5 parimat e-kaubanduse “platvormi”, mida võrreldakse ja arvustatakse (2020)

5 parimat e-kaubanduse “platvormi”, mida võrreldakse ja arvustatakse (2020)

5 parimat e-kaubanduse “platvormi”, mida võrreldakse ja arvustatakse (2020)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Otsite oma poe jaoks parimat e-poe platvormi? See on suur otsus ja sellel on teie ettevõtmisele edaspidiseks pikaajaline mõju.


See on ka raske otsus, arvestades paljude erinevate muutujatega. Ma mõtlen, et parima e-poe platvormi valimine on selline nagu parima auto valimine… ��️

Täna aitame teid selles! Järgnevalt on toodud ülevaade turu parimate e-kaubanduse platvormide kohta.

�� See juhend aitab teil leida individuaalsetele vajadustele vastava parima e-poe platvormi. Vaatame mitmeid funktsioone ja funktsioone, mida pakuvad e-kaubanduse juhid, ja siis toome välja, milline on parim e-poe platvorm erinevat tüüpi kasutajatele.

Parim e-poe platvorm

Contents Sisukord:

 • 1. voor: kes võidab populaarsuskonkursi?
 • 2. voor: omadused
 • 3. voor: saadaval on disainilahendused
 • 4. voor: klienditugi
 • 5. voor: kasutusmugavus
 • 6. voor: hinnakujundus
 • Lõplik kohtuotsus

Parimad e-kaubanduse platvormi kandidaadid

Lõppkokkuvõtte valimisel otsustasin keskenduda paarile tegurile: populaarsusele, üldisele mainele, funktsioonidele, klienditeenindusele, hinnakujundusele ja kasutusmugavusele – kõik need põhinevad eelkatsetel ja mu varasemal kogemusel platvormidega.

Vaatame järgmisi parimaid e-poe platvorme:

 1. Shopify (www.shopify.com)
 2. WooCommerce (woocommerce.com)
 3. BigCommerce (www.bigcommerce.com)
 4. Magento (magento.com)
 5. Wixi e-kaubandus (www.wix.com/ecommerce/)

Mis saab kõigist teistest seal tegutsevatest ettevõtetest?

Hea küll, nii et esimene asi, millest kõik aru saavad, kui nad hakkavad oma järgmise projekti jaoks parimat e-poe platvormi otsima, on sellel turul tarkvara üldine arvukus. Kui te pole teemaga kursis, siis lihtsalt selleks, et näidata teile, kui hull asi on, on siin kõik platvormid, mida ma kaalusin parima e-poe platvormi tiitli saamiseks:

 • Wix, Shopify, WooCommerce, BigCommerce, Magento, Jimdo, LemonStand, Volusion, OpenCart, osCommerce, Spark Pay, 3dcart, Big Cartel, Squarespace, Selz, Gumroad, Storenvy, Weebly, E-junkie, SendOwl, Ecwid, X-Cart, PrestaShop, FoxyCart, ZenCart, MoonFruit.

Need on kõik populaarsed e-poe platvormid, millel kõigil on oma kogukonnad ja pühendunud kasutajad. Ja muidugi, nad kõik nimetavad end turu parimaks e-poe platvormiks … aga ma arvan, et see on nii, nagu see on ��

Sellegipoolest peame selle sarnase võrdluse loomisel asju kitsendama, et need oleksid hõlpsasti seeditavad ja keskenduksid tõelistele tööstuse juhtidele. Mida siin teha.

1. voor: kes võidab populaarsuskonkursi?

Kuigi Shopify on tõenäoliselt eesnimi, mida enamik inimesi kuuldes mõtleb "e-kaubandus", e – kaubanduse ruumi tegelik juht on WooCommerce (graafik Visualizer).

See on BuiltWith.com andmed ja nende numbrite järgi on WooCommerce’i turuosa kogu veebis ~ 25%. Kas see tähendab, et WooCommerce on võib-olla tõepoolest nende kõigi parim e-poe platvorm? Asjad ei pruugi olla nii lihtsad.

Sõltumata sellest, mida ma just ütlesin, pole populaarsusvõistluse võitja väljatoomine tegelikult nii lihtne, kui võib tunduda. Ehkki WooCommerce on tõepoolest kõige laialdasemalt kasutatav e-poe platvorm, on see ka lahedate laste seas populaarseim?

Kiiresti pilk Google Trendsile viimase 5 aasta jooksul – mis, ma tunnistan, ei ole sajaprotsendiline teadmisteallikas – näeme paar huvitavat:

Esiteks, vaatamata sellele, et WooCommerce on esimene turuosa, ei ole see Google’i mõõdikute võitja "huvi aja jooksul". See on olnud Shopify taga (praegu kroon käes) ja on Magentoga (juht 2014) kael ja kael..

Pisut suurenedes näeme, et e-kaubanduse ruumis on Magento domineerinud suurema osa kümnendist, kusjuures Shopify suudab selle edestada ~ 2014. aasta paiku ja WooCommerce tõmbab Magento ette ~ 2017. aastal..

Google Trendsi edetabel alates 2004. aastast

* Me ei lisanud Wixi e-kaubandust, kuna on võimatu eristada inimesi, kes otsivad Wixi veebisaidi üldist koostajat ja selle e-kaubanduse funktsioone.

Olgu, aga mida see meile ütleb?

Igal inimesel on Google Trendsi vaatamiseks oma viis, kuid meeles tuleb pidada seda, et Google "huvi aja jooksul" meetrika seostub ainult otsinguterminite populaarsusega – nagu ka selles, kui sageli inimesed midagi otsivad -, see ei kajasta siiski seda, mis juhtub hiljem või milline neist on parim e-poe platvorm.

Teisisõnu, see ei ütle meile palju registreerunute arvu, kasutajate arvu, reaalajas olevate saitide arvu, mitte ühtegi neist.

Ainus, mida see põhimõtteliselt ütleb – vähemalt kuidas ma seda näen – on see, kui populaarne on millegi idee veebis. Shopify muutub sellega seoses pidevalt populaarsemaks. Nad reklaamivad end mitmel pool, uued inimesed puutuvad kaubamärgiga iga päev kokku ja uurivad seejärel veebis Shopify.

See ei muuda Shopify parimaks seal asuvaks e-kaubanduse platvormiks, kuid kindlasti paneb ta sellele tähelepanu pöörama ja lähemalt uurima. Mida me teeme.

2. voor: omadused

Alustame lähemalt iga meie e-poe platvormi tähelepanuväärsemaid funktsioone. Ehkki kogu selle teabe leiate iga platvormi ametlikelt veebisaitidelt, on alati hea neid ühes kohas vaadata. Seega:

Parimate e-kaubanduse platvormide funktsioonide võrdlus

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
Tellimuspõhine teenus.Autonoomne tarkvara (tuleb installida veebiserverisse).Eraldiseisev tarkvara + tellimispõhine teenus.Tellimuspõhine teenus.Tellimuspõhine teenus.
Komplekti kuulub alamdomeen ja e-poe poodide hostimisruum + saate oma domeeninime ka külge siduda.See on osa teie olemasolevast WordPressi veebisaidist ja on sellega sügavalt integreeritud.Komplekti kuulub alamdomeen ja e-poe poodide hostimisruum + saate oma domeeninime ka külge siduda.Komplekti kuulub alamdomeen ja e-poe poodide hostimisruum + saate oma domeeninime ka külge siduda.Komplekti kuulub alamdomeen ja e-poe poe hostiruum + tasuta kohandatud domeeninimi (või ühendage oma oma)
Tootehaldusfunktsioonid.Tootehaldusfunktsioonid.Tootehaldusfunktsioonid.Tootehaldusfunktsioonid.Tootehaldusfunktsioonid.
Tellimuste haldamise funktsioonid.Tellimuste haldamise funktsioonid.Tellimuste haldamise funktsioonid (+ saatmiskulud).Tellimuste haldamise funktsioonid.Tellimuste haldamise funktsioonid.
Mitu makseväravat.Mitu makseväravat.Mitu makseväravat.Mitu makseväravat.Mitu makseväravat.
Põhiline kliendihaldus.Kliendihaldus ainult kolmanda osapoole pistikprogrammide kaudu.Kliendihaldus kliendirühmade ja muu kaudu.Põhiline kliendihaldus.Põhiline kliendihaldus.
100 ja enam professionaalset teemat, lisaks veel sadu kolmandaid isikuid.Tuhanded veebis saadaval teemad (tasuta ja tasuline).Mõned teemad on veebis saadaval.100 ja enam professionaalset teemat.Rohkem kui 500 professionaalset malli.
Mobiilisõbralik + saate HTML-i ja CSS-i otse redigeerida.Mobiilisõbralik, kui teema on selle kättesaadavaks teinud.Mobiilile optimeeritud struktuur.Mobiilisõbralik.Mobiilisõbralik.
Piiramatu ribalaius.Ribalaius sõltub hostist.Ribalaius sõltub hostist.Piiramatu ribalaius.Piiramatu ribalaius.
Häid aruandeid müügi ja kaupluste tegevuse kohta.Häid aruandeid müügi ja kaupluste tegevuse kohta.Täpsemad ja põhjalikud aruanded müügi ja kaupluste tegevuse kohta.Suurepärane analüüsimoodul koos aruannetega, ostulehtrite, hüljatud kärude statistika ja palju muud.Okei müügi ja kaupluste tegevuse aruanded.
Allahindlused, kinkekaardid ja kupongi koodid.Allahindlused ja kupongi koodid.Allahindlused ja kupongi koodid.Allahindlused ja kupongi koodid.Allahindlused ja kupongi koodid.
Erinevad müügikanalid, sealhulgas müügikoht, Facebooki moodul, lihtne ostunupp ja muu.Saadaval on tuhandeid laiendusi.Saadaval on üle 5000 laienduse.Võimaldab teil Square’iga isiklikult müüa ning ka turgudel ja sotsiaalsetel platvormidel müüa.Saadaval on sajad Wix-i ​​rakendused.
Saadaval on tuhanded Shopify rakendused.Sisseehitatud mitmekeelne tugi. Infolehe funktsioonid. API on saadaval.Sisseehitatud tilgavedu Modalysti kaudu

Kohe tuleb aru saada, et kõik need e-poe platvormid pakuvad põhimõtteliselt sama komplekti "olulised e-kaubanduse funktsioonid" – funktsioonid, mis on olulised igas veebipoes.

Kurat on aga detailides, nii et valides enda jaoks parima e-poe platvormi, peaksite keskenduma tõenäoliselt asjadele, mis on oma olemuselt niššemad, kuid võivad teie ettevõttele kogu maailmas tähendada. Ja nende täielik loetelu võib olla tohutu, nii et kutsun teid üles tegema oma uurimistööd ja põhjalikku võrdlust, kui teil on üldine ettekujutus platvormist, mida soovite proovida.

Näiteks on Shopify oma POS-süsteem (müügikoht), mis võimaldab teil oma tooteid müüa liikvel olles või müürilaos ilma täiendavate tööriistade või masinateta – nt välised kassaaparaadid jne. See võib teie kaupluse pidamise üldkulud tohutult.

Märge. Ma ei tunne, et peaksin selliseid avaldusi tegema, "Naudin WooCommendi tootehaldust rohkem kui Shopify oma" siin, kuna see ei anna tegelikult arutelule palju väärtust. Ma olen lihtsalt tüüp. Kasutaja. Ja minu arvamus parimate e-kaubanduse platvormide kohta pole teise inimese omast tähtsam. Paratamatult saab mõnele teist parem viis, kuidas WooCommerce antud asja teeb, parem kui see, kuidas Shopify sama asja teeb. Ja vastupidi. Seega on oluline kontrollida kõiki neid funktsioone ise ja võrrelda, milline platvorm tunneb end paremini.

Seda öeldes, kui tegemist on parima e-kaubanduse platvormiga, mis põhineb iga platvormi üldisel rikkalusel funktsioonil, siis hindan seda sellisena:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
10/109,5 / 109,5 / 109,5 / 108,5 / 10

Ma tean, et see ei pruugi kohe nii kasulik välja näha, kuid palun kandke mind. See kohtuotsus taandub sellele, et Shopify keskendub üldiselt kõigi funktsioonide pakkumisele, millest poe omanik võib kasu saada, ja mitte ainult pühendub 100% asjade veebipoolele. Päris lihtsalt on Shopify siin ainus mängija, kes sobib võrdselt nii teie kui ka võrguühenduseta töötamiseks. Aga jällegi, see olen ainult mina.

3. voor: saadaval on disainilahendused

Järgmisena räägime parimatest e-kaubanduse platvormidest, kui tegemist on disaini kohandamisega.

(Mitte ainult valmiskujundused, vaid ka platvormide üldised võimed, kui asi puudutab lõpplao väljanägemise kohandamist ja kohandamist.)

Võtame selle ükshaaval:

Kujundused Shopify’is

Shopify müügil olevad kujundused on väga muljetavaldavad, moodsa välimusega ja peaksid suutma hõlmata peaaegu kõiki nišše või ettevõtte liike.

Ainus miinus on see, et hetkel on saadaval vaid kümme tasuta teemat. Näib, et Shopify kärbib tasuta teemade arvu. Olen üsna kindel, et paar aastat tagasi oli neid rohkem saadaval. Tasuliste teemade puhul hõljuvad nende hinnasildid umbes 160–180 dollarit tükk.

poe tasuta teemasid

Lihtsalt märkus; kui otsite kujundust, ei pea te pöörama nii palju tähelepanu konkreetsetele toodetele, mida disainilahenduses tutvustatakse – need on vaid näited ja ei määratle teema eesmärki.

Pärast teema valimist saab neid kõiki üsna kenasti reguleerida, sealhulgas päise, jaluse sätted, tüpograafia, värvid, eelseaded ja palju muud. Muidugi saate ka tausta ja pilte õigesti seada, kuidas neid vajate.

shopify teema kohandamine

Lõpuks on Shopify eesmärk pakkuda teile osaliselt eeltäidetud kujundust, mida peate enamiku ajast kohandama ainult oma täpsetele vajadustele vastavaks. See pole tühi lõuend, kuhu lihtsalt visatakse ja ei tea, mis edasi saab.

Kujundused WooCommerce’is

Nagu arvatavasti juba teate, pole WooCommerceis iseenesest sellist asja nagu disain. Kapoti all on WooCommerce WordPressi plugin ja sellisena paneb see oma sisu ja teabe – teie tootenimekirjad – teie praeguse WordPressi teema kaudu.

Sellel on nii oma eelised kui ka puudused.

Ühelt poolt peate kasutama jätkuvalt oma praegust teemat ja kogu asi peaks saama hästi töötada. Nii et teil on vähem vaeva, kui teil on juba töötav WordPressi veebisait.

Kuid teisest küljest võite komistada ka teatud raskustele, kui teatud kaupluse piirkondi ei kuvata nii, nagu soovite. Äärmuslike stsenaariumide korral võite olla sunnitud isegi saidi teemat täielikult muutma, et kõik sobiks (kuid seda ei juhtu sageli).

Sellegipoolest võib asjade väljanägemine just nii, nagu teil neid vaja on, vajada pisut tööd ja harva saavutate ideaalse tulemuse, kui teete teema CSS-is käsitsi tehtud näpunäiteid või muude vahendite või pistikprogrammide kaudu.

Minu testpood näeb välja WordPressi vaiketeema juures praegu järgmiselt:

WooCommerce poe näide

Kasutatav, kuid mitte täiuslik.

Üldiselt on täiesti uue veebipoe ehitamisel koos WooCommerce’iga soovitatav valida konkreetse WooCommerce’i jaoks optimeeritud teema, selle asemel et minna üldise asja juurde.

Siit näeb välja sama minu pood ametlikul WooCommerce-teemal – Poe ees:

WooCommerce'i kauplus

Kuid selleks, et olla 100% aus, peame mainima tuhandeid veebis saadaolevaid WordPressi teemasid … ja enamik neist on võimelised käsitlema WooCommerce’i poe seadistusi. Nii et WooCommerce on disaini paindlikkuse seisukohast ilmselt parim e-kaubanduse platvorm.

Ja mis kõige tähtsam, paljud neist teemadest on täiesti tasuta (nagu meie oma) ShopIsle), nii et see vähendab teie algseid seadistuskulusid, kuid sellest veelgi hiljem.

Lõpuks, kus Shopify teemavalik oli selle välimise kvaliteedi tõttu suurepärane, annab WooCommerce’s teile palju enamat võimalike kohandamiste osas, kuid see nõuab ka rohkem tööd.

Kujundused Magento linnas

Vaatamata sellele, mida ma näen, pole mul – vaatamata selle populaarsusele kodumaal – platvormiga palju kogemusi, pole Magento disainiosakonnas eriti tugev.

Esiteks, Magento taga olev ettevõte ei paku ühtegi oma teemat, nii et saate lihtsalt peamise tarkvara. See tähendab, et millegi saamiseks peate minema kolmandate osapoolte juurde.

Kaks kõige populaarsemat Magento disaini allikat on Magento Connect kogukond ja… arvasite seda, ThemeForest – neil on Magento jaotis seal.

Kuid kõik need teemad pole lihtsalt nii hämmastavad (vähemalt minu arvates), võib-olla peale mõne teema teemaForest ja lisaks saate selle nimekirja teistest e-poe platvormidest palju mitmekesisemat ja moodsama kujundusega kujundust..

Kujundused BigCommerce’is

See, kuidas BigCommerce teemadele läheneb, sarnaneb veidi Shopify strateegiaga. See, mida saate, on kenasti kujundatud veebipoodide kujunduste komplekt, mis järgib konkreetset stiili ja mida on vaja kohandada ainult siin ja seal.

BigCommerce annab teile juurdepääsu nii tasuta kui ka tasulistele teemadele, ehkki tasuta osakond on isegi väiksem kui Shopify oma – vaid seitse teemat kirjutamise ajal. Kui pöörata tähelepanu tasulistele teemadele, võivad need muutuda üsna kalliks – sageli 145–250 dollarit.

BigCommendi teemad

Kui olete oma teema valinud, on kohandamine väga hea. Mängimiseks on palju seadeid. Saate üldisi värvisätteid, päiseid, jaluseid, nuppe, jaotiste pealkirju, liugureid ja palju muud. Üldiselt kena ja võimas liides.

Samuti väärib märkimist, et kõik need teemad on mobiilikasutajatele optimeeritud.

Kujundus Wixi e-kaubanduses

Wix reklaamib üle 500 eelvalmis malli, mille hulgast saate valida, kuid e-kaubanduse jaoks on tõesti optimeeritud vaid umbes ~ 100. Sellegipoolest võite alati võtta teema, mis ei ole e-kaubandus, ja lisada poe funktsioone.

Ja isegi e-kaubandusele pühendatud teemadega saate palju valikuvõimalusi. Näiteks leiate erinevaid nišiteemasid t-särkide, meigi, tehnoloogia jms jaoks.

Wixi e-kaubanduse mallid

Kui olete teema valinud, saate seda redigeerida Wixi visuaalse pukseerimisredaktori kaudu. Ja võite sisestada ka a Dev režiim kui soovite teha otseseid koodimuudatusi, mis on mugavam kogenenumatele kasutajatele.

Kohtuotsus

Üldiselt näib, et BigCommerce pakub natuke rohkem disaini kohandamise võimalusi kui Shopify. Poe väljanägemise ja väljanägemise järgi on lihtsalt rohkem elemente, mida saab kohandada või täpsustada. Ka Wixi e-kaubandus saab siin oma arendusrežiimiga hästi hakkama.

Päeva lõpus pean siiski Shopify liidest pisut sõbralikumaks ja mulle jääb mulje, et Shopify kujundused vajavad pisut vähem tööd, enne kui need 100% õigesti välja näevad.

Kuid siis on ruumis ka suur elevant WooCommerce ja selle ühilduvus tuhandete WordPressi teemadega. Ainuüksi selleks pean ma WooCommercei siin esikohale seadma. Minu lõplik otsus ümberkujundamise kohta on järgmine:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
9/1010/109/107/109/10

4. voor: klienditugi

E-poe pidamine on keeruline asi ja võib-olla tuleb punkt, kus vajate abi ükskõik millise valitud platvormi puhul.

Kui see juhtub, sõltub abi saamise viis erinevate platvormide vahel radikaalselt. Kuna näiteks WooCommerce’i põhiline pistikprogramm on tasuta avatud lähtekoodiga tööriist, pole seda ühtegi "toetus" allikas WooCommerce’ile endale. Selle asemel peaksite jõudma teiste vahenditega.

Pidage otsuse tegemisel neid olulisi erinevusi meeles …

Üldiselt on Shopify, BigCommerce või Wix e-kaubandus tõenäoliselt parimad e-kaubanduse platvormi valikud, kui hindate seda, et saaksite hõlpsasti tuge, kuid ärgem asugegem endast!

Klienditugi Shopify kaudu

Kui tegemist on Shopify platvormiga, pakub Shopify ööpäevaringset tuge. Ühenduse võtmiseks on mitu erinevat viisi:

 • Reaalajas vestlus
 • E-post
 • Telefon
 • Twitter (jah, Twitter on ametlikult loetletud tugikanal)

Shopify pakub ka üksikasjalikku teadmistebaasi, mille abil saate ennast aidata.

Kuid mitte kõik tööriistad, mida oma poes kasutate, pole ametlikud Shopify tööriistad. See tähendab, et kasutate tõenäoliselt mõnda kolmanda osapoole rakendust, aga ka võib-olla mõne kolmanda osapoole Shopify teemat.

Sel juhul peate abi saamiseks pöörduma selle toote arendaja poole, kes võib sõltuvalt arendajast tabada või jääda vahele..

Klienditugi WooCommerce’is

WooCommerce’i põhiplugin on tasuta avatud lähtekoodiga tööriist. See on hea kulude madalal hoidmiseks, kuid see tähendab ka seda, et põhivaba tööriista jaoks pole tingimata spetsiaalset tuge.

See ei tähenda, et teil oleks õnne otsas. Esiteks teeb seda WooCommerce säilitada avalikku teadmistebaasi mida saate kasutada enda aitamiseks. Lisaks pakub WooCommerce’i meeskond tuge kõigile pakutavatele tasulistele laienditele. Nende sõnul, "Toetame ainult meie tooteid, mida müüakse saidil WooCommerce.com".

Lisaks võite leida palju kogukonna abi, kuna WordPress / WooCommerce on nii populaarne. Seal on palju õpetusi, Facebooki gruppe jne, mis kõik aitavad teil vastuseid leida. Või võite maksta WordPressi hooldusteenuse eest, millest mõned pakuvad spetsiaalseid WooCommerce’i tugiplaane.

Lõpuks, nagu Shopify, saate ka tugiteenuseid otse arendajatelt, kui ostate kolmanda osapoole teema või laienduse.

Klienditugi koos BigCommmerce’iga

Nagu Shopify, pakub ka BigCommerce e-kaubanduse põhiplatvormile ööpäevaringset tuge. Toetust saate:

 • Reaalajas vestlus
 • E-post
 • Telefon

Need tugiteenistujad saavad teid aidata lisaks tehnilistele asjadele ka muudes küsimustes, kuna BigCommerce reklaamib, et nad saavad aidata "kõike, mis on seotud BigCommerce’is müümise ja teie ettevõtte kasvatamisega".

BigCommerce’il on ka suur teadmistebaas, kui eelistate ennast aidata.

Klienditugi Magento abil

Magento on selline, nagu WooCommerce, kui on vaja tuge pakkuda. Kui ma räägin hinnakujundusest lähemalt järgmises jaotises, siis Magento on kahes paketis:

 • Tasuta avatud lähtekoodiga tööriist, mille saate ise installida (nimega Community Edition).
 • Magento meeskonna hostitud (ja tasustatud) ettevõtte teenus.

Kui kasutate tasuta kogukonna väljaannet, ei paku Magento tuge. Selle asemel peate toetuma kogukonna toetusele või maksma kolmanda osapoole tugiteenuse eest.

Kui aga maksate Magento ettevõtte versiooni eest, saate spetsiaalset tuge telefoni ja e-posti teel.

Nagu teisedki, hooldab ka Magento teadmistebaasi, mida saate kasutada.

Klienditugi Wixi e-kaubandusega

Wix e-kaubandus pakub abi saamiseks palju erinevaid võimalusi.

Kui eelistate eneseabiteed, on Wixil see olemas üksikasjalik teadmistebaas et saate konsulteerida.

Kui soovite inimeselt abi, saate Wixi tagasihelistamisteenuse kaudu telefoni teel ööpäevaringset tuge inglise keeles. Wix pakub telefonitugi ka prantsuse, itaalia, portugali ja hispaania keeles, ehkki need keeled pole ööpäevaringselt saadaval.

Pileti saate avada ka siis, kui te ei soovi telefoni kasutada.

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
10/107/1010/107/1010/10

5. voor: kasutusmugavus

Meie parima e-poe platvormi kasutusmugavuse aspekti uurimisel on kaks peamist omadust:

 1. Kui lihtne on alustada ja luua veebipood nullist.
 2. Kas kasutaja saab ilma igasuguse välise abita usaldusväärselt kõigega iseseisvalt hakkama?.

Vaatame, kuidas meie kandidaadid võrdlevad:

Kasutuslihtsus Shopify’s

Registreerimisprotsess Shopify’is on väga kenasti optimeeritud. See võtab kasutaja samm-sammult ega nõua igas etapis liiga palju teavet.

Alustamiseks on vaja vaid teie e-posti aadressi, parooli ja poe nime. Pärast seda võtab Shopify teid käest ja küsib paar küsimust, et saada paremini aru, kus teie ettevõte asub. Kogu see teave aitab neil teie poodi optimeerida.

kaupluse esialgne seadistamine

Pärast registreerumist saate juurdepääsu peamisele armatuurlauale. See on väga kena ja teeb suurepärase töö, et suunata teid õiges suunas ja täita kõiki kõige olulisemaid ülesandeid, mida saate oma poe haldamisel teha..

poodlema kriips

Seal on teie tellimused, tooted, kliendid, aruanded, kõik.

Samuti võtab Shopify huvitava lähenemise, kui asi puudutab veebipoe enda paigutamist kasutajapaneelile. Põhimõtteliselt ei ole veebipood Shopify abil teie müügivahendid kõige olulisemad ja kasvades võib sellest saada vaid üks käputäis müügikanalitest, mis teie heaks töötavad.

Seetõttu käsitletakse kõiki puhtalt veebipoega seotud haldusülesandeid veebipoes "Online pood" jao all "Müügikanalid" (külgriba linki näete ülaltoodud pildil).

Lisaks veebipoele võimaldab Shopify kasutada ka lihtsat ostunuppu, Facebooki müügimoodulit või nende kuulsat müügikoha süsteemi (müüa reaalses asukohas).

Kõik see on väga lahe ja üldine müra puudumine kasutajaliideses muudab kõik väga hõlpsalt kasutatavaks, mitte ainult poe esmakordse seadistamise ajal, vaid ka igapäevaselt sellega suheldes..

poeskäimine toote lisamine

Isegi pisut igavamad asjad – nagu näiteks peamised poe seaded – on esitatud sõbralikult, mitte segamini.

kaupluste seadete külgriba

Üldiselt pean selle andma Shopifyle kasutusmugavuse osakonnas – 10/10.

Kasutuslihtsus WooCommerce’is

WooCommerce poe käivitamine on midagi enamat kui lihtne … kuid ainult siis, kui teil juba on töötav WordPressi veebisait.

Esiteks pidagem meeles, et WooCommerce on e-kaubanduse tarkvara, samas kui Shopify ja BigCommerce on e-kaubanduse teenused, mis ei vaja iseenesest installimist. WooCommerce’iga alustamiseks peate esmalt leidma hea host, installima oma kontole WordPressi ja alles siis võite liikuda WooCommerce’i tehingu ossa. Õnneks pakuvad kõik head veebihostid tänapäeval WordPressile ühe klõpsuga installimist. (Selleks soovitame WooCommerce’i majutada saidiga SiteGround.)

Kui teil on WordPress juba olemas, on põhimõtteliselt kõik, mida te teete, installida WooCommerce’i peamine pistikprogramm, aktiveerida see ja teil on hea minna.

WooCommerce'i installimine

WooCommerce viib teid seejärel läbi nende pardaviisardi ja aitab teil seadistada kõik veebipoe töö üksikasjad.

WooCommerce'i viisard

Selle käigus selgitatakse kaupluse iga lehe eesmärki ja saate seada poe asukoha (valuuta, asukoht, vaikimisi ühikud), maksud, võrgumaksete integreerimine ja muud..

Ainus negatiivne külg selles kõige juures on see, et peate kuidagi oma käed WordPressi saidil kätte saama. Ja okei, ma tean, et see pole võib-olla eriti teie jaoks probleem, kuid peame meeles pidama, et WordPress võib algajale üsna segane olla ja vajadus kõigepealt üles seada WordPressi sait ja alles siis WooCommerce kauplus pole kaugeltki intuitiivne.

Isegi kui teil õnnestub kõik installida, pole käimasolev töö teie kauplusega nii selge, kui näiteks Shopify puhul. Isegi WordPressi peamist külgriba vaadates saab selgeks, et e-kaubanduse komponendid eksivad kõigi muude WordPressi jaoks vajalike asjade vahel pisut ära:

WooCommerce'i külgriba

Okei, võib-olla pean ma WooCommerce’i siin pisut kärpima. Kõik, millele ma helistan "probleem" siin on põhimõtteliselt ainult paar esimest korda probleem, kui õpite kogu seadistusega suhtlema. Pärast seda on purjetamine üsna sujuv ja haldusülesandeid saab teha väga tõhusalt.

Samuti, kui teil on juba põhiteadmised WordPressist kui platvormist, leiate, et toodete haldamine toimib väga sarnaselt postituste või lehtede haldamisega.

WooCommerce tooted

Üldiselt tahaksin öelda, et WooCommerce on sama lihtne kasutada kui Shopify … kui see poleks algselt seadistatud ja kui see pole eraldiseisev tööriist. Minu jaoks on see 8,5 / 10 kasutamise lihtsustamiseks.

Kasutuslihtsus Magento

Magento teel käivitatud veebipoe nullist otsimine on veelgi problemaatilisem kui WooCommerce’is. Esiteks on Magento versioonid kaks: esimene on tasuta kogukonna versioon (see on tarkvara, mille saate alla laadida ja seejärel serverisse installida – selline nagu WordPress + WooCommerce), teine ​​on hostitud teenus (üks) kuhu saab lihtsalt registreeruda – näiteks nagu Shopify).

Vaatame siin kogukonna tasuta versiooni põhjustel, mida selgitan hinnakujunduse jaotises.

magento kogukond

Midagi Magento käivitamiseks peate esmalt hankima peamise Magento tarkvarapaketi ja installima selle käsitsi oma veebiserverisse või kasutama oma hostiga ühe klõpsuga installeerijat. Enamik populaarseid hostimisvalikuid annab teile selle võimaluse – SiteGround, GoDaddy, Bluehost – neil kõigil on Magento paigaldajad.

Ma ei soovita platvormi käsitsi installida. Ehkki ametlikke dokumente ja palju õpetusi on olemas, on see siiski üsna tehniline protsess, millega te ei pea tegelema.

Pärast installimist on peamine armatuurlaud üsna selge ja annab teile kõik põhifunktsioonid kenasti korraldatud menüüs.

magento kriips

Kõike seda, mis on palju tehnilisem kui Shopify või BigCommerce, ilme ja välimus. Magento on rohkem valmis pakkuma teile kõiki võimalikke e-kaubanduse funktsioone ja laskma teil siis otsustada, kui palju seda tegelikult vajate. Aruanded on fantastilised, nagu ka kogu statistika ja arusaamad teie poe seisukorra kohta, kuid üldiselt on see rohkem ettevõtte tasemel platvorm ja võib-olla pole seda nii lihtne mõista inimesele, kes alles alustab oma e-poe teekonda.

Üldiselt on Magento õppimiskõver veidi järsem kui Shopify või WooCommerce, kuid suurem osa sellest on algseadetes ja kaupluse töökorda seadmiseks. Sellegipoolest annan selle 7/10 enamasti keeruka paigaldamise tõttu.

Kasutuslihtsus BigCommerce’is

Kapoti all on BigCommerce sarnane Shopifyga – nad on mõlemad pilvepõhised e-kaubanduse platvormid ja mõlemad on midagi, millele olete registreerunud, mitte midagi, mille te alla laadite ja seejärel ise installite.

Seetõttu on ka BigCommendi seadistamine väga lihtne, nagu ka Shopify oma. Pärast tavalise: e-posti aadressi, parooli jms pakkumist küsib BigCommerce paar lisaküsimust teie ettevõtte olemuse kohta ja laseb teid siis armatuurlauale.

BigCommendi seadistamine

See armatuurlaud on kena, selles pole erilisi probleeme, kuid see on natuke vähem sõbralik kui Shopify oma. Ma tunnistan, et see võib olla lihtsalt mina ja minu enda eelistus teatud kasutajaliidese valikute suhtes teiste ees.

suurettevõtte kriips

Mõlemal juhul on siin kõik, mis peab e-kaubanduse juhtpaneelil olema.

Ainus ilmne negatiivne külg on teie poe kujunduse haldamine ja kohandamine. See on natuke tülikas ja mitte nii intuitiivne kui WooCommerce’i teemade või Shopify kujunduste käsitlemine. Peale toodete haldamise, klientide, tellimuste jms haldamine on kõik tore.

BigCommerce tooted

Lõpuks pean kasutusmugavuse tagamiseks andma BigCommerce 9.5 / 10.

Kasutuslihtsus Wixi e-kaubanduses

Wixi e-kaubandust on mõnes mõttes lihtne kasutada, kuid liidese toimimisega harjumine võib võtta pisut aega.

Püsti tõusmine ja jooksmine on piisavalt lihtne. Kõigepealt valite oma Wix-saidi malli, mida nägite ülal. Seejärel saate avada Kaupluse armatuurlaud, kuhu pühendute Hoidke tooteid ja Kaupluste tellimused alad oma saidi e-kaubanduse osade haldamiseks:

Wixi toote armatuurlaud

Toote lisamine on üsna lihtne ja saate seadistada ka täpsemad üksikasjad, näiteks tootevalikud (suurus, värv jne) ja lao / saatmise üksikasjad:

Wixi toote liides

Nii räpaste detailide nagu maksud ja maksevalikud konfigureerimiseks töötate seadete piirkonnas. Kuna Wixil on oma spetsiaalne maksete töötlemise teenus, on krediitkaardimaksete vastuvõtmise alustamine ülilihtne. Wix pakub teile ka tööriistu, mis aitavad teil maksumäärasid arvutada.

Kokkuvõttes on see liidese riputamise korral üsna lihtne ja mittetehniline.

Kui tegemist on kasutusmugavuse vooru üldkokkuvõttega, siis pean selle kasutama kasutusmugavuse osas parimaks e-kaubanduse platvormiks Shopify, Wix eCommerce ja BigCommerce. Nii suured kui WooCommerce ja Magento, ei saa algaja kasutaja lihtsalt neid platvorme iseseisvalt üles seada.

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
10/108,5 / 109,5 / 107/109/10

6. voor: hinnakujundus

Nüüd parim osa. Või halvim osa?

Ma arvan, et kõige parem on see, kui kasutate WooCommerce’i välist versiooni, ja halvim, kui olete koos Magentoga … aga ma lähen endast pisut kaugemale. ��

Siin on täielik hinnatabeli võrdlus:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
9 dollarit kuus *
29 dollarit kuus
79 dollarit kuus
299 dollarit kuus
Kuust kuusse makstud
* See plaan on piiratud
Tarkvara enda jaoks 0 dollarit

~ 100 dollarit aastas hostimise eest

29,95 dollarit kuus
79,95 dollarit kuus
249,95 dollarit kuus
ettevõtte tasemel lahendused, kuni 900 dollarit + / kuus
Kuust kuusse makstud
Tarkvara koguväljaande jaoks 0 dollarit

~ 100 dollarit aastas hostimise eest

kuni 15 000 dollarit või isegi 50 000 dollarit aastas ettevõtte väljaande jaoks

17 dollarit kuus
25 dollarit kuus
35 dollarit kuus
Makstakse igal aastal

Üks oluline asi, mida juhtida tähelepanu, on mitte WooCommerce’i pealtnäha atraktiivse hinnakujundusega liiga põnevil olla. Ehkki jah, platvorm ise on tasuta ja kõik selle toimimiseks vajalikud komponendid (sh PayPali maksed jne) on tasuta, peate võib-olla vajama mitmeid tasulised pikendused kasulike lisafunktsioonide saamiseks. See suurendab teie arve.

Näiteks ja ma tean, et iga ettevõte on erinev ja vajab erinevaid elemente, kuid arvan, et võime eeldada, et need laiendused osutuvad enamiku jaoks kasulikuks:

Kui kõik kokku liita, on see 414 dollarit. Ja kui soovite tuge rohkem kui ühe aasta jooksul, arvestage seda iga-aastase maksega.

Muidugi võib ausalt öeldes kõiki neid lisandmooduleid osta kaasa minnes ja täpselt siis, kui teil neid vaja on, kuid see on ikkagi investeering, mille peate olema valmis võtma.

Ka hostimise asi. Ülaltoodud tabelis ütlen, et see on umbes 100 dollarit aastas. Selle numbri sain saidilt SiteGround. Neil on mõned hostimisplaanid, mida nad lubavad WooCommerce’i jaoks optimeerida. Kolmest pakutavast astmest ei soovitaks ma minna GrowBigist ega GoGeekist madalamale, mis on vastavalt 5,95 ja 11,95 dollarit. Seega lisandub see esimese jaoks 71,40 dollarit ja viimase puhul 143,40 dollarit.

Oletame, et teeme matemaatikat, oletame, et vajate vaid pool ülalnimetatud laienditest, nii et nende saamiseks on vaja umbes 192 dollarit lisainvesteeringut. Lisaks veel hostimine – 72 dollarit – ja esimesel aastal on meil 264 dollarit. Ikka väga – väga – soodsa hinnaga, kuid kaugeltki mitte "tasuta."

(Lihtsalt võrdluseks – Shopify parim e-kaubanduse platvormi plaan – 29 dollarit – lisab aastas 348 dollarit, ehkki võiksite lisaks osta veel mõned tasulised Shopify rakendused.)

Ja me pole veel lõpetanud.

Veel üks asi, mida tuleks enda jaoks parima e-poe platvormi valimisel meeles pidada, on kontrollida tehingutasusid ja krediitkaardi töötlemise määrasid.

Tavaliselt võite maksete töötlemisel oodata umbes 2,5-3% + 0,30 dollarit tehingu kohta. Sõltuvalt kasutatavast makseväravast võib mõne e-poe platvormi eest siiski topeltmaksustada.

Näiteks võtab Shopify 2% tehingu eest, kui soovite kasutada Shopify maksete asemel välist lüüsi, näiteks PayPali. Lisaks sellele võtab PayPal ka oma lõivu, mis jääb vahemikku 2,9% + 0,30 dollarit tehingu kohta. Need asjad võivad kokku liita ja eriti kui olete just alustanud, kui iga senti loeb.

BigCommerce ja WooCommerce ei võta minu teada teie tehingu pealt mingit tasu, seega maksavad ainukesed tasud teie maksevärava kaudu.

Minu jaoks taandub see üldiselt järgmisele:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus
10/1010/109/107/1010/10

Armastan WooCommerce’i selle eest, et paljaste luudega töötavad seadistused saate hankida ainult majutuse hinnaga, ja ma armastan Shopify nende 9-dollarise Lite-kava eest. Sellepärast saavad nad mõlemad 10/10.

Parim e-poe platvorm: lõplik kohtuotsus

Kõike seda, mida eespool öeldut silmas pidades, on olukord järgmine:

Kui teil veel pole veebisaiti ja kui olete väike- või keskmise suurusega ettevõte, siis minge proovima Shopify-d. See on kõige hõlpsamini kasutatav liides, kõigi pakutavate platvormide lihtsaim seadistamine ning see pakub teile eduka e-poe poe ehitamiseks ja käitamiseks vajalike funktsioonide täielikku paketti..

Kui teil on WordPressi veebisait ja soovite lihtsalt veebipoe avada selle lisana, on väga vähe mõtet valida muud kui WooCommerce. Kapoti all on see lihtsalt WordPressi plugin, mille abil saate installida ja hoida kõike ühe administraatori paneeli all. WooCommerceil pole ühtegi olulist e-kaubanduse valdkonda. Võite põnevusega kasutada seda oma e-poe sambana.

Siin on veel üks ülevaade kõigist omadustest, mida hinnatakse parima e-poe platvormi otsimisel:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
Magento
Wixi e-kaubandus

Funktsioonid10/109,5 / 109,5 / 109,5 / 108,5 / 10
Kujundused9/1010/109/107/109/10
Klienditugi10/107/1010/107/1010/10
Kasutusmugavus10/108,5 / 109,5 / 107/109/10
Hinnakujundus10/1010/109/107/1010/10
ÜLDINE9,8 / 109,0 / 109,4 / 107,5 / 109,3 / 10

Aga muidugi, see on ainult minu enda arvamus ja ma austan täielikult, et teil võib olla selles loendis veel üks lemmik. Jagage julgelt kommentaarides. Mis on nr 1 kõige olulisem funktsioon, mis parimal e-poe platvormil olema peab?

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector