi:

parim-pood-multivendor-platvormid-magento-4-otsing

Magento Marketplace’i ülevaatussüsteem:

Kliendid saavad hõlpsalt vaadata nii poode kui ka üksikuid tooteid. Saidi administraator saab neid ülevaateid hallata ja heaks kiita.

Magento Marketplace’i digitaalsed või füüsilised tooted:

Magento Marketplace saab hakkama nii füüsiliste kui ka digitaalsete toodetega. Müüjad saavad tooteloendi loomisel täpsustada, kas nende toode on füüsiline või digitaalne.

Magento Marketplace’i komisjonitasud:

Iga kaupluse jaoks saate määrata nii üldise komisjonitasu kui ka individuaalse vahendustasu. Komisjonid armatuurlaua abil on kõigi numbrite jälgimine lihtne:

parim-pood-multivendor-platvormid-magento-5-komisjon

Magento Marketplace’i hinnakujundus:

Turuplatsi laiendus maksab iseenesest 349 dollarit. Samuti peate kaaluma, kas saate oma vajaduste jaoks kasutada tasuta Magento kogukonna väljaannet või peate tasuma ettevõtteversiooni eest. Kui vajate Magento Enterprise’i, läheb see kiiresti kiireks.

�� Mine Magento juurde
�� Avage Marketplace’i laiendus

3. WordPress koos WooCommerce + WC Vendors Pro-ga

On mitmeid pistikprogramme, mis saavad WooCommerce’ile lisada mitme müüjaga turuplatse. Valisin WC-müüjate pistikprogrammi funktsiooni, kuna seda toetatakse hästi ning sellel on nii tasuta kui ka premium-versioon, kuid siin on veel kaks kvaliteedivalikut, mida võite kaaluda:

 • Toote müüjad – pole suur fänn, kuna see sunnib müüjaid kasutama WordPressi taustaprogrammi (see on küll odav – kõigest 79 dollarit).
 • Dokan – väga sarnane funktsionaalsus nagu WC Vendors Pro, kuid odavam (stardiplaani korral 149 dollarit aastas).

Võrreldes selle nimekirja teiste platvormidega, WC müüjad on sellel kenal eelisel, et saate siiski kasutada tohutut hulka laiendusi ja WooCommercei jaoks saadaolevat tuge.

Selle lähenemisviisi üksikasjalikumaks nägemiseks lugege meie juhendit, kuidas luua WC-teenuse pakkujatega mitme müüjaga turg.

WC Vendors Pro registreerimise ja noteerimise protsess:

Müüjad saavad registreeruda lihtsa vormi kaudu ja hallata oma tooteid näiteks esiosa juhtpaneelilt, näiteks Mayosis.

parim-pood-multivendor-platvormid-wc-müüjad-1-armatuurlaud

Lisa toode valikud on põhimõtteliselt samad, mida näete WooCommerce’i kasutamisel WordPressi administraatoris. Kuid neid on esitatud pisut kasutajasõbralikumal viisil:

parim-pood-multivendor-platvormid-wc-müüjad-2-add-toode

Müüjad saavad ka lihtsa profiililehe oma logo, sotsiaalsete kontode, ülevaadete ja tootekirjetega.

WC Vendors Pro otsingufunktsioonid:

Otsingufunktsioonide lisamiseks võite kasutada mis tahes arvu WooCommerce’i laiendusi.

WC Vendors Pro ülevaatussüsteem:

WC-müüjad võimaldavad klientidel vaadata üksikuid tooteid. Seejärel liidetakse need üksikud tooteülevaated üheks tervikuks "poe hinnang" poe profiililehe jaoks. Kaupluste koondatud hinnang annab kena ülevaate müüjast potentsiaalsetele klientidele.

WC-müüjad Pro digitaalsed või füüsilised tooted:

Kuna jällegi on see loodud WooCommerce’i abil, võimaldab WC Vendors Pro müüjatel luua nii füüsilisi kui ka digitaalseid tooteid.

WC Vendors Pro komisjonitasud:

WC Vendors Pro võimaldab mõningaid korralikke komisjonistruktuure. Pigem kui ainult kindla protsendi, võite võtta kindla protsendi, protsendi + lõivu või kindla tasu. Stripe’i kasutamisel saab komisjonitasu maksta koheselt.

Märkus. Komisjoni väljamaksed toimivad vastupidiselt teistele pistikprogrammidele – komisjonitasu teeniva saidi administraatori asemel teenib komisjonitasu üksikmüüja. Pidage seda oma komisjonistruktuuri määramisel meeles.

WC Vendors Pro hinnakujundus:

WC müüjad Pro maksab 199 dollarit ühe aasta toe / värskenduste eest (võite haarata ka eluaegse litsentsi 599 dollari eest). Teil on vaja ka oma WooCommerce’i teemat, mis maksab lisatasu. Kui soovite säästa raha, võite alustamiseks kasutada tasuta WooCommerce’i teemat.

Seal on rohkem piiratud plugina tasuta versioon, kuid ma arvan, et peaksite kasutama Pro-versiooni, kui kavatsete WordPressis mitme müüjaga turuplatse luua.

�� Minge saidile WooCommerce
�� Minge WC Vendors Pro lehele

4. Jagamismaks

Sharetribe on teenus, mis on mõeldud eranditult mitme müüja turgude loomiseks. See eristub teistest selle loendi võimalustest kahel viisil:

 1. See võimaldab teil luua toodete, teenuste või rentimise turu. Muud võimalused lubavad ainult tooteid.
 2. See on keskendunud rohkem üksteisele suunatud turuplatside loomisele, mitte organiseeritud kaupluseeskirjadega mitme müüja turgude loomisele.

Nii et Sharetribe ei sobi kindlasti kõigile. Aga kui sina on kui soovite luua peer-to-peer turgu, on see teie jaoks platvorm.

Sharetribe’i registreerimise ja noteerimise protsess:

Sharetribe registreerimis- ja noteerimisprotsess on kindlasti suunatud pigem üksikutele müüjatele kui organiseeritud kauplustele. Liides on libe, kuid suure hulga toodete üleslaadimiseks see ei toimi:

Sharetribe Lisage uus kirje

Müüjad saavad profiililehe, kus loetletakse nende tooted, kuid jällegi on see pigem üksikisiku kui poe profiil.

Sharetribe’i otsingu funktsionaalsus:

Sharetribe’i otsinguleht on funktsionaalne – kasutajad saavad otsida märksõna järgi ja seejärel filtreerida hinna, kategooria ja siltide järgi. Sellel peaksid olema kõik filtrivalikud, mida enamik poode nõuab.

Samuti on olemas kaardivaade, mis on kohalikele turgudele mõnus puudutus:

Sharetribe'i otsingufunktsioon

Sharetribe’i ülevaatussüsteem:

Pärast ostmist saavad kasutajad jätta müüjale tagasisidet. Teised ostjad näevad neid arvustusi müüja profiililehel.

Sharetribe’i digitaalsed või füüsilised tooted:

Saate seadistada Sharetribe’i nii füüsiliste kui ka digitaalsete toodete müümiseks. Selles osakonnas on see väga paindlik.

Osamakse komisjonitasud:

Sharetribe võimaldab teil määrata protsendi, minimaalse fikseeritud tasu või kombinatsiooni. See vahendustasu makstakse teie PayPali kontole automaatselt, kui klient ostab turult müüjalt ostu, mis on tore. Te ei pea makseprotsesside üheski osas aktiivselt osalema.

Osaku hind:

Jaga võtab korduvat tasu vastavalt teie turul olevate kasutajate arvule. Odavaim pakett ilma Sharetribe’i kaubamärgita on 149 dollarit kuus kuni 1000 liikme jaoks (või 119 dollarit kuus, kui maksate korraga 6 kuud).

�� Minge Sharetribesse

5. CS-Carti mitme müüja väljaanne

CS-Carti mitme müüja versioon on funktsioonirikas, kuid kallis mitme müüjaga turuplatvorm. Kuna mitme müüja väljaandel on mitme müüja funktsionaalsus juba algusest peale integreeritud, tundub see ühtsem kui selle loendi muud valikud, mis tuginevad laiendustele.

CS-Carti registreerimise ja noteerimise protsess:

Müüjad saavad registreeruda kasutajaliidese kaudu. Kui nad on sisse logitud, näevad nad väga kena juhtpaneeli paneeli:

CS-Cart müüja armatuurlaud

Lisa toode sakk pole kuigi esteetiline, kuid see on funktsionaalne:

CS-Cart Lisage müüjale uus toode

Samuti saavad müüjad armatuurlaual hõlpsalt otsida ja hallata kõiki oma tooteid ja laoseisu.

CS-Carti otsingufunktsioonid:

CS-Cartil on kindlasti parim vaikeotsingufunktsioon. Kliendid saavad sortida ja filtreerida mitmesuguste võimaluste järgi.

Kuid veelgi parem on see, et iga müüja profiilileht sisaldab otsingu võimalust ainult see müüja. Ükski teine ​​platvorm ei paku seda vaikefunktsiooni.

CS-Carti ülevaatesüsteem:

Saate valida, kas lubada või keelata ülevaatused globaalselt või üksikute toodete puhul. Kliendid saavad siiski vaadata ainult üksikuid tooteid. Müüja koondatud hinnang puudub.

CS-Carti digitaalsed või füüsilised tooted:

CS-Cart on mõeldud füüsiliste toodete jaoks. Toodet ei saa tähistada "digitaalne" müüja liideses.

CS-Carti komisjonitasud:

Saate määrata üksikute müüjate vahendustasu määra. Komisjonitasud võivad olla protsentuaalsed või kindlad tasud. Kui kliendid maksavad, läheb raha otse teile (saidi administraatorile). Seejärel jagate raha vastavalt komisjonistruktuurile.

CS-Carti hinnakujundus:

1450 dollari juures, CS-Cart mitme müüja on selles nimekirjas vaieldamatult kõige kallim variant. Sellel on suurepärane funktsionaalsus, kuid 1450 dollarit on endiselt palju raha.

�� Minge CS-ostukorvi

Milline mitme müüjaga turuplatvorm teile sobib?

Ehkki kõik on väärt võimalusi, ei ole minu loetletud mitut müüjat hõlmavad turuplatsid omavahel asendatavad.

 • Need, kes soovivad luua mitme müüjaga turge digitaalsed tooted peaks kaaluma WordPress + Mayosis + Easy Digital Downloads või WooCommerce koos WC Vendoriga.
 • Kui soovite luua mitme müüjaga turge, kus müüakse organiseeritud müüjaid füüsilised tooted, vaadake Magento Marketplace, CS-Cart või WooCommerce koos WC Vendoriga.
 • Ja lõpuks, kui soovite luua mis tahes tüüpi peer-to-pe-multi-müüja turg, kaaluge Sharetribe’i.

Milline platvorm on teie lemmik mitme müüjaga turgude jaoks? Jagage oma valikuid kommentaarides!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map