#WCEU zrušeno, WordPress 5,4 Out, WooCommerce 4.0, Remote Work ��️ Duben 2020 WordPress News w / CodeinWP

�� Toto je dubnové vydání z roku 2020 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Ahoj všichni! Určitě to není ten nejlepší kontext, s nímž se můžeme znovu setkat. Můžeme jen doufat, že jste v bezpečí a zdraví. Vztahujeme se k sobě navzájem, protože většina z nás se nachází ve stejné situaci a snaží se vyrovnat se s náhlými změnami a novými každodenními postupy. Osobně to vidím jako lekci, která nás naučí mnoho pozitivních věcí do konce tohoto nepříjemného období.

Pokud děláme svou práci, zůstáváme doma a přijímáme preventivní opatření, která odborníci doporučují, můžeme společně přispět k tomu, aby tento cíl přijel dříve, než se očekávalo.

Když jsme se starali o své vlastní povinnosti, našli jsme čas na vytvoření tohoto souhrnu nejvlivnějších zpráv a průvodců naší komunity. Je to šikovný způsob, jak se za pár minut dostat k nejnovějším událostem ve WordPressu. Doufám, že to pro vás bude užitečné.

Opatruj se! Uvidíme se příští měsíc, doufejme, za lepších okolností! ��

WCEU zrušeno, WordPress 5.4 Out, WooCommerce 4.0, Remote Work - duben 2020 WordPress News w / CodeinWP

Duben 2020 WordPress News with CodeinWP

Důležité upozornění: WordCamp Europe odložen

Podle vzoru WordCamp Asia je WordCamp Europe druhou velkou konferencí, která oznámila její zrušení kvůli vypuknutí koronaviry. Alespoň pro tento rok, protože data pro rok 2021 byla již stanovena.

Pokud jste si zakoupili vstupenku na konferenci, pravděpodobně jste již obdrželi vrácení peněz. Pokud jde o hotely a lety, organizátoři WCEU napsali oficiální dopis, který vám pomůže zdůvodnit vaše žádosti o vrácení peněz za provedené rezervace..

Naštěstí se uvidíme znovu příští rok – stejný měsíc, stejné město, stejné místo.

Aktualizace WordCamp Europe 2020 Coronavirus

Vydání WordPress 5.4 v dubnu 2020 Novinky WordPress

WordPress 5.4 „Adderley“

WordPress 5.4 je oficiálně vydán po několika betách a propuštění kandidátů. Co byste měli očekávat při aktualizaci?

Nový blok sociálních ikon, blok více tlačítek, režim celé obrazovky jako výchozí zobrazení při vstupu do editoru, uvítací slideshow se základními informacemi o editoru bloků, více barevných možností pro určité bloky, vybrané obrázky v bloku Poslední příspěvky, a spoustu dalších změn pro vývojáře.

Předpokládaná nativní líná načítání funkce, která měla přistát s WordPress 5.4, byla odložena na další hlavní vydání společně s Navigační blok (jeden z prioritních projektů pro rok 2019).

Také by vás mohly zajímat tyto články:

 • Jak se soustředit při práci s 12 "Hluboká práce" Metody
 • 14 nejlepších JavaScript knihoven a frameworků, které můžete vyzkoušet v roce 2020
 • Duben 2018 Komiks w / CodeinWP … #DesignClients #Blogging #MindControl

WooCommerce 4.0 je tady!

WooCommerce má nové vzrušující funkce přicházející jako součást jeho nejnovější hlavní verze. Přináší nový zdroj založený na Javascriptu přístrojová deska s pokročilými přehledy, analýzami a panelem aktivit, které můžete sledovat ze své stránky administrátora.

Mezi další skvělé funkce ve WooCommerce 4.0 patří výkonnější Plánovač akcí, přátelský proces na palubě, vylepšená obrazovka pro úpravu objednávek, několik vylepšení v balíčku WooCommerce Blocks a několik dalších vylepšení.

Důležité: před upgradem na tuto nejnovější verzi nezapomeňte zálohovat svůj web nebo lépe jej otestovat na pracovní stránce před upgradem na živý web.

WooCommerce

Dálkový pracovní průvodce během novinek COVID-19 - duben 2020 WordPress

COVID-19 a nová komunita pro vzdálenou práci

Někteří lidé rádi pracují z domova, jiní ne. Záleží na tom, koho se zeptáte. Pravděpodobně celá komunita WordPress je právě teď vzdálená a její přizpůsobení vyžaduje čas. Kluci na WP&Společnost UP, která nabízí podporu lidem, kteří hledají radu v oblasti duševního zdraví, vytvořila tohoto komplexního průvodce, jak se nezměnit změnou pracovního prostředí..

Přečtěte si a možná najdete užitečné tipy, které zlepší vaši produktivitu a udrží vaši hygienu na uzdě během těchto obtížných izolačních časů.

Výzva k experimentálním tématům

Skvělé oznámení, které stojí za to představit v našem dubnovém zpravodajství WordPress v roce 2020.

Máte jedinečnou představu o motivovém modelu WordPress, ale jeho uvedení do praxe nebude odpovídat současným směrnicím adresáře motivů? Je to dobrý čas, abyste byli kreativní a uvedli své extravagantní díla na světlo. Tým pro kontrolu témat podporuje tento druh iniciativy tím, že uvádí několik příkladů témat pro zvláštní případy a několik požadavků na autory.

Před odesláním experimentálního tématu do WordPress.org ho musíte nejprve představit týmu Themes, buď zanecháním komentáře přes odkaz výše, nebo pomocí kanálu #themereview Slack..

Experimentální témata povolena na WordPress.org

Skvělé články z celého webu

Volání pro reproduktory je nyní otevřené

Organizátoři WCUS udržují optimistické myšlení, které se v říjnu budou lidé WordPress z celého světa konečně moci spojit. Jejich výzva k vystoupení je proto otevřena do 17. dubna. Doufejme, že mají pravdu.

Virtuální setkání & Události

Ale hej, pořád se můžete zúčastnit schůzek, pokud vám chybí. Zde je seznam všech událostí WordPress, které se staly digitálními namísto rušení. Pěkné je, že se nyní můžete zúčastnit jakékoli události bez ohledu na kontinent, na kterém se koná. Podívejte se také na tyto aktualizace o stavu každého místního WordCampu.

Je otevřený zdroj odolný proti recesi?

Je v souvislosti s celosvětovou hospodářskou krizí, kdy je mnoho průmyslových odvětví a podniků uzavřeno a lidé ztrácejí zaměstnání, v tomto ohledu trh open source? Dries Buytaert, zakladatel společnosti Drupal, říká ano.

Jak zůstat ve spojení a nabídnout účastníkům vaší akce hodnotu

V dnešní době je klíčem sociální distancování. To však neznamená, že nemůžeme používat videokonference pro schůzky a oficiální akce. Stále máme tuto alternativu. Zde je návod, jak zůstat ve spojení s pořádáním virtuálních společenských setkání.

Bezplatný plugin pro ty, kteří pomáhají s pandemií CONID-19 coronavirus

Příjemné gesto od lidí na Barn2, kteří nabízejí bezplatné pluginy těm, kdo zápasí s krizí COVID-19. Společnost chce pomoci přivést na internet ty malé podniky, které předtím výrobky neprodávaly online, ale mohla by tak učinit, aby poskytla lidem jakéhokoli druhu izolovaným v jejich domovech jakékoli druhy. Použijte pomocí odkazu výše.

Strattic zvyšuje 6,5 milionu dolarů, aby masově přinesl statický WordPress

Další investice do slibných projektů WordPress! Strattic, společnost, která si klade za cíl, aby byly stránky WordPress statické (aka databáze bez obsahu), tento měsíc zvýšila aukci vedenou společnostmi SignalFire a TenOneTen Ventures 6,5 milionu dolarů. Strattic prohlásil, že plánuje využít financování při vývoji týmu a přidávání nových funkcí do produktu.

ThemeForest vs. WordPress.org Proces kontroly motivu

To je zajímavé srovnání mezi tím, jak je proces kontroly motivu zpracováván na ThemeForestu, s tím, jak je zpracováván na WordPress.org. Jsou pravidla přísnější pro prémiová témata nebo je to naopak? Více se dozvíte.

Představujeme knihovnu šablon Gutenberg

Žádný duben 2020 WordPress zpravodajský příspěvek by nebyl úplný bez Gutenberg! Rozbočovač věnovaný editoru bloků spustil knihovnu 100 šablon bloků, které tvoří obsah 12 oblíbených sekcí webových stránek. Chcete-li použít šablonu, stačí ji zkopírovat do editoru bloků a můžete začít.

BracketSpace vydává knihovnu opakovaně použitelných kódů pro vývoj pluginů a motivů

Dobrá zpráva pro vývojáře! Byl uvolněn BracketSpace Mikropackage, knihovna GitHub, kde můžete najít opakovaně použitelný kód, který lze vložit do pozadí pluginu a motivu. Podívejte se, možná je to zdroj, který si zaslouží záložku.

Pokud by udržované doplňky byly pozastaveny z úložiště WordPress, dojde-li k problému se zabezpečením?

A tady je vaše aktuální téma, které Robert Abela z WP WhiteSecurity přináší k diskusi na svém blogu. Poté, co v nedávné době na WordPress.org zaznamenal problémy s pozastavením pluginu, adresoval tento problém komunitě. Co myslíš?

Ikony povědomí COVID-19

Font Awesome podporuje všechny webové stránky z celého světa, které chtějí zvýšit povědomí o koronaviry. V tomto ohledu tým vydal novou sadu ikon, které mohou všichni používat zdarma, od lékařských témat po hygienické postupy, viry a sociální distancování.

17 výkonných způsobů, jak zrychlit váš obchod WooCommerce (konečný průvodce 2020)

Protože mnoho firem (a zákazníků) bylo tento měsíc plně online, zde je návod, jak zrychlit váš obchod WooCommerce, aby zvládl větší provoz a přinesl více prodejů / objednávek.

To shrnuje naše duben 2020 WordPress novinky zaokrouhlování. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map