20+ parimat kaugtöökohta pakkuvad veebisaidid kaugtöö leidmiseks 2020. aastal

Vabakutseline? Kas otsite WordPressi töökohti, et alustada koostööd maailma populaarseima CMS-iga? Hea töö leidmine võib olla raskem kui töö ise! Eriti kui otsite midagi nišispetsiifilist, näiteks WordPress.


Ärge muretsege, oleme siiski siin, et aidata. Järgmistes jaotistes annan teile 20 erinevat kohta, kust leiate kaugtöö (samuti asukohapõhised tööd, kui see on teie maitse).

Teil on võimalik leida täistööajaga, osalise tööajaga ja vabakutselisi kontserte – ja iga tööallika jaoks märgin ära töökoha tüübid, mida seal leiate.

Siis, postituse lõpus, annan teile viis erinevat WordPressi ettevõtet, kes võtavad tööle just sellel sekundil. Kaevame sisse ja saate palgata …

kust leida WordPressi töökohti

Enne tööle asumist märkus

Enne kui ma nimekirja lisandub, tahan selle postituse jaoks teha väikese ettevaatusega.

Kuna tööandjad soovivad loomulikult saada oma töökuulutused võimalikult paljude silmapaistvate silmade ette, siis leiate erinevatest allikatest pärit töökohtades teatavat kattumist. See on lihtsalt mängu olemus.

Püüan vältida 100% identsete WordPressi töökohtade loendiga saitide postitamist, kuid kindlasti satute juhuslikule töökuulutusele, mis asub mitmest allikast.

Vaatamata sellele, pääseme töökohtadele!

Kust leida WordPressi töökohti – täistööajaga, vabakutseline ja palju muud

Kõik need allikad pakuvad WordPressi kaugtöökohti, kuigi paljud pakuvad ka asukohapõhiseid töid.

Nagu mainisin, nimetan ka seda, millist tüüpi töökohti leiate tõenäoliselt iga allika jaoks. See tähendab, kas töökohad on # täistööajaga, # osalise tööajaga, # vabakutselised või segatud (tavaolukord).

kodeeritav

1. kodeeritav

Töö liigid: # vabakutselised tööd

Minge kodeeritavasse

Kooditav on WordPressi vabakutseliste eksklusiivne turg. Nad ei võta kedagi vastu, kuid kui teil on nõuandeid heaks kiitmiseks, saate tutvuda paljude vabakutseliste töödega, mis maksavad vähemalt 60 dollarit tunnis.

Nathan Ello on hea näide WordPressi vabakutselisest, kes kasutab Codeable edukalt. Kui olete huvitatud, võite lugeda tema ajaveebist mõnda teavet WordPressi vabakutseliste ja Codeable kohta.

Autentsed töökohad

2. Autentsed töökohad

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga või #remote, kuid saab filtreerida ka #freelance ja # osalise tööajaga

Minge autentsete tööde juurde

Authentic Jobs on disainerite, arendajate ja loominguliste plusside töölaud. WordPressi töökohad leiate lihtsalt otsides märksõna „WordPress”. Veel üks autentsete töökohtade kena funktsioon on võimalus kiiresti vahetada Kõik töökohad ja Kaugtöökohad ühe nupuvajutusega. Samuti saate lisada filtreid töö tüübi, oskuste, kogemuste taseme, hüvitise ja muu kohta.

Kiire näpunäide: ka hoiatusteateid tuleb kaaluda; otsige WordPressi, lülitage kaugjuhtimispuldi sisse ja käivitage e-posti märguanne iga kord, kui uusi töid tuleb.

Kui olete huvitatud WordPressi arendajate palkamisest, kasutage promokoodi CODEINWP10 kassas ja saate 10% soodsamalt.

Toptal vabakutseline turg

3. Toptal

Töö liigid: # vabakutselised kontserdid

tal

Toptal arveldab ennast vabakutselise saidina "vabakutseliste talentide top 3%". Kui soovite saidil töökohti vaadata, peate kandideerima ja teid võetakse vastu. Selle tulemusel leiate paremaid tasustatavaid töökohti kui mõned muud vabakutselised turud, mida ma selles postituses hiljem loetlen..

WordPressi töökohad leiate Remote OK-st

4. Kaugjuhtimisega OK töölaud

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga #remote WordPressi töökohad

Minge Remote Ok

Kaug-OK on populaarse kaugtöökoha sait Nomadi nimekiri. Selles loetletakse eranditult kaugtöö, seega pole vaja asukohapõhiste ja kaugtööde vahel sorteerida.

Valik pole tohutu, vaid otsides "WordPress", saate kiiresti kitsendada kõiki saadaolevaid WordPressi kaugtöökohti.

Selle postituse kirjutamise ajal oli WordPressis neli aktiivset tööpakkumist.

Tööpakkumised.WordPress.net

5. Töökohad.WordPress.net

Töö liigid: Kindel segu # täistööajaga, # osalise tööajaga ja # projektipõhise töö vahel

Minge saidile Jobs.WordPress.net

Jobs.WordPress.net on osa WordPressi saitide perekonnast (leiate selle isegi WordPress.orgi jalusest). Kuna just paljud inimesed tellivad WordPressi tööst allhanget, hõlmab see igat tüüpi WordPressi töökohti, alates disainist kuni arendamiseni, väikeste muudatuste tegemiseni ja kirjutamiseni.

Mõned tööd on asukohapõhised – seega kontrollige kindlasti Asukoht enne kui olete tööst liiga elevil.

Postituse olek WordPressi töölauale

6. Postiteenuse staatus

Töö liigid: Nii # täistööajaga kui ka # osalise tööajaga töö

Minge postituse oleku töökohtade loendisse

Postituse oleku tööhõiveamet on WordPressi spetsialistide populaarse saidi Post Status töökohale keskendunud leht.

Sellel pole palju töökohti. Kuid iga leht sellel lehel puudutab konkreetselt WordPressi. Jällegi lihtsalt veenduge, et otsite Kaugjuhtimispult , kuna mõned töökohad on asukohapõhised.

smashingmagazine

7. Töökohtade purustamine

Töö liigid: Nii # täistööajaga kui ka # vabakutseline töö – kuigi enamik loenditest on täiskohaga

Minge jaotisse Smashing Jobs

Smashing Jobs on nagu nimigi ütleb, Smashing Magazine’i töölaud. See sisaldab igat tüüpi veebidisainide ja arendajate töid, kuid WordPressi töid leiate otsingukasti abil.

Saate filtreerida ka täistööajaga ja vabakutseliste töökohtade järgi. Jällegi veenduge lihtsalt, et see töö toetab kaugtöö tegemist. Kõik töökuulutused seda ei tee.

Ainult WordPressi töökohtadele pühendatud WPHired

8. WPhired

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga, kuid sisaldab # vabakutselist ja # osalise tööajaga tööd

Minge WPhiredi

Nagu nimest võib aimata, keskendub WPhired eranditult WordPressi töödele. Tundub, et sait sunnib töökuulutajaid asukohta valima, kuid kui lugeda ametijuhendit, saate aru, et paljud neist võimaldavad kaugtöö tegemist.

WPMU Dev Tööbüroo

9. WPMU DEV töönõukogu

Töö liigid: Peamiselt ühekordsed # vabakutselised kontserdid

Minge WPMU DEV Job Boardile

WPMU DEV Job Board pole nii aktiivne kui kunagi varem, kuid siiski võite sealt leida väikese valiku vabakutselisi WordPressi töökohti.

Kui ma seda postitust kirjutasin, oli neli erinevat postitust ühekordsetele WordPressi kontsertidele.

SkipTheDrive

10. SkipTheDrive

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga tööd

Minge SkipTheDrive’i

SkipTheDrive on sait, mis kureerib kaugtöö võimalusi muudest tööpakkumiste saitidest. Valik pole tohutu – minu otsingus kuvati ainult paar WordPressi tööd. Kuid see on hea koht, kus vaadata, kas otsite ainult WordPressi töid, mis võimaldavad kaugtöö tegemist.

startupjobs.asia

11. StartUp Jobs Asia

Töö liigid: Enamik loenditest on # täistööajaga, kuid sisaldab ka # osalise tööajaga ja # vabakutselisi töökohti

Avage StartUp Jobs Asia

Kuigi enamik selle saidi WordPressi töökohti asub Aasias (nagu nimest võite arvata), võite sellel saidil leida ka WordPressi kaugtöökohti. Niisiis, kas otsite WordPressi töökohti Singapuris, Malaisias või mujal "Kõikjal", saate StartUp Jobs Asia’is kasutada palju võimalusi.

AngelList

12. AngelListi töökohad

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga tööd

Minge AngelListi töökohta

AngelList kogub töökohti idufirmadelt üle kogu maailma, paljud neist võimaldavad kaugtöö tegemist. Kuigi töökohad pole WordPressi spetsiifilised, saate filtreerida märksõnade, rollide, palga, omakapitali ja muu alusel, et leida WordPressi töökohti, mis vastavad ideaalselt teie kriteeriumidele.

Tegelikult on AngelListi pakutavate filtrite detailsus minu arvates üks asi, mis eristab seda teistest töökohtadest. Töökohtade kuvamiseks peate siiski registreerima konto ja täitma oma profiili.

Töötame eemalt

13. Töötame eemalt

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga # kaugtöö

Minge Töötame eemalt

Pole üllatav, et töötame eemalt – ainult kaugtöödele. Kuna kõik tööd on kaugel, on vaja ainult otsida "WordPress" avada kindel valik töökohti.

Selle postituse kirjutamise ajal oli umbes 6 WordPressiga seotud kaugtööd, mis on kauge töökoha saitide korral üsna kindel.

püsti

14. Üles

Töö liigid: Ühekordsed # vabakutselised esinemised

Minge Upwork

Mulle ei meeldi Upworki postitamine, sest nii mõnigi töökuulutus saab hinna osas kiiresti võidukäiguks.

Kuid siin on üks asi, mida ma ei saa Upworki puhul eitada:

Seal on palju WordPressi töökohti, mida tuleb leida.

Selle postituse kirjutamise ajal oli minu otsing "WordPress" esitas üle 8500 erineva töökoha. Enamik neist pole ilmselt elujõulised võimalused, kuid üle 8500 erineva töö valimi korral saate kindlasti midagi leida.

krop

15. Krop

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga töökohti, kuigi on ka # lepingulisi postitusi

Mine Kropisse

Krop on spetsiaalselt selle jaoks ehitatud kujunduslaud "loomingulised, disaini- ja tehnilised tööd." Paljud töökohad asuvad kohapeal, kuid kui klõpsate läbi üksikute töökirjelduste, võite leida mõne kaugtöö.

Kaasaksin Kropi, kuna sellel on palju kvaliteetseid WordPressi töökuulutusi, kuigi kaugtöö jaoks vajaliku filtri puudumine on masendav.

Freelancer.com turuplats

16. Vabakutseline

Töö liigid: Nagu nimigi ütleb, on need peamiselt ühekordsed # vabakutselised kontserdid

Minge Freelancerisse

Nagu Upwork, on Freelancer ka töökvaliteedi osas segakott … kuid sellel on palju töökohti, mille vahel valida. Tegelikult oli Freelancer.comis jaanuari 2015 seisuga lõpule viidud 243 161 WordPressi projekti (koguväärtus 60 571 205 dollarit) – andmed ütlevad.

Selle postituse kirjutamise ajal on Freelanceril üle 2400 erineva WordPressi kavandi, mida saate lugeda.

Kui suudate läbi vaadata sageli madala palgaga töökohti, leiate tööd alates WordPressi installimine pistikprogrammide arendamiseks ja palju muud.

FlexJobs

17. Flexjobs

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga, kuid sisaldab ka # osalise tööajaga tööd

Minge Flexjobsisse

Flexjobs on suur üldine töökoht, kus keskendutakse peamiselt kaugtöökohtadele. WordPressi otsing annab muljetavaldava 279 postitust. Osalt seetõttu, et Flexjobs on natuke vähem kureeritud kui mõned agressiivsemalt filtreeritud saidid, nagu Remote OK ja We Work Remotey.

Kui soovite vaid suurt WordPressi kaugete töökohtade hulgast ja olete nõus mõnedest pettustest läbi käima, annab Flexjobs teile palju valikuvõimalusi.

Jobspresso

18. Jobspresso

Töö liigid: Enamasti # täistööajaga, kuid saab filtreerida ka # osalise tööajaga ja # vabakutselise järgi

Minge Jobspresso

Jobspresso on hästi kavandatud töökohtade loetelu, mis on keskendunud just kaugtööle. WordPressi tööde leidmiseks saate otsida märksõna järgi ja filtreerida ka majandusharude kaupa.

Samamoodi võite filtreid kasutada ka täistööajaga, osalise tööajaga ja vabakutselise töö vahel valimiseks.

Selle postituse kirjutamise ajal oli WordPressi arendustööde otsimisel 11 erinevat töökohta.

Craigslistissa

19. Craigslistissa / kaugtöölistes töökohad

Töö liigid: Minu otsingutes enamasti # täistööajaga või # osalise tööajaga, kuid YMMV.

Minge kaugtöölaua töökohta

Karu minuga siin …

Jah, ma tean, et Craigslisttil ei ole töökohtade osas alati parim maine. Ja jah, peate hunniku prügi sorteerima. Kuid… kui ükski teine ​​võimalus pole töötanud, võite tegelikult leida WordPressi töökoha Craigslistissa.

Mängisin ringi mõne linnaga, kus olen elanud, ja suhtega "paljutõotav töö" kuni "prügi" oli umbes 1: 9… mis pole jällegi suurepärane.

Mõningase kasuliku filtreerimise lisamiseks võite siiski kasutada Telecommuter Jobs -i Craigslistissa saadud tulemuste filtreerimiseks spetsiaalselt kaugvõimaluste jaoks.

ongosüsteeme

20. OnTheGoSystems

Töö liigid: #täiskohaga

Minge saidile OnTheGoSystems

Kahe populaarseima WordPressi plugina, tööriistakomplekti ja WPML-i taga olev meeskond otsib alati WordPressi ökosüsteemi kaastöölisi.

Liituge 90 inimesega, kes teevad kogu maailmas koostööd pistikprogrammidega, mida praegu kasutab enam kui 700 000 veebisaiti. Vaadake nende täistööajaga tööpakkumisi ja kandideerige, kui soovite kogeda OnTheGoSystems’i multikultuurset keskkonda.

remotejobsclub

21. Kaugtöökohtade klubi

Töö liigid: # täiskohaga #remote # rahvusvaheline

Minge kaugtöökohtade klubisse

Remote Jobs Club on iganädalane infoleht, mis saadab käsitsi valitud ja käsitsi kontrollitud kaugtöökohti. Kui olete tüdinud kümnete kaugtöölaudade kontrollimisest, soovitan tungivalt registreeruda nende infolehele, olenemata sellest, millises valdkonnas tegutsete.

22. Teie enda veebisait

Töö liigid: Mida iganes sa soovid!

Ok, see on natuke armas. Kuid fakt on see, et üks parimaid kohti kvaliteetse WordPressi töö leidmiseks on teie enda veebisaidi kaudu.

Leiate palju WordPressi vabakutselisi, kes leiavad tööd oma veebisaitide kaudu.

Kui otsite mõnda näidet, siis siin on paar edukate WordPressi vabakutseliste portfellisaiti:

Te ei saa kohe portfelli saiti üles visata ja tööd alustada. Kuid eduka vabakutselise kirjanikuna võin vahetu kogemuse põhjal öelda, et kindel portfellisait on suurepärane pikaajaline investeering WordPressi töökohtade leidmiseks.

Saate isegi oma ettevõtte osi automatiseerida, et oma saidilt genereeritud müügivihjete jaoks aega kokku hoida.

Praegu palkavad 5 WordPressi ettevõtet

Soovite töötahvlid vahele jätta ja pöörduda otse WordPressi ettevõtete poole, kes palkavad praegu? Need viis ettevõtet palkavad peaaegu alati uusi WordPressi talente. Vaata neid!

Automattic

1. Automattic

Jah, see on natuke mõtlematu. Kuid kellel oleks parem töötada kui ettevõte, mis on põhimõtteliselt WordPressi taga?

Automattic palkab enamasti alati tööd, ehkki olen kuulnud, et kandideerimisprotsess on üsna hoogne.

Minge Automatticu juurde

10up

2. 10up

10up on arendusagentuur, mis palkab alati WordPressi parimaid talente. Kui arvate, et saate kärpe teha, saate täna kandideerida ühele nende töökohale.

Minge 10-ni

Reaktiv Studios

3. Reaktiv Studios

Reaktiv Studios on WordPressi arendusagentuur, millel on tavaliselt vähemalt paar töökuulutust. Nad teevad koostööd selliste klientidega nagu Harvard ja The Wire Cutter, nii et peaksite kindlasti tegelema huvitavate projektidega.

Minge Reaktiv Studiosse

Incsub

4. Incsub

Incsub on nii Edublogsi kui ka WPMU DEV taga asuv ettevõte, mis tähendab, et neil on WordPressi ekspertide jaoks palju tööd ringi käia.

Minge Incsubisse

Elegantsed teemad

5. Elegantsed teemad

Elegantsed kujundused on massiliselt populaarse Divi-teema emaettevõte, aga ka mitmed muud teemad ja pistikprogrammid. Nende populaarsuse tõttu on Elegant Themes tavaliselt vähemalt mõne WordPressi ametikoha palkamine.

Minge elegantsete teemade juurde

Minge sinna ja saate WordPressi töökoha

Ja see ümardab meie nimekirja, kust leida WordPressi töökohti. Kui teate mõnda suurt WordPressi töökohtade allikat, mida selles loendis pole, oleks tore, kui jagaksite seda kommentaarides, et saaksime selle ressursi kõigile paremaks muuta.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate seejärel toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map