10 parimat riiki, kes tuginevad andmetele tarkvaraarenduse tellimisel

10 parimat riiki, kes tuginevad andmetele tarkvaraarenduse tellimisel

10 parimat riiki, kes tuginevad andmetele tarkvaraarenduse tellimisel
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Tarkvaraarenduse sisseostmine võib olla suurepärane viis raha säästmiseks, samal ajal kvaliteetset tööd tehes. Enne kui saate seda tõhusalt teha, peate siiski ostma mõned asjad. Alustuseks peate teadma millised on parimad riigid tarkvaraarenduse allhangete jaoks nii et saate oma otsingut tõhusal viisil fokuseerida.


Selles artiklis käsitleme lähemalt kümmet parimat riiki, kellele tarkvaraarendus tellida.

Parimad riigid tarkvaraarenduse tellimiseks

Teie kokkuvõtlik ülevaade

Kui teil on kiire, siis siin on kiire kokkuvõte parimatest riikidest, kellele tarkvaraarendus tellida, lisaks sellele, kui palju võite oodata kulutada:

(Diagramm Visualizer.)

Mis teeb riigist hea allhanke?

Peamised asjad, mida parimate riikide otsimisel tarkvaraarenduse allhangeteks peate otsima, on madalamad kulud, kõrgelt arenenud IT-turg, kvaliteetne haridusinfrastruktuur ja võimalus suhelda oma eelistatud keeles (selle eesmärgi saavutamiseks) eeldame, et eelistate töötada inglise keeles). Need tegurid loovad teie hulgast suure oskustööliste talentide kogumi.

Teatud ettevõtted võivad kaaluda ka muid tegureid, näiteks kultuurilisi erinevusi. Need võivad ulatuda erinevatest ametlikest pühadest kuni suurte kultuuriliste erinevusteni, mis võivad teatud inimestel teiega koostööd teha.

Viimane tegur, mida tuleks kaaluda, kui kaalutakse parimaid riike tarkvaraarenduse sisseostmiseks, on ajavööndid. Paljud ettevõtted leiavad viise, kuidas teha koostööd erinevates ajavööndites töötavate töötajatega, kuid enne otsingu alustamist peaksite kaaluma, kuidas teete koostööd teiste ajavööndite inimestega. Kas olete valmis Skype’i kohtumisteks varakult tõusma või hilja kontorisse jääma? Kas teie projekt on piisavalt madal prioriteet, et kommunikatsioonide vahelise viivitusega oleks kõik korras? Või soovite, et ajavööndid kattuksid, et saaksite inimestega reaalajas suhelda?

Kui olete välja mõelnud, millised on teie ettevõtte konkreetsed allhankevajadused, olete valmis otsima koostööpartnereid parimatest riikidest, et tellida tarkvaraarendusele allhankeid.

10 parimat riiki tarkvaraarenduse allhangeteks

1. India

Parimad riigid, kellele tarkvaraarendust tellida: # 1 India

India on arvatavasti esimene riik, kellest te seda mõistet kuuldes arvate "allhange", ja mõjuval põhjusel. India on suuruselt teine ​​inglise keelt kõnelev riik maailmas, muutes selle ideaalseks valikuks allhangetest huvitatud USA või Suurbritannia tööandjatele. Nende haridussüsteem keskendub suuresti ka matemaatikale ja toodab sama palju 2,6 miljonit STEMi lõpetajat ühe aasta jooksul.

Vastavalt Gildi uurimistöö, India arendajad edestasid oma Ameerika matemaatika ja loogika hinnanguid 11% võrra. Kuid nad said PHP ja HTML-i testides märkimisväärselt madalamaid tulemusi, nii et kui otsite veebiarendust, võiksite proovida kontrollida, kas allhankeettevõtjatega, kellega kavatsete töötada, on tehtud töö head tulemused.

Palgad: Vastavalt PayScale, India tarkvaraarendaja keskmine aastapalk on 779 700 Rs ehk 11 139 dollarit.

2. Ukraina

Parimad riigid, kellele tarkvaraarendust tellida: # 2 Ukraina

Ukraina valitsus pöörab suurt tähelepanu haridusele, mis on toitnud a seal edukas tehnikatööstus. Vastavalt statistiline analüüs HackerRankilt, Kõigil HackerRanki väljakutsetel oli Ukraina arendajate keskmine skoor 88,7%. Ukraina on ka kodumaa suurim arv C ++ programmeerijaid kogu maailmas.

Inglise keel pole elanikkonna hulgas laialt levinud, kuid 80% nende IT-kogukonnast räägib inglise keelt, nii et suhtlemistõkked on siin minimaalne teema. Muud Ukrainale sisseostmise eelised hõlmavad ajavööndit, mis osaliselt kattub USA ja Suurbritannia ajaga, ning sarnast töökultuuri, mis võidab väljakutseid ja konkurentsi.

Palgad: Vastavalt PayScale, Ukraina arendajate aastapalgad jäävad vahemikku 11 936–46 787 dollarit.

3. Hiina

Hiina

Hiina on koduks paljudele kõige kiiremini kasvavad IT-ettevõtted ja toodab nii palju kui Aastas lõpetab 4,7 miljonit tehnikakõrgkooli lõpetajat. Hüpoteetilises analüüsis sobivad riigid osalema a "programmeerimise olümpia" autor HackerRank, Esikohal oli Hiina.

Siin on siiski paar potentsiaalset puudust. Esiteks ainult 10 miljonit Hiina 1,3 miljardist elanikust räägib inglise keelt, kujutab endast suurt suhtlustõket paljudele rahvusvahelistele tööandjatele.

Teiseks on Hiinas teadaolevalt intellektuaalomandi seadusi nõrgalt jõustatud. Sellest saab aga üle, kui palkate tööle hea mainega allhankeagentuuri ja selgete reeglite kehtestamine enne kui hakkate koos töötama.

Palgad: Aastased tarkvaraarendajate palgad Hiinas on tavaliselt vahemikus 189 000CNY (27 695,96 dollarit) kuni 357000CNY (52 314,59 dollarit)..

4. Poola

Poola

Vastavalt statistika HackerRankilt, Poolas elab maailma kolmas osavam programmeerija. Nende programmeerijad jõudsid Java hinnangutes esikohale ja teiste tavapäraste programmeerimiskeelte, nagu Python, Shell ja Ruby, seas oli ta viie parima hulgas. Kaks Poola suurimat linna – Varssavi ja Krakow – kuulusid samuti 50 parima linna hulka Tholonide globaliseerumise indeks.

Ka lääne arendajad märgivad seda hea meelega 30% Poola elanikest räägib inglise keelt teise keelena, suhtlemise lihtsustamiseks. Põhja-Ameerika ettevõtted peavad mõne ajavööndi jaoks kohandama, kui nad tahavad korraldada otsekohtumisi, kuid funktsionaalse koostöö võimaldamiseks on piisavalt kattumist..

Palgad: Andmed PayScale’ilt näitab, et keskmise tarkvaraarendaja Poolas teenib aastane töötasu 85 069 PLN ehk 22 273,88 dollarit.

5. Filipiinid

Filipiinid

Üle 92% filipiinlastest räägib inglise keelt, muutes Filipiinid üheks suurimaks inglise keelt kõnelevaks elanikkonnaks maailmas. Neil on ka spetsialiseerunud STEM-i keskkoolisüsteem ja on rakendanud viimase mitme aasta tõsine haridusreform.

Need tegurid koos Filipiinide peeso madala globaalse väärtusega on ühendanud Filipiinid üheks allhanke peamised sihtkohad, riigi pealinna Manilaga maailmas parim allhangete linn Tholonsi globaliseerumise indeksi järgi.

Kuid reformid ei ole ikka veel lõhet lõpetanud Filipiinide tarkvaraarendajate ja teiste selles loendis olevate riikide arendajate vahel. See tähendab, et kuigi see on üks parimaid riike, kes tellib tarkvaraarenduse allhankeid, kui mõelda lihtsat projekti, võiksite kaaluda Hiinat või Ukrainat keerukamate projektide jaoks.

Palgad: keskmine tarkvaraarendaja Filipiinidel teeb see 554 000PHP ehk 10 563,40 dollarit.

6. Rumeenia

Rumeenia

Rumeenia pakub oma kodanikele juurdepääsu õppevabale egalitaarsele haridusele, mis on soodustanud ühte neist kõige erinevamad tehnistseenid Euroopas. Rumeenia arendajad olid maailmas 20. kohal HackerRanki programmeerimistestid.

Rumeenia on viimase mitme aasta jooksul teinud suuri investeeringuid oma IT – infrastruktuuri, aidates neil seda kasutada 18. koht hobusel A.T. Kearney globaalsete teenuste asukohaindeks, mis reastab riigid vastavalt rahalisele atraktiivsusele, oskuste tasemele ja kättesaadavusele ning üldisele ettevõtluskeskkonnale. Ja enamik arendajaid vähemalt teenivad kolm korda rohkem keskmise rumeenlasena suudab see väli tõmmata pidevalt juurde uusi ja andekaid töötajaid.

Rumeenia pakub ka muid peamisi eeliseid tööandjatele Lääne-Euroopas ja Põhja-Ameerikas. Ajavöönd pakub märkimisväärset kattumist Lääne-Euroopa ja isegi USA ajavöönditega. Peaaegu 90% Rumeenia arendajate kogukonnast räägib inglise keelt, ja paljud teised võõrkeeled, näiteks vene ja saksa keel, on Rumeenias tavalised.

Palgad: Arendaja aastane töötasu Rumeenias vahemikus 12 000 kuni 35 000 dollarit.

7. Brasiilia

Brasiilia

Brasiilia on koduks umbkaudu 6,18 miljonit inglise keelt oskavat sujuvalt ja valitsus, kes teeb kõvasti tööd parema ülesehituse nimel tehnoloogiahariduse infrastruktuur. Koos ebaharilikult noore tööjõuga – 38,18% elanikkonnast on alla 24-aastased – see teeb Brasiiliast eelseisva riigi tarkvaraarenduse allhangete jaoks.

Kuid Brasiilia IT-kogukond on endiselt suhteliselt noor. Brasiilia programmeerijad lõid ainult skoori keskmiselt 71,3% HackerRanki hinnangute kohta. See teeb Brasiiliast suurepärase koha nooremate arendajate leidmiseks, kuid tähendab, et edasijõudnumate projektide jaoks tasub vaadata teisi selle loendi riike.

Palgad: Elukallidus Brasiilias varieerub metsikult ühest kohast teise ja vastavalt on erinev ka programmeerija palk. Sõltuvalt nende asukohast ja kogemuste tasemest, Brasiilia arendajate palgad vahemikus R24 000 (6 009,26 dollarit) kuni R132 000 (33 054,78 dollarit).

8. Taiwan

Taiwan

Taiwan on koduks seitsmendale osavaimale arendajale maailmas vastavalt HackerRanki andmetele, tugeva vilumusega sellistes valdkondades nagu funktsionaalne programmeerimine ja andmestruktuurid. Ka Taiwani valitsus on teinud suuri investeeringuid nende eesmärgi saavutamiseks "Aasia Silicon Valley" täiustatud STEMi hariduse ja IT-infrastruktuuriga.

See ei tähenda aga tingimata, et Taiwan on teie jaoks parim koht allhanke tegemiseks. Sisse Inglise keele oskuse indeks, Taiwan on 80 mitte-inglise keelt kõneleva riigi seas 40. kohal. Programmeerimiskogukonnas on raske konkreetseid numbreid leida, kuid see arv viitab sellele, et suhtlemistõkked võivad muutuda peamiseks probleemiks, kui tellite Taiwani allhankeid. Taiwan kaalub praegu nende inglise keele muutmist ametlikud riigikeeled selle probleemi lahendamiseks.

Palgad: PayScale väidab, et keskmine Taiwani tarkvaraarendaja teenib aastas TWD729 147 ehk 23 427 dollarit.

9. Egiptus

Egiptus

Egiptus oli HackerRanki loendis alles 42. kohal 50 parimat tarkvaraarenduse riiki, kuid nad on pühendunud oma tehnikatöötajate arvu suurendamisele. Viimase mitme aasta jooksul on Egiptus investeerinud Rumeenia arendamisse STEM-ile keskendunud keskkoolid, suure hulga tehniliselt asjatundlike töötajate tootmine. Enamik koole ka Egiptuses õpetama inglise keelt, nii et suhtlemistõkked peaksid Egiptuse töötajatega suheldes olema minimaalsed.

Mis aga Egiptuse selles loendis särama paneb, on puhas taskukohasus: Egiptusesse allhange maksab teile vähem kui selle loendi kusagil mujal allhange.

Palgad: Egiptuse vanema tarkvaraarendaja keskmine palk on EGP103,187, mis teisendatakse 6041,22 dollariks. See on oluliselt madalam kui kuskil mujal arendajatel, nii et ehkki võite veeta pikka aega õige inimese otsimisel, peate kindlasti leidma palju, kui olete nad leidnud.

10. Kanada

Kanada

Kanadas on tugev hariduse infrastruktuur, mis on keskendunud tehnoloogiale: 18,6% Kanada iga-aastastest lõpetajatest on STEM kraadi. Kanada tegelikud oskused olid Kanada programmeerijad sai HackerRank 21. kohal. Kolm Kanada linna on ka 50 parima seas Tholonide globaliseerumise indeks: Toronto, Calgary ja Halifax.

Kanadasse sisseostmine pakub ka mitmeid muid eeliseid, eriti USA-s asuvatele ettevõtetele. Kultuurierinevuste pärast on vaja muretseda vähe ja ajavööndid võimaldavad USA klientidega hõlpsalt suhelda. See teeb ettevõtetele keerukate projektide osas tõelise koostöö hõlpsaks.

Palgad: Kanada on selles nimekirjas allhanke korras kõige kallim koht, kus keskmine tarkvaraarendaja teenib 64 266 USD (47 659,67 USD) vastavalt PayScale’ile. Need lisakulud korvab aga töötajate stabiilne kvaliteet ja soodne vahetuskurss.

Lõplikud mõtted parimate riikide kohta tarkvaraarenduse sisseostmiseks

Kui otsite ainult parimaid riike, et tellida tarkvaraarenduselt allhankeid, on alles esimene samm edukate allhankesuhete saavutamiseks. Peate looma ka selged suhtlus- ja koostöö süsteemid.

�� Selle kohta lisateabe saamiseks tutvuge meie juhenditega, kuidas ja millal WordPressi töö tellida ning kust leida parim WordPressi abi.

�� Võib-olla soovite tutvuda ka 10 mitme miljoni ettevõtte profiilidega, mis on loodud tarkvaraarenduse sisseostmise ja kaugtöö abil.

Ärge unustage liituda meie WordPressi saidi kiirendamise kursusega. Mõne lihtsa parandusega saate laadimisaega vähendada isegi 50–80%:

Kujundus, esitlus ja toimetamine Karol K poolt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector