WordPress 5.3 Release Candidate, Curated Featured Themes, BuddyPress 5.0 ��️ Listopad 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordPress 5.3 Release Candidate, Curated Featured Themes, BuddyPress 5.0 ��️ Listopad 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordPress 5.3 Release Candidate, Curated Featured Themes, BuddyPress 5.0 ��️ Listopad 2019 WordPress News w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je listopadové vydání roku 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj, přátelé WordPressu, vítáme vás v novinách roku 2019 ve zprávách WordPress a připravte se na vzrušující sbírku skvělých příběhů a oznámení z ekosystému WordPress. V případě, že jste minuli naše minulé vydání, můžete rychle dohonit prostudováním témat zde.

Nyní, když jste na nejvyšší úrovni, pojďme přejít k nejnovějším událostem!

Tento měsíc je kandidát na vydání verze WordPress 5.3 připraven na testování, v části Doporučené v adresáři s tématem WordPress bude provedena generální oprava, BuddyPress zahrnuje editor bloků a omezení PHP pro pluginy je až PHP 7.2.

Ale to je jen špička ledovce. Zůstaňte s námi ještě několik minut a přečtěte si všechny úžasné zprávy, které se šíří po komunitě WordPress.

Pojďme začít!

WordPress 5.3 Uvolnění kandidáta, Vybrané motivy, BuddyPress 5.0 - listopad 2019 Novinky WordPress

Listopad 2019 WordPress News

WordPress 5.3 RC3

WordPress 5.3 je téměř tady. Čekáme na konečné úpravy, máme šanci vyzkoušet třetího kandidáta na vydání, který je co nejblíže oficiální verzi, která bude vydána 12. listopadu.

Hlavní tým WordPress vás žádá o pomoc při sledování možných problémů a chyb, aby mohli včas vyčistit vše. Můžete vyzkoušet instalací Doplněk WordPress Beta Tester nebo přímým stažením uvolnit kandidáta.

Podívejte se na nové funkce a vylepšení v nadcházejícím WordPress 5.3!

Listopad 2019 WordPress News - WordPress 5.3 uvolní kandidáta

WordPress.org vybral doporučené motivy v listopadu 2019 NewsPress WordPress

Seznam vybraných témat přicházející do adresáře témat

Toto je kousek zajímavých zpráv. Pravděpodobně znáte sbírku témat, která se zobrazí na hlavním panelu WordPress, když chcete na svůj web přidat nové téma (Motivy → Přidat nový). Na kartě Doporučené jste viděli náhodný seznam vygenerovaný z celkového počtu témat dostupných na WordPress.org.

Brzy však tato náhodná témata už nebudou náhodná. Od slova "představoval" implikuje něco zvláštního nebo výrazného o tématu, aktuální výběr není relevantní a může uživatele do určité míry podvádět.

Aktuálním plánem je uspořádat schůzku každé 2-3 týdny, kde lidé mohou doporučit témata – na základě jedinečného vzhledu, kódu, kvality a dalších významných funkcí..

Přestože přesná pravidla jsou stále ve vzduchu, tým se přiklání k přijímání pouze 100% bezplatných témat bez komerčních upřednostnění, aby se zabránilo tomu, že měnové zájmy budou hrát roli při doporučování témat.

BuddyPress 5.0.0 "Le Gusto"

Další starý kamarád se připravuje na bloky. BuddyPress vydává svou verzi 5.0.0 s názvem "Le Gusto", zavedení schématu BP REST API, nové Invitations API, informace na obrazovce Stav webu a nové rozhraní pro správu členů skupiny.

Autoři BuddyPress navíc připravují nástroj pro éru bloků, včetně nového panelu ve vkládači bloků, který pomáhá vývojářům uspořádat své vlastní bloky do kategorie BuddyPress. Uživatelé mohou také očekávat ještě větší funkčnost editoru bloků v BuddyPress 6.0.

BuddyPress 5.0 - Le Gusto

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Listopad 2017 Komiks w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
  • Listopad 2018 Comics w / CodeinWP … # Freelancing #WordPressThemes #Debugging
  • Top 10 nejlepších bezplatných témat WordPress v listopadu 2015

#NeverGiveUP campaign 2019

#NeverGiveUP Campaign 2019

WP&UP je tým lidí, kteří se snaží nabídnout duševní a emoční podporu komunitě WordPress. Nedávno zahájili kampaň #NeverGiveUP, která poskytuje podpůrné a poradenské služby (SCS) WordPress-ers, kteří potřebují s někým mluvit o svých vnitřních bojích.

Konečným cílem projektu je mít zdravější komunitu. Úsilí WP&Tým UP má náklady, jako každá jiná iniciativa. Pokud ji chcete podpořit a udržovat ji v růstu, můžete darovat prostřednictvím výše uvedeného odkazu. Tím pomáháte známým a neznámým kamarádům WordPress získat anonymní pomoc a pomoc.

WordPress.org překonává PHP Maximum pro Plugin Directory do verze 7.2

Není to tak dávno, co PHP 7.0 bylo minimální požadovanou verzí pro pluginy v úložišti, ale to se chystá změnit. Jako Blíží se vydání PHP 7.4, WordPress.org oznámila nové omezení pro vývojáře pluginů: PHP 7.2.

Jádro týmu WordPress se domnívá, že od doby, kdy PHP 7.2 vyšlo téměř před dvěma lety, by nemělo být velkým problémem, aby se autoři pluginů přizpůsobili změnám. WordPress integruje plnou podporu PHP 7.4 do vydání 5.3, zatímco PHP 7.2 ztratí aktivní podporu 30. listopadu 2019.

WordPress.org překonává PHP Maximum pro Plugin Directory do verze 7.2

Skvělé články z celého webu

Vypadá to, že Meetup je $ 2 / RSVP Charge nastaven tak, aby spustil Exodus

Další měsíc, další skandál! Možná budete muset zaplatit poplatek 2 $, abyste si příště zarezervovali své místo pro některé akce na Meetupu. Tato změna cen byla zavedena tento měsíc, ale buďte v klidu, Skupiny WordPress se na toto pravidlo nevztahují. Dosud.

Matt Mullenweg a David Heinemeier Hansson Diskutujte o podílu WordPress na trhu, monopolech a moci v komunitách s otevřeným zdrojovým kódem

Pokud máte rádi hluboké, protichůdné rozhovory, musíte si přečíst výměna odpovědí mezi Mattem Mullenwegem a Davidem Heinemeierem Hanssonem (spoluzakladatelem Basecampu) o podílu na trhu, monopolech a moci v open source prostoru. Oba podnikatelé pokračovali v diskusi o výuce v podcastu, takže pokud se vám to líbilo na Twitteru, můžete slyšet pokračování tady.

Žádné další smíšené zprávy o HTTPS

Pokud na svém webu stále máte stránky nebo prvky (obrázky, videa, skripty, šablony stylů, ukázky), které běží na HTTP, je čas je všechny změnit na HTTPS. Nezáleží na tom, zda vaše hlavní doména používá druhou; Pokud jej nepřidáte na všechny své webové stránky a podsestavy, Chrome se postupně přesune k blokování těchto zdrojů.

První vydavatel se znovu spustí pomocí Newspacku

Pamatujete si Newspack, neziskovou iniciativu Automattic pro novináře? Chilské zpravodajské stránky El Soberano je prvním vydavatelem, který (znovu) uvedl tuto platformu na trh. "Práce s vývojovým týmem Newspacku byla cestou objevování", řekl výkonný ředitel publikace.

GoDaddy a WooCommerce se připojí k silám, aby byl eCommerce WordPress snadnější než kdykoli předtím

GoDaddy, nejoblíbenější hostingová společnost na světě, právě zahájila nové partnerství s WooCommerce, které vám pomůže založit internetový obchod. Kromě integrace WooCommerce do procesu integrace vám nový plán aplikace WordPress spravovaný eCommerce společnosti GoDaddy také poskytuje bezplatný přístup k prémiovým rozšířením WooCommerce a přizpůsobitelným designovým tématům, včetně oblíbených rozšíření, jako jsou předplatné WooCommerce a doplňky produktu..

Automattic ukončil aktivní vývoj na Pluginu Edit Flow

Upravit tok, plugin, jehož cílem je pomoci týmům s obsahem lépe se organizovat, již nebude k dispozici pro další vývoj a podporu. Automattic o tom po devět měsíců neposílal žádnou aktualizaci a byl to nešťastný uživatel, který se zeptal týmu na jejich plány týkající se pluginu.

Mark Davies se připojil k Automattic jako finanční ředitel

Zůstaneme v automatickém dvoře trochu déle. Mateřská společnost WordPress.com má nového finančního ředitele (CFO) v osobě Marka Daviese, bývalého finančního ředitele společnosti Vivint. V tomto příspěvku se dozvíte více o novém členu Automattic.

Co je nového v Gutenbergu?

Co je nového v Gutenbergu? Opravy chyb a dvě hlavní funkce: pozadí přechodu pro tlačítko Button (můžete vybrat vzorek přechodu pro tlačítka místo jedné barvy) a Příběh podpora vývojářů.

Nejvýznamnější trendy v oblasti elektronického obchodování 2019 s cílem udržet si pozornost

Nyní, když se blížíme ke konci roku 2019, zkontrolujme tento přehled trendů elektronického obchodu, který pravděpodobně uvidíme v nadcházejících měsících (a roce). Obsahuje interaktivní e-maily a roboty.

Pohyb bez kódu – vytváření aplikací & Startups bez kódu

Vzhledem k nárůstu vizuálních a drag-and-drop tvůrců stránek a tvůrců webových stránek, je dobré nechat si každý vytvářet webové stránky? Neřekl bych, že by to bylo pro vývojáře hrozba, protože všichni víme, že to zdaleka není pravda, ale stále to má dopad na to, jak a kdo může v dnešní době vytvářet webové stránky. Je to dobré čtení, podívejte se na to.

Kompletní průvodce jemným upsellingem, balíčky produktů a křížovým prodejem na WooCommerce

Chcete prodat více, než obvykle? Existuje několik triků, které můžete zkusit, aby lidé kupovali více, než původně plánovali. Na tom není nic špatného, ​​pouze marketing funguje.

A to shrnuje naše listopadové 2019 WordPress novinky. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector