5 näpunäidet, kuidas kodust tööd teha (ja terveks jääda) 2020. aastal

5 näpunäidet, kuidas kodust tööd teha (ja terveks jääda) 2020. aastal

5 näpunäidet, kuidas kodust tööd teha (ja terveks jääda) 2020. aastal
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Kaugtöö on tööandjate ja töötajate jaoks üha populaarsemaks valikuks: tööandjad saavad nautida parimate talentide valikut kogu maailmast ja töötajad saavad paindlikult töötada ükskõik kus, kus nad soovivad. Enamiku kaugtöötajate (sealhulgas minu) jaoks tähendab see kodust tööd.


Kodust töötamine või kaugtöötamine üldiselt on tõusuteel: aastate jooksul on inimeste arv kasvanud USA-s kaugtöötamine tõusis 24% -lt 43% -ni.

Lood kodust kaugtööst maalivad sageli uskumatult ereda pildi: paindlikust tööajast, perekonnale lähemal olemisest ja tunni tööaja kokkuhoidmisest päevas. Need on mõned kaugtöö eelised, kuid see annab ebatäpse pildi. Kodust töötamine võib olla väga raske:

�� See võib olla tugevalt stressi tekitav, võib hägustada töö ja kodu vahelisi jooni (ja põhjustada töö kogu aeg, nagu Karol kommenteerib seda hiljutist läbipaistvusaruannet) ja olla üksildane.

Kaugtöö - WordPress töötab kodust

Selles postituses uuritakse seda kaugtöö vähem räägitud poolt, mis on spetsiaalselt loodud WordPressi kogukonna jaoks (kui see inspireerib teid kaugtööga alustama, vaadake seda WordPressi kaugtööde loendit). Arutleme selle üle, kuidas kodus töötades produktiivsed olla koos konkreetse taktikaga, et mõistlik olla.

Saagem kohe meelde:

Kodus edukas kaugtöö on seotud distsipliini ja keskendumisega

Seal on selle arutelu kaks osa: kodust tööd tehes produktiivsed ja mõistlikud. Selle esimese osa võib kokku keerata kaheks eripäraks: distsipliin ja keskendumine .

Distsipliin on lihtne. Kui olete kodus töötamise ajast ja kohast distsiplineeritud, võite sellega suurepäraselt hakkama saada:

 1. Millal. Tööaja määramine ja konkreetselt nende tundide läbi töötamine on tohutu viis töö ja kodu eraldamiseks. Te ei pea seadma kella 9–17; saate paindlikkust ära kasutada ja määrata, kumb tund sobib teile kõige paremini. Mulle meeldib teha pikemat pausi näiteks lõuna ajal ja ei tööta õhtuti ega nädalavahetustel.
 2. Kus. Määratud tööruum on hädavajalik. Kontor eraldi ruumis on ideaalne, kuid kõik selleks vajalikud ruumid on vajalikud. Töötage ainult oma tööruumis ja ärge kasutage seda muul ajal; see on veel üks viis selge eraldatuse loomiseks.

Fookus on küsimus, kuidas teil kaugtöö toimub, ja siin saate omandada tohutu suhtelise eelise. Selle selgitamiseks tahan teile tutvustada tootlikkuse kontseptsiooni nimega Sügav töö.

Deep Work on arvutiteaduse professori lõputöö Cal Newport, ja on tõenäoliselt kõige paremini iseloomustatud kui äärmuslik ühekordne ülesanne. Deep Work ütleb, et pikaajaline keskendumine ühele spetsialiseerunud ja raskele asjale on koht, kus saate teha suuri läbimurdeid, mis muudavad teie töö väärtuslikuks.

Deep Work lõputöö võrdleb seda ülimalt väärtuslikku teost nn pinnapealse tööga ehk "hõivatud töö". See on töö, mis võtab palju aega, kuid annab vähe väärtust või ei anna seda üldse.

Sageli toimub see teabe liikumise vormis, olgu selleks e-kiri, Slack või sotsiaalmeedia. Veelgi enam, see pinnapealne töö on tavaliselt väga katkestav. Lõtvus või mõni neist rakendustest nõuab teie tähelepanu, kui midagi juhtub, pöörates teie tähelepanu teie tehtud tööle, mis loob väärtust.

WordPressi asjatundjana võib teie Deep Work kirjutada koodi ja teie pinnapealne töö võib olla #wpdrama Twitteris, üldine vestlus Slackis või teie e-posti kontrollimine.

Kaugtööna töötava WordPressi professionaalina on teil uskumatu võimalus koondada oma tähelepanu sügavale tööle ja blokeerida häiriv pinnapealne töö seni, kuni soovite sellega tegeleda..

Tööruumi seadistamine, et kaitsta teie tähelepanu ja vältida tähelepanu hajutamist, näiteks rakenduste kaudu Fookus, Uudistevoo eradikaator – või lihtsalt telefoni teises toas hoidmine – võimaldab teil tõesti keskenduda ja asjad korda teha:

Fookus
Uudistevoo eradikaator

Ainult selguse huvides peate siiski liikuma Slack’i, vastama säutsudele ja vastama e-kirjadele, kuid peamine on see, et peaksite neid tegema teile sobival ajal, mitte nõudmisel.

Sügavale tööle keskendumine võib ka teid mõistlikuna hoida. Inimesed tunnevad end mõtestatud töö sisuliste edusammude üle õnnelikumana ning kodust eemal töötades on sügavale tööle lubamine uskumatult tõhus viis selleks.

Eemalt töötades mõistlik olla

Nüüd oleksite pidanud saama produktiivse kaugtöölise staatuse, kuid see on ainult üks osa loost. Me ei saa siin peatuda, kuna kodust töötamine toob endaga kaasa ainulaadse väljakutse, eriti vaimse tervisega seotud probleemid. On ülioluline, et võtaksite seda tõsiselt ja kulutaksite tõsiselt aega mõtiskledes selle üle, kuidas te eemalt töötades mõistlikuks jääte.

Ma jagasin selle viieks punktiks, mis on minu arvates olnud tõesti kasulikud.

1. Minge välja ja tehke natuke harjutust

Teil on neljateistkümne sekundiline pendelränne, võite mahtuda isiklikesse tööülesannetesse ja olete saanud oma kassi ettevõtte jaoks. Uskumatu seadistus, kindlasti kadedus WordPressi spetsialistide üle kogu maailma. Ja veel, kell on 19:00, olete rääkinud ainult Slackis olevate inimestega ja te pole täna majast lahkunud.

Kodust töötades mõistlikuks jäädes on peaaegu kindlasti kõige olulisem väljas käimine ja mõne harjutuse tegemine. Uurige välja, milline treeningtüüp teile sobib – vilgas jalutuskäik, jooksmine, jõusaal, ujumine jne – ja lisage see oma igapäevasesse rutiini.

Siin on näide sellest, mida ma teen: igal lõuna ajal lähen pikale jalutama kohalikku parki ja selle ümbrusesse. See on võimalus mõtteid töödelda, sõprade või perega vestelda ja natuke treenida. Pärast seda suundun oma lemmikkohvikusse, teen umbes tunni aega administraatorit (see on minu pinnapealne töö) ja jalutan koju, et päevaks töö lõpetada. See rutiin tagab, et ma jõuan alati välja, teen alati trenni ja vestlen alati mõne inimesega.

Mõned inimesed eelistavad kohvikutele ühiseid tööruume; Proovisin väikeseid peotähti ühistööruume kohapeal ja mulle need ei meeldinud. Leidke see, mis teie jaoks sobib, ja olge distsiplineeritud rutiini järgimise osas, mis hoiab teid mõistlikuna.

Kui see välja kirjutada, tunduvad need asjad ilmselged ja tähelepandamatud, kuid kindlasti on olnud päevi, kui ma ei lahku kogu päeva korterist, ma ei räägi inimestega ega saa ka ühtegi trenni. Kui mul on neid päevi olnud, olen kindel, et ka teistel on, ja võin rõõmsalt kinnitada, et see pole kindlasti mõistlik olemise retsept..

2. Keskenduge olulistele asjadele

Kui töökaaslastel pole ideede kallaletungimist, võib hõlpsasti takerduda "sisse" teie töö, mitte suure pildi vaatamine ja vaatamine "kell" oma töö. See on eriti oluline juhul, kui töötate kaugel ja juhite ettevõtet, kuid see on oluline ka siis, kui töötate kaugel ja ehitate oma karjääri.

Peaksite oma rutiini sisse seadma vastutuse elemendi: veenduge, et töötate nende asjade kallal, mis muudavad midagi, ja liigutage teid ükskõik kummas suunas, kuhu soovite minna. Mulle meeldib seda teha iga kuu ühe sõbraga vesteldes: meil on kuu esimesel esmaspäeval kell 10.00 korduv kohtumine, misjärel vestleme üksteisega, kuidas töö sujub, kuidas elu läheb , ja kuidas edusamme võrreldes eelmise kuuga. Mu sõber töötab tavalist tööd, millel pole WordPressiga mingit pistmist, nii et ärge muretsege, et leiate "ideaalne sobivus" oma vastutussüsteemi eest.

Samuti julgustas mind suur vestlus kell WordCamp London saada asjatundlikumat abi olulistele asjadele keskendumisel. Olen juba enam-vähem alates WordCamp Londonist juhtinud ettevõtluse juhendamist ja leidnud, et see on uskumatult väärtuslik. Olenemata sellest, kas juhite oma ettevõtet või töötate kaugtööna kellegi teise nimel, on hindamatu väärtus selle jaoks, mis on oluline ja kus peaksite oma aega veetma,.

3. Kasutage parema õnne saavutamiseks vähe psühholoogilisi häkke

Olen skeptiline nn väärtuse suhtes "elu hacks" järgmise inimesena, kuid aktsepteerin hea meelega eelretsenseeritud uurimistöö tulemusi. Nii lihtsalt juhtub, et seal on hunnik eelretsenseerituid "psühholoogia häkkib" saate kasutada iga päeva pisut rõõmsamaks muutmiseks. Siin on kolm asja, mida saate teha:

 1. Tänuajakiri: populariseerinud Tim Ferriss ‘propageerimine a "viieminutiline ajakiri", tänuajakiri sunnib teid mõtlema toimuvatele headele asjadele ja see teeb teid õnnelikumaks. Teen seda siis, kui alustan tööd ja kui lõpetan. Siin on küsimused mida peaks küsima.
 2. Hinda oma õnne: sarnaselt eeltooduga, lihtsalt õnne hindamine sunnib sind mõtlema, kui õnnelik sa oled. Olen leidnud, et see on tõesti väärtuslik. Võite kasutada tasuta tööriista, näiteks Moodscope selle jaoks.
 3. Proovige tähelepanelikkust: tähelepanelikkuse eeliseid keskendumise parandamisel, stressi vähendamisel ja vaimse tervisega seotud abistamisel on lääne töökohal viimastel aastatel tõesti populaarsust kogutud. Ka mõjuval põhjusel: see aitab tõesti. Rakendus nagu Headspace pakub sellele suurepärase sissejuhatuse.

Küsimused ajakirjas Viis minutitKüsimused "Viie minuti ajakiri".

Nende asjade ümber rutiini loomine on väga kasulik viis nende kinnipanemiseks – ja veenduge, et jääte mõistlikuks. Plus, kui soovite rohkem tõenduspõhist nõu õnne kohta, lugege 80 000 tunni suurepärast juhendit.

4. Osalege WordCampsis, kuid mõistlik olemiseks tehke oma tehtud parandusi

Me oleme rääkinud väljapääsust ja igapäevasest, kuid me ei ole väljakutsest ja asjatundlikkusest puudutanud. WordPressi kogukonnas on uskumatult palju kohtumisi, konverentse ja üritusi ning nendel osalemine on uskumatult väärtuslik teie püüdlustele mõistlikuks jääda (ja teate, ka teie äri laiendamiseks)..

Teie kohalik WordPressi kokkusaamine on suurepärane koht alustamiseks: selle leiate otsimisega Meetup.com või sisestades oma asukoha WordPressi juhtpaneeli uudiste ja sündmuste moodulisse. Kindlasti tasub osaleda ka kohalikes või piirkondlikes WordCampides.

sõnalaager-Bukarest

Paar ettevaatusabinõud, mida siin mainida: kui olete vabakutseline töötaja, kes töötab eemalt, peate olema WordCampis osalemisega seotud kulude osas väga täpselt teadlik: tõenäoliselt maksate seal viibimise eest, kuid maksate ka võimaluse eest konverentsil viibimata töötamise kulud. Mõned inimesed käsitlevad seda konverentsil töötades ja see võib toimida: kui arvate, et saate konverentsilt vajaliku väärtuse, kui hiilida paaritunniseks tööpäevaks pärastlõunal kohvikusse, on sellest abi.

Kui maksate endale kindlaksmääratud palka (või iga kuu sarnast summat), saate välja mõelda, kui palju see teie ettevõttele maksab iga mittetöötatud päeva eest (võtke palk ja jagage töötatud päevade arvuga, et saada päevane kulu määr). See treening võib tõsta konverentside kulusid ja muuta kõik ahvatlevamaks koju jõudes kohe tööle naasmiseks. Ma tõesti ei soovitaks seda; isegi kui jõuate koju energiat täis ja ideid täis, jõuab reisi reaalsus paari päeva jooksul järele. Palju parem on võtta selja tagant üks päev (või kaks!) Ära pärast koju taastumist ja siis uuesti täielikult tööle naasta. See annab teile rohkem aega mõtete töötlemiseks, rohkem aega taastumiseks ja palju suurema võimaluse mõistlikuks jääda.

Boonus WordCampi reisinipp:

Minu arvates on reisimine mõõdukalt stressirohke. Seal on pakkimine, tegelik reisimine ja stress, mis tuleneb uues kohas viibimisest, mis võib-olla ei oska keelt ega kombeid. Ja pärast seda peate konverentsil maksimumi saamiseks olema vormis.

Leidsin parima viisi selle leevendamiseks võimalikult suure hõõrdumise eemaldamiseks. Koostasin kontrollnimekirja kõigeks, mida mul endal vaja võiks olla (ja värskendasin seda, kui selgus, et unustasin nimekirja lisada telefonilaadija …). Ma kopeerisin väikseid või odavaid esemeid, et saaksin neid kogu aeg pakituna hoida ja valmis minna. Olen valmis eelarvestamise suhtes leebem olema ja kulutama raha taksodele või kenamatesse hotellidesse, kus see asja lihtsamaks teeb. Kõik need pisiasjad annavad palju meeldivama WordCampi kogemuse.

5. Planeerige projekte, vaba aega ja vaba aega

Kui saate kaugjuhtimisega töötada, muutub see vabadus sageli kogu aeg kaugtööks. See ei tohiks olla soovitav ega ole produktiivne. Oma aja kavandamise range järgimine (ja ajakavast kinnipidamise distsiplineerimine) on mõistlik mõistmiseks hea taktika.

Kaugtöö võimaldab teil tavaliselt oma ajakava palju paremini kontrollida, ehkki see ei pruugi nii olla (kui see pole teie jaoks, jätke see punkt vahele!). Selle vabadusega kaasneb vajadus vastutuse järele. Minu arvates on äärmiselt kasulik oma kalendris konkreetselt kavandada seda, mille kallal ma töötan ja millal konkreetselt. See võimaldab mul väga kiiresti oma sügavasse töösse jõuda (nagu ma olen varem kirjutatud), kuid tähendab ka seda, et mul on palju raskem üle broneerida; Ma näen, kus mul on aega ja kus mitte.

Inimesed siiski on väga halvasti hindab kui palju aega midagi võtab (tuntud kui "Planeerimise eksitus"). Tõenäoliselt prognoosite vajalikku aega oma varasema kogemuse põhjal. See on hea!

Välja arvatud siis, kui võtate varasema kogemuse põhjal parima tulemuse ja ignoreerite halvimat. Kui plaanite oma kalendris iga päev iga minutiga, jätab see teile kiiresti liiga palju teha. Lahendus koosneb kahest osast: aktsepteerige, et teil on hinnangute andmise osas halb, ja arvestage sellega hinnanguid tehes, ning ehitage sisse vaba aeg teie päevani. See peaks olema planeerimata aeg, kus saate tegeleda kõige sellega, mis ette tuleb. Mulle meeldib, et teine ​​pool oma pärastlõunatest on iga päev vaba aja veetmiseks. Vahel jätab see mulle vaba õhtupooliku, kuid see on tore! Saan valida mis tahes muid ülesandeid, mis mulle meeldivad – või nautida vaba aega.

Lõpuks veenduge, et plaanite konkreetselt aega maha võtma. Olgu selleks tööandja või klientide kaudu, veenduge, et annate endale vajamineva vaba aja – ja lõpetage selle aja jooksul tegelikult töötamine ��

Kasutage kaugtöö eeliseid (ja mõistlik olemine)

Kaugtöö pakub uskumatut võimalust. Võite töötada kõikjalt, kus soovite, sobituda muude kohustustega ja tõesti keskenduda.

Saate tõesti kontorist töötades võimalusi, mida te lihtsalt ei saa. Kui mu elukaaslane vajab käsku või kui ta mind kuhugi sõidutab, saan seda teha; kui mul on arsti vastuvõtt või isegi juukselõik, on mul kordade valikuvõimalused palju laiemad kui siis, kui ma oleksin pidanud viibima konkreetses kohas, kes töötab kindlatel kellaaegadel. Kui vajan fookuse täielikuks taastamiseks pikemat pausi, saan seda teha ka mina!

Praegu saavad need eelised tunduda, nagu polekski kodus kirjutada, kuid need on käegakatsutavad eelised, mida peaksite kindlasti ära kasutama.

Kaugtöö tegemine ja mõistlik olemine on aga keeruline. Ma tõesti julgustaksin võtma mõistlikku mõistmist tõsiselt ja võtma siinkohal punkte Deep Work-ist treeningutest WordCamps-i pardale, kui mõtlete oma kaugtööreisi üle, alustate või jätkate.

Kas kaugtöö on teie igapäevases päevakavas oluline mõistatuse element? Jagage julgelt kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector