5 geriausios „Shopify“ alternatyvos (pigesnės ir funkcionalesnės)

5 geriausios „Shopify“ alternatyvos (pigesnės ir funkcionalesnės)

5 geriausios „Shopify“ alternatyvos (pigesnės ir funkcionalesnės)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Geriausios „Shopify“ alternatyvos


Ieškote „Shopify“ alternatyvų, kad galėtumėte valdyti savo internetinę parduotuvę?

Be abejo, „Shopify“ yra puiki platforma greitai įsteigti parduotuvę. Tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl galima ieškoti „Shopify“ alternatyvų.

Pavyzdžiui, „Shopify“ nesiūlo jokių nemokamų planų, o daugelis naudingų funkcijų / programų yra užrakinamos už kitos mokamos sienos. Nepamirškite, kad jūs negalite visko kontroliuoti visko (jūs tikrai neturite savo svetainės, savaime).

Palengvinsime jūsų paiešką „Shopify“ alternatyvų atžvilgiu, peržiūrėdami parinktis ir išvardydami keletą geresnių.

Pirkite alternatyvas, kurias turėtumėte išnagrinėti

 • „WordPress“ & „WooCommerce“
 • „BigCommerce“
 • Ecwid
 • Gumroad
 • Wix

„WordPress“ & „WooCommerce“

Geriausios „Shopify“ alternatyvos: „WordPress“ ir „WooCommerce“

„WooCommerce“ valdo apie 30% visų internetinių parduotuvių, ir yra priežastis, kodėl ji populiari. Tai nemokama, lengvai pritaikoma ir veikia ant „WordPress“ – geriausios egzistuojančios svetainės valdymo sistemos.

Kur tai skiriasi nuo „Shopify“:

„WooCommerce“ yra atskira žiniatinklio programinės įrangos dalis. Tai reiškia, kad norėdami juo naudotis, pirmiausia turite susirasti žiniatinklio prieglobą, tada sumokėti už pagrindinį kompiuterį įdiegti „WordPress“ tame pagrindiniame kompiuteryje, o po to įdiekite „WooCommerce“. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos žiniatinklio prieglobos, šio proceso dalys gali būti jums pavedamos. Kalbėdamas apie skirtumus, „Shopify“ yra labiau skirtas pradedančiajam vartotojui, kuris nenori per daug derinti dalykų. Kita vertus, „WooCommerce“ suteikia nesibaigiantį tinkinimą ir visišką savo svetainės valdymą. „WooCommerce“ siūlo daug tos pačios informacijos, kurią rasite „Shopify“. Nors kai kurios iš šių funkcijų yra ir priedai.

Kainodara:

„WooCommerce“ gali nemokamai nustatyti ir valdyti, tačiau turėsite rasti tinkamą pagrindinį kompiuterį ir mokėti už jį atskirai. Kainos prasideda nuo maždaug 5 USD / mėn. Pratęsimai taip pat gali kainuoti iki 300 USD, jei jums jų reikia.

Funkcijos:

 • Pagrindinis papildinys yra liesas, modulinis ir lankstus
 • „WordPress“ dėka įmontuotos internetinių dienoraščių funkcijos
 • Kategorijos, žymos ir atributai, kad būtų lengviau ieškoti produktų
 • Lokalizacija pagal valiutą, matavimo vienetus, kalbą
 • Neribotas gaminių ir gaminių variantų pasirinkimas
 • Mobilus draugiškas
 • Yra tūkstančiai temų, kurios gali pakeisti jūsų internetinės parduotuvės išvaizdą
 • Integruotas mokėjimas iš pirmaujančių tiekėjų
 • Klientų sąskaitos, svečių kasos ir pinigų grąžinimas vienu paspaudimu informacijos suvestinėje

Ar turėtumėte naudoti „WooCommerce“??

„WooCommerce“ yra puikus įrankis, jei nebijote patys administruoti savo svetainės. Tai, kad ji veikia kaip atvirojo kodo programinė įranga, reiškia, kad iškilus problemoms nėra kam skambinti. Kita vertus, jūs taip pat naudojatės begalinėmis pritaikymo galimybėmis, o einamosios išlaidos yra mažesnės.

„BigCommerce“

Geriausios „Shopify“ alternatyvos: „BigCommerce“

Nesvarbu, ar esate pradedantysis verslas, ar didelė korporacija, „BigCommerce“ padeda jums sukurti parduotuvę taip, kaip jums patinka. Jis yra saugus ir keičiamas, ir jei jūs peržengsite mažą mokymosi kreivę, jis bus įtrauktas į geriausias „Shopify“ alternatyvas..

Kur tai skiriasi nuo „Shopify“:

Kitaip nei „Shopify“, „BigCommerce“ turi daugumą integruotų funkcijų, iki minimumo sumažindama programų poreikį. Tai leidžia jums parduoti fizinius, skaitmeninius ir paslaugų produktus, o „Shopify“ reikalinga programa skaitmeninėms prekėms parduoti. Tiek „Shopify“, tiek „BigCommerce“ yra priglobti sprendimai. Nors „Shopify“ patogus redaktorius leidžia lengvai redaguoti parduotuvę, tai nėra „BigCommerce“ atvejis. Tačiau naujas parduotuvės dizaino įrankis yra sveikintinas patobulinimas.

Kainodara:

Pasirinkite vieną iš planai susietas su 29,95 USD, 79,95 USD ir 299,95 USD per mėnesį. Pagrindinis planas leidžia parduoti iki 50 000 USD per metus. Aukštesni planai siūlo geresnį produktų filtravimą, klientų segmentavimą, apžvalgas ir sukauptus internetinius pardavimus per metus. Yra 15 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis ir nereikia mokėti jokių operacijų mokesčių.

Funkcijos:

 • Intuityvi sąsaja
 • Paleiskite paslaugas, kad užtikrintumėte minimalų prastovos laiką
 • Visiškai pritaikomos temos su įmontuota CSS, HTML ir JS – visos mobiliesiems pritaikytos
 • Integracija su tokiomis prekyvietėmis kaip „Amazon“ ir socialinėmis platformomis („Facebook“ ir kitomis)
 • Visiškas kasos pritaikymas
 • 70 ir daugiau nuolaidų bei akcijų, be scenarijų
 • Dešimtys skaitmeninių piniginių
 • Pritaikomi SEO patogūs URL
 • B2B pardavimas pagal klientų grupes, kainoraščiai, didmeninė kainodara ir dar daugiau
 • Tarptautinis pardavimas vykdant tarptautinius mokėjimus, naudojant kelias valiutas ir kalbas

Ar turėtumėte naudoti „BigCommerce“?

„BigCommerce“ gali būti puiki galimybė, jei dėl kokių nors priežasčių jums nepatinka „Shopify“ sąsaja. „BigCommerce“ iš esmės teikia tas pačias funkcijas, tačiau jos pateikiamos skirtinguose paketuose.

Ecwid

Geriausios „Shopify“ alternatyvos: „Ecwid“

„Ecwid“ yra paprastas el. Prekybos įrankis, puikiai veikiantis su bet kuria esama svetaine, tačiau leidžiantis sukurti ir atskirą internetinę parduotuvę. Naudodami „Ecwid“ galite parduoti ir kitose vietose – tokiose vietose kaip socialinė žiniasklaida, trečiųjų šalių prekyvietės, parduotuvėse per POS ir dar daugiau.

Kur tai skiriasi nuo „Shopify“:

„Shopify“ yra el. Prekybos svetainės platforma. „Ecwid“ yra iš esmės tas pats dalykas, tačiau supaprastintas. Abu leidžia parduoti turgavietėse ir socialinėse platformose. „Ecwid“ jungia bet kurią esamą svetainę, todėl galite parduoti „WordPress“, „Wix“ ar „Weebly“. Be to, dauguma funkcijų yra integruotos, todėl programų poreikis sumažėja. Be to, yra nemokamas planas.

Kainodara:

Amžinai nemokamas planas leidžia parduoti iki 10 dviejų kategorijų produktų be jokių operacijų mokesčių. Tačiau kai kurias funkcijas, tokias kaip reklaminiai kodai, skaitmeniniai produktai ir darbuotojų sąskaitos, reikia pasirinkti priemokos planas. Šie planai svyruoja nuo 15 iki 99 USD / mėn.

Funkcijos:

 • Intuityvus, automatinis sąrankos procesas
 • Parduokite vienu metu keliose svetainėse
 • Integruotas „Google Analytics“ palaikymas, SSL sertifikavimas, serverio konfigūracija ir priegloba
 • Mobilioji reaguojanti internetinė parduotuvė ir pirkinių krepšelis
 • Neribotas pralaidumas, produktai ir produktų parinktys, užsakymų kūrimas
 • 40 ir daugiau mokėjimo būdų keliomis valiutomis
 • Parduotuvės valdymo programa
 • Daugiakalbė, netgi leidžianti versti el. Laiškus klientams

Ar turėtumėte naudoti „Ecwid“?

„Ecwid“ yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia būdų, kaip nemokamai parduoti produktus per internetinę parduotuvę. Jis turi visas pagrindines funkcijas ir yra gana paprastas naudoti. Taip pat puikiai tinka įmonėms, kurios jau turi svetainę.

Gumroad

Geriausios „Shopify“ alternatyvos: „Gumroad“

„Gumroad“ yra ypač paprasta kūrėjų el. Prekybos platforma. Nors parduotuvės nustatymas yra visiškai nemokamas, už kiekvieną išpardavimą turėsite mokėti komisinius.

Kur tai skiriasi nuo „Shopify“:

„Gumroad“ yra daugiau jo pačių prekyvietė. Įprasta, kad žmonės tiesiog eina į Gumroad ir ieško produktų, kuriuos gali nusipirkti. „Gumroad“ taip pat yra nemokama pradėti, jei turite mažiau nei 1000 klientų. „Shopify“ siūlo kur kas galingesnius klientų valdymo ir sąskaitų faktūrų išrašymo modulius, tačiau „Gumroad“ tai sudaro specifinės svetainių kūrėjų integracijos skirtas „WordPress“, „Weebly“, „Squarespace“ ir „Tumblr“.

Kainodara:

Galėsite sukurti ir tinkinti savo parduotuvę ir nemokamai parduoti bet kokį kiekį produktų. Tačiau nemokamas planas pritraukia didesnį 5% + operacijos mokestį + 3,5% + 30 ¢ pervedimo mokestį. Tai sumažėja iki 3,5% + 30 ¢, jei esate premium vartotojas, o tai kainuoja 10 USD / mėn.

Funkcijos:

 • Parduodamų produktų skaičius neribojamas
 • Nuolaidų kodai, licencijų raktai ir kelios versijos padeda parduoti skaitmeninius produktus
 • Produktų variantai, atsargų stebėjimas ir visos šalies apribojimai
 • Integruota piktnaudžiavimo prevencija naudojant PDF antspaudą arba išjungiant atsisiuntimus
 • Suplanuokite nepilnai pagamintas prekes pagal būsimą mokėjimo kvitą
 • Pasikartojantys prenumeratos ir narystės planai
 • Kelios mokėjimo parinktys ir lengva kasa

Ar turėtumėte naudoti Gumroad?

„Gumroad“ funkcijų sąrašas palaiko bet kurį kūrybinių ar skaitmeninių produktų pardavėją su nemokama svetainės sąranka. Tai yra ypač gera platforma, skirta parduoti vienkartinius produktus tiesiai iš jūsų tinklaraščio. „Gumroad“ taip pat yra jos pačios bendruomenė / turgavietė, kurioje vartotojai kasdien vaikšto ieškodami daiktų, kuriuos galima nusipirkti – tai gali padėti susidurti su ekspozicija.

Wix

Geriausios „Shopify“ alternatyvos: „Wix“

Esmė „Wix“ yra svetainių kūrėja, kuri padeda kurti ir pritaikyti bet kokio tipo svetaines – net ir nemokamai. Bet nemokamas planas jo neišnaikins, jei norite parduoti produktus ir gauti mokėjimus. Norėdami tai padaryti, jums reikia atnaujinti „Wix“ elektroninės komercijos platforma.

Kur tai skiriasi nuo „Shopify“:

„Wix“ yra universalesnis svetainių kūrėjas nei „Shopify“, nes buvo sukurtas tam, kad leistų jums kurti bet kokio tipo svetaines, ne tik elektroninės prekybos parduotuves. „Shopify“ yra labiau specializuota ir skirta pirmiausia internetinei parduotuvei. Turėtumėte pasidomėti „Wix“, jei norite, kad jūsų svetainių kūrimo platforma suteiktų geresnę ir įvairiapusiškesnę bendrą aplinką jūsų svetainės valdymui, o ne tik viską sukurtą aplink e-komercijos komponentą. Be to, „Wix“ gali būti laikomas paprasčiau naudoti.

Kainodara:

„Premium“ planai parduotuvėse prasideda nuo 29 USD / mėn. ir leidžia turėti pasirinktinį domeną be jokio „Wix“ prekės ženklo. Galimi trys verslo ir e-komercijos planai (pagrindinis, neribotas ir VIP) ir jie suteikia jums teisę naudotis „Wix Business“ programomis. Nors visi planai siūlo neribotą pralaidumą, jie skiriasi turima saugykla, vaizdo įrašų įkėlimo laiku, palaikymo lygiu ir programomis.

Funkcijos:

 • Mobiliesiems optimizuotos svetainės su šimtais visiškai tinkinamų šablonų
 • Nemokamas priegloba, pasirinktinis domenas
 • „Wix“ dirbtinio dizaino intelekto modulis padės sukurti jūsų svetainę
 • Lengvai naudojami įrankiai nuvilkimo redaktoriuje
 • Individualizuota parduotuvė ir krepšelis
 • Patrauklus produkto pristatymas su produktų vaizdo įrašais ir produkto masteliu
 • Inventoriaus valdymas, apleistas krepšelio atstatymas, prekių gabenimas su Modalyst
 • Muitinės gabenimo taisyklės, tarptautinis gabenimas ir realiu laiku gabenamos sąmatos
 • Didelė piktogramų kolekcija, iliustracijos, nemokamos programos ir vaizdai
 • Lengvas kodavimas, skirtas patobulintoms funkcijoms
 • Keli pardavimo kanalai, įskaitant „Facebook“ ir „Instagram“
 • 25+ saugaus mokėjimo parinktys, įskaitant „Wix“ mokėjimus, „PayPal“, kreditines korteles ir asmeniškai
 • Išsipildymas iki galo
 • „Google Analytics“ įtraukta

Ar turėtumėte naudoti „Wix“?

Pasirinkę stulbinamus paruoštus naudoti šablonus ir geras kainas, „Wix“ yra puiki galimybė verslo savininkams, norintiems suteikti ne tik savo internetinės el. Prekybos komponentą, bet ir visą svetainę. „Wix“ taip pat gali būti geras atsakymas, jei jums nepatinka „Shopify“ sąsaja.

Baigiamieji žodžiai

Yra daugybė „Shopify“ alternatyvų ir el. Prekybos platformų, kuriomis galite naudotis norėdami atidaryti savo internetinę parduotuvę. Galutinis pasirinkimas priklauso nuo to, kaip išsirinkti tai, kas jums labiausiai tinka, atsižvelgiant į techninius reikalavimus, biudžetą ir verslo planus.

Atsižvelgiant į tai, čia yra mūsų mėgstamiausi:

⭐ Naudokite Wix arba „BigCommerce“ jei nusivylėte skirtingais „Shopify“ sąsajos elementais ar įvairiomis funkcijomis, kurias siūlo platforma. Apskritai, tiek „Wix“, tiek „BigCommerce“ dirba pagal panašią idėją ir teikia panašų funkcijų spektrą. Kaina tame pačiame rutuliniame parke. Tai daro juos artimiausiomis ir tikriausiai geriausiomis „Shopify“ alternatyvomis.

�� Naudokite „WordPress + WooCommerce“, jei norite sukurti savo parduotuvę naudodami platformą, kuri suteikia jums visišką galutinio produkto kontrolę, tuo pačiu išlaikant mažas išlaidas. Ėjimas šiuo keliu taip pat suteikia išskirtinių pratęsimo ir pritaikymo galimybių. Geras būdas pradėti nuo „WordPress“ ir „WooCommerce“ yra prisiregistruoti naudotis žiniatinklio priegloba naudojant „SiteGround“ ir leisti jiems įdiegti jums abi platformas..

Naudokite Ecwid jei norite tiesiog pradėti nemokamai. Vis dėlto yra tam tikrų apribojimų.

Naudokite Gumroad jei norite gauti naudos iš jau egzistuojančios bendruomenės ir rinkos. Tai gali padėti surasti klientus ir pradėti jūsų verslą. Beje, platforma turi daug apribojimų, palyginti su kitomis šio sąrašo „Shopify“ alternatyvomis.

Kuri yra jūsų mėgstamiausia „Shopify“ alternatyva tarp čia pateiktų?

Nepamirškite prisijungti prie avarijos kurso, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę. Taikydami keletą paprastų pataisų galite sumažinti įkrovimo laiką net 50–80%:

Maketas, pristatymas ir redagavimas – Karolis K.

* Šiame įraše yra filialų nuorodos, tai reiškia, kad jei spustelėsite vieną iš produktų nuorodų ir nusipirksite produktą, gausime komisinį atlyginimą. Vis dėlto nesijaudinkite, vis tiek mokėsite standartinę sumą, todėl iš jūsų nereikės mokėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector