Tým pro kontrolu témat WordPress, WordCamp Asia, Pluginy Netlify ��️ srpen 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Tým pro kontrolu témat WordPress, WordCamp Asia, Pluginy Netlify ��️ srpen 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP

Tým pro kontrolu témat WordPress, WordCamp Asia, Pluginy Netlify ��️ srpen 2019 Novinky WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Toto je vydání z srpna 2019 "Tento měsíc ve WordPress s CodeinWP."


Hej lidi! Nacházíme se již kolem poloviny roku – zdá se, že se vše v roce 2019 rychle posouvá vpřed. Týdny ubíhají jako dny a dny ubíhají jako hodiny. Nebo možná jsme to jen my. Minulý měsíc jsme si udělali pauzu od našeho klasického zpravodajství, abychom plně pokryli naši oblíbenou událost, WordCamp Europe. Nyní jsme zpět v podnikání s nejnovějšími zprávami WordPress.

V červenci tým WordPress Theme Review Team oznámil několik prioritních plánů pro své pokyny, zatímco experimentální plugin, který vám umožní nahradit formulář komentářů WordPress bloky, testuje vody.

V dalších zprávách je WordCamp Asia oficiálně novou regionální událostí roku 2020 a automatizační platforma Netlify si od vývojářů WordPressu velmi oblíbila.

Zůstaňte s námi a zjistěte dlouhou verzi každého příběhu a mnoho dalších vzdělávacích článků pro vaše zvědavé mysli.

Tým pro kontrolu témat WordPress, WordCamp Asia, Netlify Pluginy - srpen 2019 NewsPress

Srpen 2019 Zprávy WordPress

Tým pro kontrolu témat WordPress zahajuje nový dlouhodobý plán zpřístupnění všech témat WordPress.org

„Dostupnost jako první“, říká tým pro kontrolu témat, který nedávno oznámil dlouhodobý plán zpřístupnění všech témat na WordPress.org. Tým se setkal 9. července a projednal tyto obavy, mimo jiné návrhy na budoucnost.

Schůzka odhalila některé požadavky, které budou muset všichni autoři / vývojáři zahrnout do svých tematických souborů, pokud chtějí používat značku připravenou k usnadnění přístupu. Toto je pouze první fáze, protože tyto požadavky se brzy stanou výchozí pro všechna témata.

Tým pro kontrolu témat představí tuto změnu krok za krokem a každý měsíc budou vyhlášeny nové pokyny. V červenci byl kladen důraz na přeskočení odkazů, navigaci pomocí klávesnice, ovládací prvky a označování formulářů.

srpen 2019 wordpress news - tým pro kontrolu tématu wordpress

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit první regionální WordCamp Asia 2020 ve dnech 21. – 23. února 2020 v Bangkoku v Thajsku!

Náš oficiální web akce bude brzy zveřejněn! #WCAsia #WordCamp #WordPress

– WordCamp Asia (@WordCampAsia) 17. července 2019

Vítejte ve WordCamp Asia

Čerstvý velký WordCamp je na vzestupu. První vydání WordCamp Asia bylo právě potvrzeno a proběhne v Bangkoku v únoru 2020.

Pro „premiéru“ je první dávka vstupenek již v prodeji, zatímco volání pro reproduktory probíhá do září.

Po hostování 137 WordCampů v 18 asijských zemích a 52 městech je kontinentální komunita připravena vykročit k největší výzvě. Tuto akci bude koordinovat Naoko Takano, globální vedoucí organizátor, společně s Nok, místním vedoucím organizátorem. A samozřejmě s pomocí 40 šťastných dobrovolníků.

Tým WordPress Theme Review Team se snaží omezit rušivé zprávy administrátora s novým požadavkem sledovat základní návrhové vzory

V dalších zprávách, které přicházejí od týmu pro kontrolu témat, umísťuje příliš mnoho autorů na stránky dashboardu jejich motivačních oznámení pro marketingové účely. Reakcí bude omezit všechna témata v oficiálním úložišti, aby používal rozhraní API pro správu WordPress.

S tímto API budou všechna oznámení společnosti vytvářející motiv padat do stejného vzoru a používat stejný základní designový model, což omezí značkové formuláře, které odvádějí pozornost uživatelů od práce s WordPress.

Takže žádné další personalizované, admin-like admin oznámení na hlavním panelu vašich uživatelů!

srpna 2019 wordpress novinky značkové admin oznámení

Také by vás mohly zajímat tyto články:

  • WordCamp … Nejlepší 40 EUR, které kdy strávíte jako nadšenci WordPress
  • WordCamp Europe 2014 (#wceu) 1. den – Co se děje?
  • Srpen 2018 Komiks w / CodeinWP … #JavaScript #IGTV #DigitalNomads

gutenberg komentáře - srpen 2019 wordpress news

Gutenberg Komentáře

Nyní, co třeba nahradit klasický formulář komentáře WordPress editorem bloků? Tom Nowell vytvořil plugin s názvem Block Comments, který vám umožní používat bloky mimo editor WordPress.

Formulář komentáře založený na blocích nabízí stejné uživatelské rozhraní jako editor WordPress, ale poskytuje pouze omezený počet bloků vyžadovaných systémem komentářů. Zahrnuje vkládání textu, vkládání bloků a obrázků. Když uživatel začne psát svůj komentář, formulář se výchozí blok bloku odstavců.

Rostoucí popularita JAMstacku přináší zvýšení Pluginů WordPress pro nasazení do Netlify

To je pouze pro vývojáře! Mnozí z vás již pravděpodobně slyšeli o Netlify, platformě pro automatizaci procesu vytváření a nasazování statických webových stránek (a šetří drahocenný čas).

A protože většina lidí se zajímá o efektivitu, zdá se, že JAMstack se uchytil ke správcům kódů, včetně vývojářů WordPress, kteří chtěli tuto příležitost dále využít.

V naší komunitě vývojáři vytvořili několik pluginů, které nasadí váš web na Netlify v žádném okamžiku. Netlify Deploy, JAMstack Deployments, Deploy Netlify Webhook jsou jen některé příklady.

netlify pluginy wordpress

Skvělé články z celého webu

Dobrovolnická výzva pro WordCamp USA je nyní otevřená

Pokud se chystáte zúčastnit programu WordCamp v USA a chcete se pobavit, zažádejte o dobrovolnou roli, abyste ze své cesty vytěžili maximum. Termín: polovina září.

Newspack otevírá proces aplikace pro druhou fázi

Newspack, iniciativa společnosti Automattic na podporu žurnalistiky a zpravodajství, vstupuje do druhé fáze procesu podávání žádostí. Vybrali si 12 publikací dříve v tomto roce; tentokrát to můžete být vy, kdo se připojuje.

Proč jsem ze svého blogu odstranil reklamy

Redaktor z Kevin Muldoon, internetový obchodník, proč udržování reklam na svém blogu již není pro jeho podnikání alternativou. Důvody? Snížení míry prokliku, blokátorů reklamy a rušivého aspektu této metody.

Proč byste měli používat synonyma a související klíčová slova

Když píšete, nemusíte znít roboticky a opakovat stejná slova, abyste si byli jisti, že Google rozumí. Inteligentní algoritmus vyhledávače mu umožňuje rozpoznat synonyma a související klíčová slova, takže váš SEO nebude trpět.

SVG pro vývojáře: Proč byste je měli používat, pokud ještě nejste

Lidé používají JPG a PNG nejvíce. Ale pokud jste vývojář, SVG vám může přinést nějaké výhody, které tihle dva nebudou. Chlapi v Delicious Brains vysvětlují, proč je SVG někdy lepší volbou.

Jak používat Instagram, jak vydělat více peněz pro váš internetový obchod

Věděli jste, že můžete pomocí vlivu Instagramu převést více do svého online obchodu? Se správnými příspěvky v pravý čas můžete zvýšit své prodeje. Nakupovatelné příspěvky jsou funkce, které usnadní vaši práci.

9 způsobů, jak snížit opuštění nákupního košíku ve WordPressu

Pokud mnoho lidí opouští nákupní vozíky na vašem webu, možná děláte něco špatně. Zjistěte, co určuje lidi, aby se vzdali svých záměrů a jak optimalizovat vaši stránku pokladny pro dosažení lepších výsledků.

10 mikro optimalizací pro rychlejší web WordPress

Pravděpodobně víte, že ukládání do mezipaměti, optimalizace obrazu, a CDN zrychlí váš web. Pro tento účel jsou velkými slony. Stále však můžete dělat více, věci, které nezkušené tak často neznají.

Vytvoření bloku záhlaví ve WordPressu

To je zajímavé čtení, pokud chcete vytvořit záhlaví, které lze později upravit pomocí editoru bloků WordPress. Nejprve kód a potom jej uložte jako blok.

Co je Slug v WordPress? Jak to souvisí s SEO

Jaký je nejlepší formát slimáka, který přinese výsledky? Jak to můžete změnit bez ovlivnění SEO příspěvku? Jak vybrat slimáky vhodné pro Google? V tomto článku máte všechny odpovědi.

Co jsou kódy WordPress UTM a proč byste je měli používat

Ale co UTM odkazy? Jaké informace mohou o vašich nabídkách prozradit? V tomto příspěvku se dozvíte, jak vytvořit UTM a proč vám jejich použití může poskytnout cenné informace o vaší firmě.

Ukládání do mezipaměti WordPress: Vše, co potřebujete vědět

Když slyšíte o ukládání do mezipaměti webové stránky, je tento termín ve skutečnosti obecný. Protože ukládání do mezipaměti lze použít samostatně na několik prvků webu: na prohlížeč, na různé stránky, na vrstvy nebo na objekt. Zde je více o tomto tématu.

To je za srpen 2019. Všechno, co nám chybělo?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector