2020. aastal 4 tasuta Jira alternatiivi, mis on sama head

2020. aastal 4 tasuta Jira alternatiivi, mis on sama head

2020. aastal 4 tasuta Jira alternatiivi, mis on sama head
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Miks oleks teil Jira alternatiive ikkagi vaja? Noh, ausalt öeldes, on Jira Software tõepoolest muljetavaldav. Atlassian – selle taga olev ettevõte – pole mitte ainult ehitanud suurepärase arendus- ja projektijuhtimisriista, vaid ka rivistanud terve rea muid tööriistu, mis integreeruvad põhipaketiga (näiteks dokumentide, infopunkti jms käitlemine).


Kuid nagu elu on mulle õpetanud, on ainult peekonil varjukülgi. Ja seal on üks tohutu, toas elevant – koos Jiraga.

Hinnakujundus.

Seetõttu on mõne Jira tasuta alternatiivi otsimine tõesti suurepärane idee, et muuta oma meeskond produktiivsemaks ilma suurte kuludeta. Oleme varem tasulisi alternatiive võrrelnud, kuid nüüd on aeg keskenduda ainult tasuta alternatiividele.

Tasuta JIRA alternatiivid

Tõsi, kui teie meeskonnas on alla 10 inimese, on Jira väga soodne, ainult 10 dollarit kuus.

Kuid järgmine tase 7 dollarit kasutaja kohta kuus pole kaugeltki järkjärguline tõus. Kui teil on 15 inimest, on see 105 dollarit kuus. Ja nii edasi:

jira-tarkvara hinnakujundus

Seejärel on mitu lisandmoodulit (nagu näiteks Confluence’i koostööpistik), mille eest peate maksma ka lisatasu:

Jira uuendab

Tehkem see siis otse … seal peavad leiduma ka muud lahendused, mis on taskukohasemad või, mis veelgi parem, tasuta.

See on täpselt see, millest me täna räägime! Siin on neli parimat tasuta Jira alternatiivi:

Tasuta Jira alternatiivid

1. Trello (trello.com)

trello

Olen olnud mõnda aega Trello tüüp. Mulle meeldib disain, lihtsus ja üldine vabadus, mille see tööriist mulle annab. Kapoti all on see üsna toores lahendus, pean tunnistama. Ma mõtlen, et projektide haldamisel pole palju abi. Kuid selle tõttu on Trello uskumatult paindlik ja jätab endale ülesande luua selles oma süsteemid.

Samal ajal on sellel suurepäraseid sisseehitatud mehhanisme, mis muudavad Trello mudeli kasutatavaks. Näiteks on seal kommenteerimine, failide üleslaadimine, lohistamise korraldamine ja integreerimine ajajälgimis- ja arveldusrakendustega, näiteks Harvest.

Põhimõtteliselt korraldab Trello teie tööruumi eraldi tahvliteks »igal tahvlil on eraldi loendid» ja igal loendil on eraldi kaardid. Võite kõik selle võtta, joondada vastavalt soovile uuesti ja sinna lisada kogu soovitud teabe. See vabadus teeb sellest ühe Jira parima võimaliku valiku.

Märge: Pidage meeles, et Atlassian ostis Trello, nii et see kuulub samasse firmasse nagu Jira. Ma ei ole liidese osas halbu muudatusi näinud, on vaja vaid tõuget, et kasutajad maksaksid Trello esmaklassilise versiooni eest ja integreeruks Atlassiani toodetega..

Hinnakujundus

 • "Vaba kava" – 0 dollarit
 • "Äriklass" – 9,99 dollarit kasutaja kohta kuus.
 • "Ettevõtlus" – 20,83 dollarit kasutaja kohta kuus.

Põhijooned

 • Piiramatu arv tahvleid, nimekirju, kaarte, liikmed, kontrollnimekirjad, manused jne.
 • "Toitepinged" (lisandmoodulid). Saate paar tasuta, kuid Trello integreerimiseks välistööriistadega (MailChimp, SurveyMonkey, Github, Slack jne) vajate Trello äriklassi..
 • Põhilised integratsioonid Boxi, Drive’i ja Dropboxiga.
 • Manused oma arvutist või pilvesalvestusteenused.
 • Tähtpäevad ja kontrollnimekirjad.
 • Kalendrivaade.
 • Teated e-posti teel ja võimalus kommentaaridele e-posti teel vastata.

Kas Trello sobib teile?

Kui teil on juba loodud süsteem / töömetoodika ja teil on vaja tööriista, kus seda metoodikat rakendada ja tõhusalt teostada, on Trello hea tee minna ja hea Jira alternatiiv, mida kaaluda. See on uskumatult paindlik, tõeliselt intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Meile meeldib see lihtsal ja tõhusal viisil projektide kavandamisel, jälgimisel ja edasiliikumisel. See sobib suurepäraselt ka meeskonna koostööks.

Mine Trello juurde

2. Pidage meeles piima (www.rememberthemilk.com)

mäletabberthemilk

Pidage meeles, et Piim tähistab ise "nutikas ülesanderakendus hõivatud inimestele." Ja see sõnum näib olevat väga hea point, mis teeb sellest kena tasuta Jira-alternatiivi.

Pidage meeles, et piim on teie sõbralik ülesannete nimekirja abiline, ma ütleksin. Ma mõtlen, et see sobib hästi kõigi kutsealaste asjadega tegelemiseks, mis teil elus võivad olla, kuid mulle tundub, et see on rohkem suunatud teie igapäevase ja isikliku elu lihtsamaks muutmisele … abistamisele, näiteks ostlemisele, laste koolist pealevõtmisele, ja seda laupäevast kontserti ei puudu.

Lõppude lõpuks nimetatakse seda tööriista mäletama piima, mitte "Pidage meeles seda suurt tööprojekti," kas pole? Sellegipoolest on mälestuses Milk palju professionaalse taseme mooduleid, mis muudavad selle elujõuliseks lahenduseks enamikul projektijuhtimise eesmärkidel ja on heaks näiteks Jira alternatiividest.

Samuti on sellel suurepäraseid kiirklahve, mis teeb tööriistaga töötamise tõesti kiireks. Seal on alamülesanded ja ülesannete loendid, mis võivad väga hästi osutuda kena viisina tervete projektide haldamiseks. Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on olemas ka lohistamise tugi.

Hinnakujundus

 • Tasuta plaan – 0 dollarit – jagage oma nimekirju 2 inimesega.
 • 39,99 dollarit aastas – palju lahedaid lisafunktsioone, nagu piiramatu jagamine, failide manused ja värvisildid.

Põhijooned

 • Veebi-, töölaua- ja mobiilirakendused.
 • Sisseehitatud integratsioon Gmaili, Google’i kalendri, Twitteri ja Evernote’iga.
 • Ülesannete lisamine e-posti, Twitteri ja Siri kaudu. Samuti on olemas funktsioon Nutikas lisamine, mis ennustab teie kirjutatavat teksti ja jagab seejärel kõik üksikasjad pärast seda, kui peate need ainult ühte välja kirjutama.
 • Delegeerige ülesanded teistele.
 • Jagage ülesannete loendeid teiste kasutajatega (kuni 2 kasutajat tasuta paketis).
 • Alamülesanded ja otsinguoperaatorid (pro-funktsioon).
 • Pukseerige tugi.
 • Tööülesannete värvimine ja prioriteedid.
 • Meeldetuletused, mis saadetakse tekstsõnumiga, saadetakse e-postiga, saadetakse rakendusele või Twitteri kaudu.
 • Rakenduse kohandamiseks sajad teemad.

Kas mäletate piima sobib teile?

Pea meeles, et piim on suurepärane Jira alternatiiv nii väikestele meeskondadele kui ka inimestele, kellele meeldib nende ülesande ja projektijuhtimise tööriistaga tegelemine kõigega, alates isiklikust elust kuni töökohustuste täitmiseni. See on suurepärane ja üldine ülesannete loendi tööriist. Paljud väikesed meeskonnad võivad seda atraktiivsena tunda, eriti pärast versiooniuuendust üsna soodsa hinnaga Pro-versioonile.

Pidage meeles piima

3. Todoist (todoist.com)

todoist

Todoist on seal üks peamisi tööriistu, mis kasutab teenuse Getting Things Done (GTD) metoodikat kohe algusest peale. Iga Todoisti ülesannet saab delegeerida, ajastada, edasi lükata või teisaldada teise postkasti. Lisaks on eeliseks see, et saate seda kasutada ka meeskondades – funktsioon, mis on Jira alternatiividest rääkimisel väga mugav..

Peaaegu kõigi seadmete jaoks on saadaval rakendusi ja need kõik näivad olevat väga hästi disainitud.

Lisaks lubab Todoist teil toimuvat üksikute projektidena korraldada, kuid saate ka hulga muid kasulikke funktsioone, alates alamülesannetest, alamprojektidest, korduvatest ülesannetest kuni meeldetuletuste, kommentaaride, ülesannete koostöö või isegi tootlikkuseni. jälgimine läbi kena "karma" hinded.

Ühes lauses on Todoist suurepärane tööriist teie – ja teie meeskonna – ülesannete täitmiseks ning seega elujõuline tasuta Jira-alternatiiv.

Hinnakujundus

 • Tasuta plaan – 0 dollarit – 80 aktiivset projekti, 5 inimest projekti kohta.
 • "Lisatasu" – 3,00 dollarit kuus – 300 aktiivset projekti, 25 inimest projekti kohta.
 • "Äri" – 5,00 dollarit kasutaja kohta kuus – 500 aktiivset projekti, 50 inimest projekti kohta.

Põhijooned

 • Saadaval on mitu rakendust.
 • Tehke koostööd jagatud ülesannetes.
 • Allprojektid, alamülesanded.
 • Märkused ja manused (lisatasu).
 • GTD-sõbralik.
 • Töö prioriteedid.
 • Korduvad tähtpäevad ja ülesande prioriteedid.
 • Automaatne varundamine (lisatasu)
 • Meeskonna arveldamine ja liikmete juhtimine (äri)
 • Sisselogimise jälgimine (äri)

Kas Todoist sobib teile??

Kui juhite oma ettevõtet ja oma projekte GTD-ga kooskõlas, võib see tööriist olla teile suurepärane lahendus. Todoist pakub teile suurepäraseid ülesannete haldamise funktsioone, head projektijuhtimist üldiselt ja häid meeskonnatöö mehhanisme. Samuti on Premium ja Äriplaani versiooniuuendused odavamad kui Jira.

Mine Todoisti juurde

4. PivotalTracker (www.pivotaltracker.com)

pöördetraktor

PivotalTracker ei ole Jira kloon, kuid võrreldes teiste selles loendis olevate Jira alternatiividega on see kõige lähedasem asi. PivotalTracker pakub tabeleid, projekte ja ülesandeid, kuid see alustab organiseerimisprotsessi, paludes kasutajatel luua "lood." See võib olla küsimus selle kohta, mida kasutajad soovivad veebisaidilt, või ülesanne, mis tuleb teatud tähtajaks täita. Vaatamata sellele algab see kõik vestlusest organisatsiooni teiste inimestega.

Huvitav on see, et PivotalTracker püüab vältida traditsioonilisi ajakavasid ja arvutab selle asemel automaatselt, kui kiiresti teie ja teie meeskond töötate. Nii saate ausama ülevaate oma meeskonna potentsiaalist tulevastes projektides.

PivotalTrackeri liides on kenasti üles ehitatud, kuid see pakub üsna palju paindlikkust, kui teie meeskond seda vajab. Üldiselt on see suurepärane võimalus meeskondadele, kes soovivad võrrelda projekte üksteise kõrval ja mõista, kui kiiresti töödega hakkama saab. Lühidalt, PivotalTracker pakub selles loendis kõige realistlikumaid projektijooni.

Samuti on tore näha, et PivotalTrackeril on väikestele meeskondadele tasuta plaan ja et lisatasukavad on ainult kuutasud ja mitte kuutasud kasutaja kohta.

Hinnakujundus

 • Tasuta plaan – 0 dollarit – 3 kaasautorit, 2 GB salvestusruumi, 2 projekti.
 • Käivitamine – 12,50 dollarit kuus – 5 kaastöötajat, 5 GB salvestusruumi, 5 projekti.
 • 2. käivitus – 29,17 dollarit kuus – 10 kaastöötajat, 25 GB salvestusruumi, 10 projekti.
 • Pro 1 – 62,50 dollarit kuus – 15 kaastöötajat, piiramatu arv projekte ja salvestusruumi.
 • Pro 2 – $ 125.00 / kuu – 25 kaastöötajat, piiramatu arv projekte ja salvestusruume.
 • Pro 3 – 250 000 dollarit kuus – 50 kaastöötajat, piiramatu arv projekte ja salvestusruumi.

Põhijooned

 • Hinnakujundus on loodud mastaapsuse jaoks, nii et te ei peaks väikese meeskonnana midagi (või nii palju) maksma ja saate oma kasvades üle minna piiramatule kõigele.
 • Looge meeskondi, lisage väljastpoolt vaatajaid ja alustage projektide sees ülesandeid.
 • PivotalTracker jätab ajagraafikud vahele ja annab teile varasema toimivuse põhjal automaatselt teada, millal peaks projekt lõpule jõudma.
 • Korraldage oma projektid kõrvuti ja liigutage oma ülesandeid ühest projektist teise.
 • Vaadake kauneid visuaalseid graafikuid, et näha oma meeskonna tervist ja projekti tõhusust.
 • PivotalTracker pakub suurepäraseid integratsioone, näiteks Zendesk, Slack ja GitHub.

Kas PivotalTracker sobib teile?

PivotalTracker teeb imesid neile, kes soovivad realistlikumat planeerimis- ja projektihaldusvahendit. See näeb ette, et klassikalist Kanbani tahvlit leiate sellistest võimalustest nagu Trello ja Jira, kuid see aitab automatiseerida teie töövoo täpsemate ennustustega projekti valmimise kohta..

Minge PivotalTrackerisse

Järeldus

Siin loetletud neljal Jira alternatiivil on kõik plussid ja miinused. Kuid nii on ka Jira endaga. Ausalt öeldes pole seal ühtegi parimat tööriista, mida kõik peaksid kasutama. Nagu tavaliselt, taandub see kõik teie individuaalsetele vajadustele ja teie meeskonna vajadustele.

Päeva lõpuks on siin pakutavad tööriistad tasuta, nii et teil pole vaja kaotada, kui proovite neid kõiki proovida, vaid kaaluge seda järgmiselt: lihtsalt selleks, et teha valikut teie jaoks lihtsamaks.

Jira alternatiivide graafik

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector