WordCamp Europe 2019 Special Edition ��️ červenec 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordCamp Europe 2019 Special Edition ��️ červenec 2019 WordPress News w / CodeinWP

WordCamp Europe 2019 Special Edition ��️ červenec 2019 WordPress News w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je červencové vydání z roku 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Pro komunitu WordPress je červen synonymem pro WordCamp Europe. Největší událost WordPress se každým rokem nějak zvětšuje a 2019 roztrhl záznamy na kousky s největším počtem registrací, jaké kdy byly vidět. Výsledkem je, že věnujeme tento měsíc zprávy zcela WCEU.

Možná víte, že se letošní akce konala v Berlíně a WordPress-ers cestovali z celého světa, aby diskutovali o svých oblíbených CMS v krásném prostředí doplněném nádherným letním počasím. Velké místo usnadnilo většině účastníků zůstat na místě a zůstat pod napětím i přes veškerou akci.

Pro náš tým je WordCamp Europe vždy významnou událostí, kdy celý tým cestuje za učením, propojováním, organizací a dobrovolnictvím. Letos se však věci trochu otřásly poté, co velká část týmu odcestovala v únoru do WordCamp Pune. Poprvé za 3 roky jsme tedy neposlali celý tým, ale udržovali jsme aktivní zapojení do CodeinWP jako mediálního partnera a ThemeIsle jako sponzora.

WordCamp Europe 2019 Special Edition - červenec 2019 NewsPress

Byla to naše první zkušenost sponzora ai přes několik strašidelných okamžiků, kdy jsme náš lup složili, se nám podařilo dostat naše trička a nálepky do letadla a do našeho stánku Neve v Berlíně.

Už o nás už je dost. Pravděpodobně vás zajímá více z letních aktualizací Matta Mullenwega, nebo možná více zajímáte Den přispěvatelů, pak byste mohli znovu hledat informace o WordCamp Europe 2020. Nezáleží na tom, co vás sem přivedlo, protože Prohledali jsme web a našli články, zprávy, tweety, videa a podcasty z WCEU 2019, takže přesně víte, co se stalo na největší události WordPress v kalendáři..

Takže si vezměte kávu a získejte pohodlí, když procházíme zprávami WordPress pro červenec 2019.

Červenec 2019 WordPress News – #WCEU Edition

Letní aktualizace Matta Mullenwega na WordCamp Europe 2019

Po WordCamp 2018 jsme předpovídali, že řeč Matta Mullenwega bude mít prostor pro všechny … mýlili jsme se. Není to překvapení, hlavní řeč je vždy nejvíce přetíženou prezentací. Navzdory rozsáhlosti prezentačních místností Estrel byla místnost opět naplněna kapacitou a další stopy byly použity k přenosu rozhovoru se všemi. V loňském roce byla diskuse zaměřena na blížící se vydání Gutenberga a letos byl Gutenberg a jeho cestovní plán pilířem prezentace:

 • Čtyřfázové zavádění systému Gutenberg je nyní ve fázi 2 – v této fázi budou všechny možnosti widgety, navigace a přizpůsobení přizpůsobeny Gutenbergovi.
 • Fáze 3 bude o spolupráci, úpravách pro více uživatelů a pracovních postupech.
 • Fáze 4 (která se nejvíce rozveselila) se bude týkat vícejazyčné podpory.
 • Plugin Gutenberg je stále k dispozici s pravidelnějšími aktualizacemi a experimentálními funkcemi.
 • Od počátečního vydání přidal Gutenberg některá vylepšení: krycí blok s vnořenými prvky, některé widgety jsou k dispozici jako bloky, seskupování a funkce skrýt bloky.
 • Byly ukázány vzrušující nové funkce, jako je instalace bloků online z adresáře bloků, blok poznámek pod čarou a funkce snap-to-grid pro obrázky.
 • Gutenberg pro mobily se nadále vyvíjí a je nyní funkční. Tempo bylo pomalejší, protože mobilní inženýři duplikovali práci týmu Gutenberg.
 • Q&A vznesl několik zajímavých bodů o vedení, rozhodování a budoucnosti témat. Mohli bychom jít směrem k WordPress bez témat? Také jsme měli krátkou diskusi o budoucnosti Trac, WordPress a Github.
 • Můžeš sledujte celou přednášku na YouTube.

Stav slova 2019 s Mattem Mullenwegem �� # WCEU pic.twitter.com/d9qo4B0GZw

– Pragmatic (@pragmaticweb) 21. června 2019

Dokončení # WCEU 2019 na pódiu se všemi ostatními organizátory a dobrovolníky bylo docela zvláštní.
Oznámení jako jeden z globálních tipů do roku 2020 bylo mimo grafy. Oslovení tisíců v publiku bylo… děsivé, ale úžasné.
Role příštího roku v Porto! ✈️ pic.twitter.com/g6JDTaqbOO

– Tess Clare (@tessc_a) 24. června 2019

WordCamp Evropa 2020

Nejpřísněji střežené tajemství v každé WordCamp v Evropě bylo konečně odhaleno a konečně můžeme začít plánovat WCEU 2020.

WordCamp Evropa 2020 se uskuteční v roce 2007 Porto, Portugalsko. Akce se bude konat v nedávno zrekonstruovaném pavilonu Rosa Mota-Super Bock Arena s dostatkem místa pro 8 000 lidí. To znamená, že můžeme všichni společně spolupracovat na tom, abychom znovu přerušili prezenční listinu. Poznámka pro sebe: začněte s Mattovou letní aktualizací začátkem příštího roku.

I když místo konání nemá připojený hotel, jako je Estrel, má výhodnou polohu a mělo by být snadno dostupné pěšky, tramvají nebo metrem. Pro statečné, autobusy se tam rychle dostanete.

Oficiální web WCEU 2020 je již aktivní a připraveni přijmout vaše pořadatelské žádosti, konečný termín je 15. července 2019, tak buďte rychle. Pro příští rok dojde k mírnému přeskupení týmů se třemi hlavními oblastmi zaměření: rozpočet, komunikace, logistika. Každá z těchto oblastí bude organizována jedním ze tří globálních tipů, což je skvělá příležitost k poblahopřání Tess, která bude globálním lídrem v komunikaci. Během posledních dvou let byla Tess a obrovský pomozte nám v naší roli mediálních partnerů. Díky, Tess a hodně štěstí!

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • WordCamp Europe 2014 (#wceu) 1. den – Co se děje?
 • WordCamp … Nejlepší 40 EUR, které kdy strávíte jako nadšenci WordPress
 • Červenec 2018 Comics w / CodeinWP … #Sitemaps #HourlyRates #ProductFeatures #Armageddon

Usnadnění přispívání pomocí nového nástroje

Vzhledem k tomu, že 56% z 2 700 účastníků se dostalo do své první WordCamp Europe, bylo rozhodně vhodné vydat tento nový nástroj pro přispívání do WordPress. Přispívající harmonogram může být trochu zastrašující, když se čtyři týmy dostanou pouze pro Core. Nástroj pro orientaci přispěvatelů vám pomůže najít nejlepší shodu pro vaše dovednosti a celkové potřeby platformy. Tento nástroj vám položí řadu otázek o vašich dovednostech, vášni a zkušenostech, než rozdrtíte čísla, abyste navrhli nejlepší týmy, abyste se mohli připojit.

Nový nástroj pro nové přispěvatele, který jim pomůže najít nejlepší tým

Nejvyšší čísla účastníků a přispěvatelů za 8 let WordCamp Europe

Oficiálně největší WordCamp na světě

Událost WordPress bez pevných dat by se stěží zdála jako událost WordPress. Obchodníci na akci by to téměř požadovali. Čísla byla opět rekordní, když se prodalo 3 260 vstupenek, 800 více než 2018, s více než 2 700 účastníky.

Více než 1 500 účastníků byly první časovače, což znamená, že WordPress neustále roste a získává nové fanoušky. Další rekordní účast na Dni přispěvatelů s 610 přispěvateli, 169 prvními časovači, což pomáhá zlepšit WordPress. Pokud byste chtěli vidět rychle video z dne přispěvatelů, pak jste byli jedním z nejlepších.

Kontroverzní after party a rychlé omluvy

Konečně, poznámka o kontroverzi obklopující after-party. Musíte se cítit pro organizátory a dobrovolníky, když se něco pokazí, ale pro after party trpět tolik otázek je kruté. Na jejich zásluhu se organizátoři postavili a vzali svůj podíl na vině za problémy po večírku a pořad, který urazil některé lidi v davu. Přeplněný pokoj vedl k odvrácení lidí a zdá se nespravedlivé, že tyto dvě události budou pro mnoho účastníků trvalými vzpomínkami..

Skvělé články z celého webu

WordCamp Europe 2019 Rekapitulace: Co jste možná zmeškali

Delicious Brains odvedou skvělou práci při rekapitulaci celé akce od letní aktualizace prostřednictvím nejlepších rozhovorů s podhodnocenou halou Track. Dokonce spojili své oblíbené snímky z mnoha rozhovorů, takže můžete využít nahlédnutí do věcí, jako je konverze vstupní stránky a další. Pokud vám událost úplně chyběla, je to rekapitulace, kterou byste měli začít.

BigCommerce vydává hlavní aktualizaci integrace WordPress ve WordCamp Europe

BigCommerce neztrácel čas, aby se jejich přítomnost cítila v komunitě WordPress sponzorováním WCEU pouhých sedm měsíců poté, co spustili svůj plugin. Například pomocí této akce oznámili obrovskou aktualizaci svého pluginu s vylepšenými funkcemi, které do jeho pluginu přinášejí větší integraci WordPress. Všechny jejich nové regionální možnosti a Gutenbergova certifikace základních údajů o produktu znamenají, že oblast elektronického obchodování bude v příštím roce určitě vzrušujícím prostorem pro sledování.

Šílenství, které je WordCamp Europe

Phillip Roth je zkušený organizátor sahající zpět do Vídně. V tomto článku se dívá zpět na to, jak se událost a zkušenosti v průběhu let změnily. Nepřekoná žádné údery ohledně organizace takové obrovské události a jak se můžeme poučit ze zkušeností v Berlíně 2019.

Major WordPress Dude a jeho fotografie z Berlína

Pokud jste se zapojili do WordPress, pak znáte Rarsta. Jeho sbírka portrétů zachycuje ducha komunity.

Moje první WordCamp: Myšlenky a cesty z WordCamp Europe 2019 v Berlíně

Hodně bylo vyrobeno z počtu časovačů v Berlíně, takže bychom měli mít článek od jednoho z nich. Co se mi na tomto článku líbí, je to, že první vzrušení WordCampu je zřejmé již od prvního řádku. Je to skvělý článek plný "zajímavé anekdoty a příběhy" z Berlína. Přečtěte si tento článek, zejména pokud jste zapomněli, jak úžasné je získat košile a ponožky zdarma.

Sběratelství Frontity z WordCamp Europe 2019

Pro nezasvěcené je to skvělý úvod do výzev WordCamp Europe. I když se tři dny WordPressu jeví jako dost, je obtížné zvládnout několik požadavků na váš čas. Od 60 reproduktorů rozmístěných během rozhovorů a workshopů, přes strany až po příležitosti k vytváření sítí je obtížné dosáhnout dokonalé rovnováhy. Frontity poskytuje dobrý přehled o zkušenosti WordCamp Europe.

Elio je vývojář pracující na Jetpack a toto je jeho zábal

Článek zaměřený na obrázky události od dne přispěvatelů až po upřímné fotografie z celé akce.

To nejlepší ze sociálních médií

Video-vizuální recenze VideoCampu na WordCamp Europe 2019

BoldGrid sestavil speciální edici svého podcastu plného vzpomínek a rozhovorů od WCEU

WordFence zabalil své zkušenosti s WCEU videem

Tracy Apps natočila rozhovory s WordCamp Europe pro její Ženy v podcastu WP

Tým GiveWP sestavil pěkné vlákno na Twitteru.

Plesk sestavil rychlou dávku rozhovorů s celebritami WordPress, kteří sdíleli své první příběhy o instalaci WP

OPEN je dokument o komunitě WordPress a natáčeli rozhovory v Berlíně

Náčrtky procházející několika přednáškami a webovými stránkami

To je červenec 2019 a WordCamp Europe 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector