5 eelarvesõbralikku sisetelefoni alternatiivi teie väikeettevõttele

Kui suhtlete klientidega oma veebisaidi kaudu regulaarselt, on tõenäoline, et saate kliendisuhete haldamise (CRM) tööriistast kasu. Intercom on üks populaarsetest võimalustest, kuid see võib olla liiga kallis, mis võib jätta teid Intercomi alternatiivide otsimiseks.


Õnneks on Intercomi asemele asumiseks saadaval palju odavaid lahendusi. Paljud pakuvad sarnast tööriistakomplekti, ehkki kaks CRM-i pole üsna ühesugused. Seetõttu on kasulik teha palju uuringuid ja leida võimalus, mis pakuks just seda, mida teie konkreetne ettevõte vajab.

Selles postituses aitame teil läbi viia vajalikke uuringuid. Me oleme kohal viis peamist Intercomi alternatiivi, ja arutage, mida neil kõigil pakkuda on. Vaatame lähemalt!

sisetelefonide alternatiivid

Miks võib teile kasu olla Intercomi alternatiivide uurimisest?

Kliendisuhete juhtimine on lai mõiste, mis hõlmab praktiliselt kõike, mis on seotud klientidega suhtlemisega ja klientidega. See hõlmab potentsiaalsete klientideni jõudmist, küsimustele vastamist, ettepanekute saatmist, toe pakkumist ja palju muud.

Nende ülesannete haldamine oma veebisaidi kaudu võib olla palju lihtsam, kui teil on sobivad tööriistad. CRM-lahendused pakuvad võimalusi tootlikkuse suurendamiseks, võtmeprotsesside sujuvamaks muutmiseks ja suhtluse tõhusamaks haldamiseks.

Kui rääkida CRM-i tööriistadest, Intercom on üks tuntumaid võimalusi.

See on täisfunktsionaalne lahendus, mis pakub selliseid funktsioone nagu reaalajas vestluse süsteem, infolaud ja teadmistepõhine tarkvara ning mitmesuguseid rakendusi ja integreerimisvõimalusi. Intercom on aga kallis lahendus, maksab 87 dollarit kuus oma odavaima plaani järgi. Praktiliselt öeldes ei mahu see lihtsalt paljude väiksemate ettevõtete eelarvesse.

intercom

Hea uudis on see, et valida on palju Intercomi alternatiive. Ehkki te ei pruugi leida identse funktsioonikomplektiga tööriista, näete palju lahendusi, mis pakuvad palju samu võimalusi, palju soodsama hinnaga.

Viis eelarvesõbralikku Intercomi alternatiivi teie väikeettevõttele

Mida me nüüd teeme, on tutvustada viit Intercomi alternatiivi, mida tasub proovida. Kõigi nende puhul arutame selle funktsioonide komplekti ja hinnakujundust ning seda, kuidas seda võrrelda Intercomi endaga. Võib juhtuda, et üks või kaks neist tööriistadest saavad hõlpsasti hakkama teie väikeettevõtte vajadustega. Alustame ülalt!

1. LiveChat

live-vestlus

Esiteks vaatame sirgjoonelist võimalust. Kuigi Intercom pakub laias valikus funktsioone, kasutavad paljud ettevõtted seda peamiselt reaalajas vestluse funktsioonide jaoks.

Kui see on kõik, mida vajate – ilma lisakellade ja viledeta -, siis tabavalt nimetatud LiveChat võiks sobida ideaalselt.

�� Põhifunktsioonid

 • Suhelge klientide ja veebisaidi külastajatega reaalajas vestluse süsteemi kaudu
 • Seadistage organiseeritud piletimüügisüsteem
 • Lubage külastajatel iga vestluse hindamist, nii et näete, kuidas teie tugitiimil läheb
 • Vaadake hõlpsalt selliseid mõõdikuid nagu vestluse ja piletite reageerimise ajad

Hinnakujundus

LiveChati stardikava maksab 16 dollarit kuus esindaja kohta, muutes selle väga taskukohase võimaluse.

livechat hinnakujundus

�� Kasutusmugavus

LiveChati seadistamine on äärmiselt kiire protsess ning armatuurlaud on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Kui alustate, tutvustatakse teid põhifunktsioonide kaudu vestlusvooru abil, kasutades tugiteenust.

LiveChat armatuurlaud.

Selle tööriista integreerimine oma veebisaidiga on ka lihtne ja valmistab teid juba mõne minutiga kasutusele.

�� Laiendused ja integratsioonid

LiveChat integreerub hästi mitmesuguseid populaarseid teenuseid, nagu Google Analytics, MailChimp, Zendesk ja Dropbox. Seal on ka ulatuslik rakenduste turul saate selle funktsioonide täiustamiseks ja igasuguste integratsioonide teostamiseks.

���� LiveChat vs Intercom

LiveChati pakutav funktsioonide komplekt on palju lihtsam kui see, mida saate Intercomiga. Kui otsite tõesti ainult vestluse ja piletimüügi lahendust, võib see platvorm pakkuda teile vajalikku ilma kulukate lisadeta.

2. Kasutaja.com

kasutaja.com

Teiseks vaatame Kasutaja.com (endise nimega UserEngage).

Nagu Intercom, pakub see lahendus hulgaliselt tööriistu, mis aitavad teil turundust ja kliendisuhtlust automatiseerida.

See on ka meeskonnakeskne lahendus, pakkudes funktsioone, mis aitavad teie erinevatel liikmetel või osakondadel samal lehel püsida.

�� Põhifunktsioonid

 • Suhtle klientidega otsevestlus, koos võimalusega ka automatiseeritud sõnumitele
 • Jälgige klientide tegevust ja teavet hõlpsalt
 • Looge hüpikaknaid ja automatiseeritud e-kirju, mis aitavad teil kliente konkreetsete sõnumite abil sihtida
 • Pange kokku ja saatke SMS-kampaaniaid
 • Hoidke oma meeskonna ja mõõdikute vahekaarte mitmesuguste organisatsiooniliste tööriistade ja juhtpaneelide abil

Hinnakujundus

Kasutaja.com pakub pakette alates 49 dollarist kuus. See teeb sellest selles loendis ühe odavama variandi ja muidugi palju odavama kui Intercom.

�� Kasutusmugavus

Kui loote saidi User.com konto, palutakse teil valida, mida te kõige rohkem huvitate.

Uue kasutaja.com konto loomine.

Neist ühe valiku valimine viib teid läbi kasulike tööriistavihjete, mis õpetab juhtpaneeli kasutama ja aitab teil seadistada User.com-i kõige põhifunktsioone. See teeb alustamise üsna lihtsaks.

�� Laiendused ja integratsioonid

Kasutaja.com integreerub paljude erinevate toodetega tööriistade ja platvormide arv. Nende hulka kuuluvad WordPress, Magento, Squarespace, Slack, Zapier ja palju muud. Teil on isegi võimalus hõlpsalt andmeid Intercomist importida.

���� User.com vs Intercom

Kui otsite võimalust, mis pakub tööriistakomplekti, mis on peaaegu sama lai kui Intercomi oma, kuid madalama hinnaga, on see kindel valik. Teil jääb puudu mõnest tööriistast, näiteks kasutajatoelt ja teadmistebaasi tarkvaralt, kuid enamik peamisi funktsioone on samad.

3. triiv

triivima

Mis siis, kui otsite Intercomi alternatiive, mis oleksid pisut sujuvamad ja keskenduksid rohkem kliendisuhtlusele?

Sel juhul, Triiv võib tugevalt sobida. See lahendus pakub väiksemat, kuid siiski muljetavaldavat funktsioonide komplekti paljudele väikeettevõtetele realistlikuma hinnaga.

�� Põhifunktsioonid

 • Seadistage oma koosolekute haldamiseks kalender ja laske inimestel automaatselt aegu broneerida
 • Saatke sihtotstarbelisi ja situatsioonimüügi e-kirju, kasutades „triivijärjestusi”
 • Loo vestlusbotid klientide küsimustega tegelemiseks
 • Jälgige oma saidi külastajate tegevust ja käivitage isikupärastatud sõnumside
 • Hallake oma veebisaidi kaudu e-turunduse kampaaniaid

Hinnakujundus

Standardse triivi plaan saab maksab teile 50 dollarit kuus. Seal on isegi piiratud tasuta tasand, mis võimaldab teil tasuta proovida mitmeid põhifunktsioone.

triivi hinnakujundus

�� Kasutusmugavus

Drifti seadistamisel saate koos kasutatava liidese kohandamisega valida ka valdkonnad, millele soovite keskenduda..

Drifti seadistamine.

Pärast seda saate Drifti oma veebisaidiga integreerida, mis on lihtne protsess. Lisaks tähendab see, et te ei pea paljudele selle põhifunktsioonidele juurdepääsu saamiseks oma saiti lahkuma.

�� Laiendused ja integratsioonid

Drift on veel üks vahend, milles on palju sisseehitatud integreerimisvalikud. Saate seda kasutada koos Salesforce’i, Slacki, HubSpoti, Google Analyticsi, Dripi ja muuga.

���� Drift vs Intercom

Intercom on CRM-funktsioonide haaratsikott ja väiksemad ettevõtted ei vaja neid palju. Seevastu keskendub Drift kliendi interaktsioonide sujuvamaks muutmisele, automatiseerimisele ja isikupärastamisele – asjadest, mida saab kasutada peaaegu iga ettevõte,.

4. UseResponse

kasuta vastust

Järgmisena, UseResponse on lahendus, mis keskendub parima võimaliku klienditoe pakkumisele.

Selleks pakub see teile mitmesuguseid kanaleid, millega klienditeenindust osutada. See hõlmab reaalajas vestlust, infolauda ja teadmistepõhist tarkvara.

�� Põhifunktsioonid

 • Suhelge klientidega, kasutades vestlust ja / või populaarseid programme, näiteks Skype ja WhatsApp
 • Looge piletipõhine kasutajatoe süsteem, et päringuid tõhusamalt käsitleda
 • Andke klientidele teadmistebaas, kust nad saavad iseseisvalt vastuseid otsida
 • Paluge ja analüüsige klientide tagasisidet, et tulevikus paremat teenust pakkuda

Hinnakujundus

UseResponse pakub taskukohast pilvepõhist teenust, mis maksab 49 dollarit kuus kahe agendi puhul (täiendavad agendid maksavad 19 dollarit kuus agendi kohta). Võite hankida ka kõigi komplektide komplekti hinnaga 690 dollarit aastas, mis maksab umbes 69 dollarit kuus (kaks kuud on tasuta).

�� Kasutusmugavus

UseResponse abil saate juurdepääsu üsna intuitiivsele armatuurlauale ja rohkesti kasulikke näpunäiteid, mis õpetavad teile köied.

UseResponse armatuurlaud.

Liides on selge, hästi korraldatud ja kasutajasõbralik. Kokkuvõttes on UseResponse üks lihtsamaid Intercomi alternatiive, millega harjuda.

�� Laiendused ja integratsioonid

UseResponse pakub koos API-ga ka API-põhiseid integratsioone lisandmoodulite raamatukogu et saaksite platvormi ühendada Salesforce, Zapier, Slack ja muu populaarse tarkvaraga.

���� UseResponse vs Intercom

Kui tegelete juba turundusega teiste kanalite kaudu ja otsite peamiselt tööriista oma klienditoe vajaduste haldamiseks, on UseResponse teie selja taga. See hõlmab kõiki olulisemaid suhtluskanaleid, võimaldades teil ühtset teenust pakkuda.

5. HelpCrunch

abikäsi

Viimaseks, HelpCrunchi funktsioonide komplekt rõhutab efektiivsust ja automatiseerimist.

See muudab nutika valiku, kui soovite pakkuda kvaliteetset klienditeenindust, minimeerides samal ajal teie ja teie tugitiimi investeeringute aega.

�� Põhifunktsioonid

 • Kasutage reaalajas vestluse süsteemi, mis on dünaamiline ja väga kohandatav
 • Saatke oma klientidele ja müügivihjetele automatiseeritud sõnumeid ja e-kirju
 • Looge sihitud ja isikupärastatud e-posti turunduskampaaniaid
 • Klientide küsimuste ja probleemide lahendamiseks kasutage andmepõhist piletimüügisüsteemi
 • Jälgige külastajate tegevust ning jälgige klientide profiile ja andmeid

Hinnakujundus

Kui teie eelarve on eriti madal, siis hindate HelpCrunchi madalat sisseostu. Põhiplaan on vaid 15 dollarit kuus esindaja kohta.

helpcrunchi hinnakujundus

�� Kasutusmugavus

Teie HelpCrunchi konto annab teile juurdepääsu tsentraliseeritud armatuurlauale.

HelpCrunchi juhtpaneel.

Siin saate hõlpsalt vestlustega hallata, automatiseeritud ja käsitsi sõnumeid luua ning aruandeid vaadata. Teie võimalused on selgelt välja toodud ja abi saamiseks on mitu võimalust, kui teil seda vaja on.

�� Laiendused ja integratsioonid

Sa saad integreerida HelpCrunch paljude väliste tööriistadega, sealhulgas Slack, WordPress, Google Analytics, WhatsApp ja Zendesk.

���� HelpCrunch vs Intercom

Väikeettevõtetel on sageli aega venitada, mis tähendab, et peate leidma tööriista, mis teid kiireks käivitaks ja kiireks käivitamiseks. Erinevalt keerulisemast võimalusest, näiteks Intercom, on HelpCrunchi kasutamine lihtne alustada ning see pakub palju võimalusi automatiseerimiseks ja sujuvamaks muutmiseks.

Järeldus

Kui te juhite väikest ettevõtet, peate leidma tasakaalu vajalike tööriistadele juurdepääsu saamise ja kulutamise üle, kui teie eelarvega saab hakkama. Ehkki selline lahendus nagu Intercom võib olla väärtuslik, on see ka äärmiselt kulukas ja see võib sisaldada rohkem funktsioone, kui te tegelikult vajate.

Selle asemel võiks teie ettevõttele paremini sobida üks Intercomi alternatiiv, mida me selles postituses arutasime. Lühidalt öeldes hõlmavad need järgmist:

 1. LiveChat: Neile, keda huvitab peamiselt Intercomi vestluse funktsionaalsus, võib see tööriist pakkuda teile vajalikku palju odavamalt.
 2. Kasutaja.com: See lahendus pakub peaaegu sama palju funktsioone kui Intercom, kuid on märkimisväärselt odavam.
 3. Triiv: Selle platvormi abil saate juurdepääsu paljudele põhilistele võimalustele, nagu e-posti turundus, vestlusbotid ja külastaja tegevuse jälgimine.
 4. UseReponse: Kui vajate tööriista, mis keskendub suuresti dünaamiliste klienditoe kanalite pakkumisele, tasub seda vaadata.
 5. HelpCrunch: See aja kokkuhoiuga lahendus lihtsustab suure osa teie klienditoe ja turunduse automatiseerimist.

�� Boonus. Juhul, kui olete huvitatud muudest CRM-lahendustest – eriti neist, mis töötavad 100% teie WordPressi veebisaidil – siin on eraldi loend parimad CRM-i pluginad seal.

Kas olete kasutanud mõnda neist Intercomi alternatiividest ja milline oli teie kogemus nendega? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map