20 mitte nii ilmselget Fiverri näpunäidet ostjatele (õpitud vahetult WordPressi projektidel töötades)

20 mitte nii ilmselget Fiverri näpunäidet ostjatele (õpitud vahetult WordPressi projektidel töötades)

20 mitte nii ilmselget Fiverri näpunäidet ostjatele (õpitud vahetult WordPressi projektidel töötades)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Uurimistöö ajal leidsin Internetist palju näpunäiteid müügi kohta Fiverr® kuid palju vähem teavet selle kohta, kuidas oma kogemusest ostjana maksimaalselt kasu saada. Kuna olen viimasel ajal üsna palju Fiverriga mänginud, mõtlesin, et täidan selle tühiku ja panen üles nimekirja oma populaarsemad Fiverri näpunäited – ostja vaatenurgast – nii ostjate kui ka müüjate paremaks koostööks (olete oodatud, Fiverr)!


Tähelepanu!, andmed ütleb: iga kolmas USA ettevõtja on eelmisel aastal pöördunud vabakutseliste poole kodeerimisabi saamiseks (vt allolevat tabelit).

Mitte nii ilmne Fiverri näpunäide ostjatele

(Diagrammid autorilt Visualizer Lite.)

Eelkõige on WordPress hästi esindatud sellistel platvormidel nagu Fiverr, UpWork ja PeoplePerHour, kui nimetada mõnda.

Kui hästi esindatud?

Kui otsite "WordPressi kohandamine" Fiverril on üle 6 800 tulemuse (nn Gigs®), mille vahel valida.

Fiverr on tegutsenud alates 2010. aastast, see on üks eelarve graafilise disaini platvormidest ja käivitas hiljuti võimaluse lisateenuste loetlemiseks (fiverr.com/pro). Püüdes tuua pardale kvalifitseeritumaid spetsialiste, on nende turundus nihkunud, keskendudes nüüd tegijate kogukonna loomisele. Nii et see on kindlasti üks vabakutselistest platvormidest, mida proovida, kui soovite WordPressi saidi ehitamine / näpistamine.

Kui otsustate anda Fiverrile võimaluse minna, siin on 20 Fiverri näpunäidet, et oma kogemusi parimal viisil kasutada:

1. Ärge kasutage mitut kontot

Fiverr lubab ühe kasutaja kohta ainult ühte aktiivset kontot ja kõik (püütud) katsed seda petta põhjustab kõigi seotud kontode keelamise. Selle kohta saate rohkem lugeda nende artiklist Kasutustingimused (lühidalt öeldes on see neile üks viis kaitsta kasutajaid pettuste ja kuritarvituste eest).

Mõelge enne Fiverri kasutajanime valimist hästi, sest pärast registreerumist ei saa te seda muuta.

2. Salvestage oma lemmikud

Mõnikord on Fiverri otsimine nagu vanasõna nõela otsimine heinaküünis. Ja kui leiate õige teenuse (või nagu sageli juhtub, mõni teine ​​huvitav teenus teie otsimisel õige teenuse leidmiseks), soovite veenduda, et te ei unusta, mis see on.

Selle vältimiseks salvestage need hiljem eraldi kogumikku, nagu teete Pinterestis.

Fiverri lemmikute loend

3. Enne ostmist pöörduge alati müüja poole

Fiverri lahe asi on see, et see võimaldab ostjatel ja müüjatel enne tellimuse esitamist üksteisele sõnumeid saata. Isegi kui olete leidnud õige, teie vajadustele vastava kaariku, ärge kiirustage seda tellimisnuppu lööma.

Müüja profiili lähedal näete nuppu Kontakteeruge minuga, mis hüppab kontaktide aknasse, kus saate lühidalt kirjeldada, mida otsite. See annab teile võimaluse näha müüja vastust ja natuke neist teada saada. Erinevate vastuste saamine aitab teil võitnud müüja valimisel paremini valida.

Fiverri sõnumimüüja võimalus

4. Kasutage salajast sõna

Päringu postitamisel lisage kindlasti projekti kirjeldusesse salajane sõna, paludes müüjatel seda oma päringule pakkumise tegemisel mainida.

Olete üllatunud, kui näete, et peaaegu 50% tellimustest jääb sellest ilma. See aitab teil kõrvaldada inimesi, kes pole päringut tegelikult lugenud, ja minna kõige motiveeritumatega.

Fiverri teenuse taotlus

5. Ärge jätke halbu hinnanguid, kui see pole vältimatu

Selle asemel saatke müüjale sõnum ja selgitage, miks te tulemustega rahul pole. Kuna hinnangud on müüjate jaoks väga olulised, pakuvad nad tõenäoliselt teie probleemi ilma lisatasuta.

Parem on anda müüjatele võimalus asju parandada, enne kui neile halb hinnang antakse. Enamik müüjaid hindab seda ja proovib aidata. Isegi kui võib tekkida väike viivitus, on see ikkagi võitu.

6. Kiiremate tulemuste saamiseks kasutage mõnda parimat tava

Kiire paranduse otsimisel peate tähelepanu pöörama paarile asjale. Lisaks Fiverri müüjatele, kellel on hea reageering ja tarneaeg, on ka teisi Fiverri näpunäiteid, millele pöörata tähelepanu:

 • Pärast päringu postitamist müüjakogukonnale lähevad teie projekti üksikasjad ülevaatamisetappi. See juhtub seetõttu, et Fiverr peab kontrollima, kas teie projekt vastab nende TOS-ile, see tähendab, et teie taotluse kinnitamiseks kulub paar tundi. Kui soovite asju kiiresti käima tõmmata, saatke parem see taotlus ASAP.
 • Taotlusele kiire vastuse saamiseks otsige müüjaid, kelle silt on Online. Selle nägemiseks otsige üles Veebis ikooni müüja profiili paremas ülanurgas.
 • Fiverril on minimaalne tarneaeg üks päev ja keeruka projekti teostamiseks võib kuluda mitu päeva. Müüjad täpsustavad selle kaariku tarneaja jooksul. Kiiremaks tegemiseks võite osta lisa (rohkem selle kohta näpunäites nr 13) või saata müüjale sõnumi ja küsida, kas nad saavad kaarikule lisatud lisaraha eest kiiremini kohale toimetada..

Fiverr eriti kiire kohaletoimetamine

 • Projekti kiireks käsitlemiseks hoidke silma peal kavas esinevate muudatuste arvul (loetletud jaotises Tellimuse üksikasjad). Mõnel müüjal pole seda täpsustatud, kuigi on ebatõenäoline, et nad riskivad halva arvustuse saamise eest, kui keeldutakse täiendavast versioonist.
 • Kasutage müüjaga koheselt suhtlemiseks Fiverri mobiilirakendust (sellest lähemalt näpunäites nr 18).

7. Enne suurema projekti taotlemist tehke prooviversioon

Kui teil on tulemas mõni suur projekt (väärtusega 100 dollarit +), on teil sageli parem tellida kõigepealt väike projekt, et hinnata müüja kvaliteeti.

Selleks soovitan teha väikese proovitellimuse 2-3 müüjaga. Nii on teil suurem võimalus suurema projekti käivitamiseks ilma soovimatute üllatusteta.

8. Teeni raha saatekirjaprogrammiga

Kas teil pole Fiverriga töötamiseks eelarvet? Võite hakata mõnda teenima. Selle asemel soovitades Fiverrit oma sõpradele ja saades iga uue registreerumise eest 20% (s.o 5 dollarit 25-dollarise projekti eest), võite registreeruda nende sidusprogrammis ja saada kuni 50 dollarit.

Esmakordsetele ostjatele (uutele registreeritud kasutajatele), kes saavad WordPressi kontserte, on Fiverri sidusprogramm maksab teile 40 dollarit. Oma saidil / ajaveebis teenust soovitades võite hakata teenima suuri summasid, mida saate kas raha välja maksta või kasutada seda omaenda kontsertide ostmiseks.

Fiverri sidusprogramm WordPress

9. Ignoreeri "Parimad pakkumised" Fiverri e-postist

Pärast päringu esitamist hakkavad pakkumised levima. Fiverr teatab sellest, saates teile valitud nimekirjaga e-kirja "parimad pakkumised".

Fiverri meiligrupi soovitused

Siin on üks minu populaarsemaid Fiverri näpunäiteid: ärge kiirustage neid hankima "valitud" pakkumised. Fiverr valib nad juhuslikult, valides esimese taseme 1-2 müüjat, kes vastavad teie päringule. Kahes minu tehtud pakkumises ei mainitud salajast sõna ja need polnud kindlasti kõige huvitavamad, mida ma saanud olen.

Pidage meeles – automatiseeritud e-post ei saa kunagi olema nii hea kui teie inimsilm!

10. Läbirääkimisi pidama

Ma ei soovita hinnas alati läbi rääkida – väikseima hinna järgimine pole tegelikult eetiline. Kuid enne pakkumise taotlemist mõelge veidi aega, et mõelda, milline eelarve teile sobib.

Järgmisena, päringu postitamisel, jätke eelarveväli tühjaks. Kui pakkumised tulevad ülehinnatud, võite tagasi lükata ja öelda, et te ei saa seda nii palju endale lubada. Enamikul juhtudel on müüjad paindlikud ja pakuvad teile paremat pakkumist.

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • Neli näpunäidet oma WordPressi saidi häkkerite eest kaitsmiseks
 • 2020. aasta parimatest WordPress Dev Tools 14-st … Mitte-klišeed ja ebaselged … Panustame, et te pole neid varem näinud!
 • Miks HTML-i PSD pole surnud (isegi WordPressi ajastul)

11. Määrake piiratud juurdepääs kasutajatele ja tehke varukoopiaid

Enamik Fiverri müüjaid küsib teie saidi sisselogimisandmeid (kui kajastus hõlmab otsest WordPressi tööd, see tähendab). See on tavaline tava, kuna see aitab neil taotlusi paremini mõista ja seega kiiremini kohale toimetada. Turvalisuse tagamiseks looge parem eraldi konto, millel on piiratud juurdepääs ja millel pole administraatoriõigusi. WordPressi kasutajate rollid aitab teil seda saavutada.

Enne muudatuste tegemist veenduge ka oma saidi ja andmete varundamisel.

12. Vaata ette "täielik / täielik häälestusveeb" keik

Mõned kontserdid lubavad tarnida täielikult üles seatud saidi. Selleks valivad müüjad mõnikord piraatteema või kasutavad pistikprogramme, mis pole ehtsad. Piraatteemad / pistikprogrammid mitte ainult ei saa värskendusi ja parandusi nende autoritelt, vaid sisaldavad sageli ka käivitamiseks pahavara!

Puhtuse tagamiseks küsige kindlasti müüjatelt, kas neil on nende toodete litsents ja kui kaua need kehtivad. Mõni teema müüakse koos eluaegse litsentsiga, samas kui teised põhinevad tellimisel (see tähendab, et nende ajakohastamiseks peate maksma korduvat tasu).

13. Osta lisad / lisad

Esimese taseme müüjatel ja üleval on lubatud oma kontserte täiendada lisade / lisandmoodulitega. Need on loetletud kaastööstuse kirjelduses ja mõnikord kuvatakse need ainult maksejärgus.

Lisateenuste abil saate osta kiiremat kohaletoimetamist, täiendavat redaktsiooni või midagi teie saidiga seotud (turvakontroll, saidi optimeerimine jne)..

Uuendamise kaalumisel pidage meeles lõplikku hinda ja kui te oleksite selle summa eest kautsjoni eest lisatasu maksnud. Kui teie vastus on jaatav ja lisa on midagi, mida vajate, minge ja saage järele!

Fiverri lisad

14. Loo suhteid

See on mu lemmik kõigist näpunäidetest. Kui olete juba Fiverrit proovinud ja leidnud müüja, kes tegi head tööd, siis ärge minge teist otsima. Olge tähelepanelik ja pidage kinni inimesest, kes teid aitas.

Vastasel juhul võite ainult aega raisata. Kui müüja on hõivatud või ei saa seda tööd teha, paluge tal soovitada kedagi. Tead, see on sarnane sellele, kuidas asjad reaalses elus toimivad. ��

15. Ärge proovige süsteemi mängida

See on võib-olla üks peamisi Fiverri näpunäiteid, mida peate meeles pidama …

Paljud on proovinud Fiverri komisjonitasudest pääseda, hakates ühendust platvormivälise müüjaga. Kuigi see pole võimatu, parem ei lähe seda teed.

Oma kontaktandmete (e-posti, Skype’i või Facebooki kasutajanimed, telefoninumber) jagamine või müüja e-posti aadressi küsimine pole Fiverris lubatud. Ärge leppige või ärge lubage selliseid tegevusi, mis võivad põhjustada teie konto keelamise.

Keelatud konto taastamine on peaaegu võimatu.

Platvormi teenusetingimustest (link):

(…) Fiverri teenusetingimuste rikkumised põhjustavad kõigi kontode alalise peatamise.

Nagu see tüüp:

16. Võtke ühendust Fiverri toega

Kui Fiverri ostjate teadmistebaas polnud abiks ja vajate inimlikku tuge, võite nende poole pöörduda Klienditoe teenus (ZenDeski kaudu). Kiireim viis kontakti saamiseks on siiski Fiverri ametlik Twitteri konto.

 • Vastamise aeg Twitteris: 30 minutit
 • E-posti teel reageerimise aeg: 2.45 tundi

Fiverri toega ühenduse võtmine sujus päris hästi. Nii et hädaolukordade jaoks on nad teid kaetud, mis on alati rahustav.

17. Kasutage rakendust Fiverr

Android Fiverr

Muutke ennast kättesaadavaks, kasutades Fiverri tasuta mobiilirakendusi Androidi ja iOS-i jaoks. See lihtsustab kiirele sõnumitele vastamist ja ka teele astudes esinemiste sirvimist ning lemmikute loendi koostamist.

Rakendus Android Fiverr

iOS Fiverri rakendus

18. Jätke näpunäide hea töö jaoks

Pärast projekti tarnimist pingutab Fiverr teid ülevaatamiseks. Võite selle vahele jätta ja kolme päeva pärast see kaob. Kuid arvustused on müüjatele nagu kuld, nii et proovige leida paar minutit, et isikupärastatud jätta.

Järgmisena on teil võimalus jätta müüjale lisanõuanne. See pole kohustuslik, kuid see on kena viis, kuidas tänada ja aidata müüjal natuke lisaraha saada. Eriti kui oleksite rahul ja arvate, et võiksite uuesti koos töötada, on väike nipp alati teretulnud! (FYI; näpunäiteid võtab Fiverr ka 20% vahendustasuga, nii et müüja saab vähem.)

19. Liituge Fiverri kogukonnaga

Ametlik Fiverri foorum on hea koht Fiverri kasutavate inimestega suhtlemiseks, ehkki tegelikult teevad seda vaid vähesed ostjad. Võite küsimuse panna kausta Nõuanded ostjatele ja Näpunäited müüjatele kategooriates või sirvige lihtsalt KKK.

Samuti on olemas a Fiverri foorum Quoras ja a Redditi foorum kogukonna poole jõudmiseks, kuid mul pole aimugi, kui aktiivsed nad on. Kui olete kasutanud Quora või Reddit Fiverri foorumeid, siis palun jagage oma kogemusi kommentaarides!

20. Ole professionaalne

Nagu iga teenust, tuleks ka Fiverrit käidelda professionaalselt. Pidage meeles, et kellegi ettevõte võib sõltuda teist, nii et proovige:

 • Olge suhtlemisega kannatlik – kunagi ei või teada, mis võib reageerimisega viivitada.
 • Väärtustage inimeste tööd õiglaselt ja pidage meeles, et saate seda alati näpunäidetega kompenseerida.
 • Ära kasuta halba keelt – "Fiverriga suhtlemine peaks olema sõbralik, konstruktiivne ja professionaalne. Fiverr mõistab hukka kiusamise, ahistamise ja teiste suhtes vihkamise."
 • Olge tähtaegadest mõistlik ja jätke müüjale piisavalt aega teose muutmiseks ja ülevaatamiseks.
 • Ärge ähvardage tühistada ega anda halba arvustust.

Kõik lahedamad Fiverri näpunäited?

See kõik on minult. Nende Fiverri näpunäidete järgimine muudab teie Fiverri kogemuse paremaks, kiiremaks, tugevamaks.

Kas olete testinud Fiverrit mõne oma WordPressi töö jaoks? Jagage oma kogemusi allpool toodud kommentaarides.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector