WordPress 5.2, reklamy Jetpack na obrazovce pro vyhledávání pluginů, protesty proti chybám zabezpečení ��️ květen 2019 WordPress News w / CodeinWP

Toto je vydání z května 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj všichni, jsme zpět s čerstvým kolem novin WordPress na titulní stránce z minulého měsíce. A jaký byl měsíc duben! Kromě podrobností o vydání WordPress 5.2 (které bylo posunuto zpět do 7. května) je diskuse nejlepším slovem k popisu posledních čtyř týdnů v naší komunitě..

Abych to shrnul, Jetpack zobrazil sponzorovanou reklamu na obrazovce pro vyhledávání pluginů na ovládacím panelu WordPress, vývojáři témat Pipdig používali svůj vlastní P3 plugin k tajnému přístupu na webové stránky zákazníků a konkurenti DDoS, moderátoři fóra podpory WordPress.org byli kritizováni za to, co někdo vnímáno jako zakrývání zranitelností pluginů, zatímco – v lehčích novinách – Automattic spustil Happy Tools, které pomáhají distribuovaným týmům řídit jejich čas a lépe pracovat.

Ale to je jen několik z mnoha příběhů a zdrojů, které máme na seznamu dnes. Čtěte dále a získejte přehled o nejnovějších zprávách v komunitě WordPress.

WordPress 5.2, reklamy Jetpack na obrazovce vyhledávání pluginů, protesty proti chybám zabezpečení - květen 2019 WordPress News w / CodeinWP

Květen 2019 WordPress News with CodeinWP

WordPress 5.2 bude vydán 7. května s kontrolou stavu stránek, vylepšeními A11y a podporou GIPHY

Jedná se o verzi nabitou funkcemi, která řeší dlouhodobé problémy s přístupem. Zatímco širší úsilí o zlepšení přístupnosti zdaleka není úplné, doplnění bude významný zlepšení do UX pro uživatele podpůrných technologií.

Nedávno jsme udělali komiks o nechvalně známém WSOD, ale mohlo by se to stát minulostí? WordPress 5.2 přináší fatální režim obnovy chyb který bude e-mailem administrátorům v případě závažné chyby. Jakmile je v režimu obnovy, bude plugin nebo motiv náchylný k chybám pozastaven, aby administrátoři měli příležitost získat přístup k backendu a opravit chybu.

Obnova chyb pomáhá také s úplně novým režimem kontroly stavu stránek, který uživatelům poskytuje užitečné informace o webových stránkách a serverech pro účely ladění. Problémy jsou upřednostňovány podle „kritických“, „doporučených“ nebo „dobrých“ spolu s dalšími informacemi, které vám pomohou problém vyřešit..

Konečně, embed block nyní podporuje GIPHY což je pěkná třešnička na vzrušující verzi.

WordPress 5.2 přináší některé velké změny, které uživatelům pomohou udržovat jejich stránky

Květen 2019 novinky WordPress - podpora Jetpack na obrazovce seach plug-in

Jetpack 7.2.1 odstraňuje propagace placených upgradů z obrazovky pro vyhledávání pluginů

Je čas na nějaké kořeněné zprávy, protože my všichni milujeme # wpdrama, že? V poslední době Automattic umístil pole výsledků vyhledávání Jetpack („návrh“ byl jejich termín) na hlavní stránku s ukázkami pluginů na hlavním panelu WordPress, takže když jste hledali konkrétní plugin, který se překrýval s funkcemi Jetpack, Jetpack se objevil první v Výsledek.

I když to bylo samo o sobě kontroverzní, to, co lidi přimělo jít, je to, že některá doporučení se ukázala pro placené funkce Jetpack, jako jsou zálohy.

V důsledku kontroverze tým Jetpack odstranil návrhy týkající se placených funkcí. Návrhy na bezplatné funkce však stále přetrvávají a mnoho lidí nemá radost z toho, co považují za preferenční zacházení pro Automattic a Pandorinu krabici, které by se tím mohly otevřít..

Plugin Pipdig WordPress obviněn z útoků DDoS a zadních vrát

Další kontroverzní téma patřilo společnosti Pipdig, která pomocí svého modulu plug-in Pipdig Power Pack (P3) získala neoprávněný přístup na klientské weby WordPress a také zahájila útoky DDoS na konkurenty. Skandál rostl ještě více, když vývojáři pokračovali popírat obvinění a tvrdí, že byli obtěžováni.

Pipdig maskoval backdoor hack s zavádějícími názvy proměnných, komentářů a funkcí, aby tuto nelegální akci skryl. Ale ne na dlouho, protože si mnoho vývojářů (včetně Wordfence) všimlo a zveřejnil to. I poté Pipdig odmítl žádosti zákazníků o vrácení peněz s odvoláním na společnost "bez náhrady" politika. Tématický obchod WordPress je stále předmětem šetření.

Pipdig vyšetřuje backdoor a útočí na plugin P3

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • ManageWP vs Jetpack Manage vs InfiniteWP vs MainWP vs iThemes Sync – porovnané nástroje pro správu WordPress
 • 15+ nejlepších celoobrazovkových témat WordPress pro rok 2020
 • Květen 2018 Komiks w / CodeinWP … #WebSecurity #ProductivityApps #WordPressThemes

Chyby zabezpečení Plugin v květnu 2019 protestují proti WordPress News s CodeinWP

PluginVulnerabilities.com protestuje proti moderátorům fóra podpory WordPress.org zveřejněním chyb zabezpečení typu Zero-Day

Na stejných linkách položila služba zvaná Plugin Vulnerabilities další diskutabilní téma. Protestují proti tomu, co považují za nevhodné chování moderátorů fóra podpory WordPress.org. Jejich protest? Publikování slabých míst v pluginech.

Zranitelnosti pluginu se domnívají, že tím, že neumožňují veřejnou diskusi o zranitelnostech na fórech podpory WordPress.org, jsou moderátoři v podstatě "zametání věcí pod koberec", což ve skutečnosti vede k dalším problémům se zabezpečením, protože neexistuje veřejná znalost toho, co se děje nebo zda byla opravena.

Pokud chcete vidět ještě další drama, podívejte se na sekci komentářů na WP Tavern, kde obě strany bojují.

Šťastné nástroje pro budoucnost práce

V lehčích novinách, Automattic vydal jeho Happy Tools pack, jehož cílem je pomoci distribuovaným týmům řídit jejich práci a lépe komunikovat. Přestože je trh nástrojů pro produktivitu docela konkurenční, obsahuje tato sada produkty, které Automattic používá, aby byl spokojen obrovský tým 850 vzdálených zaměstnanců.

Prvním produktem tohoto projektu je Happy Schedule, jehož účelem je zajistit soulad mezi pracovní dobou každého člověka a časovým pásmem, spolu s průhledností toho, kdo pracuje. Tento nástroj umožňuje zaměstnancům nastavit si vlastní flexibilní rozvrh, takže společnost může úspěšně pokrýt 24hodinový časový rámec globální podpory.

Pokud chcete zlepšit tok a vnitřní organizaci vzdáleného týmu, můžete vyzkoušet tyto nástroje. Happy Schedule je jen první a další se brzy objeví.

Automattic Happy Tools pro distribuované týmy

Skvělé články z celého webu

WordCamp Asia Navrženo do roku 2020 v Bangkoku v Thajsku

Po WordCamp Nordic je v práci nová regionální WordCamp. Přestože to ještě nebylo potvrzeno, Bangkok je navrhovaným hostitelským městem pro WordCamp Asia v roce 2020. Mimochodem, rádi navštěvujete Bangkok? Protože to určitě děláme.

Vstřikování SQL v duplikátu WordPress Plugin

Duplicate-Page, populární plugin WordPress, se zamořil injekcí SQL, která poškodila 800 000 webových stránek. Tuto zranitelnost označil Sucuri za nebezpečnou se skóre DREAD 8,4. Devs problém vyřešili a pokud používáte tento plugin, měli byste jej aktualizovat co nejdříve.

GoDaddy získává ThemeBeans, CoBlocks, Gallery Gallery a Block Unit Tests

Ještě více akvizic pro GoDaddy! Tentokrát ve stejném měsíci převzali otěže nejméně čtyř nových značek zaměřených na Gutenberg. Důvod? Rozšíření produktů společnosti Gutenberg.

WooCommerce 3.6 přidává návrhy trhu, a to i přes ohromnou negativní zpětnou vazbu od vývojářské komunity

V návaznosti na reklamu připomínající návrhy od velkých hráčů pluginu WooCommerce začalo uživatelům zobrazovat návrhy rozšíření. Zahrnují vlastní produkty (spravované společností Automattic) a vývojáře třetích stran. Tato změna nebyla v komunitě dobře přijata a Automattic ji v důsledku zpětné vazby trochu zmírnil.

Jedno z nejpopulárnějších témat WordPress na světě zasáhlo nový milník

Témata WordPress odešla od roku 2003 dlouhou cestu, jakýkoli nápad, které téma je nejoblíbenější? Zkazíme napětí. Je to Avada, od ThemeFusion. Toto téma se oficiálně stalo nejoblíbenějším prémiovým tématem vůbec. Důkazem je jeho více než půl milionu prodejů na Envato. gratuluji!

Jak získat doporučené úryvky pro vaše příspěvky v blogu

Máme rádi radu SEO, kterou můžete skutečně použít. Chcete se na stránce s výsledky vyhledávání zobrazit jako první volba společnosti Google? Aka chytí tzv. Pozici nula, kde je váš obsah zvýrazněn v krabici, odděleně od ostatních? Zde je postup, jak tam nechat své články vystupovat.

Jak jsme úspěšně přijali čtyřdenní pracovní týden na MailPoet

Pracujete jen 4 dny v týdnu, není to milé? A podle kluků v MailPoet, namísto snižování jejich příjmů, tato změna vlastně udělala pravý opak. Zvýšila produktivitu a štěstí zaměstnanců při práci. Přečtěte si o tom více v tomto příspěvku.

Analýza 18 087 pluginů WordPress.org

To je určitě skvělý zdroj ke kontrole, kdy potřebujete data o pluginech. Kluci v ILoveWP vynaložili tuto úžasnou snahu analyzovat přes 18 000 pluginů a podělit se o své poznatky s vámi. Vytvořte si záložku pro budoucí reference, určitě to pomůže.

Jak získat více recenzí pro vaše pluginy WordPress

Lidé obvykle neopouštějí recenze, pokud nejsou se službou strašně nešťastní nebo strašně spokojení. Neexistuje místo pro betweeny, na to nemají čas. Ale můžete o to požádat. Nebo použijte jiné triky, za které Matteo Duo ručí.

Generování 10 000 $ měsíčně z obchodního modelu Freemium

Jaký je klíč k rozbití ledu na konkurenčním trhu WordPress? Jedním z řešení je bezplatná verze vašeho produktu, podle Adrian Spiac z TranslatePress. Tento vzorec pracoval pro jeho společnost, jak to potvrdil v naší poslední rozhovor s ním na blogu ThemeIsle.

Envato vydává oficiální plugin WordPress

Znáte Envato Elements? Všechny tyto prvky jsou nyní zabaleny a zabaleny do prvního oficiálního pluginu Envato, který je v beta verzi od srpna. Plugin poskytuje předplatitelům Envato Elements 2 000 bezplatných šablon a přístup k 670 000 sériových fotografií.

Laraberg, implementace Gutenberg pro Laravel, je nyní v beta verzi

Pokud jste strávili minulý rok prací na stavbě pro Gutenberg, pak se vaše znalosti CMS rozšířily o jeden. Laraberg nakonec umožní vývojářům integrovat Gutenbergův editor přímo do Laravelových aplikací. Je dodáván s jednoduchým rozhraním API a pracuje se správcem souborů Laravel.

AMP Plugin pro WordPress 1.1 Přidává experimentální integraci PWA Plugin, předběžné vydání editoru AMP Stories Editor k dispozici v 1,2-alfa

V neposlední řadě byl aktualizován oficiální plugin AMP. Kompatibilita s doplňkem PWA feature, CSS se mění pro lepší integraci tématu dvacet devatenácti, rebrand klasického režimu na režim Reader a oznámení editoru AMP Stories Editor jsou některé z nových funkcí. Pokud si nejste jisti AMP, podívejte se na našeho průvodce.

To je za květen 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map