WordPress 5.3 Beta, dvacet dvacet výchozích motivů, Google Native Lazy Loading ��️ říjen 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordPress 5.3 Beta, dvacet dvacet výchozích motivů, Google Native Lazy Loading ��️ říjen 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordPress 5.3 Beta, dvacet dvacet výchozích motivů, Google Native Lazy Loading ��️ říjen 2019 WordPress News w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je vydání z října 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj všichni, vstupujeme do poslední čtvrtiny tohoto roku; škola začala a lidé jsou zpět z dovolené, snaží se prosadit nové výzvy, příležitosti a lepší produktivitu v práci.

Část našeho týmu také tento měsíc měla krátkou pauzu v kopcovité oblasti poblíž Bukurešti, kde jsme hovořili o vizi společnosti, problémech, které je třeba řešit, a co bude pro nás v rámci projektů (přinejmenším když jsme nefilmovali krátké filmy) , další aktivita, kterou jsme naplánovali na ústup).

Ve WordPress se věci pohybují pomalým, ale stabilním tempem. V září WordPress 5.3 dostává novou beta verzi, téma Twenty Twenty je téměř připraveno, Google vydává nativní líný načítací plugin pro WordPress, vznikne plugin typu Jetpack, zatímco tým Gutenberg sdílí prototyp úprav na celé stránce.

Ale to je jen malá chuť všech témat, kterými jsme se zabývali v tomto říjnovém novinovém zpravodajství WordPress v roce 2019. Čtěte dále a zjistěte všechny nové příběhy, díky nimž se WordPress vyvíjí na skvělou platformu, jakou je dnes.

Říjen 2019 WordPress News w / CodeinWP

Říjen 2019 WordPress News

WordPress 5.3 Beta 1

Před vydáním WordPress 5.3 musíte nejprve projít betas. Beta 1 je připravena k testování, takže se ujistěte, že to uděláte, pokud chcete pomoci vyčistit oficiální verzi případných chyb a problémů. Beta můžete vyzkoušet buď přímo stahování nebo instalací Testovací program WordPress Beta zapojit.

Vydání WordPress 5.3 je naplánováno na 12. listopadu a přináší nové funkce editoru bloků, obrazovku pro ověřování e-mailů administrátora, kontrolu stavu stránek, kompatibilitu s PHP 7.4 a nové výchozí téma (o kterém se budeme bavit dále).

Podívejte se na celý plán WordPress 5.3 tady.

Říjen 2019 Novinky WordPress - WordPress 5.3 Beta 1 out

Dvacet dvacet výchozích motivů WordPress v říjnu 2019 novinek WordPress

Představujeme dvacet dvacet

Spolu s WordPress 5.3 dostaneme další iteraci výchozího tématu WordPress, dvacet dvacet. Vývojový proces byl koordinován Anders Norén, výchozí vedoucí návrhu motivu pro nadcházející vydání. Anders a jeho tým postavili dvacet dvacet na Chaplin téma, oba poskytují vyspělou Gutenbergovu podporu.

Dvacet dvacet je již integrováno do jádra WordPress, takže ti, kteří jsou zvědaví na kontrolu WordPress 5.3 beta 1, budou mít také šanci hrát si s tématem. Nezapomeňte, že téma je prozatím také ve verzi beta a do listopadu se mohou objevit významné změny.

Google Vydává Native Lazyload Plugin pro WordPress

Nejprve to byl Chrome, který přidal nativní líné načítání; nyní Google vydává nativní líný načítací plugin pro WordPress. Používání pluginů nebo knihoven třetích stran, které implementují tuto funkci na weby, může být brzy zastaralé, protože se diskutuje o integraci tohoto atributu do jádra WordPress..

Plugin Google, Nativní Lazyload, byl vyvinut společností Felix Arntz a týmem za zásuvnými moduly Accelerated Mobile Pages a Progressive Web App for WordPress, které již na WordPress.org započítaly 5 000 aktivních instalací. Doplněk pro líné načítání bude fungovat pouze v prohlížečích, které podporují nativní líné načítání.


Nativní Lazyload Nativní Lazyload

Autor: Google

Aktuální verze: 1.0.2

Poslední aktualizace: 6. prosince 2019

native-lazyload.1.0.2.zip


Hodnocení 64%


10 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • Adresář tematických obchodů WordPress 2019 – Kdo právě vede tematický trh WordPress, bylo analyzováno 100 tématických obchodů
  • Vývoj výchozích témat WordPress (2003 až 2019)
  • Říjen 2017 Comics w / CodeinWP … #WordPress #WordPressReviews #RSS

Definování oblastí blokování obsahu

Od jednoduchého textového editoru po hlavní metodu přizpůsobení celého webu! Jak to zní? Když Gutenberg vstupuje do druhé fáze vývoje, tým za ním sdílel pěkný prototyp o tom, jak se editor bloků stane globálním, pokud jde o úplnou editaci stránek..

Matias Ventura zveřejnil toto zajímavé vysvětlení toho, jak se editor bloků rozšíří do více než editoru obsahu, jako jsou widgety, nabídky, záhlaví, zápatí a další oblasti webových stránek. Zveřejnil video znázorňující koncept blokových oblastí, kde každý prvek na stránce je vyroben z bloků, aby jej uživatelé mohli snadno upravovat.

Co si myslíte o webu WordPress zcela vyrobeném z bloků?

Toolbelt: Nový plug-in inspirovaný Jetpack se zaměřením na rychlost a soukromí

Toolbelt se dostal k našemu říjnovému příspěvku WordPress 2019. Jedná se o alternativní plugin Jetpack, který poskytuje funkčnost podobnou Jetpacku v balíčku šetrnějším k soukromí. Ben Gillbanks z Pro Theme Design, tvůrce, postavil nástroj se zaměřením na rychlost, soukromí a jednoduchost.

Stejně jako Jetpack, Toolbelt přidává spoustu různých funkcí, jako je líné načítání, sociální sdílení, vlastní typ portfolia, optimalizace, videa a další. Gillbanks je vlastně fanouškem Jetpacku, ale chtěl vytvořit něco ještě silnějšího pro poskytování udržitelnějších a výkonnějších webů..

Je Toolbelt opravdu hrozbou pro jeho mnohem slavnější protějšek?


Opasek s nářadím Opasek s nářadím

Autor: Ben Gillbanks

Aktuální verze: 2.5.2

Poslední aktualizace: 2. března 2020

wp-toolbelt.zip


100% hodnocení


200 + instalace


WP 5.0 + Vyžaduje

Skvělé články z celého webu

Justin Tadlock se připojil k WP Tavern

Po rezignaci Jeffa Chandlera zaujal místo ve WP Tavern Justin Tadlock. Toto je dílo napsané samotným Justinem, představující jeho minulost a pozadí v příběhu podobném románu.

Za vedením nových balíčků projektů tým pro kontrolu motivů uvádí řešení oznámení pro správce

Zpět v srpnu tým pro kontrolu témat zveřejnil svůj plán omezit rušivé oznámení správce tím, že nalezl řešení, které by vyhovovalo všem majitelům stránek. A tady to je! Balíček Admin Notices verze 1.0 je vydán a přináší standardní rozhraní API, takže autoři motivů již nebudou moci zobrazovat přizpůsobená oznámení.

Oslava komunity WordPress: fond Yoast Care

Pokud jste neustále přispívali do WordPress po celou tu dobu, možná byste někdy našli na svém účtu nějaké peníze navíc, protože program Yoast Care finančně odměňuje dobrovolníky WordPress 500 USD. Nemůžete se však nominovat, za vaši práci se musí ručit někdo jiný z týmu.

Změny rozvržení Google a co znamenají pro váš SEO

Google prošel v poslední době některými změnami, od změny rozložení výsledků vyhledávání po přidání a strouhanka zpráva ve službě Search Console. Podívejte se na vývoj Google SERP, pokud jde o stanovení priorit a umístění jeho výpisů.

Projekt WordPress Governance hledá nové vedení

Projekt WordPress Governance Project se brzy stane bez vůdcem poté, co Rachel Cherry a Morten Rand-Hendriksen oznámí, že budou sestupovat z vedoucích pozic. Organizace proto hledá nové uchazeče, kteří nahradí jejich místo.

Souhrn chyby zabezpečení aplikace WordPress: Září 2019, část 1

A to se děje ve světě bezpečnosti v posledních týdnech. Kluci na iThemes sestavují tento skvělý přehled se všemi zranitelnostmi WordPress každý měsíc, což vám poskytne informace o tom, kdy aktualizovat a jak se vyhnout hackerským nebo infikovaným nástrojům.

Automattic získává od Salesforce Ventures 300 milionů dolarů při ocenění 3 miliard dolarů

Automattic získal více peněz se svolením Salesforce Ventures. Salesforce přispěl 300 miliony dolarů při zhodnocení peněz 3 miliardy dolarů. Poslední nárůst společnosti Automattic činil 160 milionů USD při ocenění 1,16 miliardy USD v roce 2014.

Tradiční hosting bolí WordPress

Tento příspěvek mě měl na "Je to 2019, ale hosting je uvízl v roce 2009". Co je tradiční hosting a jak ho můžete přizpůsobit dnešnímu dni? Tom Fanelli hovoří o další generaci spravovaného hostování WordPress ao tom, co by mělo přijít, aby překročilo běžný hosting, jak jej známe.

Webové stránky WordPress jsou backdoored s nepoctivými administrátory

Když už mluvíme o zranitelnostech WordPress, došlo k ohrožení ohrožujících pluginů, díky nimž se útočníci snažili backdoor servery vytvářet nepoctivé administrátorské účty. To je vážné, proto byste měli udělat, abyste tomu zabránili na vašem webu.

Silná autentizace zákazníků (SCA) pro vývojáře pluginů a WordPress

Dalším konceptem, který stále více přibírá na váze, je silné ověřování zákazníků; Možná jste to již slyšeli od své banky nebo jiných platebních institucí. Je součástí cíle EU zajistit online platby, takže pokud jste autorem tématu / pluginu, měli byste se s tímto novým nařízením přizpůsobit.

Proč by měl být Gatsby na seznamu věcí, které byste se měli naučit

Toto je nový termín, který v poslední době obíhá komunita vývojářů WordPress. Vzhledem k tomu, že by to znělo trochu nejednoznačně pro netechnické techniky, kluci v Delicious Brains vložili vysvětlující článek, který by vám mohl vyčistit věci.

90 základních nástrojů pro webové designéry a vývojáře WordPress

V neposlední řadě je to skvělý zdroj zdrojů pro designéry a vývojáře, včetně kódování, testování, ladění a dokonce i marketingových a manažerských nástrojů.

To je pro tyto novinky WordPress z října 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector