5 parimat CRM-i tarkvara tööriista ettevõtetele 2020. aastal

5 parimat CRM-i tarkvara tööriista ettevõtetele 2020. aastal

5 parimat CRM-i tarkvara tööriista ettevõtetele 2020. aastal
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Eduka ettevõtte juhtimiseks peate jälgima suurt hulka ülesandeid, sealhulgas kliendisuhete haldust. Kui otsite parimat viisi oma kaubamärgi selle aspekti käsitlemiseks, on abi paljudest erinevatest tarkvaravõimalustest. Siin tuleb mängu parim CRM-i tarkvara.


CRM-i tarkvara on igas vormis ja suuruses. Mõni platvorm keskendub rohkem müügivihjete kasvatamisele, teised aga müüki või toodete haldamist. Nii mitmekesise valiku korral leiate tõenäoliselt valiku, mis sobib ideaalselt teie ettevõtte vajadustega.

Selles artiklis esitan teile teema põhialuse 2020. aasta parim CRM-i tarkvara ettevõtetele. Keskendume viiele kõige populaarsemale valikule ja aitame teil valikut kitsendada. Läheme selle juurde!

Parim CRM-i tarkvara

Viis parimat CRM-i tarkvaravalikut ettevõtetele 2020. aastal

CRM-i tarkvara osas on palju rohkem kui viis võimalust. Allpool loetletud ettevõtted on aga mõned parimad võimalused paljude ettevõtete jaoks.

Alustame kõigepealt nende stardiplaanide funktsioonide jaotamist ja räägime siis sellest, mis neid eristab.

(Pole konkreetses järjekorras)

 • Bitrix24 (www.bitrix24.com)
 • Salesforce (www.salesforce.com)
 • Värske müük (www.freshworks.com)
 • Insights (www.insightly.com)
 • Zoho CRM (www.zoho.com/crm)

1. Bitrix24

Parim CRM-i tarkvara: bitrix24

 • Tasuta plaan: ✅ (piiramatu arv kasutajaid, CRM-i põhifunktsioonid)
 • Hind alates: 19 dollarit kuus kahele kasutajale
 • Meeskonna liikmed: piiramatu
 • Juhtmete ja kontaktide arv: piiramatu
 • Kliendiprofiilide arv: piiramatu
 • Analytics ja aruanded: ainult tasulised plaanid
 • Projektijuhtimise funktsioonid: Kanbani lauad, Ganti graafikud, aja jälgimine ja töökoormuse planeerimine

Vahetult nahkhiire küljest pakub Bitrix24 teile tohutult palju funktsioone. Kombineerige see helde tasuta plaaniga ja saate aru, miks see platvorm on regulaarselt mõne parima CRM-tarkvara hulgas.

Kahjuks võiks Bitrix24-ga alustamine olla lihtsam. Siin on nii palju funktsioone, et õppimiskõver on väljakutseid pakkuv, isegi lihtsate töövoogude jaoks. See platvorm paistab aga silma paista juhtmete genereerimine, ülesannete määramine ja teabe jagamine oma meeskonnas.

Mis puutub meeskondade koostöösse, siis on Bitrix24 üks huvitavamaid CRM-e, mida ma näinud olen. See pakub palju suhtlus- ja projektihaldusfunktsioone, nii et saate vaadata jagatud kalendreid, delegeerida ülesandeid ja palju muud.

Enamik parimatest CRM-tarkvaradest pakub väga piiratud lähteastmeid. Bitrix24 puhul pole see nii. See pakub tasuta kava osana peaaegu kõiki oma kliendisuhteid, projektijuhtimist ja kommunikatsiooni funktsioone. Seda silmas pidades võib see olla teie jaoks ideaalne lahendus, kui teil on piiratud eelarve.

2. Müügijõud

Parim CRM-tarkvara: müügipersonal

 • Tasuta plaan:
 • Hind alates: 25 dollarit kasutaja kohta kuus (Salesforce Essentialsi jaoks)
 • Meeskonna liikmed: piiramatu
 • Juhtmete ja kontaktide arv: piiramatu
 • Kliendiprofiilide arv: piiramatu
 • Analytics ja aruanded: saadaval lisandmoodulitena või keerukamate plaanidega
 • Projektijuhtimise funktsioonid: saadaval lisadena või keerukamate plaanidega

Kui inimesed mõtlevad CRMidele, on Salesforce sageli esimene platvorm, mis meelde tuleb. Selle tarkvaraga alustamine võib olla isegi väikeste ettevõtete jaoks suur väljakutse.

Vahetult nahkhiirtelt võib ainult Salesforce’i funktsioonides navigeerimine võtta terve päeva. See pakub spetsiaalseid tööriistu klienditeeninduse, müügi, turunduse, e-kaubanduse, kaasamise, analüüsi, tootlikkuse ja muu jaoks. Kuigi selle valik on pluss, võib vajaliku leidmine olla keeruline.

Kuid kui otsite ühte platvormi, mis saaks hakkama kõige sellega, mille peale viskate, on Salesforce ilmselge valik! See on väga modulaarne teenus, mis võimaldab teil valida ja valida oma ettevõtte jaoks vajalikke tööriistu, nii et see annab kohandamisel kõige rohkem punkte.

Salesforce on peamine võimalus ka müügi, turunduse ja klienditeeninduse osas. See on integreeritud nii paljude teiste platvormidega, et neil on raske silma peal hoida. Lisaks pakub see kliendihalduseks lihtsat lohistamisfunktsiooni ja kõigi testitud CRM-ide kõige põhjalikumat analüüsi..

Üldiselt, kui otsite täielikku CRM-i paketti ja teil on korralik eelarve, on Salesforce raske võitmiseks.

3. Värske müük

Parim CRM-i tarkvara: värskendused

 • Tasuta plaan:
 • Hind alates: 12 dollarit kasutaja kohta kuus (arveldatakse igal aastal)
 • Meeskonna liikmed: piiramatu
 • Juhtmete ja kontaktide arv: piiramatu
 • Kliendiprofiilide arv: piiramatu
 • Analytics ja aruanded: saadaval täpsemate plaanidega
 • Projektijuhtimise funktsioonid: kasutage üksikute tehingute jälgimiseks tabeleid

Siiani on CRM-i tarkvara tööriistad, millest oleme rääkinud, kõik-ühes lahendused. Värske müük on palju keskendunud võimalus, rõhuasetusega müügis.

Hulgimüük integreerub teie ettevõttesse, et aidata teil müügivihjeid vastavalt nende käitumisele tuvastada ja skoorida. Saate kiiresti luua potentsiaalsetele klientidele profiile ja jälgida, kus nad asuvad teie müügiosakonnas.

Teenus sisaldab ka sisseehitatud telefoni ja SMS-funktsioone, nii et teil on klientidega ühenduse pidamiseks ka muid võimalusi peale meilisõnumite. Lõpuks võimaldab see jälgida üksikute tehingute kulgu, kasutades kaarte, millega saate laudade vahel liikuda. See peaks olema igale meeskonnale üsna hõlbus süsteem, et hankida.

Kui otsite lahendust, mis oleks nii hõlpsasti kasutatav kui ka müügile keskenduv, siis tasub seda proovida. Värske müügi jaoks on saadaval tasuta määramistasand, kuid see on nii piiratud, et ma ei saa seda soovitada, välja arvatud prooviversioon.

4. Inspireeriv

inspireerivalt

 • Tasuta plaan: ✅ (kahele kasutajale)
 • Hind alates: 29 dollarit kasutaja kohta kuus (arveldatakse igal aastal)
 • Meeskonna liikmed: piiramatu
 • Juhtmete ja kontaktide arv: piiramatu
 • Kliendiprofiilide arv: piiramatu
 • Analytics ja aruanded: konfigureeritavad aruanded automatiseeritud ajakava alusel
 • Projektijuhtimise funktsioonid: verstapostid, kalendri sünkroonimine ja kohandatud protsessid

Insights keskendub optimaalsete müüjate leidmisele ja teekonnal liikumisele. Kui see neid kliente suunab, saate jälgida nende arengut nii müügilehe kui ka kõigi nende ja teie meeskonna vaheliste kontaktide kaudu.

Kõigile neile andmetele pääsete juurde hõlpsasti kohandatava kasutajasõbraliku liidese kaudu. Insights võimaldab teil seadistada uusi armatuurlaudu konkreetsete mõõdikutega, mis teil käes on. Samuti koostab see kvaliteetseid analüüsiaruandeid koos lubade ja nähtavuse sätetega, mida saate oma meeskonna vajadustele vastavalt konfigureerida.

Peale selle pakub Insighti põhiplaan sisseehitatud e-posti turunduse funktsioone. Platvorm võimaldab teil kampaaniaid kujundada ja neid klientidega kontakti hoidmiseks kasutada.

Insight pakub tasuta paketti, mis toetab kuni kahte inimest. Kuid funktsionaalsuse osas on see ka väga piiratud. Kui teie ettevõte tugineb e-posti turundamisele ja soovite suurt kohandatavust, on tee Ins Inspire Plussi plaan.

5. Zoho CRM

zoho

 • Tasuta plaan: ✅ (kolmele kasutajale, põhifunktsioonid)
 • Hind alates: 12 dollarit kasutaja kohta kuus (arveldatakse igal aastal)
 • Meeskonna liikmed: piiramatu
 • Juhtmete ja kontaktide arv: piiramatu
 • Kliendiprofiilide arv: kuni 10 000
 • Analytics ja aruanded: eelehitatud aruande mallid ja kohandatud suvandid
 • Projektijuhtimise funktsioonid: kohandatud müügiülesanded

Zoho sisaldab oma riba all tervet komplekti tooteid. Selle CRM-tarkvara viib mitu neist kokku, sealhulgas uuringud, vormid ja turunduskampaania funktsioonid. Vaatamata kõigile neile lisanditele õnnestub sellel endiselt pakkuda kasutajaliidest, mida on lihtne üles võtta (ehkki see tundub pisut vananenud).

Zoho CRMi üheks peamiseks eeliseks on paindlik hinnakujundus. Nagu te praeguseks teate, algab enamik teisi sarnaseid tööriistu palju kõrgema hinnaga. Standardkava abil saate juurdepääsu plii hindamisele, e-posti analüüsile, kohandatud töövoogudele, kontaktgruppidele, vormidele ning kohandatud aruannetele ja armatuurlaudadele. Mõned edasijõudnumad plaanid pakuvad ka mängimisvõimalusi meeskondadele, mida on üllatavalt lõbus kasutada (ehkki selle eest pole vist väärt ekstra maksta).

Samuti on saadaval tasuta võimalus, mis toetab kuni kümmet kasutajat. Selle kava abil saate rakendust Zoho kasutada müügiülesannete, sündmuste, kõnelogide ja märkmete logimiseks. Lisaks võib see aidata teil hallata ka oma sotsiaalmeedia kontosid. Ehkki sellel pole palju täiustatud funktsioone, toetab see siiski suhteliselt suuri meeskondi ja on kindel valik.

Mida otsida parima CRM-i tarkvara valimisel

CRM-i tarkvara funktsionaalsuses on palju erinevaid võimalusi. See on ainult loogiline, kuna kaks ettevõtet pole täpselt samad ja prioriteedid võivad teil olla erinevad kui teistel ettevõtetel.

Seda silmas pidades on siin funktsioonid, millest parimatel CRM-i tarkvara tööriistadel puudu ei saa olla:

Vastuvõtmise lihtsus
Paljud ettevõtted sõltuvad igapäevases tegevuses suuresti CRMidest. See nõuab teie meeskonna üleviimist uuele platvormile, õppimiskõvera läbimist ja jõudmist kohta, kus teil on suurenenud tootlikkus. See protsess peaks olema võimalikult lühike, nii et soovite platvormi, mida oleks lihtne kätte saada.
Integreerimine kolmandate osapoolte teenustega
Kaasaegsed ettevõtted tuginevad sageli mitmele veebiplatvormile. Näiteks võite kasutada ühte tööriista meilisõnumite jaoks, teist sisesuhtluse jaoks ja teist müügi jaoks. Parimad CRM-id pakuvad võimalikult palju integreerimisvõimalusi, et saaksite andmeid koguda igast kanalist.
Põhjalikud aruanded
CRM-tarkvara abil peaksite saama luua ja pääseda juurde aruannetele, mis annavad ülevaate teie ettevõtte toimimisest. See teave on protsesside parendamise võtmeks, et saaksite rohkem müügivihjeid hankida ja teisendada.
Projekti juht
Arvestades kõiki tänapäevaste CRM-i pakettide funktsionaalsust, on loogiline, et need aitavad teil ka mitmesuguseid toiminguid jälgida ja korraldada. Mõned teenused võimaldavad teil jälgida aega, määrata projekti konkreetsetele meeskonnaliikmetele, hinnata jõudlust ja palju muud.
Kohandamine
Ennekõike peaks CRM olema kohandatav ja kohandatav võimalikult erinevat tüüpi ettevõtetele. See on pikk tellimus, kuid allolevad tarkvaravalikud pakuvad seda kindlasti.

Kõige selle kõrval on ka kulu küsimus. Ideaalis soovite, et teie CRM-tarkvara kasvaks koos teie äriga. See tähendab, et alghinnapunktid ei tohiks olla liiga suured, nii et isegi uued kaubamärgid võivad hüpata mõlema jalaga.

Parima CRM-tarkvara valimine oma ettevõtetele 2020. aastal

CRM-tarkvara maailmas liikumine on keeruline. Enamik neist platvormidest pakub teile nii palju funktsioone, et teie valiku kitsendamine võib olla keeruline. Siin on teie soovitatud platvormid, lähtudes teie ettevõtte prioriteedist:

 • ⭐ # parim üldiselt – CRM-i jaoks, mis pakub kõikehõlmavat lahendust peaaegu igat tüüpi ettevõttele, ei saa te eksida Müügijõud.
 • �� # vabavalik Kui soovite tasuta juurdepääsu võimalikult paljudele funktsioonidele, Bitrix24 peaks olema teie valikuvõimalus.
 • �� #alternatiivid Kui teil on alternatiivseid eesmärke, võite proovida: Värske müük müügi integreerimiseks, Inspireeriv nende parimate e-posti turunduse funktsioonide ja väga kohandatavate aruannete jaoks, Zoho CRM nende odavate pakkumiste eest, keskendudes sotsiaalmeedia kliendihaldusele.

Siin on veel üks külg külg küljest iga käsitletud CRM-i tarkvara suhtes:

Parim CRM-i tarkvara

Bitrix24
Müügijõud
Värske müük
Inspireeriv
Zoho CRM

Tasuta plaan
Alghind19 dollarit / kaks kasutajat kuus25 dollarit kasutaja kohta kuus12 dollarit kasutaja kohta kuus29 dollarit kasutaja kohta kuus12 dollarit kasutaja kohta kuus
meeskonna liikmete arvPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
müügivihjete / kontaktide arvPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Kliendi profiilidPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatuKuni 10 000
Analüüs ja aruandedPiiramatuSaadaval lisandmoodulitena või edasijõudnute plaanidegaSaadaval täpsemate plaanidegaKonfigureeritavad aruanded automatiseeritud ajakava aluselEelehitatud aruande mallid ja kohandatud suvandid
Projekti juhtKanbani, Ganti graafikud, aja jälgimine ja töökoormuse planeerimineSaadaval lisandmoodulitena või edasijõudnute plaanidegaLauad ja lohistatavad tehingukaardidVerstapostid, kalendri sünkroonimine ja kohandatud protsessidKohandatud müügiülesanded

Kas teil on küsimusi CRM-i tarkvara kohta? Küsige altpoolt kommentaaride jaotiselt!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector